Reklama

.

.

pátek 2. listopadu 2018

Neuvěřitelný výkon europoslankyně Šojdrové


Jaroslav Král
2. 11. 2018
Příběh o syrských sirotcích v Řecku má další pokračování. Poté, co Michaela Šojdrová nebyla schopna předložit jejich seznam premiéru Babišovi, vydala se je hledat přímo do Řecka, samozřejmě za asistence jedné z politických neziskovek. Včera ji o výsledcích jejího hledání v pořadu ČT Události a komentáře zpovídala moderátorka S. Witovská. A europoslankyně sirotky tentokrát skutečně nalezla, uváděla i jejich počty a dokonce s některými i osobně s pomocí tlumočníků hovořila.


Dokonce férově přiznala, že tyto děti nevědí nic o České republice a nemají žádnou představu o tom, co by je v kulturně zcela odlišném prostředí u nás čekalo.

M. Šojdrová mě však doslova fascinovala termínem „nedoprovázené děti“. Je notoricky známo, že prakticky všichni migranti se do Řecka dostali na gumových člunech z Turecka. Jak se tedy tyto „nedoprovázené děti“ samy dostaly ze Sýrie na pobřeží Turecka a potom do člunů? Kdo za jejich převoz pašerákům lidí zaplatil? Že by tito sirotci byli sami tak bohatí, nebo že by rozbili prasátko, do něhož si po celou dobu války v Sýrii usilovně šetřili, aby si nakonec místo bonbónů mohli zaplatit cestu do Evropy? Nabízejí se dvě vysvětlení. Buď to těmto sirotkům zaplatili jejich další příbuzní v Sýrii s nadějí, že v rámci pozdějšího požadavku na spojování rodin se do Evropy dostanou také. O to by se politické neziskovky jistě také rády postaraly. Proto mě nesmírně těší včerejší prohlášení premiéra A. Babiše o tom, že po Maďarsku ani on nepodepíše tzv. globální pakt o migraci, a to s odůvodněním, že právě tento pakt stírá rozdíly mezi legální a ilegální migrací. Anebo existuje další vysvětlení, že cestu „nedoprovázených dětí“ ze Sýrie do Řecka prostě přímo zaplatily určité neziskovky, pravděpodobně financované G. Sorosem, opět s nadějí na pozdější spojování širších rodin a s cílem postupně kolonizovat Evropu. Ale fuj, to už se dostáváme na kluzký led spikleneckých teorií, takže pojďme rychle zpátky k M. Šojdrové.

Co říci závěrem? V květnu 2019 budou volby do Evropského parlamentu a M. Šojdrová chce evidentně znovu kandidovat. Jako dlouholetá a zkušená funkcionářka KDU-ČSL prostě ví, jak na to. Svým dojemným příběhem o „nedoprovázených dětech“ může zaujmout celou řadu neinformovaných voličů. Navíc svou kampaň vede velice efektivně, jelikož ji vede zdarma ve veřejnoprávní televizi. V tomto smyslu považuji výkon M. Šojdrové za téměř neuvěřitelně obdivuhodný. Za půl roku uvidíme, zda voliči tuto protektorku „nedoprovázených dětí“ skutečně do Evropského Parlamentu doprovodí.

36 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Radosta to říká naprosto přesně, ale myslí to ironicky, což mu stejně, i když to je vymyšleno geniálně, jak rozbít diskuzi, nepomůže. Nechytří nemohou nebýt nepravdiví. Aottj.

