Reklama

čtvrtek 22. listopadu 2018

Sporný pud sebezáchovy Miroslavy Němcové

Lubomír Man
22. 11. 2018
Proč sporný? Protože kdyby sporný nebyl, resp. kdyby ve výbavě paní poslankyně M. Němcové z ODS vůbec nechyběl, nemohla by tato žena nikdy vyslovit větu, kterou vyslovila v interview se Seznamem.cz 18. listopadu. Ta věta zněla: „Jsem občas zoufalá z toho, co přichází z Hradu“. Cožpak si v momentu, kdy tohle přednášela, nedokázala uvědomit, že každému čtenáři po přečtení této věty automaticky zabouří hlavou myšlenka: „No a my jsme zase ne občas, ale vždy, zoufalí z toho, co přichází z úst Miroslavy Němcové“. Že znovu každému, který na tuhle dámu v zájmu svého zdraví rád zapomíná a je vděčný za to, že mu ji momentálně nikdo nepřipomíná, naskočí při vyslovení jejího jména či při shlédnutí obrazu její tváře žilka nevole na čele? Že mu znovu hlavou projede, jak skvostnou garnituru politiků po sametu očekával – a dočkal se - Miroslavy Němcové. Ženy, která kromě balení knížek, mytí schodů před knihkupeckým krámem a kradení rohlíků v samoobsluze, nic neumí a není v žádném oboru skutečným odborníkem, ale vzdor tomu všemu našla v sobě dost drzosti na to, aby se svého času pokoušela stát se dokonce i předsedkyní české vlády. Čili nejvyšší výkonnou osobností v tomto státě a tím pádem též víceméně vládkyní všech nás, kterým ona, poměřovana běžnými lidskými kvalitami, jakými jsou slušnost, skromnost, obětavost, přívětivost a dobrota srdce, stěží sahá po kotníky?

Ale veřte tomu, že té dámě znějí v hlavě stále a možná i stále naléhavěji hlasy pár výrostků z Malostranského náměstí, kteří ji za její opuštění Španělského sálu při předloňském projevu prezidenta republiky k 28. říjnu zdravili pokřikem „Němcová na Hrad!“

A proč taky ne? Když se takových hlupáků, jako na tom Malostraňáků sejde víc, dalo by se i tohle sfouknout, když už ta česká premérka tak nešťastně nevyšla. Řekl bych dokonce, že jestli nevyjde ani to prezidenství, bude Miroslava Němcová, absolventka Střední zemědělské a technické školy v Havlíčkově Brodě a už od roku 1998 stínová ministryně kultury za ODS (prodávala přece knížky, ne?), považovat svůj život za jedno velké a nespravedlivé zmarnění.

Vždycky přece chtěla víc.

64 komentářů :

 1. Tak myšlenka od Mana žádná, jen přisprostlé kádrování, vysmívání se studiu zemědělské školy, podnikání v oblasti prodeje knih... Blbec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9.59 proč někdo studuje Zemědělskou technickou školu, aby pak v oboru vůbec nedělal a přitom někomu, který by rád studoval tento obor se tam nedostal. Holčička se asi nedostala na gympl a proto šla na hnojárnu, ale pak šla prodávat knížky a krást rohlíky.

   Smazat
  2. S duševním gigantem, který má takový přezíravý vztah ke knihám a zemědělství se nebudu vůbec bavit.
   Je vidět, že ve vás to komoušské kádrováctví zůstane nadosmrti.

   Smazat
  3. 10:08 Podeváterák se nám proměnil na podesáteráka.
   Synku, nebav se, ale KDYŽ MÁŠ BOL, VEM RADOSTOL !
   Nejlepší srací kapky na trrrhu.
   Pomůže i tobě, pohavlovskému kádrovákovi, který kdyby
   se, na neštěstí, narodil trochu dříve, tak by byl
   dnes taky falmer.

   Smazat
  4. Ovšem pravdou je ,že "obrkádrovákem" je Němcová a její zastánci.

   Smazat
  5. 9:59 a 10:08 Prosím neslibuje a konejte! Vůbec se s námi tady nebavte! VŠICHNI jsme tu komoušští kádrováci s prezíravým vztahem ke knihám a zemědělství. Práce s námi je beznadějná. Vykašlete se na to!!!! Seznam.cz s Novinkami ceká!!!!

