Reklama

středa 14. listopadu 2018

Pět hlavních důvodů, proč je z hlediska protinárodních sil nutné oddělat Babiše

Vladimíra Vítová 
14. 11. 2018
Proč jde našim tzv. demokratickým stranám o to svrhnout vládu A. Babiše pomocí pouličních demonstrací, které jsou profesionálně organizovány a řízeny? Proč probíhá pokus o destabilizaci naší země?
1. Andrej Babiš veřejně sdělil, že vláda nepodepíše Globální pakt o migraci. V této souvislosti připomínám, že podle studie, kterou si EU nechala vypracovat již v roce 2009, prý ČR může pojmout až 58 milionů migrantů.


2. V PS PČR proběhlo minulý týden veřejné slyšení petičního výboru za přítomnosti stovek lidí z celé ČR a byly předány dvě petice proti přijetí Istanbulské úmluvy s celkovým počtem přes 27 000 podpisů. Amnesty International, Ženská lobby a jejich představitelky, které naopak přijetí Istanbulské úmluvy prosazují, byly argumentačně v těžké defenzivně a zároveň byly mnohými přítomnými právníky a odborníky usvědčeny ze lží. Bylo zřejmé, že lidu se podaří ovlivnit pravdivými argumenty rozhodnutí sněmovny v tom smyslu, aby Istanbulskou úmluvu neratifikovala. Co se ale stane, když náhle padne vláda?

3. Cílem protivlasteneckých politiků tzv. demobloku je vynucená změna vlády a následný souhlas s instalací U.S. jaderných raket středního doletu na území ČR.

4. Dalším důvodem pro zničení A. Babiše je výstavba nového energobloku jaderné elektrárny Dukovany. A. Babiš totiž odmítl nabídku firmy Westinghaus na výstavbu, protože preferuje prodloužení životnosti elektrárny. Je také známo, že pokud by pro nás stavěla jadernou elektrárnu Američané, pak by její obsluha byla ve skutečnosti pouze v amerických rukou, nikoliv v našich – proto ten obrovský zájem.

5. Snahu o státní převrat podporují síly propojené mocensky a finančně s EU a sudetoněmeckým landsmanschaftem. V čele snahy o pád vlády stojí Petr Fiala, který patřil v 90. letech k ostře konzervativním katolickým kruhům, které jsou skeptické k naší státnosti a podporují ideu "Panevropy", která vychází z Richarda Coudenhove-Kalergiho. Tyto kruhy zvaly do naší republiky Bernda Posselta, Otto Habsburka a jiné osoby. Naposledy letos ke 100. výročí naší republiky, kdy měl přednášku na Masarykově univerzitě (kde byl P. Fiala rektorem) Karel Habsbursko-Lotrinský. Přednášel na zajímavé téma „The Final of the Centennial: 1918-2018, From the multinational Habsburg Monarchy to modern Central Europe as a region with common cultural identity and economic collaboration in the European“ (Závěr stého výročí: 1918-2018, od nadnárodní habsburské monarchie po moderní střední Evropu, jako regionu se společnou kulturní identitou a hospodářsky spolupracující v Evropské unii). Kdyby dnes existovala rakouská monarchie, byl by českým panovníkem. A připomeňme, že Karel Habsburský je zakladatelem a předsedou „Panevropského spolku Alpen-Adria“. Pozadí podpory těchto kruhů a jejich českých lokajů zemím střední Evropy – a tedy i ČR - je více než zřejmé.

Vladimíra Vítová je předsedkyně ANS

42 komentářů :

 1. dal bych všechny prachy světa za to, co řekli Andrejovi v Paříži.

  OdpovědětSmazat
 2. Já nevím jaké jsou skutečné důvody snah o odstavení Babiše, ale s ohledem na to odkud puch vane, intuitivně cítím, že je třeba jej podpořit. A to i přesto, že jsem ho nevolil. Znovu jsem bohužel tlačen do situace, jako s volbou prezidenta. Také musím podpořit člověka, kterého bych sotva pověřil zastupováním mých zájmů, ale musím, protože jeho rivalové jsou řádově horší. Taková už je ta "demokracie" podle západních not.
  Dále, už sleduji dění v politice u nás i ve světě dost dlouho na to, abych se nerozhodoval podle účelově vyrobených mediálních kauz.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:44-lidské zdroje u nás opravdu jsou, souhlasím s Vámi plně, s vědomím volby nejmenšího zla. Neplést si s cestou nejmenšího odporu.

   Smazat
  2. Obávám se, že nás již dostali tam, kam chtěli. Přestali jsme být lidmi, stali jsme se lidskými zdroji. Přijede brzy doba, kdy vypustí i to slůvko "lidský".

