Reklama

čtvrtek 15. listopadu 2018

Tady přece nejde o blbych 50 milionu ani o rybařeni v Artěku…

Laďa Větvička
15. 11. 2018 VĚTVOVINY
Konečně! Buch je mi svědkem, že sem teho chlopa nikdy neměl rad a nikdy sem o něm nic pozityvniho nenapsal. Co sem tež měl o něm napsat pozityvniho?


Že v době největši prosperity tohoto statu nas zadlužil o dalši stovky miliard? Že se podilel na devastaci českeho živnostenskeho prostředi? Že zadupava do země posledni vyhonky maleho podnikani a bere duchodcum aji tu posledni radost z male zahulene knajpy nebo maleho ubytovani? Že jeho poskoci na finančakach kriminalizovali a likvidovali česke firmy?

Mnozi si řikaju – tak, a fčil konečně končiš, Andy. Nic ale není černobile, jak na první pohled vypada. Poďme si zrekapitulovat vyvoj:

– v roce 2007, kdy je malemu Andymu nějakych 24 let, předava mu (a jeho společnikum) tata rekreačni firmu Čapi hnizdo, aby se naučil obchodovat. Bo je to firma mala, enem take hnizdečko, žadaju v bruseli o dotaci pro malu firmu
– v roce 2008 opravdu ziskavaju z brusele 50 milionu Korun
– v te době pry měla tatova firma Agrofert zisk před zdaněnim okolo 10 miliard. Kdyby tata nebyl lakomy a synkovi tych 50 milionu věnoval ze svojeho a ne z bruseliho, mohl si ušetřit dnešni problemy. Pro vašu představu – 10 miliard oproti 50 milionum je v poměru tolik, jak byste v hospodě za oběd ve vyši 100Kč dali dyško 50 haliřu.

– v listopadu 2011 zaklada Andy starši politycky spolek Akce nespokojenych občanu – ANO. V roce 2013 ziskava překvapivě ve volbach do sněmovny druhe misto za ČSSD.
– 2013: mlademu Andymu, pilotovi Bojinga se moc nedaři, z pozice komerčniho pilota se mu nepovedlo pravděpodobně kvuli psychologickym testum dokončit testy nutne pro pozicu druheho pilota a kapitana letadla. Jeho kolegove tvrdi, že „přestože vypada zcela zdravě, evidentně ma jakysik problem„. Podle bulvarnich deniku ma problem přizpusobit se dominantnim osobam, respektyve příliš se přizpusobuje, což je na pozici druheho pilota letadla docela pruser, že…
– 2014: mlademu Andymu se nedaři ani jako podnikateli, jeho firma Čapi hnizdo je v minusu cca 30 milionu. Podnik tedy přebira zpět skupina Agrofert

– 2017: Policajti tvrdi, že ta mala firma až tak mala nebyla a rozdavaju obviněni v kauze Čapi hnizdo (včteně Andyho staršiho i mladšiho)
– jaro 2018: Agrofert, aniž by se to po něm chtělo, vraci dotaci 50 milionu korun (tak mě napada, že je něco zvrhleho na teto multykulturně socialistycke přitomnosti. Najdou vam 7 milionu v krabici od vina, a ty nikomu nechybi, nikdo je nechce vratit. Vratite 50 milionu a nikdo se neraduje, nikde neni poznat, že by za to kdosik cosik postavil a vylepšil tym život nam všem. Na druhe straně když rozbijete male podnikani, znechutite lidem život, slibujete za to 18 miliard, školky pro děcka, kere se nerodi, nove kryky pro duchodce, keři je nechtěju a po par letech je jasne, že kapřici nepřipluli, školky nejsou, duchodce dostal stokorunu navic, přitom nam všecko zdrahlo, tež to nikomu nevadi. Divna doba)
– jaro 2018: Pojďme fčil do oblasti velkych peněz, tedy peněz pro opravdu velke kluky. Andy starši tvrdi, že je pro dostavbu Dukovan a Temelina, že je to dobrá investice do budoucna Česke republiky. Investyce bude asi za 500 miliard korun. Mala varianta, tedy dostavba Dukovan by přišla na 200 miliard. To je furt docela dost peněz. Do tendru se přihlasilo 6 firem
– podzim 2018: přichazi šok – dva dny po navštěvě minystra obrany USA v ČR Andy všecky šokuje, když přichazi s tvrzenim, že by investycu raději o 10 roku odložil a enem trochu (desetinu ceny – blbych 20 mld) by nasypal do modernyzace.
– co se stalo? Slovensky synek v čele česke vlady se dostal do neřešitelne situace. Ve zpravě o tendru na dostavbu elektrarni se pry piše, že rusky zajemce Rosatom je jedinym vhodnym kandidatem, kery može dostavět Dukovany a to z duvodu jaderne bezpečnosti. Westinghouse stavět nemože kvůli nekompatybilitě se starou dukovanskou elektrárnou, Rosatom ale tež stavět nemože, z politických duvodu, bo to by narušilo česko – amerycke vztahy a to by Andy tež neustal.

