Reklama

pondělí 26. listopadu 2018

Střílet lidi na hranici je v pořádku

Jiří Jírovec
27. 11. 2018  
K tomuto převratnému závěru dospěl jakýsi Petráček v Lidových novinách.   lidovky  Prý je rozdíl mezi lidmi, kteří vnikají dovnitř a těmi, kteří prchají ven. Vnikajícím připisuje neznámé úmysly a ti si tedy kulku na hranici zaslouží: "Žijeme v části světa, jež má s použitím smrtící síly na hranici zlé zkušenosti z komunismu (stovky zastřelených „narušitelů“). Ale proto bychom měli rozlišovat mezi střílením na ty, kteří se pokoušejí uprchnout ze státu ven, a na ty, kteří se pokoušejí dostat dovnitř, aniž jsou známy jejich úmysly."

Důvod, proč se chtějí lidé ze střední Ameriky (ponechme stranou Mexičany) dostat přes hranice USA je jasný. Z jejich zemí je vyhání je chudoba. Jdou na sever s nadějí na trochu lepšího života. Chtějí vzdělání pro své děti, práci a zdravotní péči. S těmito odpornými úmysly hodlají překonat zeď a žiletkový plot. Smrtící sílu na ně, na lůzu.

S trochou ironie lze dodat, že by je mohli střílet již na hranicích států, ze kterých prchají. Bylo by to humánnější, protože by nebyli vystaveni utrpení pochodů.

Palestinci, formálně vzato, nepřekračují hranici, protože území za dráty, za nimiž čeká smrtící síla, bývalo jejich. Protestují proti tomu, že se část jejich země, dříve označovaná za okupovanou změnila na sporné území, přičemž výklad tohoto pojmu si ponechala izraelská vláda.

Situace na československé hranici, byla, pokud jde její překračování směrem dovnitř, zcela jasná. V době, kdy se Západ snažil zničit sobě nepřátelský socio-ekonomický systém, se dovnitř snažili dostat lidé jejichž úmysly byly známy: špioni, diverzanti, agenti chodci.

Už jen kvůli nim byla na hranici pohraniční stráž, ploty a smrtící síla. Ochrana hranice směrem ven byla součástí téhož procesu a téhož politického boje. Stejně jako použití síly.

58 komentářů :

 1. Tak tedy nevím, má nebo nemá si stát chránit své hranice? Vůbec, může si občan chránit svůj domov?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Autorovi uniká jedna základní otázka :

   KDO zorganizoval ony pochody, směřující do USA ?
   Nebo se snad domnívá, že vznikly zcela spontálně ?

   Je to něco podobného, jako "náhlé" statisícové proudy islámských vetřelců, směřujících především do pohostinného Německa.

   Nebo se snad autor domnívá, že se německá kancléřka jednoho rána probudila a lidi se vydali na pochod ?

   KAŽDÁ taková akce vyžaduje rozsáhlou logistickou podporu, nejen obuv,ošacení, ale i zdravotní způsobilost.
   Nebo jste snad někdo zahlédl v těch kolonách ztrápené ubožáky, zbědované válkou a hladem ?!
   NIKOLIV.
   Všichni tito "uprchlíci" žili již roky dobře zaopatřeni v táborech, především v Turecku.
   Německá kancléřka prodala svou pohádku blbé německé populaci, která si likvidaci své národní identity plně zaslouží.

   A svou národní suverenitu mají postupně všechny členské státy EU předat do Bruselu, viz příloha :

   Německá kancléřka se vyslovila pro odevzdání národních suverenit Evropské unii…. : “ Národní státy musí dnes, měly by dnes, říkám – být ochotné, suverenitu předat..“ Řekla předsedkyně CDU ve středu (21.11.2018) na akci
   Nadace Konrada Adenauera na téma „Parlamentarismus mezi globalizací a národní suverenitou“ v Berlíně.

   Zdroj : www.welt.de uveřejněno dne 22.11.2018
   Bundeskanzlerin Angela Merkel hat für die Abgabe nationaler Souveränitäten etwa an die Europäische Union geworben. „Nationalstaaten müssen heute – sollten heute, sage ich – bereit sein, Souveränität abzugeben“, sagte die scheidende CDU-Vorsitzende am Mittwoch bei einer Veranstaltung der Konrad-Adenauer-Stiftung zum Thema „Parlamentarismus zwischen Globalisierung und nationaler Souveränität“ in Berlin.

   TÍMTO směrem se ubírá nová Evropa, otevřena každému příchozímu - Islám na pochodu...

