Reklama

úterý 6. listopadu 2018

Projev na demonstraci proti válce na Donbasu

Ivan David
6. 11. 2018     (předneseno před Velvyslanectvím Ukrajiny 5. 11. 2018)
Vážení přátelé, Občas slýcháme, jaké máme povinnosti. My prý máme povinnosti a závazky, ale ne my, to oni se nabídli, že budou sloužit cizí moci. To oni věří, že je tato cizí moc udrží u moci v naší zemi. O to jde. Dříve se tomu říkalo normalizace nebo protektorát. Protektor, je ten kdo chrání, v tomto případě chrání svoji kořist proti konkurenci. Dnešní protektoři nejsou jiní. Ani dnešní kolaboranti nejsou jiní. Je to stále stejná verbež.


Uplynulo pár dní od chvíle, kdy se do vlasti vrátili vojáci v kovových rakvích. Hodní chlapci, kteří se nechali navléci nejdříve do českých a pak do německých uniforem. Byli zabiti teroristy. Za války se našim teroristům říkalo partyzáni. Jejich partyzánům se dnes říká teroristi.

A naši politici zase mluvili o tom, že se prý v písku Afganistánu bojuje o Prahu. Proti terorismu. Je to prý jako když se v roce 1936 bojovalo o Prahu u Madridu. Ale to je lež.

O Prahu se proti terorismu bojuje úplně jinde. V Sýrii a na Ukrajině. A proto jsme dnes tady, před Velvyslanectvím Ukrajiny. Je to ale úplně jiný druh terorismu. Nebojuje se proti domorodcům s lehkými zbraněmi, kteří využívají znalosti domácího terénu a sympatií místního obyvatelstva. Ti jsou na naší straně, a my jsme na jejich straně. Bojuje se proti terorismu armád vyzbrojených těžkými zbraněmi, tanky, raketami a letectvem. Proti státnímu terorismu. To světová mocnost s pomocí loutkových režimů bojuje s Ruskem o Rusko. O jeho nerostné bohatství, o jeho vliv, o jeho spojenectví s Čínou. O dominanci ve světě a proti hrozbě přerodu světa v multipolární. Bojuje se proti ustavení nové rovnováhy sil. Proti světu, kde nebude „America first“, ale jen jednou z nemnoha prvních.

Prý jsme protievropští. Ne, my máme Evropu rádi, proto jsme proti válce v Evropě.

Ano, na východní Ukrajině se bojuje o Prahu, bojuje se tam totiž nejen za Lugansk a Doněck, bojuje se tam i o Vídeň nebo Řím, bojuje se tam za Varšavu a proti Varšavě, bojuje se tam proti třetí světové válce, bojuje se tam proti poslední světové válce.

Bojuje se tam statečně. Kromě tohoto ocenění proto musíme tamním obráncům proti státnímu terorismu vyjádřit svůj dík!

117 komentářů :

 1. Naprostý souhlas.Krásně řečeno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pridavam se

   Smazat
  2. Souhlasím, naprosto skvělý článek.
   Václav

   Smazat
  3. Velmi správný článek - souhlas !

   Smazat
  4. Výborný článek, ostatně jako vždy od pana Davida. Lépe se to snad ani napsat nedá. Jen by to chtělo, aby si to přečetl každý, kdo je schopen přemýšlet...

   Smazat
  5. STOVKY NOVÝCH OPRAVDOVÝCH KACIŘŮ NA WWW.NWOO.ORG

   pod článkem naši mírové holubičky pani spisovatelky PROCHÁZKOVÉ vás pane doktore podporuji a ne že ne ,ANO!

   JEN SE TAM PODIVEJTE VŠICHNI ,JAK TAM VRČÍ!

   Smazat
  6. Co na to rict? Vzit palici, dlato a kamen a tesat.

   Smazat
  7. Tohle bych od Davida necekal, je to jako od Goliase! Ma to silu.

   Smazat
 2. S netrpělivosti očekávám pohyb ve střevech, kdy se objeví
  RADOSTA se re o, se svým RADOSTOLEM, pro kvalitní vysrání.
  A proto: MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL. Se slevou taky u Dr.Max.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve staré Spartě takové jako jsi ty (oběti inkluzního vzdělání, znající pouze vyměšování) házeli ráno, v poledne i večer ze skály...

   Smazat
  2. Starosta má hodně práce na Parlamentních Listech pod článkem o Ondřeji Hejmovi jako Vladimír Rašplička, mnbvcxz a použil i jednu ze svých starších,černápole. Víc jsem se do diskuze nezacetl.
   Jeho totožnost je známá, byl už vyšetřován Policií. Jedná se o Daniela V. z Litoměřic.

   Smazat
 3. Souhlasím s Vámi pane doktore.Mám však obavy, že až se nám po 20-ti letech od posledního politického převratu v r.1989 mezinárodní vítr někam přesměruje, budeme opět plakat jak nás "o nás bez nás" zase někde prodali.
  Naše tzv.politická reprezentace (v podstatě stále stejná), kterou pořád musíme chodit volit (v různých jejich převlecích) opět totiž vsází vše na jednu kartu (USA+EU).
  Doporučuji úsměvný film režiséra p. Karla Zemana"Bláznova kronika" z prvé poloviny 60. (správně sedmdesátých)let minulého století. Dějově je posazen sice do 30-tileté války, ale jím sdělované poselství, zejména pro žoldnéře,je aktuální dodnes.
  Ať Vám (nám) zdravý rozum nadále služí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vzpomínám, vynikající film, máte pravdu...

   Smazat
  2. Akorát to počítání let je o 10 posunuto ...ale jinak dobrý:-)

   Smazat
  3. Z Anglictiny jsme prevzali: 60's (sixties) = 1960-1969 (proste to, co v tom nazvu je slyset). Samozrejme ze letopocty neznaji rok 0 (nula), stejne jako "nulta leta", ani "nulte stoleti", proto se pocita od jednicky. Rika se tomu "cisla prirozena".

