Reklama

sobota 17. listopadu 2018

Není šibenice jako šibenice

TARAS2
17. 11. 2018 TarasovaTerasaTyto dvě se ocitly v roce 2015 na demonstraci proti islámu a vyvolaly táhlé blití mainstreamových médií, toto pochází z ČT.


Této naší šibenice, demokratické, havlistické, kavárenské, Kalouskovy a husy Mirky, se z mainstreamu nikdo „nevšiml“ a upozornit na ni musel až Ovčáček:Drží ji kuní ksicht, celkem typický pro dnešní mládež.

Jiné zobáky řečnily, a to až takto:

Na závěr pronesla projev poslankyně Miroslava Němcová (ODS), která vzkázala těm, kteří v minulosti podpořili vládu Andreje Babiše: „Už jsme jim jednou odpustili, že mu ten hlas dali. Ale podruhé jim už neodpustíme.“

Co je čeká, naznačil kuní ksicht.

Demostrace byla kvůli „enormnímu zájmu“ přeložena ze Staroměstského na Václavské náměstí. Mohla by se nazývat demonsrací (tohle mě nenapadlo, v prvním slově této věty jsem udělal velevýznamný překlep), protože něco tak trapného se skutečně málokdy vidí. Je zajímavé, že se generace, která se snaží být za každé okolnosti cool a in, trendy a přehleďácká, nestydí vystupovat a zúčastnit se akce, která je směšná jak formou, tak i obsahem. A tím pádem jsou směšní i její účastníci, včetně těch profláklých politiků, kteří nezadržitelně – díky své zločinné, protilidové a zrádcovské politice – kráčejí na smetiště dějin.

Neboť jaké argumenty zazněly v podzimním chladu pod koněm? Žádné. Babiš ven! Proč? Proto, že se mu zbláznil syn?

Nebo má podat demisi proto, že byl agentem StB? To přece všichni věděli, když ho volili, a patrně jim to nevadilo. Patrně už to není pro občana důležité, důležitější pro něj je, že už se nekonají ony drastické a zničující útoky na jeho existenci, zdraví a peněženku, kterými prosluly pravicové vlády s Němcovou, Kalouskem a Pospíšilem na čelných místech. A tihle syčáci a packalové, kteří neumí nic jiného, než okrádat lid ve prospěch nejbohatších dobytků, tihle se staví na tribuny a řeční proti jakžtakž stabilizovaným a jakžtakž ve prospěch státu pracujících vlád posledních let! Cožpak už jste na tu klausovskou, topolánkovskou a nečasovskou hrůzovládu zapomněli?

Vy ne, ale ti, kteří dnes rajtují po náměstích, ti ji nevnímali jako příšernou, naopak, jim voněla libě, jako nejvybranější a nejpropečenější lahůdka. Neboť přinášela do jejich peněženek blahodárnou vláhu a to, že většina lidí úpí, to jim nikdy nevadilo. A nebylo tomu v dějinách lidstva jinak.

Bakalovská média vyhrožovala tisíci ba desetitisíci demonstrantů. Skutečnost byla takováto:a z druhé kameryOsvětlené pódium s vlajkami je vpravo, zbytek obrázku tvoří ty „tisíce“ demonstrantů, kteří hulákáním demisi, demisi, rušili spánek batolat v bytech okolo Václaváku. Na okresní přebor v gorodkách skutečně pěkná návštěva.

Ale možná už to byl jenom závěr demonstrace, sbíral jsem to po osmé, jiný pohled nabízí umělec s Photoshopemi když i na jeho výtvoru je náměstí dost plešaté, asi jako tahle slovenská modelková podnikatelka, co objednala vraždu Kuciaka:Trakční alopecie se to prý jmenuje, zdá se, že tím trpí i pravicové demonstrace.

Dvě úvahy nakonec: jak je možné, že skupina uřvanců a nenávistníků na sebe poutá pozornost médií, když jsou jich stovky a znevažují hlasování milionů? Proč nevyleští své pravicové mantry do oslnivého lesku a nestrhnou na svou stranu v příštích volbách většinu voličů? Asi ty mantry nebudou tak blýskavé a většině voličů se z nich a jejich nositelů chce zvracet.

