Reklama

pondělí 19. listopadu 2018

Rohovor TV Nova : Ray Koranteng s premiérem A.Babišem

19.11. 2018  TV Nova
https://novaplus.nova.cz/porad/strepiny/epizoda/26609-andrej-babis-exkluzivne-vladni-krize


43 komentářů :

 1. Ray opět nezklamal,udělal ze sebe asi nedobrovolně idiota.Snad se lidi probudí a tohoto sluhu teda Rae Korantenga si zapamatují.Pan Babiš také nezklamal a patří mu můj dík za vše co řekl.
  Jarda

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono je velmi těžké splnit mediální úkol a nechovat se jako sluha. Zkuste si to! Jinak ale (@Jarda)souhlas.

   Smazat
  2. Já jako důchodce již nemám potřebu poslouchat a dělat ze sebe idiota jako Ray Koranten a spousta jiných prestitutů (tek).Divím se jen těmto,že dokáží nadnárodním hajzlům takhle sloužit a dělat ze sebe veřejně idioty.Musí to být velmi výhodné.Rád bych znal konkrétní jména těch co tento cirkus nejen proti Babišivi řídí,pomohl jste mi v hledání těchto jmen ?

   Smazat
  3. 12:58
   Snad se lidi probudí??????????
   Kdo se má probudit?
   Ti, co jsou posedlí nenávisti?
   Ti, co neznají slušnost, úctu a co jim není nic svaté?
   Ti, co nerespektují zákony, ústavu a výsledky svobodných voleb???

   Ti už se probudili..., bohužel pro slušné lidi mezi které zřejmě patříte i vy.

   Lepší by bylo volat PROBUĎME SE!!!
   A ještě lepší by bylo se skutečně probudit...!!!
   Tohle už jsou třicátá léta minulého století...
   Za chvíli bude pozdě!

   https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/489526-polonahe-aktivistky-zkopali-na-vzpominkove-akci-priznivci-diktatora-franka.html

   https://www.youtube.com/watch?v=rfHpiyUJDo4

   https://www.youtube.com/watch?v=GTGijmYxwWI

   Smazat
  4. 13.56
   za 100 000 měsíčně byste se vrtěl jako čamrda. Peníze dnes až na prvním místě. nějakou novinářskou etiku a čest mají u zadku. Jediné božstvo dnešní generace jsou many many many...

   Smazat
  5. Anonymní 19. listopadu 2018 14:38

   Shlédl jsem díky, varující! Tady to s "nikým" nehne, nerozklikávají odkazy až na pár vyjímek.

   Možná, že tímto znepokojíte pány Jírovce a Honuska, ti se však zaměřují na ochranu nepřizbůsobyvého etnika, původem údajně z Indie.

   Mají jich ve svém bydlišti tolik, ale nemohou je stále najít, jelikož už všechny přemístili k nám na sever !

   Ramón

   Ps. Panu Jírovcovi slouží ke cti, "tajná" platba nájmu za postiženého bezdomovce, to smekám, ale k obhajobě, stálého soužití s ožralou, uřvanou ve dne v noci, nepřispůsobyvou lůzou, nechť nesměruje nám na sever. Toto je dílo zdegenerované PRAHY !

   Smazat
  6. https://uloz.to/live/!WW7wKUMgUmZO/jak-prazska-intelektualni-luza-zdevastovala-a-nadale-devastuje-diky-sve-zhovadilosti-a-neprisbusobyvim-individuim-severozapadni-cechy-z-prahy-je-sama-vystrnadila-a-presunula-k-nam-viz-stehovak-r-vitek-6-mkv-avi-jpeg-mp4   Majitel bytu v tomto domě Ramón

   Smazat
  7. Opr. ... NEPŘIZPŮSOBIVÝ ... NEPŘIZPŮSOBIVÁ ... NEPŘIZPŮSOBIVÝM lůzám ... R.

   Smazat
  8. Šíření poplašné zprávy!

