Reklama

úterý 27. listopadu 2018

Povyk kvůli pobytu Babiše juniora na Krymu: Cestovní kanceláře okupaci neuznávají

Jaroslav Loudil
27. 11. 2018
Když se zjistilo, že syn pana Babiše pobýval na Krymu ,tak se okamžitě spustil povyk : "Jak to, že se mohl ocitnout na tak - "divném místě" , které okupuje ruská armáda , na místě, které patří Ukrajině a jehož okupace není mezinárodně uznána,...atd. atd. Pan Babiš mladší prý vlastně porušil svou cestou řadu zákonů.


Tento povyk našich médií i politiků mi připadá velmi zvláštní !! Chci tady totiž připomenout , že roku 1974 po puči kyperských Řeků obsadila sever Kypru turecká armáda a roku 1983 tam byla vyhlášena mezinárodně nikým neuznaná Severokyperská turecká republika. Tento separatistický stát neuznává žádná ze 193 zemí OSN, pouze samo Turecko, které sever Kypru od roku 1974 okupuje. Nikomu u nás ale zřejmě tento stav vůbec nevadí, protože do této mezinárodně neuznané separatistické republiky organizují české cestovní kanceláře každoročně stovky turistických zájezdů a tisíce Čechů se tam projíždějí a koupou na okupovaném území a přinášejí tak do "kasičky separatistů" kýženou finanční injekci, aby mohla okupace i nadále pokračovat.

P.S. Fuj tomuto typickému : "Dvojímu metru", který uplatňují státy NATO a EU !! Turecká vojenská okupace nevadí, ruská ano ??? Doporučuji tedy, aby česká cestovní kancelář ČEDOK začala nabízet letní pobytové zájezdy na ruský Krym od sezony 2019 !! Bylo by to prosím jenom : "Fifty, fifty !!"

https://www.zajezdy.cz/dovolena-famagusta/
https://cs.wikipedia.org/wiki/Severn%C3%AD_Kypr

20 komentářů :

 1. Babiš jun. je švýcarským občanem, Švýcarsko je neutrální stát a nevím, zda zakazuje svým občanům jezdit třeba do okupovaného Kosova, které patří Srbsku. Navíc Krym byl a je zase ruský a byl jen od r. 1954 - řečeno našim českým výkladem - okupován Ukrajinou. A proč si v referendu občeané Krymu usmysleli svrhnout okupanty? Pro porušování lidských práv ruské menšiny nacistickými pučisty z Kyjeva a okolí.
  Pokud mluvíme o lidských právech, nevytratila se z pozornosti problematika občanských práv Katalánců? Víme, že svorně s fašistiskou vládou v Madridě lidská práva zadupává i bruselská eubyrokracie. A co takhle něco říci z demonstrací ve Francii, to byli statisíce a ne pár stovek, jako u sv. Wenzela - a mlčení medií, vlády, parlamentu, žádná rozhořčená memoranda, žádné sankce proti v EU šířícímu se tu nacismu, jinde fašismu!
  Kam kráčíme? No, prosím vás, proč hned myslíte na vulgarity? Trochu elegance - tedy do konečníku.

  OdpovědětSmazat
 2. Co je nám do toho, kam si plnoletí švýcaři jezdí nebo ne?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by nebyli Češi, aby se do všeho vrtali, rýpali do čeho jim nic není. Ať si jezdí kdo kam a kdy chce je to jen a jen jejich věc, My se starwjmw o sebe, svou rodinu, nikomu by nebylo příjemné aby se o něj a jeho rodinu kdokoliv kdykoliv staral.

   Smazat
  2. Jen na dokreslení situace kolem Krymu. Mám známou, která se díky referendu a na jeho základě stala ruskou občankou. Ve Lvově studuje její syn, ona tam má byt a často v něm přebývá. Tak proč by občan Švýcarska nemohl jet autem na Krym a zase zpátky přes Ukrajinu? Čím nás to ti američtí řiťolezci chtějí krmit?

