Reklama

čtvrtek 22. listopadu 2018

Porošenko mal klamať o prítomnosti ruských snajperov na Majdane

Vyšetřovatel Sergej Gorbaťuk
Eugen Rusnák
22. 11. 2018  HlavnéSprávy
Generálna prokuratúra Ukrajiny odhalila, že prezident Petro Porošenko zavádzal domácu aj svetovú verejnosť, keď tvrdil, že do vrážd civilistov na Majdane boli zapletení ruskí snajperi. Vyšetrovanie nepreukázalo žiadne stopy po ruských snajperoch Sergej Gorbaťuk.Pre médiá tak uviedol riaditeľ Departmentu špeciálneho vyšetrovania Generálnej prokuratúry Ukrajiny Sergej Gorbaťuk. Konštatoval, že neexistujú žiadne údaje o tom, že na Majdane mohli pôsobiť ruskí snajperi a strieľať na ľudí.

Ukrajinské médiá v tejto súvislosti pripomenuli, že politici často obviňovali ruské tajné služby a tvrdili, že práve ruskí snajperi strieľali na Majdane. V roku 2015 s tými tvrdeniami začal vystupovať aj prezident Petro Porošenko. Žiadne dôkazy však nepredložil a iba opakoval ničím nepodložené obvinenia.

Ukrajinskí novinári zároveň pripomenuli, že v súvislosti s vraždami na Majdane už zatkli skupinu Gruzíncov a hľadajú aj ďalších, ktorých odôvodnene podozrievajú z toho, že strieľali na ľudí na Majdane v roku 2014.

49 komentářů :

 1. Snajpry poslalo velvyslanectví USA a byli vycvičení na vojenských základnách v Polsku a v Pobaltských republikách. Účelem bylo eskalovat situaci, která se začala uklidňovat. Něco podobného, jako "vražda" studenta Šmída na Národní třídě v Praze, ke které mělo dojít 17. listopadu 1989 a ke které nikdy nedošlo, ale splnilo to cíl jedné z prvních barevných revolucí v Evropě. Pak následovaly další barevné revoluce, všechny řízené z velvyslanectví USA v každé Evropské zemi a tam, kde se to nepovedlo zaútočilo NATO humanitárním bombardování s bombami s uranem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud to u nás byla 17. listopadu řízená barevná revoluce tak díky Američanům za ni! Díky za to, že tuto zemi zbavili té zkurvené, vlastizrádní, totalitní, rudé menšiny!
   Jen nechápu jak se to mohlo pár zaměstnancům US ambasády v zemi prošpikované StBáky povést.

   Smazat
  2. že si bol aj ty v StB ! síce len ako udavač -

   Smazat
  3. 9:49 - udavač StB jako vyšitej !

   Smazat
  4. 9:49 Jaké "jméno" měl tvůj fotr, ty prošpikovaný blbe.
   Ty, kdybys se, byť omylem, narodil v časech svého fotra, tak bys byl minimálně generální tajemník KSČ
   Jinak blbe, MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací
   kapky na trrrhu. Pomohou nejen tobě ale i spoluzaměstnancům US embassy.

   Smazat
  5. 9:52, 11:07 a 11:09

   Mám radost když vidím vás, bolševické pohrobky, ještě po 30 letech prskat, bezmocně šermovat ručičkama a kopat nožičkama :-D Svět je spravedlivý. Jen ten důchod bych vám sebral abyste chcípli o něco dřív.

   Smazat
  6. 11.15 Naštěstí nikomu důchod sebrat nemůžeš,ty vlastizrádný,modrý blbe!!!A moc bych ti přál šmejde,aby až na ten důchod budeš mít nárok,aby na něho nebyly peníze-což se může taky stát,že???Když to tady ti tvoji demokrati tak DOBŘE ŘÍDÍ!!!!

   Smazat
  7. 9.49, my ostatni dekujeme sssr , ze oddalila svinstvo co se deje dnes ! Byli to prekrasny chvile se sovetskimi soudruhy u samovaru...amici te maji na @o@otu !

   Smazat
  8. 11:15, co s takovým hnojem? Nejen důchod, ale i povinnou eutanazii. Samicím zakázat rodit a konečně dovézt kvalitní obyvatelstvo.

   Smazat
  9. 13:45 Blbečku to tvoje rusko je na pokraji zkázy.Rusko má tak akorát ten samovar, jinak žere kořínky.A jinak souhlasím, že bejvalejm STAákum a soudruhum sebrat duchody.

   Smazat
  10. ad."bolševiky srovnat se zemí JEDNOU PROVŽDY..." no jo no, ale kdo bude pak ten Brusel zase obnovovat?

