Reklama

čtvrtek 8. listopadu 2018

Schröder šokuje: Krym patří Rusku


Fotoarchiv: G. Schröder a V. Putin
8. 11. 2018   VašeVěc
Bývalý německý kancléř Gerhard Schröder v rozhovoru pro „Aachener Nachrichten“ prohlásil, že dříve nebo později bude nutné uznat Krym za součást Ruské federace.

„Je to skutečnost, kterou budeme muset jednou uznat. Krym, který ostatně dříve patřil Rusku, se stal v roce 1954 darem sovětského lídra Chruščova součástí tehdejší sovětské Ukrajiny. Myslel, že sovětský komunismus bude existovat stejně dlouho jako katolická církev. To se ale naštěstí nestalo," uvedl Schröder. Podle ex-kancléře Evropa potřebuje obnovit spolupráci s Moskvou, a dodal, že Rusko je blízkým sousedem, bez kterého nemůže existovat trvalý mír na kontinentě.51 komentářů :

 1. Kua, to je pruser. Schroder povedal pravdu.
  Porosenko z toho chyti infarkt.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Podroušenko nabídl USA židovský dar - SEVASTOPOL A KRYM. Co je to židovský dar? Je to něco co dárce nic nestojí... zejména když toho na věky pozbyl, nebo to ani neměl.

   Porošenko může svým milovaným USA ke Krymu věnovat ještě Nizozemsko. Obojí mu "patří" tak nějak stejně.

   Schröder není v politické funkci, tak si může dovolit občas se "splést" a ŘÍCI PRAVDU.

   Vymazat
  2. Jestlize 98% lidi se zucatni referenda a z toho 97% hlasuje pro neco, pak je to automaticky ZAKON, ktery nemuze nikdo, kdo ma jen trosicku ci maloucka zdani, co je demokracie, napadnout. Napadnout to mohou jen rezimy, ktere by se mely zmenit, treba i nasilim, protoze nemaji s lidstvim nic spolecneho.

   Vymazat
  3. Vod Schrodera to neplati, dostal milionovou "trafiku" vod rusu...Tak zvatla aby se udrzel...
   I kdyz byl vyjimecne, vzdycky pritel Ruska i predtim a je uplne normalni...

   Vymazat
  4. 21:52 Dobře živenej presstitut může napadnout všechno, na co si jeho páníček vzpomene.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věcně správně ...ale ten tón!!!:-)

   Vymazat
  2. 10:37 Ten "tón" převzal od dnešních "uvědomělých demokratů". Zřejmě má Jandovu školu z Evropských hodnot a plete se mu to s jeho znalostmi z VUMLu. Teď chudák neví, kde mu hlava stojí.

   Vymazat
  3. 14:14, ale dyk to je jen ten pták Radosta.

   Vymazat
  4. má pravdu ten chlapec...

   Vymazat
 3. 5 mld us dollar investicia USA do Ukrajiny, a zuby im klepli na prazdno.
  Predstava, ze vojnove lode USA kotvia v Sevastopole,Rusko maju obsadene, zuby cvakli naprazdno.
  Predstava, ze ludia z USA budu bohatnut na tazbe uhlia v Dombase, nic z toho.
  Mysleli si, ze odkupia, sprivatizuju ukrajinsky tranzitny plynovod do Europy, tiez nic z toho.
  Odkupit ho mozu, ale bola by to velmi draha kopa zeleza v zemi.
  Na privatizaciu nasadili Miklosa, ktory ma postupne rozpredat ukrajinske podniky. Odpredat ich moze, to je jasne,
  ale USA pocitali, ze tych 5 mld usd sa im vrati cez spominany tranzit plynu, plus by mali este bonus k tomu, ze by cez tuto ruru boli vydierali Rusko, dvihali cenu tranzitu plynu cez Ukrajinu, cim by ho zdrazili tak, ze by nemohol konkurovat ich skvapalnenemu plynu,pripadne inemu plynu.
  A zuby cvakli naprazdno.
  Preto ta hysteria okolo Ruska.
  Co sa tyka Ukrajiny, asi neexistuje na svete stat, ktory by sam seba dokazal tak nicit, ako to robi Ukrajina, jej vladne spicky, dialkovo ovladane z USA.
  A neexistuje asi na svete stat, ktory by oslavoval narodenie fasistu Banderu, pomenovaval po nom ulice, vyhlasoval statny sviatok na jeho pocest.
  Stat, v ktorom su hliadky, ktore dohliadaju na to, ci nahodou nehovorite po rusky.
  Nieco neskutocne.
  SLAVA UKRAJINE, SLAVA HRDINOM.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 8. listopadu 2018 11:11

