Reklama

čtvrtek 8. listopadu 2018

Západní Balkán - aktuální cesta ilegálních migrantů do bohatší Evropy

-OP-
8. 11. 2018
Severní Balkán – u nás kdekterý důchodce musí korunu dvakrát obrátit, než jí vydá, zatímco jsou uprchlíci na jejich turistické cestě do Evropy vybaveni předplacenými debetními kartami a chytrými telefony - Sorosova soukromá investice do migrantů za 500 miliónů dolarů
.

Zpráva zveřejněná redakcí Epoche Times ZDE, která čerpá z informací zveřejněných slovinským informačním portálem Nova24tv, uvádí, že na základě upozornění chorvatské policie bylo zjištěno, že mnozí migranti pokoušející se dostat přes severní Balkán do západní Evropy jsou vybaveni tzv. Prepaid-Debitkartami, tedy předplacenými debetními kartami společnosti Mastercard. Tyto karty na sobě však nemají uvedena žádná jména jejich vlastníků. Policisté si všimli, jak migranti prostřednictvím těchto karet vybírají peníze a také toho jak jsou vybaveni nově koupenými vysoce kvalitními botami a turistickým oblečením, jakož i chytrými mobily tzv. smartphony a dokonce zbraněmi. Slovinský televizní redaktor Ninoslav Vucetič tuto kartu zveřejnil na Twitteru a upozornil, že je na ní zobrazena vlajka EU a logo UNHCR. 


Zároveň postavil otázku, kdo tyto karty vlastně migrantům vydává. Stejný obrázek takové karty lze nalézt také v různých zprávách UNHCR nebo např. jak jsem zjistila na webových stránkách zveřejněných k programu – ESTIA (The Emergency Support to Integration & Accommodation programm), jehož prostřednictvím se poskytuje nezbytná pomoc pro integraci a umístění migrantů v Řecku ze strany Evropské unie společně s UNHCR (Migrační agentura Spojených národů), řeckými partnery a Ministerstvem pro migrační politiku Řecka viz ZDE. Karty jsou zřejmě vydávány/zneužívány pro snadnější cestu migrantů na sever. Dle informace, na kterou zde odkazuji, bylo v roce 2017 na takovou pomoc vyčleněno 135,5 mil eur a v roce 2018 155 mil eur.

V článku Epoch Times je dále uvedeno, že slovinský redaktor Vucetič píše, že karty jsou důkazem o tom, jakým způsobem Evropská unie ničí evropskou kulturu. Karty jsou poskytnuty těm, kteří pak šíří násilí. Společnost Mastercard podle článku již v roce 2016 v jedné tiskové zprávě uvedla, že vydala předplacené debetní karty, aby uprchlíkům umožnila mobilitu a flexibilitu, včetně zajištění jejich důstojnosti. Kromě toho v minulém roce společnost Mastercard zveřejnila informaci, že spolupracuje s miliardářem Sorosem na projektu Humanity Ventures. Cílem tohoto projektu je urychlení hospodářského a sociálního rozvoje znevýhodněných skupin obyvatel na celém světě, zejména uprchlíků a migrantů. V tiskové zprávě bylo také uvedeno, že Soros vyčlenil 500 mil amerických dolarů jako soukromou investici na zvládnutí výzev souvisejících s migranty a jejich přijímáním. Ze strany Matercard prý jde o inovativní platební, datové a identifikační řešení pro neprivilegované občany světa, pro uprchlíky a migranty, aby se mohli co nejlépe ekonomicky začlenit do míst přijetí a vytvořit si sociální vazby s domácími obyvateli. Článek dále uvádí, že na Balkáně se v současné době nakupilo okolo 70 000 migrantů, kteří se chtějí dostat dále do západní Evropy.

