Reklama

středa 21. listopadu 2018

Právě se vracím z Hradu

Jiří Jírovec
21. 11. 2018
"Právě se vracím z Hradu od prezidenta republiky. Dnes ráno jsem panu prezidentu republiky podal návrh na přijetí demise ministrů, kteří odstoupili 20. února tohoto roku. A současně jsem panu prezidentu navrhl seznam osob, kterými má býti vláda doplněna a rekonstruována. Mohu vám sdělit, že pan prezident všechny mé návrhy, přesně tak jak byly podány, přijal…". Historie se bude opakovat. Proč ne, když rok končí osmičkou. Změnil se president i premiér, ale zůstali politici, nepoučitelní z chyb svých předchůdců.


Odešel Sobotka, ale zůstali stratégové, kteří vedou jeho pohrobky do pekel. Tito lidé nejsou schopni pochopit ani články 5 a 9 Koaliční smlouvy.

Článek 5

Dojde-li v koalici i po dohadovacím řízení k situaci, že nedojde k dohodě o řešení koaličního sporu a 5 ministrů jmenovaných za ČSSD podá prostřednictvím ministerského předsedy demisi do rukou presidenta, podá do sedmi dnů demisi předseda vlády a s ním, jeho prostřednictvím i všichni ministři navržení na Hnutím ANO 2011.

Článek 9

"Každá ze smluvních stran se zavazuje, že po dobu trvání této koaliční smlouvy nevyvolá na půdě Poslanecké sněmovny hlasování o vyslovení nedůvěry vládě a nebo hlasování o rozpuštění Poslanecké sněmovny a ani se k takovým hlasováním nepřipojí."
Dohadovací řízení se týká případných problémů s plněním programového prohlášení vlády. K takovým problémům zatím nedošlo a žádné dohadovací řízení nebylo zahájeno.

Jestliže ČSSD využívá současnou politickou situaci, která nemá s vládou nic společného hrozí demisí svých ministrů, jde o porušní koaliční smlouvy. Přesněji řečeno jde o vydírání, které má vést k odstoupení mministerského předsedy.

Zase někdo zapomněl, že s demisí misterského předsedy padá automaticky celá vláda. To se velmi rychle dozvěděl Sobotka.

Pokud tedy podají všichni ministři ČSSD demisi, je zřejmé, že není kryta programovými rozpory v koalici a president ji může přijmout. Tím dojde k tomu, co již naznačil Okamura za SPD.

Jeho strana nebude požadovat výměnou za spolupráci s ANO ministerská křesla, ale co největší programovou shodu. To znamená, že Babiš vytvoří jednobarevnou vládu.

Pro ČSSD to znamená, že ztratí Ministerstvo vnitra a nezíská Ministerstvo spravedlnosti. Ano se tedy dostane k informacím o tom, kdo mohl mít prsty v obvinění za Čapí hnízdo.

Z průběhu vyšetřování je zřejmé, že policie ani dozorující státní zástupci nevědí, jak z té šlamastiky vybřednout. Vyšetřování poměrně jednoduchého podnikatelského záměru již trvá tři roky. A to ještě není řeč o správním řízení, které mělo případné nedostatky v žádosti o dotaci odhalit.

V situaci, kdy republika sedí na časovaných bombách zvaných chudoba, exekuce a nedostupnost bydlení se politici předhánějí v prolévání krokodýlích slz. Fiala z ODS nasadil lítostivou tváž, že prý toho je na Andreje moc a měl by si odpočinout a ulevit své rodině.

Ministryně Maláčová papouškuje fráze o tom, že by měl ministerský předseda odejít a kdesi v koutku (možná poházeným hrachem) přečkat a vrátit se, až mu bude odpuštěno.

Šmejdi, kteří rozmázli bezvýznamnou reportáž o Babišovi Jr, vyzývají Babiše, aby se choval mužně a odstoupil. Kde je ale jejich mužnost (a ženskost)?

37 komentářů :

 1. Když přišli "demokratičtí" ministři s demisemi 20.2.1948 za E. Benešem, tento jim řekl: "Abyste se, pánové, nepřepočítali!". A tak se také stalo (chyběly dvě demise - J. Masaryk a L. Svoboda). Stejně tak skončil i B. Sobotka. A s ještě větší ostudou (demise - nedemise, hůlka p. Prezidenta...). A je to tady zase!