   Smazat
  4. Jinak co se tyka te politicke reprezentace, ktera nas "prodava", tak zatimco ODS "prodala" nasi budoucnost, vyprodejem nasich podniku zahranicnim investorum, kteri vyvadi 300+mld. rocne z CR a toto cislo neustale stoupa, tak A.Babis "prodava" nasi narodni podstatu, vymenou za eurodotace a "klid na podnikani" v Nemecku. Nemecky (a Rakousky) uredni siml je znamy, ze umi "nepohodlne" zlikvidovat zcela legalni cestou a A.Babis, ma v soucasnosti opravdu co nabidnout. Spousta mych spoluobcanu mu dala duveru, aniz by si uvedomili, ze jim sproste lze.

   Smazat
 4. Trochu sarkazmu. Naši, nejen developeři děkují panu Porošenkovi a spol.

  OdpovědětSmazat
 5. Souhlas, krásně přimočaře, jak v krásné šachové partii.

  OdpovědětSmazat
 6. To světová mocnost s pomocí loutkových režimů bojuje s Ruskem o Rusko. O jeho nerostné bohatství, o jeho vliv, o jeho spojenectví s Čínou. O dominanci ve světě a proti hrozbě přerodu světa v multipolární. Bojuje se proti ustavení nové rovnováhy sil. Proti světu, kde nebude „America first“, ale jen jednou z nemnoha prvních.

  Doktore,jakou světovou mocnost máte na mysli ?
  Vatikán ?
  ...co boj o církevní vliv ?
  V naší republice, České kotlině,tento boj s katolickou církví prohráváme.
  Pročpak neapelujete na poplach ?
  Jste také katolík ?*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..nepředpokládám vaší odvahu odpovědět než na pěkný film,
   tedy odpovím si sám,
   jste li katolík, právě jste přednesl projev loutky cizích mocností.
   Milým li se, přijměte omluvu a s pokorou začnu sledovat vaše myšlenkové konstrukty*

   Smazat
  2. 10:19 Na pokoru nějakého slepičího rozuma tady není nikdo zvědavej. Neobtěžuj trolle !

   Smazat
  3. Trotlíku, na načpak jsi zvědavý*!!!!!!!!!:))

   Smazat
  4. "Proti všem kánonům": co je za podepsáním dohody mezi prezidentem Ukrajiny a konstantinopolským patriarchou

   Smazat
  5. Nabozenske valky uz a zatim nevedeme...Jen o dominanci,ktera se nas jako maleho statu nikdy tykat nebude,takze nechapu,proc se o ni nas "rezim" vubec zajima

   Smazat
  6. Majdan ve Lvově začali studenti Ukrajinské Katolické univerzity. Vůdce Mustafa Najom, který začínal v 2013 majdan v Kyjevě, spolupracoval s touto univerzitou jako expert na žurnalistiku. Episkop a ředitel univerzity je Američan a přítel Hillary Clinton.V začátcích Majdanu prohlásil, že polovina lidí, chodících denně na Majdan jsou členové katolické církve. Katolická církev organizovala z katolických kostelů v Evropě podporu pro Majdan, také sbírala peníze. Nejvyšší hierarchové ukrajinské katolické církve pak osobně nosili peníze na Majdan. Společná akce katolické, řecko-katolické a konstantinopolské pravoslávní církve tak napovídá, že tihle se spikli proti ruské pravoslávní církvi a to je hlavní důvod ukrajinské krize. Vše ostatní jsou zástupné důvody na ukrytí role Vatikánu v zabíjení pravoslavních véřících na Donbasu a církevním převratu v Kyjevě.
   Řecko-katolická církev byla založena 1763 katolickými kňezi jako konkurence na vytláčení ruské pravoslávní církve s dočasně ponechaným východním obřadem.
   Zdroj: https://cont.ws/@AlexandrPasichnik/1153112

   Smazat
  7. oprava: 23.12.1595 byl v Římě podepsán Akt o připojení Kyjevské metropolie Konstantinopolské pravoslávní církve k římo-katolické církvi a 19.10.1596 ho odsouhlasil uniatský koncil v Breste – proto se jmenuje Brestskou unií.

   Smazat
 7. Tak pěkný článek světová mocnost usa bojuje o vládu na světě což se jim nikdy nepovede.

  OdpovědětSmazat
 8. Proč se neustále nasíráte do U.K. Pomalu každý druhý článek má velkou starost. Raději řešte krádež a anexi Krymu ruským parchantem.10:30 USA neusiluje jak píšete " o vládu nad světem ", pouze chce zabránit Ruským hordám ovládnot svět. A že o to Rus usiluje od konce 2SW je jasné.Už jednou dostal Rus na prdel, prohrál studenou válku a nedá si pokoj.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Krym nikdo neukradl,jen Kosovo...ale vy nejspis nemate dost rozumu na to,abyste to pochopil

   Smazat
  2. 10:56 Rus byl vždy pokládán tak trochu za hloupého oproti Západu a dnes se to projevuje na jejich sympatizantech, včetně vás. Třeba se pos , ale Krym byl rusem UKRADEN. Putin také na zábor tohoto uzemí doplácí každý den se zpřísňujicími sankcemi.Ato je moc dobře.Ale tohle proruský trouba nepochopí.

   Smazat
  3. Hm....tak si dodejte sebeduveru,nikdo jiny nez vy to asi neudela...vzhledem k tomu,jak "bystre" jsou vase prispevky

   Smazat
  4. Američanům se jenom nepovedlo na Krym dát rakety namířené přímo na Moskvu a Ukrajincům se nepodařilo na Krymu upalovat Ruské obyvatelstvo tak jak to provedli v Oděse a protože se těm i oněm to i ono nepovedlo tak to aspoň používají proti Rusku, že to byla na Krymu agrese, anexe, okupace, ale vůbec neberou v úvahu provedené referendum v souladu se zákonem platným na na Krymu. Ti co tady píšou něco o Rusku jako že schvaluji okupaci Kypru, Palestíny, Kosova, Falkalnd, Gibraltáru, schvalují bombardování Jugoslávie, Iráku, Libye, Sýrii.

