Reklama

středa 14. listopadu 2018

Republiku stravuje žár a plameny – a žháři se vydávají za hasiče

Lubomír Man
14. 11. 2018
Když na obrazovce ČT vidím, jak se na ní, jak na pražském orloji, střídají skupiny nejvyšších pravicových politických špiček s obličeji co nejzachmuřenějšími, které mají národu vsugerovat, že se děje cosi strašného, čemu se ovšem oni rozhodli co nejrozhodněji postavit, a nikoli pro sebe, ale pro ubohý lid jim svěřený zachránit to, co se v tomto nejkritičtějším momentu ohrožení samé podstaty republiky pro tento lid ještě zachránit dá, ptám se sám sebe, co je tohle zase za lotrovinu? Protože šmíráctví kouká ze všech těch vystoupení jak sláma z bot sedláka, je to vše tak uboze hrané, násilné a neupřímné, až vám to téměř žene horkost do tváří. Jsou to špatní politici a ještě horší herci, hrající (jak oni to asi vidí), svůj historický part tak mizerně, že by je Hamlet hnal z Elsinoru tak, jak je ještě nikdo ještě nikdy nehnal. A když navíc v těch trapně účinkujících rozpoznáváte tváře Kalouska, Fialy, Farného, Bartoška, Bartoše, Bělobrádka a vůbec celé té naší politické spodiny, která se u nás po sametu prodrala k moci a teď se neštítí hrát roli jakéhosi svědomí národa, napadne vás, že tady se zřejmě hraje o hodně. A nejspíš o to zbavit tuhle republiku i posledního zdání svobody a demokracie, vyčistit jednotnou politiků pražské kavárny od všech nepříjemných kritiků, zbavit prezidenta moci a udělat v zemi konečně ideologický pořádek. Zkrátka spáchat majdan v českém vydání.

Že se k dosažení tohoto cíle využilo poruchy osobnosti syna předsedy vlády (jde o poruchou zvanou ZPO ze skupiny duševních poruch F.60.7, charakterizovanou tím, že nemocný bezmyšlenkovitě opakuje to, co se mu povídá), dokresluje morální úroveň všech, kteří se právě probíhajícího pokusu o změnu politických poměrů v naší zemi účastní. Včetně tzv. investigativní novinářky Slonkové, která povídala, a nemocný syn předsedy vlády její slova bezmocně opakoval.

49 komentářů :

 1. Dg. F 60.7 "Závislá porucha osobnosti" je zcela nepravděpodobná. Jinak s obsahem článku souhlasím.
  Ivan David

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Novinařina je jen kvůli včasné a preavdivé informaci,...NÉ honba za senzací,zvláště podanou dokonce lživě,nebo na přání někoho za víceúhradu,to už je vše trestné,to nemá nic společného ani s kapitalismem,...zvláště se záměrem někoho poškodit a ublížit mu či s cílem rozpoutání společenských nepokojů,takoví tam už nemají vůbec co pohledávat a ti,co si to objednávají,musí býti okamžitě odstraněni a předáni justici k dokončení závěru,funkční záležitosti jsou vždy závažnější a musí býti řešeny se zvláštním důrazem ve zkrácené době z důvodu společenského významu a potřeb.....

   Smazat
  2. Pane doktore, main uncle Google tvrdí, že tento kretén má diagnózu A52 - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   a toto hovado je prý postižené chorobou označovanou jako F73 - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n.jpg

   Co je na tom pravdy?

