Reklama

středa 7. listopadu 2018

V Rusku je 30krát víc křídlatých raket

7. 11. 2018      lenta
Počet křídlatých raket se v Rusku za posledních šest let zvýšil 30krát. Oznámily to noviny Ozbrojených sil Ruska Krasnaja zvezda. List uvádí, že za šest let bylo posíleno vybavení ruské armády o vysoce přesné zbraně dlouhého doletu. Počet vysoce přesných křídlatých raket se zvýšil více než 30krát a pozemních, námořních a vzdušných nosičů více než 12krát. Růstu napomohly sériové dodávky operačně-taktických raketových komplexů Iskander-M a ponorek a povrchových lodí s raketovým komplexem Kalibr.


Článek v novinách je věnován šestému výročí vedení ministerstva obrany země Sergejem Šojgu. Na tento post byl jmenován 6. listopadu 2012.

Koncem října bylo oznámeno, že do konce roku 2019 nastoupí do bojové služby první pluk, vyzbrojený komplexem Avangard, zahrnujícím mezikontinentální balistické rakety s hypersonickým manévrovacím bojovým blokem. Do roku 2027 bude nasazen minimálně ještě jeden takový pluk, o další výzbroji bude rozhodnuto v závislosti na situaci ve světě.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

53 komentářů :

 1. nebudeme soutěžit, kolikráte kdo zničí celou zeměkouli. je čas pojmenovat původce zločinů proti lidstvu a jejich finanční centra. a pak je vyhladit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Seberte finančním centrům přiznaná práva k dluhům, jakožto soukromým feudálním robotním úpisům a budou v prdeli - vyhlazeny! Dnešní dluhy nejsou bezcenný papír, jsou to robotní úpisy novodobých nevolníků banksterským parchantům!

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Na russáckej lítající šrot postačí i dobře udělanej prak! Horší voříšek je pozemní síla a zejména - takový level 2, bude ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Ale když mu splašíte pravou sibířskou pěnu do koupele, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten je obojživelnej a navíc umí karatééé! Na toho bude muset nastoupit Chuck Norris a nejen on, aby to konečně dobře skončilo! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Vymazat
  5. 8:56 Ten příspěvek je hodně blbej. Ale ještě blbější je fakt, že jste tu krávovinu sem už do slova a do písmene jednou před časem psal. To vás baví? Myslíte si, že vaše "myšlenka" se už nedá lépe vyjádřit? Dítě nešťastný. Tak se zabývejte něčím, na co máte. Co dáte. Tohle nemá vývoj.

   Vymazat
  6. 8:56 Ty ses Havlere zapomněl někde v první A, když tu hubou soutěžíš kdo by koho přepral, cooo flustrovaný kokotku???

   Vymazat
  7. 11:54 Prozradím ti sýkryt, voe! Havel byl tvůj fotr, kterej tě namrdal týhle kurvě a ta tě pak potratila!!!!!˘ - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Ten potrat pak komouši naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!!.-D:D:D:D

   Vymazat
  8. 16:57 je vidět, že jsi zdědil mozkovou infekci po rodičích.

   Vymazat
  9. 23:03 Ta se nazývá vysoké IQ. Ta tvá jen putleroffskej smrad ...

   Vymazat
 2. A kde ste boli keď bola bombardovaná Juhoslávia, Irák, Lýbia,

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V naprostém rozkladu, coby důsledek pokusu o sebevraždu na přelomu 80 a 90 let a následného účinkování amerických poradců.

   Vymazat
  2. 8:49 A hlavně opilce Jelcina

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A takto bude "odstraněn" adminisrátor blogu!:))) - http://www.imagehosting.cz/?v=ivandavid.jpg

   Vymazat
 4. Odpovědi
  1. Attilo, redakce všechny ty pitominy ráno smazala. Spokojen?

