Reklama

pátek 16. listopadu 2018

Pokus o slovenský majdan, ale Zeman není Kiska

Jiří Jírovec
16. 11. 2018
"likvidovat Babiše to není jako když hajný střílí pytláka. (Parafráze Švejkova výroku o sarajevském atentátu.) Kdo je Andrej Babiš? Podnikatel s citem pro nabídku a poptávku, tedy pro trh, bohatý a ještě ke všemu Slovák. To je samo sobě na pováženou. Na politické scéně se objevil jako zakladatel hnutí Akce Nespokojených Občanů (ANO 2011). Ve volbách 2013 skončilo jeho těsně druhé za ČSSD a vstoupilo do vlády. Pak se stala ta nepříjemná věc: Preference ANO začaly stoupat a ČSSD znervózněla.


Politik Babiš není jako oni. Je to pragmatik, který je schopen smést vše nepodstatné se stolu. Nepotřebuje koryto, aby si přivydělal. Nežije z poslaneckých náhrad.

Babiš byl tedy (před)určen k likvidaci. Zatím jen k politické.

Na podzim 2015 přišlo udání. Od jakéhosi Tomáše Kaplera, který prý trestní oznámení podal na základě článků o této kauze v médiích Svobodné fórum a Euro.

Ptát se musíme, proč se media vrátila k Čapímu hnízdu (ČH) osm let po vzniku podnikatelského záměru a dotace z byla EU přiznána, objekt s injekcí dalších několika set miliónů korun uveden do provozu a v roce 2015 splnil podmínku pětiletého provozu.

Policie vyšetřovala další dva roky. Sobotka na jaře 2017 vytěsnil Babiše z vlády, ale moc si tím nepomohl, protože preference ČSSD dále klesaly. Hrozivých 30% ale zůstalo.

Přišla akce Šuman, která načasovaně vypustila do éteru nahrávky rozhovoru novináře Přibila s tehdy ještě vicepremiérem Babišem. Taky se to moc nepovedlo.

A pak pokus o konečné řešení. Těsně před volbami přišla do Sněmovny žádost policie o zbavení Babiše a Faltýnka poslanecké imunity a jejich vydání světské moci. Pro jistotu byla obviněna celá Babišova rodina.

Ale neuvěřitelné se stalo skutkem: Voliči nepochopili, že nemají hlasovat pro sprostého podezřelého. ANO vyhrálo. A zase tam byla ta prokletá třicítka z roku 2015. ČSSD zůstala kdesi vzadu.

Výsledek byl pro ČSSD tristní. Sobotka odešel z politiky a Chovanec zůstal jen jako hráč v plzeňském pozadí. Přišel Hamáček, který pochopil, že když jeho strana nepůjde s ANO do vlády, bude na řadu let odmazána. Smečka, která se označila za demokratickou ji, pokud vyhraje volby, mezi sebe nepustí. Stejné pochopil i Filip zastupující KSČM.

Babiš i Faltýnek byli opětovně zvoleni a tak je bylo nutné znovu vydat do rukou policie.

Odstranění Babiše se ale ukázalo těžší než zastřelit pytláka.

Přišla zpráva z OLAFu, která byla iniciována anonymním udáním.

Kdysi se u táboráku zpívala píseň, která začínala Byl tu jeden Brandeburák, co měl velký ... následoval popis, že starostova dcera hrdá s Brandeburákem v lese … atd. doplnění rýmů nevyžaduje přílišnou fantazii. Na té písni bylo zajímavé sdělení, že "člověku se to až hnusí, když to vyprávěti musí".

Jenže, co "musíme" vyprávět směrem dovnitř - o udání do Bruselu ani nemluvě.

Opravdu může zostudit republiku každý anonym? Stojí těch ušmudlaných 50 miliónů pro ČH za to, aby se o Česku mluvilo jako o podvodné zemi? To je pouhá čtvrtina ceny, kterou dal majitel TV Barrandov za patro ve Véčku na Pankráci. Je to méně než desetina částky, která se týkala kauzy PROMOPRO. A co to všechno je proti OKD?

Čert vem peníze. V sázce je mravní úpadek, do kterého ženou společnost mocichtiví politici.

Smečka kolem seskupená kolem Fialy (ODS) se třese na mikrofon, aby mohla dštít oheň a síru na Babiše. Jde jim o těch třicet procent.

Neuvědomují si, že "křišťálovou čistotu", kterou předstírají bude veřejnost vnímat stejně jako desátník Střevlíček výlevy politruka po školení: "Kamaráde, ten si tak nasral do krku, až mu hovna tečou z huby".

