Reklama

úterý 6. listopadu 2018

O čem tyhle průběžné americké volby jsou?

Paul Craig Roberts
6. 11. 2018    PaulCraigRoberts
Jsou o tom, zda „odrbancům“ (deplorables), vymyly režimní presstitutky mozky až tak, že v těchto sněmovních a senátních volbách již nepodpoří Trumpa tak, jak ho podpořily ve volbě prezidentské. Jestliže totiž demokraté se svou politikou identity (politika založená na specifických zájmech specifických skupin lidí), dostanou do svých rukou jak sněmovnu reprezentatntů, tak senát, stane se Trump dokonale impotentním. Establishment doufá, že v těchto volbách uštědří každému budoucímu kandidátu amerického prezidenství lekci v tom, aby se už nikdy jako Trump neobracel k široké veřejnosti – a to přes hlavy těch, představujících zájmy establishmentu.

V Americe je totiž demokracie podvod. Oligarchie vládne a lid, jakkoli pod jejím panstvím trpí, se jí musí podřidit a toto panství přijmout. Už tedy žádné další prezidentské kandidáty, prosím, kteří by repezentovali lid. To je lekce, kterou establishment hodlá udělit lůze v těchto průběžných volbách.

A o čem že by tyto volby měly vlastně být?

Kdyby měla Amerika nezávislá média, mohly by tyto volby být o nebezpečné situaci, kterou si na sebe přivodil Washington tím, že přinutil dvě vojensky mocné země, aby se připravily na válku s ním. Všechno, co prezident Reagan učinil pro zachování míru, hodili současní američtí váleční štváči přes palubu – a to pro materiální zájem, moc a zisky vojenskobezpečnostního komplexu.

Kdyby Amerika měla nezávislá média, mohly by tyto volby být o reindustralizaci Spojených států. Ale zrovna dnes, co tento článek píši, zveřejnil the Saker svou úvahu, nazvanou: Pentagon si uvědomil, co učinil – Číňané dostali americkou armádu do kolen: https://thesaker.is/the-pentagon-realised-what-it-has-done-the-chinese-put-the-us-army-on-its-knees/ A jak? Přivedl ji do závislosti na čínských dodavatelích. A to souběžně s tím, jak Trumpova odministrativa vyvolává problémy s Činou.

Kdyby měla Amerika nezávislá média, byly tyto volby o 20 letech válek USA, NATO a EU proti Srbsku, Afghánistánu, Iráku, Somálsku, Libyi, Pakistánu, Sýrii a Jemenu – a též o podpoře USA,NATO a EU zločinům Izraele proti tomu, co ještě zbylo z lidu Palestiny. I o podpoře USA, NATO a EU neonacistickému režimu na Ukrajině.

Kdyby měla Amerika nezávislá média byly by tyto volby i o nesmyslné a falešné démonizaci Iránu. Kompletně stupidní hlupák, ze kterého Trump udělal ministra zahraničí, prohlásil před pár dny, že Washington srazí Irán k zemi, jestliže se ten nezačne chovat jako normální stát.

Co Pompeo míní „normálním státem“? Myslí tím samozřejmě stát, který bude mašírovat podle pokynů z Washingtonu. A jen tak mimochodem, Irán ještě nikdy ve své historii žádný stát nenapadl.

Kdyby měla Amerika nezávislá média, někdo by se Pompea též asi zeptal, kterou že to věc dělá Irán tak špatně, že ospravedlňuje Wahington ke stažení jeho podpisu z nukleární dohody s Iránem – a to za nesouhlasu Evropy, Ruska a Číny s takovýmto krokem.

Ale nezávislá média, jak známo, v Americe nejsou, a tak nejsou na pořadu dne ani témata, jež jsem uvedl. A co si s takovýmto stavem věcí počnou odrbanci?

Ti čelí dilematu. Prezident, kterého zvolili, podlehl establishmentu a nemůže je tedy už dále reprezentovat. A před své podporovatele z dob prezidentské volby postavil válečné štváče Johna Boltona, coby svého poradce v Národní bezpečnostní radě, a Pompea jako ministra zahraničí. Kdyby do obou funkcí jmenoval Adolfa Hitlera, byl by výsledek stejný.

