Reklama

neděle 4. listopadu 2018

Odhalení: Všichni Putinovi agenti. Trump, Zeman, Klaus – teď už i Nohavica. Lid versus bruselská centrála bolševismu. A co na to Kryl a Witowská? Sejdeme se na Žofíně. Naposled?

Petr Hájek
4. 11. 2018      ProtiProud
Petr Hájek oceňuje, jak už ne jen ČT a pražská kavárna, ale také bratři Poláci z Newsweeku pomáhají odhalovat ruské agenty a špióny v naší zemi – a zve všechny na jednu dobře utajenou „akci“.

Tenhleten Vladimír Putin je fakt neskutečný superman. Jeho země je prý slabá, zaostalá, napůl zkrachovalá – a přitom ovládá svět, jak se mu zlíbí: Prosadil svého agenta Trumpa do Bílého domu. Zařídil Brexit, kterým začal rozpad eurosojuzu. Posadil na Pražský hrad svého agenta Zemana, který tak pouze vystřídal agenta Klause. Způsobil pád skvělé vlády v Itálii (o Rakousku či Maďarsku nemluvě) a dosadil na její místo xenofoby, co ničí humanistický Kalergiho plán na nahrazení vyčpělých národů historických států svěží muslimskou euro-negroidní rasou. Jak on to stihne?

Vede kyberválky s desateronásobně silnějším paktem NATO. Popravuje své zrádce v Británii (Skripal). Zamete s Islámským státem hrdlořezů, který Západ s takovou péčí a náklady po léta budoval. Ubrání v Sýrii prezidenta Asada, posledního nemuslimského vůdce, jenž nepodlehl „Arabskému jaru“. A už vůbec nemluvě o tom, že si dovolil „anektovat“ Krym, své vlastní historické území, kde Rusům po pokrokovém fašistickém puči v Kyjevě hrozila zkáza, takže se v referendu téměř jednomyslně přihlásili ke své původní vlasti. Jenže nedosti na tom.

Zrádná Putinova píseň

On se nám ještě posmívá. Třeba uděluje metály – skoro stejně skandálně jako jeho agent na Pražském hradě. Medaile, o kterou jde, se jmenuje Puškinova (také jeden starý známý agent Kremlu) a uděluje ji „za zásluhy o upevnění přátelství a spolupráce mezi národy a sbližování a vzájemné obohacování národních kultur“. No fuj! To by nám tak ještě scházelo! Jaképak národní kultury, když tady budujeme kulturu nadnárodní, jednotnou, evropskou!

Že ji také dostal před lety agent Klaus, žádný div. Toho ptáčka, co nechtěl jako prezident podepsat ani báječnou bruselskou protektorátní (tzv. Lisabonskou) smlouvu, dobře známe. Ale že ji dostane teď i Jaromír Nohavica – no to už je moc! Jako by nestačilo, že tenhle zmanipulovaným českým lidem milovaný ostravský písničkář dostal vloni státní vyznamenání od agenta Zemana.

Podstatu zločinného spolčení však skvěle odhalil časopis našich severních sousedů s moc pěkným polským názvem Newsweek Polska. V článku s titulkem „Nohavica: Proč Český bard zbožňovaný´ v Polsku zpívá Putinovu píseň?" i nám konečně objasnil, že Puškinova medaile „není jen vyjádřením uznání za jeho umělecké výkony a činnost zaměřenou na mírovou koexistenci slovanských národů Čechů a Rusů, ale především důkazem síly ruské lobby v Česku“.

Špión kam se podíváš

Takhle on to tedy ten kremelský arciďábel dělá: Ruská lobby v Česku manipulacemi, trolly a dezinformacemi způsobí, že omámení občané zpitoměle naslouchají Nohavicovým bezduchým písním s takovou náruživostí, že mu umožní ocenit jej medailí. Ještěže máme ty (v tomto jediném směru našimi válečníky milované) bystré Poláky. Místní kavárenské politiky maskované za mainstreamové novináře, kteří léta tvrdí totéž, kvůli Putinovi a jeho zdejším kremelským webům už totiž většina normálních lidí nebere vážně. Je to přece jasné, jak jsme to mohli nevidět:

„Nohavicův příklad dosvědčuje,“ píše polský Newsweek, že ruští špióni jsou schopni „získat pro své cíle nejen čelní politiky, ale i mimořádně populárního umělce. Pokud Nohavica opravdu pojede pro medaili do Moskvy, pak ruští lobbisté v České republice dosáhnou dalšího významného úspěchu a Kreml získá nového užitečného idiota.“ Nohavica se tak prý ocitl ve spolku osvědčených přátel Moskvy, kteří jsou oporou Putinovy politiky, jímž je (většinou národa v přímé volbě nepochopitelně legitimovaný) prezident Zeman na čelném místě.