   Smazat
  5. 12:04 Tomu Lojzovi to nevysvetlite,kdyz ho nepresvedcilo to,ze se Amici pokousi ted dostat do more jinym zpusobem.....nepresvedci ho nic

   Smazat
  6. 12:04Tak vy jste přesně ten ukázkovej proruskej hlupák.Proč by Amík chtěl nějakej Krym,kdaž pár kilometru má Polsko a pobaltské státy. A ten váš blábol Palestína, Falklandy......hodně vypláchlej mozek ruskou propagandou. Tan ukradený Krym, ještě ruská banda moc ráda vrátí.A několik místních zoufalcu vám tleská, hloupost místních soudruhu je bezbřehá.

   Smazat
  7. 15:13 Pepku, vyskoč! :-)

   Smazat
  8. 10.52 Krádež a anexe Krymu v roce 1954, ke které došlo proti vůli Krymských obyvatel UKRAJINSKÝM BOLŠEVIKEM N. S. CHRUŠČOVEM, přeci již byla v roce 2014 vyřešena demokratickým referendem Krymských, po nacistickém převratu na Ukrajině, RESTITUCÍ KRYMU RUSKU.

   Smazat
  9. 15:13 se vyznamenává "soudruhy". On a jemu podobní tvrdí, že snad devadesátimilionový ruský národ usiluje o ovládnutí světa, zatímco je obkličován třistadvacetimilionovými USA s podporou půlmiliardové EU, respektive celého paktu NATO. Z této logiky mi plyne, že ruský národ hájí holou existenci, nejméně nezávislost svého historického státu. To vám 15:30 nedochází?

   Smazat
  10. 15:13, už jsi únavný. Mnohokrát tady bylo vysvětlováno, jak to s tím "americkým" Krymem bylo, dokonce se i pár týpků ve vládě USA prokeclo, ale ty budeš neustále, jako Goebbels, vytahovat ty profláklé blbosti. Nejsi ani ochotný si prostudovat strategii invaze, která se praktizovala již 200 let dozadu a dosud se NIC nezměnilo. Ani ty se neměníš. Jsi únavný, trapný a neskutečně hloupý trotl.

   Smazat
  11. USA nevyhráli studenou válku, jim se jen podařilo zkorumpovat si Gorbačova, ten bude navždy proklet za zradu

   Smazat
  12. 11:23. Krym jako autonomní republika Ukrajiny požadoval referendum o připojení k Rusku dávno. Ano, dávno před fašistickým Majda Em, ještě za prezidentování Janukovyče. Měl byste se zeptat lidí na Krym co vlastně chtěli a jak jim to vyhovuje nyní. I kdyby chtěli být krymští občané například s čertem, tak nám do jejich rozhodnutí nic není. Je to jejich volba a vůle. A co se týká Vámi zmíněné věty, že Rusko na sankce doplácí, tak nejste asi moc dobře informován, protože obchoduje a má velmi úzké přátelství a spolupráci s uskupení BRICS ( Brazílie, Rusko, Čína, Indie a Severní Afrika) A toto je také jeden z důvodů proč jsou ti nenávistivci tak nervózní. Honza.

   Smazat
  13. 19:04, s těmi sankcemi zadrž, není to pravda. Jediná oblast, kde to relativně pomohlo, je zemědělství, jinde to je přesně naopak. Být potravinově soběstačný je velmi dobře, jenže pokud se propadáš v jiných oblastech, nastává hodně velký problém. Ještě větší nálož a začne to mít skutečně fatální následky. Rusko je v horší situaci než Írán.

   Smazat
  14. 20:06 - castecny souhlas. Jedine na co Rusko v soucasnosti doplaci, tak je neustaly propad kurzu rublu, proti dolaru. Tim se ale postupne prestavaji vyplacet investice, ktere se musi platit v dolarech (zvlaste investicni celky z Nemecka) a R.F. se snazi nahradit obchodem s Cinou. To samozrejme nejde v kratke dobe snadno zaridit. Navic Cina neni zadna "technologicka velmoc", ale zatim je to porad spis "levna montovna". Rusove se maximalne sice snazi zvysit svuj vyzkumny potencial, ale to jim nikdy (v historii ;-) ) taky neslo. Ja myslim, ze je velka skoda, ze se nikdo u nas nepokusi tuto prilezitost zvednout a obnovit nas domaci prumysl a hlavne vyzkum a vyvoj a jeho vysledky prodavat do Ruska. Dokud jeste rocniky, ktere maji technicke vzdelani na urovni, kterou poskytovaly vysoke skoly za CSSR neodejdou do duchodu, tak mame sanci. Tim by se dal castecne zvratit ten trend zvysujiciho se vyvozu kapitalu, zahranicnimy investory. Proste ted! Za 2-3roky bude uz pozde.

   Smazat
  15. Vy si 22:01 myslíte, že vrcholový výzkum a vývoj může utáhnout desetimilionový stát s podniky, pokud jsou v národních rukou, tak málokdy s víc, než několika stovkami zaměstnanců? Kdepak jsou ty desítky výzkumných ústavů a desetitisícové průmyslové organizace s vlastní vývojovou a konstrukční základnou, které představovaly téměř univerzální (tedy pro patnáctimilionový stát příliš drahou a málo efektivní) vědeckou a vývojovou základnu za komunistů? Z této podstaty stále ještě český průmyslový kapitál a české technické školství dožívá. To makroekonom Václav Klaus st. nepochopil, když boural socialistické "mamuty", to samozřejmě dodnes neuzná. Samozřejmě se zapomíná na to, jaký díl výzkumu zprostředkovávala, nesla a musela nést Varšavská smlouva a kolik toho ČR upustí a může upustit NATO! JiH

   Smazat
  16. K 19.04 Uskupení států BRICS je ekonomické a to poslední písmeno S, znamená Jihoafrickou republiku. S od slova Sid - tedy jih, ne sever.
   Jinak souhlas s panem dr.Davidem.

   Smazat
  17. 22:01, propad rublu může mít naopak příznivý dopad na export, Čína a Japonsko devalvují uměle. Jenže i kdyby byl o ruské produkty zájem, problémem jsou sankce. Sankce se vztahují na prodej i na investice, nezískáte investiční prostředky.

   Není pravda, že Čína není technologická velmoc. V prostředí vysokých technologií je stále větší a větší podíl čínských patentů. Velké množství velice schopných lidí a mimořádně kreativní prostředí má třeba Indie. Co se týká Ruska, disponuje stále schopným obyvatelstvem, jenže bohužel, jejich talenty prchají do zahraničí a technologická síla nezodpovídá potenciálu země. Ve špičkové oblasti, jímž jsou třeba kvantové počítače, udělal průlom ruský tým... bohužel v Británii.

