Reklama

pondělí 26. listopadu 2018

Ministerstvo zahraničí České republiky označilo Rusko za "agresivní" a "nebezpečné" pro EU

26. 11. 2018     rusnext
Rusko je problémem pro bezpečnost jak České republiky, tak i dalších zemí EU, uvádí portál iROZHLAS prohlášení ministra zahraničí ČR Tomáše Petříčka, který byl do funkce jmenován před měsícem. Podle vyjádření ministra Česká republika velmi pozorně sleduje kroky Ruské federace. Je jako dříve agresivní a nebezpečná, například šířením dezinformací a praktickým uplatňováním metod hybridní války. Dnes Rusko skutečně představuje nebezpečí jak pro Českou republiku, tak pro další země EU.


Neříkáme mezinárodnímu společenství: klidně seďte a čekejte, až všechno skončí. Vyzýváme, abychom kladli hrozbám odpor, řekl Petříček.

Poznamenal, že pouhé odsouzení Ruska samo o sobě situaci nezmění - je nutné upevňovat strategickou komunikaci a aktivně bojovat proti ruské dezinformaci. Je nutné to provádět jak v samotné České republice, tak i v rámci celé Evropské unie.

Ministr zahraničí se také odkázal na informace české kontrarozvědky, podle nichž se aktivita ruských zvláštních služeb v republice výrazně zintenzivnila. Šéf kontrarozvědky Michal Koudelka nedávno uvedl, že cílem zvláštních struktur Ruska je zničit Severoatlantickou alianci a EU.

Vyzval vládu, aby brala vážně informace získané od kontrarozvědky.

Petříček také uvedl, že je třeba důkladněji ověřovat a vyhodnocovat zahraniční investice v republice. Ministerstvo průmyslu již podle jeho slov v tomto směru pracuje. Metodiky, které předloží odborníci, nejen umožní zajišťovat ekonomický přínos investic, ale také odhalovat skryté hrozby v této oblasti pro národní bezpečnost státu, vysvětlil.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

62 komentářů :

 1. Petříček je další hřebík do rakve sociální demokracie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nedělá ten Petříček reklamu na nějaké brambůrky z kotlíku Pocheho? Langšádlová mu prý radí k obezřetnosti, protože našli rusa na ministerstvu ve sklepě rusy,... kdežto FREE, COOL a IN jsou jenom evropští demokratičtí švábi.

   Smazat
  2. Horší než Za-orálek.Odvolat okamžitě loutku Pocheo.

   Smazat
  3. Petříček je skutečně agresivní a nebezpečný, například šířením dezinformací...

   Smazat
  4. Zrovna jsem se díval na ČT, kde mluvili Petříček i Poche o incidentu s ukrajinskými loděmi. Je zajímavé, jak oba svorně lhali, že k události došlo v mezinárodních vodách. Přitom to bylo na dohled od Krymského mostu. Došlo k tomu proto, že ukrajinské lodě ignorovali pravidla průjezdu průplavem a snažily se "předbíhat ve frontě". Nereagovaly na výzvy k zastavení a snažily se najíždět do plavební dráhy ostatních plavidel. Ten údajný "taran" byl jen nepatrný bodyček pro natočení správným směrem, když remorkér se přes upozornění nechtěl držet nařízeného kurzu a mířil k mostu:
   https://www.youtube.com/watch?time_continue=5&v=gcTSDaCg5xA

   Pořád říkám, že se dneska špatně lže, když každý má mobil a může skutečnost natočit. Na těch záběrech je jasně vidět pobřeží, takže se rozhodně neudála mimo výsostné vody, které jsou 12 námořních mil (22 km). Kdo tvrdí, že to bylo v mezinárodních vodách, tak prokazatelně lže.

   Smazat
  5. Nezapomínejte , že tohoto parchanta klona Poche do funkce jmenoval Zeman obdivovatel Izraele a ten který nás zatáhl do NATO .

   Smazat
  6. Divím se premiéru Babišovi, proč T.Petříčka neodvolal. ČSSD by si ani nedovolila nic udělat, protože mají "plná koryta" a Babiš to dobře ví.