   Smazat
  11. 17:25 Rusko už více jak 100 let neexistuje, už je jen Chujlostan! - https://www.google.cz/search?q=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B5%D1%82+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig0ubU6dTeAhUQDOwKHbRHDx4Q_AUIDygC

   Smazat
 2. Kdyby vyšetřovali západní snajpry to by bylo zajímavější a pravdiví. Jen hlupák bude věřit že by si RF nasadila fašisty do sousedství.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právy Sektor a Azov jsou HRDINOVÉ!!!To si zapamatuj ty hovno smradlavý! Jednou prijde čas a budeš vděčný,ale to už bude pro tebe pozdě když te odsud pozeneme.Ty NEPATRIS DO EVROPY!!!Evropa znamená Islam!

   Smazat
  2. 17:42 Běž si za svými hrdiny a neotravuj fašoune.

   Smazat
  3. Rozhled, inteligence, přemýšlivost, vybroušený jazyk a skvělého vychování - to vše se snoubí v jeden vyvážený celek v osobě anonyma 17:42. Kéž by takových mezi námi bylo víc. Že?!

   Smazat
  4. 11:29 A není snad, rudoprde? - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 3. VŠUDE, kde je cítit "kořist", u toho MUSÍ být jeden stát. Už si nevzpomínám, jak se jmenuje.

  OdpovědětSmazat
 4. Proč jenom Porošenko (klamal), tam klamali všichni, kromě těch postřelených!

  OdpovědětSmazat
 5. Dnes je to už 55let co byl zavražděn čtvrtý president USA a do dneška se neví kdo ho vlastně odkrágloval.Což je na pováženou vy slavní DEMOKRATI z USA!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 6. Lzou rano, v poledne i vecer.....to jsou ty hodnoty........Ale stejne mi nejvic vadi,ze to co chteji, si berou nasilim

  OdpovědětSmazat
 7. Pacifista a mírutvůrce22. listopadu 2018 15:22

  Dle historických zkušeností jsou USA největší říše zla, zločinecký váleční štváči, mezinárodní teroristy, kurvitka a notorický lháři v jejich krátkých dějinách.
  Když se americký lid chce rehabilitovat v očích široké světové veřejnosti, je už dávno načase, aby:
  • si to uvědomil a ukončil všechny své války,
  • odstavil od moci tu svou vládnoucí válkychtivou elitu,
  • zavedl skutečnou lidovou demokracii,
  • začal spolupracovat a obchodovat s jinými státy na základě obecně platných mezinárodních principů.

  OdpovědětSmazat
 8. Dokud bude existovat Rusko, nebude mír na světě. To ví každé malé dítě u nás. Proto Rusko musí být zničeno, abychom konečně mohli začít žít. Aby zavládl mír a láska mezi národy. Velmi důležité bude také uspořádání východu Evropy, to se také musí změnit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy jste se zblaznil....kdyz "nevalcili" s Ruskem....valcili s nekym jinym.....

   Smazat
  2. 15:30
   Až přestane Rusko existovat tak nebudeš existovat ani ty . Teď existuješ jenom díky milionům padlých Rusů ve 2 sv. válce .

   Smazat
  3. 17.27 Tak si běžte na Ukrajinu zahajlovat s bandity z Azova a podobnými, nechte si tam od lidí lepších než vy ustřelit palici... a dnes se jděte vychrápat pod širák na chodník v rámci akce "noc s bezdomovci" jako praktický výcvik. A přečtěte si memoáry hrdinů od Waffen SS a z Wehrmachtu, jaké byly krásné frontové zimní noci na Ostfrontu - vichr, mráz mínus čtyřicet, pazoury přimrzají ke zbrani... A na útěku do Evropy, během něhož za sebou potáhnete až do Paříže vítězné Rusy jako za Napoleona; Jo, vy se zúčastníte tvorby dějin - jako bezejmenná NULA.

   Smazat
  4. 15:30

   To je z porno pohádky pana Jandy? Nenechte se odradit a pokračujte, takový humorný seriál tady panu Davidovi chybí.

   Tidehunter

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 22:36
   Uz jsi to tady psal. Svoji statečnost ukážeš v boji, budeme tě potřebovat. Doufám že jen nekecáš v diskusích důchodců. Proč nejsi v Azovu?

   Smazat
  7. 7:42
   Jenže já se tě ptal vážně.Proč nejsi v Azovu?Tam v bojích slouží řada statečných mužů z Česka a ty jen kopíruješ na důchodcovských webovkách cizí text.Smyslem boje je zabíjení ne žvanění.

