Reklama

.

.

pátek 2. listopadu 2018

Německá vláda přistižena při finacování džihádistů v Sýrii

Jana Maříková
2. 11. 2018
Německo finančně podporuje "rebely" v Idlíbu. V Der Tagesspiegel vyšel 30. října článek "49 milionů Euro pro Assadovy odpůrce - Spolková vláda pomáhá syrským rebelům z Idlíbu".
Hannes Haine v něm předznamenává, že by to mohlo podráždit Rusko a Turecko.
Už během summitu v Istanbulu, kde čtyři státy - Rusko, Německo, Francie a Turecko - vyjednávaly o budoucnosti Sýrie (bez Syřanů), bylo známo, že spolková vláda podporuje Assadovu opozici milióny Eur. Podle informací Tagesspiegelu obdrželi rebelové - džihádisté - v Idlíbu, obklíčené poslední baště Islámského státu (IS), od spolkového ministerstva zahraničních věcí a ministerstva pro hospodářskou spolupráci a rozvoj 37,5 miliónu Eur, k tomu 11,3 milióny Eur od dalších dárců a přes Německo jim navíc teče 17,5 miliónů Euro z peněz Evropské unie. Dohromady je to pěkná sumička. Jen z Německa je to téměř 49 miliónů Eur.

Tato čísla předložil Tagespiegelu poslanec Bundestagu za Die Linke Evrim Sommer, který se na tuto pomoc dotazoval přímo státního tajemníka ministerstva zahraničí Waltera Lindnera (SPD). Tato finanční podpora je vysoce výbušná už jen proto, že by mohla rozčílit hned dvě další vlády. Za prvé Rusko, podporující Assada, který chce tuto poslední baštu IS dobýt a zatím ho k tomu Rusové nepustí. Za druhé Turecko, které v Idlíbu vyzbrojuje islamistické a turkmenské milice.

Turecká vláda chce už dlouho Assada svrhnout. Zatím turecká armáda útočí na prozápadní a 'socialistické' Kurdy v Sýrii. Peníze pro rebely by mohly Ankaru rozčílit, protože, jak zdůraznil v odpovědi Lindner, "jsou určeny pro civilní aktéry, kteří vzdorují extrémistickým vlivům". Čímž vypadávají Ankarou podporovaní islamisté. V úterý bylo navíc oznámeno, že Assadova vláda opakovaně vyčítala Turecku, že nepokračuje v odzbrojování islamistů, jak bylo dohodnuto s Moskvou. Ankara prý není ochotna dodržovat dohody, řekl ministr zahraničních věcí Sýrie Walid al Mualem agentuře Sana. Ankara tvrdí, že vše běží podle plánu a v případě, že by extremisté chtěli odsunu bránit, Turecko zakročí. Na summitu v Ankaře se Putin a Erdogan ukázali v nejlepší shodě.

Této konstelace využívá Recep Tayyip Erdogan pro své expanzivní cíle. Okupuje kurdská a severosyrská území - Afrín a Jarabulus - a buduje tam svou infrastrukuturu. Jeho cílem je, jak oznámil, zabránit vzniku autonomního kurdského státu, jako se to stalo v Iráku. Zjevně chce napadnout kurdské, křesťanské a arabské sekulární vojenské síly, až dosud podporované Američany. Turecko považuje kurdské milice YPG i Sjednocenou demokratickou stranu (PYD) za odnože 'teroristické' Kurdské strany pracujících (PKK). O víkendu oznámila státní turecká agentura Anadolu zahájení bombardování východního břehu Eufratu. Potud článek Hannese Haina v Der Tagesspiegel.

Neboj se synku, jsem silná, bude dobře!

Od té doby se událo mnohé. Turecká armáda bombarduje a ostřeluje s rostoucí intenzitou východní břeh Eufratu, okolí města Kobání i město samotné. Jsou hlášeny oběti na životech nejen z řad ozbrojených sil, ale už i civilistů, kteří musí utíkat ze svých domovů. Teroristé v Idlíbu jsou jako polití živou vodou a útočí na Assadova vojska. Kurdové se museli stáhnout z oblasti Déir es Zor, kde bojovali s IS a vrátit se ke Kobání. Islamisté bleskově dobývají území, která díky kurdským jednotkám SDF ztratili. Nicméně, stále čtu velkou chválu na to, jak summit v Istanbulu stabilizoval situaci. Chválou nešetří dokonce ani Tereza Spencerová v komentáři "Německo a Francie přiznávají porážku v Sýrii".