   Co se týká Česka, už dávno je pozdě. Ještě za ČSSR se říkávalo, chceš-li dělat skutečnou vědu a jsi-li opravdu mimořádně schopný, odejdi do Ameriky.

   22:45, malý stát může dělat špičkovou vědu, jistě, podívejte na Švýcarsko. Anebo na ty "pitomé opilé" Nory. Před objevem ropy pásli soby a podívejte na ně dnes. Předválečné Maďarsko bylo mimořádnou ukázkou, jak malá země dokáže díky talentovaným liden pohnout vědění planety významně kupředu. A narozdíl od dnešních Norů se skutečně jednalo o Maďary ne o imigranty z jiných částí světa.

   Smazat
  18. Proč by Amík chtěl nějakej Krym? To napíše jenom přitvrdlej idiot nebo troll. Krym je nepotopitelná letadlová loď a ovládá Černé moře. Ovládá výjezd ruských lodí do Středomoří. Amík by ovládl např. Egypt, kdyby ruské lodě neměly krymský přístav. Rusko by mělo problémy s dopravou materiálu a možná by prohrálo zástupnou válku s USA v Sýrii a tím by přišlo o vliv v arabských zemích. Assad by již byl možná po smrti jako Kaddáfí. A nějaký idiot napíše, že proč by Amíci chtěli základnu na Krymu? Z Krymu doletí rakety do Moskvy za tak krátký čas, že je těžké je sestřelit. Tupý Amík nepochopil, že Moskva musela něco dělat akorát nevěřil, že ruská armáda je schopna zabezpečit na Krymu pořádek a bespečnost referenda, odzbrojit ukrajinské jednotky a umožnit mísním aby zorganizovali blokování letište a domobranu.

   Smazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy mate nejakeho vudce?Neusnul jste v nejake jine dobe? Ten politicky kartel vladne vsude a kdyz jste to nepochopil,tak tezko brzy neco pochopite:-)

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. jeje..."hodnoty"..tak s temi na mne nechodte....pokrytectvi nesnasim

   Smazat
  4. A sračkopud RADOSTOL je tady ! Čekal jsem dvě trýznivé hodiny.
   Ale pak to šlo.

   Smazat
  5. Sračkosto nejsi ty idiot???

   Smazat
  6. K→ANÁL cucák ÚCHYLÁK Jakub JANDA (donašeč a vlastizrádce cizým mocnostem), sděluje k J.Nohavicovi a K.Gottovi !

   ••••••••••••••••••••

   „Když mluvíme o Jarku Nohavicovi jako ruském užitečném idiotovi, tak prosím nezapomínejme na hrdinu Aeronetu Karla Gotta. Ten dnes šíří ty největší výplachy, tedy proputinovské lži od iluminátů ovládajících svět po tvrzení, že za okupaci v roce 1968 nemůže Rusko, ale Američané, kteří ho ‚umožnili‘. Nějak se nám zvyšuje počet starších známých mužů, kterým regulérně hrábne a začnou asi kloktat Savo,“.

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jakub-Janda-zautocil-na-Karla-Gotta-558396

   ••••••••••••••••••••

   Evropská Hodnota, dle ředitele těchto Eros Homohodnot EH:

   https://pornfile.cz/!48odQHRq5WhF/evropske-hodnoty-reprezentuje-tento-reditel-deviant-j-j-mkv-avi-mp4

   ••••••••••••••••••••

   Ramón

   Smazat
  7. Část diváků se obrátila proti nám, řekl Marek Wollner. Čína dělá z ČR laboratoř svého vlivu, oznámil Jakub JANDA. A ti, co nepřijali demokratický kapitalismus...!

   06.11.2018 9:20

   Pondělní večer se nesl v duchu besedy o dezinformacích a propagandě s názvem „Tři rozměry propagandy – dezinformace, manipulace, spektákl“. Hosty byli: Alexandra Alvarová, autorka knihy Průmysl lži, investigativní novinář Marek Wollner z České televize a také výkonný ředitel think-tanku Evropské hodnoty Jakub JANDA. Řešil se vliv Ruska a Číny nebo stabilita české politické scény.

   https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Cast-divaku-se-obratila-proti-nam-rekl-Marek-Wollner-Cina-dela-z-CR-laborator-sveho-vlivu-oznamil-Jakub-Janda-A-ti-co-neprijali-demokraticky-kapitalismus-558315

   ••••••••••••••••••••

   Tato vemena a ÚCHYL, chtějí řešit: "stabilitu české politické scény."!? To je chlouba análníků.

   Ramón

   Smazat
  8. Nová republiko, tak mi u Vás údajně trollíme, jelikož nás nahání EXEKUTOR a my se potřebujem na JANDOVI, WOLLNEROVI a ALVAROVÉ vybít je nás ve společnosti 30% to ví naprosto přesně, JANDA tento průzkum zadal STEMu.


   "Jakub Janda se poté věnoval motivaci proruských trollů. „U velké části těch lidí to bývá kombinace ideologie a ega. Řada těch lidí, o kterých dnes již víme, měla nějaký těžší přechod z toho minulého režimu do toho dnešního režimu, nebyli spokojeni v devadesátých letech, vytvořili si v sobě dojem, že ten demokratický kapitalismus je na ně zlý,“ řekl Janda. Prezident Zeman podle Jandy tyto lidi dále v tomto vidění světa podporuje. „Poprvé jsem se začala s autentickými trolly setkávat v roce 2014. Vesměs všichni to byli lidé, kteří byli v exekuci, nebo byli nějakým vážným způsobem postiženi finančně a kteří za sebou měli minulost, která prudce spadla, že nebyli schopni vyrovnat se s tím přechodem,“ potvrdila Jandova slova Alvarová."