A co na to Jarek Nohavica? „Vážím si toho. Cenu převezmu.“ V podstatě obdobné plivnutí do tváře statečným novinářům, jako kdysi učinil podobný výtečník ze stejného regionu, jistý Karel Kryl, když v Písni neznámého vojína pravil k režimním koryfejům slova, která jinak než jako citaci v Protiproudu nenajdete (Kdo již zapomněl: „A co na to neznámý vojín? .... Nasrat, jó nasrat.“). Kremelský špión, kam oko pohlédne.

A co na to soudružka Witowská?

To je podstatná otázka. Světlana s příznačně polským příjmením Witowská je totiž nejen významným politrukem České televize, ale také, jako Nohavica, nositelkou vyznamenání. Ovšem toho správného. Vloni jí je udělila porota, v níž zasedají velcí duchové naší doby, například Lukáš Jelínek, Miroslav Konvalina, Jiří Pehe či Jaroslav Spurný. Trochu stínu na toto vyznamenání padá tím, že je dostala poté, co ji pochválil agent Zeman za vedení předvolebního rozhovoru s Kontejnerem Drahošem. Ale zase padesát tisíc, které je s cenou spojeno, to kompenzuje, takže ji přijala (za "Puškina" není nic).

Od té chvíle vyznamenaná soudružka neslezla z obrazovky ČT 24. Roztomile arogantním stylem pavlačové domovnice z pražské Kliniky ničí ruské špióny (obvykle Okamurovce, jako včera večer), ani nepředstírajíc, že je neutrální moderátorkou. Tak se to má dělat, soudruzi! Nic nepředstírat. Být hrdý, že jsem Agent bolševické Internacionály, jíž se po Moskvě stal Brusel. Od toho přece revolucionáři z TOP 09, od Pirátů a spol. mají na Kavčích horách svou pražskou pobočku, která vysílá, jako když Bakalovo mediální impérium tiskne. Jsou to velké duchovní zážitky. Ovšem je pro silné nervy. Proto asi diváků tolik ubývá.

Je nespravedlivé, že třeba takový skvělý pořad jako Události a komentáře má už nižší sledovanost než publicistika Kavárnou vysmívaného kremelského agenta Jaromíra Soukupa z nedávno ještě okrajové TV Barrandov. O zpravodajství na mainstreamu stále nezávislejší (tedy určitě také putinovské) TV Prima ani nemluvě. S tím se už musí něco dělat. Navrhuji pro začátek alespoň přejmenovat. ČT jde ostatně jako vždy příkladem. Má vynikající pořad s pěkným českým názvem Newsroom. Měla by zavést také český Newsweek (neplést s orwellovským newspeakem) – a opřít se do Nohavici tak jako Poláci.

Sejdeme se ve středu na Žofíně?

Jsou mezi námi však bohužel i tací, kteří ještě nepochopili rozsah a dosah Putinova vlivu. Výsledkem je, že Jarek Nohavica pořád ještě smí psát své „zhudebněné básně“ – a dokonce je veřejně zpívat. A co je zvláště skandální: nejen ve své Ostravě či blízkém Polsku, ale i v Praze, která podle volebních výsledků přece většinově patří agentům bruselské sovětské centrály. V tom aby se už vyznal snad jen – no ano, čert, Putin! A tak mám jednu kontrarevoluční zprávu:

S Jarkem Nohavicou je možné potkat se už ve středu (je to 7. listopad, ten Putin je fakt ďábel!) v Paláci Žofín při zcela výjimečném koncertu, jenž završuje oslavy výročí stoleté republiky. Moderuje jej Martin Dejdar a procházku písněmi, které rámovaly československou historii budou interpretovat největší hvězdy minulosti i současnosti. Tahle „naživo“ se už asi hned tak (možná nikdy) na jednom pódiu nesejdou. Mimochodem, Jarek tam (kromě svých a Hašlerových písní) zazpívá také jednu velmi výstižnou Krylovu.

