Reklama

úterý 13. listopadu 2018

S Babišem se houpe křeslo

Napsal vittta
13. 11. 2018  OstrovJaniky
S Babišem se houpe křeslo, přátelé!
Chtě-nechtě, musím ho podpořit.
Všichni ostatní jsou minimálně stejní, daleko pravděpodobněji spíše horší.
O jejich pohnutkách nelze ale pochybovat.

Jde o přistěhovalce, o migrační pakt, a o istambulskou úmluvu.
Dle mého celou akci podporuje EU, které se situace v ČR a celkově V4 vymkla z rukou.
Nyní je ČR v této krizi nejslabším článkem, a eurohujeři nesmí převzít moc v zemi.

Na řadě je klasicky prezident, bude to dle mého on, kdo rozhodne o bytí a nebytí Babiše.
Jeho opozičníkům jde ale o hodně, pokud Babiš vydrží tlak, vyjde z toho posílen.
Babiš udělal dobře, že se opřel svým způsobem o lid, protože jen lid ho může udržet v sedle.
Okamura v současné době hraje o všechno, pokud se potvrdí, že se spojil s kolaboranty, a potvrdí to i sám Okamura (bude nucen se postavit), má to v dalších volbách spočítané.

Za to komunisté mohou posílit, jako jediná vlastenecká strana, měli by se ale nějak elegantně zbavit Dolejše.

Situce je vážnější, než se zdá, může jít i o další směřování země.

Zmíněný nástupce, Richard Brabec, je politický turista, a bývalý člen US, z toho nekouká nic dobrého, protože členem US mohl být jedině kolaboranstký kripl.

Uvidíme, jak je Babiš ve skutečnosti silný, protože prezident se slabého nezastane.
Nemůže držet v sedle chcípáka.
Ukaž se, Andreji, jaké máš koule!


153 komentářů :

 1. Redakce byla nucena smazat propagandistický blábol, nezakládající se na faktech.
  Od toho diskuze na NR není!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nehoupe! Houpe se s námi. Protože, až se vlády ujmou takové strany jako ODS, tak se dočkáme dalšího ožebračování, tak jak to bylo, když tady tato strana vládla. Jinak příčinu toho všeho bych viděl v avizované nepodpoře Marakéšského paktu o migraci. V plánu je dostat do Česka nejméně 68 milionů muslimských Arabů. Každá vláda, která se tomu bude protivit, skončí. Je to, až moc podobné kauze Kuciak ze Slovenska, kde přes výsledky voleb, rozhodovala ulice. Jinak se shoduji na tom, že provedení reportáže a natáčení kohokoliv, bez jeho vědomí tak jak to provedla novinářka Slonková, je neospravedlnitelný hyenismus.

   Smazat
  2. Je jasné, že Slonková nic nevypátrala a informace, kde se nachází syn Babiše dostala od těch, kteří dnes sdělili, že již dlouhou dobu vědí, kde se nachází. Pak jela do Švýcarska z jasným zadáním, dostat takové odpovědi, které by, jako na Slovensku, položily vládu. Na parlamentních listech ale je uveřejněno, že se dopustila trestného činu, když tyto informace tímto způsobem získané, zveřejnila v televizi. Takto získané informace mohla maximálně předat na státní zastupitelství a ne je zveřejňovat.

   Smazat
  3. Cílem celé kauzy je vynucená změna vlády a následný souhlas s instalací U.S. jaderných raket středního doletu na území ČR

   Smazat
  4. Červené kartičky už jsou natištěné, sušenky jak na Ukrajině budeme roznášet. To že nepotřebujete nové bloky atomových elektráren, no to si Andrej nebude dovolovat. Mi tady, s našimi spřízněnýmy poskoky rozhodneme, že je třeba rychle bloky elektráren od naší sice už zkrachovalé firmy Vestinghaus dostavět. USA na prvním místě!!!!!!

   Smazat
  5. Hlavním důvodem snahy o odstranění Babiše je mimořádná valná hromada ČEZu, svolaná na konec listopadu! Tam by měly prasknout všechny zlodějny a penězovody (např. na TOP09, aj).

   Smazat
  6. Redakce sama je propagandistický blábol! Realitou je že se jedná o dva rudé otrapy placené touto zločineckou klikou! - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Ovšem Bureš je horší voříšek! Nikdo si nevšiml v tom shonu, že tu nejde o žádný "Čapí hnízdo", což je marginalita, ale že se provalilo kdo Bureš je! Nejen esteban ale hlavně kágeban!!!! Únos jeho syna zorganizoval jeho řídící důstojník Protopopov! Proto Bureš odmítl otevřeně odsoudit putleroffskou kliku a jen tak cosi neurčitě žvaní o "nepřípustnosti anexe Krymu", místo aby prosazoval jasnou politiku tvrdých sankcí před rozhdujícím úderem proti Chujlostanu! Babiš se tedy spolčil s cizí nepřátelskou a anti-civilizační mocí a nyní je nutný konat a dostat ho před mimořádný vojenský soud a pak - na šibenici!

   Smazat
  7. 7:10 Pane Chovanče - Vám už jebe, že?

   Smazat
 2. pražská kavárna už samou radostí honí brka, ale Babiš to ustojí, pokud jej vládní strany podrží...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejsmutnější je role seznam.cz (kdysi český portál), který je plně ovládán válkychtivými kruhy z emeriky …

   Smazat
  2. JISTĚ... JENOM JENOM KAVÁRENSKÝ ZVĚŘINEC (omlouvám se zvířatům) zase sprostě ZNEUŽÍVÁ SLABINY KAŽDÉHO Z NÁS RODIČŮ - děti. A v případě blábolů Seznam.cz je obzvláště hnusné, že když nabyli podezření na psychické problémy dětí z prvního manželství... zneužili je, a zřejmě nemocného člověka, finančně zajištěného milujícím otcem, domanipulovali k "vyprávění"- které si, možná bez jeho vědomí, i natáčeli.

   Mediální kolotoč žvaní o údajném únosu na jakýsi okupovaný Krym... zatímco pan Babiš mladší je ověřeně VE ŠVÝCARSKU - nebo to Švýcarsko je snad v Rusku na Krymu?

   Smazat
  3. Co je na Seznam.cz a u čeho je Slonková, to je vždy prasárna a čuňárna. To bylo napsáno těmi nejslušnějšími slovy. Babiš to ustojí, ale ty ostatní? Vždyť jde jen o jejich plná koryta, nej více zklamal T.Okamura, také tak dopadne. Stát vedle Bělobrádka není dobrá vizitka. Tomio styď se !!!!

   Smazat
  4. Ad 8:47. A víte jak ta Slonice se svým agentem jsou na svoje prasárny hrdí! Tak co jim samotným můžeme přát? Neznám jejich věk, ale jsou zřejmě dementní. Demence může postihovat i lidi středního věku, také Alzheimer. To by je mohlo v demokratické zemi osvobodit od basy, kterou by jinak museli dostat za své podvodné vylákání rozhovorů, za tajné jeho natáčení a za jeho zveřejnění, navíc takto si vynutili zveřejnění lékařského tajemství. Ale co čert.... Třeba bude mít podobné problémy Slonová ve své rodině a pozná, jak mohou být lidé pak drsní. Tedy co to obcházím, hulváty jako ona. Jestlipak mají soudy právo zakázat jako trest veřejně publikovat. Pokud ano a pokud je ještě nějaká čest soudů, pak by paní Slonová musela v tomto směru dostat doživotí.

   Smazat
 3. Nehoupe! Houpe se s námi. Protože, až se vlády ujmou takové strany jako ODS, tak se dočkáme dalšího ožebračování, tak jak to bylo, když tady tato strana vládla. Jinak příčinu toho všeho bych viděl v avizované nepodpoře Marakéšského paktu o migraci. V plánu je dostat do Česka nejméně žá milionů muslimských Arabů. Každá vláda, která se tomu bude protivit, skončí. Je to, až moc podobné kauze Kuciak ze Slovenska, kde přes výsledky voleb, rozhodovala ulice. Jinak se shoduji na tom, že provedení reportáže a natáčení kohokoliv, bez jeho vědomí tak jak to provedla novinářka Slonková, je neospravedlnitelný hyenismus.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Seznam, potažmo Šídlo se Slonkovou, je dílna kde se vrábějí produkty za účelem podrazit židli legitimní vládě. Je to skutečná žumpa v které se máchá naše slavná, prý demokratická, mocichtivá a zkorumpovaná opozice.