   Smazat
  7. pro 23:05 Prohlédl jsem si důkladně Váš odkaz a těžko říct, kde se to stalo. Kerčský most vidět není. Ten náraz do druhé lodi byl celkem zbytečný, dokonce si podle stopy na hladině myslím, že druhá loď (UA) v době nárazu zpomalovala nebo dokonce stála. O tom předbíhání ve frontě čtu poprvé... Těžko říkat, kdo má pravdu, protože záběry jsou natolik nejasné, že mohlo jít o útok Rusů na Ukrajince bez zjevného důvodu a stejně tak mohlo jít o provokaci vůči Rusku. Pochopil bych i to, kdyby Rusové zabavili lodě Ukrajiny, protože podle ruských zdrojů zabavila UA 15 lodí Ruska a vězní námořníky na svém území. Nicméně z toho co píšete a dostupných záběrů toho není moc jasného.

   Smazat
  8. Ukrajinské vojenské lodi směřovaly podél jižního pobřeží již opět, po volbách, Ruského Krymu do průlivu k mostu; Rusové tuto část svých vod dočasně uzavřeli a předem ohlásili Ukrajině. K záchytu (včetně střelby a taranu) došlo u výběžku s kopcem Opuk (mapy.cz) ve směru jihozápadojižně od města Kerč

   Smazat
  9. Tento socanský idiot Petříček , klon Pocheho aniž by vyčkal výsledků vyšetření této zjevné provokace proti Rusku se ihned zařadil po bok šílených Západních politiků . Slovenský premiér se zdá použil zdravý rozum a prohlásil , že netřeba se ukvapovat a počkat na vyšetření tohoto incidentu . Jak jednoduché . Stačí se zachovat jako člověk a ne jako loutka řízená kýmsi a odkudsi .

   Smazat
  10. Putinovi agenti jsou zamindrákovaní ubožáci, malí napoleonkové a Adolfové. Chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních kotrbáckých čechomužiků, musí být i s pomocí Číny zničeno (demontováno) v zájmu světové civilizace.
   Blbou Evropu budou muset zachraňovat opět USA, jako v obou světových válkách ?
   Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky (zbořil, krejčík, filip, ransdorf, grebeníček, bartoš, černý, skála, foldyna, doubrava, bašta, baťa, čech, sexy švihlíková i spenceróva, petránek, žantovský, olšer, veleba, haas, rambousek, mládek, robejšek, psychopati hájek, semín, žák, ryšavá procházková, sexy paroubek, kato-kavan, huml, uhl, serepatka, heprdla, koller, keller, vyzhovadil, schneider, david, matějka, ježek, pplk. oprdel, hampl, jírovec, polreich, rychlíková, pošuk kašuka a podobní duševní mrzáci + celá ztopořená KSČM) a jejich častuškami. Případně i škodolibým agentem Bestem. Jevrej Lavrov se mstí za to, že mu nedali občanství v Izraeli.

   Smazat
 2. No co? Zvýšíme investiční pobídky, zřekneme se ruské ropy a budeme ji kupovat z Německa i když se tam netěží. A pan ministr si vezme sapík a půjde si to s Rusy vyřídit? Chtělo by to být trochu konkrétnější, jinak si lidi, (ti mizerové) zase budou číst mezi řádky!

  OdpovědětSmazat
 3. Petříčku,ty hajzle a Pocheho maskot i na tebe dojde !!!

  OdpovědětSmazat
 4. Petříček je prý eurounijní řiťolez.Lezl bruselským pacholkům do prdele a ještě mlaská.

  OdpovědětSmazat
 5. Doufám, že ten magor Petříček bude velmi brzy odvolán. Jestli je nám něco nebezpečné, tak je to přesně on a jeho vodič Poche.

  OdpovědětSmazat
 6. Petricek je stejny jako Poche. Okamzite odvolat. Nechceme stvat proti Rusku a stat se pocniky Depp Statu, chazarskych zidu!