   Smazat
  6. 9:59 je natolik mladý, že nespadá do množiny mužů, kterým Němcová na střední škole nabízela sex za dobrou známku.

   Kdyby nebylo v české politice Němcové, museli bychom si ji vymyslet. Naštěstí paní Mirka Sykavka existuje, k velkému pobavení p.t. českého publika.

   Smazat
  7. 9,59
   Chceš objevit myšlenku pana Mana? Je vcelku jednoduchá. Všichni řvete strachy o demokracii, ale smířit se s volbou většiny odlišné od vašich představ nedokážete. Němcová, uřvaný dav na Václaváku a podle tvého vyjádření ani ty osobně.

   Smazat
  8. Studuje???Miroslava Němcová prý jako studentka nabízela profesorům sex a kradla rohlíky, píše novinář
   Autor: Redakce | Publikováno: 26.8.2013 | Rubrika: ShortNews
   nemcova

   Miroslava Němcová údajně jako studentka prý podle svědků nabízela učitelům sex a později kradla v samoobsluze rohlíky. Uvádí to server TOP.

   "Němcové a spol. už ale téměř nikdo nevěří, o její osobní integritě pak panují velké pochybnosti. Dosud nevyvrátila ani informace o důvodech jejího vyloučení z gymnázia. Pokoušela se dle svědků špatný prospěch vylepšovat nabídkami sexu profesorům, byla však přistižena a vyloučena. Pak začala studovat zemědělskou školu po jejímž dokončení nastoupila na 20 let do statistického úřadu jako ´odborná refrentka´. Zde bojovala proti režimu krádeží rohlíků a možná i jinak," napsal server TOP.

   "Jak již TOP Týdeník Občanské Právo informoval, dle věrohodných informací z kvalitních zdrojů byla totiž Němcová při středoškolském studiu nejen líná a poněkud pomalejší, ale vypomáhala si i nabízením sexu profesorům oplátkou za lepší známky, byla však i při této aktivitě neúspěšná, přistižená a vyloučená z gymnázia. Pak nastoupila na zemědělskou školu po jejímž absolvování nastoupila na 20 let do statistického úřadu jako "odborná referentka". Jakou přidanou hodnotu může straně a veřejnosti přinést, naznačila později ve sněmovně jak zapůjčením svého služebního vozu i s kartou na benzín synovi, tak drobnou krádeží v samoobsluze. S jídlem však roste chuť, takže pokud ji strana a voliči dají důvěru, jistě naváže na "slavné tradice" Mirka Topolánka a Petra Nečase v čele ODS a vlády," píše server zase jinde.

   Smazat
 2. Jak mohla disidentka Němcová prodávat knížky, když ti co pracovali s knížkami byli ti co byli nomenklaturnímy kádry a jako takoví, byli schvalování nejmíň Okresním výborem Komunistické strany Československa. Tady něco nehraje. Němcová tedy do roku 1990 poctivě budoval Československo a pak po revoluci chytila slinu demokracie a začala poukazovat jak ona bojovala proti totalitě a to ji vyneslo do parlamentu a dnes povídá něco o hradu. Drží linii pražské kavárny.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Než začneš psát kraviny, tak si aspoň zjisti fakta, idiote.

   Smazat
  2. Šmankote já prodával v knihkupectví 18 let (1972-1990) a v životě po mě chtěli a za celou dobu jsem prodělal cca 5 školení bezpečnosti práce, a jednou test na plicním , protože se v 80letech na prašnost prac.prostředí (mimo jiné příčiny) házel vznik rakoviny plic . To byl veškerý lustr či přikaz o vrchnosti co jsem kdy měl. Mimochodem v cca r.92 se z knihkupectví stala herna....

   Smazat
  3. Tato Němcová (Miroslava - Válkyslava, kredečka rohlíků a neúspěšná dávalka), o které je zde řeč, žádnou disidentkou nebyla. To byla úplně jiná Němcová. DANA!

   Smazat
 3. Proč se s tou knihovnicí ještě vůbec zabýváte. Pro mne je jako nedýchatelný vzduch , stejně jako přechytralí pán i senátoři.