  OdpovědětSmazat
 2. Akorát Gottwaldova hůlka měla daleko větší břink...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buran Gottwald měl svého kolaborantského lžikněze Plojhara a Rudé Právo a Zeman pupkatého agentského antikrista Duku a Prasečí Listy ?
   Podobně, jako huhňavý křiváček Beneš připravil cestu buranu Gottwaldovi, učinil tak i křivohubý Klaus se svými poskoky Zemanovi. Jsou jenom mnohem sehranější. A blbé socky to těmto agentům stále žerou - jako důchodci akce šmejdů. Oba střídá drzejší, mladší a méně senilní agent Babiš, v budování oligarchického komunizmu.
   Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je jeho lůzovitý, závistivý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá a bude kolaborovat s každým, kdo přijde, třeba s přivandrovalečským estébákem Burešem. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ohání se Švédskem, kde by mu však nedali ani asyl, ani sociální dávku. Ohání se Masarykem, který by mu ruku nepodal. Přežije Milouš Zeman Milouše Jakeše a překoná ho ???
   Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, žlučovitých, i zemanovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se rozdávalo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale promoskevskou trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Levicoví lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc či družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí bez olupování těch úspěšnějších nebo bez darů z EU. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni a připravují se na moment, kdy azbucky uloupí (znárodní) západní investice v ČR, poskytnuté v době, kdy zde postkomunistická lůza chcípala hladem. Pro Západ jsou stejně nedůvěryhodní a nespolehliví, jako v době předválečného Mnichova pro Francii a Británii. Polsko mělo už tehdy větší cenu.

   Smazat
 3. Pan Jírovec tu hlavičku hřebíku svým kladívkem trefil přesně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli jste si přečetli jak nebezpečně se choval u dálnice, tak můžeme být rádi, že už se po českých silnicích nepohybuje.

   A CITUJI:
   "Při přijímání do psychiatrické nemocnice s ním nebyl žádný smysluplný kontakt, vykřikoval nesmyslná hesla či věty, všemu se bránil,“ píše se v dokumentu"

   Tady se dá jen říci že geny jsou geny, ty se nedají ošálit.

   Jak se říkalo: "Jablko nepadá daleko od stromu"

   Vždyť mladej se jen chová jako starej.

   Dneska v TV zase bábiš lhal, opakoval svoje odrhovačky a neodpovídal na otázky.

   Je to arogantní zbohatlík který by se s člověkem který má normální hodnoty nezaměřené na hrabání pod sebe neuměl ani bavit. Na to má moc slámy z hnízda na hlavě a dokonce i v gumákách.

   Normální člověk nevsází riziko na děti pro ubohé promile vlastního majetku. To přímo názorně ukazuje jaký je to šílenec v honbě za majetkem.

   Smazat
  2. Podle sebe ,soudím tebe.

   Smazat
 4. No dnes tu jsou články a příspěvky na jedničku. Dík.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo pravdu 9:31 je třeba zadupat do země, kriminalizovat a právně co nejvíce potrestat. Pro vás rudou bandu co se zastáváte stbáka jen jeden dotaz. Kdyby na nějaké redaktory za zveřejnění špinavosti, podal žalobu Kalousek, tak jim to budete taky přát a souhlasit s ním? Co na tom, že se Babiš dvakrát schovával jako obyčejný lump za imunitu, co na tom, že lže jako Zeman, prostě je váš, tak se toho migranta budete do krve zastávat.
   Babiš je prostě pomsta Slováků na České republice a jejich využití hloupost a demence části českých voličů.
   L. Ondráček Brno

   Smazat
  2. 9:31
   Jak vidno už sami vědí, že to přehnali nejen morálně, ale i právně. Ona je totiž nebude stíhat česká justice podle českých zákonů, ale Švýcarská justice podle Švýcarských zákonů. Podle našich možná nic neporušili, ale podle Švýcarských ano a novinky to vědí a jen mlží. Je to celé prasárna. Zatímco reportérem vynucovanou a diktovanou výpověď duševně nemocného člověka naše média a demagogický blok vydávají celou dobu za 100% pravdu a fakt, tak úplně zapadlo, že dnes parlamentní komise dostala zprávu BIS, která říká, že k žádnému únosu nedošlo a o únos nešlo. A na novinkách o tom žádná zpráva a v ČT jen krátká zpráva ráno a celý den už o tom neslyšíte. Prostě když nic jiného, tak tohle mně definitivně přesvědčilo o nestrannosti novinek a ČT. René Türscherl