  OdpovědětSmazat
 7. Ale kdepak, že by Rusko bylo pro EU nebezpečím!
  To naopak tyto všehoschopné loutky, které dělají tlampače skutečným darebákům (západ. nadnár. korporacím a oligarchím), jsou pro lid EU skutečným nebezpečím.
  Tito darebáci, kteří si "ochočili" EU politické špičky, totiž vedou své války a agrese po celém světě, a nechávají je halit je do floskulí tu o šíření civilizačních hodnot, tu zas o sdílení spojeneckých svazků v boji proti terorismu (jenž ve skutečnosti indukují). Ve skutečnosti vedené pro mocenské (a kořistnické) cíle ekonomických elit Západu, pro které loutky typu petříčka aj. dělají mediální (PR) krytí. Ne zadarmo!, za jidášův peníz.
  A to Rusko? Je jen jedním z mnoha cílů, na které se agrese Západu orientuje. A protože se aktivně brání, je z něj fabrikován agresor. Z oběti je tak mediálně vytvářen viník ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Těžko rozdýchávám, jak může být narváno na "dnech NATO" v Mošnově, jak můžou lidi zdravit u cest projíždějí kolony US žoldáků na jejich cestě k ruským hranicím, jak se vůbec mohla ČR ocitnout v NATO. Od zdi ke zdi, jako by našinci pořád musely trčet boty z něčí zádele. Je to na zblití. Naděje, že budeme rovně stát, vzala zasvé velmi rychle.

   Smazat
  2. Franto! To snad nemyslíš vážně!!! Teď jsi u mě spadl pěkně hluboko! To jsi se snad jen upsal! Cituji tě: "A to Rusko? Je jen jedním z mnoha cílů, na které se agrese Západu orientuje."
   Rusko a jeho zdroje jsou hlavní cíl amerických agresorů! Nic ti neříkají výroky, např., Albrightové Mařeny? Především nerostné bohatství by si agresoři přáli mít pod svou kontrolou! To je oč tu běží, naivko! Fakt jsi to napsal hodně hloupě!

   Smazat
  3. Bohužel RF nese punc agrese za SSSR. Němcům vše odpuštěno , Rusům nic a nikdy. Je to k zblití. A s tím Mošnovem to s Vámi sice souhlasím, ale některé lidi chápu. Jdou se s synkama podívat na vojensku techniku. Nic jiného v tom není. To, že to NATO bere jako propagaci jejich agresivního společenství je bohužel smutným faktem.

   Smazat
  4. Vážený pane Opluštile. Mraky frází, spousty cizích slov!
   Navíc mraky pravopisných chyb!!! Ve Vašem věku!!! Vážně není Rusko hlavním cílem agrese "Západu"? Je jen skutečně jen jeden z mnoha cílů agresorů? Hlavně ty floskule indikují (to je Váš slovník) povrchnost Vašeho názoru. Máme i spoustu výstižných českých slov, že? Ale to pak nevypadá tak vzdělaně. Ale blbost by se dala napsat klidně i česky!

   Smazat
  5. Re (00:41):
   Za pravopisné chyby se omlouvám, ty se dělat nesmí!
   Ale za svým názorem na to, že je to v drtivé většině Západ, kdo vede (vedl a zřejmě i bude) své zločinné agrese proti mnoha zemím, a mezi nimi i proti Rusku, si stojím. Stejně jako za okolností, že Západ svou zločinnou politiku před vlastními lidmi kryje do pokryteckých a lživých frází, k čemuž mu vydatně napomáhají prodejní jidáši či darebáci všeho druhu. Toho času i jakýsi Petříček, co se ocitl ve funkci ministra.
   Je mi vás líto, pokud toto nevidíte ...

