Reklama

pondělí 19. listopadu 2018

Přípravy k válce s Ruskem: Na Ukrajině se zřítila stíhačka SU-27 s americkým pilotem v kokpitu! Americký pilot i jeho ukrajinský instruktor zahynuli!

Jiří Baťa
19. 11. 2018
Co dělal americký pilot v ukrajinském stroji určeném pro výcvik kadetů na ostrém vojenském cvičení NATO Clear Sky 2018? Co pohledávají vojska aliance na území nečlenského státu, kde navíc probíhá občanská válka? Chystá se provokace s “ruskou” stíhačkou na jaro příštího roku? Belgie jako centrála NATO, Velká Británie v protiruské kauze Skripal, Holandsko v kauze sestřeleného letu MH17 na Ukrajině, Dánsko svojí kritikou proti závislosti EU na ruském plynu, Estonsko jako země, která z Pobaltských zemí nejvíce bojovala na straně Wehrmachtu proti SSSR a vyhlazovala Židy za II. sv. války a nenávidí dnešní Rusko, Polsko svojí nenávistí k Rusku, Rumunsko se svojí americkou protiraketovou základnou ve městě Deveselu a samozřejmě, jak jinak, Ukrajina. Všechno tedy země, které jsou v žoldu amerického řízení. Na tomto cvičení nejsou Němci, Francouzi, Španělé, ale ani Češi nebo Slováci.


Clear Sky 2018 je tak prostě nácvikem věrných, kteří se chystají rozpoutat příští rok na jaře Pochod na východ. Politici v ČR přitom mlčí jako zařezaní a nedokáží vysvětlit, jak je možné, že vojska NATO operují na území státu, který je dosud ve stavu občanské války a současně země, která podepsala Minský protokol. V takové době jsou tato vojenská cvičení pouze dalším faktorem destabilizace Ukrajiny. Ale zdaleka už nejde jenom o cvičení, protože ve chvíli, kdy američtí piloti plní bojové úlohy v rámci cvičení NATO v kabině ruských stíhaček a za dozoru ukrajinských instruktorů, tak to zcela mění obraz.

To není obyčejné cvičení, to je nácvik první reakce na vyprovokovaný útok Ruska na Ukrajinu, který bude zinscenovaný americkým pilotem v ruské stíhačce. Generálové mají plán, jak obvinit Rusko už nejenom z kauzy Skripal a Novičok, nejenom z ovlivnění voleb v USA, nejenom z chemických útoků v Sýrii, nejenom ze sestřelení letu MH17 na Ukrajině, ale nově i z leteckého útoku na Ukrajinu. Příprava na válku je tak v plném proudu, američtí piloti usedají na Ukrajině ruské stíhačky.
Naprosto otřesná informace dnes přišla z Ukrajiny, která bohužel pouze dokreslí neustávající přípravy na konflikt s Ruskem. Během právě probíhajícího vojenského cvičení 8 armád NATO na Ukrajině pod názvem Clear Sky 2018 došlo k zásadnímu incidentu, který překračuje rámec běžné nehody. Jihozápadně od Kyjeva poblíž vesnice Ulanov došlo ke zřícení dvoumístné výcvikové ruské stíhačky Suchoj SU-27 UB v ukrajinských barvách, ve které seděl americký pilot (nikoliv US Air Force, ale k překvapení všech Národní gardy Kalifornie, o tom ale až níže v článku) a ukrajinský instruktor.
Incident je o to vážnější, že se jednalo o tzv. spárku, tedy dvoumístný výcvikový stroj ukrajinské letecké kadetní školy, který na ostrém cvičení logicky neměl co pohledávat, protože vojenských manévrů Clear Sky se účastní pouze bojové jednotky 8 armád NATO a ukrajinské armády. Podle informací médií se cvičení účastní americké frontové dvoumotorové stíhací stroje F-15. Cvičení Clear Sky 2018 se účastní 8 členských zemí NATO a Ukrajina.
Belgie
Velká Británie
Holandsko
Dánsko
Estonsko
Polsko
Rumunsko
Spojené státy
Ukrajina