   Domnívám se, že vedle spáchání trestného činu, o které píše Erik Best, tj. nepovolené vniknutí za účelem spáchání trestného činu, se Slonková dopustila ještě jednoho trestného činu a to je šíření poplašné zprávy podle § 357.
   Jestliže Slonková obvinila Babiše staršího z únosu syna na Ukrajinu a bez jakýchkoli dalších ověřování ji vypustila na veřejnost, přičemž tuto věc policie již vyšetřovala a odložila, jedná se nepochybně o šíření poplašné zprávy!

   § 357Šíření poplašné zprávy
   (1) Kdo úmyslně způsobí nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá, bude potrestán odnětím svobody až na dvě léta nebo zákazem činnosti.

   Erik Best
   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Nepovolene-vniknuti-za-ucelem-spachani-trestneho-cinu-varuje-Slonkovou-s-Kubikem-Erik-Best-A-pronasi-jasna-slova-o-Babisove-budoucnosti-560056

   Smazat
  9. 15:15 Peníze jsou to hezký, ale sereš a spol je možná nechají odstřelit jako Kuciaka na Slovači. Tma to "lidi" zabralo...

   Smazat
  10. Nevím, kdo tenhle cirkus řídí, ale "nezávislí novináři" S.+ K. a jejich Neovlivni.cz dostalo rozvojový grant od Nadačního fondu nezávislé žurnalistky, https://www.nfnz.cz/o-nas/kdo-jsme/
   Mrkněte na ty lidumili, co v potu tváře tvrdě dřou, aby pak část svého zisku mohli věnovat na nadace, granty pro naše dobro.

   Smazat
  11. Anonymní 19. listopadu 2018 23:30

   V odkazu je patrné, že to jsou všechno intelektuální, "užiteční" dříči pro zájmy ČR.

   Obvzláště mne zaujal tento "užitečný" MUDrc, co lítá po všech školách s tou SVOU jedinou PRAVDOU:


   Petr Nutil - Expertní rada NFNZ

   Petr Nutil je nezávislý žurnalista, autor literatury faktu. Působil v Ekonomickém deníku, časopise FaktorS, internetových platformách Mediahub, Forum24 a dalších. Zakladatel fact-checkingového webu Manipulátoři.cz, v rámci mediálního vzdělávání spolupracuje s projektem Jeden svět na školách organizace Člověk v tísni. Autor knihy Média, lži a příliš rychlý mozek.

   Ramón

   Smazat
 2. mám podezření, že TV Seznam poslal do Švýcar Babiš sám, aby u dělal z blbců ještě větší blbce :D

  OdpovědětSmazat
 3. Ne, s tím by se sami pochlubili.

  OdpovědětSmazat
 4. Ray je takový blbec, jako kdysi ten televizní moderátor z ČT, který mluvil za Semelovou o Horákové, aby jiný blbec za to, co řekl ten první blbec, Semelovou žaloval. Máme dvě možnosti: pláč nad tím, kde žijeme, nebo veselý smích nad tím, že jsou ještě větší blbci než jsme si mysleli. Ray bude mít prémie v prdeli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:17- nemohu s Vámi souhlasit. Nechal jsem si to teď přehrát. Rayovi je také podsouvána servilita vůči Babišovi, kterou jsem také neviděl. Normální rozhovor bez útočnosti kravek z ČT. Babiš mne také nepřekvapil, jen dostal více prostoru k souvislé řeči. Kdo umí poslouchat řeči těla, vidí propastný rozdíl mezi ním i Zemana oproti politickým šaškům v opozici. Nedivím se pravicovým voličům levitujícím v pachu nad hnojištěm. A nedivím se těm slušným z nich, že i hledají spásu u Babiše.

   Smazat
  2. Za 150kilo měsíčně ze sebe dělat vola se mnoha lidem vyplatí, nejen R.K.