Opět se tedy potvrzuje, jak je vše důsledně připravené, nenápadně a potichu bez veřejné debaty podstrčit k podpisu Globální migrační pakt, některými nazýván také Ďáblův pakt a zároveň jsou na cesty vysláni další dobyvatelé Evropy, tentokráte již dobře turisticky vybaveni, ačkoli, jak jsem zmínila v minulém článku, jsou až téměř ke hranicím s Chorvatskem dováženi vlaky, autobusy a dokonce taxi. Zbývá se jen nějak „probít skrz hranice“. Zatím je to poměrně klidné viz ukázka z hraničního přechodu Bosna a Hercegovina – Chorvatsko, kdy se v minulých dnech pokusilo 300 migrantů překročit hranice ZDE. Na co lze v této oblasti také narazit ukázala také výše zmíněná slovinská Nova24tv viz ZDE, kdy byl blízko chorvatské vesnice Široká Kula nedaleko Bosenských hranic místními obyvateli objeven jakýsi stanový tábor, doslova malá vesnice obývaná ilegálními uprchlíky. Na severním Balkáně je tedy docela živo. V Bihaći, o které jsem psala nedávno, se nadále demonstruje a podepisují se petice proti ilegálním migrantům. Bylo podáno již cca 300 trestních oznámení proti těmto ilegálním migrantům a u 60 z nich již bylo zahájeno trestní řízení. Došlo již také na zabití a znásilnění. Každý obchod již dnes musí mít hlídače, krádeže se i nadále rozmáhají, došlo také k přepadení rodiny právě sloužícího policisty v jeho rodinném domě během nočních hodin. Nikdo neví, proč si migranti fotografují děti před školami. Zřejmě „své muslimské bratry“ nechtějí ani sami Bihaćané, ze kterých je cca 90 % muslimů, avšak spíše umírněných viz článek na malém rakouském webovém portálu unzensuriert.at ZDE.


- - -

24 komentářů :

 1. Rozhodnutí Evropského soudního dvora

  Evropsky soudní dvůr:
  Na humanitární vízum neexistuje žádny nárok

  Portál Novinky zveřejnil rozhodnutí Evropského soudního dvora, na základě kterého není možné žádat o vízum z humanitárních důvodů a odvolávat se na mezinárodní nebo evropská práva. Jedinou možností je udělit vízum na základě vnitrostátního práva.
  Je to důležitý rozsudek: že obhajovatelé migrantů, kteří argumentovali nějakými univerzálními povinnostmi, ztratili jeden z nejdůležitějších argumentů.
  Už víc nemůžou tvrdit v článcích, médiích a na veřejnosti, že evropské právo neumožňuje odmítnout žádost o vízum z humanitárních důvodů a že následkem toho každého musíme vpustit a umožnit mu žádat o azyl.
  Konkrétně v daném případě šlo o syrskou rodinu z Aleppa s třemi dětmi, která utekla do Libanonu. Tam požádali na belgickém velvyslanectví o humanitární víza, aby mohli v Belgii začít azylové řízení.
  Belgie z obavy, že by ho zaplavili tisíce dalších utečenců, žádost o toto vízum zamítlo. Svoje rozhodnutí odůvodnilo kromě jiného tím, že členské státy nejsou povinné přijmout každého, kdo žije v zoufalé situaci.
  Rodina se ale odvolala a případ skončil na nejvyšší soudní instanci EÚ. Ta měla rozhodnout, jak aplikovat vízová pravidla a odpovídající ustanovení Charty základných práv EÚ.
  Soud rozhodl v neprospěch migrantů.
  Angela Merkelová teda dostala facku. Do Německa nemusela vpustit nikoho a jeden a půl miliónu přistěhovalců je její osobní zodpovědnost – a chyba!
  Nevysloveným důsledkem rozhodnutí je, že když utečenci nemají právo na azyl, nemají ani právo na volný vstup do žádné krajiny Evropy.
  Pro ostatní státy Evropy je to začátek dramatického boje o ochranu vlastní suverenity před stále se zvyšujícím tlakem zájemců o ekonomickou migraci.

  KONEČNĚ !!!

  OdpovědětSmazat
 2. Odpovědi
  1. Děkuji pane Pivoňka a za sebe mohu říci že ač jsem negramot tak mi bylo jasné že každý stát má morální právo na rozhodnutí koho na své území příjme. Jenom ty zákony by měly bít morální a prospěšné pro většinu občanů. Proto by měla být volební povinnost.

   Smazat
 3. Nemusím mudrovat to jsou fakta migranti mají své země tak ať si zůstanou doma. Pane Pivoňka dík za info.