   Smazat
  3. 22. listopadu 2018 9:31

   eSTéBák si nejel do Švýcar zahrát se synem šachy, ale instruovat exmanželku a nezdárného syna o tom co udělají a co budou tvrdit. Samozřejmě přivezl prachy, které celý tenhle jeho bezedný septik zaplatí.
   To ví každý normální člověk.
   Vaníšek

   Smazat
 5. Oč jsou policie a soudy jiné, než po r. 1938. (Dřívějšek si moc nepamatuji). I dnes si kdekdo i anonymně může podat udání na toho, na koho má třeba vztek a po za buku se může těšit, jak je pak nevinný člověk perzekuován, šikanová, vláčen žumpou bulváru, také žumpou ČÉTÉ a jakou má obranu, či snad ochranu? Samozřejmě dobře stvořena propaganda s potřebnou dávkou demagogie u nás dovede z nevinného obratem udělat vícenásobného třeba vraha, znásilňovače, zloděje a lidé samozřejmě bulváru skálopevně věří, proto je ve svých lžích tak úspěšný, jak ukazují jeho zisky a náklad. Ovšem to je potrava bulváru, lhát, lhát a zase lhát, bulvár ví, že pravda nikoho nezajímá , je nudná a proto neprodejná. A tak se u nás vyrábí "kauzy", pronásledují se lidé a když se pak, obvykle po letech, neb ani policie ani soudy si nechtějí přiznat, že naletěly a věci "protahují", samozřejmě často i na objednávku a za palmare do "ztracena", tak se pronásledovaný potichoučku odškodní z kapes daňových poplatníků a vše se zamete pod koberec. Udavači, konfidenti, donašeči - ať z řad občanů nebo členů parlamentu atd. jsou samozřejmě vysmáti. Nepřítele dehonestovali, zničili mu kariéru, třeba i rodinu, třeba jejích zásluhou pak někdo vraždil - vše je fuk, jede se dál - do lůna pseudodemokratického bloku! Vítězí podvod, lež, násilí!
  Tedy propaganda naše současná je stejně účinná,jako byla propaganda Hitlerova. Dnesd už věřím, že nacisté také věřili, že antisemitismus, antikomunismus, antihumanismus jsou velice dobré nástroje k "východě lidí" k nezbytnému vylepšení kvality německého národa, jeho "lidské" tváře, jako správné cesty k nejspravedlivějšímu světu. Jak se kolem sebe koukám, tak podobnou víru sdílí stále více a více Čechů u nás dnes (a myslím, že je to podobné i v ostatních zemích "nejspravedlivější EU"), kteří se tulí k pražské kavárně, k čemusi, co se nazývalo dříve "hanlivě" nacismem a dnes demokracií!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A to se ještě opomíjí jeden důležitý aspekt celé věci. Jestli si tito dva záhadologové Slonková s Kubíkem nezaložili e mail ze kterého mohli fiktivně pod jménem Andreje Babiše mladšího žádat o spojení s českou policií, protože e mailová adresa ze které měla být korespondence na Seznam.cz vedena na výzvy české policie stále nereaguje.P.K.

   Smazat
  2. To je náhodička! A v cele určitě nebudou spolu !
   Tam na 100% stačilo ,že se v podstatě vloupali do domu!!!! A vůbec co tam měli nějací debílíti dělat a pokud to bylo na něčí objednávku,alespoň jim bude mít kdo nosit buchty za mříže !!! Jsem pro ať je zavřou,alespoň na 5let,budou mít o čem přemýšlet!Ještě před tím bych zasáhla do jejich rodin, soukromí,a zdravotní dokumentace !Hnus je slabé slovo i když jsem Babiše nevolila , příště budu a velmi ráda !!!

   Leo

   Smazat
 6. Jen ať čssd padá do kytek pokud bude ve vládě Okamura budu rád.