A tak má Amerika na programu volby, ve kterých se o ničem vážnějším nediskutuje.

Závěr této mé statě nemůže tedy být jiný než ten, že Amerika je odsouzena k záhubě.

Ale možná, že výsledek voleb můj názor ještě změní. Jestliže však zvítězí současný establishment, je vše ztraceno.

Vybral a přeložil Lubomír Man

16 komentářů :

 1. Kéž by to váleční štváči projeli ty volby media jsou ve vlastnictví těch stejných hajzlů jako u nás.

  OdpovědětVymazat
 2. Jeje o hlasování je velký zájem a hlasovací zařízení selhává:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Velky-zajem-o-volby-v-USA-Lide-stoji-fronty-i-v-desti-Hlasovaci-zarizeni-hlasi-problemy-558457

  OdpovědětVymazat
 3. Vynikající! Ta role "odrbanců". To zřejmě platí univerzálně. Možná i vysvětluje lidský svět.

  OdpovědětVymazat
 4. Tohle jde na vrub usa stvořitelům isis:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201811068411449-Irak-obet-IS-masovy-hrob/

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Praci cest a zejtra zase v sest ,
   soudruhu ,cest.

   Vymazat
  2. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky na
   trhu. Předčí i Dobrý lax.
   Nyní se slevou u Dr.Max.

   Vymazat
  3. 10:39 nač? Však zesraný putleroffskejma sračkam jsi i bez laxativ, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Vymazat
 6. V Americe je demokracie podvod, oligarchie vládne....Sakra, to jsou objevy, tohle vím bezpečně už drahně let. Tomu říkám dlouhé vedení. Ale pozor, Američané, abyste si nezvolili někoho, kdo nekope za ty nejprachatější, mohl by to být, bože chraň, komunista.

  OdpovědětVymazat
 7. Abych pravdu řek, jako ten řek, tak než ten nejasný,
  nečitelný a kolísavý Trump, tak raději rovnou ta Hillka.
  Mohlo by být už po válce a nastoupili by jsme pomocí
  maršala zase tu obnovu.
  Rus by už v tom nehrál roli, takže by bylo vše ok.
  A měli by jsme se hned fajn jako tehdy v rajchu hned
  po válce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdyby už, jak říkáte bylo po válce, tak to bychom asi mohli někde na obláčku akorát vzpomínat a obnova lidstva by se možná konala v řádu několika set let, jestli ne déle. Čím takový z 10:46 asi přemýšlí? Mozek to asi určitě nebude.

   Vymazat
 8. Bože, Radosto, čím se to krmíte?... Další slovní zácpoprůjem...

  OdpovědětVymazat
 9. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět oba svoje příspěvky ze 7. listopadu, první z 2:49 a druhý z 13:08.

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 10. Díky Leninu a Putinu, volby USA neuzdraví!

  Ano, i kdyby DRTIVĚ zvítězili demokrati, s podporou neomarxistických vrahů z Wall Streetu a Bilderbergu, tak USA budou pokračovat v pomalém pádu na dno močálu.

  Prostě BUDOU, neboť náš Doník, do jehož zvolení jsme my komunisti a putinisti investovali tolik úsilí a peněz, Ameriku již PŘEKRÁSNĚ rozložil.
  Ano, to co pro sjednocení a pozdvižení USA udělal negr Obama, je díky našemu Doníkovi pryč. Dnes proti sobě stojí dva nesmiřitelné tábory, podobně jako v předvečer občanské války:
  Na jedné straně negři všech odstínů pleti, Asiati a sionisti, a k nim se lísající zrádní bílí vzdělanci (my bychom řekli kavárníci-havlisti).
  Na druhé straně barikády stojí přizpůsobiví běloši, zdravě nenávidějící vše nepřizpůsobivé, nebílé, vzdělané – s nimi bychom si mohli i rukou potřást, přestože jsou to USáci, jen poloviční lidé, ve srovnání s námi roduvěrnými Čechy a Rusy.