   Vymazat
  2. Pane Dvořáku, je škoda, že jste pouze lakonicky oznámil, že jste smazal „ty pitominy“.
   Nejde o „pitominy“, jde o úmyslnou likvidaci diskuzí! A je třeba, aby se lidi naučili sami tento záměr rozpoznávat a filtrovat si ho. Možná, že místo mazání, bylo lepší na začátek diskuze vložit, od kdy se objevují smysluplné příspěvky.
   Proto sem přidávám svůj komentář k původní diskuzi.

   Tak teprve po 33 komentáři pod článkem, si dva lidé všimli (konkrétně pan Nagy 7.11.18 - v 23:53 h a A 8.11. v 0:50 h), že příspěvky ze 3 zdrojů, (od 1 až 3 placených manipulátorů - užgryndanec, vesmírná civilizace a Radosta) úspěšně zlikvidovaly diskuzi!
   A o to přece hlavně šlo!
   Aby lidé neuvažovali nad tím, jak hrozivě účinná bude odpověď na americkou agresi proti Rusku, kterou amíci chystají a kterou mimo jiné právě nacvičovali se svými "vazaly" na ruských hranicích!!!
   Pavel p

   Vymazat
  3. 23:53 A co blbečku čekáš na webu, kterej je pouhým tu dobře, jindy zas mizerně z ruštiny přeloženým putleroffským hoaxem, součástí to hybridní války financované touto vorující kremelskou klikou?! - https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Vymazat
  4. 8:58 Když někdo zahajuje diskuzi oslovením "blbečku", tak sám dokazuje, že je debilní troll, se ke kterým nemá cenu polemizovat. Však už se blíží doba, kdy i ty dostaneš po tlamě.

   Vymazat
  5. 11:01 Snad ne od tvýho vypouštěče s lopatou na 1 minutě 15 seKUNDÉ tu, rudoprde? - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Na takovej putleroffskej smrad mi stačí tahle sukovice co drží v ruce zde - https://www.youtube.com/watch?v=LB9lObWclFQ

   Tyčím se nad tebou jak Mount Everest nad hromádkou jačího trusu při svém úpatí!☺☺☺

   Vymazat
 5. Tak, užgryndanec, vesmírné civilizace a Radosta úspěšně zlikvidovali diskuzi. Že jim na to skáčete, vždyť v článku šlo o to, kdo vlastně a jak, velí České televizi. Veřejnoprávní! JiH

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7. listopadu se narodila Marie Curie-Sklodowska, která kromě toho, že vychovala dvě profesně zdatné dcery (fyzička Iréne a žurnalistka Eva) , byla vynálezkyní polonia a rádia. Pro vesmírné civilizace podotýkám, že s rozhlasem objev rádia nijak nesouvisel.

   Vymazat
  2. 2:07, objevitelkou, ne vynálezkyní.

   Vymazat
 6. Občas si člověk přečte i radostnou zprávu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No nevím, co je na tom radostného, Rusko je před technickým bankrotem. Právě to bylo vyhlášeno jejich MF. Už teď se CB zbavuje rublu a dělá se vše kvůli překotnému odlivu kapitálu. Rusko momentálně ukazuje větší odliv kapitálu než Lybie a Sýrie na počátku války. Utíkají pryč nejen zahraniční investoři, ale i domácí. Ohromnou rychlostí a podívejte se na ruský akciový trh. Kromě Rusalu oznámilo bankrot dalších pět velkých ruských firem z oblasti těžby surovin a ohromné problémy mají železnice, které kolabují po celém státě.

   Jestli přijdou další sankce, bude to krach. Tyto sankce mimo jiné zakazují kterémukoliv subjektu dělat obchody s Ruskem a taková Indie nebo Egypt si velice dobře zváží, jestli nakoupí PVO S400 nebo jadernou elektrárnu. Sankce mají dopadnout právě na Rosatom a kooperující firmy včetně dodavatelů paliva a všech firem obranného průmyslu.

   Vymazat
  2. 8:49 Neklesej na mysli ! Před Moskvou a Stalingradem bylo hůř.
   Při nejhorším, se sankcionářům udělají podobné
   problémy jinými prostředky.