   Smazat
  2. Seznam.cz si teď může nastavit jako úvodní obrazovku pouze prase.

   Smazat
 4. Migranti zde již jsou, jen nás zatím nepřečíslovali. Potkávám je denně a v každé skupince je vždy jeden invalida na vozíku obvykle žena nebo dítě. O dva vchody dál je černošská rodinka - muž na vozíku.


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je jich tu sice jen 16, ale pokaždé je vidím v Praze hl. n. nastupovat ve skupině do Leoexpressu. Vlak končí v Košicích.

   Smazat
 5. Ohrožují premiéra tvrzení jeho syna? Otázky a odpovědi v kauze ‚únosu‘ Andreje Babiše mladšího

  Případ syna premiéra Andreje Babiše způsobil v Česku politickou krizi. Babiš junior reportérům televize Seznam popsal, že ho lidé z okolí otce kvůli kauze Čapí hnízdo drželi na Ruskem anektovaném Krymu. Opozice kvůli tomu svolává mimořádnou schůzi sněmovny, na níž chce hlasovat o důvěře vládě. Server iROZHLAS.cz přináší odpovědi na nejdůležitější otázky týkající se případu.

  Co premiérův syn řekl o svém údajném únosu?
  Tvrdí, že ho lidé z okolí jeho otce drželi kvůli kauze Čapí hnízdo na ukrajinském poloostrově Krym. Jmenoval jen Petra Protopopova, manžela lékařky a lídryně hnutí ANO pro komunální volby v Praze 8 Dity Protopopové. „Zneužil toho, že můj otec chtěl, abych zmizel. Kvůli stíhání Čapího hnízda. Zneužil toho, že byl můj pečovatel,“ řekl Babiš mladší reportérům ve Švýcarsku.
  „On (Protopopov) mi řekl na Ukrajině - já a tvůj otec uděláme všechno, abys byl zavřený,“ dodal Babiš mladší. Z Protopopova měl podle svých slov strach, proto se obrátil na policii a ohlásil únos.

  Jakou roli v případu hraje premiér?
  Babiš junior neuvedl, že by se na něm jeho otec aktivně podílel. Připustil ale, že Protopopov pro otce pracoval. „Podle mě nebyl nápad mýho táty, mě vzít do Krymu, to byl nápad jeho (Protopopova),“ řekl doslova Babiš junior.

  Proč policie stíhá Babiše juniora?
  Právě on, jeho sestra Adriana Bobeková a Babišova současná manželka Monika získali akcie Farmy Čapí hnízdo. Část z nich pak dále převedli na Martina Herodese, bratra Moniky Babišové. Podle policie proto, aby zastřeli fakt, že Farmu Čapí hnízdo skrytě ovládá Andrej Babiš senior a holding Agrofert.

  Co o svojí roli v kauze Babiš mladší řekl?
  Z jeho slov vyplývá, že netušil, o co jde. „Pozitivně si pamatuji, že jsem něco s Čapím hnízdem podepisoval. Nevěděl jsem vůbec, co podepisuji,“ připustil. Pokud by takto vypovídal v dotační kauze, jeho slova by potvrdila policejní verzi, že převod akcií byl pouze účelovým krokem k zastření skutečného majitele Farmy Čapí hnízdo.

  Co zjistila o údajném únosu Babiše juniora policie?
  Sám Babiš junior v e-mailu české policii napsal, že je proti své vůli držen na Ukrajině. Kriminalisté proto kontaktovali jeho advokáty a chtěli s Babišem mluvit. Nakonec se domluvili, že se spojí s matkou Babiše juniora na Slovensko, kam se premiérův syn přesunul.
  „Byl dohodnut postup, že bude předán dosahový mobil matce zájmové osoby a ta se ozve. Dále bylo dohodnuto, že se matka se synem vyfotí s denním tiskem a vystavenou fotku zašle,“ popisuje úřední záznam, který iROZHLAS.cz získal díky zákonu o svobodném přístupu k informacím.
  Když dorazila fotografie Babiše mladšího a jeho matky s aktuálním vydáním deníku Blesk, policie akci zastavila.
  Prověřování tak uzavřela, aniž by s ním osobně mluvila. Za svým postupem si ale stojí. Podle mluvčího Tomáše Hulana se s pouhou fotografií nespokojili. Jaké další kroky udělali, aby si ověřili, že premiérův syn je v pořádku, ale mluvčí odmítl přiblížit. Nejvyšší státní zastupitelství již nechává postup policistů prošetřit.

  Kdo měl Babiše juniora držet na Krymu?
  Příliš informací o osmatřicetiletém Petru Protopopovi muži známo není. Kromě toho, že je manželem lékařky Protopopové, také pracuje pro holding Agrofert. „Nezlobte se, nebudeme se ke svým zaměstnancům vyjadřovat. Také se vás neptáme na jednotlivé pracovníky Českého rozhlasu,“ odmítl otázky mluvčí Agrofertu Karel Hanzelka.

  Jak Andrej Babiš mladší popsal svoji cestu Evropou?
  Andrej Babiš mladší serveru Seznam Zprávy řekl, že ho Protopopov držel v Sevastopolu a Jaltě na Krymu. „Taky mě držel v Moskvě. Do okupovaného Krymu mě vzal z Moskvy na ruské vízum v pasu,“ řekl Babišův syn.


  Ondřej Golis

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ondřeji, jak jste dokázal změnu barvy textu? To znáte z politiky?

   Smazat
  2. Vložil text jako odkaz.

   Smazat
  3. Je to modré, pak to zčervená. Čekám na zelenou.
   No, k věci. Vo co go je snad každému s mozkovou náplní v lebce, jasné.
   Takový "únos prezidentova syna" Mečiarem, se stal
   lákavým námětem pro tuto divadelní hru.
   Je jasné, že se Babiš, jak je chytrý tak je , to druhé. Pro hloupých, údajně padesát milionů, si
   posrat karieru v politice. Ve světle všech těch velkozlodějských kauz z dob Klausovy ODS, si asi myslel, že těch pár "drobných" mu nějak projde.
   Prošlo by bez problému. Musel by být v ODS nebo u Kalouska. A tak velkozlodějům a menším šíbrum svitla
   naděje, že s Babišem zmizí nenaviděné EET.

   Smazat
  4. 19:41- díky za vysvětlení. Tapetuje tedy z lenosti Ondřej Golis nebo Anonym bez názoru? Dostanu také odpověď?

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Davide a co to udělat obráceně? Taky křičíte z pozice zloděje, chyťte zloděje?

   Smazat
  2. Blázne, tebe je potřeba taky unést do Bohnic i s tobě podobnými pošahanci.

   Smazat
  3. Na pomateni mysli je nejlepší nejbližší psychiatrické oddělení, nejbližší nemocnice, kde pomatenci Davidovi poskytnou lékařskou, psychiatrickou pomoc. Diagnoza stihomamu kombinovaná pokročilou demencí, je vážná věc a proto poradíme Davidovi Oesterreicherovi neotálet a urychleně navštívit doktora.

   Smazat
  4. Oesterreichu mnesmíš věřit všemu. Jestliže řekl krym tak to taky může znamenam krim - což pro tvé lepší vybavení mluvy může znamenat kriminál. To je to samý jako elpíčko /LP/- Víš co to znamená? To je loupežné přepadení.

   Smazat
  5. Ty jseš vypatlanec! Ten kluk je vážně duševně nemocný, jestli jeho sestra má již dvacet let bipolární poruchu, tak to asi nebude náhoda, ty debile!
   Kdybys vychodil alespoň devítiletku, tak bys věděl, že pokud byl psychiatricky diagnostikován na nějakou poruchu, tak to neznamená, že byl zbaven svéprávnosti, ty havloidní vylízaná trubko!
   A do Švýcarska utekl právě před takovýma havlodníma kreaturama jako jseš ty, nebo Slonková.
   Bohužel naše společnost je sužována děsivým údělem amerického vazalistánu, kdy se psychiatrická diagnóza jménem havloidní psychopatie stala v naší společnosti nejen neléčenou, ale nedotknutelnou nemocí. Zatímco ve zdravé společnosti by havloidi dleli na uzavřených odděleních psychiatrických ústavů, v současném prasostánu beztrestně terorizují obyvatelstvo i jím zvolené politiky.

