Reklama

úterý 20. listopadu 2018

Varování pro Babiše od Fica: Dnes už víme, že organizátoři těch demonstrací po vraždě Jána Kuciaka byli z organizací, které platí George Soros!

20. 11. 2018  Rukojmí
Slovenská obdoba ÚOOZ začala vyšetřovat organizátory demonstrací, které vypukly po vraždě Jána Kuciaka! Stejné procesy probíhají nyní i v Praze, jde o stejné operačně-taktické zázemí! Robert Fico se nebojí říct nahlas pravdu!   

Robert Fico poskytl již 19. října tohoto roku, tedy přesně před měsícem, rozhovor [1] českému serveru Echo24, který prakticky zůstal v České republice bez významného povšimnutí. Jenže v rozhovoru zazněly zásadní a šokující informace, které před několika dny dostaly na Slovensku i reálnou podobu v oficiálních krocích v oblasti vyšetřování. Robert Fico totiž v rozhovoru pro Echo24 uvedl výbušná slova, která dosud od politiků slyšíme jen výjimečně, a pokud ano, tak pouze od politiků z tzv. alternativy. Jenže právě Robert Fico se stal jednou z obětí těchto nadnárodních procesů řízených převratů a dnes odhaluje informace a souvislosti, které nesmíme přehlédnout.

Robert Fico doslova uvedl: “Neziskovky musíte rozdělit na dvě skupiny. Když někdo dělá sociální projekty, komukoli pomáhá, to bych se pro ně ze státního rozpočtu rozdal. Pak je druhá skupina, která se snaží dělat politiku a ovlivňovat mocenské poměry. Proč by měl stát někoho takového platit z daní? Tvrdí, že podporují právní stát a bojují proti korupci. Přitom jen dělají politiku proti vládě. Dnes už víme, že organizátoři těch demonstrací po vraždě Jána Kuciaka byli z organizací, které platí George Soros. My dobře víme, kdo se s kým scházel a jakou roli v té době sehrával. Všechno to půjde ven, až bude jasné, kdo si objednal vraždu.”

Anglický transparent na demonstraci v Bratislavě proti Ficově vládě, únor 2018.
A zhruba po měsíci od publikování článku přichází na Slovensku doslova šok. Slovenská NAKA (Národní kriminální agentura), což je speciální útvar a obdoba českého ÚOOZ (dnes NCOZ), začala před několika dny vyšetřovat a vyslýchat organizátory únorových a březnových demonstrací na Slovensku [2], které byly spuštěny po vraždě novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Zpravodajská alternativa na Slovensku a taktéž náš Aeronet v té době upozorňovaly, že protesty v ulicích organizují neziskovky, lidé a dokonce média napojená na cizí fondy, organizace a neziskový sektor financovaný ze zahraničí. Robert Fico měl 5. března tohoto roku zásadní tiskovou konferenci, kde před novináři odpálil doslova mediální bombu.

George Soros

Premiér Robert Fico totiž šokoval, když novinářům sdělil, že minulý rok v září se slovenský prezident Andrej Kiska setkal v New Yorku mezi čtyřmi očima s americkým finančním a neziskovým mogulem maďarského původu Georgem Sorosem. Robert Fico následně obvinil Andreje Kisku z toho, že de facto tlumočí narativ George Sorose a destabilizuje tím situaci na Slovensku. Zásadní moment z tiskové konference můžete vidět ve videu v úvodu tohoto článku. Nyní uběhlo půl roku a slovenská NAKA začala vyšetřovat hlavní organizátory, kterými byli Karolína Farská, Juraj Šeliga a Katarína Nagy Pazmány, další organizátory plánuje NAKA vyslechnout v nejbližší době. Podle informací slovenských médií chce NAKA vidět i výpisy z bankovních účtů organizátorů. Slovenští liberálové jsou v šoku, mainstreamoví novináři křičí, že jde o kriminalizaci občanských aktivistů za Slušné Slovensko, a že je to snaha o umlčení hlavních kritiků současné i minulé vlády.  

Oficiálním důvodem pro vyšetřování je obvinění, že organizovali státní převrat a platí je přímo či zprostředkovaně (skrze NGO organizace) George Soros. Redakce Aeronetu už v únoru a v březnu přeposlala náš investigativní spis, dokumentace, fotografie a další podklady vybraným partnerům na Slovensku, aby si konečně začaly orgány na Slovensku všímat neziskového sektoru, který v dnešní moderní době slouží cizím mocnostem, organizacím a nátlakovým skupinám jako legální politický nástroj na ovlivňování veřejného mínění, organizování protestů, provádění revolucí a státních převratů. Neziskový sektor, který se místo sociální práce v terénu věnuje politickému aktivismu, lze bez obav označit za “Trojského koně v demokracii”, neboť neziskovky nepodléhají žádné politické kontrole, na rozdíl od politických stran a kontroly jejich financování, a současně nepodléhají ani kontrole nebo restrikcím přijímání peněz od velmi nebezpečných dárců, ve smyslu jejich snah a úsilí o změny politických procesů v jednotlivých zemích.