U Škvoreckého to je sranda, ale ne v českém reálu, kde vidíte, že smečka ucítila krev a nedočkavě se trhá ze řetězu a nepočká na vyjádření policie a státních zástupců k informacím, které duo Slonková - Kubík zveřejnilo na seznamu.cz. Je třeba využít příležitost.

Senát ČR se dal slyšet, že by Babiš měl odstoupit do doby, než se ČH vyřeší. To je absolutní pokrytectví, protože takový postup nezná Ústava ČR a navíc pravomocné rozhodnutí může trvat tak dlouho, že se ho Babiš ani nemusí dožít. David Rath ještě nebyl pravomocně odsouzen a to od jeho zadržení s krabicí od vína uplynulo pět let. Vlasta Parkanová byla vydána Sněmovnou v červnu 2012. To je šest let a výsledek nula.

Profesorka Válková (ANO) se 31.10. 2018 vyjadřovala ve Sněmovně k otázce, zda je v ČR možné objednat trestní a soudní stíhání. Napsal jsem jí, že sloveso objednat je citlivé, protože je spojováno se službou. Nabídl jsem jí sloveso iniciovat. Cožpak nebylo na počátku ČH jistě kříšťálově čistě myšlené udání?

V souvislostí s ČH je třeba zmínit, že Babiš je obviňován z možné snahy ovlivňovat výsledky svého stíhání. V podstatě to znamená kydnutí špíny na policii a soudní moc.

Když tam máte vhodné lidi, můžete je ovlivňovat. Takové A má ovšem i svoje B. Stačí iniciovat a pak nechat celou akci probíhat. Kdo byl premiérem a kdo ministrem vnitra v roce 2015?
Zdá se, že myšlenka velké očisty přináší problémy, které ji převyšují.

Chlapci to přepískli. Možná seženou hlasy na odhlasování nedůvěry vládě a Babiš půjde od válu. Jenže zapoměli na Okamuru. Může se s Babišem dohodnout, když ANO bude podporovat programy SPD.

To ale ještě není to nejhorší. Okamura dal najevo, že SPD netouží po ministerských křeslech. To totiž znamená, že může vzniknout jednobarevná vláda a ministr vnitra se může dostat k informacím, které má zatím pod palcem Hamáček.

Zeman se již dal slyšet, že bude-li znovu jmenovat premiéra, bude to opět Babiš. Takže zbývá nějaký majdan podle slovenského vzoru, ale Zeman není Kiska.

69 komentářů :

 1. Jo jo, že jim do toho český Zeman bude házet vidle věděli, proto se mohli z jeho zvolení zes***. Ještě že jsme Češi a nedáme si něco jen tak nabulíkovat. Ti hajzli jsou všichni stejní za akždého režimu, používají i stejné metody, mnohdy pocházejí z jedněch a těch samých rodin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak vypadá zlo i v těch nejoplzlejších podobách...

   http://www.protiproud.cz/politika/4107-pokus-o-puc-kdo-a-proc-stal-za-dalsim-pokusem-zbavit-se-viteze-voleb-oplzlosti-pani-s-jina-verze-padu-petra-necase-zumpa-nema-dno-neni-to-nas-zavod-andrej-babis-obstal-o-trpaslicich-a-slepicich.htm

   https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/46309283_734070103624002_5520803528383135744_n.jpg?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=841f59f515a43f41429c07e9b84a397c&oe=5C7C1067

   Smazat
  2. "Kdo je Andrej Babiš? Podnikatel s citem pro nabídku a poptávku, tedy pro trh, bohatý a ještě ke všemu Slovák" - píše Jírovec. Že je Babiš ke
   všemu ještě Slovák, no budiž. Jenže ako to tak vyzerá, on je Babiš ještě ke všemu rozsévač genu schizofrenie! Za to ovšem nemůže, ale my taky ne!! Už si svoje s ním užil Sobotka (a další by
   mohli vyprávět o jeho špecifických povahových rysech!) To už by mohlo stačit.

   Smazat
 2. Jsou to 100% projevy organizovaného zločinu - DEMOŽUMPY !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No tohle sedí: 100% organizovaný zločin. Tohle by měla vyšetřovat kriminálka. Jsem starý debil a kdybych to uměl tak podám trestní oznámení za rozvraceni republiky.

   Smazat
 3. Faktem je, že se amíci sakra snaží, aby jim ten Temelín někdo přihrál.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Temelín není hlavní motivace. Kalousek, Roman a spol mají hrozný strach z mimořádné valné hromady ČEZu, která bude koncem listopadu!

