Reklama

čtvrtek 8. listopadu 2018

Politická propaganda se tlačí do škol: odhal ideodiverzní centrálu!

-SVO-
8. 11. 2018  SamizdatMáte doma středoškoláka? Výborně! Může trénovat hon na cizí agenty. V dalším levelu si možná student „zaprodance a samozvance“ i odsoudí a popraví…

Hra Fakescape má údajně během jedné hodiny seznámit žáky s tím, jak by měli „správně“ pracovat a přemýšlet nad informacemi z médií a sociálních sítí. Jak? Vysvětlí jim, že se mají mít na pozoru před ruskou propagandou, která ovlivňuje volby. A mají pátrat po člověku, který šíří dezinformace. A co je dezinformace, student zjistí z ideově prověřených zdrojů jako manipulatori.cz. Prostě stejná agitační písnička, jakou šíří Respekt, Šafrovo Fórum a Evropské hodnoty zosobněné ambiciózním pornohercem.

Autoři: nepřekvapivě Masarykova univerzita Brno.

Kritice, která se na ně snesla, se brání známou lží, že učí kritické myšlení. Pravda? Opět jednostranná ideologická a politická masáž. A celou agitku korunuje to, že přímo na webu dětem doporučují dezinformační web manipulatori.cz levicového extremisty ze strany Zelených, Jana Cempera.

„8. Fact-checking

Pokud se vám nezdají tvrzení uvedená v článku, ověřte si je. Fakta můžete najít na stránkách institucí, ověřit je ze seriózních zdrojů (jak už českých, tak zahraničních) nebo můžete navštívit weby jako jsou demagog.cz, hoax.cz nebo manipulatori.cz, které vyvracejí nepravdivé informace.“
http://fakescape.cz/jak-uniknout-fake-news/


Z reakcí:


„Tak nějak mi to připomenulo film Pelíšky. Bolševik „Vyděržaj pioněr“ a euro-bolševik „Fakescape“. :-D“

Manipulatori.cz šíleného levicového aktivisty ze strany Zelených Jana Cempera dáváte dětem na školách jako příklad? To je fakt pecka. Aneb politická výuka opět na našich školách stejně jako před rokem 1989.

Web Manipulatori.cz společně s partnerským dezinformačním webem Forum.24 právě nejvíc manipulují s veřejným míněním, šíří dezinformace, lži a nenávist a to všechno ve jménu „pravdy a lásky“. Zaštiťují se „pravdou a láskou“ a slovy, jako je „svoboda“, „demokracie“ nebo „nezávislost“ podobně jako když si ze stejného důvodu dali diktátoři do názvů svých zemí KLDR nebo třeba Demokratická republika Kongo slovo „demokratická“. Že se nestydíte šířit dezinformace dětem na školách. Jako by už teď nestačilo, co tam za peníze ze zahraničí předvádí Člověk v tísni a jeho projekt Jeden svět na školách. Pravda se nerovná týdeník Respekt, holčičko. Pravdu a objektivitu lze najít jedině tak, že bude povolena diskuze a pluralita názorů, což je přesný opak toho, co předvádíte vy a triumvirát ČT, ČvT a Respekt na školách.“

„O tom, co jsou informace, fake news a dezinfomace si pro sebe rozhoduju pouze JÁ. nikoliv vy, šmejdi za peníze ukradený důchodcům, samoživitelkám, nebo jen silničářům. naštěstí zatím proti zdravýmu rozumu nemáte šanci.“


45 komentářů :

 1. Ja spravne odhadl v te dobe ze poprava Salcmana byla spravna vec pro republiku a soudruhy ve vedeni . Sam jsem udal celou rodinu za poslouchani stvave rozhlasove stanice Svobodna evropa kde sirili siru a lzi Jozka Pero a dalsi zbloudili emigranti Zalozil jsem ihned pod vedenim soudruhu jiz tenkrat sexuelne orientovanych svobodne ,homosexuelne skupinu Pavlika morozova jenz take nahlasil zradce ve sve rodine . Pestoval jsem mrkev dle s Lysenka a byl prukopnikem jiz v rannem mladi volneho sexu se vsemi a proti vsem.S pozdravem Cest a zitra v sest
  Honolulu kuku retarded a pensionovany plukovnik opici gardy "Nikdy zpet ,jen vpred" Howgh

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za svoji záslužnou činnost dostaneš Honolulu řád Velkého Tlachala. Škoda, že jsi v emigraci nevybíral mrtvé schránky a neschovával mikrotečku pod známky.

