Reklama

úterý 27. listopadu 2018

To už zavilejšího rusofoba pro zahraničí v ČSSD nenašli?

Lubomír Man
27. 11. 2018
Jeden by myslel, že po Vondrovi, Schwarzenbergovi a Zaorálkovi už nikdo zlověstnější do brány Černínského paláce jako ministr vstoupit nemůže. Ale chyba lávky. ČSSD, strana to kdysi nízkého lidu, chudiny a dělnického stavu, má dnes ve své intelektuálské sekci takový přetlak tzv. lepších lidí s omračujícím intelektem a nejvyšším západním vyškolením, že pro ni nebylo žádným problémem, sáhnout do klobouku a pro uvolněné místo ministra zahraničí z něj vytáhnout – Tomáše Petříčka.  Absolventa to nejen KU, ale i Warwické univerzity v Britanii a Svobodné univerzity v Bruselu, a tedy člověka čistě západního střihu, který si bude navždy a vděčně pamatovat, kdo mu dal jeho rozumy i postavení, a bude proto vždy připraven bít se za Západ a Severní Atlantik do roztrhání těla - a to ať bude pravda jakákoli. Jak to tento muž činí i v těchto dnech, kdy vykřikuje, že ruská anexe vod Azovského moře je pro Česko stejně nepřijatelná, jako byla anexe poloostrova Krym, a v souvislosti s incidentem v Azovském moři volá dokonce po nových sankcích proti Rusku – a to snad ještě dřív, než je začali požadovat ti nejzuřivější západní rusofobové. Toto si samozřejmě dovoluje činit za nás všechny Čechy, kteří dobře víme, jak to s ruskou anexí vod Azovského moře ve skutečnosti je, i jak to s onou anexí poloostrova Krymu ve skutečnosti bylo, a samovolně se nám zatínají pěsti při pomyšlení, že za nás znovu před světem mluví bezcharakterní panák, bezduše opakující argumenty, už dopředu vymyšlené vojenskobezpečnostním komplexem USA. S jediným jeho cílem: nejen zachovat si svůj současný bilionový rozpočet, ale dalším démonizováním Ruska jej pro příští rok ještě zvýšit.

Hledím na tvář nového ministra zahraničí, dalšího cizího poddaného tohoto komplexu, pozoruji jeho nejistý a neurčitý úsměv i pohled, a fabuluji si z nich zhruba toto: Tenhle člověk nemá svoji vlastní vizi světa, není jí schopen. Jde vždy s proudem - s většinou - protože jedině to se mu jeví jako výhodné, a proto pro sebe jedině využitelné. Smysl pro spravedlnost je u něj marné hledat – prostě jej nemá. Postavit se za někoho nespravedlivě odsuzovaného a tím tuto nespravedlivost strhnout i na sebe, je představou z říše snů. Jako kluk se vždy přidal ke klackům, otloukajících svého otloukánka, a pro jistotu, aby nevypadl z řady, mu svůj šťouchanec též s radostí přidal.

Jak ho dnes přidává Rusku, otloukané z vůle vojenskobezpečnostního komplexu téměř celým světem, takže proč by si nový ministr, jménem nás všech Čechů, nemohl též jednu ránu na jeho záda přisadit, že ano?

Protože jít s proudem, a neohlížet se na to, kde je pravda či právo, jen hlídat směr toho proudu, to je to, co se dnes počítá, že ano, pane ministře?

49 komentářů :

 1. Naprostý souhlas. Tento panáček loutkovodiče Pocheho zcela evidentně nic samostatného nevypotí. Za naše ministerstvo zahraničí může mluvit Brusel, nebo Berlín, vyjde to nastejno a ještě ušetříme za dva kašpary.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. když to Babišovi vyhovuje......
   - on taky neví
   čí je

   Smazat
  2. Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.
   Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejkovští modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jako vůči Západu).
   Začal s tím úlisný agent a rozvraceč EU - kleptoman Klaus a jeho poskoci hájkové, zahradilové a insemínové. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ten ale ještě nestihl lézt zároveň do řiti i Číńanům.