   Smazat
  2. Radek Vondráček z ANO byl v Moskvě pro noty (nejen o megakšeftu pro Rosatom) -Vondráček předal ty noty Babišovi - a ten místo, aby se jimi řídil, tak se zkamarádil s francouzským prezidentem a jedná s šéfem francouzské elektrárenské společnosti EDF, zatímco šance Rosatomu na megakšeft klesly ke dnu. Do té doby Zeman (Putin) věřil, že tu bude vládnout prostřednictvím Babiše. .... Za takovou drzost musel z Moskvy přijít trest - šuple s rok starým komprem se otevřelo a novináři po něm s chutí skočili.

   Demokratická opozice dřív, než sundá Babiše vyslovením nedůvěry vládě, by měla mít plán a jistotu, že nevznikne Zemanova úřednická vláda, která udělá čistky na obraně a na vnitru (to pak zatočí s demokraty) a přiklepne megakšeft Rosatomu. Zemana pak nebude zajímat, že ve sněmovně bude většina proti jeho úřednické vládě - 101 hlasů měla Miroslava Němcová už v létě 2013 a Zeman to drze ignoroval a držel si dál vládu svých kámošů v čele s Rusnokem až do ledna 2014.

   . -Pokud demokraticka opozice tu jistotu a plán nemá, že tu nevznikne Zemanova vláda, tak sundat Babiše je stejný hazard, jako ta naivní demise demokratických ministrů v roce 1948, která pak umožnila Gottwaldovi udělat Vítězný únor a 40 let vlády jedné strany. Klidně tedy sundejte Babiše, pokud budete mít jistotu a plán, že se vlády nezmocní Zemanova parta nemilosrdných Putinizátorů.

   No nic ... uvidíme za pár týdnů .. přál bych si, aby to tak nedopadlo ... ale Zeman má úkoly od Putina (tak jako měl Gottwald úkoly od Stalina) a Zeman nechce ztrácet čas ... toho mu totiž moc (při jeho zdravotním stavu) nezbývá ... takže teď nebo nikdy.

   Ideální by tedy bylo odstranit z vlády zkompromitovaného Babiše, ale zároveň nepustit Zemanovu (Putinovu) partu k vládní moci - To je tedy úkol pro demokratickou opozici - vymyslet neprůstřelný plán na tuhle mocenskou operaci.

   Smazat
  3. 9:00, no ty bláho, to je konspirační výplod! Tak Zeman chodí do Moskvy pro instrukce ohledně jaderné energetiky, skoro mi zaběhlo. A ty další konspirace smíchané dokonce i se Stalinem.

   Ještě že mám známé v branži, takže mám přehled o investicích do jaderné energetiky v současnosti. Momentálně je Rosatom špička, o tom není pochyb. Jen oni jsou schopni stavět tak velké celky fakticky na klíč. U sebe mají desítky dokončených různých projektů, i celkem nedávno, a další staví. A také jen oni jsou ochotni a schopni koordinovat výstavbu s domácími dodavately, ostatní se velmi neradi dělí. O ceně ani nemluvě.

   O tom, že by Areva v posledních 15ti letech něco kloudného dokončila, nevím. Stejně tak WH. Zato Rusko má několik rozdělaných projektů, takže velice rádo postoupí část svých závazků domácím firmám - a my takové máme. Ruské elektrárny jsou osvědčené a modernizované. Nechat si na svém území experimentovat někoho jako Koreu, která se všemu jen učí, je HAZARD! Zvlášť, když máme DOMA firmu, která by se většiny prací se ctí zhostila a vychovala novou generaci expertů.

   Jsi jen chorý, mentálně retardovaný anebo placený zrádce?

   Smazat
  4. 10:03 Áááá, další nadržený křivohubý kleptoman či huhňavý dementní psychopat, vepřová držka, krysí tlamička, rektoskopická hlavička a šarlatán se ozval??? Putinovi agenti, kteří se na ulici či v socce poznají poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do ráje Chujlostánu?-:)))

   Smazat
  5. 16:02, rozumím, kontakt s realitou bolí. Víš, k0k0te, narozdíl od tvojí vyprázdněné tykve a naplněné rusofobním balastem bez špetky pudu sebezáchovy, vím trochu víc o projektech jednotlivých společností v tendru. A tedy je mi jasné, že továrnu na žvejkačky ať klidně postaví třeba Zimbabwe, ale jaderná elektrárna je úplně něco jiného. Je to nejen vysoce sofistikovaný projekt, ale i hodně nebezpečný, navzdory dozoru.