   Smazat
  2. Zde máte odpověď na Vaši otázku přímo od Merkel (ABC News - Australian Broadcasting Corporation), je pod dodaným videem s tranzity imigrantů za podpory EU barbarů: "Každé dvě ze tří dětí se v Německu rodí imigrantům, o kterých jsme si mysleli, že jim pomůžem a oni se vrátí, oni se však nevrací a ani němčinu se neučí, plán multikulturalismu se nám nepovedl, jak jsme předpokládali?!". A. Merkel (přestárlá, nebezpečná Jalovice).

   https://uloz.to/live/!P3EBOj9BI30n/jak-to-eu-barbari-mysli-vazne-a-sktutecne-s-imigranty-sama-je-nechava-houfne-privazet-multikulturalismus-eu-vlady-zemi-v-eu-o-tom-vedi-a-umyslne-nam-lzou-a-vse-plati-z-dani-svych-lidi-pres-ziskove-organizace-mkv-avi-mp4

   Ramón

   Smazat
  3. Stovky zastrelenych na hranicich CSR a CSSR to mi nehraje ..desitky ,v poradku ...

   Smazat
  4. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky? Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté. Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí. Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Stačí vyměnit uprchlíky za všechny naše bolševiky (veřejné i skryté), a to kus za kus. Na Sahaře je pro rudochy místa dost a u přistěhovalců je aspoň nějaká naděje na užitek.

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. K.Kryl - DEMOKRACIE po roce 1990 (vysokoškoláci znáte ji z médií, zejména Vy v PRAZE)?

   C F C G7 C
   1. Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou:
   F C G7 C
   ti, kteří kradli po léta, dnes dvojnásobně kradou,
   F C D7 G7
   [: ti, kdo nás léta týrali, nás vyhazují z práce,
   C F C G7 C
   a z těch, kdo pravdu zpívali, dnes nadělali zrádce. :]

   2. Demokracie prospívá bez nás a pragmaticky,
   brbláme spolu u píva, jak brblali jsme vždycky,
   [: farář nám slíbil nebesa a čeká na majetky,
   my nakrmíme forbesa za dvě či za tři pětky. :]

   3. Demokracie zavládla, zpívá nám Gott i Walda,
   zbaštíme sóju bez sádla u strejdy McDonalda,
   [: král Václav jedna parta je se šmelinářským šmejdem,
   pod střechou jedné partaje se u koryta sejdem. :]

   4. Demokracie panuje od Aše po Humenné,
   samet i něha v pánu je a zuby vylomené,
   [: dali nám nové postroje a, ač nás chomout pálí,
   zaujímáme postoje, místo abychom stáli. :]

   5. Demokracie dozrává do žaludečních vředů,
   bez poctivosti, bez práva a hlavně bez ohledů,
   [: a je to mýlka soukromá, snad z optického klamu,
   že místo srdce břicho má a místo duše tlamu. :]

   Ramón

   Smazat
  2. Pane Jírovče, jste přeci analytický chemik, zde byl KOMUNISMUS?

   SOCIALISMUS → NÁRODNÍ FRONTA → KOLABORACE S → KSČ před PODVODEM 1989 → ZDE VLÁDLA více pod úvodem BANDA KOLABORANTŮ !

   ČSL (dnes KDU-ČSL - TOP09) - existence strany byla v minulosti dvakrát přerušena: poprvé v letech 1938–1945, kdy vůbec neexistovala, podruhé v letech 1948–1989, kdy existovala ve formě tzv. „obrozené“ strany lidové začleněné v Národní frontě. „Obrozená strana“ trpěla zvláštní dichotomií: měla poslance, kteří plně podporovali komunistickou politiku. V letech 1948–1989 tak strana existovala jako součást Národní fronty. Existence strany – spolu s dalšími malými stranami, z nichž nejvýznamnější byla Československá strana socialistická na politické scéně v ČSSR působí více autonomních stran. Vedení ČSL (dnes KDU-ČSL - TOP09) existovalo a bylo voleno v NF s KSČ a ČSS (dnes ČSSD). Dnes nazýváno Koalice - dříve Národní fronta!!!

   PROČ SE O TOM NENLUVÍ, NEPÍŠE KOLABORANTI VÝŠŠE ...?!

   Celoživotní nestraník Ramón

   Smazat
  3. Pane Davide, a jak jinak těm kteří násilně chtějí vniknou na naše území (do našeho domu) tomu chcete zabránit. To je od Vás fakt ujeté. Slovy lásky je neodradíte. Je to naprostý rozdíl od toho co naše armáda činí např. v Afganistánu. Tam mají naprosté právo nás jakýmkoliv způsobem likvidovat a já s tím naprosto souhlasím.
   Václav