   Vymazat
 2. Manipulátoři.cz - nomen omen. Sami se tak po svém ovoci pojmenovali.

  OdpovědětVymazat
 3. 5:49 hlubokomyslný produkt přímo k věci. Tedy trapas, Honolulu cos' za totáče neměl ani na picykl ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nežvaň rudej xindle! Nick honolulu je Vlastenec, rasista, aktivní člen KKK! Kdyby tě ty kremelská filcko vopejzaná spatřil - na kilák - dva, tě složí svou jihoafrickými diamanty vykládanou originální winchestrovkou, na kterou bys šetřil tisíc let ze svý mizerný mzdy rudýho politruka, jak škodnou na loveckej lístek:)

   Vymazat
  2. A co jsi ty za odporný, sprostý hovado, anonyme 7.44? Odkud mlátíš do kláves ty svoje odporný, sprostý sračky? Z jakýho smradlavýho brlohu? Ty jsi skutečně tak odpornej, sprostej a úchylnej hajzl, že bys zasloužil narazit na pořádnej kůl a nechat pomalu chcípnout. V duchu něco takovýho vidím, a taky vidím, co jsi za dobytek, jak ti tečou sliny z držky, když smolíš ty svý odporný, sprostý, úchylný urážky. Jdi do prdele ty xindle!

   Vymazat
  3. 22:15 Taky to v našich prackách nebudeš mít snadný!:)) - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Vymazat
 4. Předlistopadoví komunisti by žasli, jaké měli rezervy v ideové výchově mládeže.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Také bych řekl, že formát politické výchovy je na podstatně vyšší úrovni, než byl dříve. Tenkrát jsme se učili znát socialistické myslitele, probírali jsme fáze vývoje komunistické myšlenky, historické milníky, sporné události(jako Pražské jaro), se přeskočily nebo odbyly jednou větou. Nikdo nás však nestrašil ideodiverzanty, nikdo nás nevaroval před propagandou ze Svobodné Evropy nebo Hlasu Ameriky. Tehdejším nepřátelům ze Západu se naši učitelé věnovali pouze stručným konstatováním, že je to svět, kde lidé ještě nedospěli k socialismu a dosud žijí kořistnicky. Nic víc.

   Každopádně takový výplach mozků a hon na "závadné informace a názory" ve školách rozhodně nebyl. To tu bylo naposledy snad za protektorátu. Ale kdo ví, třeba se dočkáme i toho, že budou chodit úředníci po domácnostech, blokovat počítače, aby se nešlo připojovat na "závadné" servery" a kontrolovat neporušenost plomby.

   Vymazat
  2. čt z humanitarnich duvodu vam nebudeme ukazovat to zařizeni ktere bude použito na uspani uprchlika medu bedu a abychom byli gendrově vyvaženi pustime vam pravy a nefalšovany americky krvak ve kterem litaji jatra mozky a jine masosado neuvěřitelnou rychlosti s dodatkem že tento pořad neni vhodny pro duševně zdrave

   Vymazat
 5. To jsme jednou, ve škole, dostali za úkol, zadržet muže s koženou brašnou. No jo, tatatata.

  OdpovědětVymazat
 6. Podle nazoru autoru te hry clovek s jinym politickym nazorem neni jednoduse clovek s jinym nazorem. Je to rusky agent a jiny nazor je dezinformace. Cesko speje milovymi kroky zpet do Stalinismu!

  Proti Rusku se vede stvava kampan uz skoro 2 dekady. Kdyz se proti tomu nekdo ohradi, tak je oznacen za ruskeho agenta. Narceny nema pravo se hajit. Totoje dnes v Cesku mainstream! Kdy lidem konecne dojde, co se deje?

  Rudolf Kavan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zase jeden dotační "projekt" z dílny nevyspělých vořechů z tvz. Masarykovy university, jejíž "absolventi" také tvoří jádro "analytiků" ze "think-tank" Evropské hodnoty, vedeného známým análytikem Jandou, který ty hodnoty bránil ve videu s klackem v ruce. Jednou se ta verbež bude lovit v ulicích.