Zneužití pozůstalého otce po Jánu Kuciakovi pro účelovou mediální dehonestaci a zlehčení snah o vyšetření vlivu George Sorose na procesy a události státního převratu na Slovensku

Není možné si nevšimnout, že organizátoři protestů mají napojení na neziskový sektor, který je štědře financovaný ze zahraničí, a stejně tak mají napojení na vybrané redakce a mediální servery, za jejichž provozem opět najdeme lidi, kteří mají svá napojení na zahraniční assety George Sorose, jak jsem odhalili před půl rokem v našem výbušném článku zde, který podle našich informací doslova otřásl lidmi ve vedení SMERu. Robert Fico po půl roce už veřejně tak přiznává, že mají jasno o tom, kdo se pokoušel provést v únoru na Slovensku státní převrat a NAKA tedy začala s vyšetřováním. Zajímavé je, že otec Jána Kuciaka, Jozef Kuciak, uvedl dnes [3] pro slovenská média toto: „Robert Fico je skôr poľutovaniahodný človek a mal by sa začať liečiť. Jeho posledné vyjadrenia už hraničia s tým, čo si rozprávali staré babky o bosorke a podľa Fica za všetko môže Soros. Podľa mňa je to pekná blbosť.“

Slovensko bylo v zimě zaplaveno anglo-jazyčnými transparenty, jako je často vidět při demonstracích v rozvojových zemích. Sponzoři ze zahraničí chtějí vidět a rozumět transparentům, které pomohli zafinancovat.
   
Slovenský mainstream zneužívá pozůstalého otce po Jánu Kuciakovi k dehonestaci Roberta Fica, protože se vší úctou k panu Kuciakovi staršímu, neví a netuší, kdo všechno stojí za únorovými demonstracemi na Slovensku a jak hrozivá krakatice vztahů lidí, osob, neziskovek, fondů a cizích ambasád se podílela na destabilizaci Slovenska v únoru a březnu tohoto roku. Pane Jozefe, to, že se prezident Andrej Kiska setkal v září v New Yorku s Georgem Sorosem v jeho rezidenci na operativní schůzce, to není hoax typu, že jedna bába něco povídala, to je pravda a fakt.

Faktem je i to, že na Slovensko přiteče každý rok, v celkovém úhrnu, slovenským “politickým” neziskovkám ze zahraničí téměř čtvrt miliardy EUR, podle investigativních zdrojů naší redakce, a ty peníze nakonec mizí v bizarních projektech budování tzv. “občanské společnosti”, což není nic jiného, než krycí bojový a diverzní mechanismus přetváření politiky Slovenska do podoby globální politiky a prosazování zájmů cizích nadnárodních organizací, ať už je to Open Society Foundations George Sorose, Konrad Adenauer Stiftung nebo Heinrich Böll Stiftung nadací napojených na Sudetoněmecký landsmančaft, nebo Norské fondy, které prosazují juvenilní justici a “liberalizaci” dětí.

V Česku už vybraní politici, z bezpečnostních důvodů, raději pokládají květiny k památníkům o půlnoci, dokud liberálové a nezisková soldateska ještě spí

Na Slovensku se tedy pustili do boje s politickými neziskovkami, ale pokus o státní převrat se mezitím přesunul do České republiky a zejména do Prahy. Vykonstruovaná kauza s vymyšleným únosem premiérova syna, který se nikdy nestal, má za úkol svrhnout premiéra. A situace je dokonce horší, než byla v zimě na Slovensku. Premiér České republiky už nemůže ani položit květiny k památníku 17. listopadu v Praze na Národní třídě, protože zfašizovaný dav revolucionářů, kteří usilují o státní převrat, by ho k pamětní desce ani nepustil.

Takže Andrej Babiš položil květiny k památníku krátce po půlnoci 17. listopadu a stejně tak musel učinit i Tomio Okamura. Přes den by se totiž na místo vůbec nedostali, zfašizovaný dav by je tam nepustil. A důkaz o tom, že tento převrat je řízen ze zahraničí, o tom svědčí i hanebný čin Otakara van Gemunda z Holandska, který vyhodil věnce a květiny Andreje Babiše, Miloše Zemana, Tomia Okamury a Jana Hamáčka do odpadkového koše. Na místě nebyla policie schopna (nebo ochotná) těmto činům zabránit.

Vzpomínka na 17. listopad v roce 2018 se stala pokusem o státní převrat v ČR a svržení vlády.
   
Stejně tak, pokud se najde odvážný muž a vystoupí veřejně s peticí na podporu současné vlády a Andreje Babiše, nejenom, že se dočká plivanců a dokonce fyzického napadení od liberální soldatesky a havlistů, ale policie ho dokonce zadrží a odvede na služebnu, kde se mu policisté vysmívají za jeho politické postoje, jako kdyby i policisté byli součástí puče a státního převratu. Přinesli jsme o tom článek a video zde.

Andrej Babiš si musí vzít příklad z Roberta Fica, jako od zkušenějšího politika, který již prožil pokus o státní převrat a má dnes více potřebných informací a ví, kdo za tím stál, přesně tak, jak jsme o tom psali my na Aeronetu před půl rokem při pokrývání událostí na Slovensku po vraždě Jána Kuciaka. Modus Operandi je pokaždé stejný. Lidé s napojením na neziskovky a zahraniční fondy zalarmují na sociálních sítích své lidi a meinstreamová média o tom přinesou informaci, což mobilizuje základnu liberálů a aktivistů. Do ulic se vyhrnou tisíce demonstrantů, kteří jsou ochotni udělat cokoliv, klidně i zaútočit na prezidenta nebo premiéra a vyhodit od pomníku do koše jejich věnce a květiny.