   Smazat
 5. Mám rád čísla, protože čísla nejde nijak okecat. Ať se příznivci ODS, TOP 09, STAN, Piráti KDU ČSL vztekají, jak chtějí, když byly u vlády některé z výše jmenovaných stran, tak hospodářské výsledky státního rozpočtu byly katastrofální a každý rok se republika víc a víc zadlužovala, Kalousek, Topolánek, Nečas a další a další z těchto stran utahovali lidem smyčku kolem krku a ždímali a ždímali z lidí co šlo a za toto ždímaní lidí, dostal dokonce Kalousek od zahraničního kapitálu cenu za nejlepšího ždímače, promiňte, nejlepšího ekonoma světa, která se nedává za to že lidé, té které země se mají lépe, ale že je umožněno v té, které zemi, aby byla ždímána nejchudší vrstva obyvatelstva. Tyto strany, výše uvedené, které umožnily zahraničnímu kapitálu rozkrást podstatnou část naší země, řvou nyní na stranu ANO, která číselně má určité, lepší výsledky, jako vyrovnaný státní rozpočet, přebytek na důchodovém účtu, zvýšení minimální mzdy, zvýšení důchodů, zvýšení platů ve státní sféře, nejlepší výběr daní od roku 1990. Za jejich vládnutí bylo tomu přesně naopak a oni teď křičí a používají k tomu pseudokauzu připravenou a ne nepododobnou té, která proběhla na Slovensku a která měla za následek, že premiér Fico musel odstoupit a nyní se ukázalo, že s tím, za co byl křivě obviňován, nemá nic společného. Sice určitá strana v určitém státě vyhraje volby a lidé jí podpoří, ale pak nastane to, co po celém světě řídí USA, přes své zastupitelské úřady, tedy nastoupí ulice a ti co ve volbách prohráli svrhnou legitimní vládu. Příklady? Je jich přehršel! Za pět miliard vláda USA provedla převrat na Ukrajině a svrhla legitimně zvoleného prezidenta a nastolila tam vládu fašistů. To samé provedla v Arménii (největší velvyslanectví USA ve tří milionové zemi) a nastolila tam vládu těch, kteří volby prohráli. To samé provedli na Slovensku a nyní to zkoušejí u nás. Kde se jim to nedaří provedou bombardování, jako v Jugoslávii, Afganistanu v Libyi, Sýrii. Kde se to nyní nedaří je Čína a Rusko, ale Američani pracují na rozvrácení těchto států intenzivně, aby se jim to povedlo. Kdo to nevidí, tak to nechce vidět, nebo pracuje s nimi. Takže nyní budeme sledovat, zda to Amikům u nás vyjde, nebo nevyjde. Dostavba atomové elektrárny by bylo pro Američany velké sousto, kterého se jen tak nevzdají a dolary a dolary působí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Rozpočtáři" 19. listopadu 2018 16:21

   Máte rád čísla v sexu? "Mám rád čísla, protože čísla nejde nijak okecat."? Vždyť jste ani jedno neuvedl a nakecal (napsal), jste bezčíselný román, který většina přeskočí pro svou délku ?

   ••••••••••••••••••••

   Zkraťme to, mrkněte na číslo dluhu MFČR za MISTROVÁNÍ exlidovce Kalouska i článek pod foto je poučný navždy:

   https://uloz.to/!OiIs7HtGKMjL/valka-o-planetu-opic-kolaborant-csl-kalousek-tuto-pro-s-ral-mimoprazsti-diky-moc-kde-je-stetina-schwarzenberg-bojuje-kalousek-se-svym-dluhem-v-rozpoctu-a-havou-a-parkanova-proc-nesedi-mkv-mp4-avi-jpeg

   Ramón

   Smazat
  2. A vyrovnaný státní rozpočet není odkaz na čísla? Zvýšení platů, důchodů, to taky není odkaz na číselné údaje? že to je obsáhlejší? To je, ale není to román, jenom v krátkosti upozorňuje, že i ti co so v parlamentu, jsou řízení ze zastupitelstva určitého státu, který řídí celou planetu a rozvrací jeden stát za druhým, podle potřeby svých zájmů. A to by si všichni měli uvědomit. Ono to tady bylo vždy od Říma počínaje až po dnešní dny. Nic nového. Ale jestli to víme. neměli by jsme jim jít na ruku a měli by jsme je ignorovat.