   Smazat
 2. myslím si,že vystřelil dřív,než byl vůbec vydán nějaký povel.
  Je mladý a netrpělivý a chce být aktivní.Proč se ptát,co a jak?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. pripomina perverta z Francie jez ma za manzelku babku starsi nezli jsme mnozi zde Rypec ma podobne dlouhy a to je jiste znameni .

   Smazat
  2. Nejen to, že je mladý a aktivní, on je "nezkušený" a vyletí, že se budeme divit a ČSSD s ním. Čest jeho památce.

   Smazat
 3. Zaorálka teď na čéétéé griluje ta černá perla. Ukazuje se,
  že jak nějaký ten ministr ztratí post tak dostává rozum.
  Ne všichni, samozřejmě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdyby se náhodou vrátil, tak ho to zase popadne.

   Smazat
  2. copak snědulka, třepramínko. že je půl kubánka za to se asi stydí. Využívá toho že každá "lepší" tv musí mít kvůli korektnosti svého černocha.

   Smazat
 4. 1) Mane, až zvítězíš ve volbách, tak si to můžeš dělat po svém a hlásat svoje "pravdy". Vláda byla demokraticky zvolena a s osobou Petříčka to nemá nic společného. Každý za ANO nebo ČSSD by postupoval naprosto stejně.

  2) Západní university absolvoval i KimČong. Pamatuje si vděčně kdo mu dal "rozumy" a bije se za Západ?

  3) Jak je to teda podle tebe s tou anexí Azovského moře? Co vy "dobře víte"?

  4) Vy nejste žádní Češi, ale jen ruští poskoci, užiteční idioti s minoritním zastoupením ve státě. Za Vás Petříček nic "nevykřikuje". Viz bod 1.

  5) Rusko je "otloukánek" a vláda se zastala silnějšího? Já myslel, že Rusko je to s tím klackem. Rusko poškodilo cizí lodě, ukradlo je, zranilo cizí námořníky a drží je v zajetí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý šašku 19:18, jak je vidět, vy nevíte ani fň. To je ta chyba svobody slova - nic nevím, mám jen své předsudky a představy, ale hlavně že melu - máme přece svobodu slova.

   Smazat
  2. tak zaprve ty mudrlante, UKR lodě operovaly přes dvě hodiny v ruských výsostných vodách mimo trasu vedoucí průlivem pod most. Měly na palubách příslušníky FSB kteří rozkazovali kapitánům co mají dělat, za druhé. lodě byly ozbrojeny a měly na palubách ostrou munici. Na co asi? za třetí, nebyla to obchodní plavba, ale vojenský transport a tak museli vědět že budou kontrolováni. za čtvrté ukr námořník už přiznal že měli rozkaz střílet. za pět, rusové si průjezd pod mostem chrání zvláště po prohlášení ukrů že je potřeba most zničit nebo aspoň poškodit. a konečně za šest RF je velmoc a nikdo jí nezabrání ve svých vodách konat jak koná. Tak voco ti go ty vohone 19.18?

   Smazat
  3. omlouvám se SBU nikoliv FSB

   Smazat
  4. Rusko bránilo své hranice proti vniknutí cizích ozbrojených sil - ukrové tam nepřipluli na výletním parníku, ale za účelem provokace (to doznali sami jejich vojáci) a za přítomnosti členů SBU. Jejich lodě nebyly ukradeny, ale eskortovány do ruského přístavu a nebylo vydáno žádné prohlášení o tom, že by si Rusové chtěli tyto pro ně zcela nepotřené plavidla přivlastnit. Cizí vojáci neposlechli opakovaných výzev ruských pohraničníků, přesto byli ušetřeni a pár lehkých zranění je nepatrnou cenou za riskantní podnik, do kterého je vehnali kyjevští pučisti. Zajetí a ruský soud jsou logickým důsledkem ozbrojeného vniknutí na cizí území. Dá se však očekávat, že budou v rámci politického urovnání vráceni zpět včetně těch lodí. Zkuste si představit průběh podobné provokace vůči USA např. v Mexickém zálivu nebo jinde v těsné blízkosti pobřežních vod USA, jak by to asi probíhalo. Rusové jsou zatím velmi zdrženliví, ale nelze věčně napínat strunu.