   Smazat
  6. 22:14
   Na dnech NATO je narváno, narváno je také v českých McDonalds.
   Je zajímavý, že v srbskkých "mekáčích" je liduprázdno a trpí častými požáry, asi vadná elektroinstalace made in USA

   Smazat
  7. 0:02 Tak Německo je okupováno, má nad sebou neustálou kuratelu. Kdežto poražený SSSR byl nerozumně puštěn ze zřetele, místo aby byl býval demarkačními liniemi rozdělen pod správu OSN a vyspělým Západním státům přidělit status protektora. Dnes je to hlavní světvý terorista Putelr, kdo byl mírovým světovým společenstvím označen za válečného zločince a zločince proti lidskosti poté, co po uchopení moci začal vést vyhlazovací války, teror a diverze po celé planetě. Za všemi teroristickými útoky hledejte Rusko. Mohou jim poděkovat mrtví a zranění po celé Evropě a USA, ale také v Nigérii, Džibuti, Mosambiku, Izraeli, Mali, Tádžikistánu, Čadu, Indonésii, Venezuele, Peru, Egyptě, Barmě... Neštítí se používat chemické zbraně přímo v Evropě, zabírá území cizích států, sestřeluje dopravní letadla, podminovává mosty a přehrady, připravuje jadernou válku, přičemž válkami již zničil mnoho států jakými je Sýrie, Lybie, Irák, Čečna, Dagestan, Jemen, Somálsko, Kongo, Ukrajina, Moldavie, Gruzie, Arménie, Azerbajdžán, Afghánistán, Kosovo, Súdán, a další. Snaží se destabilizovat ekonomický systém světa, hackerskymi nástroji likviduje bankovní systémy, krade zlato a ukradl energetické zásoby planety, šíří poplašné zprávy, páchá diverze na výrobních systémech celého světa a ničí infrastrukturu. Požáry, záplavy, průmyslové havárie... za tím vším je třeba vidět ruskou vražednou pracku.
   Při tom všem, je napadení volebních systémů téměř ve všech demokratických zemích a dezinformační kampaň po celé planetě jen dětskou hrou na vojáčky.

   Smazat
 8. Paralyzování cizích služeb u nás, by mělo být starostí našich tajných služeb. Nikoliv předmětem kvákání politiků, jak to mají naše tajné služby těžké. Oni u nás nerejdí jenom Rusové, ale jistě tajné služby všech velmocí i sousedních mocností. To, že Petříček vypíchne jednu z nich, je politický akt, který má manifestovat, kde stojíme. Dal tak najevo, že jsme aktivním účastníkem hybridní války, proti Rusku. Je to našim národním zájmem? P.K.

  OdpovědětSmazat
 9. Neodvolaný sosan svým anektovaným mozkem "skutečně představuje nebezpečí pro Českou republiku".

  OdpovědětSmazat
 10. Jen se divím Zemanovi a vlastně i Babišovi, že nominoval a pak byl schválen tento kašpar, kterého vodí Poche a to se muselo vědět předem. Nyní na ČT24 hovoří k UK a Rusku a hádejte koho si pozvali do diskuze - samozřejmě Pocheho. Fakt ke zbli.í.
  Sims.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman i Babis jsou bohuzel naprosto stejni.Uvidite behem par hodin jak se oba poserou ve službach NATO a EU.

   Smazat
  2. Bagoune, nestrašte nebo to také neudržím.

   Smazat
 11. Jestli je Rusko nepřítel EU, pak jedině EU Junkerů, Merkelových, Makronů a dalších. A to včetně těch českých. Rusko není můj nepřítel!

  OdpovědětSmazat
 12. Přijde doba a lidé s vámi zúčtují, ČSSD. První účtování přijde ve volbách do Europarlamentu. Na porážku půjdete v parlamentních volbách.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale ale, to už budou maškary dávno zalezlé v jiných stranách

   Smazat
 13. Tenhle západní papoušek má být z čssd nebo z stop09 jejich spojenci z banderostánu vyhlásili válečný stav. To je nebezpečí pro Evropu + americké tanky u hranic RF.

  OdpovědětSmazat
 14. Je to hrůza co za kokota máme v čele ministerstva zahraničních věcí. Socdem musí jít od válu včetně parlamentního demo bloku a to jsem byl kdysi člen čssd a logicky jejich volič.

  OdpovědětSmazat
 15. Náš prezident ocenil Petříčkovo vzdělání. Podívejme se, o co šlo.
  Vystudoval magisterský a doktorandský program oboru mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Obhájil zde disertační práci na téma "Perspektivy energetické bezpečnosti Evropské unie". V průběhu studia absolvoval také pobyt na Université Libre de Bruxelles.