   Smazat
  3. ŽHÁŘÍ SE BUDOU VYDÁVAT DALŠICH 30LET ZA HASIČE

   nebot pro nynějši mechanizmus moci se nehledaji účinné prostředky na jeho změnu a režim neni jimi stavěn na pranýř!
   Ono objevuji se prvni osobnosti,které to zkoušeji KSČM SKÁLA,ČSSD ZIMOLA ODS KLAUS ml,ale brzy pochopí,že jako zástupci voličů nezmohou vůbec nic,jednoduše proto,že cokoli budou žádat se zastavi u tzv.vedeni jejich polit.stran a skonči tam krachem a to v nelepšim připadě v horšim připadě jsou za stran vytlačováni a ztrati své prebendy,aby skončili na prcaku.
   Dnes se už začala tvořit nepolitická občanská sila Společnost voličů OSV,která přišla s ohromujicim návrhem na řešeni s názvem Národni program občanů voličů!
   Ptejte se všicchni proč ho nevidite dnem i noci vyjit na ohlupovadlech režimu tisku a tv vycházejici jako hvězdu požadavků voličů.

   ONO TOTIŽ TEN PROGRAM VZBUZUJE POPRVÉ V HISTORII NADĚJI!

   Může pořádně narušit korporátni oligarchickou tyranii ohnutých hřbetů a nízkých platů zvanou nyni kapitalismus bez přivlastků a tedy i mantinelů, podkladu pro vylupováni občanů ČR donekonečna.
   Neni bez významu,že tuto tyranii omezujici svobodu A DEMOKRACII COŽ JE VLASTNĚ DISKUSE označil i papež za nejhorši co zná.

   Smazat
  4. Budeme li se tady pisakovat a v bavit se o nepodstatných nesmyslech, nevidět,že politická třida vykoala mezi svými voliči a Šmejdy ve stranách hluboký, doslova protitankový přikop neuvidime,že ČSSD lže už ve svém názvu,že je sociálni,ale nikdo nikdy neviděl že ty politické kreatury by prosazovaly do prvniho článku Ústavy jedno slovo SOCIÁLNI STÁT,KSČM dnes setrvačnosti jejich penzistů chce socialismus a je líná psát všude jak bude zajíštěno znovuznárodněni poté co jim jejich továrny zdemolivali na sračky a prodali do šrotu za vydatné pomoci dodnes existujicich cinkálistů z teroristických oddilů diktatury falešných humanistů potažmo vítačů neomarxismu o kterém prý KSČM nevi co to je.
   Okamůra ŠERMUJE s prý přimou demokracii a vůbec ji nenapadne,aby vysvětlila kde vezme poctivce,kteří po zvoleni cosi pro voliče budou prý prosazovat než je vypáli na oběžnou dráhu a sam Okamůra se tam může brzy octnout.
   Ano bude hůř je vyjimka,ta vůbec žádný program nemá,nebot černé pozadi by ho muselo plnit a to možné neni!

   Bože řekni mi kdo jsem,abych nebyl jako ostatni a táhl svou káru dál do přikopu plného sraček!
   A co vy elitni borci chápete už ten Národní plán či co to je,aby jste bojovali za mir?

   Smazat
 2. Co trestní oznámení na "zneužití pravomocí veřejného činitele"? Oni, novináři nejsou veřejní činitelé? Nebo jsou jen psi? A žádat celou nahrávku, včetně doložení nákladů a způsobu financování akce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Povolný, novinář opravdu není "veřejný činitel". A jsem si stoprocentně jist, že Seznam má financování této reportáže v pořádku.
   -p-

   Smazat
  2. -p- opravdu? V obojím? Jistý nebo jen věříte? Čím to podpoříte, důkazy, odkazy? PS. Mám také práva novináře? Není těch otázek na Vás moc?

   Smazat
  3. Jasně, že nemám důkazy. Ale ošéfovat si papíry k takovéhle akci je to nejmenší.
   A jinak bych řekl, že máte stejná práva jako novinář. Asi kromě situací, které vyžadují novinářský průkaz. Teda pokud nejste jeho držitelem.
   -p-

   Smazat
  4. 22:18-dávám Vám za pravdu! "Ošéfovat" si papíry k jakékoliv akci je "to nejmenší", jste-li šéfem! Komu to prospěje? Zkuste myslet.

   Smazat
  5. PS. má mít právo odmítnout identitu informátora, když občan tuto možnost nemá beztrestnou? Nebyla by lepší možnost podmíněné odmítnutí do dokázané spoluúčasti?