   Smazat
  6. 18:59 Já bych vypověděl agenty z Osteriechu. Ty
   kluku ušatá pejzatá, ty jsi fikaný. I česky umíš.

   Smazat
  7. 19.40 mluvíš mi z duše a dá se jen souhlasit.Myslím,že ve všech věcech má prsty americká bláznivá sebranka, protože scénář je více než podobný v jiných zemích.Chtějí snad vyvolat Majdan či něco, co bylo na Slovensku, shodit vládu a dosadit figurky jako na Ukrajině.

   Smazat
  8. Ano , lékaři nemají co dělat v politice - je jich málo - tak at jdou léčit. A to se jim nechce dělat náročnou práci za méně peněz než mají v politice ( i na úplatcích)

   Smazat
  9. A co takhle Alice Masaryková a její psychický stav, stejně jako Jan Masaryk s nosem v koksu?
   Rodinní příslušníci politicky exponovaných jedinců přijdou vždy k psychické úhoně, neboť jsou dobrým cílem politických oponentů...
   Nejsem Babišův volič ani zastánce, ale zde je účelovost markantní. A když se do čela kampaně ihned postaví osvědčené politické a tiskové štětky, vím odkud fouká. Avšak jsem si jistý, že s Fialou, Bělobrádkem, Bartošem a Kalouskem náš národ světlé zítŕky nečekají...

   Smazat
  10. Ten z Osteru mi připomíná výrobce sracích kapek,
   RADOSTA se re o. Taky rád barevně zvýrazňuje.

   Smazat
  11. 19:25 Krym je také známá restaurace v Mostě (+ malé nákupní centrum).

   Smazat
  12. 19:21 Není pomatenej! Je to sice podřadnej ale přesto nebezpečnej agent vydržovanej touto zločineckou klikou! - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Ovšem Bureš je horší voříšek! Nikdo si nevšiml v tom shonu, že tu nejde o žádný "Čapí hnízdo", což je marginalita, ale že se provalilo kdo Bureš je! Nejen esteban ale hlavně kágeban!!!! Únos jeho syna zorganizoval jeho řídící důstojník Protopopov! Proto Bureš odmítl otevřeně odsoudit putleroffskou kliku a jen tak cosi neurčitě žvaní o "nepřípustnosti anexe Krymu", místo aby prosazoval jasnou politiku tvrdých sankcí před rozhdujícím úderem proti Chujlostanu! Babiš se tedy spolčil s cizí nepřátelskou a anti-civilizační mocí a nyní je nutný konat a dostat ho před mimořádný vojenský soud a pak - na šibenici!

   Smazat
 7. Škvorecký napsal knihu Tankový prapor. V angličtině vyšla pod názvem Republika kurev (The Republic of Whores).

  Tento název je odvozen ze setkání Dannyho s otcem Lizetky, za kterou chodí. Otec, kulisák z divadla poslouchá Svobodnou Evropu, začne nadávat: "Kurvy jsme , pane Danieli, kurvy, atom na nás strontium na nás.... a pověsit je na sloup, pane Danieli, všechny bez milosti, mně nikdo neunikne, já je znám , měl jsem v naší organizaci na starosti členské příspěvky".

  My nejsme republika kurev, ale republika šmejdů. Stačilo se podívat na čestností přetékající politiky z opozice. Jeden šmejd vedle druhého. Smečka podvodníků. Platí pro ně výrok desátníka Střevlíčka po školení: Ti si tak nasrali do krku, až jim hovna tečou z huby.

  Cože to říkal Bělobrádek? Pokud jde o Saudskou Arábii, sankce ano, ale až podle toho, co řeknou Američani.

  V Česku hrozí chudoba, bytová krize a zadluženost a těm šaškům to je jedno. Je to na zvracení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je právě ono, pane Jírovče. Většině zatím jenom hrozí. Až je dožene, budou mluvit jinak.
   Dnes se tomu říká nedostatek empatie. Dřív, sytý hladovému nevěří.

   Smazat
  2. Šaškové se dostali do parlamentu a jejich jediným cílem je jebat se mezi sebou. O republiku, o její prosperitu jim nejde ani náhodou.Jde jim jen o peníze, ať jsou odkudkoliv. Mrzí mě jen jedna věc, jestli se s nimi dal dohromady i Okamura. Nechápu, co by si mohl od toho slibovat.

   Smazat
  3. 20,44
   Nabízí se dva důvody. Za prvé, chtěl se Burešovi pomstít, že ho nevzal do party, za druhé, chtěl se udělat "spravedlivým" a získat auru "morálně čistým".
   nevím jak na jiné, ale na mne to působí přesně obráceně.

   Smazat
  4. 20:58 Okamura vladu nepodporil ani napoprve,takze by to bylo asi divne,kdyby ted zmenil nazor.Zase by ho urvali,ze je "dalsi" vladni strana

   Smazat
  5. 21,17
   On je trochu rozdíl nepodpořit a potopit. Kdyby se to odehrálo v poklidu, nic proti ničemu. Ale když vidím tu hysterii, už mi chybí jenom šibenice a soudce lynč.

   Smazat
  6. Prostě Okamura chce být čistý ve špinavém rybníčku. A to je největší nesmysl. Proto možná vyplave, ale tím se rybníček nevyčistí. Jenom jeden idiot pomůže k ještě většímu zabahnění.
   Václav

   Smazat
  7. Zatím jsem nepřečetl všechny komentáře. Z toho co jsem viděl na 24-ce ČT, jsem nabyl dojmu, že jde o vykonstruovanou věc. Nechápu proto Okamuru a již ho nebudu volit. Budu volit komunisty. Moc nevěřím ani Babišovi v otázce migrantů, ale ta kauza se mi jeví vykonstruovaná. Nevím, když jsem viděl ty ODS-áky na konferenci pro sdělovací prostředky, tak mě připadali jako falešní hráči, oni ještě více než KDU-ČSL.

   Smazat
 8. Mám obavy, že jde o pokus o další Majdan. A zneužívat k tomu velice pravděpodobně duševně nemocného kluka je takový hyenizmus a hnus, že pro to nemám slov, slušných a už ani neslušných.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také mám ten pocit, že jde o to rozpoutat nějaký Majdan.Pokusů je čím dál více.Kdo to organizuje a financuje, tak to bude jako na Ukrajině či na Slovensku.Chtějí dosadit figury,které kývnou na vše.Scénář má stejný rukopis,jako v Lybii.Iráku,Sýrii,Ukrajině,Estonsku,Rumunsku,Litvě,ale i v Německu(odposlechy Makrely)ap.Pár zaprodanců se u nás pokouší zvrátit vše,co nám zbylo.Doufám, že našinci ve většině jsou rozumní,používající selský rozum,umí číst mezi řádky a ví, co čekat.Slonková a ostatní porušili zákony této země a doufám, že budou tresně stíháni.Př.Zkuste uveřejnit videozáznam někoho i třeba trestně konajícího a uvidíte.Vše se v pr..l obrací.Pokud to ustojíme, vlastizrádci musí být tvrdě potestáni.

   Smazat
  2. Neblázněte. V Čechách Majdan? Tady se vyjde do ulic jedině v případě levného výprodeje...;-)
   Ale snaha o náhradu předsedy strany do úplného vyšetření kauzy (tedy navždy) je v plánu dlouho. A mohl by jej nahradit nějaký prodejný ksicht, jako byl v prvním jednání Stropnický. Ve druhém tu máme kandidáta Brabce (nebo tak nějak), dříve Mumie Svobody. Víme? Pokud někdo volil Babiše, tak volil Babiše, a ne tu politickou naplaveninu kariérních sráčů, jako je Brabec, Telička, Jourová, Stropnický, Zlatuška a mnozí další. Jde o to instalovat na předsedu vlády nějaký prodejný ksicht typu Drahoš02, který bez remcání provede, co v Aspen Institutu uslyší. Kiska je vzor. Rád bych volil néjakou konstruktivní stranu, pravici či levici, nebabiše, ale jediné co se tu nabízí je " Strana mírného pokroku v mezích zákona." A ti pohled na krev nesnesou... ;-)

   Smazat
  3. 21:35
   Asi nežijete Supmane v ČR. Ty pokusy zde již byly a nyní je opět příležitost aby šdudentíci, a dětičky z církevních škol spolu s debilním blokem z PS za vedení Kalouska a Fialy vytáli do boje. Doufám, že jako řečník se k nim nepřidá Okamura. Stačilo mne když jsem ho s těmi hovady viděl v blábolu PS.
   Václav

   Smazat
 9. Zneužít k "Palermskému Sarajevu" 4 dny před výročím hadráku psychicky nemocného člověka je čistý hyenismus.