Otázka pro občany v ČR a nejen v ČR je jasná, co k čertu nacvičují vojska 8 zemí NATO na Ukrajině a proč se najednou objevují v ukrajinských výcvikových stíhačkách američtí piloti v ruských strojích Suchoj Su-27? Už chápete, proč v nočních transportech míří americká vojenská technika a celé tankové prapory po železnici přes Slovensko na Ukrajinu? Severoatlantická aliance přemisťuje vojenskou techniku na území svého nového člena aliance, Ukrajiny. Tiché členství Ukrajiny v NATO stvrdil svým podpisem v tajném exekutivním příkazu přímo Donald Trump, který autorizoval americkou armádu k tomu, aby začala na území Ukrajiny nasunovat zbraňové systémy a současně, aby došlo k zahájení výcviku ukrajinské armády k tomu, aby se seznámila s americkou vojenskou technikou. Jenže, incident z Ukrajiny ukazuje, že celá operace tichého začlenění Ukrajiny do NATO má ještě jiný rozměr.

Školní výcvikový SU-27UB neměl na cvičení armád co pohledávat

Vojenského cvičení, jak dnes odpoledne na ruské televizi upozornil jeden z ruských vojenských velitelů, není v žádném případě místem, kde by bylo dovoleno operovat se školními a výcvikovými dvoumístnými stroji, ve kterých sedí nováčci, kadeti, nebo dokonce cizinci, kteří se na Ukrajině učí pilotovat ruské stíhačky ve vlastnictví ukrajinské armády. Podle všeho to ukazuje na to, že americký pilot nacvičoval přímo během operace Clear Sky 2018 manévr, který nezvládl a instruktor nedokázal chybu kadeta již korigovat a došlo ke zřícení stroje. Otázkou je co vlastně cvičební dvoumístná SU-27 UB pohledávala v prostoru cvičení Clear Sky 2018? Američan se podle všeho učil jistou sérii manévrů. Proč je to tak důležité? Ruští piloti totiž prochází v Rusku výcvikem, který je naprosto odlišný od západních leteckých kadetních škol.

Pokud stíhačku pilotuje ruský pilot, je to úplně jiný postup řízení stroje a letové dráhy, které jsou charakteristické tzv. Lefertovou doktrínou úderu stroje na cíl, prudkým obratem letové dráhy stroje a přechodem do nadzvukového únikového režimu. Tato letová doktrína vznikla počátkem 70. let v Sovětském svazu jako nástroj k tomu, aby piloti po úderu na cíle vojsk NATO měli dostatek výkonu a času k odletu. Přiblížení k cíli probíhá podzvukovou rychlostí v nízké letové hladině, po splnění úkolu za použití ostrých zatáček a manévru na vyhnutí se poškození od protiletadlového flaku, však stroj prudce otáčí vzad s obrovským přetížením působícím na pilota a zapíná forsáž, načež přechází se strojem do únikového nadzvukového letu ve vyšší letové hladině. Hlavním úkolem této ruské doktríny je zachránit pilota, aby nebyl sestřelen na místě bojového úkolu, kde je stroj nejzranitelnější. Ruské stroje se nedají pilotovat americkým způsobem. Ruské stíhačky byly navrženy s koncepcí vysoké manévrovatelnosti pro provádění přesných úderů na malém prostoru s minimálními poloměry zatáček stroje. V kombinaci s vysokým přetížením je velmi pravděpodobné, že americký pilot ztratil vědomí při vysokém přetížení a z nějakého důvodu nebyl instruktor schopen tuto jeho chybu korigovat. To se opravdu může stát, ale instruktor na takové situace musí být připraven. Jenže znovu se vracíme k otázce, co proboha kadetní stroj pohledával na ostrém cvičení NATO a navíc s americkým pilotem v kabině ruského stroje? Podle všeho to vypadá, že americký pilot se na Ukrajině učil létat na ruském stroji ruským způsobem, tedy s vysokými géčky v zatáčkách, které jsou doménou a vývozním artiklem Su-27, ale zkoušení takových manévrů na cvičení NATO je opravdu hazard a bizarní záležitost.

