Reklama

neděle 11. listopadu 2018

Naše odpověď na Tomahawky: čeho je schopna ruská křídlatá raketa X-101/X-102 dlouhého dosahu. Ruské řízené střely jsou vybaveny komplexy radioelektronického boje


Alexej Zakvasin
11. 11. 2018    russian     lenta
V Rusku odstartovala sériová výroba prostředků radioelektronického boje (REB) pro rakety vzduch-země dlouhého dosahu X-101/X-102. Uvedl to poradce prvního náměstka generálního ředitele koncernu "Radioelektronické technologie" Vladimír Michejev. Podle jeho vyjádření musí komplexy spolehlivě ochránit munici před prostředky protivzdušné obrany potenciálního nepřítele. V současné době provádí obranný průmysl Ruské federace modernizaci dálkového letectva pro použití X-101/X-102. Tu-95MS je schopen nést až osm řízených střel ... a Tu-160 až 12. ... X-101/X-102 významně zvyšují bojové možnosti vzdušného prvku jaderné triády RF.


Jak vysvětlil vojenský expert Jurij Knutov v rozhovoru s RT, vybavení REB je na střelách nutné pro vytvoření poruch na nepřátelských radarových stanicích. Podle něj v předchozích letech ruští vědci výrazně pokročili v ochraně letecké techniky a munice před radary západních zemí.

"Komplex REB na raketách se spouští automaticky poté, co je ozářen nepřátelskou radarovou stanicí. Ve skutečnosti oslepí nepřátelské prostředky protivzdušné obrany, což znemožňuje sledování a zničení. Jednoduše řečeno, cílový obraz zmizí z obrazovky operátora radaru. Proto je jeho zachycení nemožné", řekl Knutov.

Podle jeho názoru ruský průmysl i nadále zdokonaluje palubní systémy REB. V budoucnu dostanou tuzemské křídlaté rakety bojové prvky, které při přiblížení se k cíli vytvoří silný elektromagnetický impuls. Takže budou schopny v určitém rádiusu vyřadit z provozu veškerou elektroniku nepřítele.

Dosah a přesnost

Zvláštností rakety je její špatná viditelnost, které je dosaženo díky speciální aerodynamické konstrukci a použití radioabsorpčních materiálů. Efektivní plocha rozptylu X-101/X-102 se odhaduje na 0,01 metru čtverečního (podobně jako u letounů stealth). Podle Knutova se v kombinaci s moderním komplexem REB, prostředky optické a tepelné ochrany stává ruská raketa téměř nezranitelnou.

"Radarové zařízení bude velmi obtížně zjišťovat takový cíl. Nejrealističtějším způsobem, jak zachytit raketu, je vizuální detekce speciálně pro tento účel upravenými stíhačkami. Teoreticky je to samozřejmě možné, ale v praxi je to velmi pracný úkol", řekl Knutov.

Hlavní přednosti modelu X-101/X-102 spočívají v neobyčejném dosahu. V říjnu roku 2016 ministr obrany Sergej Šojgu prohlásil, že raketa by mohla zaručeně zasahovat cíle na vzdálenost až 4,5 tisíce km. V řadě domácích a západních médií se tvrdí, že maximální dosah ruské řízené střely je 5 až 10 tisíc km.

"Skutečné taktické a technické vlastnosti modelu X-101/X-102 nejsou uvedeny. Jsou to tajné informace. Nicméně je zřejmé, že naše střely jsou strategickou zbraní, která umožní letadlu provést vypuštění mimo zónu působnosti protivzdušné obrany nepřítele", řekl Knutov.

Další předností rakety je její vysoká přesnost. Podle informací zdrojů novin Izvestija se X-101 s konvenční hlavicí může odchýlit od cíle o méně než 10 metrů při doletu až 10 000 km. V souladu s údaji britské analytické agentury Jane's Information Group nepřesahuje odchylka X-101 20 m a X-102 100 m.

Ruská raketa je vybavena inerciálním naváděcím systémem. Během letu využívá palubní digitální počítač s korekcí podle digitální mapy a optického a elektronického výškoměru (přenáší obraz terénu). Kromě toho se model X-101/X-102 "orientuje" podle souřadnic ruského navigačního systému GLONASS. V závěrečné fázi je raketa vedena optickou nebo radarovou korelační samonaváděcí hlavicí.

Se svými úkoly se vypořádala

Bojový křest X-101 se konal 17. listopadu 2015 v Sýrii. Údery na pozice teroristů zasadily strategické bombardéry Tu-95MS (právě na těchto strojích byly rakety testovány v 90. letech a počátkem dvacátého prvního století). Starty byly provedeny z vod Středozemního moře. X-101 byla v SAR použita v roce 2016 a 2017 několikrát a hlavně zasahovala opevněná velitelská stanoviště teroristů.

"Samozřejmě že neexistovala žádná akutní vojenská potřeba k použití X-101, protože je to poměrně drahá zbraň. Pro Ministerstvo obrany Ruska však bylo důležité, abychom vyzkoušeli naše dálkové letectvo a novou raketu v reálných bojových podmínkách. Se svými úkoly se X-101 skvěle vypořádala a potvrdila charakteristiky deklarované projektanty", vysvětlil Knutov.

V listopadu 2017 náčelník Generálního štábu Ozbrojených sil Ruské federace Valerij Gerasimov uvedl, že modernizace letadel dálkového letectva VKS Ruska probíhá "pro použití nové okřídlené rakety X-101". Nosiči této střely jsou strategické nosiče raket Tu-95MS a Tu-160. Někteří experti se domnívají, že v budoucnu bude Tu-22M3 vyzbrojen X-101.

Tu-95MS je schopen nést až osm řízených střel ... a Tu-160 až 12. Podle Knutova X-101/X-102 významně zvyšují bojové možnosti vzdušného prvku jaderné triády RF.

"Podle mého názoru X-101 podstatně předčila všechny zahraniční analogy. Její výroba je naší odpovědí na vytvoření poslední modifikace Tomahawku Block IV. A vzhledem k možnosti modernizace této vysoce přesné zbraně můžeme s jistotou říci, že X-101 bude sloužit našemu letectvu několik desetiletí", uzavřel Knutov. 

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

200 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vás pane ta propaganda vzala tak moc, že návrat k realitě bude obtížný, ale vše se dá léčit i když ne, vždy úspěšně.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Booooože to je ale blb.

   Smazat
  4. 9:03 A jak jinak na tomto webu, kde se srocují:)) Ti chytřejší z nich ubejvaj, nedávno natáhl brka vůdce Havler, takže hošanům havleroffskejm se zas snížil IQ průměr!:)))

   Smazat
  5. Neda sa vas nazvat inak, nez IDIOT. Preco soudruzi z USA nepouzili tie slavne praky pri prelete Ruskych Kalibrov rovno nad ich hlavami, ked leteli z Kaspického mora do Syrie, co sposobilo sik na zapade a rovno stahovanie US lodi z dalekeho okolia do bezpecia?? Zjavne to bude inak s tymi prakmi a srotom. Precitajte si clanok, ako dopadlo slavne arkticke cvicenie NATO pred par dnami. US lietadlova lod utiekla, norska fregata uz je asi na dne. A potom nam dajte zas skolenie o Ruskom srote, aby sme sa zas dobre pobavilio

   Smazat
  6. Dalšího ruského špiona našli v kontrarozvědce Rakouska

   https://cz.sputniknews.com/svet/201811118445921-Rakousko-odhaleni-dalsi-rusky-spion/
   Kdo bude v pořadí se špióny? V ČR je na to zaděláno.

   Smazat
  7. 15:58 Tááááák! A před opravou mučit, mučit, mučit!

   Smazat
  8. Ad prase 9:03
   svojí neúctou k mrtvému, natož takové osobnosti jako byl pan Petránek, jen protvrzujete, dnešní liberál-fašisté, co jste zač.

   Smazat
  9. Nevychovaní blbečci vymazáni redakcí!

   Smazat
  10. A takto bude později "odsraněna" či spíše "vysraněna" redakce!:)) - http://www.imagehosting.cz/?v=ivandavid.jpg

   Smazat
 2. p.Radosta: A jinak všechno dobrý, jo? Prášky ještě máte? A neberete pořád eště ty starý? Ty už na to totiž nefungujou..., víme?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On za to nemůže, není mu pomoci, CHocholoušek je po smrti a tak stále kvoká, stále kvoká. A stale tapetuje ty své ubožárny nad kterými snad nikdo neztrácí čas jejich čtenim

   Smazat
 3. Rusaci byli vždy na prvním místě v raketové technice, kdo umí, umí ostatní čumí. Nejsem rusofil ale uznávám odborníky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podcenovani se zkratka nevyplaci.Tak to bylo i s Cinou,porad je podcenovali,az jim ujeli o dve delky.