   Vymazat
  3. Anonymní 8:49

   Krásné, ale krátké. Přidejte prosím ještě trošku. Takovéto pohádky miluji a vy je umíte opravdu krásně vyprávět. Je-ště, je-ště, je-ště,... :-D

   Vymazat
  4. 8:49 Aha, návrat ztraceného syna. Vy jste nám tu chyběl. Vy jste ten pravý dezinformátor. Katastrofy které postihují RF máte v odborném malíku. Vždy to zní TAK věrohodně,TAK fundovaně. Až na to, že se jedná o polopravdy. A neděláte pravopisné chyby. Vaše příspěvky jsou na určité úrovni. Tedy na tomto serveru k ničemu, tady je vybraná klientela, ale někde jinde... Nemyslím na PL, tam by vás vulgárně poslali někam, ale mohl byste být mohutným povzbuzením, na některém, vám ideologicky spřáteleném webu.

   Vymazat
  5. 8.49

   V prispevku mas chybu.
   Miesto Rusko tam malo byt USA

   Vymazat
  6. 8:49 A teď něco vo tom vohromným dramatikoj, kterej zvítězil nad pravdou a láskou soustavným lhaním. A potom pepku vyskoč.

   Vymazat
  7. 9:44 Ať si pindáš cokoliv, faktem je že vše co Rusové kdy byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí ani nezval, leda jako nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! A to se nakonec splnilo - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Vymazat
 7. Redakce. Že vy jste mi smázli radostného soudruha. Z čeho
  se já mám vysrat, když mám bol a nemám RADOSTOL.

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já o vlku a RADOSTA se re o, za dverami. A proto.
   MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací prostředek
   na trhu. Nyní se slevou u Dr.Max.

   Vymazat
  2. A nač? Však zesraný jsi i bez laxativ, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Vymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 10. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky pro
  Radostné vysrání.
  Pozor. Pro velký úspěch těchto kapek k posrání, se
  slevy u Dr.Max neposkytují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A nač? Však zesraný putlerskejma hovnama seš i bez laxativ, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Vymazat
  2. 9:15 Ty cype, proč sereš hubou. Ty Radostovy kapky se tlačí
   do řiti ne do huby. Že ti ten podnikatel Radosta nedodal návod a stříkačku. Co ?

   Vymazat
  3. 14:42 Prozradím ti sýkryt, plynný cype! Radosta je tvůj fotr, kterej tě namrdal týhle kurvě a ta tě pak potratila!!!!!˘ - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Ten potrat pak komouši naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!!.-D:D:D:D

   Vymazat
 11. Přejí Rusku tu nejlepší obranu správně pochopili že to bude válka raket.

  OdpovědětVymazat
 12. Radosta - qui bono? Mně takové příspěvky by zabraly hodinu času. Z jakého důvodu zde Radosta píše? První příkazání kapitalismu říká Čas jsou peníze. Dale si to proberte sami. Další možnost - Radosta je blázen.
  Jinak všechny trolly, kteří zde horlí pro dnešní, jak jinak - kapitalistickou - přítomnost odkazují na knihu Petra Hampla Prolomení hradeb. Je o likvidaci jak jinak - kapitalistického, tedy blaženého - Západu islamem. Je to kniha o příčinách té likvidace /bije hodina 12/, tedy o přičinách, které vyvěrají z tzv. neobliberálního kapitalismu.
  Toto nesouvisí s tímto článkem. Omyl. Vše souvisí se vším. Blouznění Radosty a podobných debilů souvisí s jejich široce pojatým myšlením, jestli toto se vůbec dá označit za myšlení. Souvisí i s tím co napsal 8:49 o krachujícím Rusku. Já tamy slyším radost hlupáka za tím co napsal.

  OdpovědětVymazat
 13. Rusko se na válku připravuje kontinuálně už desítky let. Nic nového.

  OdpovědětVymazat
 14. Jo JUSEJ vede válku od svého vzniku a vydalo na ní tolik že by celá zeměkoule z toho normálně žila deset let.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je ale pitomost.

   Vymazat
  2. 14:44 Pitomost to je, ale to USAkům nevysvětlíte.

