Reklama

sobota 24. listopadu 2018

Tereza Spencerova
24. 11. 2018 facebook autorky
...kdyby tohle bylo ze Sýrie, tak už Západ vyhlašuje sankce a možná i střílí rakety... ale on to "jen" Macronův "režim" řeší francouzské "umírněné rebely"...:-)

35 komentářů :

 1. Představte si jenom, jak velké rezervy jsou u nás! To asi včerejší "slušní" demonstranti vůbec netušili. !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problém nastane, na které "straně barikády" budete zrovna stát, až se ty "velké rezervy" začnou u nás uplatňovat... Většinou to vždy odnesli nevinní...

   Smazat
  2. https://www.pscp.tv/w/1eaKbOoNRLrGX

   Smazat
  3. Pana Petříčka znepokojuje Rusko, je navedený či b.bý.

   Smazat
 2. Dneska tam letěla dcera a mám i autentické foto. No snad se turistům problémy vyhnou.Co jsem slyšel tak ale demonstranti byli v místech kde to je zakázáno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:58 To byli před poslaneckou sněmovnou, jako u nás? Ta francouzská policie je ale zaostalá, když netoleruje porušování zákonů! Představte si, že by naše policie takhle vyprovodila demonstranty od Hradu a od sněmovny. To by bylo řevu o potlačování svobody projevu. Ve Francii je jedna mrtvá a 400 zraněných, ale to je OK, ti nebojují za demokracii, svobodu a lidská práva. Je to jen obyčejný plebs, takže žádný masakr, jako na Národní.

   Smazat
  2. Pokud francouzští demonstranti volili Makaróna, měli bu si vzít pendreky a mlátit se vzájemně a neotravovat policii, můžou si za to sami.

   Smazat
 3. Stát se to u nás, řvali by jako s koulema ve svěráku: rásismus, antisemitismus, Babišovo nebo Zemanovo GESTAPO! DEMISI!... demokradé z demogangu by "quičeli" jako špatně podřezávaná prasata MASAKR!!! JAKO SE OSVĚDČILO PŘI DEMOKRATICKÉM OBTAHU PENDREKEM V LISTOPADU 1989... Ale nic z toho ve "sladké" černoFrancii ani ve Španělsku masakrujícím Basky a Katalánce gumovým střelivem (abych použil slovník "bojovníků za svobodu" z listopadu v Praze)... a po sorosovsku je doplňujícím černochy s geny neznámého primitivního homidida, s nimiž se Afričané zkřížili až po odchodu LIDÍ z Afriky do Evropy a do Asie.

  Navíc na fotografii francouzští kukláči řežou barevné skoroFrancouze... takže xenofobiééé, rááásizmůůůs Takže, Kalousek, tibetskou fangli a napovídejte! To je váš vepřový slovník!

  OdpovědětSmazat
 4. No co na Západě zcela běžný ,,masakr" to jen soudruzi si dovolili drasticky vystoupit proti průvodu, který tam v 89 neměl taky co dělat. Otázkou je, která strana je tam v osobě Zifčáka zavedla a komu ten zásah vlastně posloužil. Komunistům zřejmě ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proto na náměstí Ludvíka Zifčáka stojí lavička Drahomíry Dražské a stejně se jmenuje i letiště.

   Smazat
  2. Venca sedící na své vlastní la(h)vičce:

   https://uloz.to/!EmQDJTGOmz5u/velky-filosof-vaclav-havel-jpg

   Ramon

   Smazat
 5. Takovou policii potřebuje Praha.
  Není možné aby proti prezidentovi a premiérovi chodili na hrad .Parta lidí kteří nemají koníčky , nebo nějakou zálibu.Děckam dají do ruky transparent Havle moc nám chybíš a místo do přírody ,tak hurá na hrad.Magoři.

  OdpovědětSmazat
 6. Francie, Katalánsko, pohoda klídek, nikoho to nevzrušuje. J.

  OdpovědětSmazat
 7. Neměl by náskok ten politik, který se jako prvý rozpomene na
  17. listopad jako na Mezinárodní den studentstva a přestal vzpomínat na Den nanebevstoupení sv. Zifčáka? Vzpomínka na Opletala, Sedláčka a další je na místě, je to akce proti zapomínání historie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, sametovou šaškárnou přikryli událost daleko významnější.

   Smazat
  2. To je otázka... nemyslíte, že by se drazí krajané pátera vyklouze Hermana a spol, Bernd POSSELT a jeho "krajanské sdružení"... a celý nám vládnoucí NĚMECKÝ NÁROD ROZZLOBIL? Takové věci jako ryzí němectví připomínat, když listopadová fraška 1989 byla zdramatizována právě proto, aby památku na MUC Opletala a další Čechy zavražděné a diskriminované Němci překryla? Aby zamlžila a nahradila pravdivou národní paměť nicotnostmi a nesmysly? Nanebevstoupení odcházením Václava Flašky z Hrádečku, sv. zednáře a kulisáka von Flughafen...