   Vymazat
  2. Poslední zprávy s Řecko Makedonské hranice, kde působí s Makedonskou policii naší policisté. Je vyvíjen obrovský tlak na Makedonskou vládu, aby již neumožňovala naším policistům pomáhat Makedonii na hlídaní hranic s Řeckem, protože jsou velice úspěšní a efektivní. Za šest týdnů jedné mise pochytali celkem přes dva tisíce nelegálních uprchlíků, kteří byli hned vrácení na Řecké území. To se vedení Evropské Unie vůbec nelíbí a proto vyvíjí tlak na Makedonii, aby naše policisty vyměnila za organizaci Frontex, která bude uprchlíky nelegálně proudící dál do Evropy jenom monitorovat a jejich dalšímu postupu do Evropy nebude bránit, tak jak to dělají policisté z České republiky. Tady je vidět, že ač všude slyšíme, jak tok arabů šířící islám do Evropy již ustal, není tomu tak a naopak ročně do Evropy nekontrolovaně s podporou vedení Evropské Unie proudí několik milionů těchto Afričanů a Asiatů, tak aby do několika let z Evropy nezbylo vůbec nic. Co předáme naším dětem a vnukům? Zničenou zemi od kobylek?

   Vymazat
 2. ...radosto, kdo tě platí..?, že tady otravuješ na diskuzním foru...nikdo tvoje bláboly nečte, jenom tě musí přeskakovat jako psí exkrement na chodníku..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zde se stále provokatér nazývá "trollem", hovnajs trollíme údajně my, dle ČT24. Radosta nově ELFUJE zapamatovat si přátelé!

   Vymazat
  2. Je velmi naivni ze silene neurvala snaha silene pyzdy ma neco spolecneho se sirotky. Zbesile se touzi zalibit svym otrokarum a udela vse a jeste vice..Sirotci jsou pouze /vehicle/ prostredek na to na sebe upozornovat...
   Kdyz chybi, schopnosti, kdyz chybi cokoliv udelat positivniho pro narod jak poblitici krive prisahaji, kdyz chybi mozek, kdyz je to jenom zase Parazit, zbesile touzi po vetsim korytu..

   Vymazat
  3. Jestlize Saudi Arabie zbroji za nejmene Trilion za 5-6 roku, tak muze prijmout treba Milion, nebo daleko vice tech "sirotku".. Schoiderova nebo Flaska Juncker , /jeden flaska ubyde a dalsi zavislak na disidentvi u flasky vyskoci na nas/, ale by se drive podelali silenym strachem , nez aby tohle treba navhli Saudi Arabii...

   Vymazat
  4. To jsem rád, že mě analfabet 2:22 poučil, že USA vydávají ročně 350 000 x méně fin. prostředků na zbrojení, než Saudská Arábie. Asi produkt moderního inkluzívního školství.

   Vymazat
 3. Podivejte se na zbozneho synacka pani poslankyne

  http://www.skrytapravda.cz/domaci/1909-sojdrova-a-jeji-smejd-synacek-jan-sojdr-v-poradu-josefa-klimy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šojdrová a její šmejd: synáček Jan Šojdr v pořadu Josefa Klímy, když dovolíte 19:21, děkuji!

   Už je dospělý, jak jsem ho vychovala, takový je, dala by se parafrázovat slova europoslankyně Šojdrové lovící siroty v syrském bazénu. Sice jsem si se svým synáčkem neporadila, ale cizím radit umím. Vaše KDU-ČSL.

   "Typický příklad novodobého českého lichváře a podvodníka. Pan Jan Šojdr je předseda představenstva společnosti Evropská kreditní s.e. a jednatel společnosti Fox kredit s.r.o. Ožebračuje lidi lichvářskými půjčkami a připravuje je o střechu nad hlavou. Je skutečně s podivem, kde tak mladý člověk vzal tak značný kapitál (například 3000 000 kč vklad v 25 letech do společnosti Evropská kreditní s.e.-společník s vkladem) a získal kontakty na lidi, kteří mu s jeho rozsáhlým a kvetoucím businessem pomáhají.