   Nedaleko českých hranic je také jeden neuvěřitelně předražený, táhnoucí se celé věky, kde byl hlavním garantem evropský energetický gigant a nakonec nedokáže dát pořádně dohromady ani strojovnu - halu turbin. Nedejbože ho pustit na reaktorovnu. Totální fiasko a hanbááá. A hádej, debile, kdo nakonec odvedl hlavní kus práce? Nemusíš ani chodit daleko.

   Takže se, ty použitá prcgumo, v pohodě vynadávej, můžeš klidně vyhodit do vzduchu i celou Plzeň, ale z Westinghousu už seriózního dodavatele nevykřešeš. Je to škoda, kdysi nebyli špatní, jen si mysleli, že stačí tlak a kšefty půjdou, aniž by investovali do rozvoje. No ale nejde to. Zrovínka tuhle srandu si nikdo na triko nevezme.

   A kdyby to náhodou protlačili, (Drábová se bije jako lev) nauč se poctivě Otčenáš. Taktéž si připrav prkenici, bude to hóódně mastný.

   Smazat
  6. Ten pisatel 9:00 je teda síla. Jeho duševní porucha vyvolaná patologickou nenávistí k Rusku je nepochybně v posledním stádiu. Takhle dopadají ti, kteří podlehnou goebbelsovské propagandě našich havlo-kavárenských "demokratických" sil, tedy jako duševní mrzáci, eklektici a fanatici, neschopní kritického myšlení a objektivního hodnocení politických a společenských procesů. Pro tyto lidi je Rusko říší zla prostě z principu, je to axiom, který se přijímá bez důkazů. Naproti tomu považují EU za čiré dobrodiní, USA za naše nezištné přátele a NATO za spojence a ochránce, kteří to s námi za všech okolností myslí dobře. Snad si většina lidí uchová zdravý rozum a nepodlehnou sebevražedným ideologiím, které u nás kavárna šíří. V takové Praze těch s rozumem už moc nezbylo, tak snad se ta rakovina nebude šířit dál.

   Smazat
  7. No to už by chtělo zakročit ve smyslu: Nedoložitelné hanobení prezidenta. Copak je možné házet sračky na prezidenta do nekonečna a nemít žádné důkazy.

   Smazat
  8. 16:02 Ty chuj, že ty si lepič plakátů.
   Zkus něco novějšího.

   Smazat
  9. 22:22 Na podlidi typu místních užgryndaných pravidelných konzumentů výblitků čechomužků lŽIDavida s lŽIDvořákem to bohatě postačuje a vždy postačovat bude - klídek:)))

   Smazat
 4. A to jsou ti z toho demobloku tak blbí, že si to ani nedovedli spočítat. Vždyť na to stačí obyčejné kupecké počty. Ačkoliv, on je to tam samý tři tituly před jménem, čtyři tituly za jménem a těm jdou více blbé kecy než kupecké počty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Debilové ve vedení ODS,KDU,STAN,Pirátů nejsou blbci, jsou někým nuceni se chovat jako debilové.
   Hádejte kdo je k tomu nutí...... Okamuru do tohoto spolku nepočítám posral to .

   Smazat
  2. 22:16 No nevim,pokud se nekdo donekonecna ohani Masarykem,komunisty,nebo Ruskem prilis chytry nebude...I polointeligent vi,ze vse ma sve hranice

   Smazat
  3. 22:16 - Jsou to Nemci a Brusel.

   Smazat
  4. Před touto verbeží nás varoval už v minulém režimu Michal David písní Majdan, Majdan podle plánu...

   Smazat
 5. "Demokrati" včera na Václavském náměstí...

  https://blisty.cz/art/93453-je-tohle-skutecne-prijatelny-zpusob-demokratickych-demonstraci.html

  OdpovědětSmazat
 6. Pokud budou mit vsichni protagoniste dobre nervy,nema "majdan" u nas sanci. Po tom, kolikrat tuhle komedii uz videli, by je meli mit uz z ocele

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, pokud někdo "neznámý" zastřelí Slonkovou a Kubíka bude se opakovat slovenský scénář.

   Smazat
 7. Babiš se nedá ale měl by pochopit že ta ta havlistická sebranka je jeho nepřítel a začít je politicky likvidovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:23, myslím, že to chápe velice dobře.

   Smazat
  2. 10,05 Já myslím že by se na ně dalo najít spousty podrazů a tak by bylo lepší kdyby šli do basy.

   Smazat
 8. Je dojemné, jak se místní pitomci na Nové republice, kteří sami ještě před pár měsíci nenechali na Babišovi nit suchou, najednou začali za Babiše bít jako za svého svatého spasitele a blekotají nesmysly o pokusech o Majdan. Jejich názory a hřbet jsou asi tak pevné jako korouhvička ve větru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyz se nekdn chova jako prase bez ohledu na narod,tak národ se proti tomu logicky postavení.A komu to vadí je vkastizradce....