  OdpovědětSmazat
 10. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zavrit-Ale-ne-Babise-Klara-Samkova-rozrazila-dvere-v-kauze-Capi-hnizdo-zcela-proti-proudu-559203

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je ta Ciganka, ktera proziva orgasmus pouze pri plamennych projevech?-)

   Smazat
  2. 19:59 Trochu jsi to popletl. Fakt není tvoje příbuzná, ale jednoho takového měla kdysi za manžela.
   A článek od ní je správným zhodnocením svinstva.

   Smazat
  3. Celou kauzu režíruje BISka. Svého času Slonková (prý novinářka) držela pár vyšším důstojníkům BIS.
   Tu to máme!

   Smazat
  4. A kdo režíruje BISku?
   Zeptejte se v Praze v ulici Na Tržišti!

   Smazat
 11. Celá ta kampaň proti Babišovi je od začátku na palici a přiživují ji jenom blázni. Sr*t se lidem do rodiny to je přesně v intencích Istambulské smlouvy.
  Když má rodina psychicky nemocného člověka, tak je na jejím rozhodnutí, jak v jeho zájmu zařídí léčení. Když to rodina zanedbá nedopadne to nikdy dobře. Samozřejmě že ten nemocný se nechce léčit a zajištění léčení vzdoruje a považuje umístění do léčebny nebo na "zdravotní prázdniny" za únos a omezení jeho svobody.
  Kdyby ještě žili nebo byli pří životní síle a rozumu rodiče Kolouska, Fialy, Gazdíka, Bělobradka, tak ty blázny také "unesou" a zařídí jejich hospitalizaci v patřičném zařízení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Někdo dával k dobru, že syn pana Babiše byl pilotem, tak prej nemůže být blázen. Je třeba si vzpomenout na mladého Němce, který celý letadlo položil někde ve Francii i s cestujícíma. Posléze se ukázalo, že byl psychicky nemocný. Lidi, nenechte si vydlabat mozek a přemýšlejte.

   Smazat
  2. Zapoměl jste jmenovat Okamuru, dnes dokázal svým voličům, že do té patry patří také...

   Smazat
  3. 19:21 Ano, o pilotovi šíříli fámu, že nebyl v normě a přidali jeho fotku z běhu, kdy má každý unavený nebo vyčerpaný výraz. Proto soudím, že letadlo sundal někdo jiný.

   Smazat
 12. Za všechno může Putin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Že by stejný scenář použil Putin 2X?

   Asi nebudu jediný, kterému ta nejnovější akce Babiš připadá skoro stejná jako na Slovensku při zavraždění Kuciaka. Sice je zde jeden rozdíl a to v tom, že opozice prozatím neplánuje pouliční nepokoje. Jinak je to skoro jako přes kopírák.

   Ještě trocha konspirace: Když Nečas jako předseda vlády dal naději Rusku na dobudování jaderné elektrárny, tak do pár týdnů šel od válu.
   To samé vlastně udělal i Babiš, a jehle, najednou bouře.
   Je evidentní, že začaly pracovat "vyšší zájmy". Myslím že je dost lidí, kteří jsou přesvědčeni odkud fouká vítr.

   Ale, že by Putin?

   Smazat
  2. Souhlas,Putin to nebude,scénář je stejný a víme odkud.Nečas-elektrárna-Bingo!

   Smazat
 13. Hlavně se nesmí Babiš z havloidů podělat jako Fico a další. Havloidi vládnou už jenom strachem! Nic jiného už nemají, než strach! Všechno už projeli. Snaží se ho zastrašit, že skončí v kriminále a podobně. Musí to ustát, nic na něj nemají a to co dnes havloidi předvádějí je naprosté lidské dno! Všimněte si, jak je to dělané na reakce na první signální! Někdo to už tady psal, že to dělají tak, aby lidi startovali na první šktnutí. Pak se ukáže, že buď šlo o hovno, nebo že to bylo zmanipulované, překroucené atd.. Jenže o to už vůbec nejde. Pro ně je důležité využít moment hybnosti. Babiš by si měl vzít příklad ze Zemana! Kope ty kurvy do prdele při každé příležitosti! A to bychom měli dělat všichni.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když jsem dnes viděl na tiskové konferenci "nemastné neslané" Faltýnka s Brabcem, tak ani v ANO to Babiš nebude mít jednoduché...

   Smazat
  2. Souhlas. Překvapil Okamura, že si k těm ..... byl vůbec schopen stoupnout.

   Smazat
  3. Zradu Okamury jeho voliči (a ani poslanci) nevydýchají ...

   Smazat
  4. Blbečku , nevydýchaji! ,toto se děje jak na Slovensku Ficem !Já Okamuru volím ! má dobrý program a ti zloději by byli souzeni ne li popravení ! Každy je zodpovědný za své činy!!!!!!!!!!

   Smazat
 14. ZASTAVTE TO!!! Ten mladej Babiš vypovídá jak Slánský a spol. v 50. letech u soudu jak je to naučili. A dále pokud řekl slovo Krym tak to taky může znamenat krim - což je zkratka pro kriminál. Já být Babišem, tak nejen že neodejdu, ale všechny bych je žalovala, až zčernaj. Všichnikradli, jak to že nejsou rozhořčeni nad miliardami rozkradených namátkou solárky, církev, BAKALA a miliony dalších. To ubrebtaný stále se přeříkající oštěpař Šebrle s tou jeho kozou, která neví co do těch zpráv mele, asi nevědí. Fakt se mi chce blejt. Další zprávy si dnes nepouštím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo je nic neucil vandraku ,byli to zradci republiky a dockali se
   zaslouzeneho trestu.Reci o priznani naucenem je fama pro blby lid

   Smazat
 15. No, Ano jsem nevolil, pokud budou předčasné volby, dám jim to. Proto chamraď dělala vyrvál při volbě prezidenta, bylo to připravené, ale aby to klaplo, potřebovali na Hradě nějaký sulc a ne ocel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prasecina Slonkove je to jasne - vyvolat prazsky majdan a svrhnout vladu - Fiala uz se jiste tesi na premiera a nase milovana Mirka Nemcova na ministra vnitra. Kdyby se tak snazili vysetrit Bacalovy svinarny - ty jim nevadi. ANO jsem nevolil, ale pokud budou predcasne volby, tak jim to hodim. Uz aby se clovek bal, co predvedou 17.11. v Praze, ale bohuzel uz iv Brne, Plzni..

   Smazat
 16. Šikmooká svině se odhalila. Stál vedle vítačů, proti Babišovi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To bylo fakt překvápko.

   Smazat
  2. Proč Okamuru kritizujete !!! za to ,že někde stal . Vzal Babiš do vlády SPD ? ne !!! Babiš jen mlži a nemá rozhodné slovo . Nejhorší ,že napsal Agrofert na své nemocné syny , to je super ,a někomu způsobuje rány ,i když to jsou synové . Já Babišovi nevěřím !

   Smazat
  3. SPD je banda mentálních ubožáků a darebáků, závislých na hlasech té nejubožejší lůzy.
   Mongoloidní přivandrovalec a Putinův trol Kim Čong Pitomio z kazachstánu a spol. má k tomu veškerou potřebnou kvalifikaci.

