Reklama

čtvrtek 29. listopadu 2018

Stížnost na generálního ředitele pro tolerování cenzury u Zpravodajství ČT24

29. 11. 2018
Rada České televize
Ing. Jan Bednář, předseda
Kavčí hory
140 70 Praha 4
Věc: Stížnost na generálního ředitele pro tolerování cenzury u Zpravodajství ČT24
Zpravodajství ČT24 bylo upozorněno na citace Mořského práva. Ve vysílání neuplatnilo možnost odvysílat objektivní, vyvážené informace, umožnit, aby divák posoudil fakta a ne doměnky, subjektivní, osobní, nenávistná stanoviska a to nejen v podání pozvaných hostů.
Žádáme Radu České televize, aby postupovala dle Ústavy ČR a zákona o České televizi a zamezila pokračování cenzury, kterou doložitelně Zpravodajství ČT24 provádí s uplatněním svého práva ke kontrole a k odpovědné osobě za činnost ČT vyvodila příslušné kroky.

Za Iniciativu NE základná ČR,z.s.
Václav Novotný, předseda
IČ: 28558324


Pobřežní vody se vymezují od bazální linie za odlivu do vzdálenosti 12 námořních mil (22,224 km). Mořské dno, vodní masy i vzdušný prostor nad touto zónou je pod plnou národní suverenitou pobřežního státu. Pobřežními (výsostnými) vodami mohou v době míru proplouvat také válečné lodě cizích států, podmořská plavidla musejí plout vynořená se vztyčenou vlajkou. Projíždějící lodě musejí dodržovat celní, zdravotní a plavební předpisy pobřežního státu. Pokojný průjezd musí být nepřerušený a nesmí ohrožovat mír, veřejný pořádek a bezpečnost pobřežního státu. Loď užívající právo volného průjezdu podléhá v pobřežním moři druhého státu zásadně jeho jurisdikci. Pobřežní stát nezasahuje do vnitřních poměrů na projíždějící lodi, ledaže by se důsledky těchto poměrů projevily na břehu. Nedovolený je průjezd, při němž by došlo k hrozbě silou či použití síly, ke sbírání informací , k vylodění nebo přijetí na palubu vojenského zařízení, zboží, valut nebo osob, znečištění vod a ovzduší, k lovu ryb, k provádění vědeckého výzkumu nebo rušení spojovacího zařízení pobřežního státu.


Přidružená zóna je pásmem moře (12 Nm), které přiléhá bezprostředně k teritoriálnímu moři a nepřesahuje šířku 24 mil od pobřežní linie. V tomto pásmu vykonávají pobřežní státy kontrolu cizích lodí (ne tedy výlučnou svrchovanost) potřebnou k tomu, aby zabránily porušování svých celních, fiskálních, imigračních a zdravotních předpisů.

9 komentářů :

 1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Brno je takových blbů plno.Viz šéf ODS

   Smazat
  2. Nejlíp kdyby to tam vzali do pazour provozovatelé NR! - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
 2. Prozápadním poskokům se pravda do krámu nehodí.

  OdpovědětSmazat
 3. Tak jsem p.Petříčkovy psal na FB zrovna na tema namořni pravo a take cenzua z jeho stany kterou tam prezentuje.Hádejte jak to dopadlo :-) .Zablokoval mi možnost vklád jakekoliv příspěvky.TAKŽE TU SVOJI CENZURU JEN POTVDIL !!!

  OdpovědětSmazat
 4. Co je ČT a jejímu kontrolnímu orgánu do nějaké pravdy. Linie zájmů je v té které době jasná a určující, to je pravda nad všechny pravdy.

  OdpovědětSmazat
 5. ČT i Radu ČT můžete ovlivnit pouze tehdy, když je odstřihnete od finančních toků. Finanční toky jdou od koncesionářů. Pokud koncesionářům nevadí lhaní od ČT a jsou ochotni si na své oblbování platit koncesionářský poplatek, dobře jim tak.

  OdpovědětSmazat
 6. Stížnost na všechny soudruhy a soukmenovce z redakce Nové Republiky, za tolerování cenzury na sajtách NR

  Drazí soudruzi a soukmenovci z redakce naší draze milované Nové Republiky!
  Je sice opravdu hezké české a ruské, že zde NEUSTÁLE zveřejňujete články proti cenzuře – ale vy sami ji tolerujete, PŘÍMO ZDE na sajtách Nové Republiky.

  Pro odstrašující příklad nemusíme chodit daleko: Dnes bylo smazáno MNOHO mých příspěvků, příspěvků vesměs 100% levicových a internacionálně-vlasteneckých!
  Některé moje příspěvky byly smazány OPAKOVANĚ, jen pár minut po uveřejnění – znovu a znovu a znovu!!

  Přitom Vás NEUSTÁLE vyzývám, drazí soudruzi a soukmenovci, abyste s tímto DĚSIVÝM stavem něco už konečně udělali!
  Vždyť se mezi Vás vloudil nějaký zakuklený havlista-kalouskovec, pražský kavárník-eurohujer, možná dokonce vítač-sluníčkář!!!

  Někteří diskutující naznačují, že tím zdejším euroamerickým diverzantem by mohl být osobně Jakub Janda, jeden z největších škůdců naší zemanovsko-babišovské normalizace, zarytý a nepolepšitelný obránce evropských hodnot!!!!!

  Upřímně, drazí soudruzi a soukmenovci: Je ÚPLNĚ JEDNO, jestli tím západním kapitánem Minaříkem je Janda nebo jiný zrádce Vlasti, Národa, Strany a národních Vůdců.
  Prostě ODHALTE toho prašivého pravicového cenzora, zadržte ho, a potrestejte na místě!

  Pokud se s ním nechcete párat (ani se Vám nedivím, je to práce pro vraha: páraný pachatel sebou hází, řve, jako by ho na nože brali, ještě před tím, než vůbec mu do břicha ten nůž vrazíte … a nakonec ten svinčík všude, že), tak ho předejte soudruhům a soukmenovcům z FSB resp. GRU, svým řídícím důstojníkům.
  Ano, Putinovi molodci už budou vědět PŘESNĚ, co učinit s takovým agentem CIA a Mossadu.

  A pak už naše milovaná Nová Republika bude KONEČNĚ bez cenzora a cenzury, my budeme mít klid a práci a po práci legraci.
  A to až do opětovného osvobození naší vlast nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, po němž budeme my všichni komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti pověřeni novými náročnými úkoly – a Nová Republika bude sloučena s Rudým právem, plným právem.

  Takže, drazí soudruzi a soukmenovci: Přestaňte žvanit, a začněte činit! ВПЕРËД !!!

  „A kdo se odrodí - čepelem v tu zrádnou hruď!“ (humánní sokolská píseň)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POPÁTÉ, neboť ten původní (z 29. listopadu 2018 21:40) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.