   1***

   Ramón

   Vymazat
  2. To samé se stálo nám a celému východnímu bloku , a co nám tady patři!!! velké ho...! Rok 1989 byla jen zamínka na velkou zlodějnu a trvá do dnes ! Od OF, ODS , ČSSD, KDU -ČSL, a další a vy jako voliči stojíte v pozoru a volíte je ,jestli byli předtím nebo dnešní banda zlodějů , jste jím ukradeni a nejraději by vám zakroutili krkem ! UŽ BRZO ( 2020 )

   Vymazat
  3. mate tam uplne vse

   Vymazat
  4. GEROJAM SLÁVA! Z Majdanu vzešlo mezinárodní hnutí za evropské “znovudobytí”, inspirované událostmi zimní revoluce v Kyjevě a osvobozeneckého boje v Donbassu. Hnutí se snaží zapálit jiskru nejnovějšího evropského povstání proti dějinnému osudu a postavit očistný oheň oživení po celé Evropě.

   Tato nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Vymazat
  5. Ten Mikloš to musí být charakter, nebyl náhodou v Socialistickém svazu mládeže ? Normální člověk by tohle dělat nemoh.

   Vymazat
 4. Tak to je lidé v referendu o tom rozhodli a to je pravda která se nedá umlčet nebo uřvat.

  http://svobodnenoviny.eu/nedavno-konvertovana-muslimka-sinead-oconnor-tvrdi-ze-nebude-ztracet-cas-s-odpornymi-bilymi-lidmi/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tahle blbka akorát přečte papír, kterej jí páníček pošle. K ničemu jinému se ani hodit nemůže.

   Vymazat
 5. 11:11
  Nebyl bych tak přehnaně ukrajinofobní. Nám se podařilo mimo ten válečný stav to samé. Byli jsem bohatým a prosperujícím státem Československým a dnes jsme kolonií, která ne prodala ale zVáašantročila bohatství, nechala si zničit skvělé školství a slouží jako odpadkový koš Bruselu.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, Václave, byli jsme prosperujícím státem Československým za první republiky. Po roce 48 jsme se stali kolonií a prosperita šla rapidně dolů.

   Vymazat
  2. Mas pravdu, ale ci uz ako Ceskoslovensko, alebo teraz, ked nas politici rozdelili, je u nas situacia ina, ako na Ukrajine.
   Co sa tyka tych kolonii, v minulosti mali staty ako F,NL,GB,a ine,kolonie po Afrike.
   Po 89 roku, alebo po pade komunizmu v Europe, si kolonie urobili z nas, z byvalych statou vychodneho bloku.
   A tych novodobych koloniziatorou este dokazeme nazyvat ze:
   INVESTOR.

   Vymazat
  3. to 11:34
   Hodně nadnesené tvrzení že jsme byli za první republiky prosperujícím státem. Stačí se podívat jak žili za první republiky obyčejní lidé to je nejlepší ukazatel prosperity.

   Vymazat
  4. 12:19 Žádný takový ukazatel prosperity neexistuje. Netuším, jak se definuje "obyčejný člověk". Každý se má tak, jak se stará. Tenkrát jako dneska.

   Vymazat
  5. 12,38 Lidskost je pro vás blbost. Jak se budete chovat když Vaše dítě bude mít problémy.