Neziskový sektor je Trojským koněm cizí politiky v evropských zemích

Jak je vidět, na Slovensku se poučili a začali chápat, že neziskový politický sektor představuje Trojského koně v demokratickém systému země, který umožňuje pod zástěrkou NGO organizovat procesy v ulicích proti politickému systému demokracie, který se musí rozhodovat u voleb, ne v pouličních protestech. A když si konečně odpovědné orgány všimnou, kolik neziskovek v dané zemi působí, a proč všechny z nich sponzorují pořád ty stejné a samé cizí fondy, nadace a ambasády, tak někomu musí konečně docvaknout, k čemu je vlastně ten neziskový sektor používán. Na Slovensku jim to už došlo, otázkou je, kdy to dojde Andreji Babišovi a dalším. Aby totiž již nebylo pozdě.

Věnec prezidenta republiky Miloše Zemana v odpadkovém koši, policie neměla sílu tomuto jednání zabránit.

Slováci nemusí milovat Roberta Fica, protože není ideálním politikem se svatozáří, ale způsob, jakým odvážně čelil pokusu o státní převrat na Slovensku a jak se nebál pojmenovat operačně-taktickou hydru okolo organizace Open Society Foundations George Sorose, zasluhuje respekt, uznání a podporu nejen od slovenské alternativy, jakkoliv by to znělo divně a zvláštně ještě před pár lety, že někdo ze zpravodajské alternativy by chtěl podporovat premiéra. Globalisté chtějí rozbít národní vlády, a proto útočí na premiéry v evropských zemích. Jen málo politiků má koule na to, aby ukázali prstem na neziskovou hydru George Sorose a jeho operátory v řadách neziskovek a novinářských mainstreamových redakcí.


-VK-
Šéfredaktor AE News58 komentářů :

 1. Není těžké uhodnout,proč musel zemřít Kuciak a jeho děvče.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:15 Slonková s Kubíkem také mají namále. Umím si představit, jak by se jejich smrt nebo alespoň "pokus o vraždu" hodil našim "demokratům". A ti se neštítí ničeho.

   Smazat
  2. V Praze stačili dva mrtví Martinové Šmídové, později reinkarnovaní do Ludvíka Zifčáka a všichni zůstali na živu. Důležité je, aby se vražda NEJEVILA jako cesta k destabilizaci (kolik umrzlých bezdomovců provázelo letošní ,,oslavu" a nikdo se nad tím nepozastavil ?)
   a vraždit se nebude.

   Smazat
  3. 17:46 Mimořádná valná hromada ČEZu bude 30. listopadu. Tak to má Kalousek na to ještě 10 dní ..

   Smazat
  4. 17:15, vážně, a proč tedy? Že bys sebral všechny své důkazové materiály a vystartoval do Bratislavy, jinak se s tím nepohnou a předtím bys je mohl ukázat nám, ať máme konečně jasno.

   Smazat
  5. sefredaktor aeronetu VK je uchyl. kazdy si muze predcist jeho clanek z roku2014 ve kterem pise ze videl demony a musel k nemu byt povolan knez aby je zahnal.Dale pise ze kouka do jakehosi projektoru ve kterem vidi budoucnost co pripravuje syndikat.
   Za vsim vidi konspiraci zidu a jeho ctenari to komentuji a maji z toho orgasmus.

   Smazat
  6. Mám rád čísla, protože čísla nejde nijak okecat. Ať se příznivci ODS, TOP 09, STAN, Piráti KDU ČSL vztekají, jak chtějí, když byly u vlády některé z výše jmenovaných stran, tak hospodářské výsledky státního rozpočtu byly katastrofální a každý rok se republika víc a víc zadlužovala, Kalousek, Topolánek, Nečas a další a další z těchto stran utahovali lidem smyčku kolem krku a ždímali a ždímali z lidí co šlo a za toto ždímaní lidí, dostal dokonce Kalousek od zahraničního kapitálu cenu za nejlepšího ždímače, promiňte, nejlepšího ekonoma světa, která se nedává za to že lidé, té které země se mají lépe, ale že je umožněno v té, které zemi, aby byla ždímána nejchudší vrstva obyvatelstva. Tyto strany, výše uvedené, které umožnily zahraničnímu kapitálu rozkrást podstatnou část naší země, řvou nyní na stranu ANO, která číselně má určité, lepší výsledky, jako vyrovnaný státní rozpočet, přebytek na důchodovém účtu, zvýšení minimální mzdy, zvýšení důchodů, zvýšení platů ve státní sféře, nejlepší výběr daní od roku 1990. Za vládnutí ODS, bylo tomu přesně naopak a oni teď křičí a používají k tomu pseudokauzu připravenou a ne nepododobnou té, která proběhla na Slovensku a která měla za následek, že premiér Fico musel odstoupit a nyní se ukázalo, že s tím, za co byl křivě obviňován, nemá nic společného. Sice určitá strana v určitém státě vyhraje volby a lidé jí podpoří, ale pak nastane to, co po celém světě řídí USA, přes své zastupitelské úřady, tedy nastoupí ulice a ti co ve volbách prohráli, svrhnou legitimní vládu. Příklady? Je jich přehršel! Za pět miliard vláda USA provedla převrat na Ukrajině a svrhla legitimně zvoleného prezidenta a nastolila tam vládu fašistů. To samé provedla v Arménii (největší velvyslanectví USA ve tří milionové zemi) a nastolila tam vládu těch, kteří volby prohráli. To samé provedli na Slovensku a nyní to zkoušejí u nás. Kde se jim to nedaří provedou bombardování, jako v Jugoslávii, Iráku, Afganistanu v Libyi, Sýrii. Kde se to nyní nedaří je Čína a Rusko, ale Američani pracují na rozvrácení těchto států intenzivně, aby se jim to povedlo. Kdo to nevidí, tak to nechce vidět, nebo pracuje s nimi. Takže nyní budeme sledovat, zda to Amikům u nás vyjde, nebo nevyjde. Dostavba atomové elektrárny by bylo pro Američany velké sousto, kterého se jen tak nevzdají a dolary a dolary působí.