   Smazat
  4. Strilet neni a nikdy se nedoporucuje , my cesi jsme tradicne a katedoricky proti zabijeni a nasili, jen v krajnich obrannych situacich. Autor je tak ostudnou vyjimkou z kancelare.
   Uprchlici chteji dovnitr , ale co budou delat uvnitr. Budou zadat praci a to ma US vlada vyhodit americany /a co ti budou a s jejich rodinami delat /a poslat uprchliky kvuli Lidskym Pravum na ktera nemaji pravo. Affirmative Action v USA uz dava totalni prednost vsech !!! kteri pribehnou a pribehli vsude . Na rodile americany zbyva to co zbyde..
   .A to je skoro nic.
   To jsou si uprchlici vedomi a tak jejich pozadavky jsou prilis sobecke /jako tech pribehlych do EU pomerne i nelidske...Schazi zcela uplne tady vysvetleni , kdo a jak je ma zivit a starat se o ne a pote jejich cetne rodiny, ktere budou vzapeti pozadovat k slucovani..
   Jihoamericane a stredoamericane pak se vyznacuji vysokonaprumernou zlocinnosti..Te maji v USA asi vice nez kdy snili. Chce autor abychom se snizili take i my az tam ?
   Vymeni se zde rasisticka diskriminace , ktera je jiz zrusena a zbyva pouze ta antiamericka tykajici se vetsiny.
   Zrejme jsou zorganizovani a zaplaceni jiz silami Prava vsech fasistu. A jejich Uber Alles.
   Mimo to dostavaji jejich vlady obrovske sumy zahranicni pomoci a tak si vsichni maji udelat poradek a poridit vlady ktere nekradou a neukladaji si ve Svycarsku a z dalsi casti nekupuji zbrane na postrileni vsech , kdo nesouhlasi ...Staty , ktere plati jim miliardy pak ,jako jsme videli prichylnost Trumpa k Sarabum , nikdy nenaridi co s pomocemi a jak je rozdelit v milianepricetne ty rezniky i ty z konzulatu ,jiz stovky let...
   Dokud je potom brutalne nesprovodi ze sveta take a jako nepratele ../Saddam, Noriega atd.

   Smazat
  5. Střílet na své hranici v pořádku být nesmí - stát musí mít prostředky na humánní ochranu svých hranic.
   Když ale jiný stát (jiné státy) dopouští organizovaný útok na naše (maďarské, rakouské..) hranice, musíme své hranice ochránit bezpodmínečně(!), tzn. sice pokud možno humánně, ale především důsledně a za určitých okolností, pokud stát již není schopen hranici ochránit ohleduplně humánně, tak i bezohledně.

   Taková vynucená bezohlednost je pak vlastně i projevem slabosti státu, ale je to nezbytné. Protože stát nesmí dopustit ztrátu kontroly nad svým územím.

   Smazat
  6. Pokud je neukecáte aby se vrátili, tak ano. Jestliže to neuděláte, tak další davy budou vědět že si to netroufnete a máte jich tu za chvíli 100x tolik. Pár jich zastřelíte a ostatní si to rozmyslí. Přece jen lepší žít v chudobě než bejt mrtvej.
   Je to hnusná logika, ale pravdivá. Až tu bude komunismus na celým světě, tak se možná střílet nebude. Ale zatím je to nutný.

   Vaše morálka vychází z toho, že se máme všichni dobře a nevíme ropama co by. Proto pomáháme lidem co o to nestojí, lidem co nás budou vysávat a když nebude po jejich, tak podřezávat.
   J.

   Smazat
  7. Střílet ?

   Jako princip, nebo jako řešení konkrétní situace ??

   Jako princip se to od stolu odsoudit nedá. O tom je taky debata a důvody byly v podstatě uvedeny. Vždycky to může být zredukováno na hru typu "Titanik" či spíše "Malevil" (postřílet rabující hordy ubožáků, nebo je nechat být a ve výsledku zahynout s nimi). Proti tomu se taky zásadně těžko něco říká.

   A konkrétní situace je konkrétní situace, a o té tady máme informace dost nekonkrétní. A soudíme ji tedy spíš podle těch obecných hledisek a svých přesvědčení.

   Mně by vždycky hlavně zajímalo kdo - kdo to střílel nebo kdo má a bude střílet, kdo dá rozkaz, kdo pošle lidi a dodá munici. Pokud se stane, že střílí ozbrojený lid, promiňte mi tu vznešenou terminologii, tak i ten může udělat přehmaty a napáchat věci, které by byly jinak zločiny, ale tak to prostě má být. A mezi chátrou a lidem je rozdíl, což věděli už v revoluční Francii. "Lid" tady nevidím ani na jedné straně. Potenciální "lid" na "vyspělé" straně plotu spíš sedí u pičítačů a rozumuje, jak co nejde, a na té druhé straně plotu - všechna čest, kam se hrabeme - buď reálně bojuje nebo se snaží něco budovat. Zapatisti z Chiapasu neutíkají k americkému plotu.

   Smazat
  8. Případ Sarrazin:

   Diskusi o cizincích v Německu naposledy rozbouřila kniha bývalého člena vedení německé centrální banky Thilo Sarrazina. Ten v ní obvinil muslimské imigranty, že Německo kvůli nim „v průměru hloupne“. O berlínských imigrantech z arabských zemí a Turecka se vyjádřil, že nejsou nijak užiteční, „až na prodej ovoce a zeleniny“. Sarrazin byl za svoje názory kritizován a propuštěn z banky, ale jeho kniha si získala velkou popularitu. Průzkumy ukazují, že většina Němců souhlasí s jeho argumenty.