   Smazat
  2. Rusi jsou fakt dobří a fandím jim.

   Smazat
 4. Všichni rusofobové mají jedno společné. Zpochybnují kvalitu ruských zbraní. Bohužel, na ověření jejich názoru máme všichni pouze jeden pokus. A ten drtivá většina z nás nemá šanci přežít.
  Nemusím Rusko milovat, ale měl bych se smířit s jeho existencí i jeho role světové velmoci. Rusko nás, na rozdíl od USA, momentálně nijak neohrožuje. Neposílá nás do žádné války, ani se nás nechystá napadnout. Neplánuje u nás žádné vojenské základny ani výrazněji neovlvnuje naší politiku. Mimochodem, všichni melou o ovlivnování prezidentských voleb v USA. Ale nikdo nemluví o způsobu onoho ovlivnování. Nikdo se nezabývá tím, co na Clintonovou vyplavalo v průběhu kampaně, ale pouze tím, kdo to na ní vykecal.
  Podle této logiky se na západě netrestají zločinci proto, že něco provedli, ale proto, že to na ně někdo prásknul. Od tohoto stavu jsme už jenom krůček k tomu, že zločinci budou zcela beztrestní, ale ti co na ně ukážou prstem půjdou do kriminálu.
  Divná logika "svobodného" světa.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak skončí analogie Německo Rusko ve 2. sv.válce? Také si mysleli, že mají lepší tanky,samopaly,techniku a najednou z chudé země přijely T34, kalašnikov a Kaťuše. A Němci dostali na prdel. Podobně to může dnes dopadnout se západem i když na zbrojení vydává 20x více, než Rusko._

   Smazat
  2. 9:53, nejlepší je wiki, která tvrdí, že to všechno bylo vlastně ze Západu, hlavně USA, a Stalin koordinoval taktiku a strategii s Brity.. Podobné analýzy jsou i u Napoleonských bojů v Rusku, kde jsou uvedeni jako hlavní vojevůdci protinapoleonské koalice Britové, včetně krále, a Kutuzov je až někde za Italy a Němci. Dokonce i royalističtí Francouzi a všelijaká srandovní knížectví tam mají výsadnější postavení než ruští generálové. Car je uveden jen jako nedůležitá persona, kdesi mezi ostatním odpadem. Takže to ne Rusové vyhráli v Rusku nad Napoleonem a fakticky odsunuli na smetiště dějin, ale Britové. Proto se mír nazýval Pax Britannica, tvrdí oficiální a tedy i školská vetze. Že to bylo až po Waterloo, to se nedodává. Tož tak.

   Smazat
  3. V Rusku mají nejlepší matematiky a konstruktéry na světě, s tím se buzeranti z humanitních fakult placený chorošem nemůžou furt srovnat. Voni by všem ukázali, kdyby něco užitečného kromě papouškování uměli.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Další pomatenec, co skočil na západní výklad dějin.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 7:44 Á, další vykladač bylin o vyspělé "Tartárii"!

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Tak dlouhého canc vyblitej Paukem nebo jiným untermensch se vešel do jedný věty.....scheissekopf gramofon!!!!!!!!

   Smazat
  10. 9:05, pevně věřím, že tobě, ty imbecile, a tobě podobným administrátor webu jednou provždy zavře hubu, a ty svoje zaplevelující slinty si budeš vylejvat jen na ksichtoknize, kde tě nikdo, kromě soukmenovců z Völkischer Beobachter, číst nebude.

   Smazat
  11. 14:32 Věř čemu chceš, rudozmrde:))) Snad né tenhle?- http://www.imagehosting.cz/?v=ivandavid.jpg

   Smazat
  12. 13:02 Ve skutečnosti vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí ani nezval, leda jako nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! A to se nakonec po pádu SSSR i stalo - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu. V USA nakoupí o něco víc papíru a vytisknou o pár tun více bankovek. Tenhle "boj" se nedá vyhrát, protože všude jinde musí být emise nových bankovek něčím krytá. Jenom v USA si s tím hlavu moc nelámou. A tak budou do nekonečna tisknout a tisknout. Chvíli bankovky, chvíli státní dluhopisy. Jenom nevím, jak ještě dlouho.
   Za tvůj pocit zadostiučinění budeme platit i my. Nákupem předražených amerických zbraní. Osobně s tím nesouhlasím, ale jestli vás, co chtějí dotovat americký pocit nadřazenosti svými daněmi bude většina, nezbývá mi, než se vám podřídit.

   Smazat
  2. To nevím, ale je to nepodstatné. Podstatné je to, že USA mají dnes již nesplatitelný dluh. Aby mohl americký finanční systém ještě chvíli fungovat, musí ho dotovat většina světa. Až se svět vzepře, americký sen praskne, jako mýdlová bublina. A my, bohužel, půjdeme do kopru s ním.
   A vydrž. Mám pocit, e se brzy dočkáš. Do dvou let předpovídá většina ekonomů krizi, jakou jsme ještě nezažili. Potom nám tu můžeš vykládat, co chceš.

   Smazat
  3. Vono je to s tou bídou a nouzí úplně stejny jak v USA tak v Rusku, oba mají 13,5% obyvatelstva zijících v extrémní bídě.

   Smazat
  4. 7,13
   Jak jsem napsal, vydrž. Myslím, že se brzy dočkáš. Já si to nepřeji, ale matematika je technická věda, prostá citů a pocitů. A podle matematiky nelze zvyšovat dluh do nekonečna. Jednou přijde konec a ten nebude vůbec hezký.

   Smazat
  5. 7:11
   Ty PÁČI jsi k pláči! Nebo si snad myslíš, že ami techika je zadarmo. To páčí tu musíme zaplatit mi a to ještě připět na ty které nám si sráči z EU chtějí nacpat k nám a ty kteří zůstanou v rozbité ekonomice (kterou jen tak mimochodem rozbili kapitalističtí zmrdové)!
   Václav

   Smazat
  6. 7:13, nikdo nemluvil o ruském "zlatém rublu" jako alternativě, o čem to plácáš, ty pomatenče? V ruském prostoru tuhle info nenajdeš, a do oběhu na diskusních to dal buď nějaký blb typu Radosta záměrně, anebo nějaký prosťáček, jako jsi ty, si vyložil nákup zlata jako přechod na zlatý standard. Možná kecy o zlatém rublu zapůsobilo vydání zlaté pamětní mince k jakémusi výročí a trollové už začali šaškovat. Je zajímavé, že v ruských diskusích se tohle fakticky neprobíralo. A když, tak jako nějaký Západní blud. Vrať se na strom a uč se.

   Btw., co se týká propadu dosud stabilních měn, a obzvlášť dolaru, to je to strašidlo, které nás obchází už od roku 2006, a hovoří o tom věhlasní západní ekonomové. Pokud se tak stane, chraň nás Bůh. Ty jsi opravdový prosťáček.

   Smazat
  7. Vubec nemusi byt zlaty rubl,staci kdyz se pulka sveta dohodne na jinem vzajemnem platidle. Kdyz padne "petrodolar" jako svetova smenna jednotka tak USA prijde o vsechny vyhody

   Smazat
  8. Hricáku, jen tak dlouho , pokud s těmi žabími kůžemi budou státy ochotny platit. Čína, Rusko, Indie, Irán už jedou za národnní měny a ostatní se budou přidávat až poznají že se takhle jednoduše vyhnouu ušáckejm sankcím. Pak jim hodí na trh US dluhopisy a v améru si budou moct s doláčama tapetovat hajzly. Tož tak asi.

   Smazat
  9. 7.12
   to je hloupý argument s tím softem. Používáme ho všichni protože to američaní vymysleli a stalo se to celosvětovým etalonem. zatím, pokud pokrok nepřijde s něčím novým. To máš jako s vodovodem... ten taky vymysleli staří římané a používá se dodnes. A buď jist že v ruských vojenských aplikacích se používají ruské procesory a ruský soft. Na to vem jed

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na you tube bych ti vyhledal spoustu jiných odkazů, kde pro změnu selhala americká technika.
   Chováš se přesně tak, jak jsem to popsal o něco výš.Snažíš se zpochybnit ruskou kvalitu. Za tvojí touhu zjistit, jak si na tom ruská technika skutečně stojí, budou muset zaplatit životem miliardy lidí. Včetně tebe samotného. Ale tobě je to, ve tvé idiocii, zřejmě jedno.

   Smazat
  2. Neodváděj pozornost. Je naprosto jedno, zda nás vymaže ze světa raketa řízená americkým, nebo ruským softwarem. Podstatné je to, že Rusové jsou jadernou velmocí. I kdyby je nechali vybouchnout u sebe doma, je to pro lidstvo konečná. 6,5 tisíce jaderných hlavic. Takovou porci radiace bude země vstřebávat desítky, ne li stovky let. Vydržíš takovou dobu zalezlý někde v kanálu?