   Smazat
  7. Závistivá, neschopná a ubohá (zato však revolučně uvědomělá) husitsko-bolševická čecháčkovská lůza se kojí nadějí, že se nažere papírových majetkových přiznání nebo registračních pokladen a pokut prodejním řetězcům. A nechce se s nikým dělit o žvanec a vrátit cokoli z nakradeného církvím, židům, Němcům. Píseň Práce: Ručičky nebojte se - vy makat nebudete !!! Poctivým českým metanolem proti cizí marihuaně!
   Se Sovětským Svazem na věčné časy !!! Vyloudit z EU co se dá - a pak z ní hrdě vystoupit !!! Jako azbucké lůzokratické Řecko - náš vzor.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu bačovského Bureše - nástupce Husáka ???
   Teprve teď přináší komunizmus své Kainovsky zvrhlé a prznitelské plody na přírodě i na lidech - a ještě pár generací bude. Diskuze malomocných, neschopných, žlučovitých, klauzemanovských i putinovských socek v pracovní době to jenom potvrzují. Nostalgicky pláčou na hrobech zpupných diktátorů, opěvují loupeživý komunizmus či jiný „většinový“ systém a zamlčují, že tehdy ještě dožívala předkomunistická výchova a morálka – komunisty nazývaná „přežitky kapitalizmu“ a že se žilo z naloupených bilionů. Dnes nemáme žádný civilizovaný kapitalizmus – ale trojbarevnou bolševickou otevřenou kleptokracii a partajokracii – bez „přežitků kapitalizmu“. Současný konzumizmus není nic jiného, než převlečený a přebujelý komunistický materializmus. Levicoví odboroví bossové a lemplové jen žvaní – ale ani jediný kibuc nebo výrobní či prodejní družstvo si dosud nezaložili, aby tam předvedli, co umějí vlastní prací, bez olupování a parazitování na těch úspěšnějších. Blijí směrem na Západ, protože mu nikdy nebudou sahat ani po řiť, aby ji mohli políbit. Kydají na cikány, ale sami klesají na jejich úroveň, ba i pod ni.
   Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Závistiví a připosraní Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu či Berjozky.

   Smazat
 2. Takže co jsem pochopil a věděl dávno, jak začaly pokusy o Majdan na Slovensku. Jde o ze zahraničí, především oligarchou Sorosem, organizované pokusy o pokračování v kontrarevolucící v zemích bývalého východního bloku, protože neskáčou, jak diktatura kapitálu píská. A nakonec se ukáže, že pro tyto účely bylo zapotřebí i zavraždit Kuciaka a jeho přítelkyni. No, to spojení by bylo logické. Ale jak se vůbec objevily tzv. neziskovky na trhu kapitalismu, které nemají charitativní poslání, ale politické? Kdo je platí víme, nic nového, věděli jsme i kdo platil náš tzv. disent. Že opozice proti socíku nepracovala z lásky, ale pro peníze, i proto "trpěla", aby si mohla vozit pak třeba zadek v mercedesu a stavěla si na pražské Kavárenské pomníky, hned po desítkách. I v současnosti víme, že pražskou kavárnu neživí poctivá práce, ale korupné, i za to vyřvávání v ulicích. Jo kdyby makali, tak by si raději odpočinuli, ale takto dělají brajgl, jako "dobrý" Mejdan. Moc rádi by slyšeli volání May day od pracujících, ale ti zase pro únavu odpočívají, pokud ovšem randálníci jim umožní spánek.
  Takže hrdinové Evropy jsou nyní Maďaři, kteří si dali odstup od svého rodáka Sorose. Jenže k tomu je zapotřebí odvaha, kterou ani Slováci či Češi nemají. Samozřejmě k tomu jsou nutní i odvážní politici a když se podíváte na tu naší parlamentní břečku, co si můžete myslet jiného, že jsou to ubozí trafikanti. Za 20 dalších roků nikdo si ani nekrkne jméno někoho ze současné české politické ultrapravice, sdružené do protidemokratického parlamentního bloku. Kdy se narodí zase jednou nějací Masaryci, Benešové? Pořád jen přicházejí do politiky jen lokajíčkové,lokající a lokajové, zrazující stát, národ a občany. Lokajové diktatury kapitálu - političtí maňásci, proslulí jen svojí velkohubostí a žvaněním,žvaněním a zase žvaněním - prostě jako by se naklonoval Goebbels. Za co, pane Bože, si takovou chátru, takové politické tajtrlíky jako je Kalous, Bartouš, Violka....zaslouží český lid! Zlatí soudruzi Zápotonda a Toník Novotný! Tož ten první by si s těmi parlamentními povaleči věděl rady, na to on byl ras! Jo, tehdy se museli lidé živit prací a ne na jiných občanech parazitováním, jako dnes.
  Určitě jsem některé rozumbrady, co rozum nepobrali, naštval, ale pozor, nebyl jsem soudruh, marně budete mně nadávat do židobolševiků, jsem i bez vyznání. Jen mám rád tu, pro kapitál, prokletou pravdu. A pravda, ta dovede i mnohé nemyslící lidí naštvat, některé i nas..t!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:43 A co, klíči jste zvonil? Volil jste OF? Tak si nestěžujte. Člověk s rozumem v hlavě viděl tyto konce už tehdy.