   Smazat
  5. Pane Man , těch POCHEtříčků není většina , jenom si za NAŠE přivlastnili ČTžumpu a tak se to tváří , že je toho vlastizrádnýho dobytka víc než nás......není !!!! , stačí mluvit s lidmi . Snad jenom Praha nadprůměrně hnije

   Smazat
  6. Take mne štve,ze za cely narod mluvi Petřicek .Ale take Zeman-vrazi jako Netanjahu s atomovou bombou nejsou mymi favority.

   Smazat
 5. Ano, Petricek to je opet to nejhorsi. Je to "kokot" uz na 1. pohled. Jeho zahranicni studia jsou v CR na dve veci: 1.na nic a 2.na hov.o!!
  Asi by byla lepsi obc.valka...aby se to v CR vycistilo !! Porad za lid CR rozhoduji lidi pracujici pro cizi moc!!!...vlastizradci !!!
  dustojnik-val.veteran

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To si člověk myslí, ze většího exota již v české kotlině do státní služby najít nelze a ejhle, Poche, Petřícek a v záloze jsou další a další absolventi kurzů v zahraničí připraveni za účelem v případě nařízení svého loutkovodiče zradit svůj domov a konat pro blaho svého otrokářskeho státu, inu kouzlo nechtěného po převratu. Ubohá amatérská KGB by se měla co učit a situace za tzv, totality byla proti dnešku vzorem demokracie. Ani sovětští soudruzi naši zemi tolik rozkradli a též francouzští a němečtí kolonizatori za první ani druhé republiky a zanechali stát silný a relativně zdravý. Inu idilická historie versus dnešní marasmus s rouškou ??? Demokracie, to snad ani ne,
   ST

   Smazat
  2. Oprava Ani sovětští s zemi tolik nerozkradli

   Smazat
  3. Souhlas pánové odporní západní sluhové kteří nás chtějí dostat do poslední války.

   Smazat
 6. A Babiš to musí strpět, protože zjevný rusofob a servilní EU svazák Petříček je výsledkem Babišova handlu s ČSSD. Jsem zvědav, jak se Babiš pohrne údernicky do dalších protiruských sankcí z důvodů stejně vylhaných jako byly ty předešlé.

  OdpovědětSmazat
 7. Ja v nem vidim Andilka od Landy

  OdpovědětSmazat
 8. Na PL nějaký kokot chce, aby do Azovského moře mohla vjet plavidla NATO. My se máme jako spojenci za ten kokotský požadavek bít. Ten kokot chce usnadnit vraždění na jihu Ruska. Bože ten kokot mluví česky. Kam jsme se to jen dostali?

  OdpovědětSmazat
 9. Dovolil jsem si použít příspěvek z diskuze na jiném serveru, je to fakt trefné.

  Retardovaný anexovaný ministr Petříček

  Vypadá to jako ohromná legrace když si ministr ani nepřečte mezinárodní smlouvy o pobřežních vodách a hned jako poslušný americký mopslík vříská do éteru nesmysly o ruské anexi vod.

  Přitom je to krajně nebezpečné, když jsou v čele státu imbecilové, které by každý svéprávný režim s minimálním pudem senezáchovy umístil nanejvýš do trafiky s novinami nebo jako hajzlbábu na nádražní záchodky (poslední ministryně obrany).
  A občanské stádo jen tupě čumí a nechá si vládnout takovouto nebezpečnou lůzou, která tuhle zemi ohrožuje ve všech oblastech. Kdybyste sebrali prvního bezdomovce, co nemá mozek zničený od laciného chlastu, tak by roli ministra vykonával líp, než tato slučasná prominentní lůza.