   Smazat
  8. 7:57 Ten boj se nepovede s partou rudých ubožáků, kteří by bez Putlera dávno lehli! Hlavní boj se povede tu! Ale psšst! Zatím studuj! - http://www.white-media.info/reconquista.html

   Smazat
 9. Náš válečný zpravodajský hrdina Miloslav Karas,
  zase viděl na Ukrajině Ruský tanky...*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neměl by to někam nahlásit. Je to jeho občanská povinnost!

   Smazat
  2. Také to hlásil ve zprávách na ČT*

   Smazat
  3. Já jsem zahlédl Miroslava Karase, jak si lije mléko do trenek, obléká si prostěradlo a umývá se v záchodě. Kam to mám hlásit? Taky do redakce ČT?

   Tidehunter

   Smazat
 10. Proč by tam stříleli Ruský snajpeři?
  Pokud by Putin chtěl,tak tam pošle zelené mužíky.
  Jenže on ví že Ukrajinci se sami požerou,jak fašistické vši.
  Jedině co mohl Putin udělat,byla anexe Krymu,který byl Ruský než ho Chruščov daroval sovětské Ukrajině.
  NATO chtělo základnu na Krymu,aby se sbližování s RF stalo co nejlepší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kur.., ono došlo dokonce k anexi? :-( Já si dodneška myslel, že to byly jen blbý volby v autonomní republice.

   Smazat
  2. Ano, o osvobození obyvatel Krymu z nacistických drápů banderovské junty rozhodlo referendum, volby a z nich vzešlý parlament autonomní republiky. Co se divíš, trubko 20:05?

   Smazat
 11. Rusové by museli být úplní idioti a to nejsou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli je někdo idiot, tak Rusové to určitě nejsou. Nejlepší odpovědí je citát "Rozumem Rusko nepochopíš, společným metrem nezměříš, Rusko je vždy k bohu blíž, buďto v něj věříš, nebo nevěříš" A o tom to je, ať už si kdokoliv cokoliv pindá.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 12. Budoucnost této země tkví v tom, že půjde v prvních řadách do boje s ruskou rakovinou, kterou je nutno vymýtit jednou provždy. To je náš dluh za osvobození v ruce 1989.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 6:45 - bezva, ale kdo bude s tím Ruskem bojovat (sice provždy, ale také naposledy)?

   Smazat
  2. Magořina, jak vystřižená z jednání ukrajinského magor-parlamentu. Kde se ten bandera naučil psát česky? Nebo že by mu to opravil nějaký ten Janda, Karas, Štětina či Libor Dvořák mezi hoňbou?

   Smazat
  3. 9:48

   Přece lidi jako vy, celý východní blok. Doktrína armády EU se již připravuje a vy budete v linii druhého sledu. Ta první je Pobaltí, Ukrajina, Bělorusko, Gruzie, Arménie, Azerbajdžán, Finsko, Norsko a Rumunsko. Tyto země jsou již vycvičeny. V příštím roce, ve druhém pololetí začne příprava druhé linie Polsko, ČR, SR, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Srbsko, Kosovo, BiH, Řecko, Švédsko. Třetí linie možná ani nebude potřeba, přičemž Švédska a Norska se válka také příliš nedotkne. Potřebujeme nutně obsadit ruskou Arktiku a celou tajgu. Toto zadání mělo být splněno už před 12ti lety, máme zpoždění. Domníval jsem se, že válka začne koncem 2016 a stále nic.

   Již nelze déle čekat!

   Smazat
  4. 15:25 Z jaký tajgy vole, když ji žlutej xindl za nečinnýho přihlížení putleroffskejch sviní vymýtěj? Je fakt že včera bylo pozdě a čím dřív bude jeden i druhej zlikvidován, tím větší naděje, že se globální ekosystém nezhroutí! - https://zpravy.idnes.cz/cina-rusko-kaceni-lesu-tajga-ekologicka-katastrofa-fw5-/zahranicni.aspx?c=A181101_111015_zahranicni_baje

   Smazat
  5. 12:08 jsi stejně debilní jako ruští novináři. Zjevně nechápeš, co to znamená tajga. Brazílii mýtili Japonci celá desetiletí a stále se jedná o největší tropický prales na světě. Takže se přestaň starat o tajgu, ta ti stejně patřit nebude, a začni se chystat. O rok později budeš nasazen v první linii, už se nám to hezky schyluje.

   Smazat
  6. 16:11 Přestaň tady strašit lidi putlerprde!Na russáckej lítající šrot postačí i dobře udělanej prak! Horší voříšek je pozemní síla a zejména - takový level 2, bude ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Ale když mu splašíte pravou sibířskou pěnu do koupele, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten je obojživelnej a navíc umí karatééé! Na toho bude muset nastoupit Chuck Norris a nejen on, aby to konečně dobře skončilo! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.