  Dále získal tituly M.A. na bruselském Centre Européen de Recherches Internationales et Stratégiques v oboru Governance a rozvojová politika a na University of Warwick v oboru Mezinárodní politická ekonomie.

  Studium na FSV UK vyvolává krajní podezření, k čemu byl cvičen. Ten jeho spisek bych rád viděl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je sice doktorem, ale vzdělání se ho nedotklo.

   Smazat
 16. To nasli velesmrada do cela ministerstva zahranici .Z tohoto statu je mi na bliti.

  OdpovědětSmazat
 17. Dnes jsem se přesvědčil že Poche nebyl hoden ministra zahraničí .
  Horší než Petříček byl jen ministr zahradnictví Schwarzenberg . ČSSD je neřízena střela .

  OdpovědětSmazat
 18. Rusko se EU nebojí .
  Období Jelcina se nevrátí .

  OdpovědětSmazat
 19. Mám nepříjemný pocit, že ten Petříček je jak ten totalitní svazák tak jak jedná, z gruntu přesvědčený. Pokud Zeman s Babišem odmítli Pocheho, těžko mohli socdemákům odmítnout dalšího. Alespoň je vidět, kdo je v socdem u vesla. Novodobý svazák, buď přesvědčený, nebo zkorumpovaný Hamáček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mně už začíná být toho Hamáčka skoro líto. Tolik cypů v jedné straně ukočírovat prostě není v lidských silách. Petříček je opravdu superkokot a vysokoškolské vzdělání to změnit nemohlo.

   Smazat
  2. Není se čemu divit. Úroveň dnešních vysokých škol dosahuje úrovně sotva prvního ročníku bývalých SVVŠ. Pro ty, kteří neví co to bylo za školy. Střední, všeobecně vzdělávací škola. Dvanáctiletka.

   Smazat
 20. Naprosto se nedivím,když ministrem je odchovanec Pocheho a soc.dem. Když bude v neby vládnout dábel nebo jeho učedník tak asi bude nebe peklem.

  OdpovědětSmazat
 21. Ministerstvo zahraničí České republiky označilo Rusko za "agresivní" a "nebezpečné" pro EU
  a tím se bez ohledu na mezinárodní právo,
  zařadilo mezi válečné štváče.!
  Jediným nástrojem na udržení moci,
  po neodvratitelné blížící se finanční a církevní krizi,
  je VÁLKA !
  Žel Bohu,
  v téhle svaté, tisícileté válce,
  je Český národ zatažený do první linie lží a stupidity
  násilí, oproti pravdě.*

  OdpovědětSmazat
 22. Petříček poslouchá Pocheho jako dobře vycvičený pes. Babiš by ho měl co nejrychleji vyhodit a s ním řadu ministrů z ČSSD. Myslím si, že sociální demokracii stále vládne Sobotka s Chovancem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jako bývalý člen ČSSD s Vámi naprosto souhlasím.Hamáček je sice politická 0 , ale vůbec mu jeho pozici nezávidím. Pokud se prasat typu Pocheho a politických vyžírek a parazitů Sobotky a Chovance nezbaví,tak nemá ČSSD šanci.Přitom nepotřebujeme nic víc než opravdovou sociální demokracii !!! Je zle neofašisté z tzv,, demokratického bloku, nácek Okamura a anarchisté tzv. Piráti jsou schopni náš státeček absolutně rozložit.Nevím proč na to nasedá pan "modrý profesor" Fiala?

   Smazat
  2. Jak teď KSČM odůvodní, že podržela vládu s Petříčkem na MZ ?

   Smazat
  3. Komunisté jsou dobrosrdeční. Čeho je schopen Petříček před hlasováním o nedůvěře, to ještě nevěděli. Je to jako s Havlem. Jeho lži na Václaváku komunisty uchlácholily, a proto ho zvolili prezidentem společně s nevolenými samozvanci v parlamentu. Trestejte obelhané a podvedené.