   Smazat
  3. 6:49
   Určitě to nebylo tak tragické, jako když ami chloubu supertorpedoborec museli přitáhnout z Panamského průplavu. A každá druhá zkoušená anitiraketa nějak nefunguje.
   Václav

   Smazat
  4. To si mysleli němci taky a pak koukali na kaťuše jako telata.

   Smazat
  5. Milý ignorate. Dnes amíci nemají ani součástky pro své rakety a hlavně pro počitače. Vše je vyráběno hlavně v Číně. Můžeš si to ověřit. A pokud neukradnou někdě nějakého vědce tak nás můžou na "hovinkách" naši úspěšní také novináři krmit bláboly o malých dětech které našli způsob jak odstranit plasty z moří a oceánů. Které tam ty superúspěšné státy západu v zájmu zisků vyvážejí stejně jako k nám po haráku ( z celé zasrané původní EU.
   Václav

   Smazat
  6. 7,52
   Malá technická. A budou ony firmy ještě americké, pokud američané zahájí válku proti Rusku, potažmo Cíně? I kdyby začali válku jenom oproti Rusku, zůstanou vztahy USA-Cína na stávající úrovni?

   Smazat
  7. 8:31 Nedělej tu z amíků nějaké geniální nadlidi kreténe, každý ví, že amíci jsou sebranka z celého světa a původní obyvatelé jsou Indiáni, kryple.

   Smazat
  8. 7:12, holátko nešťastné, ruský SW také existuje, ale mnohem používanější je YouTube. Proč to nepoužít? Mimochodem, spousta sw pochází mimo USA, hodně i z Indie dokonce i z našich končin. Všeobecně se ruští programátoři považují mezi špičkové.

   7:52 (8:31), boubelko šmrncovní, bohužel, už néé. Čína má svůj vlastní CPU, dokonce dva. Oba jsou x86 a vznily ve spolupráci s VIA Technologies. Holt, kde se dva perou, třetí se směje. Dokonce ani tohle není procesorové finále a své CPU má nejen Intel, VIA, Hygon, ale také Elbrus. V Rusku dokonce vznikla firma s dalším typem CPU. A rozdíl mezi nimi a Čínou je ten, že Čína, jako obvykle kopírovala. Rusáci svoje první lupeny vyráběli ještě za komárů a mají odlišnější architekturu.

   Smazat
  9. Podceňování se nevyplácí .Nikdo neví co všechno mají Rusové ještě v záloze. Někdy v šedesátých letech minulého století se Rusové vypořádali s Číňany na řece Ussuri kde si tito nárokovali nějaké územní požadavky a dokonce ho prý částečně i obsadili . Zůstaly tam po nich jen knoflíky od uniforem a nikdo dodnes neví co to vlastně tenkrát Rusové použili za zbraň. A od té doby už v té Ussuri uplynulo mnoho vody a Číňané se už nikdy o něco podobného ani nepokusili . A tak to asi nějak dopadne se všemi šílenci, kteří v současnosti neustále obkličují a provokují Rusko až jednoho dne dojde ruskému medvědu trpělivost .

   Smazat
  10. Co to bylo za ruskou zbraň v 68 na Ussuri se dne už ví. Byl to sovětský kombajn, přijel na bojiště, zlikvidoval sedm čínských divizí, pak se vznesl a odletěl na domovskou základnu. To je prosté.

   Smazat
  11. Pojem Rusko je jen přežívající mýthus. Je to země zabraná barbary původem kdoví odkud, kteří si říkají "Rus", přičemž i tento název ukradli. Původní obyvatelstvo je jimi utlačováno na celém území současné tzv. "Ruské federace". Tento archaický kaganát musí být důsledně dekolonizován, přičemž v žádném nově vzniklém národním státě nesmí mít živel "Rus" většinu a rozhodovací práva. Nesmí se používat jejich jazyk, ten musí být zcela a nemilosrdně vymýcen spolu se vším, co je na něj vázáno. Velmi vhodná by byla nová kolonizace obyvatelstvem třeba z Afriky nebo lidnatých asijských států. Jen v evropské části by tak mohlo vzniknout 32 nových států pod přímou patronací USA a EU.
   - Asijská část by se měla demarkačními liniemi rozdělit pod správu OSN a vyspělým Západním státům přidělit status protektora.
   - nutnost zásadní restrukturalizace společnosti platí pro celý bývalý východní blok, aby vznikla různotvárná prosperující společnost respektující principy, čehož se v této oblasti ještě plně nedosáhlo. Stejně tak by se mělo přistoupit k internacionalizaci nové společnosti uzákoněním angličtiny jako úředního jazyka.
   - Putin je mírovým světovým společenstvím označen za válečného zločince a zločince proti lidskosti poté, co po uchopení moci začal vést vyhlazovací války, teror a diverze po celé planetě. Za všemi teroristickými útoky hledejte Rusko. Mohou jim poděkovat mrtví a zranění po celé Evropě a USA, ale také v Nigérii, Džibuti, Mosambiku, Izraeli, Mali, Tádžikistánu, Čadu, Indonésii, Venezuele, Peru, Egyptě, Barmě... Neštítí se používat chemické zbraně přímo v Evropě, zabírá území cizích států, sestřeluje dopravní letadla, podminovává mosty a přehrady, připravuje jadernou válku, přičemž válkami již zničil mnoho států jakými je Sýrie, Lybie, Irák, Čečna, Dagestan, Jemen, Somálsko, Kongo, Ukrajina, Moldavie, Gruzie, Arménie, Azerbajdžán, Afghánistán, Kosovo, Súdán, a další. Snaží se destabilizovat ekonomický systém světa, hackerskymi nástroji likviduje bankovní systémy, krade zlato a ukradl energetické zásoby planety, šíří poplašné zprávy, páchá diverze na výrobních systémech celého světa a ničí infrastrukturu. Požáry, záplavy, průmyslové havárie... za tím vším je třeba vidět ruskou vražednou pracku.
   Při tom všem, je napadení volebních systémů téměř ve všech demokratických zemích a dezinformační kampaň po celé planetě jen dětskou hrou na vojáčky.

   Smazat
  12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  13. 14:56 (59), ubohý imbecilní tapetáři, tvoje trapná ubohost ukazuje, jak slabí duchem jste všichni, co se snažíte rozhodit diskusi.

   Smazat
  14. 17:16 Ano používám tapety které si i sám je kompiluji a tvořím! Ale tobě čechomužiku z lžidvořákovy bandy rudejch kretenů by nestačilo ani deset putleroffskejch univerzit, abys věděl kde a jak je použít! Tak zalez ...:)

   Smazat
  15. Omyl,TY tapetuješ DOKOLA stejný HOVNO,který si při svý VROZENÝ DEMENTALITĚ MUSÍŠ JEŠTĚ ZÁLOHOVAT!!!!!!!!!:-))))))

   Smazat
  16. Leze nám sem dokonalý a průzračný blbec - anonym 0:16

   Smazat
  17. 8:31 Áááá, další nadržený křivohubý kleptoman či huhňavý dementní psychopat, vepřová držka, krysí tlamička, rektoskopická hlavička a šarlatán se ozval??? Normální a slušní? To jako ti Putinovi agenti, kteří se na ulici či v socce poznají poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do ráje Chujlostánu?-:)))

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. K smíchu jste vy. Snažíte se popřít i ty nejzákladnější matematické a fyzikální zákony. A moc vám to nejde. Vaše "argumenty" můžou zabrat na stejné dutolebce, jakými jste vy sami. Každý člověk ovládající kupecké počty ví, že každý dluh se musí jednou zaplatit.Jenom vy si nic takového nepřipouštíte.
   V minulosti existoval způsob, kterým se resetovala ekonomika a smazaly dluhy. Velká válka. Jenomže tenkrát neexistovaly jaderné zbraně.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  4. Pane hricák, jen technická. Zaplatit dluh, ale KOMU? Jestli to chtěj zaplatit mně, tak to beru :o)

   Smazat
 8. Když čtu zdejší rusofoby, ani mne nemrzí, že jednou silně pravděpodobně padnou hubou na beton. A ten zbytek? Když jsou vůči nim neteční, zaslouží si něco jiného?
  Vlastní zkušenost je nepřenositelná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Hricáku, tomu sám nevěříte? Tihle jsou tak blbí, že dnes píší kraviny a zítra budou ( pokud bude zítra) stát a úplně jiné straně barikády. Nebo budou mrtví.
   Václav

   Smazat
  2. Doplnění pane Hricáku, jsou to stále ti stejní převlíkací zmrdi, jako vždy v prvních opačných řadách. To ukázkově historie opět ukáže v plné nahotě. "Dost bylo pravdy!".
   Václav

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Víš jaký je mezi námi rozdíl? Několik málo let. My ve sračkách už většinou jsme. Tebe to teprve čeká.