  OdpovědětSmazat
 4. AKTIVISTÉ HzNR ZJISTILI,ŽE TATO DÁMA STOJI V CESTĚ ODS

  tedy rozvoji SNAD NEJLEPŠI pravicové strany což se projevilo tim,že když jsme chtěli s ní mluvit,aby jsme ji osvětlili skvělý Národni program voličů,který kdyby si osvojila by mohla způsobit MONUMENTÁLNI vítězstvi strany ODS ve volbách,zejména tim,že by prosazovala na prvnim místě Sociálnií stát konstrukt to pravice!!

  K našemu překvapeni se do cesty postavila jeji pomocná sila tzv asistentka,která naši nepolitickou Společnost i s programem za ŠILENOU,že ještě nikdo nikdy neviděl,že by voliči měli vůbec nějaký program potažmo jeho články. !!

  ZABYLO NÁM LÍTO,ŽE SKVĚLÁ ODS TAK MŮŽE UTRPĚT MOŽNÁ I KRACH!

  Odvážně totiž chce prosazovat dále neúnosný kapitalismus bez přivlastků,který vycházi z gangsterismu oj,oj,oj!

  OdpovědětSmazat
 5. My jsme i zoufalí, co za žvásty vychází z toho, co si říká parlament. Všimli jste si, jaká je na interpelacích účast poslanců? Když omylem kamera ČÉTÉ přeběhne po sále, tak jsou k vidění především prázdné a zase prázdné lavice, ale nejzaplněnější jsou lavice žvanily buzerované vlády! Pro koho je ta exhibice, to šou ve sněmovně - pro zabití vysílacího času šmejdovské ČÉTÉ a nebo pro pár demagogů z řad poslanců protidemokratického bloku, pro švejkoviny a exhibici blbosti? Tedy přenosy interpelací a dalších "jednání" parlamentu jen utvrzují občany, jak je ta instituce jen souborem trafikantů, parazitujících na občanech Česka za tučné prachy, které sami sobě přiznávají.
  Dá se něco s tím dělat? Referendum o platech ústavních činitelů a soudců! Domnívám se, že předvedený výkon těchto instituci, aspoň tak jak je prezentován a zprostředkován sdělovacími prostředky, má kvalitu minimální mzdy. Volitelnost do parlamentu omezit na dvě volební období a konec - to již jsou až moc vytvořené korupčnické, klientelistiké vazby a kdo by odolal lákání peněz, které přece i když pochází ze zločinu, nejsou "špinavé".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. AKTIVISTÉ ŠPIČKY NEPOLITICKÉ SPOLEČNOSTI VOLIČŮ OSV

   se začinaji domnivat ,že vše má na svědomi zmatečná Ústava,která nebyla odsouhlašena v referendu a proto snad vůbec neplati.
   Co tak navrhnout do Národniho programu občanů voličů článek č.6.v tomto prozatimnim
   zněni.

   NE DNEŠNI ÚSTAVĚ,KTERÁ NEBYLA PRAVDĚPODOBNĚ ZÁMĚRNĚ SCHVÁLENA V REFERENDU!

   Jak jinak si vysvětlit,že žádný zástupce voličů nemůže prosadit VŮBEC NIC pro své voliče a pokud se o to pokusi,je tzv vedenim politického subjektu zbaven prebend,vyhozen na vzduch a může se jit ubírat přimo na prcak!

   TAK SE TO TAM PEČE VE VERCHUŠCE UŽ SKORO TŘICET LET A VOLIČI DOSTANOU KORÁLKY,PROPIS.TUŽKY A OBČAS KOBLIHU...

   Ono by možná bylo zajimavé oprášít tu historii s ISLANDEM,kde vznikla Ústava s pomoci internetu pro všechny občany a už odsouhlašenou v referendu ji drži vystrašené polit.strany u ledu a čeká se na nové strany,které ji prý už bud odsouhlasi nebo se z ni poserou!

   Smazat
  2. Jak je vůbec možné,že parlament podporuje ten prý kapitalismus bez přivlastků

   a tedy vlastně i korporátně oligarchickou tyranii shrbených hřbetů a nizkých platů s nemožnosti prosadit Sociálni stát tj

   TYP SOLIDÁRNI SPOLEČNOSTI,KDE VLÁDA PŘEJIMÁ ODPOVĚDNOST ZA POLITICKOU,EKONOMICKOU A SOCIÁLNI PROSPERITU?