   Smazat
  3. Anonymní 20. listopadu 2018 9:30

   Já s Váma co jste napsal, plně souhlasím, ale má zkušenost zde, je taková, má-li příspěvek mnoho vět a málo odstavců, bývá většinou přeskočen.

   Jen tak pro pořádek, rozklikl jste si skutečné ČÍSLO, kterým nás zadlužil ex-lidovec M. Kalousek ?

   Zdraví Ramón

   Smazat
 6. Víte Babiš, to je něco podobného jako u Zemana. Jednooký mezi slepými králem. Nemám Zemana rád, ale respektuji ho jako demokraticky zvolenou hlavu státu. Babiš asi není taky to pravé ořechové. Ale proč ho honit mapř.jako estébáka, když nikomu takový Štětina v EP nevadí???

  OdpovědětSmazat
 7. Anonymní19. listopadu 2018 16:21
  Všude nastolují proamerickou vládu, která nechá ami, v zemi vše rozkrást. U nás máme výhodu v prezidentovi Zemanovi, který Babiše podrží. Takže zatím dobré. Rád bych věřil, že Babiš ustojí to prodloužení životnosti atomovek, místo desetkrát dražší dostavby. P.K.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že ta štvanice na Babiše je kvůli jaderným elektrárnám napsal Aeronet. Já si ale myslím, že ještě více na pilu tlačí politické neziskovky. Bude se schvalovat rozpočet na příští rok a oni mají být výrazně kráceni (to je velmi záslužné od této vlády).

   Smazat
  2. 16:50
   Vše dohromady. I neziskovky jsou řízeny americkými zájmy. A s těmi elektrárnami. USA se již dříve pokoušeli odstavit nás od Ruského jaderného paliva. Málem to dopadlo jako v Černobylu. Uvědomili si, že tudy cesta nevede. Musí tedy získat zakázky na přestavbu a dostavbu. Dnes je to jeden reaktor, zítra dva, pozítří celá elektrárna a naše závislost na jaderné palivo jde už jen přes moře. Dovedete si představit, jak pohnou s cenou? Kolik nás bude stát elektřina? Každá taková mozaika (byť jen malá) ekonomického zisku, je pro ně více, než nějaký národ Čechů a jejich blaho...
   Amerika nemá přátelé, Amerika má jen své zájmy.

   Smazat
  3. 16:50
   Ne jen Aeronet, ale i toto hovado o tom píše:

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Americane-jezdi-varovat-Babise-at-nedava-Rusku-zakazku-na-Temelin-a-Dukovany-pise-Jakub-Janda-Jde-pry-o-vsechno-557433

   Smazat
  4. Případná havárie jaderné elektrárny by republiku položila. Pak by všichni ti co prosazují jejich dostavbu společnostmi důvěryhodným nás mohli za 30 stříbrných dostat do pěkného průšvihu. Tím, že se premiér staví proti WH si plní své povinnosti vůči nám, jeho zaměstnavetelů- občanů ČR. Budiž mu za to dík, příjemně mne překvapil a má můj hlas nejenom v příštích volbách. Vše odpuštěno!

   Smazat
  5. Anonymní 19. listopadu 2018 18:09

   Díky za info odkaz!

   •••••••••••••••••

   Preziden Miloš Zeman k buzno netáhlu J. Jandovi "EH" a jeho každoroční, somrování peněz ze státního rozpočtu, započal mu je rozdávat Sobotka, Chovanec (ČSSD). Prezident s tím nesouhlasí a kará za to A. Babiše !

   „Jsem nepřítelem některých neziskových organizací a uváděl jsem panu řediteli několik málo příkladů. Nyní uvedu jednom dva. První takovou neziskovou organizací jsou Evropské hodnoty. To je organizace vedená pornohercem Jakubem Jandou. Ať se tato organizace živí sama, ať se Jakub Janda vrátí ke své původní profesi, která může být i docela výnosná, a ať nežádá o dotace ze státního rozpočtu. To jsou dotace na politickou činnost,“ řekl velmi zostra Zeman. „Na základě hrdého názvu think-tank se snaží získat dotace,“ dodal.