A že jde zjevně o koncert „podzemní“ dokládá i fakt, že předprodej vstupenek probíhá pouze v pokladně Paláce Žofín (rezervace lze provést na: email pokladna@zofin.cz, nebo na tel. čísle +420 222 924 112). Zatím se podařilo tuto naprosto ojedinělou akci utajit natolik, že jsou prý ještě nějaké vstupenky k dispozici. Tak tam co nejdříve zavolejte či napište, nebo se podívejte na stránky Paláce Žofín.

Bude to stát za to. Ostatně, přijdete-li, potkáme se tam. Tohle si prostě nemohu nechat ujít. Ne jen proto, že mediálním partnerem koncertu Má vlast 2018 je také měsíčník MY, který mám tu čest řídit.

Ale také pro to, že v době naší dokonalé svobody a demokracie člověk nikdy neví, jestli NĚCO není naposled.


39 komentářů :

 1. Je neuveritelne, ze spousta lidi tem absurdnim lzim o Rusku veri.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Havloidy postihla stejná paralýza, jaká kdysi postihla komunisty. Jsou ve stádiu, kdy vlastní realitu musí potvrzovat čím dál většími absurditami. Z jejich světa se pomalu stává skanzen.

   Smazat
  2. Jarkovi ted bude hodně závidět vyznamenání europoslanec štětka Štětina.On měl kdysi za Brežněva zelenou a ted tohle.

   Smazat
 2. Neustále připomínám, že Poláci ve většině jsou naprosto debilní rusofobové. A nejen to jsou pro nebezpeční svoji blbostí nejen své vlastní zemi, ale i V4
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mají jinou historickou zkušenost s Ruskem než české země, viz například "Trojí dělení Polska", ale nejen to, těch křivd je tam daleko více, my pouze rok 1968

   Smazat
  2. 12:40..Vzdyt je to jasna ucelovka....leta jim to nevadilo a ted si najednou vzpomeli?

   Smazat
  3. Poláci by chtěli oživit mrtvolu Velkopolska. Tak proti Rusům klidně potáhnou s Werhmachtem nebo americkým Satanem. Ani Ukrajince moc rádi nemají, nemůžou jim odpustit vyhlazování Poláků na východě. To že za to mohla polská vláda, která většinové Ukrajince perzekuovala a popolšťovala, nehraje žádnou roli...

   Smazat
 3. Ještě doplňuji, udělat ze sebe terč pro rakety je vskutku debilní nápad. No když se to povede a nebude Polsko zničeno atomovými zbraněmi. VZnikne alespoň nový prostor pro zemně které nebudou v NATO.

  OdpovědětSmazat
 4. každy polak je panbičkař a poslušny v přisluhovač klerofašistickeho vatikanu jinak je to z meho pohledu pijak stoličnoj a fizicky něco mezi romem a ruskym mužikem viz davy zmanipulovanych udajně svatym otcem vojtylou když ani ti polšti kovani soudruzi nikdy neodmitli či zakazali poslouchat rozkazy z radia vatikan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 4. listopadu 2018 8:22

   S tím Polským katolicizmem. To je moc "hezké" pokrytectví, spíše se modlí za své vykoupení svých neblahých, celoživotních skutků!

   Onehdá jeden velký Polský velevážený, NEKOMPROMISNÍ, soudní znalec v oblasti PEDOFÍLIE, navrhoval za tento trestny čin vinným i nevinným, exemplární tresty za nebezpečnost a uchránění dětí, před těmito zvrhlíky polské společnosti!

   A ejhle! Kdosi na něho ukázal s nařčením na jeho pedofilní sklony a podalo se trestní oznámení? NERADO ze strany polské justice, došlo na soudní domovní prohlídky. Doma nic, přišla na řadu chata a u tohoto vzorného katolíka nalezli 60.000 "kousků" fotek a videí s dětskou pornografií a sklapla klec!

   Jak se mu daří za mřížemi nevím, jen vím, že pod svícnem je největší tma! A to modlení je strach, před peklem posmrtným ...

   Ramón

   Smazat
 5. Witowská Světlana je obyčejná dementní prodejná vychytralá děvka.Asi dlouho neměla orgasmus, proto se vybíjí v protizemanovské soutěži.I na tuto svini přijde dříve nebo později řada.