   Smazat
  4. 6:42 "Myslím si, že sociální demokracii stále vládne Sobotka s Chovancem." - Vám to tedy PÁLÍÍ!
   Když už jste se dal do toho myšlení, zkuste si najít v paměti, kdo podával přihlášku do NATOcomp. a dodnes se tím chlubí!? Sobotka jen pokračoval v
   politice započaté Zemanem! NEBOZEBY(?) se Vám důsledky členství v NATO EKLOVALY? Tak to řekněte
   nahlas, ti mladí (jako Petříček) za to nemůžou, ti
   už musí pokračovat v blbém díle svých otců. A že nás vlastně parodují, to Vás taky nenapadlo? Babiš
   dokonce řekl: "Naštudujtě si to kluci!" Ale oni nás mají přečtený, o tom nemůže být žádná. sck

   Smazat
 23. Kdysi, když socani komunistům předhazovali komunistům počty jejich obětí, Ransdorf vtipně odpověděl, že socani se zase aktivně podíleli na schvalování finančních půjček na první světovou (Velkou) válku, ve které zařvaly desítky milionů lidí. Petříček je skvělým pokračovatelem tradic sociální demokracie.

  OdpovědětSmazat
 24. Nejvíce mrtvých mají na svědomí Britové v čele s královskou rodinou.
  Tvůrci genocidy a koncentračních táborů.

  OdpovědětSmazat
 25. Ať ten zasranej buzík mluví pouze za sebe!!!!

  OdpovědětSmazat
 26. Agresivní a nebezpečná je dnes tonoucí ČSSD včetně jejich čelných (Hamáček, Petříček ...), ale i zákulisních (Poche) představitelů. A to nejenom na domácí, ale i na mezinárodní scéně!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Petříček je proti Pochemu alespoň krasavec a bez pupku, i když zřejmý dutolebec v cizích službách. S ČSSD se bude stejně nejčastěji pojit slovo "amen".

   Smazat
 27. Ale to se přeci dalo čekat. Ne nadarmo asi Zeman na Barrandově poznamenal, že "k tomu stejně nakonec dojde", když mluvil o snaze Okamury nahradit ve vládě česany, tedy podporou jednobarevné vlády. A pak se Okamurovi divte, že je odmítá podpořit. Česani jedou ve všech těch eurošpínách a je otázka, do jaké míry i Babiš, moji valnou důvěru nemá. Teda že syn je marod, to snad i jo a moc mě to hlavně nezajímá, co mě ale zajímá, co od něho můžeme čekat do budoucnosti. To si asi nikdo z nás, včetně jeho voličů, netroufne odhadnout. J.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teda on myslím Zeman řekl, že "to tak stejně nakonec dopadne". No ale význam zůstal zachován :-). J.

   Smazat
 28. Petříček byl vybrán pro své hezoučké příjmení. To Poche, připomínající pochvu a ten jeho pysk, budil oprávněný odpor.
  Jinak těch pochev a petříčků je všude plná prdel.
  A tak slintat jako dřív prorežimně, je prostá nutnost.

  OdpovědětSmazat
 29. Po Stropnickem je tam dalsi idiot na MZ. A kdo za to muze? Jen CESI. Prece on se tam dostal jen zasluhou poslednich voleb. A v nich zase CESI si vybrali to, co nejhorsi nebo skoro nejhoris v tehle zemi je. A to se stale opakuje. Tak zblbl tento narod. Pokud se nekomu tohle, co se deje, nelibi, at nadava ne jednotlivci, ale vsem tem, co voli pravicove strany. Kdyz v tehle zemi vladla LEVICE, nikdy se nic takoveho nemohlo stat, nikdy tahle zeme nepomahala okupovat zadnou jinou zemi a nikdy jsme nestali na pokraji svetove valky zpusobene i Cechy. A to jsme meli vedle sebe i horkokrevne Slovaky. Takze - vicemene si tahle zeme zasluhuje odsouzeni jako ta nejvetsi demokracie sveta, NEJVETSI ZLOCINEC, uz na urovni Hitlera a jeho Nemecka. Tak jsme to dopracovali.

  OdpovědětSmazat
 30. Ten politický tupeček by si měl neustále uvědomovat, že je příliš mladý, takže se jistě dočká politických změn. které jej mohou zešmelcovat.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.