   Smazat
 17. O tom, že Babiš je zloděj, není pochyb. Jako třeba Rath.
  Jenže v porovnání se zloději typu Bakala, jsou to kapsáři.
  Na ty velké ovšem nějaká Slonková s M3 nemá. Možná by měla,
  ale co by s těmi "investigatívci" pak asi stalo.
  Takže nám dole nezbývá stát na straně zlodějíčka Babiše.
  I milionáři mohou být "šlechetní". Samozřejmě že za normálních okolností bych se já či mnozí za něj nebrali, jenže
  když si tady hrají na spravedlivé poskoci velkozlodějů,
  Fiala, Kalousek, Bělobrádek, "piráti" s mlékem na bradě,
  schovaní za fíkovým listem nevinnosti novorozenců, či ten
  ze suché haluze, tak pak budu fandit těm kapsářům.
  Komunisté, věřím že se vedle této sebranky nepostaví, a ten
  kašpárek Oka na to doplatí. Ten jeho jediný smysl života,
  boj proti migraci, je sice potřebný ale jsou důležitější
  věci pro život. Doufám, že jeho příznivci mu dají najevo,
  kam půjde, když půjde s těmi, co pro něj měli jen výsměch.
  V jeho postoji je cítit zloba k Babišovi, že ho nebral vážně.
  Věřím, že "jeho" lidi ho v této důležité chvíli nepodpoří.

  1938

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To není podstatné! Nikdo si nevšiml v tom shonu, že tu nejde o žádný "Čapí hnízdo", což je marginalita, ale že se provalilo kdo Bureš je! Nejen esteban ale hlavně kágeban!!!! Únos jeho syna zorganizoval jeho řídící důstojník Protopopov! Proto Bureš odmítl otevřeně odsoudit putleroffskou kliku a jen tak cosi neurčitě žvaní o "nepřípustnosti anexe Krymu", místo aby prosazoval jasnou politiku tvrdých sankcí před rozhodujícím úderem proti Chujlostanu! Babiš se tedy spolčil s cizí nepřátelskou a anti-civilizační mocí a nyní je nutný konat a dostat ho před mimořádný vojenský soud a pak - na šibenici!

   Smazat
 18. Jetřeba akci vymyslet: musí být úderná. Na pravdivosti nezáleží. Pravdivé musí být jednotlivé údaje. Nikoliv už vztahy mezi nimi, souvislosti, časové souslednosti.
  Akce musí vzít za srdce. Zejména lidi, kteří jednají impulzivně. Tedy mladé a jednodušší. Akce musí být správně načasovaná. Nejlépe k nějakému výročí, které bude opět založené na citech. Akce nusí být zahájena tak, aby mohly být využity i další podpůrné okolnosti. Akce musí proběhnout rychle. Její jednotlivé kroky musí proběhnout rychle za sebou. Tak aby oběť byla pod neustálým tlakem a nezmohla se na účinnou obranu. Vše bylo provedeno na jedničku! Má Babiš děti: Má! Má problém s Čapím hnízdem? Má. Syn je psychicky nemocný. Dostaneme z něj co budeme chtít a bude odpovídat tak, jak my budeme chtít aby odpovídal. V tom jsme přece profesionálové. Spusíme to přesně před výročím 17. listopadu. V ulicích budou tak jako tak převážně maldí a havlisté. Odpálíme to a okamžitě začnou jednat opozice, novináři, senátoři... A fofrem: odstupte, vysvětlete, lžete, ještě vysvětlete, odstupte,.... Další okolnosti: oběť je mino centrum dění a její možnosti obrany jsou omezené. A než se vrátí bude tady takové prostředí, které nebude vůbec poslouchat co říká. A už vůbec ne jestli to pravda a co je vůbec pravda. Každý,kdo by se chtěl ohnat zákonem je zrádce! Jde přece o více než o zákony! Kdo se ho zastane, veze se s ním. Teď i do budoucna. My nezapomínáme. Berem i Jidáše. Ale nedáme jim ani jeden stříbrný! Pouze jim odpustíme, že nešli s námi dříve (možná). A musím spěchat. Tyhle volby jsem prohráli a v příštích zcela jitě neprojdeme! Jen bych chtěl citovat E. Beneše, když mu "demokratičtí" ministři v únoru 1948 přinesli demise: "Jen abyste se, pánové, nepřepočítali!".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Naprosto přesné, trefil jste přímo na hlavičku. Lidé si už musí všimnout podle jakého scénáře se jede v hybridní válce a k čemu slouží novináři.
   Zde je to přesně vizuálně ukázáno: Technologie přípravy informačních žoldáků
   https://www.youtube.com/watch?v=X0t7n7p_syw
   J.K.


   Je třeba si uvědomovat, že zdánlivý vnější projev není vždy také jeho podstatou.

   Smazat
  2. Tento tah nebyl jen na Babiše ale hlavně na Čssd ,fašistickou zlodějskou partaj , neví jak z kola ven
   ! Okamuru a s takovým programem nikdo nebude spolupracovat ,jde o jejích chleba . Jen 50 procent hlasu at muže vládnout sám :

   Smazat
 19. Vidím to ve dvou rovinách.
  V té první, myslím, že se dělá účet bez hospodského. Pokud uřvaná kavárna sama vzývá demokracii a právní stát, mělo by se počkat na výsledek vyšetřování a pravomocného rozhodnutí soudu. A jestli tu někdo mluví o ovlivňování vyšetřování, potažmo rozhodování justice, tak si sere do vlastního hnízda. Bureš je pouze voleným zástupcem a my máme přece soudy na moci zákonodárné i výkonné.Na tom přece nemůže nic změnit výměna na postech premiéra, nebo ministra. Pokud ano, tak ať mne někdo přesvědčí, že se tak nedělo dávno před Burešem. A to by se mělo všem těm, kteří Bureše dnes obviňují z ovlivňování vyšetřování připomenout. Protože pokud se tak děje, něco tady kurevsky smrdí a bylo by přezkoumat všechny rozsudky od sametu.
  Ta druhá rovina je lidská. Zrzavá Slonková, pokud přišla na nějaký důkaz, měla informovat policii a důkaz jí předat. A ne si udělat z načerno natočeného videa soukromou šou. Za tuhle sviňárnu bych jí bez skrupulí poslal k Saudům na kafe. Jenom dokazuje sama na sobě, co jsou ti naši "novináři" za svině.
  Bureše jsem nevolil a rozhodně to není můj kůň. Ale jsem člověk a dokážu se vcítit do role rodiče dítěte s hendikepem. A je jedno, zda je to hendikep vrozený, nebo získaný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Paní Slonková porušila hned několik zákonů. Zcela jistě zákon 101/2001 o ochraně osobních dat. Dále zákon na ochranu osobnosti. A určitě řadu ustanovení Nařízení EK 2016/679 známé jako strašidlo posledních dnů: GDPR. Je přesně stanoveno, co, kdo , jak smí vůbec zjišťovat. A osoby s oslabenou možností se bránit (děti, staří lidé, nemocní - a psychicky nemocní zejména!) jsou zvlášť vyjmenováni. Natož pak zveřejňovat. Blbečci havlisti zakazují i fotografovat školní třídy, ptát se na věk...Ale doslova se zalykají nad tím ,že jedna hyena zneužije psychicky nemocného člověka a "výsledky" vytrubuje do světa a pase se na tom. Hnus fialovej.

   Smazat
  2. Novinářům je třeba připomínat Martiny Šmídy (byli dva) a jejich nedávné dojemné nekrology nad Babčenkem. Desinformace stály i v základech převratu ´89, který byl jinak docela legrační.(hrůza přišla až za několik let) Nácviky na pražský majdan už jsme v Praze viděli (nevyšlo to) a vraždu dvou lidí na Slovensku, po které bleskově odstoupil Fico taky. Nestačí to k vlastnímu názoru?
   Na pravdivosti nezáleží, říká Danny. Něco na tom bude.

   Smazat
  3. danny,
   vše závisí na dvou věcech. Za prvé, jestli byl Bureš ml. zbaven způsobilosti k právním úkonům a za druhé, jestli si ta mrcha nechala podepsat souhlas s nakládáním osobních údajů.
   Bureš ml. je možná mimo, ale táta jemu i sobě nechtěl komplikovat život a nechal ho plně svéprávného. Slonková je hyena, ale není úplně pitomá. Pochybuji, že by byla tak prostoduchá a pustila by se na tak tenký led.