   Smazat
 8. A já si hned říkal, že těm příslušníků zásahové jednotky VB z dob Sametové revoluce něco chybělo. Už vím co - školení u francouzských policajtů.

  OdpovědětSmazat
 9. Prosím, nevzrušujte se, to jenom kapitalismus má potíže růstu. A budou se zcela jistě prohlubovat. A co demokracie? Kdy se lid dostatečně důrazně a nekompromisně přihlásí o své přirozené právo - právo vládnout? Odpověď: Až se začne za tímto účelem organizovat.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano nevzrušovat se, Francie je jen modelový polygon.

   Smazat
 10. To je naprosto správný a progresivní postup léčby, jinak se blbost léčit nedá. U nás vyléčil oranžové voliče Bakala se Sobotkou a Zaorálkem.

  OdpovědětSmazat
 11. No vidíte, masakry na "Šampuselizé", pendrekobíjci, vodní dělostřelci, tisíce Vondráčku, kteří už by s ohledem na věk mohli mít rozum, mydlí občany Francie hlava nehlava. A tzv. "demokracie" mlčí, mlčí. Hoří barikády! Bude nová francouzská revoluce potlačena barbarským násilím francouzských esenbáků a estebáků, či poldů a bisáků? Jistě miliony Francouzů zpívají svoji vznešenou hymnu a táhnou na novou pomyslnou Bastilu. Tak na zdar pařížských Majdanů! No a třeba za 30 roků bude nějaký francouzský ÚSTRk studovat totalitní kapitalismus Makaronovy éry. A zase bude hodně trafik a ještě více lidských parazitů!? Třeba v parlamentě!
  Ale co mne moc zarazilo! To je tedy jen na okraj - Že se u nás při nářku nad zlodějinou kapitálu ve zdech parlamentu nepodařilo ultrapravici zkorumpovat žádného z vládních poslanců, aby svoji amorálnost okázale demonstroval přeběhnutím k protidemokratickému bloku! To došly trafiky? Co se to děje za nezdravého?

  OdpovědětSmazat
 12. Ve Francii bijí nejenom děti, ale i důchodce a o tom ta demokracie je, naloženo dostanou všichni, bez rozdílu. Ve vztahu k vlastním občanům stát pro obuch daleko nejde.

  OdpovědětSmazat
 13. Francie živě:
  https://www.youtube.com/watch?v=7scIP6KqBx0

  OdpovědětSmazat
 14. I francie má komunistické mlátičky a kropičky.
  Měl by si tam odskočit ten cyp z opavy, stan jura i s kalousem.

  OdpovědětSmazat
 15. Jo, to když migranti stavěli své tábory,nebo útočili na kamiony, to byla idyla. Nabídky nového ubytování a pod.. Tady následuje místo levnější nafty rána do hrbu a vystříkání očních oblouků slzákem, včetně následného výplachu očí vodním dělem.

  OdpovědětSmazat
 16. Jé je kecy o demokracii se nějak ztratily a po dalších volbách se ztratí macron.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ......máte pravdu ztratí, ale na svůj hrad. Totiž každý fr. president podle zákonné bully ze XlV století dostáva po skončení hrad, či podobnou batiment. Ve Francii, nebo kolonii.....

   Smazat
 17. Macron hned po svém zvolení, neslavil z "pitomci" svými voliči, kteří jej volili, nýbrž své zvolení oslavil s nezvolenými figurami (miliardáři) v POZADÍ, lidově v PR.ELI pro voliče Macrona.

  Ať žije svobo a demo, CO?!

  Ramón

  OdpovědětSmazat
 18. Bonjour a tous,,, žiji ve Francii dlouho a dovolte mi Vás některé oslovit. " Žluté vesty " se zrodily, jako idea zoufalství, kdy selhaly veškeré pokusy o bilaterární setkání. Macron, co by šef státu, šéf vlády a samozvaný LE ROI se ke svým pddaným chová přesně podle mordbible, kterou mu do kolébky presidenta dali klany Rothschildů, Sorrosů a Rockefellerů. Těm je za své zvolení zavázán. No a nyní je doba splátky. Zánik civilizace Evropy pomoci afrických a asiských kriminálních hord je pouhým prostředkem jak docílit islamizace této Unie. No a protože se makronovo zdražování a zvýšování daní pojí výhradně s náklady pro tyto krimigranty, poctivý francouz se již více ohýbati nechce. Vězte, to je pouze začátek konce dobrých časů evropanů. Nejen, že přibyde zločinnosti, ale zároven protestů proti těm jež je páchají. Mohu všesměrně konstatvat - DOBŘE UŽ BYLO.........

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.