   Dle mého názoru právě paní Europoslankyně mu profinancovala vznik jeho společností a poskytla to nejdůležitější peníze a kontakty, hlavně ať se synovi daří a tak nenažraný synáček podnikal, až se to celé nějak zvrtlo. Poměrně nedávno se paní europoslankyně Šojdrová vyjádřila v jednom článku, že je hrdá na svůj národ, rodinu, děti, přátele. Shrnula to slovy že rodina je pro ni nadevše. Když jsem tento článek opětovně četl bylo mě z toho na blití. Hold skandály se nevyhýbají ani křesťanské KDU-ČSL.

   15.12.2016 převedl Jan Šojdr firmu Evropská Kreditní na jistého Dumitru Morosan (Rumunsko), což je dle mého názoru nějaký bílý kůň z východu. Nadále své podvody provozuje pod firmou Fox kredit".

   A ten konec se také nepovedl, alespoň dle Městského soudu: stále je tam zapsán.

   Neměla by se paní europoslankyně nejdříve starat o naše postižené našimi "lidumily"?

   Vymazat
 4. Šojdrová je opravdu vypečená, ale není tak hloupá, aby nevěděla co dělá. Riskuje, ale naděje je. V komunálních volbách KDU poměrně bodovala a voličům vůbec nevadilo, jak Bělobrádek s Hermanem cestují za Posseltem do Německa, ani jak Bělobrádek povzbudzuje naše ženy a dívky, aby byly vstřícné k obohacování imigranty. Lidem to nevadí a KDU stejně volí. A Šojdrová tuší, že by jí to mohlo vyjít taky, voliči jsou opravdu nevyzpytatelní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tu lidoveckou piku Šojdrojc, volí do EU - kibucu moraváci, dyť tam mají tu svoju prvů mešitu bez minaretu? Až moravu ovládnou, zakážou jim vinotéky i slivotéky, jen ať si zahrávajů "lidovci" moraváci, muslimáci, sudeťáci Hermani. A budó si chlapi navzajem kóřit vodní dýmky po sklípcích s utěrkó a s kruhem z tělocvičně na kobzoli!

   https://ct24.ceskatelevize.cz/domaci/2526982-muslimove-maji-uz-dvacet-let-v-brne-mesitu-kvuli-obave-z-utoku-vyroci-neoslavuji

   https://brno.idnes.cz/po-utocich-na-brnenskou-mesitu-budi-emoce-i-nove-islamske-kulturni-centrum-v-kralove-poli-gv8-/brno-zpravy.aspx?c=A160209_2224426_brno-zpravy_zde

   https://www.eurabia.cz/Articles/1522-muslimove-v-brne-maji-nedostatek-imamu.aspx

   Jen tak dále Moravo, Muslimská lidová strana džihádistů unie kresťanských moravanů (MLSD-UKM) a máte název, prachy nechci, nejsem Altner.

   Hlavně si ty sirotky nechte doma na Moravě, né že je nacpete do Ú/nL. Máte již máslo na hlavě s finančními nápady a peněžními spekulacemi, nyní "sirotci", spekulace hyení? Z cizího krev neteče Michaelo Nováková z Kroměříže.

   Před koncem roku 2016 týdeník Reflex či TV Prima informovaly o tom, že Jan Šojdr byl předsedou představenstva společnosti Evropská Kreditní SE, poskytující nápadně nevýhodné hotovostní půjčky, zameteno pod létající koberec...

   Vymazat
 5. Autor se zamýšlí, jak se do Řecka dostaly ty „nedoprovázené děti“. Šojdrová přiznala, že ve věku, méně než patnáct let, je asi jenom desetina z těch „dětí“. Takže se nabízí vysvětlení, že to jsou sourozenci těch ostatních, kteří jsou již v braneckém věku. Všichni se snaží využívat všech EU zákonů, které jsou napsány ve prospěch co největší imigrace.
  Musím souhlasit s premiérem Babišem, že je třeba je vrátit do jejich přirozeného prostředí. Nikoliv je mocí mermo dostávat sem, učit je náš jazyk, učit je naše zvyky, platit jim bydlení a kapesné, zajišťovat stravu, nutit je chodit do školy a nakonec se od nich dočkat rebelantství a terorismus. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Správně. Souhlas s Babišem . Vrátit tyto pasáčky koz tam odkud přišli . Než by se z nich stali vědci , lékaři a jiné kapacity , uteklo by ve Vltavě mnoho vody . Proč nedát raději tuto šanci našim dětem ?

   Vymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 7. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 2. listopadu 18:32.


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 8. Kdo jsou „syrští sirotci“ a komu slouží

  Soudruzi a soukmenovci!

  Tzv. „syrští sirotci“ mají posloužit pražským kavárníkům (a jejich západním pánům) JAKO TROJSKÝ KŮŇ!
  Ano, ti neárijští, v jakéhosi tzv. Boha věřící usoplenci mají naší čistě slovanské, zdravě vědecko-ateistické společnosti tzv. dokázat, že NE ÚPLNĚ VŠICHNI Neárijci jsou znásilňovači a sebevražední loupežní vrazi!!

  My komunisti a putinisti si dokážeme ŽIVĚ představit to tragikomické divadlo:
  Mladí svalnatí mužové s nezbytnými drahými iPhony v rukou se budou tvářit jako děti školou povinné (přitom tamní národy přece VŮBEC nemají naše ZDŠ!).
  Budou tvrdit, že rány na jejich tlamách, které jim způsobily árijské ženy, do posledního dechu se bránící znásilnění, zavraždění a uvaření v kotli, jsou VÁLEČNÝMI zraněními, jež jim způsobilo humanitární bombardování mírových letadel nepřemožitelné Armády Ruské federace!!
  Budou tvrdit, že zde v naší Západní Asii chtějí jen přežít čištění Sýrie od nepřizpůsobivých menšin a teroristů.
  Atd. apod.

  Prostě: Těch 50 malých nepřizpůsobivých má zlomit naše NEZLOMNÉ národně-socialistické revoluční odhodlání k dokončení očisty naší vlasti od kapitalismu a demokracie.

  My roduvěrní Češi a Rusové jim samozřejmě odpovíme rázně: My si nenecháme naočkovat virus evropských hodnot, ANI NÁHODOU!
  My milujeme naši Leninskou pravdu a zdravou třídní/národní nenávist, náš vědecký ateismus.
  Proto jsme VŽDY PŘIPRAVENI udělat s každým narušitelem, s každou menšinou či nepřizpůsobivou společenskou třídou krátký proces, případně VELMI krátký proces: Hezky česky a rusky, tradičně slovansky humánně, po husitsku, po leninsku!

  Proto u nás NIKDY nepokvete pšenka ŽÁDNÝM Neslovanům, věřícím v cokoli jiného než v Lenina a Putina.

  Ano, sirotci ani pražští kavárníci NEPROJDOU!!!

  „S Židy, kteří se přihlásili k německé národnosti, se musí jednat jako s Němci. Bojovat proti antisemitismu neznamená připustit likvidaci národního a slovanského charakteru republiky!“ (V. Kopecký, 1944)

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Radosto, vy chcete zjistit, jestli se Šojdrová neobohacovala s nějakým sirotkem? Jste prasák, když vás takové věci zajímají. Oni se společně modlili.

   Vymazat
  2. Poslední zprávy s Řecko Makedonské hranice, kde působí s Makedonskou policii naší policisté. Je vyvíjen obrovský tlak na Makedonskou vládu, aby již neumožňovala naším policistům pomáhat Makedonii na hlídaní hranic s Řeckem, protože jsou velice úspěšní a efektivní. Za šest týdnů jedné mise pochytali celkem přes dva tisíce nelegálních uprchlíků, kteří byli hned vrácení na Řecké území. To se vedení Evropské Unie vůbec nelíbí a proto vyvíjí tlak na Makedonii, aby naše policisty vyměnila za organizaci Frontex, která bude uprchlíky nelegálně proudící dál do Evropy jenom monitorovat a jejich dalšímu postupu do Evropy nebude bránit, tak jak to dělají policisté z České republiky. Tady je vidět, že ač všude slyšíme, jak tok arabů šířící islám do Evropy již ustal, není tomu tak a naopak ročně do Evropy nekontrolovaně s podporou vedení Evropské Unie proudí několik milionů těchto Afričanů a Asiatů, tak aby do několika let z Evropy nezbylo vůbec nic. Co předáme naším dětem a vnukům? Zničenou zemi od kobylek?

