Reklama

pondělí 12. listopadu 2018

Odchovanci, trolování, elfování a pořádná práce

Raní nástup elfů na vnitru
Václav Umlauf
12.11.2018 E-republika
Jsme vládní úředníci, a ne mediální žoldnéři. V našem odboru rozhodně nebudu pěstovat mentalitu kampaní a puberťáckých zpravodajských her typu trolů, elfů a jiných zhovadilostí. Kdo si myslí, že propagandu je možné dělat podle knihy, kterou všichni buď četli nebo znají z filmu, tak je úplný idiot a nemá v tomto odboru co dělat.Milá spolupracovnice a spolupracovníci,

pokračujeme v sérii informačních schůzek našeho odboru. Bohužel budeme řešit několik nepříjemných záležitostí, což už dlouhou dobu nebylo třeba. Jsem rád, že ten hnusný web nás nechal skoro půl roku na pokoji, viz jeho poslední článek z března (Odchovanci málem zahynuli v mediální a politické mele (XXI.)). Dvoumístná cifra napovídá hodně. Ten proradný autor se rozhodl, že udělá z naší odpovědné práce americký sitcom. Ale naštěstí se jim to úplně nedaří. A mezitím jsme provedli několik významných akcí, o nichž by jistě tento nepřátelský web napsal, kdyby tito lidi měli tolik času na práci, jako máme my. A to je první bod, k němuž se potřebuji vyjádřit a který souvisí s hlavním tématem naší schůze.

Proč tento hnusný web přestal psát o naší významné, leč skryté práci pro upevnění stávajícího režimu? Protože ti společenští škůdci musí chodit do práce, musí vydělávat a mají spoustu jiných starostí, než psát zadarmo do štvavých médií. Podle zpravodajských zpráv založených na odposlechu jejich telefonů, dálkového monitorování jejich PC a čtení jejich mailů to vypadá opravdu slibně. Polovina z nich už skončila, druhá polovina to plánuje a zbytek prožívá tvůrčí krizi. To je vidět na četnosti jejich článků a na neexistující činnosti jejich spolku. Když nejsou schopni ani použít peníze, které jim lidé posílají, tak je to z našeho hlediska opravdu v pořádku.

A to je první a nejdůležitější bod naší schůze. Představte si, že na tyto stránky povedeme přímý útok typu předešlých pitomců, kteří vypnuli tento nepřátelský web před volbami přes DDoS útok. Tak si vylepšili obranu a příští útok bude stát mnohem více práce a prostředků. A celá akce byla k ničemu, protože ji hned na to zesměšnili v článku, kde napadli můj odbor za DDoS útok. Dodnes tam visí článek Chovanci zpackali DDoS aneb Dosti Drzé osobní Srocení. A dobře víte, že tato zhovadilost byla provedena bez mého souhlasu a za mými zády. Tito amatéři už v našem odboru dávno nepracují. A co se stane v další krizové situaci, když budeme muset tento a jemu podobné weby doopravdy vypnout? Není lépe je potichu nechat umřít na nezájem a znechucení? Jak dobře víte, lidé se nesmí plašit. Až budou v zákopech u Stalingradu, mají si myslet stejně jako tehdy Němci, že je to úplně přirozený vývoj věcí.

A nyní k našemu bolestnému tématu, který ale souvisí v předešlým prvním bodem. S politováním musím konstatovat, že někteří z vás se nechali koupit politickými neziskovkami. Výsledek vaší prodejnosti je ten, že jste začali tlačit cizí agendu v našem oddělení. Tak pozor, pánové a dámo. Provládní nevládní organizace jsou placeny z peněz daňových poplatníků kvůli úplně jinému typu propagandy, než jaký provozuje náš odbor. Jejich role je dělat kanónenfutr v terénu mezi občany. Naším úkolem je připravovat strategii k dlouhodobému vedení těchto pěšáků. Kdo si nechce uvědomit tuto základní pravdu, tak nezná své místo v tomto odboru. Pak ať jde šlapat propagandistický chodník s neziskovkami a think-tanky, které platí vlády a korporace. Totéž platí pro propagandistické weby placené buď z partají, korporací, nebo vlivovými jednoprocentními miliardáři typu Bakaly a Soroše. A nebyli byste první, kteří z tohoto oddělení odešli šlapat chodník, to jistě dobře víte.