   Smazat
  2. Každý kdo není vůl - což se vás Anonime 23:27 netýká - si uvědomuje jednu důležitou skutečnost:
   Je třeba projevit Andreji Babišovi lidskou solidaritu. Ostatně i politickou. Fakt je, že v základních otázkách další existence našeho státu a jeho národů pracuje zatím objektivně relativně statečně. Umí si někdo vůbec dnes ještě představit, jak by s Marakéšem, Istanbulskou smlouvou či Paktem OSN o migraci „zacházel“ jeho předchůdce B. Sobotka (ČSSD)?
   (výňatek z článku na Protiproudu Petra Hájka)

   Smazat
  3. Ale tady přeci nejde jen o Babiše. Osobně ho nemusím, je to stejný lump, jako všichni ostatní co si nakradli když "bylo zhasnuto". Ale jde o vládu jako takovou. Chcete snad, aby případná další vláda byla z ODS, TOPky,Pirátů a STAN? To snad ne. Ad2) To co udělala Slonková s Kubíkem s jeho nemocným synem, skutečně nelze nazvat jinak, než vrchol svinstva. Udělat to mně, (mám invalidního syna), tak ji rozbiju hubu, že ji nedá dohromady ani nejlepší chirurg.

   Smazat
  4. Blbce delaji z nas.Babis si poradi i kdyz nebude ve vlade nebo politice

   Smazat
  5. 23:27, pantáto, zjevně jsi nepochopil, že se Babiš nestane oblíbencem všech, ačkoliv měl dobré volební výsledky, ale díky vám, vy sorošovy štětky a zmanipulovaní hýkači, si konečně všichni ostatní uvědomili, s kým a čím mají tu čest. Díky vám se dosud multipolární rozhádaná společnost bipolarizovala, a ta jedna polovina začíná tušit, že existuje faktor, něco jako vnější nepřítel, který manipuluje s naší veřejností ve svůj prospěch a zisk. Konkrétně manipuluje vámi. A hele, Rusák to není, vzácný pane!

   Ačkoliv to do nás cpete horem dolem od mateřských škol... Ti kteří pamatují minulý režim, dobře vědí, o čem je řeč. Vy máte úplně stejnou, trapně stejnou, taktiku.

   Smazat
 9. Nyní jsem zhlédl ze záznamu pořad z Prahy K. Šípa a mohu pouze konstatovat: "Všechno jednou končí, nic se neopakuje dvakrát!", slova ze scénáře J. Dietla, muž = žena ...

  Jiný klasik: "Vše začíná jiskrou a končí popelem?", slova Ramóna, milovníka své krásné a přírodně ochlupené ženy ...

  Ptám se! Kam chcete Praho, s tímto až zajít? Každý třetí mladý pražan se chlubí svou homosexualitou a intimní láskou ke svému kolegovi v zaměstnání, nuda v Praze a Brně.

  A tito lidé se těší z kladného a vítačského přístupu k muslimským imigrantům. Nemají to náhodou vyš.kané v hubě, kdo je vychovává a učí, vždyť usilují o popravu, džihád?

  Nedovedu si u nás na severu představit, kde jsou chlapi sedření z otročiny pro kapitál "politiků", jak po šichtě mažou za svou milou se slovy: "Blaženo já Václav s tebou končím, zamiloval jsem se v práci u pásu do Ivana, miluje ho i Jirka ...".

  Realita dnešní Prahy, aplikovaná přes MŠ-ČR do zbytku zdravé společnosti. Kde ču.ák patří do pí.i, ne do prd.le! "A co děti, mají si kde hrát!" skupina Katapult, toto určitě nečekali.

  Eduard Cupák, by se v dnešní době ztratil.


  To je pr.del Ramón :'(

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Blaženo já Václav s tebou končím, zamiloval jsem se v práci u pásu do Ivana, miluje ho i Jirka ..."........To mne fakt dostalo.Diky

   Smazat
  2. Ještěže je to Ramóne po 22.hodině ale je to pravdivě lidské. Berme to jako lidské řešení problému Sparty. Ti blbci snad vymřou sami bez shazování do propasti. Jen je nesmíme pustit do politiky aby do té propasti nesvrhávali nás, normální!

   Smazat
  3. Teda Ramóne! Já jsem diskuze přestal číst, abych totálně nezblbnul, a tak se podívám jen občas, ale tohle cos napsal je pecka!! Smrtelná pecka! Pravdivý jak smrt,smál jsem se asi deset minut. To se ti povedlo. A snad má pravdu klasik, že "vše, co začíná jiskrou, končí popelem" i tenhle odpornej cirkus jednou skončí, jen doufejme že pro tu zdravou část společnosti, kde ten čurák patří, kam opravdu patří. Dík za názor a měj se ještě lépe než úžasně.