  Ano, zdraví bílí USáčtí árijci slyší našeho Doníka NESMÍRNĚ přesně: Když jim náš Doník prozradí, že demokrati jsou nepřátelé placení Sorosem, kteří jim chtějí vzít jejich zbraně – tak jdou s automatickou puškou do synagogy, a tam si to se Sorosovými souvěrci hezky rychle vyřídí, jako kovbojové s Indiány.

  Obdobně si to trumpisti vyřizují s ostatními menšinami.
  Čili džin je vypuštěn z láhve, a zpět dobrovolně nevleze.
  A takovou propast ve společnosti již nelze zacelit bez předchozího KOMPLETNÍHO rozvratu.
  Prostě: USA jsou obrem na hliněných nohou, díky statečné a cílevědomé práci našeho Doníka.

  Ano, Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, protlačením Trumpa do tzv. Bílého domu opět potvrdil svou leninskou genialitu.
  Vítězství bude naše!


  Znám zemi blízko pólu
  znám divukrásnou zem
  a do té země spolu
  a navždy ujedem
  není to Amerika
  zem zlatých miráží
  kde otrok černoch vzlyká
  na moři plantáží

  ta zem je divukrásná
  a plna lahody
  ach tam bys byla šťastna
  je to zem svobody
  tam najde člověk práci
  tam nemá dělník hlad
  tam můžem jako ptáci
  žít zpívat milovat

  pojď neplač již čas letí
  ať zhyne starý svět
  v té zemi rostou děti
  jež vedou lidstvo vpřed
  dost slov a rajských tónů
  pojď navštívit ten kraj
  jen v zemi miliónů
  je radost krása ráj.


  (Vítězslav Nezval)


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 11. Dejte volební právo menšinám a ženštinám – a ZAPLÁČETE!

  Dejte PASIVNÍ volební právo menšinám a ženštinám – a nezbudou vám ani ty příslovečné oči pro pláč.
  (Poznámka pro typicky nevzdělané pražské kavárníky: AKTIVNÍ volební právo znamená, že občan smí volit, a PASIVNÍ volební právo znamená, že občan smí kandidovat a být volen.)

  Tato leninská pravda se nyní PLNĚ POTVRDILA ve volbách v USA: Jak my komunisti a putinisti dobře víme, k USáckému území se blíží karavana desítek milionů migrantů, vesměs Neárijců.
  A občani USA, místo 200% podpory našeho Doníka, Árijce jako řemen, volili demokraty.
  Navíc JAKÉ demokraty! Nejenže ti zvolení jsou placenými agenty neomarxistických vrahů z Wall Streetu a Bilderbergu – oni jsou mnohdy nebílí!
  Dokonce jsou mezi nimi ženštiny!!

  A do NAPROSTÉHO konce … ani se to roduvěrnému Čechovi a Rusovi nechce psát či číst … mezi zvolenými jsou NEBÍLÉ ŽENŠTINY !!!!!!

  Jaká to POHANA pro nás pány a soudruhy tvorstva, nás bílé ateistické chlapy!
  Tohle se vážně u nás v Česku a Rusku, čili v naší rodné Západní Asii, stát NIKDY nemůže a nesmí.

  Proto si dále volme NAŠE LIDI, kteří nemají s demokraty společného ZHOLA NIC: Volme dál ANO a KSČM, volme naše národní Vůdce Miloše a Babiše.
  Pokud si je ještě párkrát svobodně zvolíme, tak budeme mít vystaráno:
  1. naše vlast uteče z NATO a EU
  2. přijde nepřemožitelná Armáda Ruské federace
  3. náš Miloš vydá sérii Dekretů prezidenta republiky, jimiž znárodní majetek zrádné buržoasie a církví
  4. „naše“ menšiny potáhnou do Evropy, naše ženštiny k plotně
  5. náš Babiš udělá z naší vlasti jeden velký národní podnik
  6. kavárníci a inteligenti půjdou kopat uran
  7. my komunisti a putinisti budeme žít šťastně až do smrti

  A tak to má být, a tak to tedy taky BUDE!

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 12. Volby v USA?Volte mezi kravou a volem.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.