A za druhé, dost pravděpodobný náčrt Babišova trápení podala Klára Samková ZDE. Pokud je pravdivý, potřebovali by Slonková s Kubíkem a jejich zaměstnavatelé nakopat prdel.


Související

Antimon | 16.11.2018 (21:58)
Mně přijde, že je to jako přes kopírák kolem vraždy novináře na Slovensku. Tragédie dobrá k tomu, aby se sestřelila demokraticky volená vláda. Na Slovensku vražda, u nás na to stačí nemocný člověk. Navíc švýcarský občan. To jsou mi věci po 29 letech ….
Odpovědět

taras2 | 16.11.2018 (23:07)
Na Slovensku se to, zdá se, rozpletlo v neprospěch jakéhokoliv spojení vlády se zločinem, chtělo by to jmenovitou registraci tehdejších demonstrantů a donutit je k veřejné omluvě. Vkleče. Čili se demonstrovalo proti chiméře. Kvůli čemu demonstrovali ti uřvaní pitomci včera? Babiš agent – známé, voliči ignorované. Babiš Čapí hnízdo? Premiér trestně stíhaný? Základ „causy“ tvoří vyfabrikovaná aféra, která měla poškodit ANO před volbami, dílo, které ČSSD stejně nezachránilo, ale politické ovzduší rozesralo na léta. Samozřejmě machinace s velikostí firmy je neetická, ale stejně neetický je celý kapitalismus, tak na co si tady někdo hraje?

čtenář | 17.11.2018 (08:08)
BOHUŽEL, ale už i šibenice jsou „legální“.
Muž, který loni v červenci přinesl na demonstraci proti migraci v Praze makety šibenic, nespáchal ani přestupek. Podle deníku Právo o tom už loni na podzim rozhodl úřad městské části Praha 1. Jeho zaměstnanci dospěli k závěru, že to nebylo úmyslné narušení občanského soužití, ale jen nedbalostní jednání.

Zdroj: https://zpravy.idnes.cz/sibenice-na-demonstraci-nebyla-prestupkem-fjg-/domaci.aspx?c=A160304_085543_domaci_jj
Odpovědět

taras2 | 17.11.2018 (09:17)
Úředníci by také potřebovali nedbalostně nakopat zadek. Mně šlo o to srovnat tehdejší pobouřený ryk médií a dnešní hrobové mlčení nad stejnou událostí.


taras2 | 17.11.2018 (09:14)
Při snídani koukám na přímý přenos z Národní třídy. Před chvilkou tam málem uhořel trochu retardovaný skaut, který u pamětní desky na hrdinský čin agenta Zifčáka z neznámých důvodů stojí čestnou stráž, vzplála mu u nohou neodborně instalovaná svíce. No a aktivisté v počtu třiceti ze dvou organizací tam rozhodují, kdo smí položit kytice a kdo ne. Takže vyhodili do koše kytky od premiéra a prezidenta. Policie je na místě a demonstruje význam zkratky PČR: Přihlížet, Čumět, Rekreovat.
Bývalý komunista Štěch sklidil potlesk. Není komunista jako komunista.


taras2 | 17.11.2018 (10:24)
Chybička se vloudila, namísto správného „Mohla by se nazývat demonsrací“ jsem v originále automaticky napsal „demonstrací“, čímž pointa dalšího textu zmizela. A nikdo nic neřekne, opraveno.


21 komentářů :

 1. Aoutor si neuvědomuje, že pro některé politiky i média není šibenice jako šibenice. Ta demokratická přece nemůže nikomu vadit...

  OdpovědětSmazat
 2. Štěchovi spadly šlupky z očí, provedl soudružskou sebekritiku.
  Zkrátka nenávidí Zemana.
  Proto ho Kavárnoidi milují.