   Vymazat
  6. 12:44 Co to má společného s lidskostí? I já se považuji za obyčejného člověka a sám se musím starat o to, abych se měl dobře. Když má moje dítě problémy, tak je s ním snažím řešit.
   Ale jako ekonomický parametr je to nic neříkající.

   Vymazat
  7. 12:38 "Každý se má tak, jak se stará" jste skutečně hlupák. Pokud víte kdo je například Paris Hiltonová, dovolím se zeptat, zda se má tak, jak se stará.
   Pokud víte co je například autismus, povězte, jak se takto postižený, bez pomoci jiných asi může starat, jak se asi může mít.
   Vy se chlubte tím, že v důsledku příznivých okolností nemáte smůlu, ale to štěstí, že při podprůměrné inteligenci průměrně, možná i nadprůměrně existujete?

   Vymazat
 6. Pan exkancléř má v Rusku svoje obchodní zájmy, takže těžko může mluvit jinak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale pravdu má.

   Vymazat
  2. Kdyby ti v tom lítaly ty prachy co jemu, tak bys taky říkal cokoliv. Bez ohledu na to, co je a není pravda.

   Vymazat
  3. To je pravda jen u chabých charakterů.

   Schröder pravdu má!!!

   Vymazat
 7. 11,34 K čemu je ten pokrok když je provázen takovým marazmem. Děti co nemají dost jídla, bezdomovci, nezaměstnanost atd atd. Pokrok za cenu ničení lidské civilizace a přírody po celém světě. Je to jako rychlá jízda při které příjdete o život.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nenaříkej, bude hůř, ještě budeš vzpomínat na dnešní dobu, tak jako někteří na doby kdy to stálo za hovno( za komára).

   Vymazat
  2. 12:40 Na světě vždycky byly děti bez jídla, bezdomovci a nezaměstnaní. Je tomu tak i dnes a bude tomu tak i v budoucnu.
   Jsou holt na světě regiony chudší a bohatší. Buďme rádi, že žijeme v té bohatší části světa.

   Vymazat
  3. 13:43 Jste ukázkovým produktem dnešní doby: "Buďme rádi, že že JÁ se mám dobře a ostatní vem čert". Tak nějak to bylo i ve starověkém Římě, v Hitlerovském Německu a v "kolébce demokracie".

   Vymazat
  4. 14:30 Přesně tak. Ono tak tomu bylo i za bolševika a bude tomu tak navždy. Pořád stoprocentně platí - voják se stará, voják má.
   Kdo nechce makat a chce se válet v parku a chlastat krabicáky, v pořádku. Ale já se chci mít dobře, tak se starám. Je na tom něco špatně?

   Vymazat
  5. 14:42 Není na tom nic špatně. V přírodě je to normální. Tak se chová každé hovádko Boží, každý plevel, parazit a bacil. Ti ovšem nemají schopnost myslet na budoucnost druhu, jde jim jen o přežítí, bez ohledu na cokoliv mimo jejich omezený duševní rámec.

   Vymazat
  6. 14:42 za bolševika nebyli děti, pro které nebylo na školní obědy, nebyli bezdomovci ani nezaměstnaní.
   A pokud jsi takový primitiv, který nechápe, že existují okolnosti, kdy se člověk starat ani nemůže, nebo se stará, ale má tu smůlu, že marně, tak se vytahuj dál.

   Vymazat
  7. 15:12 Velmi trefně řečeno. Jsou životní období a okolnosti, které to "starání se" mohou silně zkomplikovat či znemožnit i dobře disponovanému jedinci, natož pak jedincům s omezeními či bez žádoucích vlastností. Silní jsme vždy jen někteří a jen dočasně - a je na nás, jak toho využijeme - zda si budeme jen užívat a pohrdat méně úspěšnými nebo zda budeme konat tak, abychom se i my mohli dočkat pomoci, až silní nebudeme. Přepjatý individualismus, atomizace společnosti, ztráta pudu sebezáchovy, ztráta identity, relativizace všeho počínaje pojetím rodiny až po demontáž národních států - to nás dovede skrze fázi chaosu do nové totality. Věřím, že to zvrátit lze, ale ještě se nemáme dost zle na to, aby se lidé semkli.