Jsme vládní úředníci na úrovni důstojníků, a ne mediální žoldnéři na úrovni cizinecké legie. Té máme velet, jako tomu bylo a je ve francouzské legii. V našem odboru rozhodně nebudu pěstovat mentalitu kampaní a puberťáckých zpravodajských her typu trolů, elfů a jiných zhovadilostí. Kdo si myslí, že propagandu je možné dělat podle knihy, kterou všichni buď četli nebo znají z filmu, tak je úplný idiot a nemá v tomto odboru co dělat. A pokud někteří z vás se nechali koupit jako tzv. “poradci” pro nevládní presstituty, tak to mají u mne dost špatné. Tyto pány (a nikoliv dámu) upozorňuji, že ekonomika těchto ziskovek je stoprocentně monitorována našimi zpravodajci a ekonomy.

Jak dobře víte, moje postavení umožňuje nahlédnout do interních zpráv oddělení boje proti vnitřnímu nepříteli. Za komunistů jsem v tomto oddělení začal pracovat jako mladý odborník a zejména v brněnské sekci jsem se hodně naučil. A musím uznat, že konečně i toto oddělení začali řídit lidé s jistou mírou profesionality. I tomuto režimu začíná téct do bot a ví, koho potřebuje mít na své straně. Mám v ruce seznam těch z vás, kteří vzali peníze za poradenství jak pro vládní neziskovky, tak pro veřejno-právní televizi. Tady se nebude neoliberálně tunelovat vládní odbor. Takovou prasárnu běžte dělat do civilu, do partají a do neziskovek. Jak dobře víte, vaše pracovní smlouva ve služebním poměru ministerstva vnitra nedovoluje uzavřít žádné dodatečné pracovní a jiné smlouvy, které nejsou schváleny vedoucím odboru. A já takové smlouvy z principu nikomu nepovolím, pokud to nebude v zájmu dlouhodobé zpravodajské strategie, kterou budete všichni kolektivně znát a také plnit. Tady se osobní chamtivost pěstovat nebude. Všichni máme co dělat, abychom maskovali chamtivost a pleonexii jednoho procenta. Najděte si to slovo ve slovníku. Všichni jmenovaní za mnou osobně přijdou projednat své smlouvy pro cizí subjekty. Pokud ne, budou propuštěni na začátku příštího měsíce.

A nyní se vraťme k základnímu tématu schůze. Proč se ten hnusný web a jemu podobní jednotlivci potácejí na hraně mediálního přežití? To není proto, že by jim chyběly peníze, jako je tomu v případě provládních webů z main-streamu. Ti maskují své drobné živobytí jako tzv. “nezávislé zpravodajství”. To jsou normální pravičáci, kteří vezmou pero do ruky jen za peníze, i když jen malé. Tak jim ty malé dávky budeme vyplácet s tím, že kohoutek s vládním a korporátním penězovodem se jednou bude povolovat a jednou přitahovat. Pak budou zaměstnáni bojem o přežití a o škemrání financí. Jenže čtenáři dobře ví, že tito lidé jsou placeni z jiných zdrojů a začne je to žebrání konečně otravovat. Pak začneme tyto mediální pěšáky platit doopravdy a vznikne ideální situace začarovaného kruhu.