A co klíčový spojenec Kurdů, USA?

Na webu Kurdistan 24 uveřejnil Laurie Mylroie článek "USA varují Turecko, aby neútočilo na SDF", kde shrnul vyjádření několika amerických diplomatických a vojenských činitelů. "USA jsou znepokojeny vojenskými operacemi Turecka proti SDF", řekl mluvčí ministerstva zahraničí Spojených států Robert Palladino. "Jednostranné vojenské údery v severní Sýrii kteroukoli stranou nás znepokokují, zejména proto, že může být přítomen americký personál nebo se nacházet v blízkém okolí," řekl ve středu plukovník Sean Ryan, mluvčí americké koalice proti IS. Ve svém vyjádření rovněž vyzval "všechny vojenské partnery a členy koalice k synchronizaci jejich úsilí, aby naši členové mohli i nadále fungovat bezpečně". Paul Davis, bývalý analytik z Pentagonu a nyní vědecký pracovník Sorana University, popsal Erdoganovo tvrzení, že USA podporují IS, jako "směšné".

Jak zdůraznil Davis, Turecko před několika lety podporovalo IS - pravděpodobně dodáváním zbraní teroristické organizaci, ale určitě umožnilo bojovníkům IS přístup přes hranice do Sýrie, stejně jako léčení bojovníků IS v tureckých nemocnicích. Uvedl, že neochota ministerstva zahraničních věcí přímo kritizovat Erdogana je "velmi těžko pochopitelná, nemá smysl" a "nesouhlasí s fakty", protože v mnoha ohledech Turecko pod vedením Erdogana již nepůsobí jako spojenec USA.

Davis v závěru svého výroku poznamenal, že se uvidí, zda varování ze strany Spojených států - včetně toho, že Turecko nemá ohrožovat americké jednotky - je natolik silné, aby zastavilo útoky.

"Uvidíme během příštích dnů a týdnů," řekl.

Uvidíme.

42 komentářů :

 1. Vždy ma zaujme výstraha USA, aby NEOKUPOVALI cudziu krajinu, alebo nebombardovali cudzie územie - a to pod akoukoľvek zámienkou ....
  ... hlavne preto ...
  že už tam tú krajinu OKUPUJÚ USA a bombardujú a na zámienke v tej chvíli vôbec nezáleží ....
  .
  Assad nemusí chodiť na podobné schôdzky. Jednak jeho pozíciu bráni Rusko a jednak, naozaj si nepotrebuje krvaviť ruky "umravnením" Kurdov.
  Turci to urobia za neho a radi. Už z dôvodu, že Kurdi si nenárokujú územia iba v Sýrii a Iraku, ale (a vlastne najväčšiu časť!) hlavne primárne v Turecku.
  .... a vlastne akákoľvek snaha o odtrhnutie časti územia je v každej krajine vlastizrada! -- Pozrite na Španielsko, kde vláda zbraňami a armádou rozohnala a znemožnila čo i len prachsprosté referendum s úvahou o odčlenení sa.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To referendum bolo v rozpore s platnou Ústavou a Katalánci to veľmi dobre vedeli, pretože už také referendum usporiadali. A boli na to upozornení, ak by náhodou nerozumeli vlastným zákonom. Katalánci šli proti vlastným katalánskym zákonom!!!

   Porovnávate neporovnateľné.

   Katalánci o odtrhnutie ani záujem nemajú. Keby mali, tak by šli cez úpravu zákonov i Ústavy.

   Zneužívajú a využívajú ľudí, ktorí sa nechajú tĺcť len pre zopár hlupákov vo vedení Katalánska a voľajakú chiméru samostatnosti a slobody, aj by som sa rehotala, keby to nebolo také smutné.
   Žeriete každú sprostosť. Je to do plaču.