Dostáváme se tak k velmi podivnému vysvětlení této události. Americký pilot měl za úkol během cvičení předvést americkým a aliančním vojákům, co se v ukrajinské kadetní škole na ruském stroji naučil. Proč se ale americký pilot učí na ruském Suchoji, namísto toho, aby Američané spíš učili Ukrajince pilotovat americké stíhačky? Odpověď nás asi vyděsí, ale tento pilot zřejmě byl cvičen k tomu, aby se v blízké době zhostil role provokatéra, který už s jednomístnou s ruskou stíhačkou z výzbroje ukrajinské armády, která bude přestříkána do ruských barev, provede útok na Ukrajinu jako ruský pilot. Způsob letu stroje, prudké manévry a krátké zatáčky, budou potom nepochybným důkazem, že šlo o ruského pilota na stroji Suchoj Su27. Stroj zaútočí na postavení ukrajinské armády v blízkosti Donbasu a Kyjev obviní Moskvu z válečného aktu. Pokud Rusové uvidí potom na západních televizích záběry stroje, který je pilotován charakteristicky ruským způsobem, začnou být z toho sami zmateni.
V ruské stíhačce zahynul pilot Kalifornské národní letecké gardy, nikoliv voják americké armády nebo pilot letectva US Air Force, a to vyvolává otázníky. Na Ukrajině tak probíhá intenzivní příprava pro vyvolání konfliktu, který bude uměle vyprovokován a obviněno bude Rusko. Všechno se schyluje k jaru příštího roku, jak už jsem několikrát upozorňoval, že na Ukrajině se chystá provokace, jejímž cílem bude definitivní vyvolání války s Ruskem. Všimněte si, kde se nachází Rusko, v jaké je situaci. Na území Ukrajiny se prohání 8 armád členských zemí NATO, už to nejsou jenom Američané. Na Ukrajině NATO pořádá vojenské manévry spolu s ukrajinskou armádou a američtí piloti se zjevují v kokpitech ruských stíhaček ve vlastnictví Ukrajiny. Během ostrého armádního cvičení americký pilot s instruktorem ukazují vojákům pokročilé prvky vysoké pilotáže ruského stroje a charakteristické ruské letové manévry na tomto stroji. K něčemu dojde a stroj se zřítí.

Podle informací je zahynulý americký pilot členem 144. stíhací letky americké národní letecké gardy v kalifornském Fresnu, což do celé kauzy na Ukrajině vráží úplně jiný rozměr, protože jednotky americké národní gardy nespadají pod velení NATO, ale pouze pod velení amerického prezidenta. Co pohledávají příslušníci americké národní gardy na Ukrajině, to je záhadou. Operace tak začíná smrdět o to více, když víme, že na Ukrajinu míří tanky a vojenská technika v pouštní kamufláži.

Pokud by došlo k vypuknutí války, potřebuje Pentagon a americký prezident souhlas Kongresu, ale netýká se to Národní gardy. Ta podléhá pouze prezidentovi, který ji může nasadit na ochranu amerických zájmů a amerického lidu tam, kde je potřeba, ale i když název zní “Národní garda”, prezident není omezen jejím nasazením v cizině i proti souhlasu Kongresu. To by zcela měnilo situaci v rozložení americké moci, protože by to znamenalo, že Pentagon (skrze svoji loutku v podobě prezidenta Trumpa) chce obejít Kongres na Ukrajině. Navíc pozor, všimněte si, kdo se cvičení Clear Sky 2018 účastní. Všech ostatních 7 zemí NATO totiž je vazalskými státy USA a spolupracují s americkými armádními elitami na operacích proti Rusku
To je ale náhoda, že cvičení Clear Sky 2018 se účastní pouze ty země, které mají s USA nadstandardní vztahy a vazalské partnerství. Výčet mluví sám za sebe: Belgie jako centrála NATO, Velká Británie v protiruské kauze Skripal, Holandsko v kauze sestřeleného letu MH17 na Ukrajině, Dánsko svojí kritikou proti závislosti EU na ruském plynu, Estonsko jako země, která z Pobaltských zemí nejvíce bojovala na straně Wehrmachtu proti SSSR a vyhlazovala Židy za II. sv. války a nenávidí dnešní Rusko, Polsko svojí nenávistí k Rusku, Rumunsko se svojí americkou protiraketovou základnou ve městě Deveselu a samozřejmě Ukrajina. Všechno tedy země, které jsou v žoldu amerického řízení. Na cvičení nejsou Němci, Francouzi, Španělé, ale ani Češi nebo Slováci. Clear Sky 2018 je tak prostě nácvikem věrných, kteří se chystají rozpoutat příští rok na jaře Pochod na východ.