   Mezi další neziskové organizace, které Zeman nemá rád, patří dle jeho slov například Děti Země. „Vedle Dětí Země a pana Patrika, i když on není pornoherec, abych mu neškodil, jsou tu i další organizace podobného typu,“ poukázal Zeman a rozvyprávěl se o brždění některých staveb kvůli ochraně přírody – zmínil například ochranu motýlů či křečků. „Ale není brána v potaz ochrana živočicha, který se nazývá člověk,“ podotkl prezident.

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-A-zas-byla-legrace-Zeman-si-znovu-udelal-srandu-z-Jakuba-Jandy-A-nejen-z-neho-552873

   ••••••••••

   https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jakub-Janda-Ted-se-Cinane-zameri-na-ODS-Jakl-Konvicka-a-spol-budou-brecet-a-pak-zmizi-Je-treba-zachranit-CSSD-554526

   ••••••••••

   Pročpak je třeba zachránit ČSSD, homo buzno J. J. státní dotace pro "EH" ?! Jinak ho čeká PRÁCE pro americký AMAZON ...


   Ramón

   Smazat
  6. Ramone, ten Janda je aspoň na chlapy! To tvůj fýra - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   je na chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
 8. Podívejte, jak ty Štětinovi štětky čumí Slonková & Kubík, v režijním zákulisí buřt Remunda & Klusák, vyžraný jak vepř, za čí žold ?!


  https://uloz.to/!RTnLy1HTNOKg/mission-impossible-cocoti-na-vylete-repinda-flusak-mamutova-a-kubik-99hoven-mkv-avi-jpeg

  Ramón

  OdpovědětSmazat
 9. Samá reklama hnus.Slonková si to načasovala na samet,ale Andrij je ten kdo získal body.
  Tentokrát nebudeme volit okamuru z demokratického bloku.Babiš na hrad,po Milošovi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On už to Miloš na Hradě konečně balí?

   Smazat
  2. Proč konečně?

   Smazat
  3. Protože anonym z 19,42 je dement, bakalovec a kalouskovec.

   Smazat
  4. Protože Miloš si už, konečně, potřebuje odpočinout. Pěkně si postaví bungalov vedle svého kamaráda Krúpy a tam si bude užívat zasloužené penze.

   Smazat
 10. Sledujte video proč z Brazilského prezidenta udělali nechutného pravičáka. Takto by se měl vyjadřovat premiér a jeho vláda pokud to myslí s lidmy své země dobře.

  https://nahlas.eu/?p=713

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 19. listopadu 2018 20:34

   Odpovídal novinářům, bez skrupulí. Výborný dík! Svět a hlavně presstituti jsou na palici ?

   Ramón

   Ps.
   Velký dík NR, že nezakazuje a toleruje odkazy mezi přispěvateli !

   Smazat
  2. 20:34 Ano, tak vypadá SKUTEČNÝ obránce lidských práv. Nikdo by neměl mít práva menší, ale žádná menšina si nesmí přisvojovat práva větší,než mají ostatní. A o tom to je.
   Např.u nás sněmovna projednávala návrh na povolení manželství LG párům. Zákon zakazuje manželství příbuzným, řekněme "z technických" důvodů. Daloko silnější jsou tyto důvody u homosexuálů, protože ti vůbec nemohou SPOLU zplodit dítě. Přesto mají být oproti příbuzným zvýhodněni a má jim být manželství povoleno. Nikdo ve sněmovně se ani slůvkem nezminil, že hlavním důvodem jsou ekonomické výhody, kterými stát podporuje manželství a které chtějí homosexuálové také využívat.