Přesně tuto taktiku jsem vám vykládal na schůzi před měsícem, kdy se ten hnusný web konečně odmlčel a přestal o nás psát. Nač pracně zakládat nové weby, když máme před sebou hotové polotovary vhodné k použití? Jak dobře víte, mnozí z vás už pro tyto weby píší a provádějí klasickou dezinformaci s dlouhodobým účinkem. To je základní důvod, proč nedovolím, aby se v mém oddělení trolilo a elfilo, jako u nějakých pitomců z vládních neziskovek. Vedení mediální horké války vyžaduje dlouhodobou strategii. A za tuto strategii nás vláda platí v období reálné studené války. A studená válka bude zdárně pokračovat jen tehdy, pokud zůstane u moci současný režim a obyčejný plebs zůstane v montovnách a v kancelářích jako za Hitlera. Kdo nechce vidět tuto jednoduchou pravdu, ať jde šlapat propagandistický chodník s provládními agenty v terénu.

A nyní k taktice proti webům jako ten hnusný sajt, který o nás píše. Tam není možná manipulace přes finance, protože je už půl roku nevybírají. Podívejte se na jejich otevřený účet a je to jasné. Ti lidé píší zadarmo a jsou to idealisté. Proto je jich málo a píší málo, jsme přece v Čechách. Tady nemá idealisty nikdo rád a každý jim hází klacky pod nohy, aby byli stejně pitomí, líní a zbabělí jako všichni ostatní. Na této mentalitě je třeba stavět. A idealisty je třeba utahat přes každodenní nepříjemné a únavné činnosti. Tuto taktiku jsme dělali za komunistů a výborně nám vycházela proti disentu, dokud se celý systém nepoložil.

Tak si to společně shrňme, viz témata z minulých dvou schůzí. Pokud analytické články z jejich dílny přesáhnou čtenost 10 tisíc, tak je třeba reagovat. Naštěstí přestali dělat roční přehledy a tematická čísla, takže jejich nejčtenější články nejsou vidět v celkových souvislostech. To by bylo pro nás velmi nepříjemné. Tento web existuje v různých podobách jako tvůrce veřejného mínění pro přemýšlivou elitu už více než 10 let. A to je na webové síti úplný pravěk. Při dosažení čtenosti článků 10 tisíc a někdy i méně, začneme jednat. Naši přispívatelé v jiných nezávislých webech nenápadně vezmou jejich nosné téma. Pak začnou toto téma rozmělňovat a žvanit o něm na způsob daného webového kanálu, v němž profesionálně pracují. Jak dobře víte, říkám tomu “přicmrndávací spinning”. Naši západní kolegové marně hledají odpovídající překlad této skvělé strategie. Po nějaké době se lidem zdá, že “jejich” a tedy náš nezávislý web píše to samé jako ten hnusný web. A to jen dobře, že si to myslí, protože my jsme nezávislí stejně jako jejich občanská hloupost a lenost.

Kdo nechce vidět tuto taktiku, nebo nemá odpovídající intelektuální kapacitu k jejímu provádění, ten nemá v našem odboru co dělat. A s potěšením konstatuji, že naše nová a jediná kolegyně se výborně zapracovala v jednom z těchto webů a její články jsou opravdu čtené. Už zavedla na mělčinu dvě opravdu nebezpečná témata toho hnusného webu. Jde zejména o nebezpečné očerňování jednoho procenta korporací a oligarchie, které tento hnusný web spojuje s termínem “korporátní fašismus”. Naší kolegyni a dalším jsem už osobně a finančně poděkoval za to, že se tento termín neujal v pseudo-levicových plátcích, které kontrolujeme. V době začínající studené války je toto téma opravdu nemístné. A mohu vám říci, že bruselská a americká centrála nás za tento výkon vysoce hodnotí. Česká republika patří zejména díky našemu analytickému oddělení k nejvíce stabilizovaným oblastem EU. A výkon našich pilných občanů ve fabrikách a za počítači odpovídá válečnému nasazení našich lidí za Druhé světové války. Ale to je jiná historie, která sem nepatří, protože dnes plujeme s dnešním Německem a USA na jedné neoliberální a korporátní lodi.Související články:25 komentářů :