   Smazat
  6. Je ČT24 a Seznam.cz úplně stejný? JE. Proč jsou vybírány peníze na provoz ČT? Chová se jak bulvár. To ovšem naší vládě nevadí. Tak musí premier Babiš trpět. Morálka chybí téměř všem politikům. Chtěl bych vidět souhlas Babiš ml., jinak "novináři-prasata" porušili zákony Švýcarska.

   Smazat
  7. 8:31 Podle jakých kritérií porovnáváte ČT24 a Seznam?

   Smazat
  8. Soroší financování má seznam sice v pořádku, ale rozhovor není autorizovaný, jsou to jen jakési huhle rozmazaného xichtu, kam si můžou nadabovat cokoliv a pod tím jde jakýsi pochybný text. Autorům udělit cenu Rysa - Rozsévače a Svatováclavskou slepici.

   Smazat
 3. Uz mne opravdu nudi.To je cele,co ve mne vzbuzuji

  OdpovědětSmazat
 4. Bakala bydlí ve Švýcarsku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve Švýcarsku žije skoro deset milionů lidí.

   Smazat
  2. Samých takových jako prase bakala?

   U nás zas žijí ožralové kalousci (včerejší projev) schopní absolutně všeho.
   Nejlepší afričtí ministři financí.
   Dodnes dluží každému důchodci měsíčně 5000 za valorizaci a falšování statistik.

   Smazat
 5. Je třeba se na tu..... Slonici,zaměřit máme dost možností !!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Měli jsme tu Vlajku a Rysa- Rozsévače, teď máme Novinky a Ryšavou Rozsíračku.

   Smazat
 6. Ti dva co si říkají investigativní novináři, kteří byli za Babišem ml. ve Švýcarsku jsou pěkní ubožáci. - Proč s nahrávkou vyrukovali až těď, když ve
  Švýcarsku byli před měsícem, tedy v polovině října.
  - Komu se toto asi nejvíce hodí do krámu???
  - Je zajímavé jak poslanci vystoupili jako jeden muž
  a plivali na Babiše staršího, tedy premiera, když
  ten se nemohl bránit, jelikož byl mimo republiku???
  - Jak je možné, že všechna média byla o věci
  informována snad s předstihem???
  - Kdo toto svinstvo financuje???
  - Doufám jen, že to nejde z našich daní???
  Babiš st. by musel být blázen, kdyby dobrovolně odstoupil. ČSSD ani KSČM se domnívám ho ani vládu nepotopí, jde přece jen o pěkné peníze s vidinou docela solidního přidání.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 2135-a pokud na správně kladené otázky najdete odpověď, zjistíte organizátora.

   Smazat
 7. Pan Man ve výčtu celé té politické spodiny zapomněl na pana Okamuru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Okamura chce odstavit pokrytecký socany né Babiše, s tím demoblokem nemá nic společnýho.

   Smazat
  2. U mne Tomio skončil. Stál v jednom šiku s blbci a jako blbec se i tvářil.

   Proč při dnešní aféře s Babišem jnr. nezůstal stranou? Proč se ten vůl namočil?

   Smazat
  3. Ad 4:53 naprostý souhlas - a ještě to vylepšil prohlášením , že chce do vlády místo ČSSD

   Smazat
  4. Okamura mě taky velice zklamal. A může si vysvětlovat třeba i na křídovém papíře. To, že si stoupnul vedle havlérky je těžko odpustitelné. Alespoň pro mě.

   Smazat
  5. Pan Okamura se zachoval jako dětský princ... Ale nemá tatínka, který by nám za to vyhlásil válku. Je to na jeho preferencích.


   Nastolil otázku: "Stál tam s démony zla jako démon, nebo jenom jako blbec?

   Smazat
  6. Však taky SPD je banda mentálních ubožáků a darebáků, závislých na hlasech té nejubožejší lůzy.
   Mongoloidní přivandrovalec a Putinův trol Kim Čong Pitomio z kazachstánu a spol. má k tomu veškerou potřebnou kvalifikaci.