   Smazat
  3. Mnichov 1938 - Brusel 2018.

   Smazat
 3. Nemohli by si ale konecne najit neco novejsiho?Nepripada jim divne,ze porad resi bud neco uplne historickeho (50.leta,68.rok atd) a nebo 11 let starou kauzu...Vzdyt se spis musime stydet,ze jeste nebyla vyresena (rychlost asi nebude nase prednost)

  OdpovědětSmazat
 4. Jestli Babiš amíkům s dostavbou jaderné
  elektrárny podlehne, tak u mě definitivně končí,protože v tom vidím začátek konce naší existence.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zatím mluví tak, že kývne a to je problém. Nejde ani tak o dostavbu, ale o umístění základen us armád pod hlavičkou ochrany dostavby, což je okatě alibistické a nebezpečné. Je to jen záminka pro umístění us voj.techniky co nejblíže RF.

   Smazat
  2. Uvědomte si, že žádnou jadernou elektrárnu nepotřebujeme. To jen průmyslové mafie vzvolávají dojem, že se bez dostavby neobejdeme. Je to čistá manipulace!!!

   Smazat
  3. 5:18 Svatá pravda kolego, ale...Elektroautomobilní lobby nastupuje. Přeci jen si magoři naftaři uvědomují, že takhle rabovat životní prostředí škodí přežití jich samých a jejich dětí. Ale v podstatě se válčí mezi těmito a jinými gangy,jen o to, kdo sežere větší kus planety a výhodně ho zpeněží.

   Smazat
 5. Kdyby vláda padla, naleznou tam ty samý kurvy co tuhle republiku nechali rozkrast jako ODS, KDU a pod.

  OdpovědětSmazat
 6. Nikdo si nevšiml v tom shonu, že tu nejde o žádný "Čapí hnízdo", což je marginalita, ale že se provalilo kdo Bureš je! Nejen esteban ale hlavně kágeban!!!! Únos jeho syna zorganizoval jeho řídící důstojník Protopopov z GRU! Proto Bureš odmítl otevřeně odsoudit putleroffskou kliku a jen tak cosi neurčitě žvaní o "nepřípustnosti anexe Krymu", místo aby prosazoval jasnou politiku tvrdých sankcí! Babiš se tedy spolčil s cizí nepřátelskou a anti-civilizační mocí a nyní je nutný konat a dostat ho před mimořádný vojenský soud a pak - na šibenici!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2122-jste fakt dobrý! Máte jasno. Civilizace je v USA a Babiš patří na šibenici. No jo ale co když vyhraje anti-civilizace a která? Ruská, islámská.....? Nebudete viset Vy?

   Smazat
  2. Už přestaňte konečně opisovat první stránku Serešova návodu. Zkuste jinou litanii, nebo raději táhněte do pryč. Nechápete o co tu jde.

   Smazat
  3. 21:22 Premiér podle vás "jen tak cosi neurčitě žvaní"... zato vy žvaníte zcela určitě, a urputně tyto svoje žvásty zde opakujete, doslova a do písmene.... Zřejmě jste přesvědčen, že denně nacházíte nové a nové čtenáře, kteří si po přečtení vašeho příspěvku řeknou: AHA, TAK JE TO TEDY!!!! Ten únos zorganizoval Putin! Konečně jsme pochopili!

   Smazat
  4. Vysadili ti tabletky?

   Smazat
  5. 21:22
   Máte pravdu, že Čapí hnízdo byla vyfabrikovaná záminka, která nakonec trapně nevyšla. Ale s tím agentem jste vedle. Pokud referent podniku zahraničního obchodu byl v kontaktu s bezpečnostními službami státu, bylo to v zemi s převažujícím státním vlastnictvím totéž, jako když vás na nemocenské kontroluje váš hokynář- zaměstnavatel (jste JEHO zaměstnanec). A spolupráce se SSSR nebyla spolupráce s nepřítelem, přehlédl jste, že od té doby došlo k převratu, tehdy to byl totiž spojenec.Nakonec i já jsem bez zábran vypovídal před StB, když vyšetřovala sabotáž se způsobenou škodou ve výši desítkek milionů tejdejších korun .

   Smazat
  6. 23:41 Vysvětlivka
   Koláž s Ivanem Davidem je ze snímku maďarských událostí 1956. (Avos - posměšná nadávka pro komunisty).