  OdpovědětSmazat
 3. Ale že těm řvounům - a nikomu z vděčného obecenstva u televizních obrazovek a počítačů nevadí ta strašná nespravedlnost, že političtí šmejdi napříč šmejdím spektrem pobírají tak nehorázné platy? Pobírat sto tisíc měsíčně, zatímco poctivě pracující občané sotva pětinu, a důchodci za stejnou částku živoří celý rok!!!!!! Jak může někdo mít tu šílenou a nehoráznou drzost pobírat takové balíky peněz a při tom žvanit o lidských právech a spravedlnosti? Jak může být něco takového spravedlivé? Proč už mnohem dříve nepovstal celý degradovaný a obelstěný národ, který byl strčen jako rukojmí do tlam lichvářům a různým podvodníkům, exekutorské a justiční sběři, a teď si ti, co to zavinili, hrajou na "koalici a opozici", a zrovna teď si hrajou na to, jaký je ten Babiš hrůzostrašný škůdce. Tak to byl on, kdo nechal vydrancovat státní průmysl a zemědělství? Tak to byl on, kdo úplně zničil sociální vymoženosti, jako bylo bezplatné zdravotnictví a nárok na přiměřené bydlení pro každého, právo na práci a důstojný život? Tak to byl on, kdo strčil do cizích drápů energie? Kdo nechal nehorázně zvýšit nájemné i ze špeluněk poslední kategorie, a strká lidem, kteří příjmem na to nemají, velice ponižujícím způsobem tzv. "podporu na bydlení"? Tak to byl on, kdo prodal naši vodu? Tak to byl on, kdo vyprodal naše tradiční značky - třeba plzeňský Prazdroj černým opičákům v JAR? A další a další? Tak to byl on, kdo zapříčinil, že na nemocné děti se sbírají víčka, a spousta dětí nemá na školní obědy - zatímco političtí lotři, kámoši a další šmejdi pobírají statisíce měsíčně? To byl on, kdo rozkradl OKD, a další podniky? No - tak to je opravdu šmejd - nebo se řve, demonstruje, a vyhazují kytice od pomníků za to, že si dovoluje mít nemocného syna ve Švýcarsku? Nějak tomu nerozumím - ono to svinstvo, co jsem vyjmenoval, a je to zlomek všeho svinstva, kterého se zde dopustila polistopadová politická havěť, ono to lidem nevadí? Proč se neřve a nedemonstruje za to, aby si ti hajzlové "nadlidi" okamžitě snížili platy na úroveň průměru - ale okamžitě a ihned!? Aby ta zasraná novodobá šlechta se přestala chovat jako zasraná novodobá šlechta, ale jako zástupci "lidu" a podle toho taky pobírala mzdu? A všichni mediální šašci, počínaje novináři, přes televizní chátru, aby pracovali za minimálku. Proč berou balíky? Tak až se bude řvát a demonstrovat za sociální spravedlnost, půjdu řvát taky. Jinak je to jen hnusná, organizovaná a placená fraška. Až budeme my, všichni občané brát sto klacků měsíčně, budeme mít politický svinčík jednoznačně na háku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Absolutní souhlas vážený pane,vyhnali mně demokrati z mé země,za kterou mí předci,legionáři bojovali,abych dosáhl na stejnou životní úroveň jakou měli moji apolitičtí rodiče,musel jsem odejít pracovat mimo tuto zemi,zdá se mi,že to o čem se zde neustále mluví...tedy železná opona a totalita, zde oopravdu v současnosti existuje.......jako šéfkuchař se nechci rozepisovat....prostě tomu nerozumím a moji přátelé také ne.

   Smazat
 4. Kuním ksichtům by stačilo zavést školné a místo po demoškách by lítaly někde v putyce po place.

  OdpovědětSmazat
 5. Ovcim je proste predurcena stadnost.To z toho vidim ja

  OdpovědětSmazat
 6. Kalouskovic demokrat u pomníků kytky krad.

  OdpovědětSmazat
 7. Hyeny vyzývají k smrti prezidenta:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Z-demonstrace-Za-slusne-Cesko-Milosi-odstup-nebo-zemri-V-pruvodu-jde-i-Kalousek-559845

  OdpovědětSmazat
 8. Do koše podvraťáci hodily i kytici od prezidenta. A opět tam byly transparenty v angličtině. Aspoň je jasné, odkud ten smrdutý puch fouká.

  OdpovědětSmazat
 9. Ještě mohli vytáhnout jednu z uren božského dramatika, aby byli komplet. Jinak kdyby komančové nechali tuhle verbež demonstrovat, tak tu byli dodnes.