   Smazat
 8. Proč je Babiš nežaluje najme nejlepší právníky a ty odporní pisálkové budou na pracáku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lepší bude do nové vlády najmout Ondráčka-vnitro a Grebeníčka-spravedlnost a odporní pisálkové skončí v podzemním pracáku uranovém. Už by to potřebovali.

   Smazat
 9. řekl jste to pěkně: "A nejspíš o to zbavit tuhle republiku i posledního zdání svobody a demokracie,...". Demokracie tu dávno už žádná není a ti co říkají, že je ohrožena, si toho jaksi neráčili povšimnout. Fakticky není, jen v určitých rétorických aspektech. A právě tyto rétorické aspekty, jakkoliv to samo o sobě je už dost děsivé, z naší země dělají ostrov svobody. Jinde už nemají ani to, a to je hned za humny, v té veleslavné a velehodnotné eu. Jak dlouho bude trvat, než nás docela udusí, to není třeba moc rozebírat. Katolická demofronta se o to už postará, na to jsou kabrňáci, mají s tím bohaté historické zkušenosti. Je jen otázkou času, kdy se jim to podaří?

  OdpovědětSmazat
 10. https://www.parlamentnilisty.cz/politika/poslanecka-snemovna/-Co-prijde-priste-Snatky-s-detmi-Polygamie-Poslanci-dnes-nedokoncili-vybusnou-debatu-nad-manzelstvim-pro-homosexualy-559473

  OdpovědětSmazat
 11. Kam se hrabou mafie

  Pokud bychom byli standardní vyspělou demokracií, pak by člověk kalibru Andreje Babiše byl v cele, a ne v čele vlády. Jako by nám před očima běžel drsný thriller z nejtemnějšího ruského podsvětí.
  Ale ouha, ona je to realita z vrcholu naši dnešní slovensko-české politické pyramidy. Častá srovnání s klasickou mafií neodpovídají skutečnosti. Pro mafii je rodina nedotknutelná, a je to organizace s přísnou a přesnou strukturou. Pro našeho posttotalitního východoevropského desperáta to neplatí. Jemu není nic hanba. A do svých rejdů zatáhl nejen svou rodinu, ale doslova celou zemi.

  On i Zeman se svými věrnými kamarilami jsou vizitkou naší země, z níž až mrazí. Jak je to vůbec možné? Jak se to všechno vůbec mohlo stát? Zejména Babiš nám dluží mnohé odpovědi z temných stránek svého příběhu. Veřejnost, média, politická opozice a vlastně téměř my všichni jsme přijali to, že se odpovědím vyhnul a začal vyhrožovat svou mocí. A ono mu to fungovalo.

  V kuloárech se šušká ledacos. I o dávných stále neobjasněných vyšetřováních závažných kriminálních činů. Některá jména obětí patří mezi legendární story uplynulých desetiletí. A to tak, že se bojíme je nahlas vyslovit.
  Sám jsem před několika málo lety zažil rozřezanou pneumatiku u auta s drsným vzkazem, abych přestal o někom raději psát. Nepopírám, že jsem měl tehdy skutečný strach.
  Dnes s odstupem doby si říkám, že můžu být rád, že mě někdo neodvezl na prázdniny na Krym.

  Přemýšlím o těch anoistech a služebnicích ve všech divizích Babišova impéria (včetně té mediální). Jak se budou jednou obhajovat? Budou používat stejnou rétoriku jako obžalovaní spoluhráči vůdce v norimberském procesu? Jak se jim asi spí? Vědí, že slouží ďáblovi? Anebo je jim to už jedno, hlavně že jsou v první řadě u koryta? Nevím.
  Tak mě napadá, že by si chlapci a děvčata z ANO pak mohli založit novou partaj. Nejmenovala by se ani ANO 2, ani strana NE, ale nejlépe by ji charakterizoval název NEVÍM. Strana NEVÍM.