   Vymazat
  3. Rusko vs. USA - historické zkušenosti9. listopadu 2018 16:12

   USA ZAČÍNAJÍ války, ale je NEUKONČUJÍ A PROHRÁVAJÍ.
   Rusko NEZAČÍNÁ války, ale je UKONČUJE A VÍTĚZÍ.
   Rusko DOKÁŽÍ PORAZIT POUZE samotní RUSOVÉ.
   TAK TO BYLO, TAK TO JE A TAK TO ZŮSTANE.

   Vymazat
  4. 16:12
   Bez koalice Rusák všecko vždycinky projel! Počínaje
   Livonskou válkou, přes války s Poláky a Švédy, Sedmiletou válku, kdy přesedlal na stranu poraženejch, po Krymskou válku a války s Japončíky. Svý porážky završili opět přestupem k poraženým hanebným mírem brestlitevským 1918! A ani pak to nebyla žádná sláva - nejdřív dostali po mordě od Poláků, pak od Franca ve Španělích a nakonec od Finů! A nemít v zádech Ameriku za WWI., už by ani jako stát neexistovali! Ono stačilo dokonce i kdyby bývali byli Poláci rozumný a vše mohlo bejt jinak, kde by dnes Evropa bývala byla! - http://img15.deviantart.net/8736/i/2013/256/2/e/pakt_ribbentrop___beck_vol__2_by_coszniczego-d6m4e0q.png

   Vymazat
  5. 17:00, i ve 2.sv.valce by si ani neškrtli, kdyby chamtivci nechtěli vydělávat a nedělali byznys i s Ruskem, a kdyby se připojila Evropa s Japonskem hned na začátku bez zbytečných průtahů, Rusko a spodina z východní Evropy by už dávno nebyla. Ani USA by nebyla k tomu potřeba. Česko by bylo německé, zdejší chátra by se vybila, zbytek poněmčil - tak jak to má být, kurwy polské by se zredukovaly na pětinu a fungovaly tak, jak by se patřilo, ... koneckonců mít polskeigo otroka by se mi docela líbilo... Upřímně, přemýšlím, že by to nebylo vůbec špatné, jelikož já jsem rodem Němec. A narozdíl od zdejších mám rád jiné kultury. Čili bych uvítal, kdybychom ty Afričany a Araby navezli už tehdy.

   Vymazat
 15. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek ze 7. listopadu 23:50.


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 16. Ať věčně žijí a neustále sílí nepřemožitelné Вооружённые Си́лы Росси́йской Федера́ции!

  Není vůbec divu, že právě dnes byla vydána ÚŽASNĚ RADOSTNÁ zpráva o vzrůstajícím počtu ruských mírových vojenských jaderných prostředků.
  Ano, dnes slavíme 101. výročí VŘSR, druhé největší události v dějinách Kosmu.
  Jak všichni víme, my komunisti a putinisti, bez VŘSR by nebylo ani Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, ani míru a socialismu, ani pokroku v počtu mírových prostředků nepřemožitelné Armády Ruské federace.

  Leninu žel, naše vlast je stále ještě okupována silami NATO a EU, takže my roduvěrní Češi a Rusové můžeme řádně slavit VŘSR jen na území Ruské federace.
  Ale za pár let, po osvobození Česka od kapitalismu a demokracie, budeme rok co rok pořádat naše milované lampionové průvody i v každičké obci Česko-Moravské slovanské socialistické republiky, na to prostě můžete vzít jed, HNED TEĎ!

  A co je zvlášť potěšitelné: Našich tradičních průvodů k výročí VŘSR se budou účastnit nejen naši, ale i ruští pionýři, krásná rebjata důstojníků Střední skupiny Ruské armády, dočasně umístěné na našem území.

  A až půjdou děti spát, my komunisti a putinisti, my zemanisti a babišisti půjdeme do nejbližších ruských kasáren – a tam, na Večeru družby, poteče vodka proudem, jako dřív.
  Vážně se už nemůžu dočkat!

  Tehdy bude v Čechách dobře, až kozák ve Vltavě svůj tank omyje!


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.