Reklama

středa 28. listopadu 2018

Pogrebinský: Porošenko lže každým slovem, gestem, intonací

Viktor Mělnikov
28. 11. 2018 ukraina (zkráceno)
Prezident Ukrajiny Petr Porošenko uvádí neadekvátní Ukrajince v omyl provinčním herectvím. V exkluzivním komentáři to listu Ukraina.ru řekl ředitel Kyjevského centra pro politická studia a konfliktologii Michail Pogrebinský, když analyzoval Porošenkův projev v Nejvyšší radě ohledně válečného stavu.


"Bohužel, většina lidí přijímá jeho (Porošenkův, red.) emocionální projev za bernou minci. Nechápou, že to je provinční herectví, brak, určený pro neadekvátní lidi. Protože každému normálnímu člověku je zřejmé, že (Porošenko, red.) lže každým slovem, gestem, intonací. Leda tak žádost vůči poslanci Kuprijovi, aby nenadával sprostě v parlamentu, byla naprosto přirozená. Všechno ostatní byla totální lež. Podívejte se na výraz té, s prominutím, tváře, která zobrazuje nekonečnou lásku k národu", řekl Pogrebinský.

Dříve v rozhovoru s Ukraina.ru Pogrebinský poznamenal, že hlava ukrajinského státu půjde v zájmu zachování moci na všechno, co mu dovolí okolnosti a Američané.

26. listopadu večer schválila Nejvyšší rada Ukrajiny rozhodnutí Rady pro národní bezpečnost a obranu o zavedení válečného stavu na Ukrajině v souvislosti se zhoršením situace v Azovském moři. V důsledku toho byly zakázány jakékoli volby a masové protesty.

V předvečer prezidentských a parlamentních voleb, plánovaných na rok 2019, to umožní prezidentu Porošenkovi a koalici v Radě udržet si moc.

Jejich ratingy podle nedávných průzkumů veřejného mínění jim neumožňují zůstat u kormidla na Ukrajině demokratickými postupy.

Přestože je válečný stav formálně zaveden pouze na měsíc, Porošenko ho může kdykoli prodloužit, poznamenávají experti.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

20 komentářů :

 1. Ukrajinci budou v zimě mrznout ,protože jim drasticky zdražili plyn.Proto nastupuje vlastenectví a příprava na válku ,kterou Rusové nechtějí

  OdpovědětSmazat
 2. "Prodloužená ruka Porošenka se činí.."

  Skandál kolem ruské ambasády v Praze. Ministr Petříček zřejmě řekl něco, co neměl..

  https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Skandal-kolem-ruske-ambasady-v-Praze-Ministr-Petricek-zrejme-rekl-neco-co-nemel-561262

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pocheho Hurvínek zase zaperlil. Je nejvyšší čas ho poslat do nějaké montovny... třeba ke koštěti, když neumí lépe pracovat.

   Smazat
 3. Děti kopou zákopy, lidé si zvykají na život ve válečných podmínkách. Porošenko, který se svojí bandou přivedl Ukrajinu na samé ekonomické dno může zavést přídělový systém a vydávat ho za opatření válečného stavu a ne své zločinecké hrabivé politiky. A kdo se mupostaví skončí v lágru. Ale spíš rovnou u zdi. Neboť je válečný stav. Žádné demonstrace, žádné protesty, jen držet hubu, stát ve frontách a čekat, kdy syny a otce odvedou na frontu. Nevycvičené, vedené ožralými a neschopnými "důstojníky". Alwe pro Petříčka a jeho páníčky jde o vzor demokrata.

  OdpovědětSmazat
 4. Znám hodně Ukrajinců na té nejnižší, pracovní úrovni. Jsou milí, přátelští a pracují tempem dle výše svého hodinového platu(cca 100/kč/hod.) od nevidím do nevidím celý den, sobotu necelou, neděli světí(nevím čím). Nezávidím jim optimizmus, lituji je. Pamatuji muže za socíku, stavící domy svépomocí. Hodně se jich do dostavby rozvedlo. Kde jsou data sociologů, možná i jako důchodce bych si "vrznul" s mladou. Smutná, temná budoucnost Ukrajiny. Někdo zde na NR chtěl detenční tábory pro Ukrajince, blb, ono v něm jsou! Dobrovolně. Kdy je napadne se osvobodit u nich doma?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rekonstruoval jsem dům. Zaměstnal jsem Ukrajince. Práce jakž takž. Pak se začaly ztrácet věci - nářadí, kabely, měřáky, nafta a benzín do strojů ... zaměstnal jsme Uzbeky a Ujgury a krádeže přestaly. Čím to asi bylo?!

   Smazat
  2. 0:51 To je jednoduchý. Tupý šikmoocí skrčenci nemaj páru k čemu ty předměty slouží, natož jak a kde by se daly vyměnit třeba za sušené maso, kumys nebo oves pro poníky ...

   Smazat
  3. Nikoli, rasistický blbečku 8:21. Řeč je o poctivosti! Ukrajinci, kteří se přicházejí za prací, v poctviosti a slušnosti moc nevynikají! Bohužel. Ukrajinky, které tu pracují, touto "přemisťovací" chorobou do takové míry nejsou.