   Smazat
 10. Obvineni a trestne oznameni .To muze podat kdejaky Franta na kohokoliv.Treba na Pepka ze zabil vlastni babicku.Az policie a soud predevsim vynese verdikt.Do doby konecneho rozsudku je Pepek nevinny.Do te doby si vsichni demonstranti z ulice polibte pr.el.Tecka.

  OdpovědětSmazat
 11. Jak poznamenal i první diskutující,takže Zeman není Kiska,který byl nakloněn tomu,potupit Fica a SMER odstavit z vlády.Skutečností je,že to Zeman podrží,aby ten demokratický fašistický,štěkající blok udržel na řetězu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "...demokratický fašistický ..." je oxymóron.

   Smazat
  2. "Demokratický" fašistický už oxymóron není

   Smazat
 12. 23:27 Tak tento příspěvek přesně vystihuje neskutečnou hloupost všech těch pravdoláskařskejch kavárenskejch demopovalečů. Oni prostě jsou tak hloupí, že nedokáží svými "rozumky" pochopit, že normální je nejen změnit názor, je-li k tomu důvod (změní-li se fakta), ale i tu prostou skutečnost, že normální je zastat se i lumpa, děje-li se mu příkoří. To je banda pitomců a proto prosím pozor - pitomec se chová nepředvídatelně. Je třeba, abychom na to byli připraveni. A ti naši wenzelplacoví pitomci organizovaní jsou. Otázkou je, jestli jejich organizátoři jsou jen menší pitomci, než ti, co na náměstích poštěkávají, nebo je to banda, která se při využití wenzelplacpitomců snaží u nás zničit demokracii.

  OdpovědětSmazat
 13. Cesi na Sezname citam , ze protestujuci zahodili Babisovu kyticu...to ako Babis nemoze prejavit svoju spoluucast s udalostami 17.listopadu ? To jen poulicni luza , ktora da so sebou hybat , jednou napravo a jednou nalevo je ta vyvolena k ucte ? Ved ten Babis sa musi tiez tesit , ved sa mu prave po 17.list. zacalo darit .Lenze vy Cesi ste zavistni a Svejkujete , Cimrmani ! Jedine slovensky Ondra doviedol CR k prebytku v rozpocte a co tie vase dva geny Kalousek a Vondra , co urobili botu na Ceskom state za 360 melounu v Promopro ,kde a kedy ste ziadali o navratenie tychto penazi ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to jen smetí na ulici, půlce národa jsou u prdele, druhou serou, ale nikdo zatím nenašel důvod, aby s tím smetím zametl. Nosí si na jejich sabaty šibenice, buď jsou blbía neví, že by to někdo mohl pochopt jako návod, jak s nima zamést, nebo jsou chytří a vědí, jak naraný národ uklízí a dávají tak najevo, že jsou smířeni s osudem. Nevím, u těchhle psychoušů je nemožné odhadnout, co se jim krom cinkotu grošů honí hlavou.

   Smazat
  2. Anonymní 9:43
   Pořád tvrdím,Prahu oplotit hodně vysokým plotem.
   Hlavní město si uděláme z Poděbrad,ty jsou na srdce.

   Smazat
  3. 9:32, poslyš, Orle tatranský, kdože se vám to předevčírem zgrupil v Blavě, Žilině, Bystrici a Košicích, aby odvolal vládu s tím, že je třeba politiku přesměrovat opačným trendem než Orbán?

   A Slovensko je v horší situaci. Pamatuj na Andera z Popradu, v Česku je alespoň pojistka v Zemanovi. Zvlášť ty jeho kauzy, vždyť to je děs! Kam se hrabe úplně nevinné Čapí hnízdo, které nebýt toho, že Babiš nemíní plnit příkazy konkrétní skupiny z USA, neštěk by po tom pes.

   Smazat
  4. 10:19 Ideální by byl Pelhřimov. Mají tam i krematorium.

   Smazat
  5. 12:10 No jo, tak snad už ho tam brzo přivítaj!:)) - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n.jpg

   Smazat
  6. 9,32 To mě od Vás mrzí. Mám na Slovensku moc dobrých přátel a i když jsem před hrobem tak je každý rok navštívím. Pochopte že blbci jsou všude na světě. Podle mých poznatků je na Slovensku ovšem víc závistivých lidí něž v Čechách. Pravdou je že u nás se švejkuje ale na Slovensku hned zbojničí.