   Smazat
  2. 8:13, a pročpak tedy, ty infantilní parazite, vy "demokrati" neustále vykřikujete o ruské hrozbě, v současnosti už s neskrývanou hysterií, a přesouváte zbraně na východ skoro dvacet let? Dnes se to jen urychluje. Tohle děláte od roku 2002, kdy jste uzavírali jednu dohodu s Ruskem za druhou, přitom jim za zády budovali raketové báze. Tohle děláš svým sousedům taky, ty smrade?

   Absolutně ničemu nerozumíš. Tohle je hra mocných, pro než jsi ty jen morčetem v laboratoři. Nikdy se nedostaneš ani na úroveň jejich vazala na dvacáté úrovni, ty jsi jen maso. A ty ve své tuposti hýkáš blahem, kdykoliv se objeví nějaká k0k0tina z jejich roztrubovadel na adresu jimi definovaného nepřítele.

   Smazat
  3. Doufám, že redakce ještě dnes sedne ke kompu a smázne dementní tapetáře, co nejsou schopni samostatně napsat pár souvislých vět a tapetují jiné trolly, většinou odněkud z nějaké grupy na ksichtoknize.

   Smazat
  4. 13:06 Ano používám tapety které si i sám je kompiluji a tvořím! Ale tobě čechomužiku z lžidvořákovy bandy rudejch kretenů by nestačilo ani deset putleroffskejch univerzit, abys věděl kde a jak je použít! Tak zalez ...:)

   Smazat
 10. Tak nevím, asi dnes byl výplatní den Seroše. Nebo dostali za špatně odváděnou práci výtku. Tak se snaží lépe uplatnit. No brzy nastane čas, kdy si zelenými papírky budete moci tak akorát vyzdobit WC. My jsme za časů komunismu využívali pod tapety Rudé právo .
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:31, no jak vidíte, Václave, holt tito jen přehodili veksl a jedou zas v příslušné koleji. Oni jinak neumí, oni jsou v podstatě hardware, který potřebuje nějaký ten operační systém. Kdysi fungovali na ten východní, dnes západní. A je celkem směšné, že na Západě jsou v podstatě stejné dva proudy jako v USA. No a tito prostě kopou za Demokraty....
   multikulturalismus, sociální inženýrství, LBGTI, černý rasismus, preference islámu, juvenilní policie, migrace, antinárodní politika, kriminalizace rodin, zrušení hranic, legalizace drog, globalizace, kapitalizace všeho majetku včetně státního...

   Samé dobré věci.

   Smazat
 11. Pro americké zombie, se zase probudili a vylezli z hrobu. "Vraťte se do hrobu, nádhery a neopruzujte tu slušné lidi".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejedná se o lidi, anýbrž podlidi, tak jak je kdysi definoval tento americký historik a novinář! - https://en.wikipedia.org/wiki/Lothrop_Stoddard

   Jde o vrstvy či masy neschopné se etablovat do stávající společnosti a usilující o její zničení násilnou revolucí! Kteří poté když se jim podaří společnost a stát zničit se začnou hubit sami mezi sebou což bývá jiný mi historiky chybně označováno floskulí že "revoluce požírá své děti".

   Smazat
  2. 9:14 Tak oni se pozirali a pekne, ani psát neumíš hlupáku.

   Smazat
  3. 9:14 To je právě velkej omyl! Jen bolševickej žvást! Více ZDE - https://www.protiprudu.org/hitler-vs-untermenschen-mytus-a-realita/

   Smazat
  4. Citujem:

   Samotné používanie slova „podčlovek“ s jeho negatívnym významom, ako preklad pre „untermensch“ je dosť zavádzajúce. Neboli to Nemci, ale americký rasový mysliteľ a eugenik Lothrop Stoddard, ktorý snáď najviac rozšíril použitie tohto slova vo svojej knihe z roku 1922 „Vzbura proti civilizácii: Nebezpečenstvo podčloveka“. Stoddardov podčlovek nie je odkazom na niektorú etnickú skupinu, ale skôr na postupnú degeneráciu populácie v dôsledku dysgeniky vďaka civilizačnému uvoľneniu tlaku na prirodzenú selekciu. Použil nasledovnú definíciu: „Podčlovek – jedinec, ktorý nespĺňa normy schopností a adaptability nastavené sociálnym poriadkom, v ktorom žije.“

   Podľa Stoddarda civilizácia paradoxne vytvára populáciu príliš hlúpu na vytvorenie civilizácie a jej udržanie. Výsledkom je boom menej nadaných a viac antisociálnych jedincov v európskych národoch, ktorí sú potom navádzaní k podpore revolučného chaosu a tyranii pri veľkých otrasoch, ako bola Francúzska alebo boľševická revolúcia.

   Smazat
  5. 10:57 Tak jistě, dokonce právě a jen na ně je tento web i zaměřen ...

   Smazat
 12. Každou podobnou třídou svých zbraňových systémů Rusové přivádějí US militanty do stavů beznaděje.
  Sen o silovém ovládnutí Ruska s jeho přírodním i lidským potenciálem se jim totiž rozplývá stejně jako jejich sen o novém celosvětovém "řádu". To je jako ta pára.
  A to už raději ani nevzpomínat Čínu ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 9:52 Jo stepní muzika, se ti líbí.

   Smazat
  3. Nešiř paniku! Na russáckej lítající šrot postačí i dobře udělanej prak! Horší voříšek je pozemní síla a zejména - takový level 2, bude ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Ale když mu splašíte pravou sibířskou pěnu do koupele, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten je obojživelnej a navíc umí karatééé! Na toho bude muset nastoupit Chuck Norris a nejen on, aby to konečně dobře skončilo! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
 13. Je opravdu úsměvné jak tyhle články o ruské vojenské technice vytáčejí rusožrouty až k nepříčetnosti, zvláště, když si uvědomíme, že USA vynakládá na zbrojení desetkrát tolik co Rusko, chápu je, to musí fakt takovýho proamerickýho agresivního šmejda nasrat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:33 Nevztekej se, rusožroute.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 10:48 na svého dědečka bys neměl být drzý, kreténe co neumíš ani česky.

   Smazat
  4. 10:33, 10:48 vidím, že ty bys ty ruský zbraně rád vyzkoušel na vlastní kůži. Žádnej problém. Určitě mají nějaký ten polygon, můžeš se nabídnout jako figurína.

   Smazat
  5. 11:11 Nestraš lidi, nešiř paniku! Na russáckej lítající šrot postačí i dobře udělanej prak! Horší voříšek je pozemní síla a zejména - takový level 2, bude ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Ale když mu splašíte pravou sibířskou pěnu do koupele, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten je obojživelnej a navíc umí karatééé! Na toho bude muset nastoupit Chuck Norris a nejen on, aby to konečně dobře skončilo! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
 14. Ruskou zem nedostanete NIKDY rusožrouti, poženou vás svinským krokem s ostudou stejně jako hitlerovce a všechny ostatní militantní šmejdy, co si kdy dělali zálusk na ruskou zemi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 12:06...atd..Jste fakt osel

   Smazat
  3. Pokud těmto hrdinským rekům - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg
   budeš dout pořádně do zad, nikdo a nic je nezastaví!!!

   Zejména by si měli američtí impíci dát majzla na toho s tím sněžným kvérem tu na 1 minutě a 15. sekundě! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 15. Vidím, že srací kapky od RADOSTY se re o byly stažené hned na začátku, tak to tady zastupuje SOPL, co po kapkách sere přímo z huby.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby se aspon tak neopakoval..Vzdyt to vypada,ze ma tak maximalne pul mozkoveho zavitu

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 11:15 vase zvasty jsou uz vazne pres hranici...takze s vami, jako s ideologickym zaslepencem se nema cenu o cemkoliv bavit...Vzdyt jste jako osel s mrkvi pred sebou

   Smazat
  4. 11:15, Vidíme se navzájem, parazite. Tu tvojí vyžilou držku a špatně padnoucí sako od Vietnamců, co se tváří jako Gucci, mastné vlasy a pot úzkosti mohutně překrývaný rádoby drahým parfémem za 20 éček, který považuješ za něco extra, když se snažíš trapně vlísat ke svým páníčkům. A velmi špatnou, až trapně východní angličtinou, se servilně a v předklonu domáháš vstupu do předsíně. Jsi trapný a směšný, celá tvoje snaha, s níž pokorně přijímáš pohrdavé úsměšky a ústrky, a za zády se ti smějí...,

   Jak hloupé a ponižující. V každém druhém slově english expression, v domnění, jak jsi světový, ta tvoje odulá, viditelně tupá tlama, když servilně přijímáš úplně absurdní úlohy a s velkou úsporností je plníš. Přitom všichni vědí, co jsi zač, znali tě už ve starém Egyptě a Lenin tomu říkal "užitečný idiot". Idiot, co si nechá strčit kolík do prdele na jedné straně a na té druhé si frustraci vybíjí na pošťačce. Přesně za tohle jsi považován. Je to tak trapné, zvlášť při tvé bídě, jelikož oproti jiným jsi nýmand a předčí té kterýkoliv černý migrant, jež má vyšší cenu než ty. Na planetě je 7 miliard lidí, ty jsi číslo 5 770 534 432.