   Ramón

   Smazat
  9. 0:09 Pane Davide, na hranicích jistě ne střílet. Odpověď je ale jednoduchá. Orbán při prvních záplavách migrantů na maďarské území vydal příkaz k postavení plotu na hranicích. Nejdřív jednoduchého, potom dvojitého, s postupným vybavením potřebných senzorů a kontrolních stanovišť. Aneb - muže šlechtí činy.

   Smazat
 3. No a co jiného dělat, aby tohle přebíhající blbství skončilo? Ono je normální "utíkat před chudobou"? Snad by bylo normálnější snažit se něco dělat pro svůj stát, svoji rodinu, pro společnost, odkud pocházím, a ne všechno prodat, sbalit saky paky a táhnout jinam, nastavit pazouru - a živte mně! Takhle kdyby to dělal každý, tak by se celý svět skládal jen z vandráků.Zajímavé na tom celém je, že vandrují jen týpci tak kolem dvacítky, s poklopcem - ženy a děti zůstávají doma v té "chudobě" a vandráci, nadržení jak stepní koza, dělají po světě neplechu. Je to zvrácené a nenormální. Taky bych měl prodat co mám, a odtáhnout dejme tomu někam do Rakous a živte mně? Vandráctví je pro agentury a šmejdy, kteří se zabývají převaděčstvím, velice dobrej džob.Asi jako když se u nás - kde se vzaly, tu se vzaly - rozmohly ubytovny. Dřív tady nic takového neexistovalo. Dnes je pomalu v každé ulici ubytovna plná všelijakých šmejdů - kde se to tady vzalo -kdo to sem natahal? A když už jsme u toho střílení.... například dnes je moderní při živelných a jiných pohromách včetně "demonstrací" dělat bordel, zapalovat auta a rabovat. Za Hitlera prý byly všude vývěsky, že rabování se trestá zastřelením na místě - a žádný šmejd se neodvážil rabovat. Kdyby dnes byly vývěsky, že čmárání sprejem po fasádách domů, kopání do pomníků a vandalství obecně se bude trestat zastřelením na místě - nikdo by to nedělal. Byl by klid, a pořádek. Možná by bylo opravdu třeba odstřelit pár šmejdů - no a co? Je to jako škodná. Odporná, lidská škodná - havěť, ze které nikdy nic nebude. A kdo že to vandruje po světě ještě vedle pitomců s poklopcem, zblblí z čumění na televizi, kdy si myslí, že velkoměsta je přesně to vono, kde je možno dělat po nocích bordel,a kde by se jim líbilo - ne jejich domovina. Vandrují snad lidi, kteří se snaží studovat, pracovat, slušně bydlet, slušně vychovávat své děti, a slušně žít? NE! Jen socky, muklové, a kdejaká havěť - to a jen to vandruje po světě. Škodná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hlupáku, vůbec nevíš která bije. Do USA na rozdíl od evropy nikdo neutíká "nastavovat pazouru", ale makat a vydělávat dolary. Ono by hňupům jako ty, kteří celý život strávili doma za pecí, neuškodilo aspoň jednou za život vytáhnout paty ze své rodné vesnice a poznat jak to chodí ve světě.

   Smazat
  2. 0:42-díky za podporu, asi nechtěnou, že Evropa se (ne)brání nemakačenkům, kdežto USA se brání makáčům!

   Smazat
  3. Chytráku -ti, co dnes utíkají do USA - utíkají nastavovat pazouru. Tam taky není práce, je to jeden velikej bordel plnej přivandrovalců, vandráků a všelijakejch hadrníků. Ty vidíš všude. Jo - pokud jde o jejich "sereblity" a různý VIP, ty samozřejmě nevidíš, jsou zalezlí ve svejch nafouknutejch haciendách - je to asi jako tady, jak tak jsme se stali pomalu ale jistě imitací Američanů. Taková hloupá pimprlata. Ani Čech, ani Amík - zkrátka pitomci. A to o tom "Hňup" a "za pecí" jsi někde vyčet, nebo co? Jak jsi na to přišel? Zajedno nežiju ve vesnici, i když bych za to dal nevím co, moci vypadnout z toho městskýho bordelu, a za druhý, pokud jedu "do světa" jedu s plnou kešení, víme? Abych si mohl dopřát co chci a vidět co chci, a ne abych nějakýmu trotlovi leštil boty, nebo dělal blba před nějakým obchoďákem v jakési masce, a tak dále, a tak dále. To bych ponechal chytrákům, jako jsi ty. Zkrátka a dobře - myslet si, že můžu slušně žít vandrováním po světě, je totál kravina, a těm, co vandrujou,vůbec nejde o slušný žití. Možná to tak bylo dřív - a o hodně dřív -dnes je všechno jinak -víme?

   Smazat
  4. Lidi a skodna ?Nemas na zdi hakenkrajc ?V hlave ho mas urcite.