   Smazat
  2. 17:51 my, co jsme zvonili klíči jsme chtěli konec totality a odchod okupantů! Tak nebuď za vola a nehraj si na Sybilu.
   Co se stalo potom, to je jiná kapitola. To jsme nechtěli, ale neuměli jsme se bránit.
   Jsme rád, že jsem si také zacinkal aby neschopní blbci šli od válu.

   Smazat
  3. 17:51 Možná jste nadán jasnovidectvím nebo jste jen generál po bitvě. Budoucnost mohla mít různé podoby. Ono nešlo o žádnou revoluci, ale o řízené předání moci - nebo přesněji prodání moci, kterou tehdejší držitelé moci (schválně neříkám komunisté, protože to byla směska prospěchářů, aparátčíků a pouze v malé míře ideologických zaslepenců) prodali za výhody beztrestnosti, možnosti okamžitě vstoupit do privatizace, podnikání i politiky - a to s výhodou vlastnění kompromitujících informací na potenciální konkurenty - viz podivná likvidace/nelikvidace svazků STB, atd. Můžete namítnout, že to byla pořád lepší varianta než krvavý průběh s nasazením např. Lidových milicí coby nelegálního ozbrojeného křídla KSČ řízeného pouze UV KSČ (nespadali ani pod vnitro ani pod armádu, byť byli vyzbrojeni pěchotními zbraněmi a prostředky) - např. v Ostravě byli tito fanatici připraveni a čekali jen na povel, který naštěstí nepřišel. Období 90.tých let pak bylo o informacích, konexích, kontaktech a příslušnosti k tomu "správnému" loupeživému kmeni. Politické strany se brzy zbavily idealistů a staly se převodními pákami úzce skupinových zištných zájmů, princip zastupitelství podlehl karierismu a korupci - to je hlavní slabost tzv. demokracie, že chybí ti demokraté a že demokracii lze snadno vytunelovat a zneužít k obohacení jedněch na úkor druhých - viz nekonečná řada lumpáren, proti kterým byli komunističtí prospěcháři pouhými amatéry.

   Smazat
  4. 20:16 Máš pravdu neschopní blbci šli od válu, aby uvolnili místo blcům všehoschopným.V.J.Horák

   Smazat
  5. 20:16 Muj tata take kdyz videl ty lidi,rikal,ze to bude prusvih a nikdy ho ani nenapadlo jit nekam demonstrovat...To jen my mladi jsme byli nezkuseni

   Smazat
  6. 17:51 Je vidět, že jsi u toho tenkrát nebyl.

   Smazat
  7. 22:55 Ale byl, přímo na Letné. Ale když jsem viděl, jak se lidé na povel pátera Malého mění ve stádo a na povel skáčí a skandují, tak jsem se otočil a šel pryč. Nejsem jasnovidec, jak píše 21:11, ale bylo mi jasné, že pod vedením těch na tribuně půjdeme leda tak do dnešního stavu. Přes všechny tehdejší řeči Havla o pravdě a lásce, svobodě a demokracii. Stačilo se opravdu jen dívat, jací lidé "revoluci" táhnou a podporují. Z mého pohledu to nebyl nikdo, koho bych si mohl opravdu vážit pro jeho znalosti, poctivost, lidskost a výsledky jeho práce.

   Smazat
  8. 23:23 A co jsi ty sám udělal pro to, aby to šlo jiným směrem?

   Smazat
  9. 20:16
   Jsem taky rád , že neschopní blbci šli od válu . Bohužel se k tomu válu dostali blbci ještě neschopnější a všeho schopní . Necinkal jsem .

   Smazat
  10. 17:43 říká .. Hrdinové Evropy jsou nyní Maďaři - stejně jako za budování socialismu - rok 1956, stejně tak v roce 1848. Mají 10 milionů obyvatel, stejně jako my. Tam v této zemi asi nemluví Jsme slabí, malí /básník dodal ...dosti těchto řečí/.
   Proto se nebojme. Nebojme se odchodu z EU a NATO. Proč bychom měli odejít. Tak třeba proto: https://www.youtube.com/watch?v=demMUnnBzes
   Nas tomto linku si můžete poslechnout Martina Kollera. EU je německým nástrojem dobýti Evropy.
   Na stejném litoměřickém seminaři vystoupil rovněž známý katastrofista, to jest jasnozřivec Petr Staněk:
   https://www.youtube.com/watch?v=qwb_rLg1-TY
   Profesora Staňka rovněž vřele doporučuji si poslechnout.
   Kdo chce moudrým býti musí se učiti.

