Reklama

sobota 17. listopadu 2018

Nejsme jako ONI!


Zdeněk Hrabica
17. 11. 2018
Nejsme jako ONI, jsme ještě mnohem HORŠÍ!
„Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí!“ (Mahatmá Gándhí)
¨Kvalitní časopis musí být: - čtivý. - poutavý,- zajímavý,  -angažovaný!“ (Rudolf Pařenica, novinář deníku Mladé fronty, nikoliv /MF DNES)
Také musí být vždy slušný...Platí i pro každé noviny, rozhlas a televizi, stejně jako pro elektronická média.
Foto autor

Poznámka redakce (ID): Forum24 vlastní Pavel Šafr (např. ZDE), bývalý šéfredaktor MFDnes a Blesku, odsouzený za řízení pod vlivem alkoholu 

6 komentářů :

 1. Tahle země patří kapitalismu, nepatří ani Zemanovi, ani Babišovi, ani občanům, národu. Je vykradená kapitalismem, národ a občané jsou kapitalismem porcováni na užitečné idioty, kteří nasazují pracovní úsilí za úplatu pro růst zisků kapitálu a na otroky, kteří musí na kapitalisty, své pány dřít. Dá se i naše společnost rozdělit na zloděje a jejich sluhy, kteří rozkradli státní majetek a na okradené občany. Jiné dělení je na korumpující kapitál a zkorumpované politiky a nohsledy kapitálu na straně jedné a okradené občany na straně druhé. Ale je to pořád o stejném: kapitál jako zločinecká mafie spolu s mafiánskými bossy a poskoky
  + pražská kavárna versus občan ČR s holýma rukama a často i zadkem. No a že sloupy republiky nejsou na straně občanů, kdo by to mohl čekat, že by se někdo zastal ožebračených v našem státě. A když to udělá Zeman či Babiš, tak je oheň na střeše a ta drzost, Babiš si troufá žádat po kapitálu, aby také platil daně a neparazitoval na zaměstnancích! No a to se Babišovi a podobným musí zavřít pusa - a prosím navíc, Babiš nutí zvyšovat platy tím, že je zvyšuje státním zaměstnancům, zvyšuje důchody. Tak to si dovoluje moc, na všechny ty miliardy má přece nárok diktatura kapitálu a občané ať jdou ehm....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Však čím byl ve skutečnosti Listopad 1989? Dovršením loupeživého Února 1948 a božím trestem za pokrytecký a šalebný „samet“. V Únoru 1948 byl KSČ, vedoucí silou zbabělého, lenivého, kolaborantského a závistivého lumpenproletariátu, (s podporou tří oportunistických stran „národní fronty“ a oportunistického huhňavého křiváčka Beneše) po pečlivě převzatém vzoru dvou sousedních velkých totalit (Hitlerovy a Stalinovy), uloupen skutečným pracujícím a zákonným vlastníkům majetek za BILIONY, avšak „revoluční" (neústavní) cestou a zaveden feudalizmus dědičných Kádrových Soudruhů Československých = KSČ (bez několika rudých „sionistů“- tehdy preventivně ožraleckým buranem Gottwaldem popravených). Lůza spolu s disciplinovanými vyvlastněnci, ožebračenými měnovou reformou 1:50 na vkladech, dostávala pravidelné záchovné dávky, mávátka a pracovní umístěnky, dokud zásoba naloupeného vystačila. Předúnoroví odborníci směli (tiše a pokorně) režimu až do svého vymření sloužit a udržovat zbytky solidní předválečné „kapitalistické“ morálky (dnes klamně připisované komunistům). Až zásoby naloupeného došly, nebylo co a kam exportovat a „reálný socializmus s vyčuranou tváří“ se zhroutil jako prohnilá kadibudka, tak si to nedočkaví a tuzexem nadržení soudruzi a jejich „prognostičtí“ superagenti KGB „oposmluvně demokraticky zlegalizovali a zprivatizovali“ pomocí jednorázové, účelové a umělé „Strany Klausova Modrého Ptáka“ a „Zemanova Oranžového Levého Padělku“ (na Slovensku HZDS, KDH a SMER). Přemnožené „lůze“ (tj. „revolučním kleptopracujícím“) rozdali „za věrnost ČSSR“ kuponové knížky, neradi vrátili část zničeného majetku několika přeživším restituentům (včetně oportunistického, teatrálního "mouřenína" a „disidenta“ Havla). Disident = odpadlík, který směřuje ke korytu zkratkou mimo stávající systém. Šťastně se zbavili neužitečného idiota Dubčeka.
   Protože ve společném státě nebylo pro neobolševiky dost politických koryt, musel se stát rozdělit, aby se vytvořily.
   Ohánějí se "standardní parlamentní“ nacionalistickou kleptokracií huhňavého, křivohubého superagenta, vlastizrádce a haličského křiváčka Pružinského a jeho nahrávače Milouše. A s její pomocí úspěšně sabotují a diskreditují civilizovaný evropský kapitalizmus - na povel KGB - a tiše připravují půdu pro invazi islámu do EU, aby „odlehčili“ Izraeli i Pravoslaví.

   Smazat
 2. Nemocnému člověku hyeny nedají pokoj:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Slonkova-a-Kubik-se-hlasi-s-novinkami-ze-Svycarska-Uraduji-v-kavarne-primo-proti-domu-mladeho-Babise-559866

  OdpovědětSmazat
 3. U Šafra dře mimo jiné i obdoba Slonkové, jistá Zlámalová.
  Jeden výlupek vedle druhého.
  Kdo to asi tak platí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdo to platí?

   Smazat
  2. 23:31 krom těch co sedí na žocích peněz do jisté míry i my obyčejní. V daních, dokonce i poplatcích za ČTv a ČRo. NechápavÝ tupče.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.