  Ale to je tím, že ovčani mají vymytý mozek a pořád si říkají, že když se přece stal ministrem tak nemůže být tak blbej.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak, pod tento text bych se klidně podepsal. Raději se budu mýlit s Ruskou Federací, než a bych měl tzv. "pravdu" s Pindostánem (usa) a jeho poslušnými mopslíky typu tzv. "eu" a "nato"!!

   Smazat
  2. Pane Masopuste vedete 1:0

   Smazat
  3. Máte naprostou pravdu 21:03 až na to, že to občanské stádo si tu vládu pokaždé znovu a znovu volí a proto vlastně ohrožují sami sebe svou bezbřehou tupostí. Proti tomu se jen těžko dá něco dělat.

   Smazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 11. Proboha, jak ho mohl prezident jmenovat? Vždyť mu kouká Poche z kapsy!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslíš tenhle zdegenerovaný kretén, co ho v 73 letech postihla frustrace, tedy diagnoza F73 ? - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n.jpg

   Smazat
 12. Já vás chápu, že vám to nedá a že je obtížné se s tím smířit. Ale ano, je to to, co vidíte a co vidí všichni. Stále neustálé fňukání, co s tím, je to přeci nejstarší česká politická strana apod. Není. Byla. Je to mrtvola, a už jí nechte odpočívat. Myslíte, že vstane z mrtvých či co? Přestaňte se s nimi už zabývat, té energie je potřeba nyní již jinde. Nechte mrtvé svým mrtvým.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na svém sídle má ČSSD napsáno na paměť obětí podstoupených v dávné minulosti členy ČSSD něco jako "Čest jejich památce, hanba těm kteří jejich oběť zpochybňují"- žádný přece nezpochybňuje, že oběti těchto dávných hrdinů zpochybňuje současná věrchuška ČSSD a dělá jim ostudu.

   Smazat
 13. T. Petříček není mým ministrem zahraničí!

  OdpovědětSmazat
 14. Petříčka tam nenasadila ČSSD ani Česká republika, ale eSSáci s bruselem. Taky proto ho vůbec nezajímá Česká republika, ale slouží jiným.

  OdpovědětSmazat
 15. Petříček mile překvapil. Zahraniční politika ČR vůči Rusku je v souladu se zájmy státu.

  Cesta, kterou přišel ministr Tomáš Petříček do Černínského paláce, nebyla právě tou nejdůstojnější. Byl vlastně jen náhradníkem za odmítnutého favorita pražské organizace ČSSD Miroslava Pocheho.
  Všichni si dobře pamatujeme, jak s tímto europoslancem zametl prezident Zeman. Byl to zjevně akt ubohé pomsty, na což jsme si bohužel už museli u Zemana zvyknout.

  Právě v této souvislosti je třeba zaznamenat velmi pozitivní fakt, že se nový ministr zahraničí nechová jako Zemanova či Babišova loutka, jak by se vzhledem k popsaným okolnostem dalo očekávat. Je přitom zcela absurdní, že by byl loutkou neuznaného Pocheho, jak naznačuje zklamaný Zeman.

  Petříček vyjadřuje opakovaně postoje, jejichž vůdčím principem jsou dlouhodobé spojenecké závazky České republiky a jež také odpovídají základním zájmům státu na mezinárodní scéně. Petříček odsoudil agresivní politiku Putinova Ruska a připomněl, že nezákonnou anexi Krymu náš stát nehodlá akceptovat.

  Měla by to být přirozená a normální věc. V této době, kdy jsou zpochybňovány elementární principy demokratického státu včetně naší příslušnosti k civilizované části světa, musíme ocenit, když se někdo chová prostě jen normálně.