  OdpovědětSmazat
 6. http://svobodne-radio.cz/2018-10-30-studio-lipa-ppp-pisne-pratelstvi-a-politika-bulat-jarek-vladimir-a-info-ze-soucasnosti-kompilovany-porad-pisni-bulata-okudzavy-a-vladimira-vysockeho-v-podani-jarka-nohavici/ Pro tohle je JAREK putinuv agent?Boze to je jak v 50 letech za komancu.

  OdpovědětSmazat
 7. Bývaly doby, kdy Klausovu vládu položil mrtvý maďarský sponzor. Zlaté časy.

  Polovina darů pro Zemanovce pochází od zaměstnanců provázané skupiny firem. Tyto společnosti ovládá právník spojovaný s Vladimírem Putinem. Mnohé pod italskými názvy před lety zřídil jediný Brňan. Pak z nich začaly plynout statisíce i na Zemanovu kampaň
  3.10.2018/Zemanovce sponzorovala pavučina firem napojená na Putinova právníka/https://zpravy.idnes.cz/sponzori-zemancovcu-0rr-/domaci.aspx?c=A181102_165432_domaci_lva

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:56, Když se začne hrabat v oblasti financování čehokoliv a kohokoliv, najdou se tři věci. Buď nějaký skandál, nebo se jedná o dezinformaci anebo obě věci smíchané dohromady. Upřímně, nelíbí se mi, když subjekt ze zahraničí podporuje něčí vládu. Jenže bohužel, zřejmě to je takový folklór. Třeba Clintonka dostávala pravidelné příspěvky od Saúdů a platil ji i Porošenko. U Porošenka je dřímajícím skandálem to, že zatímco Saúdi platili z vlastní kapsy, Poroch to zaúčtoval státu a daňovým poplatníkům. Nu což, Ukrajinci jsou bohatí a můžou si to dovolit.

   Smazat
 8. oni ti poláci mají za největšího hrdinu Koscziuszka- velkého polského a amerického vojevůdce, bojoval s Washingtonem po boku, bojoval proti rusům a zajistil tak, že Polsko se opět objevilo na mapě.Proto ta jejich rusofobie proto velebí Němce a zapomínají na 2 sv. proto tak nenávidí Rusy- i přes jejich křesťanství a hesla odpusť nastav druhou tvář apod.
  Pro mně osobně byli většími Poláky než Koscziuszko Chopin, Koperník, a především a hlavně Jan III Sobieski- věc názoru vím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. eFPe 4. listopadu 2018 9:05

   " Proto ta jejich rusofobie proto VELEBÍ NĚMCE a zapomínají na 2 sv. ... ".

   eFPe je to různé, před StB podvodem k nám pravidelně chodili do Motorestu Koliba s příjemným ubytováním, pracující Poláci (Petrochemie) z jejich přilehlé ubytovny.

   Byl jsem s nimi v kontaktu, pravda je že deci vodky milovali a s pivem až moc, líbila se mi jejich sounáležitost, opilého poláka, ačkoli nebyl přímo z jejich party, nikdy nenechali opilého osudu a odvlekli si jej do ubykace! To Češi, Moraváci, Slováci koukali jen na sebe a zmizeli, jen aby se náhodou do něčeho nenamočili!?

   Koliba byla vyhledávána všemi, kdo věděli, že je zde i možnost k ubytování, zejména NĚMCI! Když dorazili, Polákům se podlilo bělmo krví, téměř vždy šli agresivně po Němcích, obvzláště, když zaslechli odporně hlasitou němčinu. Nenáviděli je!

   Naopak jednou k nám na Kolibu zamířili, rusky hovořící zaměstnanci, rozpovídali se s Poláky a došla nám komplet výborná vodka Stoličnaja, tehdy půldeci za 13.-Kč. Nalití jak broci, odešli s rukama kolem ramen a bez průšvihu ...

   Ramón
   Smazat
  2. Vládne jim trpaslík a vyskaujou si na nás jak kdyby jim vládnul Goliáš.

   Smazat
 9. Jarek je borec a k udělení Puškinovy medaile mu blahopřeji. Jarku národ je s tebou, o tom svědčí tvé převyprodané koncerty. Na netáhla a pražskokvárenskou chamraď kašli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:09 Přesně tak souhlas pane Putinův agent.