– Andymu došlo, že nejlepší bude nestavět nic, enem trochu zmodernizovat to stare. Tym ovšem proti sobě poštval amerycke synky. Westinghouse je totiž dlouhodobě ve važnych problemach, od roku 2017 byl v ochrannem režimu – praktycky ve fazi bankrotu. Na jaře tohoto roku byl očištěn od dluhu a potřebuje dostavět Dukovany ať se robi co se robi.
– Když 30. října Andrej Babiš cuknul a rozhodl se nedostavět Dukovany, aby si nemusel zavdat s Američany (Westinghouse) nebo s Rusy (Rosatom), došlo k rozhodnuti sestřelit vládu Andyho stejně, jako byla kvůli dostavbě Temelína sestřelena v roce 2013 vlada Nečasa, který se prořekl, že ruský Rosatom má největší šance na to, aby vyhrál tendr o Temelin. To synci z Ameryky nemohli dopustit. a na dostavbě Temelína Westinghousem trvaju. A neuhnu. Andy samozřejmě vi, že jediny, kdo može Temelín dostavět (což životně nutně potřebujeme) v patřične urovni bezpečnosti, kvalitě a v neposledni řadě s jistou finančni unosnosti, je rusko-česke konsorcium. Pokud by se měl konat regulerni tendr, nemože ho vyhrat nikdo jiný. Polozkrachovalý Westinghouse je pouze vytunelovaná katastrofa.
– mezitym někdy na přelomu zaři/řijna Slonkova s Kubikem (přes svuj server neovlivni.czfinancovany i ze Sorošovych peněz) dostavaju tip na misto pobytu Andy junyjora. Navštěvuju ho a toči svuj rozhovor s nim na kameru ukrytu v gugl brylach. Přestože oba poznavaju, že Andy junyjor je psychicky v hajzlu (anebo pod lekama, což je to same), rozhoduju se jako hyjeny tento rozhovor zveřejnit, aniž by mlady Andy tušil, že byl nahravany.
– Oslovuju režisery Klusaka s Remundu (znate určitě filmy Česky sen nebo Svět podle Daliborka), a vytvařaju pseudodokument , jehož jadrem je nechutny rozhovor s nemocnym člověkem, točeny bez jeho vědomi tajnou kamerou. A fčil se čeka na vhodne datum.

– to přichaza odpoledne 12.11. A tak dva tydny po vyroku, že se jaderne bloky stavět nebudou, přichaza pokus o statni převrat v době, kdy je Andy v cizině. Šest demagogickych stran v utery rano 13.11. na zakladě teho, co jejich šefove viděli večer před tym na fejsbučku, žada pad vlády.
– den pote přijižďa 14.11. za Andym amerycky minyster energetiky. Asi se ho chce zeptat, jestli nezměnil názor na Westinghouse dřiv, než bude rozjeto další kolo barevneho převratu…
A tak moji mili vesničani! Vzhuru k televizam! Byl rozehrany pokus o barevny převrat v přimem přenosu, nadherně načasovany na okamžik, kdy slovensky předseda česke vlady tu nebyl; a naopak par dnu před vyročim, kdy obvykle hlupe a nevzdělane děcka ze škol vylizaju na ulicu a mavaju červenyma kartama a jinyma fanglama. A to se može hodit.