  OdpovědětSmazat
 7. Počítali, počítali, počítali ... a furt to nevychází.
  Je vidět, že ty kurvy z debilova mají hovno co dělat.
  Jenom počítají, jak ti lichváři, které v tak hojném
  počtu stvořili. A čím víc, tím víc voličů pravých fašounů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. J Fučík: A bude ještě krásnější až vy tu nebudete. Asi už tehdy o socdem něco věděl

   Smazat
 8. Pro Babiše jasný signál, že sázka na ČSSD je podání čertovi prstu... Že ho zradí, kdykoli bude třeba. Může si s nimi podepisovat co chce, když chybí morálka a čest to dodržet. Oni samozřejmě doufají, že vláda nepadne, natož sněmovna, protože to by byl jejich konec. Jen se chvástají, aby se vlk nažral (demokratický blok) a koza (Babišova vláda) zůstala celá. Vztahy to ale zcela jistě poškodí. A právem. J.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. plně s vámi souhlasím od koryta se praseti nikdy nechce to samé platí o politicích

   Smazat
 9. Bylo by zajímavé,kdyby zítra hlasovalo hnutí ANO pro nedůvěru vlastní vládě (rozpuštění sněmovny,nové volby),ostatní si domyslete...

  OdpovědětSmazat
 10. JK Novák Jde jen o maličkost - české jaderné elektrárny a Westinghouse. Viz dnešní prohlášení Babiše v Dukovanech či zpráva BIS o těch agresivních Rusech co nechtěj NATO a prý ani EU (Steve Bannon je holt ruský agent)

  OdpovědětSmazat
 11. Demokrati by už měli postavit nějakou elektrárnu. Jsou u kormidla třicet let a hovno.
  Totalitáři tady, za o málo delší dobu, postavili všechny
  elektrárny a přehrady.

  OdpovědětSmazat
 12. Nežádejte po ČSSD čest, jde historicky - od konce 19. století - o stranu renegátů, sluhů kapitálu za všimné.

  OdpovědětSmazat
 13. Nenechte se blbnout,elektrárnu potřebujeme jen jako další tunel a na dluh. Když někomu dlužíte, tak jste v jeho moci.Zadlužení po krk,budeme dál exportovat MKW do Rakous a Zelení sousedi nám budou nadávat za jaderné elektrárny. Možná dnešní politická krize souvisí s odmitnutím posunu postihu o 5let za nekalé hospodářské činy,které končí 31.

  OdpovědětSmazat
 14. Dočetla jsem se, že Štětina si přivezl do Europarlamentu Patočku a Šafra na nějaký hanobící seminář, kde napráskali všechny mediální lži o Babišovi a mj. požádali, "aby Evropská unie začala v ČR financovat pluralitu, kvalitu a nezávislost novinářské práce“ .... každému Čechovi by mělo být za ty práskače a žebráky stydno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Štětína a Patočka, známá esa, už 1.třídě bonzovalí.