   "Poté přišlo na řadu téma trollů a elfů. Jak důležitá je aktivita elfů, kteří si dávají za cíl odhalovat on-line propagandu a dezinformace? „Důležitá je proto, že se pohybuje na jednom segmentu, kde má ruská informační ofenziva navrch a se kterým nejsme schopni si normálním způsobem poradit. Když se podíváte na jakýkoli post o Rusku, který učiní nějaký výraznější opinion maker s počtem sledujících větším než 2000 lidí, tak okamžitě první, druhý, nebo třetí post je od trolla. Automaticky, to je prostě rutina,“ řekla k tématu Alvarová. „Ať už je to ta česká dobrovolná armáda trollů, nebo ta ruská placená, jsou to lidé, jejichž primárním cílem je rozbíjet diskuze pod posty, které se Rusku nehodí,“ dodala.

   Podle Alvarové se pod každou zprávou, týkající se vzniku české odnože elfů, objevovaly ty samé kritické komentáře. Alvarová je vnímá jako důkaz koordinované kampaně ze strany trollů. „Vypukla naprosto organizovaná smršť pod každým článkem, kdokoliv o tom psal, Respekt, Česká televize. Ten narativ byl pořád stejný. Svazáci, cenzoristi, spratci mizerný, i ta slova se opakovala, jen ti lidé, kteří je říkali, byli různí; čili z toho je vidět, že tady existuje nějaká armáda lidí, jejímž cílem je rozbít diskusi a znevěrohodnit tu zprávu,“ posteskla si Alvarová. Ti nejchytřejší z trollů podle ní dokáží rozbít diskuzi i způsobem, který na první pohled vypadá velmi protirusky.

   Jakub Janda se poté věnoval motivaci proruských trollů. „U velké části těch lidí to bývá kombinace ideologie a ega. Řada těch lidí, o kterých dnes již víme, měla nějaký těžší přechod z toho minulého režimu do toho dnešního režimu, nebyli spokojeni v devadesátých letech, vytvořili si v sobě dojem, že ten demokratický kapitalismus je na ně zlý,“ řekl Janda. Prezident Zeman podle Jandy tyto lidi dále v tomto vidění světa podporuje. „Poprvé jsem se začala s autentickými trolly setkávat v roce 2014. Vesměs všichni to byli lidé, kteří byli v exekuci, nebo byli nějakým vážným způsobem postiženi finančně a kteří za sebou měli minulost, která prudce spadla, že nebyli schopni vyrovnat se s tím přechodem,“ potvrdila Jandova slova Alvarová."

   ••••••••••••••••••••

   TOTO SE PŘEČETĚTE CELÉ "EXISTENČNÍ INDIVIDUA" MÁ NADSÁZKA!

   https://www.parlamentnilisty.cz/zpravy/kauzy/Cast-divaku-se-obratila-proti-nam-rekl-Marek-Wollner-Cina-dela-z-CR-laborator-sveho-vlivu-oznamil-Jakub-Janda-A-ti-co-neprijali-demokraticky-kapitalismus-558315

   A ZDE OPĚT PŘIPOMENU PRACOVNÍ EXISTENČNÍ JISTINU JAKUBA JANDY.

   https://pornfile.cz/!48odQHRq5WhF/evropske-hodnoty-reprezentuje-tento-reditel-deviant-j-j-mkv-avi-mp4

   Ramón


   Smazat
  9. 18:10 Boze,co to je za blbost?Oni se nejak snazi vykecat ze vseho,ale jejich "porodni bolesti" jsou fakt cim dal horsi

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. Tak již tuším proč ta úporná snaha Chramosta 20:03, Vy jste další v řadě hnědých, pražských, puberťáckých - Newsroom ČT24 - ELFŮ.

   Ramón s vlastním úsudkem a celoživotní nestraník!

   Smazat
  12. A takto bude odstraněn adminisrátor blogu!:)))- http://www.imagehosting.cz/?v=ivandavid.jpg

   Smazat
 10. Jsme malou zemí a musíme poslouchat.Poslouchají i větší země Německo,Franie i ta Anglie. Amík si prdne a všichni jsou v řadě. A v tom vlezdoprdelismu je Anglie v čele (Skripl).Před volbami se politické kreatury předhánějí ve slibech. Po uložení se ve funkcích okamžitě změní a poslouchají amíka, v lepším případě nějak kličkují. Vědí, že proti Amíkovi nelze, protože by hned skončili. A tak se mlčí o naší účasti zbraní proti separatistům? na východě Ukrajiny. Dokáže někdo pochopit,že polská brigáda pálila děli Dana, české výroby, na paneláky v Doněcku se spoustou mrtvých. Celé prapory tanků AS army z Iráku putují přes Slovensko a Polsko na Ukrajinu. V pobaltských zemích žijí stovky tisíc Rusů - neobčanů bez volebního práva, zato nacistické pochody jsou na denním pořádku. Proč naše vláda mlčí? Hlavně,že se stále mluví o lidských právech v Číně, Rusku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tankové prapory putují z Iráku přes Slovensko na Ukrajinu? No pane jo. To je fakt srandovní představa.

   Smazat
  2. Srandovní je, že mají pouštní maskování.

   Smazat
  3. P. Radosta Višňovský

   Smazat
  4. před druhou světovou válkou byl fašismus v Evropě velmi populární (nejenom v Německu), no a dnes, v předvečer další světové války se historie jednoduše opakuje !

   Smazat
  5. 11:52 Bože to je zase žvást!!!! Proč ty HOVADO lžeš " polská děla pálila do paneláku v Doněcku se spoustou mrtvých, další lež, Rusové v pobaltských státech nemají právo volit " Proč na tyhle prolhané sračky, pokud někdo napíše, nepamatuje zákon!! Za tu lež 3 roky na tvrdo.Zneužití demokracie by mělo být trestné. Co se tady slejzá za hovada je neuvěřitelný.Stejný jako RUS LHÁT,LHÁT.

   Smazat
  6. 15:54....cim mene informavany,tim vice "rozhorceny" a za vsechno by nejradeji trestal:-)Tomu se rika,kdyby hlouupost nadnasela....atd

   Smazat
  7. 15:54, kdybych byl tak neinformovaný jako ty, vzal bych ti stranu. Jenže bohužel to není HOAX, je to pravda. Bohužel. Mnohem méně skličující by bylo, kdyby si to Rusáci v rámci propagandy vymýšleli, jenže ono to tak není. Těch mrtvých civilistů, které útočníci považují za stádo krys k deratizaci, každým dnem stoupá a jede v tom více států. Hlavně Polsko, Litva a Lotyšsko, sem tam nějaký jiný Evropan, povětšinou v rámci nějaké bojové grupy, co si přišel ulovit pár ruských nouplísáků.