   Smazat
  4. Sepsal jste to dobre

   Smazat
  5. Pro pana Hricáka: Babiš mladší je občanem Švýcarska a žije tam se svoji matkou. Tedy se neskrývá. Policie o tom ví. Nehledala ho. To si Slonkvá a spol. vymyslela. Jak se ukázalo. Slonková je hyena. Blbá je taky. Ale vše natočila z chodby do bytu a skrytou kamerou. Jak tedy můžete uvažovat o tom, že by si něchala podepsat souhlas? Od koho? Ba ne. Celá tato kauza je zcela mimo právní rámec.Mimo zákony. Jakýkoliv dotek byť kousku zákona tuto kauzu totálně rozmetá. Proto k něčemu takovému nesmí dojít. Musí dojít k tlaku ulice. Po zákoknech se pak nikdo nebude ptát. Vítěze nesoudí. To je přece známo. A na to kyvárna a nýmandi s 5% a nižšími preferencemi sází. Hrají vabank. Pád vlády a vytěžení okamžité nálady obyvatelstva (voličů). Jinak řádné volby budou jejich poslední. TOP09 skončí, lidovci si zopáknou mimoparlamentí působení, Starostové dopadnou jako VV.. Ale teď se mohou (na nějaký čas) zachránit.

   Smazat
  6. danny,
   Partajní rozbor nebudu komentovat. Více, méně s vámi souhlasím. Ale všechno ostatní jsou jenom vaše domněnky. My nevíme nic víc, než co se nám zrzka snažila vsugerovat. Je trochu klika, že je do toho zatažené Švýcarsko. To považuji za nejlépe fungující společnost, když ne na světě, tak v Evropě určitě. Pokud má Bureš ml. švýcarské občanství, tak si ho Švýcaři ochrání. Ale zrzku budeme muset zlynčovat sami. I kdyby sto soudů z celého světa řeklo, že je vinná, ty naše jí za katr stoprocentně nepošlou.

   Smazat
  7. V. Hricák: Omyl. Slonková to uvedla sama. Švýcarsko do toho bylo zataženo dávno. protože jde o jejich občana. A nejen to. Už se toho chytla zahraniční média. A ukazuje se, že vše je naprostý výmysl. Na Krymu AB mladší nebyl. I západní politici došli k závěru, že o jeho přítomnosti by museli Rusové vědět. A jistě by to nenechali jen tak. A Krym už vůbec ne. Už se projasňuje. Proto tzv. "opozice" spěchá. Honem honem nedůvěru. Ale je tu ještě prezident se svými pravomocemi. A v žonglování s nimi je mistr nad mistry. A ten si je vychutná! Opět.

   Smazat
  8. 20:41
   Ono samozřejně je důležité zda je Babiš syn postižený. Ale nic to nemění na podstatě věci, že rozhovor byl veden bez souhlasu k uveřejnění, skrytou kamerou a doopravdy řečnickou masáží. Asi by mnohý dnešní rádoby politik nebo politolog dokázal na nastrčené otázky odpovědět lépe. Nakonec porovnejte rozhovory třeba p. Okamury s štěknou Drtinovou. Nebo pořady buzíka Moravce, který si pozve tři přizdisráče a jednoho oportunistu a společnými silami ho udolávají celý pořad. Prosím a to je přímý přenos a ten politik tam vlezl dobrovolně. Na rozdíl od syny p. Babiše. Babiš není můj oblíbenec. Ale zneužívání dětí a je naprosto zřejné, že Babišovi mladému byla poskytnuta dobrá výchova a vzdělání. Ale nemoc je nemoc.

   Smazat
 20. Pane Okamuro , vás už volit nebudu!
  Pěkně jste se vybarvil vedle těch
  podvraťáku.
  Marcel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rychlé soudy vedou k chybným rozhodnutím. A toho se právě dopouštíte i vy. Pan Okamura byl vždy proti Babišovi, jen z jiných důvodů, než odpad, vedle kterého se zbrkle postavil. Vývoj ukáže...

   Smazat
  2. A Marcí, koho tedy budeš volit? Kaldu ? Nebo Bilou Bradu? Nebo snad prófu Fialu? O ostatních raději nepíši! To všechno je známý parla,mentní odpad!!

   Smazat
  3. Nepřítel mého nepřítele je můj přítel? Trochu divná logika. Ale budiž. Nevadí mi, že jde proti Burešovi. Vadí mi způsob a "spojenci". Celý den se licituje se zdravotním stavem Bureše ml. Vám nevadí , že je pravděpodobně využit a zneužit člověk člověk, který má zřejmě duševní hendikep? A že se k tomu honu na čarodějnice propůjčil i váš kůň? A že se při tom spojil s lidmi, které ještě před volbami označoval za své nepřátele?
   Okamuru jsem nevolil, ale vážně jsem o tom uvažoval. Po tomhle bych si musel ruku urazit. Ať jde k šípku. Je stejný jako ty, které kritizuje.

   Smazat
  4. https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/218411058331113

   aaaanevím co by mi mělo na vyjádření SPD vadit.

   Smazat
  5. Pan Hricák: moje řeč!

   Smazat
  6. To je sice hezké pánové ale koho budeme tedy volit? Teď je třeba pokárat Okamuru interně (P.K.). Nevěřím, že by chtěl položit vládu, taktizuje, aby ale neprohloupil! V případných volbách by posílil Babiš, nikoliv ON. Rád bych ještě upozornil na možnou likvidaci Sabiny v režii "Kavárny", kdyby nevyšla tato kauza na odstranění nenáviděného Babiše. Že v tom jsou dobří a neprůstřelní známe ze Slovenska.

   Smazat
  7. 19:52
   Také se mi to nelíbí, ale vyčkám. Pokud Okarura shodí vládu, potěš nás Bůh. Protože jinak tam už jsou jenom šmejdi. Nakonec to bylo vidět u Soukupa. Rádoby ekonom ODS jeho jméno je stejně blbé jeko jeho názory . Bohužel i Okamura mluvil jako přeskakující gramofonová deska. Na místo logické odpovědi jenom opakování my SPD.
   To je co mu většina lidí vytýká a on místo aby se poučil stále kecá stejnou blbinu. Pomalu se může vzít sFialou za ruce. Ten také opakuje jen fráze. No prostě pokud Okamura nevystřízliví a shodí vládu pak je další na řadě.

   Smazat
 21. Asi je zbytecne chodit k volbam.Vladu nam mohou sundat kdejaci "sumari" se scenarem beckove krimi.Tak jaky to ma smysl?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když to řekne každý, zvolí se sami.

   Smazat
  2. ale to uz pak nebudou moct mluvit o nejake "demokracii"

   Smazat
  3. 20:57 Ale budou, dělají to i teď. Horší by však byly jejich činy.

   Smazat
  4. 20:42
   Že je to blábol to nám ukázla volba senátorů. Tam vlastně rodina a příbuzní zvolili své kandidády.
   Tak stakovými kreténismy pokračuj dál. Ani nevíš kolik krve bylo prolito pro volební právo.

   Smazat
 22. Lidi by se měli postavit za Babiše a dokázat,že neztratili rozum.
  Nyní jde o hodně a sviním v ODS,TOP,KDU,STAN a spol. by neměl Babiš ustupovat.

  OdpovědětSmazat
 23. Černoprdelníci nechtějí předčasné
  volby . Bojí se o svuj job .

  OdpovědětSmazat
 24. Asi takhle - kdyby každejch padesát mega bylo "rozkradeno" tím způsobem, že "zloděj" přidá dalších 900 mega a zrestauruje za to nemovitost, kterou učiní veřejně přístupnou a prospěšnou, tak už žijem v Ráji. Že se nikdo nezajímá o zlodějiny miliardové ... to by se ale nešiklo presstitutům a jejich mecenášům. Chcípli by hlady, kdyby nekradli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nastalo by to nejhorší, co si dovedou představit. Museli by konečně začít dělat něco užitečného Českému národu - tedy začít pracovat, nebo zemřít.

   Smazat
 25. Očekávám, že nejpozději zítra vystoupí s prohlášením Okamura a nám, voličům SPD, vysvětlí, proč v hromadných sdělovacích prostředcích jménem SPD vystupuje šéf ODS PhDc, ScDr MBC, Fiala, FMa, GDR, Psc.

  P.S. Omlouvám se panu Fialovi, jestliže jsem na některý z jeho titulů pozapomněl, nebo zkratku titulu napsal nějak jinak. Nám, obyčejným lidem jsou totiž ty tituly i zkratky navýsost ukradené.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chybí bLb...