   Jsi hovno a hovnem zůstaneš. Pouze vyvolení z tvého (a bohužel i mého) rodu se dostanou na dvacátou příčku hierarchie, výš ani náhodou. A i k tomu ty máš tak daleko jako Dolly Buster k panenství. Je na vás zoufalý pohled, jak si ve svých standardně zrekonstruovaných panelákových bytečcích myslíte, že řídíte svět.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Imbecile s debilnim jménem Jéééé, nikoho jsi nenachytal, diskuse čte víc lidí, různých lidí, proto je vhodné, když se občas odpoví i na tapetující idioty, kterých tu je celá přehršel a není možné vést normální diskusi. Ale už to končí.

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. Tak tohleje"nářez".Jen si tak čtu komentáře.Ale to ,co plodíš ty srabe anonymní,to se nedá pojmenovat ani vyjádřit.Dokonale vymytej mozek,zřejmě i zblblej nějakým fet driákem.Do očí bys chlapovi tohle neřekl.Však jednou narazíš ty dutá,prázdná nádobo.Nedobrou noc ti přeje Věra

   Smazat
  9. Neskutečně nechutný, vulgární a trapně Havlovo příznivec. Snad ani není možné, že se něco podobného vyskytuje v Česku.

   Smazat
  10. 0:03 Prozradím ti sýkryt, voe! Havel byl tvůj fotr, kterej tě namrdal týhle kurvě a ta tě pak potratila!!!!!˘ - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Ten potrat pak komouši naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!!.-D:D:D:D

   Smazat
  11. Was is dáš sykryt,to jsou vložky na pindu
   pro tvojí ex kurvu eržiku?!
   A pamatuj ty čuráku z Liťáku,patologie je v Ústí ne v Teplicích,mrdko polozdechlej!!!!

   Smazat
  12. 7:36 Škytáš cosi o "zliťácích", užgryndanej rudoskřete? Ale toho největšího máš přeci na lumpenhradě, plném kryptobolševických kolaborantských buranů a agentů, podlézavých a ztopořených zamindrákovaných řiťolezů typu veleby, foldyny, kotrby, ringa, hůlky, renče, jandáka, doubravy, davida, bureše či ovčuráčka a žantovského. Socky se kojí nadějí, že se nažerou papírových majetkových přiznání nebo jiných papírových slibů – ale žlučovitá závist je jenom dorazí.
   Zakomplexovaný, mstivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, podobný ožralému parchantu Gottwaldovi, zničí svoji mateřskou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho vynesla na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea ho bude vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky.

   Smazat
  13. TY jednobuněčnej zdechlej impotentní čuráku z Lipmpopa,z Liťáku znamená z Litoměřic,tam odkud bleješ ty havlohovna pussynko pornojandovo.....a to,že seš věčně vylitej jak váza víme,tím se chlubit nemusíš!

   Smazat
  14. To známe ty od palice po palec v hovorech se valící jednobuněčnej zdechlej impotentní čuráku,zkus něco novýho ty havlotapeto!
   Jenže na to tvoje hovnohlava blející hovna ala Madla kurva vražda Albrightová nemá!
   Jo a ten popisek je špatně,TAK kurva tam chrápe s Tebou,nikdo jinej by jí ptáka neukázal ani na 100metrů!

   Smazat
  15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  16. Tobě ani 100000 havloffskejch na jednu třídu pomocný školy a tím pádem na vlastní minimyšlenku a ne opsaný slinty od Pauka a jinejch scheissekopf untermensch!

   Smazat
  17. 10:16 A to tobě polojidiš skřekající putlerprde z lžidvořákovy bandy rudejch kretenů by nestačilo ani milion putleroffskejch univerzit, abys dokázal sesmolit jedinou větu kterou dokáže translator přeložit do češtiny:))))

   Smazat
  18. Vždyť ty jednobuněčnej zdechlej impotentní čuráku česky ani neumíš!!!!!!!

   Smazat
  19. 15:37 Zdechlej bude leda tvůj škaredej ugrofinskej vypouštěč, putlerprde:)) - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
  20. Omyl,zdechlej impotentní čurák z kniHOVNY havlopussynky seš jedině TY!!!!!.P.S. TY odkazy NIKDY nikdo nečetl ZMRDE RETARDOVANEJ!

   Smazat
  21. 16:10 On je blbečku čte Uncle Google, víš? Jéééé, pane šeditelí! - https://www.google.cz/search?q=putlerprd&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjBwpnQks_eAhWGe8AKHYEoB9QQ_AUIDigB

   Smazat
  22. Neznám, ale pamatuju si jako dítě jsem slýchával od dospěláků průpovídku že "Hitler byl svině, ale komouše, židy a cikány měl vyhubit" anebo že "ho to měli nechat dodělat" apod. Tomu s těma Židma jsem sice tenkrát nerozuměl (až mnohem později jsem v kanapi našel i Proces se Slánským a spol.), páč krom pár intelektuálů co komouše milovali jako osinu v zadku jsem žádné neznal, ale i tak jsem se na to těšil, že to dokončíme my, až to tu praskne! Jenže jsem nevěděl že na tom Západě to stojí taky za hovno, jak jsem potom zjistil, páč komouši ve všem lhali!Přitom komunisti nám slibovali v tomto směru ráj!!! Co všecko prý "hrozí" kdyby to "prasklo" (teda kdyby zvítězila kontrarevoluce u nás) a my jak blbečkové tomu věřili! Že prej v západním Německu už "řádí" nějaký Khárl Heinz Hoffmann! Na fotkách vypadal dobře! Velkej knír jak kaizr Wilhelm a v ruce nějaký kvér a na hlavě nacisticku helmu! Frajer. A prej že vede bojůvky neonacistů v západním Německu! A my se těšili až sem přijede na Leopardu (to je tank!) Až pozdějc mi syn emigrantů který tu bydlel u sousedů v pronájmu řekl, že prej je v západním Německu Hitler zakázanej a že ten Hoffmann je prej jen pošuk z jakéhosi spolku vojenské historie! To mě nasralo, ale řekl jsem si - no co no -"poraženej " stát. Ale spolýhal jsem aspoň na Ameriku! Viděl jsem na vlastní oči v ČST záběry pochodujících KKKáček ve Washingtonu jak hajlují a nesou nápisy Free Hess a Hitler was right apod. A měl jsem za to, že to přijde sem! Ještě v listopadu 89 jsme seděli s partou ve vinárně a jeden spolužák dal nohy na stůl a prones památnou větu: "Já tomu stejně nevěřím! Dokud nepojedou po Václaváku meďáky s hákošema na kapotě!". A my se smáli "vtipu". Jenže on měl pravdu! Nic se nezměnilo! Furt stejný žvásty o zlých nacistech, komouše nepověsili, židi zůstali dál nekritizovatelný a dokonce ani neobnovili zákon o potírání cikánských band z 1. republiky, takže naco se to dělalo? Přišel ten čurák Havlů s těma a kecama o "lidských právech" a hovno do hovna! Místo KKK se začlo cikánům říkat "Rom"!! Takže zklamání a podvod. Já hned jak se začli ty demonstrace, tak jsem na náměstí u nás rozflákal komoušský zasklený vitríny s Hrdiny práce" či co. A hned pár lidí s nějakýho OF na mě že prej to nemám dělat, že prej musíme "opatrně" a pod. zbabělý kecy, aby nás prý neměli za "provokatéry"! He! Já jsem čuměl jak zjara! Furt jsem čekal že vohlásej, že byl zatčen Bilak a že už ho někde mučej a vono hovno hovno! Ani ty posraný Rusáky neprotáhli Prahou s prackama vjerch! Hovada ... a prej (kontra)Revoluce! Jo Budapešť 56 -to byla Kontrarevoluce! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   A v tom případě by si se putlerprde nestal putlerprdem, páč ta kurva rudá co tě potratila než ten potrat naložili do maus-oleje jako delikatesu pro Putlera by se zhoupla také! Aspoň bys netrpěl! Protože ti kteří byli potraceni nemají a nebudou mít žádné potřeby, jsou zcela spokojení. Život nevyhnutelně obsahuje rizika a útrapy. Pokud nikdy nežijeme, znamená to, že se těmto rizikům a útrapám s jistotou vyhneme, přičemž neexistencí našeho života vůbec nijak nestrádáme! Chápeš?