   Stači jen hrstka tzv verchušky,která je brzdou pokroku a nedovoli instalaci pokročilejšiho úspěšnějšiho systému v naději,že si vadnou Ústavou udrži moc a možnosti vylupováni těch,kteři je zvolili.
   Takový parlament je nám občanům jak sami vidíte k ničemu a vyvalováni v křeslech těchto netáhel,které nejsou schopny odsouhlasit za skoro RŘICET LET ani JEDEN použitelný zákon o referendu je drahé a dalšich třicet let už by bylo málo nebo moc,co vy SI MYSLÍTE lidoví komentátoři?

   Smazat
  3. Ad 12:05. Blahopřeji k vašemu optimismu, když si myslíte, že v naší státní žvanírně nebyl zplozen ani jediný použitelný zákon jen o referendu. Zcela obecně - byl vůbec vytvořen v našem parlamentě nějaký použitelný zákon? Který a kolik zákonů nebylo novelizovánio, novelizováno, novelizováno.... - a to prý máme desítky tisíc právních předpisů. Však já si pamatuji na ty žvanili, jak vyhrožovali občanům smrštěmi zákonů, ale nedodali, že to budou paskvily! Spíše bude jednodušší hledat aspoň jeden použitelný zákon, dát ho za rámeček a postavit mu pomník na Václaváku, kam se budou moci chodit klanět za úplatu kapitálem "demonstranti".

   Smazat
 6. Zamyšlení a nebo konspirace?

  Když se při projevu presidenta ta ženská demonstrativně zvedla a odcházela, bylo vidět, že má i následovníky.
  Připadá mi to, že akce byla s jistými lidmi předem domluvena.

  Odůvodnění, proč si to myslím.
  NIKDO z těch, kteří ji následovali, přece nemohli znát její myšlenkové pochody a co ji vlastně natolik popudilo, že vstala a odešla. Ono to je teoreticky vlastně skoro nemožné, natož prakticky. I když to byli lidé "z jejího tábora".

  A nebo, že vy to bylo pouze jen vyjádření neúcty k řádně a legálně zvolenému presidentu republiky?

  OdpovědětSmazat
 7. Joo, Válkoslava Německá, to je případ pro chocho jak vyšitý.
  Jinak, ta kráva musí mít několik žlučníků.

  OdpovědětSmazat
 8. Za ta léta, co je v politice, nic nepředvedla. Ovšem jako herečka vynikající, ten obavami zkřivený obličej, patos, to jí nelze upřít. Je to takový relikt listopadu 1989, pěkně se na to kouká, ovšem je blbý, že všichni už vědí, jak tahle její role dopadne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč to nenapíšete jednoduše? Že Němcová vypadá a jedná jako TCHÝNĚ Z HORORU PRO MUŽE?

   Smazat
 9. Pro mě je "směroplatné", co Miruš koná a říká teď. A za to, vážení, by si zasloužila metál, myslím tím Cenu trapnosti, s náběhem na Cenu nenávisti, hlouposti a zbytečnosti. J.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Člověk ,,pracující" v politice by měl být přirozená uznávaná autorita a měl by mít jako osobnost respekt. Pověste mi tu někdo, kterými těmito vlastnostmi se Němcová může chlubit? Ani hezká není...! M.R. P.S. Ale je vůbec někdo takový?

   Smazat
 10. Pro rozumné doporučuji článek Ivo Budila v PL.

  OdpovědětSmazat
 11. Mám téměř osobní zkušenosti s dámou z knihkupectví v době kdy jí říkali předsedkyně Poslanecké sněmovny. V té době v místě mého bydliště mne bývalý poslanec ODS Pavel Svoboda vulgárně urazil v průběhu jednání městského zastupitelstva na kterého jsem se nezúčastnil (jako občan). Moji známí mi to sdělili a tak jsem se obrátil se stížnosti na onoho poslance, který byl daleko vulgárnější než dnešní prezident na předsedkyni PS, tedy pí Němcovou. Myslíte si, že jsem od ní obdržel odpověď? Ani zmiňovaný hulvátský poslanec se mi neomluvil a neomluvila jej ani "paní" předsedkyně PS. Dodnes mi omluvu dluží.