   Smazat
  7. 23:47 - děkuji za zveřejnění příspěvku dokonalého blbce. Prý jich je v Praze víc. Sem s dalšími jejich výpotky, ať se zasmějeme :-o)

   Smazat
  8. 5:23 Moc směšný to není. Po vyhaslých a senilních agentech Klaus CSc. & Zeman CSc. nastupuje záložní lstivý, šimpanzovitý, drzý agent-oligarcha Bureš CStb, podbízející se parazitické, závistivé a neschopné sockovské lůze evidencí tržeb jemu konkurujících samostatných OSVČ a prskáním na konkurenční oligarchy, budováním státně-monopolistického kapitalizmu s následným přechodem k oligarchickému komunizmu.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu Miloše Burana a bačovského agenta Bureše - nástupce Husáka ??? Sám přivandrovalec - štve proti cizincům. Čo bolo, bolo, terazky som oligarchom !!!
   Podobně se střídali u výslechu „zlí“ estébáci s „hodnými“. Řídícím důstojníkem všech tří zůstává Putin. Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých zamindrákovaných ovčuráčkovských řiťolezů. Klaus i Zeman odhodili své dceřinné, uměle vytvořené partaje jako použitý a nepotřebný kondom (či WC papír) na cestě za Ural. Bureš zatím ještě ne, zatím chystá čistky. Bude vystřídán dalším čobolovským agentem krúpou ? A Zeman dalším Klausovým spoluagentem robejškem ? Na jiné vzory národ prostě nemá.
   Nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček komárek jr. a Burešův lokajský ovčuráček v ANO. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.

   Smazat
  9. Nejdříve si musíte zapamatovat, že KGB není a nebylo nikdy GRU.Jinak jste jen dutým žvanilem.

   Smazat
  10. Cibule zase kejvala kyvadlem....

   Smazat
 7. Paní Vítová dobře jste to napsala jestli o vás ANS bude slyšet dám vám ve volbách hlas. Bohužel bez propagace to nejde.

  OdpovědětSmazat
 8. Asi máte v mnohém pravdu. Problém je, že nasírá podnikatele, živnostníky, ochránce životního prostředí, zemědělce,...seznam je již dlouhý a ti lidé k tomu mají dost dobré důvody, že ho mají plné zuby. Špatně dopadne takjakotak, protože nestačí jen všechny srát, je třeba si dělat i přátele. Být přítelem tohoto vykuka ovšem znamená značnou obrnu na mozku. Takže to, co ho drží nad vodou je jen a pouze jen to, že není z čeho tlačit. Zloduchové nadávající na zloducha, aby se znovu dostali k lízu, na to sotva asi někdo skočí, důsledků něčeho takového se lidé bojí více neb to ještě mají v čerstvé paměti co si s nimi užili, není to zas tak dávno. Jsme svědky války sviní, to je vše. Koho to dojímá?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane 22:45 - píšete tady jako "nestranný pozorovatel", ale svou přitroublinou jen nahráváte Havlovu sirotčinci. Také klofete do klábosnice bez ohledu na fakta. Nejste také presstitut?

   Smazat
 9. Díky Okamurově samurajské lsti to vypadá, že snaha o likvidaci Babiše dopadne přesně opačně- vládou Babiš- SPD s podporou skorokomunistů, což Makrela Babišovi zakázala. Jenže ona už taky oslábla a na východ od železné opony nikdo po islamizaci netouží. Mají totiž zkušenosti z dřívějška.

  OdpovědětSmazat
 10. Lidi viděli jste co píšou už druhej den na Novinky.cz? To spíš vypadá na soukromou brutální antikampaň! Co těm němčourům Babiš udělal?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:31
   Ano, vypadá to, že někdo namíchal autorům Novinek do potravy lysohlávky. Ale nestalo se. Oni se jen snaží zpochybnit někoho, na něhož ten, kdo je platí nemá páky.

   Smazat
  2. Ano, přesně tak to je. Nešlo to volbami ani následným vydíráním, tak to musí jít jinudy - pomluvami, kampaní, manipulací, útokem na rodinu ... v pozdí je BIS a její řídící orgán na US ambasádě.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Babiše jsem nevolil, ale dnes bych to udělal. Čím to, že si nemůžu vybrat ideální partaj s ideálním vůdcem. Ale ne jenom teď, už nějakých dvacet let musím stále vybírat mezi větším a menším zlem. A dnes cítím, že to, co by Bureše mohlo nahradit, je mnohem, ale mnohem horší, než co tam dnes sedí. Proto doufám, že statistiky o strmém poklesu přízně voličů ANO jsou jenom vylhané.