Aurora je nabita a mafiani se možu radovat

PS: Zté „reportáže“ je jasné, co je jejím účelem: má padnout vláda Andreje Babiše, protože přece takové hovado, které nechá unášet vlastní děti nemůžeme nechat vládnout. Reportáž je spuštěna měsíc po volbách, ze kterých sice plyne, že ANO neposílilo, ale o ztrátě politického vlivu není možno ani náhodou se bavit. Objevuje se také v momentě, kdy se Andrej začíná „stavět na zadní“ ohledně celounijní politiky vůči migrantům a dalším eurounijním výmyslům. Odmítl pakt OSN o migrantech a jestli je něco jisté, pak to, že kdyby jeho vláda podepsala Istanbulskou smlouvu, bude to mít ANO v nadcházejících eurovolbách opravdu hodně, ale hodně těžké… Za této situace, kdy je „eurounijní orientace“ vlády ČR ohrožena, je nutno přijít s diskreditací nejvyššího kalibru. A tou také uvedená reportáž je…

Tuž tak. A pokud si date jedna a jedna dokupy a chcete vědět, co robil mlady Andy na Krymu, pak tady mate odpověď. A po přečteni pochopite, jake je svinstvo točit na tajnu kameru rozhovor s nemocnym člověkem…Dalši dřisty:

Burgrfestyval – amerycka kultůra v ČeskuZa mojich mladych roku bylo uměnim všech hospodyň zrobit fajne maso. Odřezky z telete, bravka, psa nebo kruty se pak mlely dokupy, přidalo se vajco a upeklo se to jako sekana. Sekanu uměl zrobit kdejaky hňup. Do pomlete faširky se totiž dalo narvat cokoliv a pokud to člověk nepřehaňal, nikdo to n...

Prezidentské volby 2018Vyhraje prezidentské volby znovu Miloš Zeman, jak se často ozývá z různých stran? Nebo jeho vítězství není tak jisté? Mohou nás prezidentské volby překvapit, nebo je vítěz jasný? Je mezi kandidáty někdo, kdo má šanci uspět právě v boji proti Zemanovi? Nemáme moc na výběr. Mnozí kandidáti jso...

To zme to dopracovali, musime čist maďarsky tisk&#...To by mě fakt nenapadlo po plyšaku, že zas přijde doba, kdy budu muset vyhledavat svobodne zpravodajstvi za hranicama moji země... to zme to dopracovali. Original zde: Francouzská ukázka úspěšné integrace - v Nantes včera bylo přistěhovalci zapáleno už jen 18 automobilů. V předchozíc...

Ti dole byli a budou vždy jen otroky…Někdy se vracam ke knižkam, kere sem si z nějakeho duvodu nechal ve svoji knihovně, bo mi připadalo, že to može byt dobry napad. Odevřu je, zalistuju, a narazim na věc, kere sem si při prvnim čteni nevšimnul, nebo mi tenkrat nepřipadala duležita (a to poznam, bo si v mojich knižkach hned robim po...

Jan PetránekJeden z opravdových novinářů, které měl tento národ, včera opustil tento svět. Chlop, kery vysilal 21.8.1968 z budovy okupovaneho Českeho rozhlasu, chlop, kery zažil dvě normalizace - nepustili ho k mikrofonu ani v letech 1969-89, a ani v době jeho druhe normalizace po roce 2014, kdy zakazali, a...

- - -

31 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Ako vzdy skvely a pravdivy p.Vetvicka. Okrem toho milujem ceske narecia, najma chodske a ostravske. Uzasnym sposobom obohacuju spisovny jazyk.
   Vsetko najlepsie p Vetvicka.
   Okoloiduci

   Smazat
  2. 22:39 Mam to stejne

   Smazat
  3. 22:39, česká nářečí... co to je proti slovenským. Na severovýchodě každá ves, jiný pes. :)

   Smazat
 2. Pane Větvička dobré pokus to je a lidé s tou holotou nejdou akce brady 2018.