   Smazat
  2. Pripojuji se.....asi take budu Putinuv agent:-)

   Smazat
  3. V podstatě jsme všichni Putinovi agenti až na toho jednoho jediného 9:22

   Smazat
  4. Stejně to nechápu, jak to tenhle všecko zvládá! - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Smazat
 10. Národní cítění ! Poláci ho větší než my ? naší králové lezli do prdel cizákům ,a dnešní Čech ! 1989 jsme chtěli byt svobodní ,ale nejsme ! ani západ ,východ !

  Witowská , koho chleba jíž ,jeho písničku zpívej a drž hubu ! takových je mnoho !!! Co se narodila má své já někam !!!

  Špioni Putina , a co tak západu ! to se ti druzi neřeknou ! poslušní sluhové a poskokové ,ti jím lezou do zadnice !!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi z Okrajiny? Čech nejsi, nepiš naši králové!

   Smazat
  2. "Národní cítění" z tebe přímo stříká - jen bys měl vědět, hlavo dutá, že pojem "národní cítění" v sobě obsahuje především lásku k vlastnímu národu a úctu k národům cizím. Ty, pokud jsi Čech, trpíš oikofóbií. Poláci byly vždy jen tupci, které jiní využívali (například Němci proti ČSR, Angličané proti Němcům ... Arnhem, Afrika ... Anglán vždy bojoval až do posledního Čecha, Francouze, Rusa, Poláka, Inda ... stačí se podívat na ztráty národů za druhé světové války:
   20.000.000 občanů SSSR, 6.000.000 občanů Polska, 5.000.000 občanů Číny, 1.706.000 občanů Jugoslávie, 1.000.000 Filipínců, 653.000 občanů Francie, 375.000 Britů, 360.000 Čechoslováků a 300.000 Američanů - srovnej ztráty F, VB a USA třeba s Poláky, Filipínci, Číňany, Jugoslávci,Čechy... ztráty SSSR ... ty snad nemusím ani přípomínat.Při osvobozování ČSR - padlo 139 916 sovětských vojáků a zraněno jich bylo 411 514. Bojové ztráty americké armády v Československu za druhé světové války: 1230 osob (351 bojových úmrtí, 408 raněných, 377 zajatých a 94 nezvěstní).

   Smazat
  3. Tak to napíší jinak , Přemyslovci a rod Lucemburku ,ti králi nebyli ? omluva !

   Nemám úctu k padlým ,to kde jste slyšel ?! Každý život zmařen válkou je velkou ztrátou pro rodinu !
   Nevěřím Anglánům a Fracouzům ,zradili jen co se dalo . Co Hitler udělal , jen to nechali byt ,Porýní, Rakousko ,Mnichov až napadnutí Polska . Jaka byla odezva ,vyhlášení války Německu ,a dal nic!

   Smazat
 11. Jak si jsou všichni tihle ESTBáci podobní Krejčí, Nohavica, jak vubec takováto " lidská " prasata moho vystrčit ven svuj rypák? Udávat lidi, jenom pro jejich odlišný politický názor? Opravdu dobytek a ještě si pojede pro metál k ještě horšímu vrahu Putinovi. Někteří " češi " jsou opravdu jeden velkej hnuj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A někteří opravdu úplní blbci...

   Smazat
  2. Praha (PIRÁTOV) o čem se nemluví, kdy zběh před válkou do Anglie, jelikož před zběhnutím ABDIKOVAL na funkci presidenta ČSR, dr.E.Beneš, tudíž "obyčejný" člověk, po svém triumfálním návratu zpět do bezpečného, poválečného Československa až v roce 1946 (!), opět jako president (NECHÁPU?!?)!?!

   Tento ZBĚH zavedl Mimořádné lidové soudy (dnes sváděno na komunisty!) a nechal popravit svým podpisem tisíce lidí, kteří neměli kam zběhnout a museli se před nacismem shrbit, aby přežili, rovněž díky němu a jeho partě rozuteklých hrdinů!

   Mimořádné lidové soudy !

   Udavačství bylo v poválečném období považováno za obzvláště odporný čin. Mimořádné lidové soudy, které vznikly jedním z dekretů prezidenta Beneše, poslaly do vězení či na šibenici přes 20 tisíc zejména českých, ale i německých udavačů. „Češi byli daleko častěji souzeni pouze pro udavačství, u českých Němců byla tato obvinění často upozaděna závažnějšími činy, například funkcemi v nacistických organizacích,“ přibližuje Mrňka.