   Smazat
 15. 30. května 2018
  Server Neovlivní přinesl článek Sabiny Slonkové „Policie řešila únos Andreje Babiše juniora“. V něm stálo, že koncem roku 2017 dorazil na kriminalistický ústav e-mail podepsaný Andrejem Babišem mladším, v němž bylo, že pisatele kdosi drží na Ukrajině proti jeho vůli. Policie potvrdila, že se věcí zabývala, ale uvedla, že nezjistila protiprávní jednání. Přímo s Babišem mladším však podle serveru nemluvila.
  Pondělí 12. listopadu
  Server SeznamZprávy publikoval reportáž, v níž vystupuje syn českého premiéra Andrej Babiš mladší. Reportéři Sabina Slonková a Jiří Kubík ho zastihli ve Švýcarsku v bytě, kde žije se svou matkou, první manželkou premiéra.
  V rozhovoru vedeném ve dveřích bytu a natáčeném skrytou kamerou Babiš mladší mimo jiné uvedl, že jeho otec chtěl, aby syn „zmizel“ v souvislosti s vyšetřováním dotační kauzy Čapí hnízdo, v níž oba čelí trestnímu stíhání.
  S tím, aby zmizel, prý souvisela i jeho cesta na Krym. Tam ho odvezl spolupracovník Agrofertu Petr Protopopov, manžel psychiatričky a političky ANO Dity Protopopové, která měla Babiše mladšího v péči a psala o něm zdravotní zprávu pro policii, že nemůže vypovídat. Premiérův syn dostal prý na výběr, jestli ho zavřou do psychiatrické léčebny, nebo „pojede na prázdniny”.
  V reportáži Babiš mladší říká, že se Protopopova trochu bojí. Ke svému psychickému zdraví řekl, že má „jistou diagnózu“ a bere léky.
  Úterý 13. listopadu
  Premiér Andrej Babiš, který byl zrovna v pracovně v Palermu na Sicílii, řekl, že jeho syn trpí duševní poruchou a léčí se. Podle něj se nekonal žádný únos. Vymezil se proti způsobu natáčení reportáže.
  Lékařka Dita Protopopová (ANO) rezignovala na post zastupitelky na Praze 8. Uvedla, že ji urážejí a mrzí „lživé informace“, které se objevily v médiích. „Do politiky jsem nevstupovala, abych ohrozila svou rodinu, a tlak, který nejen na mě, ale hlavně na mé nejbližší v posledních hodinách je, je neúnosný,“ zdůvodnila svůj krok.
  Opoziční ODS, Piráti, SPD, KDU-ČSL, TOP 09 a STAN vyzvaly Andreje Babiše, aby opustil funkci premiéra, dokud nedojde k vyšetření kauzy Čapí hnízdo. Oznámily návrh na hlasování o nedůvěře vládě.
  Nejvyšší státní zastupitelství oznámilo, že dalo podnět Městskému státnímu zastupitelství v Praze k prověření podezření, že mohl být Babiš junior na Krym odvezen proti své vůli. Mohlo by se totiž jednat o omezení osobní svobody či únos.
  Prezident Miloš Zeman v TV Nova uvedl, že mu informace o únosu Babišova syna připadají jako divoká konspirace. Na otázku, zda by kauza mohla ohrozit vládu a její fungování, řekl, že by některému politikovi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. musely selhat nervy a doporučil Babišovi, aby mu neselhaly.
   Středa 14. listopadu
   Předseda SPD Tomio Okamura uvedl, že jeho úterní vystoupení společně s opozicí bylo vedeno jinými pohnutkami. SPD by podle něj v účasti ve vládě nebo v její podpoře mohla nahradit ČSSD. Řekl to prý Babišovi.
   Národní ústav duševního zdraví uvedl, že prověřil zprávy, které Dita Protopopová napsala, a konstatoval, že v nich nenašel žádná pochybení.
   Premiér Andrej Babiš (ANO) novinářům řekl, že jeho syn trpí schizofrenií. Kauza jeho únosu na Krym je podle něj vykonstruovaná a má za cíl jej odstranit z české politické scény.
   Čtvrtek 15. listopadu
   V rozhovoru, který přineslo Právo, Petr Protopopov přiznal, že byl s Babišem mladším na podzim roku 2017 na Krymu. Řekl, že byl asistentem, který se měl o nemocného premiérova syna starat, a že k němu měl vztah jako k nevlastnímu bratrovi.
   Senátoři přijali usnesení, v němž vyzvali premiéra Andreje Babiše (ANO) k rezignaci v souvislosti s posledními okolnostmi kolem kauzy Čapí hnízdo. Podle senátorů je nepřijatelné, aby byl Babiš do vyšetření případu ve vládě.
   SeznamZprávy publikoval e-mail, který má být od Andreje Babiše juniora. V něm se vymezuje proti tvrzení, že musí být pod neustálým dozorem a přeje si telefonický kontakt s policií vyšetřující jeho „případ z Ukrajiny a Ruska“.
   Na kauzu ohledně údajného únosu syna českého premiéra reagovala mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marija Zacharovová. „Viděli jsme zprávy na toto téma. Podle prvotní analýzy, kterou jsme si udělali, se to velice podobá nějaké falešné zprávě, provokaci, vyrobené kvůli nějakým vnitropolitickým cílům. Zaznamenali jsme také vyjádření, které učinil sám český premiér, který vše popíral. Žádné další informace k tomu nemám," řekla.
   Prezident Miloš Zeman v rozhovoru pro TV Barrandov uvedl, že v případě vyslovení nedůvěry vládě by složením nového kabinetu pověřil opět Babiše.
   Pátek 16. listopadu
   V rozhovoru pro deník Právo Andrej Babiš uvedl, že cesty svého syna na Ukrajinu a do Ruska platil on.
   Na tiskové konferenci Babiš uvedl, že navzdory výzvám k rezignaci v souvislosti s údajným únosem jeho syna na Krym nehodlá odstoupit a neučiní tak nikdy.
   Neděle 18. listopadu
   Na Babišově facebookovém profilu, který obsluhuje jeho PR tým, se objevil text líčící návštěvu premiéra u jeho syna. „Už pochopili, jak je novináři zneužili. Že se snaží zneužít mého nemocného syna a postavit ho proti mně... ...Včera jsme spolu strávili asi pět hodin, povídali si a hráli šachy,“ stojí v textu.
   Bývalá manželka premiéra Andreje Babiše Beata v neděli odsoudila novináře Sabinu Slonkovou a Jiřího Kubíka za to, že skrytou kamerou natáčeli rozhovor s jejím nemocným synem. Jejich reportáž považuje za útok proti soukromí.