  OdpovědětSmazat
 12. Nevím, čtu zdejší komentáře jen občas, když se něco děje. Zatím témata byla na úrovni,komentáře též,samozřejmě bez několika "vtipálků",pár hlupáků a páté kolony. Poprvé se divím panu Manovi,proč zvolil okopávání kotníků na úrovni pavlače.Souhlasím sice s odsouzením jejího manifastečního úprku z Vladislavného sálu,(jelikož dáma navíc poslankyně má mnoho jiných možností uplatnit protest)ale vše ostatni přenáší spor na hospodskou úroveň, která určitě redukuje voliče.To si právě současná opozice neuvědomuje a sází na davovou psychózu, želbohu i se šibenicemi. Hledáme-li slušnost,tak musíme začínat u sebe. Nazávěr,nejsem volič ODS, na paní Němcovou mám kritický názor, ale je pro mne paní a žádná "Miruš".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:14, šlechtí vás to gentlemanské zastání. Ale u této paní není na místě. Jste muž a dokonce galantní, to vás ctí. Ale právě lidé jako vy jsou pro tuto paní snadným úlovkem. Já ji vidím podstatně jinou, možná proto, že ty ženské hry nemám ráda a lituju muže, kteří jim sedají na vějičku. Tato paní velice umně hraje roli dámy. Pohybuje se pomalu, mluví klidně, rozvláčně a hraje svatou. Já ale vidím opak - prázdnou nádobu plnou jedu pro ty, které nenávidí. Vše dávkuje s dobře hranou noblesou a dobře skrývanou chtivostí urvat kus moci. Vyskytuje se vedle těch, kteří touto noblesou nejen že neoplývají, ale jsou jejím pravým opakem. To ale ona velkoryse přehlíží a snaživě přispívá k povrchnímu dojmu jakési úctyhodnosti i směrem k neurvalcům vedle ní. Není nic horšího, než ženská faleš ve službách politiky, chápu pocity pana Mana, mluví mi z duše. Myslím si, že je správné odkrývat pravé pohnutky sociopatů bažících po moci. Zvláště tak dobře maskovaných zdáním ušlechtilosti. Naskakuje mi husina jen na to pomyslím.

   Smazat
  2. Ja se panu Manovi celkem nedivim.Ona uz dost lidem leze citelne na nervy......Krome vecneho "boje" proti komunistum, nove Rusku a dlouhodobe svym osobnim nepratelum snad nepredvedla jeste nic

   Smazat
  3. DOSTALA BHY INFARKT KDYBY MĚLA ZKOMENTOVAT,ŽE KOMUNISTI

   v době,kdy ještě vládli platikli všem Nepodminěný základni přijem v dnešni výši asi 10 000 KORUN ,kam zmizel a proč ho jak ODS tak dnešni komunisté odmitaji vyplácet i když to někteři ODS členové a politici celkem i chtěji a ona zdá se vůbec ne!

   Smazat
  4. 13.14 Na ja! Keine Miruš! Unsere MIRUNA!

   Smazat
  5. Osobně bych Němcovou nenazval ani paní. Jak inteligentně reagovat na někoho, kdo je mimo inteligenci? Tak nějak na hrubý pytel hrubá záplata! Němcová není pro mne žádná respektovaná autorita. Řadím ji do kategorie celebrit jako Hanychová, Štěpánová, Filipovská, Langšádlová...Němcová je i pod moji úroveň a to jsem podle Hřebejka rudá a oranžová svině, podle Menzela buran atd, atd., atd.!

   Smazat
 13. Tu zenu si nechavaji v poslanecke snemovne jako "strasaka na vrabce".Nevsimla jsem si,ze by za svou dlouhou karieru vyplodila neco uzitecneho

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co třeba Církevní "restituce? Co spolehlivá podpora všech Kalouskových, ODSáckých, náboženských i za náboženství s´maskovaných svinstev? Kde se schvaluje protičeské svinstvo, tam hlasuje PRO Miruna...

   Smazat
 14. Ta bývalá prodavačka Nemcová je superdinosaurus na odpis.

  OdpovědětSmazat
 15. Tak už je to tady! Babišovci podali prostřednictvím advokáta k hlavní prokuratuře Švýcarské konfederace trestní oznámení na paní Slonkovo a pana Kubíka.
  Jistý Unger ze Seznam cz.je velmi mazaný člověk a nechal si preventivně s alibistiskou vizí udělat něco co on nazývá "právní analýzou", podle kteréž jsou Slonková&Kubík křšťálově čistí jako konto neboštíka Standy Grosse.Má to jen malininkatej háček, "analýza" je zpíchnutá podle českých zákonů, ale Bonny a Clyde (Slonková Kubík) spáchali zločin navýsostném území Švýcarska, kde bohužel(bohudík) české zákony neplatí. Budou tedy obžalováni a souzeni na základě švýcarských zákonů. S Ungrovou "analýzou" si můžou slovutní novináři vytřít prdele...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsem rád, že tak udatně bojujete za svého oligarchu :-D Užitečný idiot?