   Vymazat
 9. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Zaručí bezbolestné a navíc i Radostné vysrání !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A nač? Však zesraný jsi i bez laxativ, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí

   Vymazat
  2. A jejeje - zase ten "užgryndanej čechomužík" - blb jak prase!A že tohle prase vždycky vyleze s touhle přitroublou a vymaštěnou nadávkou ihned, kdykoliv blba "Radostu" někdo osloví s tím, že je blb? Na to vyleze na diskuze ihned tenhle vocas se svojí omletou nadávkou, a za blba "Radostu" se bije v prsa. Že von je to dokonce Radosta sám? Asi jako byla dvojice Honolulu - Horní Dolní? Hned jak přestal blít svý sračky na diskuzi Honolulu, vystoupil Horní Dolní a tohle "duo" pak už vyplnilo celou diskuzi - takový dva v jednom. Užgryndanej čechomužík s Radostou a psím lejnem je zajímavá trojka. Bože - co to leze na diskuze za ubožáckej materiál? Pitomí chcípáčkové, potřebujou se vyzvracet, vypustit hleny, a zbavit se přetlaku závisti a nenávisti a diskuze jsou k tomu ideální. Nikde by se nevyžvatlali - rodinu nemají, z hospody by je vyrazili.

   Vymazat
  3. Retarde 23:17, idiot je v rámci lékařství zastaralé označení pro člověka postiženého těžkou mentální retardací (též slabomyslností či oligofrenií), tj. s narušenými psychickými funkcemi. Možnosti vzdělávání při takto silném postižení jsou většinou silně omezené.

   Česká psychiatrie v současné době slovo idiot nepoužívá zejména z důvodu jeho pejorativního výrazu a nahrazuje jej podle míry deficitu označením těžká nebo hluboká mentální retardace. Světová zdravotnická organizace podle vlastního třídění mentální retardace označuje za idiocii IQ jedince nižší než 35, přičemž v rozmezí 20–35 jde o idiocii prostou, při IQ nižším než 20 o idiocii těžkou.

   Vymazat
 10. Neprošel by návrh, nabídnout panu Radostoví konzulát v
  Kábulu? Zde si své odpracoval, místo prdušení zde, by
  nás mohl reprezentovat v Afganístánu. Jeho široký rozhled je nevyužit na těchto stránkách. Nechť oplodní svou inteligencí celý svět.

  OdpovědětVymazat
 11. Vůl zůstane volem a pařez pařezem. Staré Přísloví.

  OdpovědětVymazat
 12. Moc na volby do eu nespoléhám zas se na ně lidé vybodnou budou tam opět takovýhle debilové.

  OdpovědětVymazat
 13. Vesla pani Sojdrova do stodoly tmave a narazila na voj .Jste to zase vy pane Radosto?? Porad zde stojite a na kozliku pisete ty vase prispevky do NR To vas to tolik vzrusuje? Dobrou noc a zitra zase v sest, cest