   Smazat
  11. Anonymní 20. listopadu 2018 23:23

   Hezky napsané a smutně pravdivé, bohužel ano STÁDO, to je ta správná definice, děkuji!

   •••••••••••••••••••

   Anonymní 20. listopadu 2018 23:45

   23:45 A co jsi ty sám udělal pro to, aby to šlo jiným směrem??

   ••••••••••••••••••••

   Můj švagr pracoval u SŽDC, jako traťmistr, ty PALACHY, co museli týdně po 89 sbírat a dávat do igelitových pytlů, rozseté vedle kolejí, už se nedali nadále počítat a podal výpověď.

   Líčil mi tu hrůzu, kterou má stále před očima: "Matka s dítětem si stoupla na koleje do zátáčky za tunel, proč ...?" svobodomyslná, těžko.

   Kolik lidí se upálilo, oběsilo, zastřelilo, trháme rekordy. "Palach nebyl duševně labilní, byl to hrdina ...?", ti dnešní palaši jsou nazýváni pouhými BLÁZNY ...? Zaslouží si to, nikoliv !

   Ramón

   Smazat
  12. 23:45 "23:23 A co jsi ty sám udělal pro to,..." - 23:23 popsal pravdivě i moje tehdejší pocity. A to
   v dnešní době, kdy zasloužilými disidenty narvaná ČT nám podává umělecky zpracovanou historii, není vůbec málo!

   Smazat
 3. Ficovi ztratil nervy. Nemusel se sorosově soldatesce podvolit. Bratislava není Kyjev. Slováci jsou dražší, než lvovští a kijevští baderovci. O Praze to platí dvojnásob. Sorošova žumpa není bezedná a prachy z vytunelované libry se tenčí. Bude zajímavý sledovat cvrkot až natáhne "filantrop" ráfy...to nemůže dlouho trvat.
  Babiš má navíc výhodu Zemana, který mu kryje záda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A jaký je problém vyrobit Majdan v Česku? Ten pravý... Ukrajina taky nebyla násilná, dokud nezačala střelba ostrými. Pamatujete, ne? Koncem února 2014, kdy byl Janukovič ještě ve Varšavě a EU se trapně snažila řešit situaci. Pak do toho jaki Deux ex machina vstoupila Victoria Fuck the EU Nuland a bylo vymalováno. S rozbitou držkou a postřeleným břichem se těžko hlasuje v parlamentu.

   Jednoduše se i tady namísto výkřiků na náměstí použijí napřed zápalné lahve, a když to nepomůže, přijde na ostrou střelbu. Ovšem na nějakého Šmída už nikdo neuvěří. Kuciak, čím více tím lépe, to je cesta! A pak se vyberou spravedliví k Hradu a Úřadu vlády a náhle se na YouTube objeví minimálně dva viselci. Jeden na Hradě a druhý v podhradí. No a máme tu Ukrajinu v2.0 Pak si do toho představte prolomení jižní hranici s tisíci muslimskými migranty s válečnými zkušenostmi a konečně přijde pravý ráj. Vždyť o tohle jde.

   Takže Zeman měl pravdu, když řekl, že moc lidu lze uplatnit jen dvěma způsoby, buď volbami nebo kalašnikovem. Taktéž dodal, že každému je jasné, který způsob je demokratický. Co ovšem dodat zapomněl, je to, že novináři typu Moravec vyrobí i ze střelby kalašnikovem, (pokud zasáhne ty "správné osoby"), vrcholný projev demokracie, spravedlnosti a svobody. A v této podobě se to dostane do dějin.

   Smazat
  2. 17:49 "...Babiš má navíc výhodu Zemana, který mu kryje záda." - Zde jste, pane autore,udeřil hřebík na hlavičku! To je dvojka, ti 2 se hledali, až se
   našli. Jeden kadze chodzí, tadze sádzí dzeci s dědičnou zátěží, nad senilními vrtochy druhého už nejeden psychiatr zvedl obočí značně. sck

   Smazat
 4. President, i premiér této země,
  už dávno měli mít na stole podrobnou analýzu
  sponzorů a organizátorů těchto nelegitimních štvanic*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. BISka nekonala, proto pan ředitel nebyl prezidentem (již podruhé) povýšen na generála. Ale jemu je to jedno - toho řídí a úkoluje US ambassy.

   Leo

   Smazat
  2. Zjistit organizátora demonstrace asi nebude až takový problém.