   Smazat
  23. 16:27, velmi dobré. IP adresa je známá, takže identita neonácka taky. Jestli si myslíš, že se schováš, jsi na omylu. Přesně takové vypatlance bude třeba do armády, mstivé, fanatické zmrdy, kteří se umí ventilovat na anonymních diskusích a na vlastní matce, ale když přijde k nejhoršímu, stáhnou ocas a kňučí jako spráskaný pes. V Rakousku už čeká Abdullah s Ibrahimem, kteří si behem tvé nepřítomnosti podají tvou ženu nebo sestru. Takže, až budeš někde ve zmrzlé stepi, při pohledu na tvoje shnilé nohy v bagančích, proklínat jakéhosi abstraktního Žida, co tě do toho zase dostal, podobně jako tvého pradědka ve Freiwilligen praporech SS, vzpomeň na to, jak je právě v tu chvíli tvojí ségře dobře s kudrnáčem. A nezapomeň, RONA byla z vás nácků nejhorší... Na konci války se obrátili proti vám, protože jste se posrali a odmítli bojovat. Oni ne.

   Smazat
  24. 17:49 Přestaň blekotat sračky prašivej komoušskej podlide, jsi jen kus lejna z ansámblu mítních užryndaných čechomužiků hltajících putleroffský sračky jako svůj denní chléb a tenhle xidl umíme velice efektivně využít jako topiva! - https://ihistorian.livejournal.com/176105.html

   A pan topič osobně! - https://78.media.tumblr.com/41e3271711cdbc5d234267674bac9d60/tumblr_nrdvakUyoQ1sqztn9o1_500.png

   Jsem jeho převtělením ...

   Smazat
  25. TY nejsi topič,TY seš jedině na ZÁTOP!!!!!!!!!

   Smazat
  26. Zatápím rudýmu xindlu! Protože já jako neznámý jedinec jsem povstal proti bolševismu a zahájil boj s tímto rudým kolosem a ten neskončím, dokud jako jev definitivně nezmizí ze života Čechů!!!
   Jen napneme-li k tomuto posvátnému cíli veškeré své síly, energii, vůli, píli a houževnatost, jen pak budeme moci opět začít stoupat k výšinám, tak jako kdysi naši dávní předkové, kteří nedostali tuto zem darem, nýbrž si ji museli za cenu nesmírných obětí vybojovat!

   Smazat
 16. Se divím Rusům, že pořád šermují nějakými křídlatými raketami a hyper zvukovými raketami. Není tomu tak dávno, kdy nejmocnější a nejlépe vyzbrojenou armádu světa vyhnali bojovníci Vietkongu z Vietnamu, a to měli ve výzbroji jen ruské kalašnikovy a domácí bambusové tyče. A jak ti utíkali za oceán! Obdobně dopadnou v Afghánistánu. Tálibánci s kalašnikovy ovládají více než 80% afghánského území a nejmocnější armáda světa hledá cesty, jak z Afghánistánu vycouvat dříve než Tálibánci začnou používat Vietnamci dodané Talibánu bambusové tyče. Tak chlapci, nalodit a za oceán, jinak dostanete výprask.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak dnes si hraji na "techniku"....V dobe,kdy technika starne skoro za den a vse neuveritelne predrazuji,je to skoro zbytecne....Ale kdo si hraje,nezlobi....Jen kdyby to nemuseli platit vsichni danovy poplatnici

   Smazat
 17. 11. listopadu 2018 11:22 Buzno z neziskovky, o co se snažíš?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na nic chytrejsiho jste opet neprisel?Skoda

   Smazat
  2. Omluva, to patřilo trolovi nad vámi.

   Smazat
  3. 15:31, to je starý, imbecile. Zkus otapetovat něco aktuálnějšího. Momentálně z něho udělali i kanibala, sériového vraha, který má na triku už asi 250 obětí, většinou malých dětí. Takže se budeš muset snažit najít nějaký ten text, jelikož něco vlastního nejsi schopen sepsat a jen tapetuješ. Mohl bych tě nasměrovat na zdroj podobných hrůz, jenže je rusky, jelikož ho provozuje ruská nejšílenější opozice, která si vůbec nezadá s mediální milicí Hillary Clinton. Má sice i anglickou mutaci, ale ty neumíš ani česky.

   Smazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  5. Jsi vopožděnej stejně, jako celá ta smečka havlopussynek....inu,IQ menší než 30 je sakra těžká mentální retardace,řeklo by se debilita!!!!!!!!

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Až té budou zejtra ráno zase pouštět ze záchytný stanice TY havlopussynko,tak se zeptej doktora,co znamená A52 a F73,obojí máš už nejmíň 40let svýho zbytečnýho výskytu v papírech!!!!!!!:-)

   Smazat
  8. 16:36 Prozradím ti sýkryt, voe! Havel byl tvůj fotr, kterej tě namrdal týhle kurvě a ta tě pak potratila!!!!!˘ - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Ten potrat pak komouši naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!!.-D:D:D:D

   Smazat
  9. Teď se potvrdily obě diagnózy výše popsané....já ti ty scheisse dummkopf untermensch píšu o tvých diagnózách a ty popisuješ svůj zbytečně vznik a reklamu na vložky(sykryt) pro eržiku.....přátelé,nemám co dodat,IQ tohohle zálohujîcího se HOVNA bez vlastní myšlenky je pod 30,což je těžká mentální retardace,téměř debilita!!!!!!!!:-))))

   Smazat
  10. Google říká že tento kretén je A52 - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   a toto hovado je F73 - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n.jpg

   Nic víc, nic míň!!!!:-))))

   Smazat
  11. Umíš najít leda velký hovno ty zaostalá hromado hoven!!!!!!!!!!!!!
   Ti říkám,máš ty zkratky v papírech od doktora,Google je ti k hovnu!!!!!!!!!!!!!

   Smazat
  12. 16:00 Přesně! Chtěl hledat "buznu z neziskovky" a našel leda tuhle pedofilní žůžovku, s jejíž teplou lejnolíhní si jakožto putlerprd velmi dobře obeznámen! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Smazat
  13. Odkaz pro strejdu v Beřkovicích?????
   Ale co DOOPRAVDY znamená A52 a F73 ty volotrku TUPEJ nevygoogluješ!!!!!!!!!!!!!!!:-))))))))

   Smazat
  14. V Beřkovicích sotva, tvý zločinní vypouštěči postižení těmito diagnozami u nás nežijí! Leda snad tenhle jejich společný zdegenerovaný strýc v zikkurátu u kremelský zdi, putlerprde!!!!!!!!!!!!!!:-)))))))) - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
 18. USA-země, kde už předevčírem sežrali vše na zítřek!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. :-)Jenze jsou vycurani,tak dnes proziraji i to nase zitrejsi

   Smazat
 19. Blábol o "uzbrojení" SSSR je pouhý marketingový mýtus. Pokud by SSSR nezradily vlastní elity, nikdy by je nikdo "neuzbrojil". Co se kvality zbraňových systémů týká, tak rozdíl mezi produkcí USA a RF v současné době je ten, že zatímco ty ruské jsou vyvíjené na funkčnost a reálné podmínky boje, ty americké jsou zaměřené hlavně jako ekonomický a politický projekt. Jak předvedli v reálných podmínkách Patriot nic netrefí, Tomahawky stejně a F-35 je hlavně bezedná kasička pro Lockheed. Zato rozpočty jsou astronomické a vazalské státy nakupují jako divé. Korálky za perly. Ten princip se po staletí nezměnil...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Take si to myslim....Uz diky tomu,ze pres veskere vydavane finance USA nikde nedokazalo valku vyhrat....To museli vedet i v SSSR

   Smazat
  2. 12:33 To je sprostá lež. Granadu a Panamu SSA vojensky porazili. Potom ještě Irák, protože Husajnovy protivzdušné prostředky vyrobené ve Francii, vypověděly službu.

   Smazat
  3. 13:28 Pravda cetla jsem tu knihu o panamskem krejcikovi,nazev si uz bohuzel nepamatuji,ale byla fakt dobra

   Smazat
  4. 14:48 Ovšem je fakt že ani SSSR po roce 1945 už žádnou válku s nikým nevedlo ...

   Smazat
  5. 14:49, víte, kdyby ten exot sem nenapsal, člověk se ani nezasměje.