 1. :-)Nechci do toho kecat,ale kazdy kdo musi nekoho "umravnovat" selhal....jen to jeste nevi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nojo, asi by to chtělo sepsat nějaký ten Komunistický manifest falmerů, davidů, doubravů, žantovských, pitomiů, mamulů, středulů, humlů, hamplů, zhovadilů a jiných žvanilů: Stát ať všechno poskytne, včetně alimentů, na úkor těch produktivních občanů a důvěřivých věřitelů státu. Dluhy se neplatí ! Souložit, kouřit a chlastat budeme už sami. Natisknout peníze a rozdat mávátka !!! Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lenivé lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu čobolovského Bureše - nástupce Husáka ??? Lůza zůstává lůzou i když je v početní většině.

   Smazat
 2. Lidi je třeba pořádně zaplatit, aby si mysleli, že jsou vyvolení mezi polobohy, nepo utahat úplnými blbostmi, aby neměli čas moc přemýšlet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cely system udelali spatne...kdyz chteli "dobyt svet" lacinou praci,meli zvolit pristup i levnejsi spotreby (ciste u nas),takhle se snazi lidi "ukecat",ze je vsechno dobre...ale lide jsou nespokojeni,takze nemyslim,ze to daji

   Smazat
  2. Putinovi agenti (včetně filipa, zemana, klause, babiše, besta, olezlého davida, zbořila, robejška, vyvadila, pavlíčka, bašty, kotrby, petránka, eichlera, kollera, haase, paroubka, mana, šilhavého žantovského, foldyny, schneidera, krejčíka, jírovce, tomského, lhoťana, procházkové, spencerové, konečníkové, lorencové, syrečka a mongoloida pitomia) a čecháčkovští sockovští a trolovští hňupi, reprezentovaní Parlamentními žvásty, se poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do ráje SSSR ?

   Smazat
 3. Jak se říká "Marnost nad marnost, všechno je marnost". Jak říká zřízenec Hlinomaz od Mudr. Chocholouška "jen si pindejte, my jsme na to zvyklí". A tak si pindáme a pindáme u piva si žbrbláme, když už máme jako tu svobodu a demokracii a hlavně banány. I když třeba ty brambory v Lidlu jsou pěkně drahý a hlavně pěkně hnusný. Jenže to je náš problém a stejně se o všem rozhodne úplně jinde. Trochu mne upokojuje, že důležitou stranou, ne-li nejdůležitější jsou Rusové, kteří nás měli poměrně rádi, než jsme jim jako debilové začali okopávat kotníky. Asi jak říká Jožo Ráž, by to chtělo osvícenýho diktátora, protože ten bordel, kde si každej grázl dělá co chce, už asi nikdo jinej nedá do pořádku. Jedině snad ten Putin, pokud se náma bude vůbec chtít špinit. A ať si říká kdo chce co chce má na to slušně našlápnuto, aby udělal pořádek jednou pro vždy. Aottj

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výborná reakce na dané téma,máte pravdu...

   Smazat
  2. Přesně tak jak píšete...dík

   Smazat
 4. To snad není nedostatkem chápavosti, ale napadá mě, že "méně je někdy více". Člověk se potřebuje občas vykecat, "vyprázdnit", ale mám dojem, že by bylo vhodné brát ohled na případného kolemjdoucího a být trochu adresnější, upřesnit věci, ne každý je orientován v prostoru. Nacházíme se v době, kdy je potřebná informovanost, žvanivost je na škodu. Ohleduplnost je žádoucí. Nic ve zlém....

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:40 To je přímo o vás o liberálních fašistech víš mladý hlupáku.

   Smazat
  2. Pravdou ale je že se pomočuje vaš vzor který se na hrad nedostal

   Smazat
  3. 0:28 Mýho vzora neznáš, rudý polínko! Nelíbil by se ti, tím méně ty jemu:))) - https://78.media.tumblr.com/41e3271711cdbc5d234267674bac9d60/tumblr_nrdvakUyoQ1sqztn9o1_500.png

   Smazat
  4. 8:08 Užgrindanec se přihlásil k fašismu neboj vím to o tobě už dávno.