   Smazat
 3. Krym byl a bude rusky!! Obyvatele jsou Rusove! A pamatujeme jak Banderovci zastavovali auta, autobusy na Krym a jak obyvatele Krymu mlatili, zapalovali busy a dalsi nasilnosti!!! Vse s podporou ukrajinske vlady, parlamentu a uz nevim zda tomu chaosu uz velel vrah Porosenko!!!
  dustojnik'val.veteran

  OdpovědětSmazat
 4. Neslyšel jsem, že by na severní straně Kypru bylo vypsáno referendum o této části k Turecku. Není tak důvod porovnávání okupované části Kypru s Krymem, kde naprostá většina jeho občanů s připojením k Rusku souhlasila.

  OdpovědětSmazat
 5. Co je soudruhum kapitalistum do toho,kdo kam jezdi,kdyz si to ten dotycny sam zaplati?

  OdpovědětSmazat
 6. Hahaha. Ktere cestovni kancelare? Asi jen ty ruske:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To vam nereknu...Mne by nikdy nenapadlo jet nekam s cestovkou

   Smazat
  2. On mluví o Kypru, pokud jsi to nepochopil, ne o Krymu. Nu, všichni nemohou být inteligentní, že....

   Smazat
  3. Že vy Češi A21:34 sa stále oháňate svojou "inteligenciou": https://www.zajezdy.cz/dovolena-famagusta/ .Tuto cestovku vlastnia Rusi? Môj profil Ukrofil.

   Smazat
 7. Bohužel proti Ruská kampaň běží na plné obrátky fakta usa sluhy nezajímají.

  OdpovědětSmazat
 8. pan President Zeman tentokráte úplně mimo mísu. Kecá a nemá vůbec přehle o co jde. Nebo je naprosto totožný s rádoby právníkem a ředitelem TV Barandov Soukupem. Ten také hazí špínu na jemu nepříjemné a asi daleko chytřejí lidi a jenom kecá a nedokáže na ně podat trestní oznámení. Prostě Kecal z prodané nevěsty.
  Václavb

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi jako ty - jenže ty kecáš kraviny a kokotiny zde.

   Smazat
  2. Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je jeho lůzovitý, závistivý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá a bude kolaborovat s každým, kdo přijde, třeba s čobolovským Burešem. Bude řešen globálně spolu s cikány, kteří jsou aspoň důslednější a samostatnější. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ohání se Švédskem, kde by mu však nedali ani asyl, ani sociální dávku. Ohání se Masarykem, který by mu ruku nepodal.
   Zakomplexovaný, mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, absolvent dívčí střední školy, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho hovniválsky dokutálela na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea bude toho vyžírku vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky a chystá se mu postavit oslavnou pyramidu. (Z kotovic).

   Smazat
 9. To je práce pražských pravičáckých kmotrů, kteří ovládli vedení ČSSD a teď chtějí stranu z nějakého důvodu potopit.

  OdpovědětSmazat
 10. moralisté, jemných tahů pera i hrubého zrna, poučují otce, jak se chovat k duševně zmrzačenému synovi, co je pro koho vhodné a jak to ohrožuje naši vlast. Po teroristických útocích Afghánského odboje na okupační vojska žoldáků celého světa, zavraždili naši milovaní hoši mladého hrdinu, co bránil svoji vlast. Teď budou prý mistři pera osvětlovat humanitní hledisko umlácení afghánského vojáka.
  Je to opravdu hodné západní vobřezané demokracie.

  OdpovědětSmazat
 11. Ten obrázok, môžte zmeniť, dajate tam mapu Kosova z US vlajkou, a z nápisom COSOVO ANNEXATION

  OdpovědětSmazat
 12. Vřele doporučují občanům ČR a SR aby navštívili našeho ruského bratra - především destinaci Krym a aby se přesvědčili na vlastní oči co je pravda a co je lež. Navíc z Krymu je to kousek do Jalty a z Jalty kousek na Kavkaz.
  Češi a Slováci, cestujte do Ruska individuálně a ne prostřednictvím CK. Při cestování přes CK zaplatíte velké peníze a nic neuvidíte, natož nic nepochopíte.

  OdpovědětSmazat
 13. Jen na dokreslení situace kolem Krymu. Mám známou, která se díky referendu a na jeho základě stala ruskou občankou. Ve Lvově studuje její syn, ona tam má byt a často v něm přebývá. Tak proč by občan Švýcarska nemohl jet autem na Krym a zase zpátky přes Ukrajinu? Čím nás to ti američtí řiťolezci chtějí krmit?

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.