  Radim Valenčík:

  Snad nejkomičtější je Okamurovo manévrování. Ten vůbec nepochopil, že oslabení Babiše oslabuje i jeho pozici. Snažil se na vzniklé situaci vydělat. Pak pochopil, že musí narychlo vymyslet nějakou legendu alespoň pro ty, co ho berou nejvíce nekriticky, aby si uchoval alespoň nějakou voličskou přízeň. Především však ukázal, že vůbec nechápe podstatu současné moci a že je na cestě stát se její figurkou. Naštěstí pro něj se jeho příznivci důrazně ozvali a přinutili jej zachraňovat, co se dá.

  Celý článek:


  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Radim-Valencik-Babisuv-Listopad-2018-a-o-co-jde-559597

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vidím, že to chápe jen opravdu malá hrstka lidí, i když odpověď je nabíledni: amíci tu potřebují vládu, která pošle zvací dopis do Bílého domu, aby zde byly rozmístěny nové rakety středního doletu s jadernými hlavicemi.

   Smazat
  2. To neni pravda.Uz na te tiskovce s "hysteriky" to vysvetloval.Mne naopak prekvapil celkem chytry manevr.Priznam se,ze jsem ho necekala

   Smazat
  3. https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Roman-Onderka-naznacil-jak-se-zachova-CSSD-Hrozi-pry-koalice-ANO-SPD-a-KSCM-559644

   Smazat
  4. 22:43 - nejen to - i dostavba jad. elektráren, dál doník vyřvával že chce SS oddlužit - jak to chce udělat ? - přesune dluhy na kolonie - tedy i na nás (budem kupovat předražené jad. el., zbraně atd) !!!
   Vaska

   Smazat
  5. 22,44
   Pohybujeme se na úrovni dohadů a doměnek. Řeknu vám tedy tu svojí.
   Okamura chtěl vystoupit ze stínu extremismu, kterým ho onálepkovala česká mediální žumpa. Zvolil ne zrovna šťastný způsob tím, že se "v pravou chvíli přidal k demokratům". Po spršce invektivů od velké části svých voličů z této pozice uhnul.
   Myslím, že česká scéna je více méně rozdělená a hlavní část voličské základny je zakopána ve svých pozicích. Většina z těch, kteří volili tak jak volili, budou volit stejně i v následujících volbách, škandál, neškandál. Ta menší část se někam pohne, ale zatím to nevypadá, že to bude proti Burešovi. Spíš to vypadá, že se ve velké části z nich pohne soucit rodiče s ne zrovna povedeným potomkem. Mimochodem, také produktem současnosti, kdy slovo práce je u mladých zařazeno mezi vulgarizmy nejhrubšího zrna.
   Okamuru vynesla protiimigrační rétorika. A tu mu dnes ukradl Bureš, když veřejně odmítnul Kompaktát o migraci a Istanbulsou smlouvu. Tak že odpůrci migrace získali s Burešem myšlenkové souznění a Okamura toho, krom boje o referendu a odvolatelnosti politiků, už mnoho nenabízí. Přitom by mohl. Stačilo by, kdyby si vyšel mezi lidi a vyslechl, co je trápí.
   Jeho lavírování mu moc neprospěje a v příštích volbách budou jeho výsledky mnohem horší.

   Smazat
  6. Na rozdíl od hřičáka,

   považuji naši politickou reprezentaci za podlézavou chátru, která je si vědoma toho, že vybočovat z předepsaných scénářů protektorů, znamená jejich likvidaci.
   Politickou i občanskou.
   Podlézavost a lokajství v přímém přenosu uvidíte na záznamu, prý soukromé návštěvy, Ryana v Parlamentu.
   (zdroj youtube - Ryan ve sněmovně)
   Pro něco tak ubohého a trapného, kdy mu poslanci aplaudují ve stoje,nenacházím přirovnání.
   Pouze poslanci za KSČM odešli před jeho "bratrským" projevem ze sálu.

   V realitě ČR je proto naprosto zbytečné, hřičáku,
   zabývat se Burešem, nebo Okamurou, tejrat si bednu domněnkami a úvahami - je to jedna lokajská verbež.