   Vymazat
  2. 7:57 Souhlas

   Vymazat
 7. manipulatori.cz, manipulace se mi hnusí. Sami jste se pravdivě pojmenovali, a z důvodu zachování své nezávislosti, a dobré psychické pohody, na váš web nikdy nepáchnu.

  OdpovědětVymazat
 8. V Německu muslimští migranti z Afganistanu, Pakistanu, Iráku, Sýrie, Afriky znásilňují ženy, napadají Němce, ale nesmí se o tom mluvit ne jenom v Německu, ale i u nás, kde televize, rozhlas, noviny nám nadále říkají, že k nám proudí mírumilovní doktoři, inženýři, intelektuálové. Všichni, normálně myslící lidé vidí, jak se nám lže s tvrzením, že jde o Ruskou propagandu. Langšndlová, poslankyně dolní komory v přímém televizním přenosu pořadu Události komentáře, sdělila, že za veškerou migraci s Afriky a Asie může Rusko. Chuděra si neuvědomila, že si protiřečí s televizí, která naopak migranty, tedy doktory a inženýry vítá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je překvapivé, jak snadné je rozvracet moderní společnost. Není tu žádný integrující faktor a ovce se nejsou schopny zorientovat.

   Vymazat
  2. Ovce aby byly schopny se zorientovat potřebují silného a schopného berana . Zatím to stádo má jenom Zemana , který ho nasměroval do NATO .

   Vymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Ze všech pitomců jsem největší JÁ." (P.Radosta)

   Vymazat
  2. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší prostředek k posrání na trhu.
   Stále i u Dr.Max, za poloviční cenu.

   Vymazat
  3. 14:22 A nač? Však zesranej putleroffskejma hovnama seš i bez laxativ, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Vymazat
  4. Ahoj - ty zmrde 17.10 - užgryndanej bla bla bla - pořád stejný sračky! Asi budeš ten panák "radosta" osobně, protože vždycky okamžitě reaguješ svejma úchylnejma urážkama hned pod jeho zasračkovaným blábolem, ale to už tady taky bylo. Jeden posranej hajzl diskutuje jakoby šlo o více lidí a připadá si úchvatně vychcanej. Tebe potkat, tak ti s takovou chutí rozmlátím tu tvojí zasranou, smradlavou držku, že by ti v ní nezůstal ani jedinej vykotlanej zub ty odpornej všiváku. Sprostý úchylové -to bych střílel jako škodnou.

   Vymazat
  5. 22:20 :))) Ty? S tou lopatou na 1 minutě 15 seKUNDÉ tu, rudoprde? - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Ty "atamstíííítěli Rassíji!" - na podobnej putleroffskej trus mi stačí tahle sukovice co držím v ruce zde - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Vymazat
 10. Ano, skutečně to tam je:

  Strana 1:
  "Naším cílem není říkat studentům, co mají číst nebo dokonce, komu a čemu věřit,..."

  Strana 2:
  "nebo můžete navštívit weby jako jsou demagog.cz, hoax.cz nebo manipulatori.cz, které vyvracejí nepravdivé informace."

  OdpovědětVymazat
 11. Jen normální fašisti hlasatelé jedné pravdy no naštěstí pro nás jim to nefunguje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro Vás ne, ale děti napodobují a přejímají to, co slyší ve školách. A s tím se počítá.

   Vymazat
  2. 10:22 Tak musí doma zapracovat rodiče a vysvětlit potomkům jak se věci mají.

   Vymazat
  3. 11:49 ... a děti to pak řeknou ve škole a budou za černé ovce. Stádo je odvrhne. To jim chcete zkazit život?

   Vymazat
  4. 14:55 a neskazí im ten život práve to, keď slepo budú nasledovať to, čo im tlačia do hláv médiá a školy? Či ich život bude skvelý, keď budú príslušníkmi "podradnej" bielej rasy, diskriminovaní zo všetkých strán, ustavične v strachu o život akj živobytie? Bez budúcnosti?