   Smazat
  5. Bagoune, pán 0:29 a 0:57 nemá v hlavě hakenkrajc, on je jenom oprávněně naštvaný. A fakt je, že bez zločinců, tedy škodné, by bylo na zemi líp.

   Smazat
  6. Pane Miroslav Povolny dobrý komentář pokud ty chudáci utečou z celého světa tak můžeme být chudí všichni.Žádné migranty nebrat ať si zvelebí svoje země.

   Smazat
  7. Na hranicích Mexika - USA, vidím jen "hladový", lačný buřty, žádná podvýživa, ekonomičtí migranté za lepším, stejně jako pan autor. Nechť si doma mezi sebou udělají pořádek a neustále nepr.ají naostro, pokud to poté nemohou uživit! Masturbace je pro ně nejlepší řešení.

   Ramón

   Smazat
 4. Prijedte si zastrilet do naseho Israele .naboje zdarma odstrel prvnich 10 ti zcela zdarma po 10 tem poplatek tzv "jen pro VIP" 250 Kc za hlavu ,musi byt overeno (foto )
  Erik Klebestein Haifa

  OdpovědětSmazat
 5. Střílet lidi na hranici je v pořádku...
  k tomuto převratnému záběru,
  došel i Milouš Zeman*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman dosel dokonce k zaveru,ze strilet i protestujici za plotem v Gaze je spravne.200 za tyden -dobra mira.V tyto dny jim to v Knessetu znova opakuje.Asi jim radi,ze je lepsi strilet ve stoje do mladiku s vlajkami nez vklece.

   Smazat
  2. Je jako Masaryk. Tehdy se také střílelo do demonstrantů, a kolik, že bylo mrtvých? Téměř 200. A k ochraně hranic. Berme stát jako pána domu.Má právo hájit svůj dům? Jistě. A teď v menším. Mám já právo hájit svůj dům před těmi, kteří ho nemají/peníze, majetek/? Také jistě. četně použití síly. Pokud nesouhlasíš, pošli adresu. Docházejí mi prachy.

   Smazat
 6. Že by další odkopaný vítač?

  OdpovědětSmazat
 7. Každá země si své hranice chrání, zvenku i zevnitř. Zkuste vyjet ze Švýcarska po jiné cestě než hraniční přechod, třeba přes řeku. Nebo projet hraniční kontrolou a neposlechnout zastavit...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ve Svycarsku je to prece spravne.To kdyz vjedete do ruskych vysostnych vod vojenskou lodi tak si predstavte!!!Ti drzi rusti valecni stvaci vas zajmou a maji kecy.Cely svet je pobouren.Česky ministr Petřicek hrozi Putinovi.Rusky narod se ukazal jak je utocny.a

   Smazat
  2. V září projely pod mostem dvě ukrajinské válečné lodě. Slušně požádali a žádný problém nebyl. Až teď, kdy se drze nikoho neptali, narazili.

   Smazat
 8. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/co-vezly-ukrajinske-lode-atomove-miny-na-likvidaci-kercskeho-mostu/

  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/ukrajinsky-velvyslanec-chceme-lode-eu-a-nato-do-cerneho-more/

  OdpovědětSmazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Radosto, sníh padal celou noc…   8:00 Postavil jsem si sněhuláka.

   8:10 Feministka ze sousedství šla okolo a ptala se, proč jsem raději nepostavil sněhulačku.

   8:15 Postavil jsem sněhulačku.

   8:17 Sousedka feministka se vracela domů a stěžovala si, že ta bujná prsa budou negativně ovlivňovat ostatní sněhulačky, které takto obdařené nejsou.

   8:20 Manželský pár gayů, co bydlí vedle, šel okolo a zasyčel, proč jsem raději nepostavil sněhuláky dva


   8:22 Transgender... osoba se mne zeptala, proč jsem raději nepostavil osobu jen jednu, ale s měnitelným orgánem.

   8:25 Veganská rodina z konce ulici mne obvinila z plýtvání a stěžovala si, že mrkev je jídlo a ne s ní zdobit postavy ze sněhu.

   8:28 Před chvílí mne někdo nazval rasistou, protože ti dva sněhuláci jsou bílí.

   8:31 Muslim, co žije přes ulici, nařizuje, že sněhulačka musí neprodleně mít burku.

   8:40 Dorazila policie, že prý někdo volal, že moji sněhuláci je uráží.

   8:42 Sousedka feministka zase vyšla ven, a že prý musím to sněhulákovo koště odstranit, protože by si to někdo mohl vysvětlovat tak, že žena má být v domácnosti.

   8:43 Před chvílí z radnice přijel referent, co má na starosti sexuální rovnoprávnost a vyhrožoval, že odtud mohu být vystěhován.

   8:45 Právě dorazila televize z ABC. Ptají se, jak se pozná rozdíl mezi sněhulákem a sněhulačkou. Říkám, že podle těch sněhových koulí. Jsem označen jako sexista.