   Smazat
  2. Už vystoupil.
   https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/218411058331113

   Smazat
 26. Jedná zrzavá,profláknutá rádobynovinářka položí vládu? Hysteričtí poslanci reagují na jakýkoliv podnět. Skutečný politik je rozvazný a nechytá na první našlápnutí. Takoví tam bohužel nejsou. Všichni tam jsou jen proto aby si nahrávali a proto jdou tam, kde to sype. Babiš jim šlápnul na prsty. Jen nechápu jak je možné, že Babiš nezažaluje tu zrzavou a televizi za omezování osobní svobody, ochranu osobnosti a za zveřejňování osobních údajů. Dále měl ihned pověřit ministry prošetření úniku informací ze spisů policie, nebo státního zástupce a vyvození osobní zodpovědnosti. To není poprvé, kdy tyto drby pokládají politiky..

  OdpovědětSmazat
 27. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětSmazat
 28. Doufám že neskončí jako Fico .

  OdpovědětSmazat
 29. Štech,si taky přiložil polínko.To je síla .Okamura zklamal,stojí vedle sudeťáku.
  Zachrání ho pouze sepuku

  OdpovědětSmazat
 30. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Babiše jsem se vždy Radosto zastával kvůli fair play. Nelze nevidět, že se proti němu používají anonymní udání a odposlechy uvolňované v potřebných intervalech. Nelze nevidět, že na případném volebním neúspěchu ANO závisí budoucnost Zaorálka a Chovance.

   Z právního hlediska je případ Čapí hnízdo naprosto triviální, ale přesto trvalo rok a půl než policie požádala Sněmovnu o současné setnutí dvou hlav saně známé jako ANO. To nebylo „padni, komu padni“ s výmluvou, že nějaké volby máme pořád. Kdy jindy zasáhnout než před volbami a proti komu jinému než proti nepříteli s vysokými preferencemi. Ptát se ministra vnitra, jestli v tom má prsty, je zcela zbytečné. Vždy odpoví, že ne. Stejné platí i pro policejního prezidenta a pro vyšetřovatele. „Moudrému napověz...“ začíná české přísloví. Stačí naznačit, že to trvá nějak dlouho, a nové vládě může celé hnízdo spadnout ze stolu. Útoky proti Babišovi se odehrávaly nejméně od krajských voleb. Jeho jméno bylo v každé druhé větě papalášů všech politických stran.

   Pokud jde o pracovní podmínky, které popisuje Uhlová, existují dvě možnosti. Buď jsou proti hygienickým a pracovním předpisům a pak by proti nim měly úřady zakročit, nebo jsou toliko odrazem toho, jak kapitalismus nakládá s pracovní silou. V druhém případě by protest proti nim byl vskutku napadáním kapitalismu, který by se dal odrazit oblíbeným tvrzením, že to přece za ty peníze nemusí nikdo dělat. Máme svobodnou vůli.

   Akce proti Babišovi jsou skoro úsměvné, protože implikují existenci dvou druhů kapitalistů. Na jedné straně jsou ti praví a hodní, kteří by se z posledního vydali. Proti nim stojí krutý Babiš, který konkurenci likviduje a nutí až k pláči. Proti kapitalismu si tak trochu zabojoval dokument České televize Stíny ulic v pořadu Pološero, ale cožpak to s nějakým politikem nebo dokonce stranou nějak pohne? Ani náhodou.

   Smazat
  2. BORY šumí po skalinách pro naplaveného přivandrovalce a účelového čehúna Bureše? Každý jiný chytrý lump, by projevil účinnou lítost a podvodné peníze vrátil. Tím by se vyhnul trestnímu stíhání. Babiš je ve skutečnosti chudák a poslušný bílý kůň estébácké mafie, které patří ty miliardy. On si musí nakrást bokem aby vůbec přežil.
   Andrej Bugriš se bojí, aby nezpackal uložený mu oligarchobolševický puč a nemusel se vrátit domů drátovat hrnce ? Všeci kradnú a klamú, no tak aj ja a celé ANO !!! Sorry jako ! Aj Prasečunek ma podporuje !!! Aj všetci sprostí čehúni. Čo bolo, to bolo, terazky som oligarchom a čehúnský štát riadim ako svoju salaš !!!
   Babiš duševní poruchu simulovat před soudem ani nebude muset. Je zjevná ...

   Smazat
 31. Nohavica má konečně klid .
  Babiš má poslední možnost ukázat
  zda je chlap nebo babinčok.

  OdpovědětSmazat
 32. to už jen zavelet do zbraně a hr na ně

  OdpovědětSmazat
 33. Tak koho měla Slonková ve Švícarsku najít? Bakalu nebo chudáka postiženého ml. Babiše?

  OdpovědětSmazat
 34. Tak to jo Babiš musí vydržet jinak havloidní svoloč podepíše všechny ty nechutné pakty. Jestli se na stranu pravdoláskařů postavil Okamura tak půjde do hajzlu.

  OdpovědětSmazat
 35. Předčasné volby .

  OdpovědětSmazat
 36. Okamura se vyjádřil a nevidím na tom nic špatného.

  https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/10101491767-studio-ct24/218411058331113

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koukla jsem na to a mluvi rozumne.

   Smazat
  2. Jsou pro neduveru vlade,protoze byli vzdy,ale co se tyce tehle kauzy,chteji rychle prosetreni,ale zajima je o co komu jde,kdyz poslanci ani reporteri vstupovat do zivych kauz nemohou...Sikanu pry nepodpori

   Smazat
  3. 23:04
   Pokud podpoří debel-blok. Stane se vlastně jeho klackem na Babiše a nakonc bude pro pro debil-blok jen užitečným pitomcem.

   Smazat
 37. Tak jo nazdar SPD:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/S-Babisem-je-to-horsi-nez-jste-si-mysleli-Ziskali-jsme-jmeno-jeho-mozneho-nastupce-a-intriky-ktere-se-prave-staly-559254

  Jak tam stojí okamura v řadě s těmi hajzly:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/FOTO-Ted-se-vam-Okamura-hodi-Brutalni-vysmech-Fialovi-a-spol-A-navrch-vymeteny-Kalousek-559263

  Mno nic budu volit ANO protože už nikoho jiného nemám pokud budou proti migraci atd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Okamura se projevil jako totální idiot. Já věděl, proč ho nevolím. Je to jeliman, založil stranu, dostal do parlamentu 16 lidí a 14 ho poslalo do řiti. Okamura je volba pro dementy!

   Smazat
  2. Tak nejsem z tech,kdo by nevedel,co chce a hlavne jednal emotivne....to co delaji Babisovi se mi sice nelibi( z principu),ale neni to pro mne duvod,abych volila ANO...to se mi totiz take nelibi

   Smazat
 38. Dobře president Zeman:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201811138461624-zeman-babis-krym-capi-hnizdo-unos-syn/

  OdpovědětSmazat
 39. Žádám voliče SPD, aby chlapa, který si stoupne do jednoho šiku s Fialou, aby použili mozek. Děkuji.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ja zadam ostatni,aby nesoudili podle jedne fotky (je to hloupe) a zjistili si podrobnosti

   Smazat
  2. 23:40 pane nepochybuji o tom, že Babiš měl rozbor, kolik Kočích a Škarků má zase Okamůra ve straně. Okamura není špatný chlap, ale je to naivní trouba, na ty hajzly prostě nemá.

   Smazat
  3. Okamura prostě není chlap. Je to srab.

   Smazat
  4. 23:57 nepovazuji za spatne drzet se sve linie...To treba podle mne Babis neumi,pro mne je chameleon..takze ho fakt nikdy volit nebudu

   Smazat
 40. Hluboce pohrdám každým politikem, který se přidá k těm blbečkům, co volají po vyjádření nedůvěry vladě na základě odpudivé prasárny dvou pisálků, kteří byli už snad 100x přistiženi při lžích a manipzlacích. Doslova mě děsí, co všechno je již u nás dovoleno a přípustné, jak přitroublé a zbabělé máme politiky i novináře.

  OdpovědětSmazat
 41. Málem, a volil jsem Okamuru. Cosi mi nedalo a dnes jsem rád, že můj hlas nedostal. Vidím ho v tom hejnu, které chce Babiše ukřižovat. Babišovi teď jednoznačně fandím a doufám, že to ustojí. Farského, Gazdíka, Kalouska, Bělobrádka, Bartoška, Fialu, Stanjuru, teď i Okamuru s jejich klany, mám za osobní nepřátele.