Politici v ČR přitom mlčí jako zařezaní a nedokáží vysvětlit, jak je možné, že vojska NATO operují na území státu, který je dosud ve stavu občanské války a současně je to země, která podepsala Minský protokol. V takové době jsou tato vojenská cvičení pouze dalším faktorem destabilizace Ukrajiny. Ale zdaleka už nejde jenom o cvičení, protože ve chvíli, kdy američtí piloti plní bojové úlohy v rámci cvičení NATO v kabině ruských stíhaček a za dozoru ukrajinských instruktorů, tak to zcela mění obraz. To není obyčejné cvičení, to je nácvik první reakce na vyprovokovat útok Ruska na Ukrajinu, který bude zinscenovaný americkým pilotem v ruské stíhačce. Generálové mají plán, jak obvinit Rusko už nejenom z kauzy Skripal a Novičok, nejenom z ovlivnění voleb v USA, nejenom z chemických útoků v Sýrii, nejenom ze sestřelení letu MH17 na Ukrajině, ale nově i z leteckého útoku na Ukrajinu. Příprava na válku je tak v plném proudu, američtí piloti už sedlají na Ukrajině ruské stíhačky. Víme o tom a měli bychom s touto eventualitou počítat.

28 komentářů :

 1. Pane Davide, asi byste měl začít pít kvalitnější alkohol. Tenhle článek je bezmála dva měsíce starý.
  Krom toho si myslím, že jeho autorem není pan Baťa, ale co už, ne?
  -p-

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ANO,je to asi dva měsíce STARÁ informace.
   Víno bývá kvalitnější, když stárne...

   Smazat
  2. Ale no tak, kolego. To srovnávání informace s vínem asi nemyslíš úplně vážně, že?
   -p-

   Smazat
  3. Místo n manévru Dvojitý Meresjev se povedl jen poloviční Obžuchov

   Smazat
 2. Krize se blíží, asi ji odstartuje krach GE, takže lze očekávat něco k zakrytí. Nicméně si myslím, že stíhačka ruské provenience pilotovaná US pilotem to nebude. Ami mají jistě tyto stíhačky, byť ve starších verzích, k dispozici dostatek.Mají ale i dostatek poskoků, kteří by takovou false flag operaci provedli za ně (viz například sestřel MH17). Koneckonců nic takového ani nepotřebují - viz to, co začínají předvádět Ukři - čísté provokace se zadržováním lodí ...). Něco se semele, ale bude to je k zakrytí nastupující krize, neikoli války... i když dosud byly krize řešeny válkou, nicméně při existenci jaderných zbraní .. to by byla konečná a všichni to vědí, byť plkají pitomosti. Rusové dali dostatečně najevo, že připraveni jsou a na Západě je dostatek vojáků a politiků, kteří si toho jsou vědomi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. GE nekrachne, nějaký způsob se najde. Roosevelt si poradil s mnohem větším průserem a Trump může zvolit něco jako New deal v2.0 per partes. Jen je otázka, jestli se to bude líbit žralokům, kteří by rádi nějakou větší válku, protože při tom se lze napakovat.