   Vymazat
  5. 14:55 Tak v mém případě to fungovalo bezchybně A jestli házíte flintu do žita tak jste špatný rodič pravda je jen jedna.

   Vymazat
  6. Nebojte se o ďěti, nás vždy bavilo udělat pravý opak toho, co nám všťěpovali svazáčští vedoucí. Žvýkali jsme zakázanou Ch.Gum, hopsali Rokes, zdrhali z průvodů, četli Roďáky a když jsme rozum brali, tak jsme poslouchali Laxík pak Vois a jezdili do přirody a tam u vody....Nebojte se budou stejní.

   Vymazat
 12. Tajná studie EU: Česká republika by mohla absorbovat více než 68.000.000 a Slovensko přes 43.000.000 obyvatel v rámci redistribuce migrantů z Afriky a arabských zemí:

  https://aeronet.cz/news/tajna-studie-eu-ceska-republika-by-mohla-absorbovat-vice-nez-68000000-a-slovensko-pres-43000000-obyvatel-v-ramci-redistribuce-migrantu-z-afriky-a-arabskych-zemi-cela-eu-pojme-az-38-miliardy/

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Radosta? Posranej zmrd, co má radost z mrzačení diskuzí, duševní mrzák zparchantělej. Ale dej si pozor ty kriple - za chvíli se budou podobní kriplové střílet bez vyzvání jako škodná. Kam zalezeš ty mrzáku praštěnej?

   Vymazat
  2. Pane Radosto, vyhrál jste, Servít už není vůl.

   Vymazat
  3. 22:22 Jakých diskusí, rudoprde? Snad nemíníš tím ty skřeky vydávané ansámblem místních užgryndaných čechomužiků - pravidlených to konzumentů výblitků lžidavida s lžidovřákem?:)))

   Vymazat
 14. Kdyby měli komančové rozum tak by do předlistopadových škol zavedli výuku jednoho z největších světových dramatiků, Pepy Čerta, DG 307 a pod. a mohli vládnout navěky. Místo toho točili filmy a seriály na které čučíme dodnes a o božském Vendovi se učí povinně, neboť neviditelná ruka trhu neumožňuje prodej jeho děl. To musí být makačka pracovat proti té ideo diverzi,co ?

  OdpovědětVymazat
 15. Prosím všechny rozumné lidi, aby nekomentovali kavárenská přiblbla. Nemá to smysl, neboť idioti jsou nevzdělatelní. Když je potkáte, můžete je rovnou pořešit ... ale to se Vám moc nepoštěstí, protože jsou silní jen ve smečkách a i tak při první hrozbě bez prodlení mění názor.

  OdpovědětVymazat
 16. Respekt , seznam a čt jsou hnízda politruku . Mladí je prdí a nařidit jim to šmírování dnes nemůžou jako kdysi komanči .

  OdpovědětVymazat
 17. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět oba svoje příspěvky z 8. listopadu, první z 9:31 a druhý z 12:08.


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 18. Rusko-sovětská bratrská pomoc, západní diverze!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!
  Ujasněme si pojmy:

  Okupace: rakouská (1620 – 1918), německá (1939 – 1945), euroamerická (1989 - ??)

  Bratrská pomoc: rusko-sovětská (1945 – 1989; a znovu po osvobození od NATO a EU v roce ??, na věčné časy a nikdy jinak)

  Ideologická diverze: působení VŠECH euroamerických masmédií vč. internetu; působení všech církví (Pozn.: Husiti, čili CČSH, a Pravoslaví NEJSOU církve)

  Ideologická pomoc: působení VŠECH rusko-sovětských masmédií, včetně naší milované Nové Republiky

  Prostě:
  Západ je zdrojem evropských „hodnot“, vč. NEJVĚTŠÍHO HNUSU typu kapitalismu, demokracie, křesťanství (tzv. Pravdy a tzv. Lásky), tzv. lidských práv atd. apod. Tyto pahodnoty se NESMĚJÍ dostávat k našim občanům, především mládeži.
  Proto je nutno TOTÁLNĚ ZASTAVIT tok euroamerických dezinformací, zejména zrušením volně dostupného internetu, satelitního TV vysílání a tzv. mobilní sítě.