   Smazat
 5. Mám rád čísla, protože čísla nejde nijak okecat. Ať se příznivci ODS, TOP 09, STAN, Piráti KDU ČSL vztekají, jak chtějí, když byly u vlády některé z výše jmenovaných stran, tak hospodářské výsledky státního rozpočtu byly katastrofální a každý rok se republika víc a víc zadlužovala, Kalousek, Topolánek, Nečas a další a další z těchto stran utahovali lidem smyčku kolem krku a ždímali a ždímali z lidí co šlo a za toto ždímaní lidí, dostal dokonce Kalousek od zahraničního kapitálu cenu za nejlepšího ždímače, promiňte, nejlepšího ekonoma světa, která se nedává za to že lidé, té které země se mají lépe, ale že je umožněno v té, které zemi, aby byla ždímána nejchudší vrstva obyvatelstva. Tyto strany, výše uvedené, které umožnily zahraničnímu kapitálu rozkrást podstatnou část naší země, řvou nyní na stranu ANO, která číselně má určité, lepší výsledky, jako vyrovnaný státní rozpočet, přebytek na důchodovém účtu, zvýšení minimální mzdy, zvýšení důchodů, zvýšení platů ve státní sféře, nejlepší výběr daní od roku 1990. Za jejich vládnutí bylo tomu přesně naopak a oni teď křičí a používají k tomu pseudokauzu připravenou a ne nepododobnou té, která proběhla na Slovensku a která měla za následek, že premiér Fico musel odstoupit a nyní se ukázalo, že s tím, za co byl křivě obviňován, nemá nic společného. Sice určitá strana v určitém státě vyhraje volby a lidé jí podpoří, ale pak nastane to, co po celém světě řídí USA, přes své zastupitelské úřady, tedy nastoupí ulice a ti co ve volbách prohráli svrhnou legitimní vládu. Příklady? Je jich přehršel! Za pět miliard vláda USA provedla převrat na Ukrajině a svrhla legitimně zvoleného prezidenta a nastolila tam vládu fašistů. To samé provedla v Arménii (největší velvyslanectví USA ve tří milionové zemi) a nastolila tam vládu těch, kteří volby prohráli. To samé provedli na Slovensku a nyní to zkoušejí u nás. Kde se jim to nedaří provedou bombardování, jako v Jugoslávii, Afganistanu v Libyi, Sýrii. Kde se to nyní nedaří je Čína a Rusko, ale Američani pracují na rozvrácení těchto států intenzivně, aby se jim to povedlo. Kdo to nevidí, tak to nechce vidět, nebo pracuje s nimi. Takže nyní budeme sledovat, zda to Amikům u nás vyjde, nebo nevyjde. Dostavba atomové elektrárny by bylo pro Američany velké sousto, kterého se jen tak nevzdají a dolary a dolary působí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty máš rád čísla, já zase nemám rád tapetáře, který svá modra strká pod každý článek. Už toho nech, začínáš nudit!

   Smazat
  2. 20:01, je strašnej

   Smazat
  3. 17:43 k 17:51. Ne, nezvonil jsem klíči umíráček českému národu nikde, nemám rád davové inscenace, moc myslím a jsem podezíravý a zjistil jsem, že se to vyplácí. Aspoň pro klid vlastní duše nebýt slepě důvěřivý a naletět kecům kdejakého politického parlamentního trafikanta či medializátorského lokaje kapitálu! To postihlo pražskou kavárnu: nevzdělanost, ztráta paměti, svěření se do moci peněz a slepé důvěřování - a to pak jsou radovánky a žně blbců pro propagandisty, všechny ty goebbelsečky, všechny ty Moravečky, Moravice, Amorálníky! Samozřejmě, že nemají nic společného s Moraváky.
   Praha potřebuje Žižku, aby udělal v tom našem augiášově chlívku pořádek. Babiš nse Zemanem na to nestačí - a tak si Soros a spol. vyskakují, kuciakují, exhibují, ale hlavně destruují v touze po penězích a moci je nezastaví nicd. A kdyby se měly znovu zřídit osvětimi, mauthauseny, Březinky, Dachau, tak podlidé musí pochopit, kdo je zde, na Světě pánem nad penězi, životem i smrtí. Lidé to podle diktatury oligarchie určitě nejsou!

   Smazat
 6. Za 1. republiky se s tím Masarykovi četníci ne.rali a zastřelili 199 demonstrantů a na 500 zranili , proč to nejde nyní a bylo by po demonstracích na svržení demokraticky zvolené vlády !!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Sörös už kde koho

  OdpovědětSmazat
 8. no - nakoniec to šlo všetko na stranu SaS - Sprostí a Sprostejší - Rajtár - poslanec, ten čo naviedol svojho pomocníka aby preklepol účty kaliňáka a Počiatka, dostal smiešny trest, tak ten poslal na políciu - jeho, Rajtárov )další poskok, podnet k vyšetrovaniu mimovládok, a to preto, aby sa mohli spustiť demonštrácie - ta tak

  OdpovědětSmazat
 9. Jsou to konspirace akremelské konspirace,EUUSA si rosvracet nedáme,sme ochránci hlavního proudu a debylokracie.

  OdpovědětSmazat
 10. Oprava,demokracije.

  OdpovědětSmazat
 11. Tak doufám, že si z toho vezmou poučeni ti, kteří tam k té
  zdi hanby dali pugety.
  Příště nasrat ! Nebo jen pohřební věnec pro Kalouska. Se stuhou, Odpočívej v pekle.