   Smazat
 3. Nezapomeňme, kdo byl u moci, když ČR vstoupila do útočného zločinného spolčení zvaného NATO. Stalo se tak s vyloučením vůle lidu (stejně jako při "rozdělení" společného státu se Slováky). Kdo dal k dispozici český vzdušný prostor při zločinném napadení a masivním bombardování Srbska. Kdo předal velení nad půlkou české armády velitelům bundeswehru. A kdo i dnes žvaní o tom, jak se v Afghánistánu "bojuje o Prahu". Najednou i my máme tzv. válečné veterány, ač jsme nebyli se žádnou zemí ve válečném stavu, i my počítáme mrtvé vojáky z misí v zájmu a pod vedením US agresorů. Komu dáme hlas v příštích volbách, budou-li ještě nějaké.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:32 Poslední volby ukázaly, že cca 87% našich voličů nemá zájem na tom, aby naše republika opustila alianci NATO.

   Smazat
  2. 21:01 Především je příliš málo lidí, kteří by vůbec šli k volbám, není moc koho volit. Zavedené strany těžce ztrácejí kredit, když se stávají pouze převodními pákami zištných zájmů, a nové strany jsou buď (podnikatelským) projektem několika dobrodruhů nebo rozplizlým hnutím neschopným přilákat voliče. Zastupitelská role je pojímána kariérně a nikoliv jako služba ve veřejném zájmu. Ve vztahu k NATO nelze spoléhat na české švejkovství a bohužel bude muset být ještě o dost hůře, aby se lidé zvedli proti zavlékání ČR do agresí - jen aby už nebylo pozdě.

   Smazat
  3. 21:33 Cca 60% (5 milionů) voličů k volbám přišlo. To není příliš málo, to je takový ustálený počet už posledních několika voleb.
   (Dost lehce by se dalo spočítat, kolik voličů souhlasí s naší účastí v Alianci.)

   Smazat
  4. Souhlas až na "maličkost", kterou je neuzavření Mírové smlouvy s Německem, takže část "naší" armády je podřízena Wehrmachtu, tzn. armádě státu s nímž jsme ve válečném stavu!!!

   Smazat
  5. Miloslav Pivoňka - Žádná část naší armády není podřízena Wehrmachtu. Nelžete, prosím.

   Smazat
 4. To už tu bylo.
  Alkohol je metla.

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:13-pokud se Vám po "honolulu" stýská, musíte vydržet. Anoncoval svoji pausu pro politickou činnost ve prospěch Trumpa. Možná Vám za tu veršovánku pošle pozdrav.

   Smazat
 6. Kdi bude ta válka,bude nebo nebude?

  OdpovědětSmazat
 7. Sudruh Bata je volajaky dosraty. Zdravim vas zo Ziliny!

  OdpovědětSmazat
 8. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 19. listopadu 21:38.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 9. Kdy nás osvobodí nepřemožitelná Armáda Ruské federace?

  No přece ihned po odchodu Česka z NATO a EU!

  Je to tak, drazí soudruzi a soukmenovci: My se NEJDŘÍV musíme zbavit našeho členství v obou vražedných paktech.
  Teprve POTOM můžeme napsat Zvací dopis č. 2, a odeslat ho do Moskvy.

  Proč tak složitě?
  Proč prostě nepřijedou neprůstřelné tanky gardových divizí nepřemožitelné Armády Ruské federace, a nerozdrtí euroamerické okupanty NA PRACH?!

  Protože nás Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, trestá za naše zločiny.
  Za jaké zločiny, ptáte se?
  No přece za Prohraný listopad, a především za BARBARSKÉ vyhnání hrdinných vojáků nepřemožitelné Sovětské armády, v roce 1991.