   9:00 Na dopoledních zprávách jsem prezentován jako podezřelý element, potenciální terorista, rasista, homofób, necitlivý delikvent vůči viditelným menšinám, který chtěl využít obtížné povětrnostní situace dělat společenské potíže.

   9:10 Jsem tázán, zdali jsem měl nějaké spolupachatele. Přijeli ze sociálky o odvezli moje děti.

   9:29 Krajně levicoví demonstranti, uraženi vším ,co jsem spáchal, nyní pochodují naší ulicí, a požadují mé okamžité zatčení, odsouzení a přísné potrestání

   Smazat
  2. Občané Vaší obce jsou však jistě jednotní v názoru, že naše budoucnost je na Západě. P.K.

   Smazat
  3. buď rád, že tě neprezentovali jako komunistu.

   Smazat
  4. :-)Komunista,Putinista...nepritel naseho smerovani na Zapad....pujdete brucet minimalne na 5 let

   Smazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky na trrrhu.
   Vyrábí a dodává i zde fa. RADOSTA se re o.

   Smazat
  2. 10:05 To ty si zesranej putleroffskejma hovnama i bez laxativ od toho škaredýho mozolu, kterej ti místo hlavy vyrašil z rachitickýho trupiska až k děravým fuseklím na smrdutých haxnách čouhajících z laciných východoněmeckých polobotek, cos zdědil po svým udavačkým fotroj, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
 11. Odpověď na můj dotaz z úvodu komentářů (Tak tedy nevím, má nebo nemá si stát chránit své hranice? Vůbec, může si občan chránit svůj domov?) je dle většiny odpovědí zřejmá, autor článku a někteří další to mají pomýlené! Někdy je (bude) třeba i střílet!

  OdpovědětSmazat
 12. V těch "několika set" bylo několik set, divrzantů, zapalovačů,
  vrahů, starých kolaborantů jak se silovou mocí první buržorepubliky, tak z doby okupace našim novým přítelem německem , no a těch pár, co neposlechli rozkaz stůj, ruce
  hore, byli zastřeleni po vzoru policie USA.

  OdpovědětSmazat
 13. Pro 0:39
  Slovo komunismus je pouze v citaci z článku v Lidových novinách.

  Někdy čtenář přehlédne uvozovky. Před lety jsem obsáhle citoval Václava Havla. Ozval se mi čtenář, že ty moje bláboly číst nebude. Pěkně zkritizoval, co kdesi řekl Havel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:44

   Nyní jsem Vám chtěl odpovědět, než jsem stačil odeslat, vše před odesláním, komplet zmizelo?

   Jací šmíráci v práci!?

   Omluva Vám za výraz KOMUNISMUS, vyřčený z Lidových novin, tedy ještě jednou.

   Včetně:

   •••••••••••••••••••

   "SOCIALISMUS → NÁRODNÍ FRONTA → KOLABORACE S → KSČ před PODVODEM 1989 → ZDE VLÁDLA více pod úvodem BANDA KOLABORANTŮ !

   ČSL (dnes KDU-ČSL - TOP09) - existence strany byla v minulosti dvakrát přerušena: poprvé v letech 1938–1945, kdy vůbec neexistovala, podruhé v letech 1948–1989, kdy existovala ve formě tzv. „obrozené“ strany lidové začleněné v Národní frontě. „Obrozená strana“ trpěla zvláštní dichotomií: měla poslance, kteří plně podporovali komunistickou politiku. V letech 1948–1989 tak strana existovala jako součást Národní fronty. Existence strany – spolu s dalšími malými stranami, z nichž nejvýznamnější byla Československá strana socialistická na politické scéně v ČSSR působí více autonomních stran. Vedení ČSL (dnes KDU-ČSL - TOP09) existovalo a bylo voleno v NF s KSČ a ČSS (dnes ČSSD). Dnes nazýváno Koalice - dříve Národní fronta!!!

   PROČ SE O TOM NENLUVÍ, NEPÍŠE KOLABORANTI VÝŠŠE ...?!"

   ••••••••••••••••••••

   https://uloz.to/live/!mD0isuLbY1PG/795-venca-havel-miloval-svuj-lid-a-lidumil-radek-m-ho-z-usa-zdravi-avi

   Celoživotní nestraník Ramón

   Smazat
  2. Ramóne, vy oslíku, vždyť jste to zveřejnil již v 0:39!

   Smazat
  3. Lamo 28. listopadu 2018 6:25


   "Nyní jsem Vám chtěl odpovědět, než jsem stačil odeslat, vše před odesláním, komplet zmizelo? (!!!!!!!!)

   Jací šmíráci v práci!?"