   Vymazat
 8. No Schröder je prave ten rusky agent, o kterem se mluvi v te hre Fakescape. Siri dezinformace. Tak uz jsme ho dopadli!

  OdpovědětVymazat
 9. šrédr dobrý, zato téhle husy hned se každý leknout musí

  OdpovědětVymazat
 10. Putin...Putin...Putin...

  OdpovědětVymazat
 11. Čest mi prokažte ! Jardu mi ukažte !

  OdpovědětVymazat
 12. Schröder je starý zkušený politický matador. Vzhledem ke svým znalostem a zkušenostem určitě dobře ví co říká.
  Pravda je, že Krym byl vždy Ruský, ale vzhledem k lepší dosažitelnosti z Ukrajiny ( z Ukrajiny po souši a z Ruska jen po vodě) ho Chruščov věnoval Ukrajině do správy, nikoli do vlastnictví. Rusko si jen vzalo zpět to co jí staletí patří.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rusko si nic zpět nevzalo. O tom rozhodli v referendu obyvatelé Krymu.

   Stejně jako Britové rozhodli v referendu o svém odchodu z EU.

   Byl to totožný proces.

   Vymazat
  2. 6:13 nebuď detailista. Samozřejmě napřed proběhlo referendum a pak byl Krym opět připojen k Rusku. Kdyby Rusko nemělo o Krym zájem, tak mohlo proběhnout 10 referend a nebylo by to nic platné a Krym by zůstal Ukrajině a nebo by musel vyhlásit samostatnost.

   Vymazat
  3. 7,48
   Najprv bol Majdan, strelba do ludi, podpalenie autobusu v Odese, a az potom prebehlo referendum.

   Vymazat
  4. 6:13 Úplně bych referendum na Krymu a v Británii nesrovnával.

   Vymazat
  5. Krym je jen zeměpisný pojem, součást okupované Tavridy! Ta náleží Turecku! Protože ve smlouvě Kateřiny II. s Vysokou portou jasně stojí, že pokud Rusko z jakýchkoliv příčin Tavridu či její část ztratí, tato se automaticky opět stává částí Osmanského impéria!! Bacha! Tu je originální mapa z doby podpisu smlouvy, tedy z roku 1792! - http://loveki.ru/museum/maps/all_russia_maps_1792/39.jpg

   A tzv. Ruská republika jako dejme tomu nástupnický stát Ruského impéria ztratila kontrolu nad částí Tavridu hanebným aktem jejího roztržení 18. října 1921 - http://neviditelnypes.lidovky.cz/historie-krym-0fj-/p_zahranici.aspx?c=A160831_203010_p_zahranici_wag

   Ten den přešla tedy dle smlouvy - tedy de iure pod osmánského kalifa, ale ten byl bohužel také svržen a vyhnán ze země o dva rok později. Otázka tedy zní: je Turecká republika nástupnickým státem Osmánské říše?

   Vymazat
 13. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 8. listopadu 10:34.


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 14. Blbost: Že Schröder slouží nám Slovanům, šokuje jen Marťana!

  Gerhard Schröder slouží míru a socialismu, už dlouho – to ví každý roduvěrný Čech a Rus, čili každý komunista a putinista.
  Ano, byl to právě Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, kdo Němčoura Schrödera získal ke spolupráci (jako předtím řadu jiných Němčourů, během své práce rozvědčíka v Německu).

  Takže vyjádření G. Schrödera ohledně:
  • Krymu
  • Donbasu
  • celé tzv. Ukrajiny
  • Pobaltí
  • bývalého Československa
  • a ostatních oblastí, BYTOSTNĚ patřících Velikému Rusku, avšak dosud okupovaných silami NATO a EU

  jsou nikoli „šokující“, nýbrž PŘIROZENÁ + Leninsky pravdivá.


  Ať věčně žije Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.