  OdpovědětSmazat
 4. Tenhle Soros patri mezi ty NEJHORSI RASISTY , MEZI TY NEJHORSI krysy ,CO NENAVIDI NAS A neni schopen jako skudce , udelat neco dobreho...Ovsem pretvaruje se jako ti ostatni /Merkel a spol./ jako lidumil. To ovsem praktikuje Satan jiz odedavna......To je uplne jasny z toho co dela..A nelituje miliard..Ktery sproste uloupil podvody a manipulacemi s menou.. Jako Vsichni bohaci !!!...Patri do skupiny tech ,co chteji znicit svet pomoci nakradenych miliard..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soros je jenom výkonným orgánem širšího uskupení které usiluje o likvidaci většiny obyvatel planety země.

   Smazat
  2. To co vysaje bankovní systém je zpětně použito na rozvrat a modelování společnosti. Ten kdo ovládá bankovní systém vlastní neformálně vše, proto nemá v čemkoli nedostatek a více peněz dávno nepotřebuje. Soros je jen ksicht pro ovce, aby to vypadalo "normálně".

   Smazat
  3. Naprosto správné postřehy. Toto parazitování na národech a oslabování legálních vlád, je legalizováno současným hyperliberalismem, který je představován, jako výdobytek Západu. Je to stejně obohacující výdobytek, jako je prosazování homosexualismu, islamismu a dalších ideologií, které mají rozvrátit Evropu.
   Měli bychom odmítat, být součástí tohoto Západu. Musíme se vrátit k vlastnímu řízení našich záležitostí, nikoliv vykonávat direktivy EU, které nás záměrně ničí. Hyperliberální EU, se nelze podřizovat. A samozřejmě, ty náplavy je nutno bez diskuze posílat zpět. Měl by to zaplatit Soroš a sluníčkáři mezi našimi politiky a stranami. P.K.

   Smazat
 5. V poslední době jsou životy Bosňanů ohroženy migranty. Migranti obsadili více měst, jako je Velika Kladusa, stejně jako Bihac. Lidé se ani neodvažují vyjít na ulici, mnohdy i během jasného dne. Agresivní migranti dokonce ani nereagují na policii a pravidelně napadají pohraniční stráž. Desítky tisíc ozbrojených migrantů se připravují na vstup do EU!
  Nelegální přistěhovalci již spáchali četná vloupání a krádeže. Podle maďarského webu Origo se migranti dopustili brutální znásilnění mladé ženy. Mezi čekajícími přistěhovalci dochází znovu a znovu k násilnostem, policie je stálým terčem násilí migrantů. Podle samotných maďarských médií by mělo být proti migrantům vedeno 300 trestních oznámení v pohraničním městě Bihać. Již bylo zahájeno 60 případů. Některé z těchto případů se týkají závažných zločinů, jako je zabití, pokus o zabití, znásilnění a vážné ublížení na zdraví.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 7:58 to bude asi Ruská propaganda,protože naše ČT 24 a v ní uveřejňované reportáže s poslankyní Langšandlovou z TOP 09, hovoří jasně, že k nám jdou mírumilovní doktoři, inženýři a poslankyně Evropského parlamentu Šojdrová má v úmyslu dovézt do ČR právě tyto mírumilovné sirotky, zcela nevinné, kterých má být v první vlně padesát a v další pak pět milionů, tak aby se obyvatelstvo naší vlasti pořádně obohatilo vyspělou kulturou těchto sirotků, doktorů, inženýrů, kteří až jich bude víc než nás, tak nás všechny podřežou.

   Smazat
  2. A stěžují si a stěžují...že jim ryby nechutnají, je málo sprch , voda je málo teplá..
   co nevidět si budou stěžovat že ta voda je málo mokrá .Tak ať se vrátí tam odkud přišli . Tam asi měli všechno to na co si stěžují že jim v Bosně chybí .

   Smazat
 6. Dokud se bude neprávněný vstup a pobyt na území cizího státu tolerovat tak není co řešit. Existují lidská práva a na lidské povinnosti ze zapomnělo, stejně jako na povinnost státu hájit své území a své obyvatestvo všemi dostupnými prostředky.

  OdpovědětSmazat
 7. Etiopie - populace
  Rok Milion
  1950 18.1
  2000 66.5
  2015 99.8

  OdpovědětSmazat
 8. Se stejnou dynamikou množení se á la krysa by v ČR bylo cca 50 milionů lidí.

