Reklama

neděle 18. listopadu 2018

Robert Fico o "nezávazném" paktu o migraci

18. 11. 2018 (101 sekund)

24 komentářů :

 1. Fico má pravdu o tom není pochyb. České republice již bylo spočítáno, že výhledově je schopná přijmout 68 milionů migrantů. Dovede si někdo představit co by to způsobilo, přijmout 68 milionů afrických Arabů ve věku od 15 do 30 let, kteří jsou vychování ve smyslu islámu a to že nevěřící jsou psi, kteří jim musí sloužit, ženy jsou méněcenné osoby a zabíjení nevěřících psů, tedy nás, je dobré pro islám. Otázka je proč naší vrcholní představitelé nejsou schopni sami jednoznačně říct NE migraci a musí k tomu být dotlačení lidem této země. Položil si někdo otázku, kdo vlivný je za podporou migrace, že Šojdrová organizuje kampaň na dovoz 50 muslimských sirotků, tedy mužů ve věku v kterém v islámském světě je muž již bojovníkem za prosazení islámské víry? Proč jsme neustále osočování, že jsme fašisti, když tady nechceme ty, kteří nám budou podřezávat krky?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jeste skoro sedmkrat tolik nez nas je, by nase zeme neuzivila......vzdyt uz ted nejsme potravinove sobestacni

   Smazat
  2. 17:48 Odpověď je vcelku jednoduchá. Vrcholní představitelé, kteří chápou pozadí, mají strach. Oni šli po 89 do politiky, aby mohli hlásat floskule a mít se fajn, nikoho nenapadlo, že bude muset něco rozhodovat, vždyť celý svět se rázem ocitl na straně dobra a všichni byli šťastní. Většina z nich ještě teď nechápe, co se děje. Nemají vzdělání, schopnosti, rozhled, jenom kontakty na podobná individua.

   Smazat
  3. 19.16 , to budte bez starosti , cela EU bude navazet svi sracky z Lidlu , jen at nemusi trpet migranty a najde se vul , ktery se podda na tuhle smrtici misi !

   Smazat
  4. 21:51 To je blbost,pokud by prislo tolik lidi (coz znamena,ze nejen k nam),Evropa je neuzivi a hlavne by byla rvacka o vodu.Uz ted ji ubyva

   Smazat
  5. Už se dělá nácvik, v Albertu jsme nakoupili a darovali potraviny na naše "potřebné", kdo to je nevím, protože se máme tak dobře jako nikdy. Mám jen strach, zda nudle a sardinky budou migrantům chutnat.

   Smazat
  6. Novinky na Seznamu: Afghánec podřízl penzistu v Německu ve spánku, vraždu zachytila dětská chůvička...

   Smazat
 2. To je zajímavé, že se Filcko vůbec probudil a odmítl ten škvár, který je dílem právě jeho stranického kolegy min. zahraničních věcí vlády SR, který zrovna vedl na funkci hostujícího tajemníka valné shromáždění OSN, takže móóóc dobře věděl oč jde, když se na tom "nezávazném" paktu podílel jeden z jeho klíčových stranických kolegů...Je to oportunista a bezpáteřní zrádce...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fica bych neobviňoval, škodnou Vám nasadí kdykoli.

   Smazat
  2. Anonym 18:27 Co ty riesis Fica . Nemas dost problemov v Cesku ???

   Smazat
  3. 22:44-Filcky, jako je Fico je potřeba řešit vždy, všemi a všude, kde se vyskytnou a těm, kteří si s nimi sami neporadí, pomoci...

   Smazat
  4. Nejlepší je, vy 20:23, 20:25, 22:44, 2:07 a podobní, jak se vykecáváte, aniž jste schopni vysledovat souvislosti ve vývoji situace, politické možnosti, proměnné pozice osobností a skutečný význam výroků pronesených na různých místech, v různých časech a širších kontextech. Jak je vidět, jste schopni uvažovat leda v horizontu hospodského stolu po nejméně pěti pivech. Blahopřeju.