  OdpovědětSmazat
 42. Principiální ukázka. jak snadno lze destabilizovat vládu!
  Česká suverenita, státnost a respekt k zákonům,
  neexistují*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi

  1. Momentální štvanice proti premiérovi naší země,
   jen principiálně ukazuje, jak lze snadno destabilizovat naší státnost.

   Je velice nechutné a nebezpečné,
   odehrává li se na poli mediálním atak proti státní funkci.

   Média, nejsou soudy !!....ovšem jak vidno v právním marazmu mohou soudy nahrazovat a to mnohem efektivněji k danému cíli.

   Blíží se valná hromada ČEZu,
   bašta to finančního toku kriminálníků z řad politické špičky.... to je ten důvod*

   Smazat
  2. Novinářka Slonková, známá tím, že zamlada sloužila jako "matrace" pánům z BIS, je jen loutkou v pokusu o změnu orientace naší země. Prezident Zeman s předsedou vlády Babišem se snaží o trochu samostatnější politiku, nezávislejší na amerických neokonech. A to se nesmí!
   Tak nastupují presstituti, kteří nic nevypátrali, ale jedou podle scénáře z BIS, potažmo z ulice NA Tržišti. Tak hledejme loutkovodiče.

   Ostatně prezident už po několikáté odmítl povýšit ředitele BISky. Ví, s kým má tu čest.

   Mimochodem, Kubík se Slonkovou nikdy nezveřejní celý nesestříhaný záznam, natočený před falešné brýle. Záznam by je totiž prozradil a ukázal na manipulace a "práci s pacientem".

   Leo

   Smazat
 43. K přispěvateli 5:46:s Okamurou jsem na tom stejně. I když byl viditelně bledý a s jaksi propadlými tvářemi, přece jen se zařadil do davu, a to mu už nikdo neodpáře. Je to pokus o Majdan jako na Ukrajině, ale spíš formou, jaká byla použita na Slovensku. Tam se ukázalo, že Fico nakonec za nic nemůže. On se stavěl na zadní EU, pak trochu vyměkl, ale stejně ho shodili. Babiš má taky znaky tohoto chování pod nátlakem, kdy lavíruje a je pro nás nečitelný. Jediný, kdo to ustál, je Orbán, protože má obrovskou podporu doma. Z toho ale můžeme usoudit, že když budeme stát většinově proti zlu šířícímu se z EU, tak na nás zas tak nemůžou. Obloukem jsem se dostala k tomu, co mi instinkt našeptával už před půl rokem: jestli budou předčasné volby, Okamurovi ani komunistům svůj hlas nedám. KSČM jedině v případě, že bude předsedou Josef Skála. Zdravím, Pavla

  OdpovědětSmazat
 44. Souhlas mahulenou křeslo křeslo s opravdu hloupé s Babišem ale lidé by si měli uvědomit že to byl první a poslední český premiér který se zajímá o tom jak žijí obyčejní lidé a také něco pro ně udělal, Okamura dělá další chybný krok který se mu vrátí negativně zpět jsem jak se zachoval Babiš zda se bude skutečně bránit možnosti má hodně člověk v jeho postavení a jeho penězi si nemusí nechat nic líbit Takže je to na něm

  OdpovědětSmazat
 45. Babiš zůstane v Palermu?

  Náš mafián děsí i své děti, aby nám mohl vládnout.
  Premiér ČR, oligarcha, vůdce hnutí a majitel médií nechal kvůli svým podvodům svou zaměstnankyní a lékařkou znesvéprávnit a svým ruským zaměstnancem unést svého syna na Ruskem okupovaný Krym a do Moskvy.

  Ze strachem pohnuté výpovědi syna Andreje Babiše vyplývají pro nás všechny především tyto otázky:
  1. Chceme žít v zemi, kde nás mohou s vědomím policie posílat do blázince lékařky zaměstnané oligarchou a ruští agenti nás „legálně“ unášet do Ruskem okupovaných území s vědomím Putina?
  2. Můžeme všichni prchnout do Švýcarska, abychom tam „konečně zažili lidské zacházení“?

  Odpovíme-li si, že ne, měli bychom přestat slavit pitomá výročí naší ukradené země a začít pracovat politicky:na vyhoštění ruských agentů, kteří si tu počínají jako doma, a zbavit moci i majetků jejich česko-slovenské zaměstnavatele, kteří přišli ke svému vlivu i jmění nikoli prací, ale mafiánskými praktikami a týmiž je rozmnožují.

  David Oesterreicher

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:37: Vaš příspěvek je ironie, nebo to myslíte Vážně a za vším jsou ruští agenti anebo za třetí - já jsem blbý a nepochopil jsem Vás duchaplný příspěvek?

   Smazat
  2. 9:37
   I jako for je to hloupé. Ale mohou tě zaměstnat komedianti BRNĚ nebo principál Hrušínský v Praze.

   Smazat
  3. Situace začíná bejt vážná. Asi poslední co zbejvá! - http://www.imagehosting.cz/?v=ivandavid.jpg

   Smazat
 46. Tomio,volil jsem Tě a zatím nelituji.Ale postavit se vedle těch slintalů-to nebylo moc rozumné i přes to,že vyjádření SPD nebylo shodné s jejich.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda.Ten kdo nepochopil,ze SPD neslo o Babise ( a tu hloupou kauzu),ale vladu nepodporuji kvuli CSSD,tak to ma proste tezke

   Smazat
 47. To že opozice vystartuje na Babiše za každého počasí se dalo čekat ,ale to že Tomio se jednoho dne postaví ke stolíku vedle zrádců,kolaborantu a hlavně výtaču to je hnus . Babiše jsem nemusel ,ale to že Slonková použije jeho děti aby ho svrhla je hyenyzmus .

  OdpovědětSmazat
 48. Andrej Babiš mladší je DĚSNÝ blázen!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Soudruh a soukmenovec David a s.s. Prototopová jsou psychiatři (ale naštěstí žádní kavárenští inteligenti).
  My čtenáři naší milované Nové Republiky jsme prostí lidé – přesto dovedeme stanovit diagnózu A. Babiše mladšího NAPROSTO PŘESNĚ.

  Víme totiž, že:

  1) Jen TOTÁLNÍ BLÁZEN by nechtěl na Krym!!!!!

  Ano, to je ZCELA PŘESVĚDČIVÝ důkaz totálního šílenství Andreje Babiše mladšího: Ten naprostý blázen tvrdí, že na Krym nechtěl, že tam byl přímo UNESEN!!!

  Přitom my všichni roduvěrní Češi a Rusové, čili my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti se na návštěvu Krymu doslova TŘESEME!!

  Krym, ach, Krym, je krásný už jen jako prostá část Velikého Ruska, nejkrásnější země v celém širém Vesmíru!
  A když si uvědomíme, že tamní půda je doslova PROSÁKLÁ čistou slovanskou árijskou krví, že je prošpikována kostmi ruských obránců vlasti, padlých ve vítězných válkách proti Turkům, Angličanům, Francouzům a Němcům, tak …
  Tak bychom rádi podepsali JAKÝKOLI papír, který by nám národní Vůdce Babiš strčil pod nos k podpisu, i třeba 100% vlastnictví Čapího hnízda, jen abychom se tam dostali.

  A na Krym, přes Moskvu, Stolicu celého slovanského světa, bychom letěli i v poutech a pod sedativy, klidně.


  2) Jen ABSOLUTNÍ ŠÍLENEC by chtěl žít ve Švýcarsku!!!!!

  Víme, že v tom „slavném“ Švýcarsku je ČTVRTINA (25% !!!) obyvatelstva tvořena BĚŽENCI! Víme, co to znamená, když 50 syrských sirotků je schopno udělat z naší vlasti kůlničku na dříví: Švýcarsko je ZBÍDAČENÁ země plná ŠÍLENÉHO násilí na každém rohu, na každém kroku!!
  Ano, nikdo se zdravým rozumem do takové země nestrčí ani nos.

  Takže, sečteno a podtrženo:
  Náš národní Vůdce Babiš má opět zcela leninskou pravdu: Jeho syn je totální magor, a patří ho zavřít DOŽIVOTNĚ, stejně jako jeho dceru, a vůbec VŠECHNY šílence, schopné ceknout byť jen jediné křivé slovo proti našemu národnímu Vůdci Babišovi do policejního protokolu.

  „Není člověk, není problém!“ (J. V. Stalin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.