   Smazat
 11. Koranten si spletl rozhovor s premiérem se svým krajánkem někde z Horní DOlní. Choval se k němu povýšeně, nepřipustil ani náhodou diskusi, jel podle svého scénáře a taky to tak dopadlo. Ranteng je kretén vhodný pouze pro hlášení schválených zpráv do Novy. I s tou vyvalenou Borgiovou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:27 Neřekl bych. Právě že Koranteng není "kretén", proto se mu stále obtížněji argumentovalo proti naprosto věcným a logickým odpovědím Babiše. Sám chápal, jak jsou připravené provokační otázky hloupé. Proto působil stále nejistějším dojmem. Kromě toho, podmínkou Babiše nejspíš bylo, že ho moderátor nechá na každou otázku plně odpovědět a nebude ho neustále přerušovat. Jak je to oblíbenou taktikou ostatních moderátorů. To se pak těžko manipuluje, když "vyslýchaný" může dát věci do souvislostí.

   Smazat
 12. Problém je a to celosvětový, že US kolonie a neni jich málo(EU, Kanada,Japonsko,Británie,Jižní Korea, Austrálie, část Latinské Ameriky a velká část Afriky)většinou země s okupační US armádou na svém území již nejsou sto uživit USA a naplnit jeho bezednou pokladnu. Proto astronomický US dluh, proto nekontrolovatelné tisknutí zelených papírků. Proto naprostý úpadek schopností ve výzkumu vesmíru atd. Ani loupežná tažení z posledních let už nestačí na živení světového parazita a to vykradl bohaté země (Jugoslávie, Irák, Libie, Ukrajina, ještě předtím východní Evropu) a rozvrátil je. Tento problém vnímají i vlezdoprdelníci jako Merkel a Macron, ale nevědí co s tím dělat, jak jinak uspokojit Otesánka a tak jej podporují v loupežných nájezdech a ochotně zvyšují úlitbu v podobě nákupů jeho zbraní a dluhopisů ať již dolarových nebo tzv zlatých certifikátů.Těch je mimochodem vydaných více, než je faktického fyzického zlata na Zemi. USA již bohužel nemají vůbec nic co světu nabídnout. To co umí a jsou schopni vyrábět už dnes umí a vyrábí kde kdo. A jejich ideologie se ukázala jako naprosto prázdná lež. Pro ČR je problém, že nutně potřebujeme pro budoucnost dostavět 4 jaderné bloky (2x Dukovany, 2x Temelín), což US-(Japonská) firma Westinghause neni v žádném případě dnes schopna reálně postavit. Rozestavět a cucat peníze bez dokončení to ano, ale reálně dostavět a bezpečně provozovat v žádném případě. Bez této finanční injekce prostě krachne. A to je jádro pudla o které jde a proč je tolik švíků okolo Zemana a Babiše. Ono to zlomilo krk už Topolánkovi a Nečasovi. Ani oni nebyli takoví blázni aby riskli takový průšvih. Jinak se stačí podívat na to jak to vypadalo, když jsme si dovolili pronajmout Gripeny místo draze nabízených starých vraků z Nevadské pouště nebo vylítaných sraček z Holandska a Belgie. Názorně je to vidět i dle švíků, když někdo chce jinou výzbroj než od USA. Příkladem budiž Turecko, Indie, Brazílie, Venezuela, Malajsie, Filipíny ...

  OdpovědětSmazat
 13. Dobrý deň pre všetky finančné potreby prosím kontaktujte túto Lady, ktorá poskytuje pôžičky bez poplatku vopred
  e-mail............silvia19manecchi75@gmail.com
  whatsapp ..... +33 7 56 83 05 07

  OdpovědětSmazat
 14. Pointa je v tom, že bez ohledu, da vláda dostane důvěru nebo ne a budíou předčasné volby, babiš si udrží značnou popularitu. Protože jeho voliči nesnášejí Kalouska, Kocába a jiné vůdce těchto protestů.
  Takže se babiše nezbavíme.

  http://www.epshark.cz/clanek/1282/tahle-afera-babise-rozhodne-neznici

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.