  Jen si vzpomeňme na tu hrůzu, na bezmocně zaťaté pěsti i zuby sovětských důstojníků, na ZOUFALÝ pláč jejich žen a dětí: „Soudruhu tatínku, proč nás ti Češi vyhánějí? Vždyť jsme je přece zachránili před kapitalismem a demokracií, jak nás to učí soudružka učitelka! A oni se nám takto odvděčují! A kam vlastně půjdeme? Vždyť přece TADY je náš domov, naše rusko-česká vlast, na věčné časy a nikdy jinak!

  Ano, takto plakaly soudružky ženy a matky i děti-pionýři sovětských důstojníků během nehumánního odsunu z naší vlasti.
  Tedy „naší“ …
  V tu dobu do Československa již od Západu vnikaly – přes nikým nechráněné hranice – nejen zhoubné euroamerické myšlenky, ale i MEGATUNY zbytečného západního spotřebního zboží.
  Ano, už tehdy byla naše vlast okupována, a situace se rychle zhoršovala.
  Zanedlouho poté bylo Československo opět rozbito, a v Berlíně, New Yorku, Vatikánu a Tel Avivu se s rachotem otevíraly NESMÍRNÉ baterie šampaňského.
  Pak už přišli cizí agresivní OKUPANTI z NATO a EU – a s nimi přišla bída, hlad a nemoci …

  To už bylo pozdě na obranu, jak pochopil i ten největší kavárnický trouba: Bránit jsme se měli v listopadu 1989!
  Po vzoru ČLR jsme měli havlisty a študentíky rozjezdit tanky na prejt, tehdy na Letné! Kdo z nepřátel míru a socialismu by se pokusil uniknout před tankovými pásy, byl by dostižen střelou spřátelené ráže ze samopalu SA-58.
  A byl by zase klid na práci, a po legraci po práci.

  Nuže, poučili jsme se z našeho selhání. Proto si volíme oba naše národní Vůdce Miloše a Babiše, a s nimi KSČM a SPD, aby se takové selhání již nikdy neopakovalo.

  Takže tedy: NEJDŘÍV se bude konat Milošovo referendum o našem odchodu z NATO a EU, teprve POTOM přijedou neprůstřelné tanky gardových divizí nepřemožitelné Armády Ruské federace.
  Máte to?
  No tak fajn.

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky na trhu.
   Vyrábí fa. RADOSTA se re o.

   Smazat
  2. 8:52....,ty jsi fakt debil!...

   Smazat
  3. 10:23 To ty si zesranej putleroffskejma hovnama i bez laxativ od toho škaredýho mozolu, kterej ti místo hlavy vyrašil z rachitickýho trupiska až k děravým fuseklím na smrdutých haxnách čouhajících z laciných východoněmeckých polobotek, cos zdědil po svým udavačkým fotroj, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
 10. Může se jednat o útok pod falešnou vlajkou.
  Jenže v současnosti je vzdušný prostor sledován nepřetržitě,jak pozemními radary,tak z vesmíru mnoha družicemi.Pokud by mělo dojít k útoku na Rusko,tak to nebude několik letadel,nebo raket,ale v počtech tisíce.Proto se tak rozmístňují,zásobují kolem Ruských hranic.

  OdpovědětSmazat
 11. Článek je starší ale aktuální pokud fašouni něco začnou tak skončí.

  OdpovědětSmazat
 12. A kde jsi, 22:12, přišel na takovou pí.ovinu??!...��

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mně je to jasné, drahý soudruhu a soukmenovče, autore opravdu LIDOVÉHO příspěvku z 20. listopadu 22:56:
   Ten pravicový paskřivec, autor provokačního příspěvku z 19. listopadu 22:12 si pamatuje události staré skoro tři týdny.
   No chápeš to?! Skoro tři (čísly 3) týdny starý článek, a on si ho pamatuje!!!

   Je to zřejmě intelektuál přechytralý, nebo možná rovnou kavárník.
   S takovými budeme rychle hotoví, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.
   Více zde: Přípravy k válce s Ruskem: Na Ukrajině se zřítila stíhačka ruské výroby SU-27 s americkým pilotem v kokpitu! 31. 1. 2018

   Čest a Nazdar!


   P. Radosta

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.