  OdpovědětSmazat
 13. Jedna konspirační teorie - vono by to mohlo být i tak, že to takhle pan babiš chce, že to je jeho scénář. Že to je podle předem připraveného scénáře, bez ohledu na konspirace a nekonspirace, je zřejmé. Čí to ale scénář je, kdo s kým proti komu, to si netroufám kategoricky hodnotit, již jsem ve svém životě byla svědkem lecčehos a tak i ty nejdivočejší představy, které se staly skutečností, nevylučuji. Nakonec pan Babiš se tímto vším dostal do poměrně dost dobré pozice, že si při tom všem je obtížné představit nějakou lepší. Tatínek, který miluje své nemocné děti, pod tlakem lidských hyen a novinářské žumpy, která se neštítí ničeho. Hlavně, že máme o zábavu postaráno, důležité věci unikají a řešit se tím pádem nebudou, trochu lidi rozeštvat, aby se na ničem pozitivním nesjednotili a neshodli a mohli jsme si s nima mávat, jak se nám namane. Já se vůbec lidem divím, že tu hru s nimi neustále hrajou.

  OdpovědětSmazat
 14. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 15. listopadu 2:41.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Náš drahý, předrahý i po slevě, Soudruhu Radoste. Nás, tvé fanoušky netreba nově školit. Máme obavy o tvé zdraví, když tak mrháš svou silnicí.
   My to nečteme, jeliko to jsi nám už vtlačil do krvi.
   A senzoři to stejně, tak drahé dílko smaží.
   Poď radeji radostně k nám. Do břesku, či k dobrému
   soudstruhu Šaflovi. Tam tvé myšilenky nespadnou.

   Smazat
  2. 12:59 Smaží smaží, jen na chvilku, pak zase budou smažit jiní je!:) - https://ihistorian.livejournal.com/176105.html

   A pan smažič osobně! - https://78.media.tumblr.com/41e3271711cdbc5d234267674bac9d60/tumblr_nrdvakUyoQ1sqztn9o1_500.png

   Jsem jeho převtělením ...

   Smazat
 15. Leninská pravda a drobné omyly s.s. Vítové

  Naše drahá soudružka a soukmenovkyně Vítová má přímo LENINSKOU pravdu – však není nadarmo opravdovou komunistkou a putinistkou, že.

  Leninu žel, přes vší své skvělé Stranické vzdělání se nedokázala vyhnout jistým chybičkám:

  1) Chybička v řádu: Podle jisté NESMÍRNĚ PODLÉ studie může naše vlast pojmout nikoli „až 58 milionů“ migrantů, nýbrž až 580 000 000 běženců.

  2) Chybička v určení zadavatele: Tuto studii si nenechala vypracovat EU ani NATO, nýbrž VELEZNÁMÍ sionští mudrcové, jako jednu z tajných příloh svých „Protokolů“. EU a NATO prostě jen přijaly již hotovou studii na nahrazení našeho vědecky ateistického, slovansky árijského národa jakýmikoli věřícími Neslovany, v rámci přeměny naší krásné západoasijské vlasti ve standardní evropskou úpadkovou zemi.

  3) Chybička v názvu: Ta USácká zlotřilá, na hanebný zisk orientovaná firma, podporovaná nejreakčnějšími kruhy amerického vojensko-průmyslového komplexu, se nejmenuje „Westinghaus“, nýbrž Вестингауз.

  4) Chybička v překladu: „Multinational“ my komunisti a putinisti nepřekládáme jako „nadnárodní“, nýbrž jako „multi-kulti protinárodní“.

  Ale to nic; hlavní je, že text s.s. Vítové drží linii Strany jako klíště.
  Jen tak dál a směle vpřed, drahá soudružko a soukmenovkyně!

  Čest a Nazdar!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 16. Ludwig van RADOSTA : Sraní na Radost.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Správně sereš, soudruhu sráči!
   Ser, ser, ser mu na hlavu, Radostovi posranému.
   Jen se u toho neposer, prosím tě.
   Anebo se poser, úplně klidně, když to sraní tak žereš, pořád.

   Smazat
  2. 16:01 Ale no tak, soudruhu Radosto. Nač ta zloba.
   Být povýšen mezi velikány hudebního nebe, to ti
   nikdo jiný nedá.
   Ale nechtěl jsem, aby sis sám kálel na hlavu.
   A teď si dej svůj RADOSTOL na uklidnění. Ale používej anál, ne ústa.

   Smazat
 17. 16:01 A nač? Však zesranej putleroffskejma hovnama je ten užgryndanej čechomužík i bez laxativ a na brilanci s. s. Radosty sahá asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

  OdpovědětSmazat
 18. 8:52 Omyl. Jsem rus jako ty, bratře.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:34 Ale já nejsem s.s. Radosta! Jsem krapínek jiný ss. Tady ten s tou sukovicí! - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   A že rus? Vypadám snad jako některý z nich, resp. jako ty (na 1 minutě 12 seKUNDě)? - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.