   Smazat
 3. Teda HALUZKA, VONA také ta Slonkovic perlička do té doby ještě nešpehovala žádného ryze švýcarského, nikdy českého občana... a takového nemocného člověka ještě přes všechno nezneužila. Dokázala dovést českou pravicovou žumpalistiku na světovou úroveň V CIZÍCH SLUŽBÁCH. Ale dokázala i pro nezasvécené jednu vynikající věc: DEMASKOVALA SEZNAM.CZ jako cizí agenturu.

  OdpovědětSmazat
 4. Slonková se tím úplně odrovnala. Po tomto ji už nikdo nebude nikdy brát ani trochu vážně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:29 Na to bych nesázel. Nemyslící dav jí bude pořád věřit. A "demokraté" budou její manipulativní lži opakovat, protože slouží jejich zájmům. I když jim sami nevěří. Tak blbí nejsou, když dokáží vymýšlet superprasárny.

   Smazat
  2. Smutné, ale asi má pravdu 0:11. Právě jsem si sebral dvě hodiny života tím, že jsem se díval na tu smečku idiotů "u koně". Svatý Václav musel trpět jako zvíře, když viděl a slyšel tu tlupu vyšinutých psychotiků v čele se zlodějkou rohlíků Němcovou a teroristou Hlučínem. Ale na druhé straně to bylo velmi poučné a motivující. Taková hovada se prostě k moci nesmí už nikdy dostat!

   Smazat
  3. Dříve Rys - Rozsévač, dnes Ryšavá Rozsíračka.

   Smazat
  4. 0:41-v tom případě jste jistě postřehl v poslední části zatuhnutí úsměvu ženy u mikrofonu, když prořídlý "dav" skandujících přehlušily protestní hlasy. Jak se jim to podařilo nevím ale pobavilo mi to, jako celková trapnost pořadatelů. Poslední výběr písně K. Kryla kytaristou a zpěvákem v jedné osobě, byl výsměchem a urážkou K.K. Škoda, že se K.K nemůže již těmto dementům bránit osobně. Jeho tvorbu po hadráku jsme povinni připomínat za něj my!

   Smazat
  5. Miroslav Povolny 16. listopadu 2018 1:35

   Připomínka pana Karla Kryla!

   ••••••••••••••••••••

   https://uloz.to/live/!dt6PSE2FQ2gi/karel-kryl-demokracie-rozkveta-pisen-slozena-po-roce-1989-dnes-nehratelna-pro-radia-a-media-jako-celek-popisuje-vyrcenou-pravdu-a-realitu-politiky-a-predpoved-budoucnosti-v-ceske-republice-avi

   Zdraví Ramón

   Smazat
 5. Neskutečná propaganda a osobní válka mě opravdu zaujala na Novinky.cz. Seznam zprávy je obyčejná smradlavá žumpa a články ve stylu "Většina Čechů chce, aby Babiš skončil" je vizitkou tlupy prolhané a zaprodanecké bandy pár smradlavých hňupů placené ještě smradlavějšími němčoury.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro Boha! Proč němčouři! Ti jsou na tom přece úplně stejně jako my!

   Smazat
  2. Největší chybou Evropské unie bylo, že se rozšířila o postkomunistické, chlastoslovanské (i hunské), zaostalé avšak domýšlivé burany a neponechala schengenskou hranici na původní železné oponě. Čecháčkostán je nabubřelé rusofilské smetiště Evropy, které těží ze své ubohosti, která odpuzuje i uprchlíky?
   Parazitičtí čecháčkové (k radosti Putina) EU jen vyžírají (jako kdysi RVHP) a když mají něco sami obětovat, tak z ní hrdě vystoupí dříve, než budou ostatními vykopnuti? Pokrytecká, somrácká, opovrženíhodná lůza ! Válčí a pracuje leda tak hubou. Jakékoli její naředění migranty je jenom prospěšné. Britové už čecháčky a další postkomunistické nevděčné vyžírky nechtěli živit, proto z EU vystoupili. Nebýt Německa, mohli jsme mít uprchlíky na krku my, švejkovští postkomunisté.
   Čecháčkostán patří do EU ještě méně, než Řecko. Nedrží krok už ani s Rumunskem a Bulharskem. Integraci EU Češi neustále sabotují a současně jí licoměrně vyčítají neakceschopnost. Češi - nekrást tady !!! O bolševizmem zavšivenou, žlučovitou a zlodějskou kotlinu už nejen solidní investoři, ale ani uprchlíci nestojí.
   Vyhnány byly 3 miliony Němců - takže místa je tu dost. Uprchlíci vypadají civilizovaněji než čecháčkovská řvoucí chátra. Řešení na konci příspěvku.
   Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu bačovského Bureše - nástupce Husáka ???