   •••••••••••••••••••

   Lidovče nebo socane z NF (?) zde byla mnou napsána pro pana Jírovce 10:44, zcela jiná ODPOVĚĎ po dopsání a mém úmyslu dotknouti se PUBLIKOVAT, náhle kolonka na odpověď byla zcela PRÁZDNÁ odopvěď ZMIZELA, nestalo se mi zde poprvé, tak jsem krátce odpověděl panu J. J. a připomněl znova lidovcům → socanům, jejich dnes ZAMLČOVANOU KOLABORACI, Vy Lamo!

   Zdraví Ramón

   Smazat
 14. Zajímavé na celé této diskusi je, že jednotlivé poznámky reagují na něco jiného, než je v článku pana Jírovce doslova napsáno. A to i ty, které se jako reakce na článek přímo tváří, jmenují pány Jírovce a Davida. Zajímavé a poučné, sám jsem to párkrát zažil a nevím, zda se to dá vyloučit. Snad "lidé čtěte v bdělém stavu".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 10:58

   Vážený pane, zameťte si nejdříve před svým vlastním prahem, já se na rozdíl od Vás vyjadřoval k tématu a to slovu komunismu a socialismu, který jsem navyřkl, pouze citoval vyjádření Lidových novin.

   Čtěte úvodní články, jinak ničím kloudným do diskuze nepřispějete a Váš příspěvek bude jen prázdným plácnutím do vody, nic více. Jako se Vám dnes a zřejmě i jindy, jelikož jste anonym bděle stalo.

   Smazat
 15. Jo, zdi, ty mají ve Světě tradici, jen si vzpomeňte na zeď nářků, ta má už za sebou nějakých pár tisícovek. A co velká činská zeď ? Vynikajícími odborníky současnosti na stavění zdí jsou i Izraelci - arciť na obhajobu okupovaných území! A samozřejmě vzor všech vzorů dobrot a laskavosti vůči migrantům, USA. A právě proto nás chtějí dokopat do Marakéše.
  Samozřejmě že stát si má chránit své hranice. Proč si myslíte, že bojujeme a okupujeme Afghanistán a další země?! Aby i jiní věděli co to bylo Böhmen und Mähren!? Byl jste někdy nyní na naších hranicích? Jak jsou "pevné, nedobytné, neprodyšné", že se tady uvnitř dusíme!
  Migrace do USA ze středoamerických států: nikdy jsem neslyšel ani slovo kritiky, že by si tam vlády vedly špatně, že by občané trpěli - až nyní jen slyšíme, že ti lidé utíkají před něčím, - "demokracií", kterou jim tam kdysi instalovaly USA. Známe to přece z Kuby, kamarád, přítel USA Batista....Jde tedy o ekonomické utečence nebo politické? Ale kdo a co z nich udělalo "vandráky", kteří jdou hledat štěstí jinam, jako kdysi amíci na Klondajk. A vůbec - vždyť celá Amerika je okupována takovými vandráky - co byli kolonisté Ameriky? Kdo se ptal Indiánů, zda mohou okupovat jejich zemi? Prostě se vymydlilo 160 milionů Indiánů a basta! A vidíte, někteří vandráci na těch válkách a vybití Indiánů vydělali, jiní až tak ne a vandrují dál, jako ti původní "přistěhovalci", za lepším.
  Tak nevím, jak z toho. Na jedné straně vandráky - a byli to často zločinci, kteří utíkali do Ameriky před spravedlností - chválíme, jindy byvším vandrákům ti současní nejsou podle jejich gusta! Ale bylo to jiné v dobách velkého stěhování národů, kdy praotec Čech přišel do země medu a strdí. Vždyť zase k tomu datu odkazoval své nároky na ČSR Hitler, že zde předtím bydleli jeho soukmenovci. No a ti zase by mohli být osočováni potomky neandrtálců, co plácali Venuše z hlíny......

  OdpovědětSmazat
 16. NYT: České vojáky podezírají z mučení Afghánce, jenž se podílel na útoku na české jednotky

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201811278563521-Ceske-vojaky-podeziraji-z-muceni-Afghance/

  To jsou ti správní bojovníci /žoldáci/ za naši svobodu a demokracii.

  OdpovědětSmazat
 17. Pokud se přes hranici chtějí dostat za použití násilí, střílet. Toto budeme muset v budoucnu řešit s muslimskými ilegály. Co se týče Palestinců, pokud používají k překonání izraelské hranice zbraně a lidské bomby, jsou to teroristé a střílet. Jak jednoduché.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenze to bude kvuli prihlouplym politikum,kteri nedokazi predvidat nasledky svych cinu