   Smazat
  2. BIS prověřila manžele Protopopovy, napojení na ruské služby nezjistila!

   Bezpečnostní informační služba (BIS) nemá žádné informace o vlivu ruských tajných služeb na kauzu Andreje Babiše mladšího. Služba kvůli možnému napojení na ruské zpravodajce prověřila i manžele Protopopovy. Informace zazněla ve čtvrtek na jednání sněmovní komise pro kontrolu BIS.

   https://www.novinky.cz/domaci/489940-bis-proverila-manzele-protopopovy-napojeni-na-ruske-sluzby-nezjistila.html

   Smazat
  3. Rozuzlení:

   Anonymní 22. listopadu 2018 19:14

   (Zbyněk Ritter)

   Vydavatelem Neovlivni.cz je firma Dead Line Media, s.r.o. IČO: 03664317 Jateční 1224/27, Holešovice, Praha 7, kterou založil Jakub Unger, spoluzakladatel opět Bakalova Aktualne.cz a přítel Sabiny Slonkové.

   Právě Sabina Slonková se stává od 13. června 2016 spolujednatelkou Dead Line Media Jakuba Ungera, který vydává Neovlivni.cz. 1. Jakub Unger dříve působil jako obsahový ředitel mediálního koncernu Centrum Holdings resp. portálu Centrum.cz, který provozuje kdo?

   No přece Zdeněk Bakala! V roce 2013 vydavatelství Economia Zdeňka Bakaly, Centrum Holdings koupilo, a stalo se tak součástí Bakalova mediálního portfolia. Předtím Jakub Unger působil v Bakalových Hospodářských novinách, a předtím v časopise Týden.

   Ze by za timhle stal Bakala, asi jo, Bakalu nemusim protoze to OKD je od nej velke svinstvo rozhodne vetsi nez nejake capi hnizdo, V okd stat prodelal vice penez nez v tom capim hnizde.

   Převzal a děkuje Ramón

   Smazat
  4. Seděl už někdy na pražském hradě ostudnější, vlezlejší a ubožejší bolševický intrikán ???
   Buran Gottwald měl svého kolaborantského lžikněze Plojhara a Rudé Právo a Zeman pupkatého agentského antikrista Duku, Národní Voloviny a Prasečí Listy ?
   V nezdravém těle - nezdravý duch ! Udrží ještě stolici ? Přežije Milouš Zeman Milouše Jakeše a překoná ho ???
   Na lumpenhradě plném kryptobolševických kolaborantských buranů a agentů. Jaký národ - takový lůzovitý prezident.
   Král Miloš Lávra má oslí uši a je miláčkem oslího ovčuráčkovského národa, stejně jako po zuby ozbrojená první dáma Zrovnazhovnapřemyslovna se švejkem na vozíku. Naděje v odkazu na konci příspěvku.
   Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých a ztopořených zamindrákovaných řiťolezů typu veleby, foldyny, kotrby, ringa, hůlky, renče, jandáka, doubravy, davida, hejmy, bureše či ovčuráčka a žantovského. Socky se kojí nadějí, že se nažerou papírových majetkových přiznání nebo jiných papírových slibů – ale žlučovitá závist je jenom dorazí.
   Číňané, Číňané přicházejí - zpívejme přátelé !!!
   Už vidím zemanovské čecháčky a Středulu, jak úderničí v poklusu jako čínští kuliové pro čínské investory a kopou zemanův bezvodý kanál, až celí sežloutnou a oči se jim sešikmí, jak budou zisky z "rodinného stříbra" putovat do Číny. "...a za hrnec stuchlé rýže poníženě důtky líže, jimiž tisíckrát byl bit ..." (Svatopluk Čech - Písně otroka).
   Buranova vepří hlava (s jitrnicí v rypáku) je nejlepší symbolikou levorukých buráků (burák = buran + č…). Spolehlivě přitahuje mouchy a odpuzuje nejen muslimy. Pomůže jateční pistole vyzbrojené První dámy ?
   Podobně, jako huhňavý křiváček Beneš připravil cestu buranu Gottwaldovi, učinil tak i křivohubý Klaus se svými poskoky Zemanovi. Jsou jenom mnohem sehranější. A blbé socky to těmto agentům stále žerou - jako důchodci akce šmejdů. Oba střídá mladší a méně senilní Babiš, v budování oligarchického komunizmu.