  OdpovědětSmazat
 9. a to je ten problém. Normálně uvažující dvojice nepůjde plodit potomstvo dřív, než mu budou schopni zajistit dobrý život.Jsou místa kde to nejde- ono by to šlo ale bez umělých zásahů děti umíraly na podvýživu a další věci a dané populace tolik nerostly.rozhlédněte se okolo sebe kolik poctivě pracujících lidí u nás tlačí kočárky ....nemuséíme mít migranty my ten problém už tady máme

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Velmi se mýlíte. Normální dvojice v rozvojovce nadělá co nejvíc dětí, aby zvýšili svou naději, že se o ně ve stáří někdo postará. To je ten problém!!!

   Leo

   Smazat
 10. Ten nedostatek pracovníků a dětí je jen balamucení. Pokud jsou volní lidé jinde proč tam za nimi ty montovny nejdou. V nastávající robotizaci nebude potřeba tolik lidí a pokud budou potřeba tak známe Husákovo děti. Jde jen o to co v tomto státě chceme a jak to zajistíme. Na co nám jsou montovny když lidi na to přivezem a zisk odvezem. Celé to je jenom o manipulaci s lidmi a mnoho lidí si myslí jak nejsou chytří protože se jím zatím daří parazitovat a nemyslí na to co z toho vzejde. Mě je také dobře a mám tu schopnost se v tom parazitizmu pohybovat jenom vím že to je cesta do záhuby a protože jsem jen negramot tak nevím co mám dělat abych to změnil. Všechny ty partaje mi připadají podvodné. CO DĚLAT?

  OdpovědětSmazat
 11. 11.12 hodin
  Vazba pro bývalého pražského imáma. Obvodní soud pro Prahu 5
  poslal do vazby bývalého pražského imáma Sámera Shehadeha ,
  obviněného z terorismu, který byl zadržen v zahraničí.

  OdpovědětSmazat
 12. Konečně správné rozhodnutí.

  OdpovědětSmazat
 13. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 9. listopadu 2:50.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 14. Zloduch Soros nejvíc pomáhá nám roduvěrným Čechům a Rusům, nám komunistům a putinistům!

  Výše uvedený článek je sice děsivý, ale pravda je JEŠTĚ MNOHEM DĚSIVĚJŠÍ!
  Ano, soudruh a soukmenovec Filip Vávra, jenž jako první zveřejnil tuto strašnou zprávu česky, nepostřehl jeden PODSTATNÝ aspekt Sorosovy diverze: Sionista Soros, ve své OHROMUJÍCÍ stupiditě, vydává VŠEM běžencům-teroristům karty Mastercard se STEJNÝM číslem 5295 6547 0022 0707 !!!!!!!!!!!

  Ano, takový hňup si říká „dolarový multimiliardář“. Přitom je hloupý jako příslovečný pučtok.
  Takže se našinci vnucuje otázka: Když je dolarový multimiliardář tak hloupý, je tak snadné vydělat miliardy dolarů?
  Odpověď je ANO.
  Ano, na Západě stačí málo, aby i ten nejtupější vykořisťovatel ze svých zubožených a hladových zaměstnanců vykořistil takové sumy: Stačí je obírat o nadhodnotu – a rázem máte miliardy dolarů pro běžence, ÚPLNĚ BEZPRACNĚ !!!

  Naštěstí „konec dobrý – všechno dobré“: Běženci za Sorosovy miliardy zaplaví Evropu, a Evropa krachne.
  Což je ÚŽASNÁ zpráva, pro nás Čechy a Rusy nás Západoasiaty.
  Vždyť Evropa – to je nepřítel sice menší než USA, ale větší než Izrael, a hlavně leží za humny!
  Ano, už za Šumavou a Krušnými horami se rozkládá téměř rozložená Evropa, domov našich ZUŘIVÝCH dědičných nepřátel.

  Takže Sorosova ideo-diverzní akce nakonec přinese největší užitek nám Západoasiatům, nám komunistům a putinistům: Do totálně rozložené Evropy vniknou naše gardové tankové divize jako horký nůž do másla.

  Ano, díky Sorosem placeným běžencům osvobodíme Evropu od kapitalismu a demokracie s PODSTATNĚ menšími ztrátami, než doposud Veliký Putin, BJJP, počítal.
  A to se vyplatí, jak říká mistr kuchař Hruška.

  „Té síly díl jsem já, jež, chtíc páchat zlo, vždy dobro vykoná!“ (Mefistofeles)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.