   Možno ste nepostrehli, ale nárast migrantov do Španielska, práve cez Katalánsko je obrovský, za mesiac 10.000 migrantov, vivat Catalania, vivat hlúposť!

   Vymazat
  2. 20:45- Vy znáte nějakou Ústavu, kde je napsáno jak postupovat v revoluci či jen text o postupu o odtržení!

   Vymazat
  3. Miroslave, on zřejmě myslel, že by se parlamentní cestou španělská ústava upravila, a pak na legálním základě zřejmě plebiscitem, hlasovalo.

   Vymazat
  4. Československo v roce 1918 vzniklo také protiústavně!!!!

   Leo

   Vymazat
  5. Assad by na podobné schůzky možná i rád šel - ale Rusové ho tam nepustí....

   Vymazat
  6. Španělsko je typická ukázka co je to svoboda a demokracie podle Západu. Když Západ financoval převrat na Ukrajině, to bylo v pořádku, jenže Rusové je zaskočili s referendem na Krymu a připojením Krymu k Rusku. Jak v Česku řvou, že Rusové okupují cizí území, ale že USA se od války z Německa a Japonska nestáhli, to jim uniká.

   Vymazat
  7. To myslíte ironicky 21:45 nebo se toho pomatence 20:45 hájíte? To si myslíte, že malé Katalánsko ve španělském parlamentu prosadí zákony a odtržení a potom uspořádá legitimní referendum? Jak už tady někdo napsal, žádná ústava neumožňuje legální odtržení části území. Všechny státy v podstatě vznikly nelegálně, včetně Československa. Doufám, že ten pisatel 20:45 bojuje za připojení Slovenska k Maďarsku, protože podle Rakousko-Uherských zákonů došlo k protizákonnému aktu.

   Vymazat
  8. Nemělo náhodou Československo a SSSR zakotveno v ústavě právo na autonomii až po odtržení? Možná se pletu, nejsem profík...

   Vymazat
  9. 21:17 Československo se ani nepokusilo si dát možnost odtržení od SSSR do své ústavy!

   Vymazat
 2. Tak Kurdové se stáhli, IS naopak postupuje a co tam tedy dělá ten "americký personál", který se tam prý pohybuje a kouká na to? Je tam na dovolené nebo prodává hamburgery? :-)

  Tidehunter

  OdpovědětVymazat
 3. Němcům se nedá věřit vždy byli darebáci.Proto by měl ASAD tvrdě zaůtočit v Idlíbu a všechnu tu Americkou bandu vymlátit!!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemá souhlas PPE a Natánihnátovic Jeníka! Ti by s ním udělali krátkej proces, to si piš! PPE bych moh FSA dát k dispozici i "Atom Anču" a to by do prdele šli i ten co Chomoutynejí, co Nasralaláh(a) i Putler! - https://www.youtube.com/watch?v=46GBjlUOROY

   Vymazat
 4. Migrační prasata zase řádila! Na osmnáctileté Němce se vystřídalo sedm syrských sirotků.

  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/574831/hruzne-znasilneni-studentky-sedmi-syrany-kdo-se-pridal-a-pro-koho-to-nebylo-poprve.html

  A tohle chce ta p*ča Šojdrová dotáhnout sem!

  OdpovědětVymazat
 5. Německé dívky a ženy budou takto obohacená . 1 200 000 nadržených chlapců má své potřeby . Jedině jim
  dovézt arabské a africké ženy .
  Jinak budou napadat evropanky a kozy s ovečkama . Dokonce v Německu zneužívají imigranti pony .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anó, ať přijdou celé rodiny! 150 členů i s babičkami a dědečky!

   Vymazat
 6. Nedávno byla zveřejněna fotka povstalce ( proti Asadovi) s českým samopalem vz 58. Že by to bylo z naší dodávky pro boj proti IS? Možná to bylo i jinak a Německý sponzoring teroristů vůbec není asi překvapivý.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víte, kolik to vynáší? Ještě víc nez nějaké ruční střelné zbraně, vynáší velká technika. Bohužel je tam spousta hráčů a nevím, kolik z trhu ukrojil třeba takový Excalibur.