   Smazat
  2. 16.32 Nejspíš víte nejlépe, co jste - jestli užitečný, nebo jiný...

   Smazat
  3. 16:32
   jste mimo mísu. Já nebojoji za nikoho a oligarcha Babiš-Bureš by mně byl u prdele, kdybych nemusel kvůli němu připlácet u benzínky "řepkovné"
   Ale Slonková - Kubík jsou skutečně hyeny. Chápu, že mají asi dluhy, potřebují každou korunu, ale za cenu ztráty sebeúcty? Vždyť i ta hyena nějakou možná má...

   Smazat
  4. Mirko jak jsi mohla kandidovat na prezidenta republiky.Taková ostuda,krást rohlíky.
   Miloš Zeman nemá konkurenci,zatím.
   Praha není schopna vygenerovat vhodného kandidáta na prezidenta.Bohužel prezident nemůže být zloděj. To by zase bylo v zahraniční psáno po obchodech : ČEŠI NEKRADTE !

   Smazat
 16. Paní Ransdorfová by mohla vyprávět jak funguje spravedlnost po švýcarsku

  OdpovědětSmazat
 17. Knihkupec je počestné zaměstnání, které rozhodně nemůže za některé své "reprezentanty". Před ní měl totiž tytéž obavy jiný knihkupec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten byl původem Němec, ale ona má snad shodné jen přijmení.

   Smazat
  2. Máte na mysli Herr K. H. FRANKA? Ten knihkupec to DOTÁHL SKUTEČNĚ DALEKO. Až na VISÍŘE Řádu svatého Viselce. Pasoval ho veřejně sám VELIČENSTVO KAT osobně...

   Smazat
  3. 16:49 To nic není, některej komoušskej xindl to dotáhl dokonce až na rudý brikety!:-)))) - https://ihistorian.livejournal.com/176105.html

   Objevitelem tohoto biopaliva byl dokonce šlechtic! - https://78.media.tumblr.com/41e3271711cdbc5d234267674bac9d60/tumblr_nrdvakUyoQ1sqztn9o1_500.png

   Smazat
 18. Tady nekto psal , ze ta Nemcova kradla rohliky ! Je to pravda ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Take jsem to cetla...Pry to sama oznacila za svuj boj proti socialismu.....Myslela jsem,ze umru smichy

   Smazat
 19. Vy co tady pomlouváte paní NĚMCOVOU, tak nikdo z vás ji nesahá ani po kotníky. Mos se mi líbilo, jak tomu hradnímu vožralovi ukázala prostředníček A S NÍ ODEŠEL VÝKVĚT NÁRODA.. Statečná to žena!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. škoda,že spolu s výkvětem národa neodešla definitivně

   Smazat
  2. JJ to byla i Viktorka od splavu:-)

   Smazat
  3. . Statečná to žena!!!!!!!
   xxxxxxxxxxxxx
   V čem spočívá ta statečnost, co jí hrozilo? Když kradla rohlíky, tak to bylo opravdu nebezpečné, tento "odboj"!
   Miruš je obyčejné svině, latinsky Sus scrofa ferus.
   Čest, soudruhu.


   Smazat
  4. S těmi rohlíky to vymyslel Rath. Ona sebevědomě však přenechala služební vozidlo k osobnímu užívání svému synovi. Její inteligence nestačila k tomu, aby rozpoznala, že je to nemravné a krade státu benzín.