   Smazat
  5. 10:57 Jeho Vysokoblahorodí to slovo ani neznalo, rudoprde! Ale když jsme u fašismu, tak v obecném smyslu (neboť konkrétní dle veronského programu byl zvedený až v tzv. Republice Saló) je apolitický, je to reakce etablované společnosti proti násilí podlidí!*)

   *) Tímto termínem definoval americký historik a novinář vrstvy neschopné se etablovat do stávající společnosti a usilující o její zničení násilnou revolucí! - https://en.wikipedia.org/wiki/Lothrop_Stoddard

   A jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu povstávat, tak i etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti!- http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 6. Je to prča, potomci rudých propagandistů se do tý demográcie a jeji ochrany nazuli jak jejich předci (proti genům nena****) a jsou ouplně stejně z plodů svojí propagandy vyděšeni - lidi z nich maj prdel a ti, co neměli jasno už jasno mají - zase nám lžou ... a porád stejně blbě. Jen oprášili vtipy z totáče, mírně je upravili a už je to zas:
  votevřu noviny - Putin, pustim rádio - putin, zapnu televizi putin - má strach votevřit konzervu, lednici ...
  Uklouznul jsem - kdo za to může? Putin
  Prší - kdo za to může? Putin
  Je sucho - kdo za to může? Putin
  Je neúroda - kdo za to může? Putin
  Urodilo se - kdo za to může? Moudré vedení Evropské unie v čele s milovaným mopudrým přécedou Žánem Klódem Junckerem, otcem evropských národů na věčné časy a nikdy jinak, protože ten to ale opravdu dobře a z plna hrdla v jednom kuse zalejvá.
  To k***a opravdu nikdy nebudeme žít v normálním státě a bez těchhle přiblblejch propagandistů? To si opravdu celej život musíme dávat bacha na hubu? To nám opravdu celej život budou do života kecat o morálce různí honibrkové s jejich (ne)hodnotami? Já su tak nas****

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na ja, Juncker poctivě zalévá... a není v EU sám, kdo zaléval a zalévá. Česká pravice má hrdiny - zalévače TOP renezančního formátu...

   Smazat
 7. Rusofobie je svinstvo. Jakmile se Rusko zbavilo komunismu, tak se na neho vrhla smecka hyen. Cinani nemaji zadnou incentivu se komunismu zbavit. Byli by zardouseni zapadnim imperialismem (se kterym maji bohate zkusenosti).

  Je to svinstvo i proto, ze bez Ruska by samostatne Ceskoslovensko vubec neexistovalo. Rusko se zastalo Srbska, kdyz mu rakouske mocnarstvi dalo ultimatum a posleze uznalo Ceskoslovenske Legie. Nebyt obeti Rusu za II. svetove valky, tak by byl Cesky narod Hitlerem zlikvidovan. A neni pravda, ze Rusko nas po valce okupovalo. Za prve to nebylo Rusko nybrz Sovetsky Svaz vedeny Gruzincem. Za druhe si Cesi v roce 46 zvolili komunisty sami. Putin volby neovlivnil protoze neexistoval.

  Kdo za tou rusofobii stoji? Zejmena americti neokonzervativci se svymi plany na svetovladu. Dale nemecky tisk. V neposledni rade tez jakesi predstavy, ze za komunismus mohou Rusove. V hlavach lidi dochazi k jakemusi ztotoznovani Ruskeho imperia s komunismem. Je to absurdni. Proti-ruske tazeni zacal Karel Marx uz v roce 1848 a prispel tak k zahajeno I. svetove valky. Nemecky generalni stab propasoval Lenina do Ruska v zapecetenem vagonu. Lenin NEBYL Rus. Dve tretiny bolsevickych vudcu byli ne-Rusove. Stalin NEBYL Rus. Strujce ukrajinskeho hladomoru Lazar Kaganovic NEBYL Rus. Za Katyn je zodpovedny Stalin a ne "Rusi". (Ale ani Stalin se zdaleka nevyrovnal Banderovcum.) V roce 68 nas neokupovalo Rusko ale Sovetsky Svaz na nalehani DDR a Polska. V politbyru byla sotva polovina Rusu.