   Vymazat
 7. Vážená pani blogerka,

  veď i vrabce čvirikajú na strechách i v letku, že EÚ podporuje "umiernených demokratov" po mojom teroristickú zberbu pôsobiacu na území Sýrie a to sa až dnes zobúdza poslanec Budnestagu?

  A myslíte, že Rusi to nevedia?

  Rusi s USA sú v Sýrii spojencami a všetko, čo sa okolo Sýrie deje, tomu nasvedčuje. Načo by sa USA angažovali?

  Čo potrebovali to ovládajú.

  USA má základne v oblastiach, kde sú sýrske ropné polia a rafinérie, Rusi proti tomu neprotestujú a Damašek si musí od nich kupovať svoju vlastnú ropu, ostuda na kvadrát.

  Nechce sa mi oprašovať spomienky a oživovať pamäť, už som mávla rukou, konflikt v Sýrii je nekonečný príbeh.

  USA má 7 voj.základní v Sýrii + 2 letiská, ktoré rozširuje, Rusi ani nepípli a ticho čušia.

  Občas voľačo vykríknu, ako i amíci, to len tak, aby sa vedelo, že ešte žijú a usporadúvajú nič neriešiace summity. Stretnú sa, pofajčia, popijú, odfotia sa s úsmevmi na perách a ide sa ďalej tak ako dosiaľ.
  Absolútne nič k prospechu Sýrie a okolia neriešia.
  Iba ak to, že finančne ruinujú Irán, teda okrem Sýrie a z EÚ ťahajú peniaze.

  Len na území, ktoré si koncom roka 2015 a začiatkom 2016 Kurdi privlastnili, keď vyhlásili federáciu v tzv. sýrskom Kurdistáne, kde vtedy žilo 4,6 mil obyvateľov - Kurdi 2,5 mil + Arabi, Arméni, Turci, ktorých neskôr Kurdi vyháňali a vyvražďovali, tam mali USA, ak si dobre spomínam 3 veľké základne.
  A to si Kurdi v Rusku aj "zastupiteľstvo" slávnostne otvorili.

  Prevažná časť Kurdov žije v Turecku, Sýrii, Iraku, veľa spoločného nemajú,dokonca majú problém i so vzájomnou komunikáciou.

  Sú len destabilizačným prvkom v daných krajinách. A tým som skončila, márniť čas viem aj užitočnejšie.

  Nech sa Vám darí, veľa šťastia!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Rusi s USA sú v Sýrii spojencami a všetko, čo sa okolo Sýrie deje, tomu nasvedčuje. Načo by sa USA angažovali?"

   Nedá se mluvit o spojenectví, protože spojenectví předpokládá společné zájmy, spíše se jedná o vztah z nutnosti nevyvolat vzájemný konflikt.
   Usa se neangažuje proto že nechce, ale proto že je blokováno Ruskem.

   Vymazat
  2. 20:34 je s podivem, jak můžete nechápat tak jednoduchou věc, že v konfliktech typu syrského a všech dalších, si účastníci mohou dovolit a dovolují pouze to, na co se domnívají, že mají sílu, že hledají spojence často případ od případu tak, jak se kříží zájmy a jak kdy a kdo je připraven nebo nucen akceptovat kompromisy, nebo vypadnout ze hry. Boží naivito.

   Vymazat
 8. Tak jsme se pěkně starali o naše 58 které naši občané vyrobili ,vlastně i.zaplatili . Dnes je mají čmoudi zadarmo . Tanky , OT a další technika roztavena . Dnes máme Rakouské hračky panduri , nebyly ani v akci a armáda chce Německé , Švédské , Americké zbraně . Co dělají české ručičky . Asi jen hjundaje .

  OdpovědětVymazat
 9. Veľa štastia aj Rusínom , národu bez svojej zeme .

  OdpovědětVymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. MÁŠ LI BOL, VEM RADOTOL ! Nejlepší sračkopud na trhu.
   Po přečtení se určitě radostně vyserete !

   Vymazat
  2. 21:22 neboj, pro Radostu se už chystají čípky syrských sirotků. Apropos, jakto že tady spolu s ním neřádí i Slave?

   Vymazat
  3. 21:22 A nač? Však zesraný jsi i bez laxativ, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Vymazat
  4. 21:49 Ten otrok je slabší. Lepší je Sopl, z redakce
   Radosta se re o.