   Smazat
 14. Jedno je jisté, jde stále o jedno a to je moc a s tím spojené peníze a moc. A to nemluvím o návaznosti, vlastně závislosti oněch tak.zv. demokratických sil na nadnárodních vlivech kapitálu. Je průhlené a trapné, že člověk nepotřebuje v současné kauze (Babiš) mnoho informací, aby si neudělal vlastní názor. Nemusím Babiše, ani bych ho nevolil, k Zemanovi mám výhrady(jaký má přístup k zahraničním akcím AČR a Izraeli na př., ale toho jsem volil), ale vím, že v této době je to nejlepší možné,demokratické politické řešení v ČR. To co rozhrála tak zv. demokratická opozice a zejména na základě čeho (dle nejdříve střílej a potom se ptej) je krajně nedemokratické a nezodpovědné. Silně mi to připadá akci Krucjak na Slovensku.

  OdpovědětSmazat
 15. Četl jsem až teď článek od pana Jírovce a mohu jen dodat,
  že to je dobrá rozborka.
  Buržousti čekali, že se bude Babiš chovat jako oni, protože
  patří taky do této kategorie, ale on se vymkl z pravidel.
  Začal hrát proti nim. Na "šlechetné miliardáře" si hrál
  jen Oldřich Nový, v tom starém filmu.
  Těžký úder EET, se neodpouští.

  OdpovědětSmazat
 16. Zeman není Kiska, to je pravda. Pevně věřím, že pražáci(samozřejmě,že se to netýká úplně všech) nejsou Češi a Češi nejsou pražáci a podně jako v prvním případě.

  OdpovědětSmazat
 17. Je až neuvěřitelné, jaké bláboly vypouští medializátoři a pro pražskou kavárnu kanonefutr na odstřelování Babiše a Zemana. Babiš: nezdá se vám poněkud divné, že se dal oligarcha do politiky sám - vystavil se očím a sluchu občanů, zatím co ostatní oligarchové vládnou přes politické loutky, jako je Fialka, Kalous, Staňhurá, Šmudlabartoš aj. Dokonce převede svůj majetek a svěří ho do jakéhosi fondu? Ten byl zřízen jako lex Babiš, čistě účelově.
  V čem je problém: diktatura kapitálu se u nás cítí dotčena, že jakýsi Babiš obchází její povely a příkazy, nepapouškuje co je mu našeptáváno, mluví za občany a sebe. A to je přece v každé diktatuře zakázáno. To jsme už zažili za nacismu i za socíku, tak proč ne za dnešní kapitalistické totality. Že je rafinovanější? No jen tím, že politici - nemalá část, sdružená v psudodemokratickém bloku jsou jen tlučhubové, politické loutky průběžně a podle výkonu korumpované kapitálem. Ale tak to chodí vlastně všude - i v USA a i tam nastal běs a hrůza, když se oligarcha stal prezidentem. Jakápak demokracie, ten nesmysl, zplozený ve starém Řecku. Nikdy nikde nebyla a jen tak brzo nebude. Pokud ekonomické zřízení je založeno na moci peněz, nemůže být nic jiného než diktatura peněz! Vše se za peníze kupuje, a i prodává. Lidé jsou pro kapitál také jen zboží a tedy za kolik se kupují a prodávají politici, které volíme, poskoky kapitálu. No a čím jsou dražší tito poskoci, tím je méně na výplaty pracujícím.
  Co mají daně a jejich placení společného se současnou situací? Naprosto zásadní: kapitál je nucen platit daně a tuto drzost vymyslel Babiš a tak musí být znbičen, děj se co děj. Babiš totiž se nepotřebuje dát korumpovat kapitálem je dost sám bohatý. Tak se musí korumpovat mocenské sloupy státu a přes něj likvidovat Babiše. Je to naprosto prosté a v případě Babiše a jeho Čapího hnízda zcela průhledné - ovšem pro občany ne z plzeňských práv, ale se selským rozumem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Trochu jste popletl,daně má platit chuďas,boháči jsou osvobozeni od daní,to Vám ještě nedošlo?

   Smazat
 18. Policie nekoná.Přehlíží porušování zákonů.Demokracie neznamená ,že si může dělat každý bordel.Ministr vnitra-připosraný Hami.Sesadit velitele pražské policie !!!!!

  OdpovědětSmazat
 19. No a nejdojemnější na tom je, že právě těmito blbostmi prokázali všichni ti nenávistní šmejdi Babišovi medvědí službu, neboť tlak budí protitlak. Občané se zdravě nasrali, neboť takto likvidovat kohokoliv je sráčovina a srabárna.