  OdpovědětVymazat
 14. Poslední zprávy s Řecko Makedonské hranice, kde působí s Makedonskou policii naší policisté. Je vyvíjen obrovský tlak na Makedonskou vládu, aby již neumožňovala naším policistům pomáhat Makedonii na hlídaní hranic s Řeckem, protože jsou velice úspěšní a efektivní. Za šest týdnů jedné mise pochytali celkem přes dva tisíce nelegálních uprchlíků, kteří byli hned vrácení na Řecké území. To se vedení Evropské Unie vůbec nelíbí a proto vyvíjí tlak na Makedonii, aby naše policisty vyměnila za organizaci Frontex, která bude uprchlíky nelegálně proudící dál do Evropy jenom monitorovat a jejich dalšímu postupu do Evropy nebude bránit, tak jak to dělají policisté z České republiky. Tady je vidět, že ač všude slyšíme, jak tok arabů šířící islám do Evropy již ustal, není tomu tak a naopak ročně do Evropy nekontrolovaně s podporou vedení Evropské Unie proudí několik milionů těchto Afričanů a Asiatů, tak aby do několika let z Evropy nezbylo vůbec nic. Co předáme naším dětem a vnukům? Zničenou zemi od kobylek?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je zajímavé, že USA je náš vzor, ale USA odmítlo pakt o migraci a Tramp nechal rozmístit proti migrantům na jižní hranici vojsko a nepustí do USA jediného migranta. Proč se neřídíme naším vzorem na demokracii?

   Vymazat
 15. Není náhodou pravděpodobnější, že na každý člun nebo lépe ke každé skupině "uprchlíků" je zároveň jako "morální ochrana přidělen určitý počet mladých a nejmnladších.
  Nakonec i ti uprchlíci jsou mohou dle libosti a jijich kultry tyto využívat k sexualnímu povzbuzení.

  OdpovědětVymazat
 16. Jen tak na okraj k trolení. V rámci politické, genderové a kdejaké jiné korektnosti bylo slovo trol ochuzeno o jedno písmeno a to písmeno T. Správné znění tedy bylo a nadále má být trotl. A to už s eufemistickým skřítkem a jeho škoděním jak vidno nemá nic společného. Jelikož tento germanismus znamená blbec, kretén........ což je dle dnešních pseudostandardů korektnosti neúnosné. Vypadá to totiž, že se tvůrci nových pořádků a jejich poskoci rozhodli eliminovat všechna ošklivá (pravdivá) slova. A to já bych tedy fakt radši zůstal u toho blbce, kreténa...chcete-li trotla. Jinak se korektnostní záměnou významů často stává, že věty nesou jinou informaci, než nesou litery. A to se pak fakt nedomluvíme. Hezkou sobotu 😆😆

  OdpovědětVymazat
 17. --Dnes hodně smutné. Šojdrová to nestihla: "sedmiletá Amal Husajnová, jejíž vyhladovělé tělíčko kost a kůže, New York Times použil jako vstupní fotku k upoutání pozornosti k válce v Jemenu... zemřela..." T.S. (rk)

  OdpovědětVymazat
 18. Šojdrová by měla byt obžalována z únosu a vydána do Sýrie !!!

  OdpovědětVymazat
 19. Také jsem to moc nepochopil - nedoprovázené děti? Tedy, že je únosci hned po nalodění do Evropy opustili? Tedy UNESENÉ DĚTI? MYSLÍM SI, ŽE BYCHOM MOHLI TĚMTO DĚTEM POMOCI, POKUD NENALEZNOU SVÉ RODIČE ČI PŘÍBUZNÉ, VYBUDOVÁNÍM A DESETILETÝM FINANCOVÁNÍM "DOMOVA DAGMAR" TŘEBA ROVNOU V DAMAŠKU, aby vyrůstaly v sobě vlastní kultuře a aby to měly v dospívání a pak dospělosti i blízko k dobrému vzdělání. TAK POD VÁNOČNÍM STROMEČKEM DO KASIČEK PRO NOVÝ DOMOV DAGMAR V DAMAŠKU!

  OdpovědětVymazat
 20. no a teď ta knedla - Šojdrová prý jede doPákistánu pomoci křesťance- občance Pákistánu, křesťanského vyznání. Občané Pákistánu zaměření islámského, jí hodlají zavraždit, kvůli pověrám, kterým holdují! a zlikvidovat jednu krávu z česka nebude problém !!!

  OdpovědětVymazat