   Smazat
 20. Informační žumpa Seznam.cz zase roní slzy, že se neplní jeho kasa penězi za vylhané, vykonfabulované kauzy. Zase konfabuluje o tom, kdo rozděluje lidi našeho státu na pražskou kavárnu s jejími válečnickými tužbami na straně jedné a na občany práce a míru na straně druhé. Ale to ví i člověk s velice jednoduchým uvažováním, stejně jako filosof, že je to kapitál a jeho politické, mediální a mocenské loutky, prezentované např. parlamentním protidemokratickým blokem, ale i ČÉTÉ, nebo třeba ta seznamka cz. Ti chvastouni, členem jejichž bloku je i Němkyně (sprosťák by dodal: která tančí jak svině, slušňák řekne "útlá", jak vydlabaná scvrklá "helouvenská" dyně). Společnost je rozdělena na ty, co se živí prací a pak spolek těch, co se živí žvaněním + kradením + parazitováním = součet: poskoci kapitálu a kapitál. Rozpor je v tom, že ti první chtějí společnost s lidskou tváří a nějak nepochopili, že spojení kapitalismu s humanismem je stejně vyloučené, jako spojení prostitutky s panenskou blánou. Rozpor na straně druhé je v tom, že loutky kapitálu nepracují z lásky k němu, ale za řádné korupné, tak jako prostitutka nepracuje z radosti ze soulože, ale za řádnou úplatu. Prostě problém rozdělení společnosti je v tom, že ti, co již žijí v bordelu, nesou nelibě ty, co se takové službě kapitálu vyhýbají.
  Tak teď snad máte jasno, kdo a proč z titulu svého "společenského poslání" a z pokynu Prozřetelnosti rozděluje společnost u nás.

  OdpovědětSmazat
 21. Jednooký králem slepých. Mezi těmi jelity, které Němcové vzdávali hold a chtěli jí na hrad, musela i tato prostoduchá osoba vyčnívat o dvě hlavy.

  OdpovědětSmazat
 22. Všichni pochodovali za Mirkou : Kalousek bývalý odeesák , Pospíšil taky bývalý odeesák.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omyl, sleduji Kalouska, byl lidovec.

   Smazat
  2. Politický prostitut Kalousek23. listopadu 2018 18:33

   V džínech, teplácích, či kmentu, hlavně, že jsem v parlamentu.
   Dřív platilo na lidičky, když jsem si hrál na barvičky.
   Byl jsem modrý, byl jsem černý, žádné barvě nebyl věrný.
   Šel jsem s oranžovou, rudou, hlavně, že mě volit budou.
   I když mě nikde nechtějí, neztrácím naději.
   S politikou nepřestanu, založil jsem novou stranu.
   Přesvědčí vás moje vize: Vyvedu náš národ z krize!
   Bohatým dát, chudým brát, tak vypadá správný stát.
   Jasné jsou mé obzory, nechci chudé sponzory.
   Volby rozhoduji teď, zaplatím si předpověď.
   Lhal jsem, lžu, lhát budu zas, hlavně, že mi dáš svůj hlas!
   Lhát lidem se vyplácí, tvrdí všichni topáci!

   Smazat
 23. Já si pane Mane pamatuji i jiný Němcové výrok krátce poté, co ji ODS nominovala na premiérku. Na otázku novinářů ve smyslu, jestli si myslí, že ten post získá, odpověděla" "tak já už se premiérkou cítím být...", nebo její oblíbená kategorizace "my, vládnoucí, volené elity..." svědčí jen o velikášství a hlouposti. A pořád se snaží, aby na tyhle její vlastnosti nikdo nezapomněl. A protože naše paměť je bohužel dost krátkodobá, tak bychom jí za to měli být vděční. Prezident Zeman kdysi řekl - "Blbec nejen neví, že neví, ale domnívá se, že ví a je ochoten to všemi prostředky hlásat".Moc bych za to nedala, že takový komentář člověka napadne právě po zkušenostech s touhle "dámou".

  OdpovědětSmazat
 24. Komunističtí politici za totality vykazovali nesrovnatelně větší inteligenci než maloměstská kvočna Mirka, kterou vyzdvihl do funkce roj trubců z ODS a hejno bezpartijních odeesáků. Zeman si z ní a Fialy vystřelil.

  OdpovědětSmazat
 25. Miruš by byla dobrou premijérkou. Jako iluzionistka by nechávala zmizet státní rozpočet, stejně jako kdysi ty rohlíky v samošce.

  CHa cha cha!

  OdpovědětSmazat
 26. Co napsat k slepičímu mozku její kecy se nedají poslouchat.

  OdpovědětSmazat
 27. Mirka je trochu z formy, snad ji vykolejilo neodvolání vlády. Po všem tom osobnim nasazení.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.