   Ohledně občanství v Pobaltí to je tak, že mladí Rusové už občanství mají. Pokud si vybaví i ruské, o to původní přijdou. Ale jejich rodiče stále žijí jako cizinci a řekněme rovnou, že nežádoucí. Mám info přímo od zdroje. Dnes mají ti starší většinově občanství ruské a to jim neumožňuje samozřejmě volit. Český občan na Slovensku také nemůže volit. Ovšem na Slovači žádný problém s národností není. Pokud stojíš o občanství, prostě požádáš a dostaneš. Také nemáš problémy se zaměstnáním, pojištěním, koupí nemovitosti atd.

   V Pobaltí to bylo jiné. Lidé, kteří stáli o občanství, ho nedostali, protože byli Rusové. Aby se to nějak zakamuflovalo, úřady požadovali znalost jazyka na maturitní úrovni, který nezvládali ani mnozí "Pobalťané". V raných 90. to byl pro Rusy opravdu velký problém. Ještě větší problém tehdy byl, že nebylo lehké získat i to ruské občanství, a pokud tak někdo učinil, často se stával předmětem ještě větší šikany a represe. Neskutečný problém byl se zaměstnáním, a zkušený člověk s VŠ vzděláním a slušnou pozicí často skončil u podřadné práce. Mladí emigrovali, padesátníci na tom byli hodně zle, zvlášť, když uvážíme ještě i to ponížení. Dnes to je lepší, ale antiruský tlak a pohrdání vůči národu tam je neustále latentní.

   Smazat
  8. Pro 12:01.Nevážený pane.1.Ty celé USA prapory tanků z Iráku se vykládají v Gdaňsku z lodí a převážejí vlaky v noci přes Polsko a Slovensko na Ukrajinu. K dispozici jsou fotografické i video záznamy ze slovenských webů. 2.Polská brigáda se v době útoku na Dombas vylodila v Oděse na Ukrajině a byla zasazena společně s dalšími západními žoldáky i z USA do bojů. Svinské je právě ta palba s děly typu DAN, která jsou vyrobena u nás. Vyznačují se velkou přesností, takže ty paneláky s civilními občany nemohla minout. I o tom je spousta foto i vdeí. Že to nevíte, je to Vaše chyba a ten naivní idiot jste vy.

   Smazat
  9. 17.45 A dejte nějaké foto nebo video, jinak jste obyčejný lhář.Dopředu vám řeknu, že žádné nemáte . Jste ubohej olizovač RUSKÉ prdele. Že Poláci a USA odstřelovali Dombas? vy jste opravdu totální MAGOR.

   Smazat
  10. Pro nevychovaného a neinformovaného pitomečka 14:50
   americké tanky v barvách pouštní kamufláže jsou vykládány v gdańském přístavu:
   https://www.defence24.pl/amerykanski-pancerz-przybyl-do-gdanska-defence24pl-tv

   Ukázka střepin z české dělostřelecké munice do houfnic DANA - foto byly otištěny na RusVesně a stránkách Strelkova před dvěma roky. Poukazovali na specifickou technoligii, kterou byla tato munice vyráběna u nás , resp. v ČSSR. Jinde soustružení, u nás lisování a pak opracování soustruhem.

   Ty ostatní informace se stejně jednou potvrdí i z neruských zdrojů. Pravda se nedá utajovat věčně.

   Smazat
  11. Ano pitomeček-my máme předkládat důkazy, kterým stejně neuvěří, vše mu bude málo dokud se nevypaří v atomovém ohni.Kdo se zajímá ví, kdo navíc zna problematiku rádiového a radiotechnického průzkumu může i doložit co se dělo i s MH17 i ve Středozemním moři s USA křižníkem když Rusko použilo systém Chibina.

   Smazat
 11. Vyborne pane doktore Davide.Dekuji.

  OdpovědětSmazat
 12. Američanům se jenom nepovedlo na Krym dát rakety namířené přímo na Moskvu a Ukrajincům se nepodařilo na Krymu upalovat Ruské obyvatelstvo tak jak to provedli v Oděse a protože se těm i oněm to i ono nepovedlo tak to aspoň používají proti Rusku, že to byla na Krymu agrese, anexe, okupace, ale vůbec neberou v úvahu provedené referendum v souladu se zákonem platným na na Krymu. Ti co tady píšou něco o Rusku jako že schvaluji okupaci Kypru, Palestíny, Kosova, Falkalnd, Gibraltáru, schvalují bombardování Jugoslávie, Iráku, Libye, Sýrii.

  OdpovědětSmazat
 13. Bravo pane doktore Davide. Vím dobře co jsou to banderovci.

  OdpovědětSmazat
 14. Smráká se, smráká se nad starou dobrou Evropou, někteří lidé už o tom vědí, ale kavárny stále tančí na palubě jako na Titanicu, smějí se, protože si nepřipouštějí, že soudný den je blíž než se zdá. To jenom díky obětavé osobě, která pohrdla zlatem, aby zaprodala svůj lid a svou zemi, která trpělivě vyjednává místo aby se nechala strhnout do války lidstva, války poslední, kdy vše zhyne v pekelném jaderném ohni. To hlupáčci z kaváren jistě netuší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba věří, jako jejich bratranci, že tam "nahoře" mají ten ráj s pannami.