   Smazat
  4. 20:52 Leda hovno, rasozrádná xenofilcko! Páč původním Rusem je nordicko-slovanský árijec, který je disciplinovaný, svobodomilovný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci. Fatalistická "slovanská duše" je reakcí ruského lidu na otroctví, které jim pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijské říše. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům! nes jediní opravdu árijští Slovani jsou Ukrajinci! Páč maji vizigótskou krev, ale taky dost slovanský a ta je tíhne dolu - ke korupčení. Nicméně jsou houževnatí, včetně děfčat! Putler je nezlomí - https://www.youtube.com/watch?v=iwUknDRq9uQ

   Smazat
 5. Tak pro ty méně informované, Rusko je největší země na světě a nepotřebuje další území, mají dostatek surovin, nyní se díky sakcím stávají potravinově soběstační, porodnost utěšeně roste, dluh mají naprosto zanedbatelný a velké i zlaté rezervy. A bylo by toho více. Jediné co potřebují, je klid na práci a mírové nebe nad hlavou. Mají také krásná přísloví jedno z nich zní "Nesnaž se vyděsit ježka holou prdelí" A o tom to je.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vole jeden propagandou a vlastní blbostí zmanipulovaný, uvádíš jen svoje domněnky, žádná fakta.

   https://www.lidovky.cz/svet/maticka-rus-prichazi-o-sve-deti-od-zacatku-roku-zemrelo-o-150-tisic-lidi-vic-nez-se-narodilo.A180920_204102_ln_zahranici_ele

   https://zpravy.idnes.cz/rusko-chudoba-prezident-vladimir-putin-obliba-finance-ppn-/zahranicni.aspx?c=A181122_144432_zahranicni_dtt

   https://www.denik.cz/ze_sveta/rusove-pujdou-do-duchodu-dele-putin-pritom-sliboval-opak-20180625.html

   atd atd.

   Smazat
  2. 23.35 A vy si pripadate nezmanipulovany kdyz tu uvadite jen nas rezimni tisk?

   Smazat
  3. Fakt povedený: Lidovky, iDnes, Deník. A co Respekt? Nebyl by? Nebo ta známá trojice - Fištejn, Romancov, Mitrofanoff? Nebyli by?

   Smazat
  4. 0:54

   To je celý tvůj argument? Když se ti nelíbí fakta která zveřejňují ruští statistici, tak prostě začneš šermovat ručičkama a řvát "Ne a ne a ne!!!" jak malý parchant?
   Co se týče prvního, tak tady to máš ze zahraničních zdrojů, hňupe jeden fanatický.

   https://themoscowtimes.com/news/russias-population-decreases-first-time-decade-62938

   https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-04-05/world-war-still-haunts-putin-as-population-decline-taxes-economy

   Penze:

   https://www.bbc.com/news/world-europe-45347228

   https://www.theguardian.com/world/2018/sep/02/thousands-protest-in-russia-against-plans-to-hike-retirement-age

   Smazat
  5. 2:12 Děti se většinou rodí lidem ve stáří 20 až 30 let. A proč jsou dnes v Rusku tyto ročníky slabé? Napovím vám - právě při jejich plození probíhal v Rusku Jelcinův přechod ke svobodě a demokracii. V tehdejší rabované zemi lidé měli největší starost, jak přežít. Na plození dětí do takového svrabu neměli ani pomyšlení.

   Smazat
  6. 2:12 no ták, houpací koni, pořád taháš hovadiny z tý samý žumpy, přestaň vztekle dupat nožičkama a pokus se trochu myslet i když to asi bude pro tebe nemožné, křováku.

   Smazat
  7. 9:32
   a TY víš ještě hovno o životě nedochůdče.
   Václav

   Smazat
 6. Tak prasečenko je tvrdý liberální demokrat volby nebudou a bude u vesla na neurčito.

  OdpovědětSmazat
 7. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 28. listopadu 22:42.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 8. Díky Leninu, Veliký Putin neadekvátní Ukrajince uvádí v Leninskou pravdu SVĚTOVÝM herectvím!

  Ano, neadekvátní Ukrajinci mají toto srovnání přímo na svých televizních obrazovkách, každičký den: Provinční herectví Porošenka versus opravdu SVĚTOVÉ herectví Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno.
  Pravda – jsou neadekvátní, tito Ukrajinci, jak správně píše adekvátní soudruh a soukmenovec Виктор Мельников, ale poznají rozdíl v kvalitě herectví, snad, možná, doufejme.
  Pokud tedy poznají, tak budou z omylu vyvedeni přímo do Leninské pravdy.
  My adekvátní Češi a Rusové víme, jak se Leninská pravda liší od buržoasní, euroamerické pravdy: Jako socialistická demokracie od demokracie, jako reálný putinismus od kapitalismu.
  Prostě: Jako NEBE & DUDY.


  Mimochodem: ŽÁDNÝ Ukrajinec nemůže být adekvátní; jednoduše proto, že je Ukrajinec, nikoli Rus, Malorus či Čech, že.
  Ale co s tím naděláme, my roduvěrní Češi a Rusové, adekvátní tak nějak od narození, že?
  My můžeme jen osvobodit CELOU Ukrajinu od Ukrajinců, a vrátit ji zpět Malorusům, jako Krym a Donbas.
  Malorusové jsou adekvátní natolik, že budou chtít v telce sledovat jen to ZCELA NEJLEPŠÍ herectví, tj. přímo Velikého Putina, BJJP, a nikoho jiného.
  Nepochybuji, že jim Veliký Putin, BJJP, Vůdce všeho Slovanstva, ve své příslovečné dobrodušnosti vyhoví.

  Nepochybuji, že jednoho krásného dne Veliký Putin, BJJP, vyhoví také snažným prosbám nás roduvěrných Čechů, a osvobodí Česko (od Pražáků a NATOvců) stejně rychle a adekvátně, jako vbrzku osvobodí Ukrajinu, Pobaltí a Polsko.
  Už se vážně NEMŮŽU DOČKAT, toho krásného času plného jistot a typicky socialistického blahobytu!

  „Rozpad SSSR byl největší geopolitickou katastrofou 20. století!“ (Vladimir Vladimirovič Putin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.