  Rusko resp. Sovětský svaz je NEVYČERPATELNÝM zřídlem opravdových hodnot, našich hodnot západoasijských, především Leninské Pravdy a zdravé třídní/národní nenávisti.
  Proto je nutno naši Leninskou Pravdu a příslušné informace šířit všemi dostupnými způsoby, zejména pozemním TV vysíláním, tiskem, rozhlasem, vč. rozhlasu po drátě.

  Ještě připomenu, po opravdu pomalejší soudruhy a soukmenovce, že internet zrušíme až PO OSVOBOZENÍ Česka nepřemožitelnou Armádou Ruské federace; do té doby nám SKVĚLE slouží, viz sajty naší draze milované Nové Republiky.

  „Ze všech umění je pro nás nejdůležitější film.“ (V. I. Lenin)
  „Ze všech masmédií je pro nás nejdůležitější internet.“ (V. V. Putin)


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 19. Agenty Západu ničit TVRDĚ A NELÍTOSTNĚ!

  Drazí soudruzi a soukmenovci!

  Západ zesiluje své přípravy na agresivní válku proti mírumilovnému Velikému Rusku; to je jasné každému komunistovi a putinistovi.
  V rámci těchto příprav Euroamerika neváhá podplácet různé „naše“ inteligenty, tradičně zrazující Vlast a Stranu, tradičně lačné jidášského groše.

  Z řad těchto zrádců se pak líhnou „historici“, tvrdící např. že vstup bratrských armád do ČSSR v r. 1968, pod vedením SSSR, byl „okupací“.
  Taková HNUSNÁ PODLÁ LEŽ!
  S autory té lži zatočíme tradičně slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, okamžitě po dalším osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.

  Veliký Putin, BJJP, nám ukazuje cestu i v této věci: Právě probíhá soud nad prodejnými „historiky“, sloužícími Západu, zrazujícími Veliké Rusko i osobně Velikého Putina, BJJP.
  Nikdo z nás roduvěrných Čechů a Rusů nepochybuje, že zrádci budou po zásluze odsouzeni a patřičně potrestáni.  „Není člověk, není problém.“ (J. V. Stalin)


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 20. Že Západ - tedy ten ovládaný diktaturou peněz - potřebuje válku, která je pro něj solí nad zlato, je jasné každému ekonomovi. Na válkách vždy vydělávali mocní vítězové. Jak se napakovaly USA prodejem zbraní jen třeba Rusku? Kolik desítek tun zlata a platiny se stěhovalo z Ruska do USA za vojenskou výzbroj "pomoc" za 2. světové války? A bylo to je 1 % z toho, co spotřebovalo někdejší SSSR na zbrojení za války! Kapitál má dávno spočítané, kolik na jednom každém mrtvém ve válce vydělá - tedy především mrtvém civilistovi. Tedy zbrojení, to je pastvina na peníze, bez které se kapitál hroutí. No a co více - naopak ten, kdo je ve válce nejvíce rozvrácen a má nejvíce mrtvých, ten zase prodělává a zadlužuje se a kapitál zase vydělává. (Ostatně je to jako s bankami a exekutory, prostě raubíři a zabijáci). Válka, to je prachobyčejný byznys a pro byznys kapitál je ochoten obětovat naprosto vše, jen s nepatrnou nadsázkou i vlastní děti a rodiče. Tedy už jen pro to je kapitalistické zřízení zatím největším zločincem lidské historie - ostatně všechny války posledních 250 roků byly kapitalistické a bilancujte, kolik set milionů lidí kapitál povraždil! A ten, kdo vraždil nejvíce je nejbohatší - taková je skutečnost!

  OdpovědětVymazat
 21. Historie se nám opakuje, někdo se inspiroval poměry v SSSR ve 30 letech, ještě schází kapitalistický Pavka Morozov, kapitalističtí timurovci a kapitalistické gulagy.A Anony
  mní 9.listopadu 17:49, dobře vystihl , jak funguje kapitalismus a proč potřebuje války, lze dodat, že se kapitalisté zároveň zbaví velkého počtu socek, každá válka začala po hospodářské krizi a jejími vítězi byli dodavatelé a výrobci vojenského materíálu, tedy skutečnými, pohádkově se napakovali.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.