   Vymazat
  5. Hele - zase už ten přitroublej "užgryndaný čechomužík" - ten je s tím tak blbej, že snad z toho asi ani nemá rozum. To musí bejt jasnej dement - to už není normální. Vždyť to ten kretén blije dnes a denně - proč něco takovýho nezavřou do blázince? Užgryndanej blbeček

   Vymazat
  6. 22:42 Prásknu ti sýkryt, těkavý rudoprde, a to že plyn jímž jsi tvořen je smrduté putlérium vypouštěné pravidelně z lejnolíhně tím bohatýrem tu na 8 minutě! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Vymazat
 11. Ten obrázek Sýrie s meči v zádech je zajímavý. Kde je ruský a íránský meč? Vždyť tyto země, a obzvlášť Rusko, v Sýrii způsobilo ty nejstrašnější zločiny. Kdyby ne Ruska, toho zloducha, mohli být Kurdi už ředitely v nadnárodních korporacích těžících ropu v Rožavě nebo okolo Mosúlu a možná by vládli celé Sýrii. To je velice hloupá a tendenční karikatura, naprosto nekorektní a špatná. V podstatě tam měl být jen jeden meč. Ten ruský, a kolem hlavy alegorie Sýrie měly poletovat americké, francouzské, izraelské, saúdske, německé a britské holubice s olivovou větvičkou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:36 ano, pane šeditelí, iron je někdy šeleso ale i
   sranta

   Vymazat
  2. 21.36 dej si studený obklad

   Vymazat
 12. Německá vláda pomáhá. No bodejť. Musí. Jako dík za "osvobození" od nacismu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Neni treba pracne hledani dukazu o Germanech , narozenych zrejme za ucelem zniceni sveta,coz tvrdohlave provozuji uz tisice let a samozrejme budou pokracovat nez se to zdari...uz vubec ne..Po kazdym teroristickym utoku s mnoha obetmi,zen deti a muzu ,zorganizuji Germani dalsi pozvani milionu islamistu do EU, protoze vedi ze je mezi nimi vysoke procento teroristu !!!

   Vymazat
  2. 1:44 Germáni, to jsou gurmáni. Když mají hlad, tak
   by sežrali celý svět, včetně anglosaského příbuzenstva. Včetně bratrance, jeho blahorodí ruského cara, blahé paměti.
   Proto je i my musíme pomáhat živit. Jinak se hned
   najdou Adolfi. Ještě že Anděla je dost vyžraná.

   Vymazat
 13. No západ škodí jak se dá banda hnusná potřebují pořádně nakopat do zadku.

  OdpovědětVymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 15. Radosto, proč feministické organizace na západě mlčí k právu šaria na jejich území!?!

  "Podivné spojení práva šaría a feminismu. Institut varuje, že velká evropská města se rychle mění!

  O tom, jak evropská města absorbují právo šaría, píše GatestoneInstitute.org. Informuje například o tom, jak londýnský primátor Sadiq Khan zakázal reklamy vyobrazující nerealistické proporce ženského těla či jak v Berlíně není možné zobrazovat krásné, ale hysterické ženy.

  Ten uvedl, ža tato politika by mohla být převzata rovnou z manifestu Tálibánu.

  „Ironií je, že tato vlna morálky a ‚ctnosti‘ se vyskytuje ve městech řízených z řetězu utrženými levicovými politiky, kteří po dlouhá léta bojovali za sexuální osvobození. Nyní je v zájmu ‚feminismu‘ podpora práva šaría,“ konstatuje server Gatestone Institute.

  Server pak informuje o tom, že trend šaría se snaží kromě Londýna a Berlína prosazovat i Paříž. Ta například řekla sbohem sexistickým reklamám na veřejných billboardech. Tato města v tom však nejsou sama – nizozemské radnice mimo jiné doporučují zaměstnankyním, aby nenosily minisukně, ve Švédsku pak mohou do plaveckých bazénů v určitou hodinu jen ženy.