  OdpovědětSmazat
 10. Dnešní vyhozené kytice do koše mi připomněli akce komunistu za totáče.Jako děti jsme šli na poutní místo Živčákova v SK rok 1985.Cestou jsme viděli rozbité kříž a hlavně rozbité obrázky svatých.Babička říkala že to rozbíjí komunisti.Na Ivančeně poblíž Lysé je kamenná mohyla popravených skautů německými fašisty.Mohyla byla často bourána komunisty , říkal to náš vedoucí turistického oddílu mládeže.
  Dnes havlisté dělají to samé , zatím s kytkami.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:30 jak je potvrzeno, že to dělali komunisté? Že to říkala nějaká babička a vedoucí jakéhos oddílu? Vandalové byli, jsou a budou. Především mezi mládeží nějak neukojenou. Pochopíte? Komunistický režim ledaco zlikvidoval z úřední moci. Současný se činí podobně pod heslem a prostředky "demokracie".

   Smazat
  2. Po vyhaslých a senilních agentech Klaus CSc. & Zeman CSc. nastupuje záložní lstivý, šimpanzovitý, drzý agent-oligarcha Bureš CStb, podbízející se parazitické, závistivé a neschopné sockovské lůze evidencí tržeb jemu konkurujících samostatných OSVČ a prskáním na konkurenční oligarchy, budováním státně-monopolistického kapitalizmu s následným přechodem k oligarchickému komunizmu.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu Miloše Burana a bačovského agenta Bureše - nástupce Husáka ??? Sám přivandrovalec - štve proti cizincům. Čo bolo, bolo, terazky som oligarchom !!!
   Podobně se střídali u výslechu „zlí“ estébáci s „hodnými“. Řídícím důstojníkem všech tří zůstává Putin. Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých zamindrákovaných ovčuráčkovských řiťolezů. Klaus i Zeman odhodili své dceřinné, uměle vytvořené partaje jako použitý a nepotřebný kondom (či WC papír) na cestě za Ural. Bureš zatím ještě ne, zatím chystá čistky. Bude vystřídán dalším čobolovským agentem krúpou ? A Zeman dalším Klausovým spoluagentem robejškem ? Na jiné vzory národ prostě nemá.
   Nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček komárek jr. a Burešův lokajský ovčuráček v ANO. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
  3. 8:39 Na ten Hrad ho dokutálel hlavně rudý hovnivál Šlouf, kterýmu se ovarovitý buran odvděčil tím, že mu ani na funus nepřišel!:)))

   Smazat
 11. Dobrý večer.
  Tak jsem to přežila, aniž bych si rozbila TV. Nedívala jsem se souvisle, jen místy s tím, že jsem si vsugerovala, že je dobré vyslechnout i "druhou stranu". Tak by to mělo být. A zde uvádím několik "perel".
  Když jsem četla o těch vyhozených kyticích, tak mě napadla ihned písnička "Where Have All the Flowers Gone“ je folková protiválečná píseň amerického hudebníka Peta Seegera, v českém prostředí známá spíše jako "Řekni, kde ty kytky jsou." První tři sloky byly napsány roku 1955 a vydány v časopise Sing Out!; další verše dodal v květnu 1960 zpěvák Joe Hickerson a píseň získala svou specifickou podobu, kdy poslední sloka odkazuje na první a všechny dohromady tak tvoří jakýsi kruh. Mimo jiné píseň byla přeložena do 23 jazyků vč. češtiny. U nás to zpívaly Judita Čeřovská nebo Marie Rottrová. Český text napsala paní Jiřina Fikejzová (91 let).(Více na Wiki.)
  Zloba a nenávist těch, kteří ty smuteční kytice hodili do koše je zřejmě až "za hrob".
  Řekni kde ty kytky jsou
  co se tady mohlo stát
  řekni kde ty kytky jsou
  kde mohou být.