  Najděte si ty starší texty o jeho kauzách, ty otevřené dopisy i výzvy k veřejnosti, aby nebyla netečná a nenechala se sebou manipulovat. Zadejte si jméno vlkodlaka v souhrnu informací na www.mapovani.cz.

  Udělejte si tu časovou osu od osmdesátých let až po dnešek, přečtěte si knihy, které o něm vyšly, ptejte se na Slovensku, co si myslí o svém rodákovi z východu. A když to všechno uděláte, tak vám garantuji, že vás dnešní nové informace o jeho nejznámější kauze (jen jedné z mnoha dalších!) vůbec, ale vůbec nepřekvapí.

  Jestli bude pokračovat náš transport do poměrů barbarské despocie, záleží jen a jen na nás. Na nás všech. A to doslova. Dnešní výzva je osudová a musíme si ji vybojovat sami.
  Abychom si tu svobodu zasloužili a nenechali si ji ukrást někým, kdo nemá vůbec žádné zábrany.


  Petr Havlík

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Havlíku, proč tak blábolíte? A ještě k tomu dlouze? Copak si nedokážete dát fakta dohromady, že tu opakujete lži, nesmysly a pomluvy?

   Smazat
  2. Ono se to ještě chlubí, že také píše. Ach jo, to máme dneska psavce! Píšící bezmozci!

   Smazat
  3. Najděte si, pane Havlíku, starší i novější kauzy Vašich "spolubojovníků". Kdyby každejch 50 mege v ČR bylo "rozkradeno" jako u Čapího hnízda, tak je ČR synonymem Ráje - opravena zdevastovaná nemovitost, upraveno její okolí, veřejně zpřístupněno, doinvestováno cca 900 mega. Kde jste byl při kauze CASA, Becherovka, Pandury, padáky, tanky, odbahnění rybníků, Lety ..... Aho, proti vlastním nepůjdete a tady se snažíte odůvodnit plky zvrácení výsledku demokratických voleb. Vy a Vám podobní chcete zničit demokracii, Vy a Vám podobní chcete zavést despocii, Vy a Vám podobní jste vřed na těle demokracie.

   Smazat
  4. 0:10 Havlík ? Snad RADOSTA, né ? Nemaskuj se, smrdíš
   po svých kapkách RADOSTOL, nejlepší srací kapky, i přes wifi.

   Pavel Hejvlík

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 9:59 Áááá, další nadržený křivohubý kleptoman či huhňavý dementní psychopat, vepřová držka, krysí tlamička, rektoskopická hlavička a šarlatán se ozval??? Putinovi agenti, kteří se na ulici či v socce poznají poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do ráje Chujlostánu?-:)))

   Smazat
  7. V kuloárech se šuká janda.

   Smazat
  8. 14:19 Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj fýra - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   je na chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 12. 0:10 Hezká studie. Až na to, že podobná by se dala napsat o jednom každém politikovi naší i zahraniční politické scény. Zvláště pak mě rozveselilo doporučení, abychom četli knihy o něm vydané! A to nejsem jeho volič! Strčte si tu "osudovou výzvu" za klobouk pane! Těmhle žvastům jsme uvěřili naposledy před třiceti lety. Tedy doufám, že naposledy. Budete muset asi ještě pár let počkat. Dokud nevymřou pamětníci. Pak bude manipulace z předpřipravenou mladou generací snazší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan "Havlík" je součástí trollího útoku na demokracii prostřednictvím protibabišovského puče. Nevyhráli opakovaně ve volbách - ani v prezidentských, ani v parlamentních - tak se pokoušejí o zvrat protiústavně.

   Nemají argumenty, tak manipulují přes pomluvy.

   Smazat
 13. Proč je nazýváte pravicovými ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14.00 Nazývají je pravicovými, protože nechtějí lhát, ani nejsou hloupí. Když něco vypadá jako tchoř, jako tchoř to smrdí a jako tchoř to stříká "smradolín", TAK JE TO TCHOŘ, vašnosto.