  Ruská politika představuje největší ohrožení mezinárodní bezpečnosti od pádu berlínské zdi. Je to mnohem větší ohrožení, než představuje Islámský stát.
  Naši slavjanofilové, kteří obdivují zločineckou a krvavou politiku Vladimíra Putina, se mermomocí snaží překreslit pravý stav věcí tak, abychom znovu vzývali moudrost moskevských pánů a abychom opět nedůstojně sloužili jejich barbarskému systému. Asi je to nějaký jejich dlouholetý návyk a můžeme se jen dohadovat, jakou k tomu mají motivaci.

  Česká republika stále stojí na pozicích demokratické Evropy. Každý, kdo k tomu přispěje, byť je členem této neuvěřitelné vlády, si zaslouží ocenění. Naučili jsme se radovat už i z maličkostí.
  A tohle navíc není maličkost.


  Pavel Šafr

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Šafr přikládejte si pravidelně studené obklady, těžko to bude v budoucnu zvládat. Trump vyhrožuje Putinovi, to si dovolil jen Hitler, us-president má jednu výhodu, neví co činí.

   Smazat
  2. T je takové rétorické cvičení o zájmech, něco jako ten chlap z černína, co aproximoval zájmy nějakými kruhy. Myslím, že touto onomastikou ničeho nedocílíte, protože lidé již pojali podezření. Z jednoho chomoutu do druhého chomoutu, a to si lidé něpřáli a nepřejí. Nic složitějšího na tom není. Vaše tragédie spočívá v tom, že jak jednou lidé podezření pojali, je tohoto nepříčetného systému konec, ledaže by se nějakým zázračným způsobem zreformoval do podoby, že se mu lidé nepostaví. Ovšem že by se tak dělo, tomu nic nenasvědčuje, ba právě naopak. O to hůř, že lidé nepojali tentokrát jen nějaké podezření, ale přesvědčení, že jim již jde skutečně o krk, o vlastní bezpečí, o bezpečí svých dětí, a z jiného důvodu, než se vám usídlilo ve vaší hlavě. Připravte se na nejhorší.

   Smazat
  3. 8:22 MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Kvalitní srací kapky
   pomohou nejen tobě. Obsahuji také ŠAFRán.

   Smazat
  4. Šafr, co se sem cpeš, drž se svého verpánku!V.J.Horák

   Smazat
  5. 10:00 To ty si zesranej putleroffskejma hovnama i bez laxativ od toho škaredýho mozolu, kterej ti místo hlavy vyrašil z rachitickýho trupiska až k děravým fuseklím na smrdutých haxnách čouhajících z laciných východoněmeckých polobotek, cos zdědil po svým udavačkým fotroj, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
 16. Petříček nás vrací. Do houfu loutkových států. Čekajících na okamžik, kdy jim US páníček dá povel k útoku pro jeho mocenské zájmy.
  Do války v zastoupení, v níž US mocipán bude z Washingtonu proti Rusku či komukoliv jinému bojovat až do posledního lokaje. Jinak to užitečného blba.

  OdpovědětSmazat
 17. Výraz "rusofob" je velice slabý. Jak řekl jeden moudrý muž, poměr těchto lidí k Rusům se nápadně podobá poměru nacistů k židům.
  J. Hruška

  OdpovědětSmazat
 18. To je vůl, kaviárový tousty....

  OdpovědětSmazat
 19. Už jsem dávno konstatoval,že je to JELIMAN.Ještě k tomu aktivní a staré pravidlo říká,že aktivní BLBEC je největší škůdce národa a lidstva!!!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Petříček by potřeboval nastoupit do první bojové linie a pak bychom se ho rychle zbavili.
  Je to prostě vůl jako vrata.

  OdpovědětSmazat
 21. Zeptal bych se spíš, kde vzít nějakého myslícího absolventa
  zdejších "vysokých učenců" této německé kolonie.
  I kdyby se jeden z tisíce našel, nebude k rozeznání. Možná
  až se stane jeden z nezaměstnaných.
  Protože až přijde čas, tak ti všichni "učenci" budou naprosto
  nepoužitelní.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.