  OdpovědětSmazat
 20. prečo šiel Babiš do politiky, no, nechcel už platiť politikom výpalné ...

  OdpovědětSmazat
 21. Zeman fakt nejni Kiska, zaplatpambu..

  OdpovědětSmazat
 22. Priatelia (alebo ani moc nie?), neustále zdôrazňovanie Babišovho slovenského pôvodu je vlastne dôkazom dôvodu, prečo muselo krachnúť Československo... Teda - slovenský nacionalizmus, alebo český šovinizmus? Spamätajte sa... Napokon, mám osobné skúsenosti z rokov pred rokom 1989 - pracoval som pod pražským vedením. Ten častý komplex nadradenosti... Asi taký ako majú Nemci či Briti nad Čechmi...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to smutné, ale čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu Miloše Burana a bačovského agenta Bureše - nástupce Husáka! Sám přivandrovalec - štve proti cizincům. Čo bolo, bolo, terazky som oligarchom !!!
   Podobně se střídali u výslechu „zlí“ estébáci s „hodnými“. Řídícím důstojníkem všech tří zůstává Putin. Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých zamindrákovaných ovčuráčkovských řiťolezů. Klaus i Zeman odhodili své dceřinné, uměle vytvořené partaje jako použitý a nepotřebný kondom (či WC papír) na cestě za Ural. Bureš zatím ještě ne, zatím chystá čistky. Bude vystřídán dalším čobolovským agentem krúpou ? A Zeman dalším Klausovým spoluagentem robejškem ? Na jiné vzory národ prostě nemá.
   Nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček komárek jr. a Burešův lokajský ovčuráček v ANO. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
  2. 15:57, tyvole, kdes vzal českou nadřazenost? To je nějaký pokus o vtip nebo co... Haló, strejdo, my ho máme za premiéra!! Capisci? Druhý muž ve státě. Kolik takových Čehúnov je na Slovači? Když bude chtít někdo nadávat, použije úplně všechno, to si pamatuj, ty citlifko srandovní. Vo Slovensko tady vůbec nejde.

   Smazat
  3. 15:57 Jsi rozrušený, smutný, že jsi jen socka,
   musíš u Radosty vyrábět jeho srací kapky a k tomu
   psát i humorné povídky.
   Ty kapky určitě fasuješ, tak si jich pár dej
   a moc se ti uleví.
   MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL !

   Smazat
  4. 22:15 To ty nepotřebuješ ani kapku - zesranej putleroffskejma hovnama seš i bez laxativ, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
 23. Babiš je cizák a mně osobně se to nelíbí. Ale co.
  Jinak, Babiše bych nikdy ho nevolil. Ne kvůli národnosti, ne kvůli debilnímu hnízdu, ale kvůli jeho absolutnímu oportunismu. Lid ale rozhodl jak rozhodl.
  Ovšem poslední prasárny už překročily veškeré hranice - předčasné volby a A.B. vyhraje. I díky MÉMU hlasu.

  Třebas teď po zdravém nasrání předvede AB Kavárně, co to znamená být šalený Slovák a kopne tu sebranku do koulí (Kavárnice prominou).
  Doba proplouvání a lavírování skončila !

  OdpovědětSmazat
 24. V posledních parlamentních volbách jsem ANO nevolil, avšak v následujících volbách je volit budu. Při představě, že by vyhrál "demokratický" blok, tak nemůžu jinak. Bohužel platí, že Babiš je ANO a ANO je Babiš. To jeho odpůrci vědí a zřejmě se snaží Babiše uštvat. Pokud by z politického spektra vypadlo ANO, stali by se patrně nejsilnější stranou Piráti, premiérem by se stal Bartoš, což by byla pohroma. Mít v čele státu oikofoba, vítače, oportunistického probruselského kolaboranta a levicového extremistu by byl začátek konce této země. Pak by teprve měli havlokavárenští užiteční idioti demonstrovat v přažských ulicích, jenže tato zmanipulovaná skupina osob, tvořená především naivními studenty a přitroublými umělci vůbec nechápe souvislosti a netuší, kdo je demokrat a kdo jim ty zbytky svobody chce vzít.

  OdpovědětSmazat
 25. Dobře si to pamatujete pane Jírovče a jsem rád, že jste ten vývoj antiBabiš kampaně připoměl. I když se říká "nic není tak staré jako včerejší noviny", tak pevně věřím, že si tento absurdní "boj za demokracii" s Kalouskem v čele průvodu s hesly "Za slušné česko" budou dobře pamatovat.

  OdpovědětSmazat
 26. Bože, koľko je v Čechách debilov...

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.