  Americti neokonzervativci jsou puvodem Trockiste, tj. ty stejni Bolsevici, co proti-ruske tazeni v roce 1848 zahajili a posleze provedli revoluci.

  Rusko se v roce 1990 komunismu zbavilo. To bylo v nekterych kruzich interpretovano jako porazka Ruska ve studene valce. Probudil se instinkt selem. Chteli Rusko uplne znicit. Proti Rusku byla spustena sprosta, spinava kampan. Misto peace dividend mame astronomicke vydaje na zprojeni a jsme blize nuklearni valce nez kdykoliv predtim. Jediny zpusob jak nastolit mir je, ze Rusko projevi silu a vstoupi do vojenske aliance s Cinou.

  Rudolf Kavan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu, přecedo!

   Smazat
  2. Chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu bolševizmu. A stejně jako dříve francouzské třetí císařství, osmanská říše a německá třetí říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později. Řešení na konci příspěvku.
   Blbou Evropu budou muset zachraňovat opět USA (i bez Trumpa) jako v obou světových válkách ?
   Čína bude jejich hlavním spojencem ? Blbí čecháčkové budou jenom čumět na drát.
   Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.

   Smazat
  3. 8:12 Škyt, krk, prrddd..

   Smazat
 8. 9:51 a 10:00 Ááááá, Putinovi agenti, kteří se na ulici či v socce poznají poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do ráje Chujlostánu?-:)))

  OdpovědětSmazat
 9. Trochu popletené pojmy: mluvíme o neomarxismu, který nemá s Marxem absolutně nic společného. Stejně používáme slovo komunismus, který ale nikde neexistoval, snad jen v židovských kibucech v Izraeli a nyní v mozcích nájemných pisálků a žvanilů. S nacismem je to jiné, takový režim existoval v kapitalistickém Německu pod vedením Adolfa Hitlera. Byl reálný. Komunismus reálný nikde nebyl a není samozřejmě ani na Kubě, ani v Číně. Ale proč tolik hrůzy padá na Černý dům a Hexagon, kdykoliv si vzpomene na Kubu, Venezuelu, Čínu? Co ji straší z těchto "neduživých" států, proč ta embarga, proč ty sankce? Proč tolik strachu, že musí Západ tyto státy diverzí rozvracet? To je strach z člověka, lidu, pravdy, strach, že bude nastolena humanita? Proč žádá kapitalismus s totálně nelidskou tváří, aby ti, kdo se z kapitalismu vysvobodili, působili na někdejší své pány jen libými, lidskými tvářemi a s láskou a neviděli je jako menší či větší zločince? Na to má patent dnešní diktatura, že pro ní lidé s odlišnými názory jsou zločinci, v lepším případě teroristy. Kdopak to z velkých mužů řekl: Války jsou terorismem bohatých, terorismus je válkou chudých? Neveďme teroristické války a nebudou teroristé. Snad čtenáři rozumí. I pro Hitlera byli partyzáni teroristé, dokonce letci bombardující města. Pro nás ti první určitě ne, ale ti druzí - když zabijete 150 tisíc civilistů za jediný nálet, převážně děti a ženy, jste hrdinní letci? Tak to jsou ty úhly pohledu. Kapitalisté už měli spočítané, kolik na jednom každém mrtvém vydělali, partyzáni takové kalkulace neměli.

  OdpovědětSmazat
 10. 18:21 Jak se podle Vas ten realny komunismus ma zavest?
  RK

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.