   Smazat
 15. Na Donbase bojují moj kolegové brání svoje města , vesnice proti regulérni Ukrajinské benderovské armádě . Již nekolik let zvažuji jít na pomoc jako dobrovolník , nikoliv žoldák . Tak , jak ve Španělsku proti fašismu . Západ opět podporuje fašisty , tentokrát na východní Ukrajině . Bendera a spol jsou oslavování za hrdiny , ulice jsou pojmenováné fašisty . Přitom se zakazuje hovořit Rusky a beda pokud máte svatojiřskou stuhu . Smrt fašismu .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:09, ještě pár let a nebude třeba nikam chodit )

   Smazat
  2. 14:09 Než procitnou, jako tato účastnice Majdanu, bude tam asi prolito ještě hodně krve:

   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/487391-majdan-skoncil-jinak-nez-mel-mini-jedna-z-jeho-tvari-jevhenija-bilcenko.html

   Smazat
 16. David zakukal směrem do Senátu, tak tady píše hloupé, nepravdívé články ohledně Ukrajiny. Ale RUSKÝ terorismus vuči Krymu, ten mu nevadí RUSOMRD.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:38 Začínáš ucházet. Že sis cucnul kapky od šéfa,
   sople.

   Smazat
  2. Argumenty ten ubožák 15:38 nemá, fakta nezná či znát nechce, ale k urážkám a lhaní má blízko. Tak je to s celou "pražskou kavárnou". Za protektorátu to byli kolaboranti, v květnu '45 pak za odměnu dostali od lidí šálu na zhoupnutí. Jedná se o stejné týpky.

   Smazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak ted jste mne fakt rozesmal.....Takhle jednoduchy svet by si clovek snad i pral:-)

   Smazat
  2. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky od
   fy RADOSTA se re o.
   Nyní s slevou i u Dr.Max.

   Smazat
  3. 17:05 A nač? Však zesraný jsi i bez laxativ, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
 18. Radosto vyměšuji se pravidelně a dobře. Nepotřebuji Tvé kecy. Jdi oblažovat někam jinam.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 19. "... Občas slýcháme, jaké máme povinnosti. My prý máme povinnosti a závazky, ale ne my, to oni se nabídli, že budou sloužit cizí moci. To oni věří, že je tato cizí moc udrží u moci v naší zemi..." Dobré, ale nic není vzdálenější pravdě. Oni neslouží cizí moci, ale té své - svádějící boj s každým sebemenším odpůrcem - jak napříč Evropou, tak i za louží. Oni neslouží cizí moci. My jsme pro ně cizí národ v zemi, kterou si vyvolili jako zaslíbenou... K té UA bravo - výborný text. Jen je pozoruhodné, jak se tato jejich moc doplňuje s fašismem. Oligarchie přece je jen synonymem pro fašismus. Nebo se snad mýlím ve výkladu římského "fascio"?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja to vzdycky zjednodusila....Jsem hrda.....cizi bordel neuklizim,at se treba po.....

   Smazat
 20. Radosta = synonymum zácpy i remedia na zácpu. Jeho duševní diarhoe je přímo duchovní. Nejspíš je katolík, jako jeho lékař.

  OdpovědětSmazat
 21. Krym jes Rasija .
  Kosovo je Srbija .

  OdpovědětSmazat
 22. Pane doktore
  Jedním slovem - skvělé!
  Respekt!

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší sračkopud na trhu.
   Výrobce, fy RADOSTA se re o, zaručuje každému zákazníkovi Radostné vysrání.
   Jako každý takový prostředek může mít i nežádoucí
   účinky, jako ztráta rozumu, sklony k sebevraždě a
   zoufalství.

   Smazat
  2. Sice jsem na tebe, ty pako, nikdy nereagoval, protože ani nečetl, ale teď jsi vtipně plakátoval kapitálkami pojem: "...Večery družby s NÁDHERNĚ MUŽNÝMI ruskými důstojníky..." a náhle pochopil.
   Máš problém, co brouku? Je mi tě docela líto, ale až budeš v Práglu, zkus některý z těchto linků.

   https://www.tripadvisor.cz/Attractions-g274707-Activities-c20-t103-Prague_Bohemia.html
   http://www.honilek.cz/praha/
   http://club-max.cz

   Bohužel ti žádný nemůžu doporučit, jelikož to neznám. Ale podle mě ti mohou pomoct v tom tvém přetlaku. A neboj, s impotencí si tam určitě taky poradí. Zas to pude jak zamlada.

   Smazat
  3. 20:24 Rudocancy užgryndanýho čechomužika, kterej je beztak odsouzenej chcípnout kdesi ve škarpě, neb není schopnej existence bez nafetování prdy tohodle svýho škaredýho kremelskýho fýrera! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
  4. 21:42 osobo, jste vůbec schopen cokoli pochopit, utvořit si vlastní názor, ten vysvětlit a věcně zdůvodnit? Co do duševní existence sotva vegetujete. Kdo a co vás živí těžko uvěřit. Zdravím ze škarpy, kterou mi pravděpodobně můžete závidět. Tuším, čím jste sfetován vy.

   Smazat
  5. 23:05 Tohlencto je jediný "vysvětlování" kerýmu komoušská špína rozumí! :)) - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
  6. 8:37 podíval jsem se, je mi známé, je mi současně jasné, co jsi zač. Lidské kvality věru úctyhodné. Fuj

   Smazat
  7. 5:58 Nepleť si panskou morálku nás plavých bestií jakým je ten blondýn s tou sukovící tu - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   s morálkou otroků, jež je vlastním těmto podlidem! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 24. Abych se priznala,moralni poklesky Jandy nijak zvlast neresim (kdo je bez chyby,at hodi kamenem a zas tolik jako treba u Havla a jinych jich nebylo).........Ale to,ze z kazdeho jeho projevu je jasne znat,ze je jen "osatka emoci" a mohlo by s nim manipulovat i petilete decko.. uz ano.....Kdyz nekoho takoveho,nechavaji vest "boj za pravdu"....tak mne to maximalne rozesmeje....Reknu narovinu,ze to nechapu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 6. listopadu 2018 20:07

   Vy jste dobrovolně šlapala chodník nebo z lásky k bližnímu, když to neřešíte, nechápete. Kdo ho prosím Vás, myšleno J.Jandu, nechává vést "boj za pravdu" na ČT! Tento vystrčený svěrač, sjíždí školy a káže to, co Vy nechápete a to zase já nechápu. Také nechápu, že jako žena (?), píšete, jako vepř.