  Jak server uvádí, prvním politikem, který žádal zákaz plakátů a reklam devalujvících ženy a muže na sexuální předměty, byl německý ministr spravedlnosti Heiko Mass. Dočkal se však následné kritiky od lídra FDP Christiana Lindnera. Ten uvedl, že požadovat zahalení žen nebo zkrocení mužů je něco běžného mezi radikálními islámskými vůdci. „Něco takového neočekáváme od německého ministra spravedlnosti,“ dodal.

  „Tytéž německé elity, které nyní navrhují zákaz ‚sexistických‘ billboardů, cenzurovaly ošklivé detaily masových sexuálních útoků v Kolíně nad Rýnem. Ale liberální berlínská mešita, která zakázala burky a otevřela své dveře homosexuálům a nezahaleným ženám, musí být nyní pod policejní ochranou kvůli výhrůžkám muslimských šovinistů,“ dodává server.

  Závěrem pak Gatestone Institute uvádí, že evropské elity přijaly dvojí standard. „Jsou hrdé na to, že jsou pořádány expozice s křesťanským křížem ponořeným do moči, ale velice rychle se podřizují požadavkům muslimů, aby cenzurovaly karikatury Proroka Mohameda,“ píše server s dodatkem, že pokud Západ nepřestane zrazovat osobní svobodu, začnou islámští fundamentalisté vnucovat ženám na Západě burky.

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Podivne-spojeni-prava-saria-a-feminismu-Institut-varuje-ze-velka-evropska-mesta-se-rychle-meni-557980

  OdpovědětVymazat
 16. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 2. listopadu 20:52.

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 17. Co džihádisty – Němčouři podporují PRAŽSKÉ KAVÁRNÍKY!!!

  Ano, drazí soudruzi a soukmenovci, je to tak a nejinak: Nejen CIA a Pentagon, ale i vláda fašisticko-muslimsko-sionisticko-křesťanského Německa podporuje zdejší násilnou opozici.

  Konečně – čemu se divíme, že; vždyť vráně k vráně sedá, rovný rovného si hledá.
  A kdo je v naší vlasti rovný Euroameričanům?
  Snad naši národní Vůdcové Miloš, Babiš, V. Klaus starší?
  Jistěže ne. Naši národní Vůdcové jsou rovní jiným národním Vůdcům obdobné velikosti a významu, např. V. Orbánovi, ne nějakým euroamerickým kapitalistům a demokratům.
  A největšímu žijícímu Vůdci všech Vůdců, Velikému Putinu, BJJP, jsou naši národní Vůdcové přímo podřízeni, přirozeně.

  Proto EU posílá miliony € pouze našemu Babišovi, a ještě přitom skřípe zuby, že.

  Ovšem pražským kavárníkům – těm nosí prachy euroameričtí agenti PŘÍMO, převlečení za turisty.
  Ano, kdyby se někomu z vás zachtělo páchnout do pražské kavárny, drazí soudruzi a soukmenovci, tak tam to uvidíte NA VLASTNÍ OČI: Euroameričtí agenti předávají prachy kavárníkům, ZA BÍLÉHO DNE, ba i v hluboké noci, drze.

  Zato u nás v pivnici, v naší vesničce uprostřed rodných širých Babišových řepkových lánů – tam do Euroameričana nekopnete, jak je rok dlouhý.
  To se ale brzy změní:
  • po našem odchodu z NATO a EU
  • po zavedení víz pro Euroameričany a všechny ostatní s výjimkou Rusů a Srbů
  • po obdržení bratrské pomoci od Velikého Putina, BJJP
  pražským kavárníkům kavárny opět znárodníme, je samotné pošleme na převýchovu mezi horníky do příbramských uranových dolů, a bude po zrádné opozici.

  Prostě, stejně jako v Sýrii, i zde v naší vlasti zavládne mír a klid na práci teprve po příchodu nepřemožitelné Armády Ruské federace.
  Takže: Už aby to bylo!

  Bratrská internacionální pomoc ze dne 21.8.1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací!


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Radosto, proč neodpovíte na přímý dotaz a místo odpovědi odvádíte pozornost kokotinami, viz. výše!?

   " Anonymní 3. listopadu 2018 14:16

   Radosto, proč feministické organizace na západě mlčí k právu šaria na jejich území!?!".

   Laik

   Vymazat