Reklama

pátek 16. listopadu 2018

Ruské ministerstvo zahraničných vecí podalo komentár k situácii s Babišovým synom

Mluvčí ruského zamini Mária Zacharovová
16. 11. 2018 HlavnéSprávy
Správy, že syna českého premiéra proti jeho vôli schovávali na Kryme pred výsluchmi v záležitosti jeho otca, pripomínajú informačný podvrh a provokáciu, skomentovala oficiálna hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí Maria Zacharovová


Predtým médiá uviedli, že syna českého premiéra Andreja Babiša údajne schovávali na Kryme pred výsluchmi v záležitosti jeho otca. Sám premiér vyhlásil v interview pre Českú televíziu, že jeho syn nie je psychicky zdravý, ale nikto ho neuniesol, opustil Českú republiku dobrovoľne a opozícia je pripravená využiť tento scenár k jeho politickej likvidácii.

“Videli sme správy na túto tému. Na základe počiatočnej analýzy, ktorú sme urobili, to vyzerá na nejaký informačný podvrh, provokáciu, ktorá bola vytvorená s nejakým cieľom ovplyvniť domácu politiku. Videli sme tiež komentáre poskytnuté samotným českým premiérom, ktorý to všetko popieral. Žiadne ďalšie informácie nemám,” povedala Zacharovová na brífingu.


18 komentářů :

 1. Zde je třeba si uvědomit, že kauza Babiš ml. je pečlivě naplánovanou akcí na datum 17. listopadu, kdy pidistrany budou opět svolávat lidi, aby vylezli do ulic a svrhli vládu. Že zde účel světí prostředky je s ohledem na obyčejný lidský hyenismus těchto kreatur zjevný s ohledem na nemoc Babiše ml. Kalousek jednou vstoupí do dějin jako největší Hnus české politiky všech dob.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protektorát měl moravce dnešní korporátní kapitalismus má kraďouska.

   Smazat
  2. Když "václaváčtí" trapníci (od trapnost, ne od trap) měli tu drzost a zneužili i Karla KRYLA, napadla mě parafráze jeho písně... "a ti co kradli rohlíky dnes stonásobně kradou"... a vyhazují z práce i premiera Českého slovanského národa...

   Smazat
  3. "Kauza" Babiš je vedlejší product kauzy EET.
   A jak šíkala medihvězda Wittowska, je v tom
   ruská stopa.
   A aby tomu dodala šmrnc, tak byla v rudém habitu.

   Smazat
 2. Každopádně by musel být v některém hotelu,nebo sanatoriu zápis o pobytu Babiše ml.Aspoň to udělá reklamu pro Krym.

  OdpovědětSmazat
 3. Udělat takovou reportáž není těžké. Budu s redaktory mluvit 20 minut, záznam se sestřihá na 10 minut a výsledek bude proti mě, protože je to sestřiháno tak, jak určil zadavatel. Taková reportáž musí ovlivnit lidi podle pořekadla:
  "Pomluvy vymýšlí závistivec, blbci je roznášejí a idioti jim věří".
  Praha se musí zviditelnit - kde vzniklo "vše špatné v roce 1948" a kde vzniklo ještě horší zlo v roce 1989?
  Pokud přijde protestovat "prý" několik tisíc snad lidí z milionu, tak je to zcela zanedbatelné procento.
  President bude opět pomlouván, protože prohlásil, že bude opět jmenovat premiérem Babiše. Hlasování Babiše neodvolá, protože ČSSD by se již do vlády nedostala a pokud ano, tak vznikne nová koalice, a to si nynější co mají koryta neudělají. Jinak po roce 1989 se rozšířilo časování ze 3 stupňů na 4: špatný, horší, nejhorší + koaliční.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Gerd.
   čSSD je na tom mizerně a co horší,mají stejného řídícího důstojníka jako TOP,ODS,Piráti,takže jim stačí naslibovat lepší pozice a je vymalováno,další zařídí Dolejš.

   Smazat
 4. Všimli jste si jak s náma zase naši "demokratičtí" poslanci a spol vydrbali? S velkou pompou rozjeli pseudoaférku s Babišem juniorem a pak si v poklidu pěkně navýší platy o 10 000,- Kč chudáci. Na důchodce pár stovek a sobě rovnou desítku. A na záznam všichni kecají jak to nechtěli, nepotřebují, jsou proti tomu, ale v tajném hlasování si to velkou většinou pěkně odklepli. No neber to za hovno práci a tlachání, že. Kdo téhle sebrance ještě může věřit? A senát? To je jen hnusné skladiště ještě většího hnoje.

  OdpovědětSmazat
 5. 🎶 Ej Bureši ty estebanééé, kremelskej smrad z tebe vanééé ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:59 Vy pionýři s modrými šátky máte štěstí že jste
   nemohli k StB. Pro nenarození.
   Ty, kdybys ses vyskytoval v té době, tak jsi dnes
   známý jako náčelník politické správy StB.
   Jako všichni ti co o tom tak vykřikují, protože
   oni by rádi ale nemohli.
   Když máš to básnické střevo, tak dej něco na pradědečka Adolfa Hitlera.
   Taky by ti pomohly kapky na sraní od fy RADOSTA,
   zaměstnanče.
   Mohl bys srát řití a ne hubou.

   Smazat
  2. 9:55 Pan havloid asi posnídal vtipnou kaši. Jsi ohromně muzikální, troubo...

   Smazat
  3. Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé avšak domýšlivé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu bačovského Bureše - nástupce Husáka ???

   Smazat
 6. DDD Demokracie se vyprofilovala do konečné podoby. Nikdo nic nepředstírá, nikdo se na nikoho neohlíží, nikdo nemá žádné ideály a nikdo není nikomu odpovědný.

  OdpovědětSmazat
 7. Tady si můžete přečíst kdo za tím stojí:

  https://aeronet.cz/news/zjistili-jsme-adresu-andreje-babise-juniora-v-zeneve-za-11-minut-ale-hyeny-z-ceskych-medii-mu-bouchali-uz-vecer-na-dvere-slonkova-s-kubikem-vystavili-premierova-syna-stalkerum/

  OdpovědětSmazat
 8. Rusove uz musi byt z naseho "folkloru" (myslim celou tzv. "Zapdni spolecnost") celi tumpachovi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Duvod ten skutecny , je ,ze Babis verejne odmita afroaraby do CR.

   Smazat
 9. Tohle vyjádření ze strany RF se dalo očekávat, nebudou přece nikomu chtít vysvětlovat, jak se dva lidé z Evropy dostali, přes kontrolní stanoviště Ukrajiny (dokonce 2x) tak, že o nich nikdo nevěděl. A jeden z těch, kdo ty hranice překročil, byl i občan RF, dnes možná i ČR. Babiš ml. byl tehdy ještě pravděpodobně občanem SR. Vypadá to, že Babiš ml. se stal občanem "Švýcarské Federace", až později, jinak by do Švýcarska byl odklizen již dříve. Nějakou šlapku mu mohli sehnat i tam a nemusel se za ní táhnout do Moskvy, na Krym a na Ukrajinu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.