   €€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€

   https://uloz.to/!Td8ghw376/nacisticke-koreny-bruselske-eu-pravda-a-laska-bohuzel-nikdy-nezvitezi-nad-lzi-a-nenavisti-protoze-probudit-nenavist-pomoci-lzi-je-daleko-jednodussi-nez-objevit-pravdu-pomoci-lasky-exhavel-kocab-bursik-stetina-schwarzenberg-avi-pdf

   €€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€€

   Smazat
  2. tak prijde mi hloupe,porad se tocit na jeho pornominulosti,kdyz ma podle mne mnohem zavaznejsi problem.....nedostatek inteligence a nadhledu

   Smazat
  3. Pornohvězda kurvou zůstává i v politice. Toď Jakoubka Jandy osud.

   Smazat
  4. Ty vole 21:30 a 21:36 jsi transexuál, že neustále měníš rody a postoje. Existuje aplikace na zjištění IP adres! Babochlape blbe, zase ty Štofi z Teplic?

   Smazat
 25. Říká se, že přesvědčeného nepřesvědčíš. Já k tomu dodám pouze to, že uplaceného můžeš jenom přeplatit.
  Vzhledem k tomu, že pravidla hry určil sám západ, nedělají Rusové nic jiného, než co před nimi neudělal, nebo stále nedělá západ sám. Krymu předcházelo Kosovo, Donbasu Irák, Libye, Sýrie, Panama, Grenada,.... To, že tomu naši vymývači mozků dávají nálepku "boje za svobodu a demokracii" na straně jedné, a "agresí a imperiální rozpínavostí" na straně druhé, nic nemění na naprosto stejných pohnutkách jedněch i druhých. Já nenávidím dvojí metr.
  Tak že ti, co tu dnes kopají do Rusů, aniž by si před tím nekopli do Američanů, jsou buď zaslepení demagogové, nebo uplacení trolové. Ty první přesvědčí až vlastní zkušenost a druhé větší peníze od protistrany. Hádat se s nimi nemá cenu.

  OdpovědětSmazat
 26. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět oba svoje příspěvky z 6. listopadu, první z 11:12 a druhý z 15:38.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 27. Pocta soudruhům a soukmenovcům z Nové Republiky!

  Co může být větší poctou pro bojovníka, než uznání nejtvrdšího nepřítele?
  Jen vyznamenání od Vůdce, samozřejmě.

  Nyní tedy přišlo uznání od dědičných nepřátel Slovanstva a socialismu: „Ty zdroje, které se nejvíce podílí na zaplavování českého prostředí ruskou propagandou, jsou Novarepublika.cz a Almanach.cz.“

  Važme si tohoto uznání nepřítelem!
  A uchovejme si ho v paměti na tu KRÁSNOU chvíli, která NEVYHNUTELNĚ přijde, po osvobození naší vlasti, po vzoru osvobození Donbasu a Krymu: Až autorovi onoho uznalého výroku šlápne voják ruské armády-osvoboditelky na krk, až ho budeme vlastnoručně házet do jámy, k ostatním humánně zlikvidovaným dědičným nepřátelům.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 28. Na Američanech lze asi dokázat, jak míšením dokážeme vytvořit masu naprosto nepředvídatelných názorů a přání.
  Je to takový laboratorní zmetek.
  Václav

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A na Radostovi jak lze pro peníze zblbnout.
   Václav

   Smazat

  2. 22:56, Nereagujte na toho trolla. Já to přeroluju, proč ne vy? Zbytečně se prodlužuje vlákno.

   Smazat
 29. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL! Super projímadlo, zaručí Radostné
  vysrání.
  Od fy RADOSTA se re o. Nyní se slevou u Dr.Max.
  POZOR ! Tato poslední trojnásobná dávka v rozmezí tří minut,
  může být smrtelná!


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nač? Však seš i bez laxativ zasranej putlerofskejma hovnama až za ušima, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
 30. Kdyby tato akce byla zveřejněna dopředu, tak jsem na ni přišel. Před ukrajinskou ambasádou jsme před 2,5 rokem pořádali vzpomínku na fašistické vraždění lidí v Oděse. Tyto akce je třeba provádět pravidelně. První, kdo oficiálně jel z našich politiků na Ukrajinu byla Šlechtová, jako by uctít památku našich legionářů ze Zborova. Poněvadž můj dědeček právě u Zborova jako legionář bojoval, napsal jsem ji sprostý dopis na ministerstvo obrany, že svým řvaním "Sláva Ukrajině a sláva hrdinům" urazila památku mého dědečka, který v žádném případě nebyl příznivcem fašismu, ani německého a ani ukrajinského.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedinou nadějí pro nás je mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 31. Protektor NENÍ ochránce!

  Protektor je ODPORNÉ cizí slovo, je to označení německého resp. USáckého okupanta slovanské země.
  Pro příklady nemusíme chodit daleko: Kromě s.s. Davidem zmíněných fašistických současných protektorů Česka a Ukrajiny (tedy NATO a EU) známe zastupujícího říšského protektora Heydricha, a jeho dnešního nástupce pátera Halíka.

  Zato OCHRÁNCE, jak Donbasu a Krymu, tak Česka (v brzkém budoucnu) je Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno.

  V jednom bodě se však náš drahý soudruh a soukmenovec David mýlí: Normalizace je KÝŽENÁ, vždy po nenormálním období.
  Příklady:
  1) Normalizace naší společnosti po DĚSIVÉM období zuřící kontrarevoluce v r. 1968.
  2) Současná normalizace naší společnosti po JEŠTĚ DALEKO PŘÍŠERNĚJŠÍ etapě našich dějin, od Prohraného listopadu do zvolení našeho národního Vůdce Babiše premiérem.

  Každopádně: Od protektorů-okupantů nás osvobodí – jako vždy – JEDINĚ Veliké Rusko.
  Ano, až bude v naší vlasti dočasně umístěna Střední skupina Armády Ruské federace, tak budeme NAVŽDY chráněni před evropskými okupanty a hodnotami, včetně hodnot nejhnusnějších – křesťanstvím, Pravdou a Láskou, lidskými právy, kapitalismem a demokracií.

  Ach, jak já se na to těším, na oslavy 9. května a VŘSR, Vítězného února a narozenin Vůdců, na Večery družby s NÁDHERNĚ MUŽNÝMI ruskými důstojníky …
  Jistě se těšíte také tak, že, drazí soudruzi a soukmenovci?

  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.