   Smazat
  2. AD 13:33 Palestinci, kdyby měli výzbroj jako Izraelci, tak by jistě neobětovali svůj život partyzánským způsobem, ale stejně jako Izaelci by pouštěli bomby z nebe z bezpečí. No a pokud jde o ty hranice:
   1. Palestinci v té zemi byli doma, Izraelci před 2 tisíci roky, kdo koho tedy okupuje? 2. To, že byli židé odškodněni za své utrpení za 2. světové války na úkor Palestinců, kdo za to může? Oni přece Židy do koncentráku nedávali, nedělali křišťálové noci - no a ti zločinci co to dělali, jsou vysmátí. Ale i to, co bylo z území Palestinců ukradeno a věnováno židům, jim nestačí a proto okupují další palestinská území. 3. Nacistický teror proti židům si pamatuji, byl neskonale hnusný, ale opravňuje to židy, aby se stejně chovali dnes k Palestincům?
   4. Pokud se jednou do vašeho domu či bytu nastěhuje nějaký migrant s tím, že se máte rozdělit o byt a majetek na polovinu? Bude se vám to líbit? Nebudete se bránit? Kde se stala chyba, že bohatší Svět je týrán malým terorismem, bojem chudých ze zálohy? Nebyly a nejsou to náhodou velké teroristické války
   bohatých proti chudým? Neveďme agresivní teroristické války, nebude ani terorismus našimi válkami postižených.

   Smazat
 18. Hoch z lidovek ma pravdu: kdyby vsechny zeme, co k nim vnikali bez dovoleni (samozrejme se spatnymi umysly) zabijeli, tj. lAmericany a vojaky NATO, MOHLO ZIT O MNOHO MILIONU LIDI VICE NA ZEMI a nejvetsi agresori a teroriste (zase USA a NATO) by uz dali pokoj a mohli jsme zit v klidu a ne ve strachu, koho ti silenci zase napadnou a kdy to skonci valkou, svetovou.

  OdpovědětSmazat
 19. Pokrytci si umi "obhajit" vzdy vse...Zajimave je,ze kolem "bohateho" USA se rozprostira jen sama chudoba....neni spis tohle otazka k zamysleni?

  OdpovědětSmazat
 20. Pan Jírovec žil v Kanadě,pokud si to dobře pamatuji a ti mají jiné myšlení.Jsou hrdí na svou "multikulturní" společnost.Přesně do té doby,než začnou ve francouzském Quebecu požadovat národnostní práva.Pak se jedná jenom o separatistické snahy.Mají jiné myšlení pro různé druhy zájmů.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
 21. Lidovky – SKVĚLÝ tiskový orgán ANOfertu!

  Všichni víme, jak LENINSKY UPŘÍMNĚ náš národní Vůdce Babiš přísahal, že neřídí své zaměstnance: „Já můžu tady veřejně prohlásit na zdraví mojich čtyř dětí a dvou vnuček, že já v žádném případě nebudu nikdy zasahovat do práce redaktorů v Mafře,“ pronesl majitel Agrofertu a šéf hnutí ANO na archivním záznamu České televize 27. června 2013.

  Všichni víme, že dcera a syn našeho národního Vůdce Babiše jsou TOTÁLNÍ & NEVYLÉČITELNÍ ŠÍLENCI.
  Jinými slovy, náš národní Vůdce Babiš Lidovky řídí OSOBNĚ. A to je MOC dobře.

  Z této točky zření musíme číst i článek Z. Petráčka, věrného zaměstnance Agrofertu: Kdyby něco napsal špatně, Vůdce ho nechá pověsit za kulky do průvanu.

  Zkrátka a dobře: Střílet běžence na našich hranicích je dobré.
  Přitom je ÚPLNĚ JEDNO, jestli ti běženci směřují k nám či od nás, zrádní emigranti.
  Hlavní je nepřipustit jednu z těch ODPORNÝCH evropských hodnot, tzv. svobodu pohybu osob.
  Natožpak míšení kultur, viz Temno, kdy se u nás v Čechách roztahovaly nám Západoasiatům ZCELA CIZÍ kultury – evropská, křesťanská a sionistická.
  O míšení ras, tom nejděsivějším důsledku zavádění evropských hodnot, ani nemluvě.

  Mimochodem: Soudruh a soukmenovec Jiří Jírovec je dnes dobrý komunista a putinista, ale kdybychom ho humánně zlikvidovali již při jeho dávném zrádném a zbabělém útěku z naší vlasti do Evropy, tak bychom udělali dobře – s běženci se prostě NESMÍME párat.

  Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POZOR – ВНИМАНИЕ !!

   Výše uvedený příspěvek jsem vložil již POPÁTÉ, neboť ten původní (z 27. listopadu 2018 2:40) i jeho další uveřejnění zdejší smradlavé cenzorské hovado tupě smazalo.


   Jak dlouho ještě zneužívati budeš naší trpělivosti, cenzorský smrade?!
   Myslíš si snad, že tě necháme běžet, v brzkém budoucnu, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace?

   Jestli jsi opravdu tak hloupý, tak věz, že tě NENECHÁME uprchnout, že si tě chytíme, my komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti, za pomoci ruských soudruhů a soukmenovců z KGB/FSB.
   A pak s tebou naložíme typicky slovansky humánně, po husitsku, po leninsku, po putinsku, na místě.
   Pohov!

   Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám nepřemožitelná Armáda Ruské federace vrátí co nejdříve!


   P. Radosta

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.