  Dívky je tu během dne
  otrhaly do jedné
  kdo to kdy pochopí
  kdo to kdy pochopí.
  Že je hodili do koše k pochopení opravdu není.
  Další "perlu" vypotil ekonom Pavel Kohout, (nar. 25.3.1967)
  zam. Robot Asset Management - běželo na spodní liště TV.
  Něco v tom smyslu, že komunismus nám zlikvidoval všechny "značky" tím myslel továrny, (jak je vyjmenoval diskutující 18.57) a tyto pak skončily v bankrotu.
  Ten "ekonom" zapomněl, že stále žije - sice již v důchodu, tisíce lidí, kteří v těch značkových továrnách pracovali vč. mojí maličkosti, dokonce 42,5 roků.
  Ale úplný drahokam přednesla "vůdkyně Monika Pajerová", když jezdili s Markem Bendou na zkušenou do Německa. Němci měli úspěch v pořádání demonstrací, tak ti naši chtěli vědět "jak na to". A Němci jim řekli, že si musí najít vhodný termín. Termín?! Termín, ale jaký? A víte co řekli Němci? "My jsme vám přece zastřelili toho Opletala".
  Pak se dále rozplývala, že oni potřebují novináře a svobodná média. Tak nevím, kde ta osoba žije, jestli má její ansábl málo svobody v médiích, nebo co vlastně.
  Co se týče toho množství, tentokrát ne červených, ale bílých karet s nápisem "DE Mi SE", to se zřejmě někdo u tiskárny zapotil.
  No, byla to síla, ale přežila jsem.
  Pěkný večer.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Televizi jsem vyhodil před 4 lety, na debily bych koukat nevydržel.

   Smazat
 12. Šibenice. Tak by to dopadlo už v tom šedesátém osmém, kdyby
  došlo na ten "socialismus s lidskou tváří".
  Touha po odvetě za čtyřicátý osmý, je neopouští ani dnes.
  Tu novou modrou mladou gardu, i ty převlečené Ukomunisty,
  spolu se starými šmelináři, lichváři a lumpenproletariátem.
  A ten chudák Opletal, zabitý německými nacisty, se dnes
  obrací v hrobě, když vidí ty sympatizanty právě těch vrahů,
  kteří tak nenávidí ty, co nás před nimi zachránili.
  Ještě že jim o Opletala vůbec nejde. Mají jiné hrdiny a stále
  nové nepřátelé.

  OdpovědětSmazat
 13. Koňský trh opět zařehtal. Nic jiného v tom nesmíme vidět.

  OdpovědětSmazat
 14. Došlo jim že slaví estébácký puč a mluví k nim bývalí komunisti? Bože jak lehce se ta mládež nechá zmanipulovat.

  OdpovědětSmazat
 15. A já, protože jsem stará, a na idioty už nemám nervy jsem vyvenčila psa, uvařila vepřové na paprice, zhlédla krasobruslení v Moskvš - muže a tance a skoukla snooker - Ronnie O'Sullivan je ve finále. Přesto jsem zaznamenala, že Za slušné Česko demostroval i Kalousek, což mě vskutku rozveselilo a víc nechci o 17.listopadu v Praze vědět.

  OdpovědětSmazat
 16. Rukama se to neuživí, hlavou rovněž ne a tak jim po dědičném hříchu nezbývá než toho píseň zpívat, kdo jim trochu toho zbytku ze stolu hodí. Slouží komukoliv, kdo jim dodá zdání nějaké síly, za koho se mohou skrýt, ke komu mohou s žalováním přiběhnout a dostane se jim od něj trocha polaskání. Jsou to prostě nuly, chamraď, pakáž. Jsou hloupí, proto musí být bezmezně oddaní a svou oddanost prokazovat účastí, neschopni vlastního rozumu nekriticky přijímat názory jejich pánů. Byli tací jejich otcové a matky, dědové a babky ...- jednou donášeli RU žandarmérii, potom, když to bylo bezpečné bili Rakušany, pak donášeli Gestapu, aby v květnu 45 gestapáky a jejich rodiny věšeli na kandelábry, po únoru zas vyhazovali ze škol a zakládali akční výbory, řvali na náměstích a podepisovali petice proti Horákové, v osmašedesátým vítali obrodný proces, aby po srpnu řvali o svém pomýlení ... prostě hlupci, co se raději s někým mýlí, jen aby, probůh, jednou náhodou neměli pravdu za sebe.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.