   Smazat
  3. Něco tak hnusného jsem snad ještě nečetl. Takové nesmyslné bláboly. Z Vás ta žluč přímo stříká.Vám snad praskne cévka a sekne to s Váma. Taky by to bylo řešení.

   Smazat
 6. Protože jim novinky patří, proto.

  OdpovědětSmazat
 7. Pane Vetvicka , mala poznamka , Ondra Babisu jako jediny Cesky ministr Financi dovedl CR k prebytku v rozpoctu ! A co ti Ceske dva geny Kalousek a Vondra , co udelali botu na CR 360 melounu v Promopro ? Taci jste vy Cesi spravodlivi ! Od nich nik ,nic , nezada , neobvinuje , melouny jsou v trapu !
  Nekto z Bbruselu rekl , ze v EU jsou stovky Capich hnizd !
  Tos tak , pane Vetvicko , cesi jsou Cimrmani a Svejkove !

  OdpovědětSmazat
 8. Opět pro mně zklamání. Do doby před uveřejněním této nahrávky jsem Slonkové s Kubíkem fandila. Kam až se to snížili.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podobné střevo jako ta slonova, byla svého času nějaká
   Zlámalová. Kde je ji asi konec.

   Smazat
 9. D. Trump čelí 2 roky několika trestním stíháním, z nichž jedno se dokonce týká spolčení se zahraniční mocností při ovlivňování voleb. D. Trupma vyšetřují bezpečnostní složky, několik parlamentních i jiných komisí, ale z funkce v demokratické zemi nemusí neodstoupit, dokud nerozhodne soud. Řešení před dalšími pokusy vyvolat politickou krizi je jediné. Stejnou metodu a stejným historickým a hloubkovým pohledem jako na kritizované politiky se podívat na ty kritizující politiky, ale i investigativní a jiné mediální pracovníky, kteří se pasovali na vyšetřovatele a soudce.

  OdpovědětSmazat
 10. Za vším hledejte agenta CIA Kalouska a EET.

  OdpovědětSmazat
 11. Když byli amíci schopni odposlouchávat spolkovou kancléřku SRN, tak radši ani nedomýšlím co dělají tady. Ani se nedivím, že nás nechají volit, když bude stejně po jejich.

  OdpovědětSmazat
 12. Recese blíží dámy a pánové ! 2020 !!!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Jediné vědecky obhajitelné vysvětlení chování Babiše

  je, že ho, stejně jako jednoho malíře, posedl ďábel. Umožnil mu schopnost udělat dojem na široký sortiment vegetativců (viz Gaussova křivka; wiki heslo stádo apod).
  Babiš mu upsal svoje první děti a teď jedná o prodloužení smlouvy.
  Satanas se bude chtít omastit zvláště, pokud upsanec bude žádat ,,pevné nervy“, které mu doporučil sám Flusanec z hradu – Ten, který rozpoutal válku.

  Defenestrace nebo nějaký happening, jako bylo to tóčo s Heydrichem, osvědčená to východiska českých dějin ze zabetonované situace, bez ohledu na krátkodobé následky, se přímo nabízí. Nanečisto by se to mohlo nacvičit s žíněnkami v Lidovém domě.

  Jiné tradiční řešení je též přímo nabíledni: dezercí vzniklé paralegie misijních vojáků z Iráku, Afghánistánu a Kosova obsadí při noční akci, za pomoci veteránů, Lány a Průhonice a bude zas na chvilku ve chlívku vymalováno.


  M. Blažek, amateur de l'histoire

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.