   Smazat
 14. Tedy: Demokracie je prázdné slovo, nikde není, nebyla a jen tak brzo nebude. Stejně je s tzv. neomarxismem: není, nebyl a nebude. Zato diktatura peněz byla, je a dlouho ještě bude. Tedy diktatura kapitálu. Neexistují demokratické strany a vůbec už ne nějaký takový blok v našem parlamentě, to je jen klamání veřejnosti slovíčkem. Existují však žraloci, kteří by rádi zakroutili krkem naší republice a přinesli ji na tácku pak sudetským Němcům. Jiní do Černého domu. Další pošilhávají po velkém vzoru - Majdanu, neb se těší z lidských jatek, též pro ten přítok peněz do jejich kapes. Politika, to je dílo špinavců, to už se říkalo za 1. republiky, ale to bejvaly ještě dobré časy. Politika dnes a nyní a u nás je povětšinou dílo zločinců - a pokud se najdou bláhovci, kteří by napravovali zlořády soudobé totality, tak se prostě zaříznou - viz Zeman či Babiš, či Okamura. Tak komu nečest tomu nečest - s lítostí nutno říci po pravdě, že ctnostní lidé v politice skoro už vymřeli. Slušný člověk se prostě tomuto řemeslu dnes vyhýbá, neslušný se tam přímo cpe a vtírá - že princi Drahouši!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po vyhaslých a senilních agentech Klaus CSc. & Zeman CSc. nastupuje záložní lstivý, šimpanzovitý, drzý agent-oligarcha Bureš CStb, podbízející se parazitické, závistivé a neschopné sockovské lůze evidencí tržeb jemu konkurujících samostatných OSVČ a prskáním na konkurenční oligarchy, budováním státně-monopolistického kapitalizmu s následným přechodem k oligarchickému komunizmu.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu Miloše Burana a bačovského agenta Bureše - nástupce Husáka ??? Sám přivandrovalec - štve proti cizincům. Čo bolo, bolo, terazky som oligarchom !!!
   Podobně se střídali u výslechu „zlí“ estébáci s „hodnými“. Řídícím důstojníkem všech tří zůstává Putin. Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých zamindrákovaných ovčuráčkovských řiťolezů. Klaus i Zeman odhodili své dceřinné, uměle vytvořené partaje jako použitý a nepotřebný kondom (či WC papír) na cestě za Ural. Bureš zatím ještě ne, zatím chystá čistky. Bude vystřídán dalším čobolovským agentem krúpou ? A Zeman dalším Klausovým spoluagentem robejškem ? Na jiné vzory národ prostě nemá.
   Nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček komárek jr. a Burešův lokajský ovčuráček v ANO. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.
   Už není co znárodňovat, arizovat, ani rozkulačovat, privatizovat, vyvlastňovat, tunelovat či jinak uloupit. Budou už jenom zaslouženě „rýt držkou v zemi“, leniví, nepoučitelní a stádovití lumpenproletáři, státní zaměstnanci, parazitičtí komunističtí a postkomunističtí korytáři, estébáci, odboráři a další lemplovští kleptopracující, jakož i stejně parazitičtí, zamindrákovaní, práce neschopní eurobijci, exhibicionističtí neschopní, závistiví i zhulení pisálkové, buranští a lůze se podbízející režiséři, neschopní si ani společný kibuc či firmu založit, kde by se vlastníma rukama uživili, natož aby někoho dalšího zaměstnali. Ani Putin je živit nebude. Stejně tak nezodpovědné matky "samoživitelky", plodící stejné parazity. Bohužel na to doplatí právě ti pracovití, kteří nedobrovolně přispívají na množení této vrstvy. Řešením je pouze adopce do ještě přežívajících normálních rodin. Vyměnit uprchlíky za bolševiky (kus za kus).

   Smazat
 15. Vše je dobová snůška nemocné společnosti z komunismu.Generační následky se budou hojit minimálně 50 let,za předpokladu,že nebudeme opět okupovaní z Východu...Těžké je projevit moudrost nad všechny moudrosti..........

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.