   Smazat
  6. 16:51 Ona už je směšnej ten jeho nick ... mrchožroutí muž!:)))

   Smazat
  7. Ale jinak lze s klidem prohlásit, že USA za svou existenci vděčí Rusku, které ho zachránilo před zkázou za občanské války a to zásadním způsobem! - http://www.radiodixie.cz/clanek/ruske-lode-v-americkych-pristavech-zachranil-car-v-obcanske-valce-unii

   USA zvyklé vítězit cizíma rukama jim to oplatily o 80 let pozdějc s cílem s nima vyjebat, jenže vychytralý a lstivý Azijec Stalin vyjebal s nima! Totiž program půjčky a pronájmu umožnil Rusům se za války volně pohybovat po území USA a učit se novým technologiím. V rámci této spolupráce tak v roce 1941 bylo na území USA až zhruba kolem 1200 ruských inženýrů, kteří se školili moderním technologiím a postupům, k tomu je nutné připočíst zhruba několik stovek dalších tzv. OJT (On -The-Job-Training), tedy Rusů na stáži či na praxi v amerických továrnách. A to dokonce i z oblastí, kde Rusové žádnou smlouvu či dlouhodobější spolupráci s USA nikdy neměli - např. podle knihy Dark Sun: The Making of The Hydrogen Bomb od Richarda Rhodese (potvrzeno i výstupy z projektu Venona či deníkem majora Jordana) se jednalo i o oblasti raketového či rozvíjejícího se jaderného průmyslu (včetně dodávek jaderných komponentů apod.). Samozřejmě není také divu, že Rusové tuto spolupráci zneužili a v USA si rozšířili již bez tak širokou základnu špionů a agentů, kteří jim pak po válce prozradili spoustu amerických vojenských tajemství a technologií. Rusové díky této velmi „zištné“ pomoci ušetřili obrovské finanční prostředky na vývoj a výzkum či nákup těchto technologií – tato částka by se pohybovala v desítkách miliard rublů za každý rok pomoci! Navíc s tím se dostali i k technologiím, které by normální cestou jistě nezískali. Obecně tak můžeme zakončit asi tak, že díky této části Lend-Lease se Rusům podařilo získat takové technologie, které jim umožnily stát se jednou ze dvou velmocí 20. století.

   Smazat
  8. 14:49 Jen poznámka - ani USA de facto po roce 1945 už žádnou válku nevedly, a do té doby všechny do jedné vyhrály, což Rusák tvrdit rozhodně nemůže, počínaje prohranouLivonskou válkou, přes války s Poláky o Smolensk, Sedmiletou válku, kdy přesedlal na stranu poraženejch, po Krymskou válku a války s Japončíky. Svý porážky završili opět přestupem k poraženým hanebným mírem brestlitevským 1918! A ani pak to nebyla žádná sláva - nejdřív dostali po mordě od Poláků, pak od Finů! A nemít v zádech Ameriku za WWII., už by ani jako stát neexistovali! Ono stačilo dokonce i kdyby bývali byli Poláci rozumný a vše mohlo bejt jinak, kde by dnes Evropa bývala byla! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Smazat
 20. USA zaznamenaly roční nárůst vojenských výdajů - 585 miliard dolarů v roce 2015, 611 miliard dolarů v roce 2016, 622 miliard dolarů v roce 2017, a 720 miliard dolarů v roce 2018, Rusko neustále svůj vojenský rozpočet snižuje - 80 miliard dolarů v roce 2015, 70 miliard dolarů v roce 2016, 48,5 miliardy dolarů v roce 2017 a 46 miliard v roce 2018. No jo no, o lecčems to vypovídá.

  Prosím všechny rozumné lidi, aby nekomentovali kavárenská přiblbla. Nemá to smysl, neboť idioti jsou nevzdělatelní. Když je potkáte, můžete je rovnou pořešit ... ale to se Vám moc nepoštěstí, protože jsou silní jen ve smečkách a i tak při první hrozbě bez prodlení mění názor.

  OdpovědětSmazat
 21. Skvělé zprávy Slovanští bratři musí být připraveni na obranu vlasti.

  OdpovědětSmazat
 22. Za mého mládí nám byl předkládán jako světový problém , který by mohl vést k válečnému konfliktu , boj “komunismu” s “kapitalismem”!! “Komunismus” se nám jaksi vytratil , protože dnešní nám předkládáný “nepřítel” , což je “zlé” Rusko , je také kapitalistický stát, takže proč máme jít zase do války a za čí zájmy!!! Kdo má opět vydělávat na válce a na životech opět do války nahnaných nevinných lidí!!! Já už nebudu v klidu poslouchat “ometálované” dobytky , kteří zase bubnují do války!!! Nikdo válku nechce, pouze ty dobytkové , co na ní a na zbrojení vydělávají!!! Pro mě není žádný prostý Rus, Američan, Číňan a další příslušník jiného národa , nepřítel!!! To jenom ta vrcholně špatná a “zaplacená” média opět “vyřvávají” a štvou lidi proti sobě , aby se zase zabíjeli!! Co je to za zvrhlost? Všichni, co dnes štvou lidi do války, jsou zločinci a budou po zásluze potrestáni a už to nebude dlouho trvat!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z toho je videt,ze to nikdy nebyly rozpory ideologicke,ale vzdy slo ciste o nadvladu a zisk...a take,kdo je ten sikanujici

   Smazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vemte si bryndak,tece vam neco po brade

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Radosto, jestli jsi si nevsimnul, tak prave Zeman zatim vede jen tu hulku a brzo ani tu uz nepovede:-)

   Smazat
  4. Radosto,no vidite,ze to jde...mam z vas radost:-_)

   Smazat
  5. radosta je borec byl na soutěži a vyhrál:

   https://zvraceny.cz/content/83359-japonska-rozkurovacka

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 15:27 jako zakomplexovany jste se projevil spis vy.......ty pindy o nicem vas mozna nekde "proslavi",ale tezko zde

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Modlím se, s jarmulkou, u Zdi nářků, aby antikomunistům rozumu darovati ráčil... ale je to, jako bych mluvil do zdi.

   Smazat
  2. 16:50 - Neumím se modlit, jarmulku nenosím a u Zdi nářku jsem nikdy nebyl. Stejně ale věřím, že antikomunisté dostanou rozum. A ta víra jde z mého ateistického vědomí.

   Smazat
 25. modlim se, aby hlupaku bylo mene....tezko se snasi

  OdpovědětSmazat
 26. Na Tomahawky Rusové nemají,to nas učili ve škole.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Taky jsem se to učil

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Největší dar byla záchrana vašich prarodičů či rodičů, aby se takový genius jako vy mohl narodit. A v tom je paradox života. Pokud byste chtěl něco žvanit o tom, jak bysme se bývali měli, kdyby Adolf vyhrál, tak doporučuji pročíst Heydrichův projev z 2. října 1941...
   http://klempera.tripod.com/heydrich.htm

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. To jsou paměti s Krychtálka a Emanuela Moravce ty jednobuněčnej zdechlej impotentní čuráku z havlobanderoffský latríny?!

   Smazat
  4. Havel, Havel, to mi něco říká, hele nebyl to náááhodou ten vandrák chrchlavej v ošuntělejchch džínách, vytahaným svetru, co tobě a podobnejm rudejm čurákům udělal pořádnej rejhanec přes plány? Protože tvůj zajebanej komoušskej fotr v tesilovým saku s nevkusným hadrem místo kravaty a smradlavejma haxnama v trapnejch východoněmeckejch mokasínách se přeci dost hřál přízní velkejch rudejch soudruhů a tak si se taky těšil na teplý místečko co po něm zdědíš a náhle do toho přikvačil tenhle votrapa kulisáckej s flaškou v ruce a bylo po pyči pytel! Viď že mám pravdu .. :D:D:D

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. Takovej canců vo ničem,to šlo napsat jednou větou havlopussynko jednobuněčná!!!!!!!

   Smazat
  7. Anonymní 16:38

   Jsi blbej a smrdíš. Jsi k ničemu.

   Smazat
  8. 18:40 Aby ne! Je to pach putléria, obzvláště smrduté látky ze které je tehle špatným jidišem skřekající prd převážně tvořen! Je to látka vyvinutá speciálně na otravování svobodného vzduchu Západu touto vorující kremelskou bandou - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
  9. Anonymní 0:27

   Jdi se oběsit. Aspoň jednou ve svém zbytečném životě uděláš něco užitečného.