   Soudci udělovali vysoké tresty a v řadě případů záměrně ignorovali polehčující okolnosti. Nebylo to však kvůli vnějším tlakům. „Přestože politické intriky a touha po pomstě všem nacistům, kolaborantům či udavačům v řadě případů vstupovaly do jejich rozhodování, dokázala si většina soudců zachovat velkou míru nezávislosti,“ uzavírá historik.

   Zdroj: https://xman.idnes.cz/protektorat-kolaborace-udavac-okupace-nacismus-ftg-/xman-styl.aspx?c=A181101_124926_xman-styl_fro

   Zběh trestá nezběhnuté a poté se vše svede na důsledky února 1948, neskutečné v Pirátově vlastně nic neobvyklého, tak čemu se vlastně divím?!

   Zdraví Ramón

   Smazat
  3. Co třeba Škarka a Kočí?

   Smazat
  4. Ramóne 11:48, opakujete stále stejný nesmysl o sběhnutí Dr. Edvarda Beneše, který odešel do exilu, kde byl vedoucí osobností exilové vlády ČSR a jednoznačně se svými aktivitami zasloužil nejen o obnovu ČSR, ale i o to, že stála na straně vítězné protihitlerovské koalice. Tvrdíte nesmysl, že se do vlasti vrátil až v roce 1946, tvrdíte, že ustavil soudy ..., když všechny tehdejší významné státní akty byly uskutečňovány ústavní cestou, nikoli z pouhé vůle, nebo rozhodnutí prezidenta. Ten takové pravomoci neměl. Vy prostě nevybíravě lžete! Dosud jste na všechny ty kritiky svého štvaní proti prezidentu Benešovi nebyl schopen jediným věcným a logickým argumentem odpovědět.

   Smazat
  5. 0:51 pokud není Ramón pouhý idiot, tak je dozajista agent Sudeťáků, dědic Hitlera, který Dr. Beneše z duše nenáviděl.

   Smazat
 12. Omlouvám se za odbočení ... jen takový postřeh: Všimli jste si, jak se mění činnost a "diskusní příspěvky" pražskokavárenské chamradi? Jsou ve spirále blbosti - každá jejich blbost je ve svém výsledku nutí do ještě větší blbost a tak jen zvyšují svou slovní agresivitu. To je tedy banda tupounů, hnůj.

  OdpovědětSmazat
 13. Myslím, že Putin ani neví, kdo je Nohavica. Jistě je nějaká odborná komise, která rozhoduje o udělení Puškinovi medaile, která svůj návrh předkládá. S Ruskem pokud vím, není naše země ve válečném ani jiném nepřátelském stavu. To jsou Svěrák, Hřebejk, Wittovská, Schwarzenberg a ještě pár jim podobných. Přijmutím medaile Nohavica jen posílí přátelství mezi národy!!! M.R.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně, Jarek si to prostě zasloužil tím, co dokázal, svým uměním.
   Je srovnatelný s panem Suchým a Karlem Krylem. Je to náš současný bard. Jarku, hodně zdraví, síly a pro nás co nejvíce tvých výtečných písní a naprosto úžasných koncertů. Rozdáváš dobrou náladu a spojuješ svým uměním lidi.

   Smazat
  2. Presne tak.Clovek si diky tem magorum vazne pripada jako v obdobi tesne pred valkou

   Smazat
 14. Nevím,čemu se divíte.Byli to Poláci,kteří zahájili druhou světovou válku vojenským vpádem na Těšínsko a jeho násilným připojením k Polsku.Využili paktu Ribentropp-Beck.Potom dostali od německých nacistů na budku a nejdnou jim byli Rusové dobří!Poláci vždy jednají jen podle toho,co jim víc vynáší.Dnes je v módě vlezprdekování do řitě USA,dříve do řitě Moskvy a účastí na přepadešní ČSSR v roce 1968.Vždy budou dělat to,co jim rozkáže silnější cizina.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 15. Mate pravdu pane Majevský , ale vše bylo podmíněno zradou Anglánů a Francouzů .Vím jaky byl vztah Polska a Česka a byla to agrese tak i 1968 ! Kdyby ale rok 68 opačný tak bych viděl Československou armádu v Polsku .

  OdpovědětSmazat
 16. Škoda, koncert na Žofíně je pro pražského důchodce cenově (1500-1200} nedostupný. Kdyby tak mohl Jarek jen s harmonikou zahrát v hale na Wilsoňáku, tak by tam určitě přišla pražská chudina. Možná by byla lepší i Daliborka.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.