   Smazat
  5. Šíření poplašné zprávy!

   Domnívám se, že vedle spáchání trestného činu, o které píše Erik Best, tj. nepovolené vniknutí za účelem spáchání trestného činu, se Slonková dopustila ještě jednoho trestného činu a to je šíření poplašné zprávy podle § 357.
   Jestliže Slonková obvinila Babiše staršího z únosu syna na Ukrajinu a bez jakýchkoli dalších ověřování ji vypustila na veřejnost, přičemž tuto věc policie již vyšetřovala a odložila, jedná se nepochybně o šíření poplašné zprávy!

   § 357Šíření poplašné zprávy
   (1) Kdo úmyslně způsobí nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.

   Erik Best
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Nepovolene-vniknuti-za-ucelem-spachani-trestneho-cinu-varuje-Slonkovou-s-Kubikem-Erik-Best-A-pronasi-jasna-slova-o-Babisove-budoucnosti-560056

   Smazat
  6. 22:13: Převzal jsem tento příspěvek z diskuze na jiném serveru:

   Slavomír Beneš píše:

   Já tedy rozhodně za Trumpem stojím a hrdě se k tomu hlásím.
   Nejsem občan USA, ale když někteří Češi mohou říci, že Zeman není jejich prezident, tak já zase mohu říci, že Trump je mým prezidentem. Obojí neplatí po právní stránce, ale obojí platí po stránce toho, jak to příslušné osoby vidí.
   Mám dva prezidenty, tedy Zemana a Trumpa. A hrdý jsem na oba.

   Smazat
  7. Vyřiďte dík za převzatý názor panu Slavomíru Benešovi a jeho převzetí 0:03!

   Anonymní 23. listopadu 2018 0:03

   22:13: Převzal jsem tento příspěvek z diskuze na jiném serveru:

   Slavomír Beneš píše:

   Já tedy rozhodně za Trumpem stojím a hrdě se k tomu hlásím.
   Nejsem občan USA, ale když někteří Češi mohou říci, že Zeman není jejich prezident, tak já zase mohu říci, že Trump je mým prezidentem. Obojí neplatí po právní stránce, ale obojí platí po stránce toho, jak to příslušné osoby vidí.
   Mám dva prezidenty, tedy Zemana a Trumpa. A hrdý jsem na oba.

   Ramón

   Smazat
 16. Převrat definitivně zkrachoval. Únos na Krym je vyfabulovaný, na AE je fotka soudního rozhodnutí o nucené hospitalizaci Babiše mladšího. Na Slonkovou je ve Švýcarsku podáno trestní oznámení. Zbývá otázka, kdo to organizoval a platil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, na Aeronetu je cauza Slonkové a spol, kteří flagrantním způsobem zneužili cizince se závažnou duševní chorobou (diagnosa vysvětlena v článku na AE) a spáchali podle švýcarského práva zločin!

   Tedy celé třeštění pravicových parlamentních skřetů a ODS je opřené na MEDIÁLNÍ LŽI ZLOČINCŮ! "Blahopřeji"

   Smazat
  2. Platil to tento 22. listopadu 2018 22:13, sociopat a ČŮRÁ£.

   Smazat
 17. Škoda, že naší kluci a dívky novinářští nepochytili poctivost od pana Besta.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.