   Smazat
  10. 8:23 O tom co je užitečné rozhoduju ale Já, páč jsem to jako se nad sračkama tvýho typu tyčí jako Mount Everest nad hromadou jačího trusu na svém úpatí! Nic na mne nedosáhne, tudíž ani není na čem:)

   To ty se věšet nemusíš abys byl poprvé užitečným, naládujem tě do plynových bomb a posloužíš jako dobré palivo, putlerprde! -:))))

   Smazat
  11. Rudoprdismus vůbec byl vždy nepřítelem velkých mužů, kteří místo toho, aby jim druzí s radostí sloužili a nacházeli nejvyšší uspokojení v tom, že mají tu čest podílet se na jejich dějinném poslání, musejí strpět, že se jim tito pletou do cesty. Však si vemte, kolik toho může veliký muž vykonat, má-li moc udílet rozkazy, namísto toho, aby s každou rudou onucí musel jednat jako se sobě rovným a vyčerpávajícím způsobem přesvědčoval nějaký kooptovaný komunistický podlidi, aby se uráčili se podřídit vůli génia! Zatímco v nerovné společnosti může průměrný muž velkému muži dobře sloužit nejen k vzájemnému prospěchu, v bolševickém rovnostářství jsou průměrní muži pro ty velké břemenem. Rovnostářství je triumfem nízkých mužů s nízkými ambicemi. Neboť, i levičák se ochotně staví do pozoru, jakmile se začne točit ve hře zajímavá finanční odměna, případně když mu nějaký darebák slibuje dosažení více rovnosti nebo svobody po níž jeho duše tolik pase.
   Osobně bych dal vždy přednost službě muži většímu, než jsem sám, než abych sloužil někomu nízkému v dosahování jeho mrzkého podnikatelského záměru. Bohužel jsem žádného takového za celý svůj život nenalezl, a tak mi nakonec nezbylo než se postavit sám do čela velké věci. A tak jsem jako neznámý jedinec začal boj proti bolševismu a neskončím, dokud tento jev nezmizí ze života Čechů! Jen pak budeme moci opět napnout všechny své síly, svou vůli, píli, talent a houževnatost, abychom mohli opět stoupat k výšinám tak jako kdysi naši předkové, kteří nedostali tuto zem darem, ale museli s ji vybojovat!

   Smazat
  12. Anonymní 8:43

   Právě proto jsi tak zbytečný.

   Smazat
  13. 17:05 Pro židobolševickou lůzu typu lŽIDavida a lŽIDvořáka zcela! A to jsou přeci jen podlidé, jak je definoval americký historik L. Stoddard - ubožáci nesmíření s etablovaným řádem nerovnostářské společnosti, kde jsou nuceni hrát roli proletářů! Ti ano, ti stavěli různý ty barikády když už válka skončila, hlásili se do R(abujících)evolučních gard aby si naloupili německý majetek, znárodňovali a volili komunisty. To skuteční lidé, na nichž řád světa stojí, tak ti stříleli a pak emigrovali nebo aspoň odešli tam, kde může schopný muž dosáhnout postavení jaké mu přináleží ... a tam se to pak obrací v pravý opak.

   Smazat
 28. Tak se tady "blbečkové" můžete hádat, až vám ta "jaderná" sluníčka začnou bouchat nad hlavou , tak potom si hlupáčkové vzpomenete, pokud bude vůbec nějaký čas!!! V Hirošimě se na mostě pod epicentrem mnoho set lidí "vypařilo" v jednom okamžiku a zůstali po nich na betóně jenom stíny!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ti vypaření měli štěstí. Nemuseli pak dlouze umírat, jako ostatní. Popsáno v knize "Deník z Hirošimy".
   A my zase máme štěstí, že ve srovnání se současnými bombami byl Little boy jen zábavnou pyrotechnikou.

   Smazat
  2. 15:58
   Est komt der tag scheissekopf!!!!!!!:-)

   Smazat
  3. Česky neumíš,frickořeč taky neznáš,i když v merkelostánu se zatím arabský nepindá.....TY vysloužilá havlokurvo,jsi na odpis!!!!!
   Est komt der tag havlopussynko!!!!!

   Smazat
  4. Est komt der tag vyřvával tvůj milovanej hypospadickej lempl jménem Dolfa Šiklgrubr.....jak dopadnou ten feťák víme všichni!!!!!!!

   Smazat
  5. 17:34 Akorát jaxi blbe nevím pořád kdo má bejt ten "Est", asi to má být Best, ne? Ten putleroffskej agent? A zbytku tvých jidiš skřeků není už tuplem rozumět:))))

   Smazat
  6. Nechej si to od překladatele UDAVAČ HAVEL přeložit do češtiny,ZMRDE retardovanej!

   Smazat
  7. 7:25 Je to jidiš "jíst", putlerprde! Copak ty potřebuješ jíst, jsouce jen směsí smrdutého těkavého putléria?:)))

   Smazat
  8. Ovšem esisi ty přiblbliku jen špatně neofouk toto! - http://nesmrtelnost.chrousta.cz/jazyk/frazem-es-kommt-der-tag/

   Či toto- https://www.csfd.cz/film/305989-es-kommt-der-tag/komentare/

   Smazat
  9. 21:31 Nestraš lidi, nešiř paniku! Na russáckej lítající šrot postačí i dobře udělanej prak! Horší voříšek je pozemní síla a zejména - takový level 2, bude ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Ale když mu splašíte pravou sibířskou pěnu do koupele, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten je obojživelnej a navíc umí karatééé! Na toho bude muset nastoupit Chuck Norris a nejen on, aby to konečně dobře skončilo! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
 29. Tak mě zaujalo prohlášení Jožo Ráže (a to není žádný blbec) že by Sovensko potřebovalo osvíceného diktátora, protože si tam každý dělá co chce a tím pádem vzniká bordel. Když čtu příspěvky pana Radosty, (spíš to bude tým Jandových blbů) tak myslím, že už je na čase i u nás. Zlatej Zeman... Aottj.

  OdpovědětSmazat
 30. Ten Zakvasin, ten vám ale dal na frak. No jó, kdo umí ten umí, kdo neumí ten jen čumí a podepisuje se jako blbosta, tedy pardón jako Jandův Radosta. Hochu hochu, podívej se na nového Pjakina a jeho "Otázky-odpovědi" je to na Leva-net, každý týden většinou v neděli ať neumřeš takhle blbej, každýho vola škoda.

  OdpovědětSmazat
 31. Bububu Američani mají Tomahawky a rusové! A tady opravdu pozor dámy a pánové, Protože jsou to Samotní RUSOVÉ!!! Tak ti je mají taky. Jenže nikdy nevyhladili národ indiánu a tak by za název Tomahawk museli platit licenční poplatky a tak je označují mystickým písmenem X.
  A: Můžeš mi dát napít?
  B: Jistě a do čeho to chceš? Do hrnku, misky, jen tak z lahve?
  A: Do toho malého skleněného.
  B: Myslíš X-425? Tady máš, vešlo se tam jen dvě deci ale můžu ti přidat. Jo takové práškovací letadlo co mam ve stodole by takových X-425tek uvezlo klidně tisícovku. Škoda, že jsem ho neměl v Bitvě na Bíle hoře. Salva x-425tek by byla smrtící zbraň.

  OdpovědětSmazat
 32. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět všechny svoje příspěvky k výše uvedenému článku, resp. reakce na příspěvky jiných diskutérů.

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 33. Veliké Rusko – země, kde zítra znamená již předevčírem!

  Náš starší ruský bratr, soudruh a soukmenovec Алексей Заквасин napsal přenádherný, a především přímo LENINSKY PRAVDIVÝ článek.
  Ano, stejně jako Sovětský svaz, i Veliké Rusko vždy najde PÁDNOU odpověď na všechny snahy Západu o získání vojenské převahy.

  Položme si otázku:
  Jak je možné, že SSSR resp. Veliké Rusko vynakládá na obranu jen pár rublíků – a přesto VŽDY UZBROJÍ agresivní Západ, vydávající na zbrojení ŠÍLENÉ miliardy $ a €?
  A hned si na ni odpovězme:
  Sovětský svaz resp. Veliké Rusko je země, kde zítra znamená již předevčírem. Ano, z našich starších ruských bratří je moudrost cítit již na sto honů – vždyť právě tento národ, nejlepší národ v celém Kosmu, si Velebná Matka Příroda vyvolila na zrození svého jediného Syna, Nesmrtelného Lenina.
  Proto se nedivme, že právě z tohoto národa vzešel Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, Vůdce všeho Slovanstva a naděje všeho utlačovaného proletariátu celého širého Vesmíru.

  Konkrétně k těm ruským DOKONALÝM křídlatým mírovým jaderným raketám: Jsou MNOHEM lepší než cokoli, co dokáže vyprodukovat Západ.
  Jednoduše proto, že dekadentní Euroamerika pořád ještě na výrobu elektroniky používá polovodiče, zatímco Veliké Rusko už dávno přešlo na CELOVODIČE.

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 34. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 35. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky na trhu.
  Vyrábí fa. RADOSTA se re o.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nač? Však zesranej putleroffskejma hovnama seš i bez laxativ, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.