   Smazat
  5. Ne, nejlepší jsou ty tvoje blbý kecy mimo problém, ty jedna proměnná pozice a skutečný význame...

   Smazat
 3. Ano je to Ficov minister Lajcak , ktory pripravil tento paskvil v OSN a pripravuje sa na posobenie v tejto organizacii , lebo sam neveri , ze Zder SD obhaji svoju poziciu v nasledujucich volbach . Titanik sa potapa krysy opustaju lod ! OSN da Lajcakovi funkciu , ale musi si ju zasluzit rozbitim jednoty V4 !

  OdpovědětSmazat
 4. Rozumné vyjádření k problematice, jejíž vážnost je léta zpochybňována. Pokud Slovensko udrží svoji pozici, kterou Fico zmínil a odmítne řízenou migraci, má velkou šanci udržet na svém území klid. I když ... v Evropě bez hranic stačí jedna země .... a cesta bude otevřená.
  A co na to naše vedení? Naši bojovníci za demokracii?
  ABC

  OdpovědětSmazat
 5. Co nám to tady žvaní pan Fico. Stejně jako přijímají m
  igranty, tak nechávají budovat základny USA na území SR.
  Jenom politické prohlášení, které nic neznamená.
  To náš president je jiný kabrňák - ten nám rovnou říká že musíme zbrojit, zachraňovat Prahu v Afganistánu a na jiných misích "lidumilů NATO"!

  OdpovědětSmazat
 6. Tak asi to byl důvod, proč svrhli Fica. A musel to odnést chudák Kučiak. Tak se chovají demokraté.

  OdpovědětSmazat
 7. Hloupý američané si myslí že jsem přestěhují Afriku a pak ty miliony pošlou na Rusko. Tak Rusko použije o raketu více počty nehrají roli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko sa uz vyjadrilo uplne jasne. Nebude zvysovat pocty rakiet a platit za to nehorazne peniaze. Mozno dokonca este pocty rakiet znizi, lebo aj udrzba a prevadzka nieco stoji. SKRATKA A JASNE, IBA ZVYSIA KALIBER. Alebo pre neandertalcov- MEGATONAZ TNT

   Smazat
 8. Nezabúdajte prosím, že R.Fico, aj keď je predsedom strany SMER SD, je dnes mimo exekutívy vlády a je iba radovým poslancom NR SR. Je to prekvapivý komentár, ale uveríme mu, až keď prejde od slov k činom a postará sa o odvolanie Min.zahr.vecí SR Lajčáka, ktorý ASI ani nie je členom strany Smer SD, len bol nominovaný za ministra vlády, ale je to ten človek, ktorý sa podieľal na príprave a hlásaní Paktu OSN o migrácii a veľmi veľmi kariérovo CHCE aby ho SR odsúhlasila, pretože to ho nasmeruje v osobnej kariére do OSN, sídliaceho v New Yorku. ..som ozaj zvedavý...u Vás sa robí zle Babišovi že odmietol Pakt OSN, u nás sa bude diať zle celému Slovensku, lebo Lajčák bude bojovať o Pakt OSN schvaľujúci migráciu "do posledného Slováka"....

  OdpovědětSmazat
 9. Máš 100% pravdu, je to obyčajný hnus

  OdpovědětSmazat
 10. V Africe přibude každý rok jedna Francie,ta exploze nastane

  OdpovědětSmazat
 11. Dobrý deň pre všetky finančné potreby prosím kontaktujte túto Lady, ktorá poskytuje pôžičky bez poplatku vopred
  e-mail............silvia19manecchi75@gmail.com
  whatsapp ..... +33 7 56 83 05 07

  ....

  Dobrý deň pre všetky finančné potreby prosím kontaktujte túto Lady, ktorá poskytuje pôžičky bez poplatku vopred
  e-mail............silvia19manecchi75@gmail.com
  whatsapp ..... +33 7 56 83 05 07

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.