  OdpovědětSmazat
 12. Robert Fico už na jaře řekl, že to není jeho poslední slovo. Vím z rodiny, že lidé se demonstrací proti němu zúčastnili s nadšením a v dobré víře, že se něco napraví. Když jsem jim řekla, že vražda Kuciaka byl útok pod falešnou vlajkou, hrozně se na mě nasrali. A teď to máme i u nás, jenom s tím velkým rozdílem, že tady proti premiérovi nejde prezident. Ač nejsem z premiéra nadšená, vládu opozice považuji za katastrofu obrovských rozměrů. Jsem ráda, když se na Slovensku prokáže původ bankovních kont organizátorů, a objasní zdroje peněz. To by mohlo vést k tomu, co udělal Putin už dávno: zákaz politických neziskovek nebo zákaz jejich financování ze zahraničí. Jinak útok na premiéra je jistě zapříčiněn odmítnutím paktu o migraci a váháním nad dostavbou jaderných elektráren, neboť zkrachovalá a na infuzích držená firma z USA nikdy nic nepostavila. Teď si přeji jediné, aby se premiér naštval a odmítl i Istambulskou dohodu, a aby to ustál. Zdravím Pavla

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:42 Souhlasím a přeji, aby premiér i prezident udělal totéž,co Putin.Zákaz politikých neziskovek a financování ze zahraničí,včetně prošetření zpětně jejich financování.Ostatně i SPD chtěli prověřit financování neziskovek a vyplácení sociálních dávek.

   Smazat
  2. Mám rád čísla, protože čísla nejde nijak okecat. Ať se příznivci ODS, TOP 09, STAN, Piráti KDU ČSL vztekají, jak chtějí, když byly u vlády některé z výše jmenovaných stran, tak hospodářské výsledky státního rozpočtu byly katastrofální a každý rok se republika víc a víc zadlužovala, Kalousek, Topolánek, Nečas a další a další z těchto stran utahovali lidem smyčku kolem krku a ždímali a ždímali z lidí co šlo a za toto ždímaní lidí, dostal dokonce Kalousek od zahraničního kapitálu cenu za nejlepšího ždímače, promiňte, nejlepšího ekonoma světa, která se nedává za to že lidé, té které země se mají lépe, ale že je umožněno v té, které zemi, aby byla ždímána nejchudší vrstva obyvatelstva. Tyto strany, výše uvedené, které umožnily zahraničnímu kapitálu rozkrást podstatnou část naší země, řvou nyní na stranu ANO, která číselně má určité, lepší výsledky, jako vyrovnaný státní rozpočet, přebytek na důchodovém účtu, zvýšení minimální mzdy, zvýšení důchodů, zvýšení platů ve státní sféře, nejlepší výběr daní od roku 1990. Za vládnutí ODS, bylo tomu přesně naopak a oni teď křičí a používají k tomu pseudokauzu připravenou a ne nepododobnou té, která proběhla na Slovensku a která měla za následek, že premiér Fico musel odstoupit a nyní se ukázalo, že s tím, za co byl křivě obviňován, nemá nic společného. Sice určitá strana v určitém státě vyhraje volby a lidé jí podpoří, ale pak nastane to, co po celém světě řídí USA, přes své zastupitelské úřady, tedy nastoupí ulice a ti co ve volbách prohráli, svrhnou legitimní vládu. Příklady? Je jich přehršel! Za pět miliard vláda USA provedla převrat na Ukrajině a svrhla legitimně zvoleného prezidenta a nastolila tam vládu fašistů. To samé provedla v Arménii (největší velvyslanectví USA ve tří milionové zemi) a nastolila tam vládu těch, kteří volby prohráli. To samé provedli na Slovensku a nyní to zkoušejí u nás. Kde se jim to nedaří provedou bombardování, jako v Jugoslávii, Iráku, Afganistanu v Libyi, Sýrii. Kde se to nyní nedaří je Čína a Rusko, ale Američani pracují na rozvrácení těchto států intenzivně, aby se jim to povedlo. Kdo to nevidí, tak to nechce vidět, nebo pracuje s nimi. Takže nyní budeme sledovat, zda to Amikům u nás vyjde, nebo nevyjde. Dostavba atomové elektrárny by bylo pro Američany velké sousto, kterého se jen tak nevzdají a dolary a dolary působí.

   Smazat
  3. 19:35 A kde máš ta čísla? Sem s nimi. Dík

   Smazat
 13. Putin vyprasil neziskovky a agentury z Ruska a ma pokoj , staci mu domaci podyebkove , radove desitky !

  OdpovědětSmazat
 14. Piráti, ODS, černoprdelníci, i Suchá Loze s tím dementem jsou na výplatní pásce sionisty Serše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sionistu Serše teda neznám, ale na čí výplatnici figurují ostatní politici?

   Smazat
 15. Ja by som nebol až taký optimista, čo sa týka toho vyšetrovania "slušňákov", ono to vyzerá na machiavelistický, diabolský plán. Spolu bolo podaných na "slušňákov" asi 6 trestných oznámení, z toho min. 3 bolo odložených. Toto, ktoré vyvolalo pozývanie slušňákov podal pred cca 2 mesiacmi člen liberálnej SaS, a vyšetrovateľ sa rozhodol spustiť vyšetrovanie cca 2 týždne pred 17.11. Následná hystéria okolo "brutality" polície dostrkala na piatkový míting dostatok hlupákov, ktorí nechápu súvislosti. Mimochodom, vo štvrtok NAKA zastavila ďalšie vyšetrovanie v súvislosti s daným trestným oznámením. Momentálne na MV prebieha vyšetrovanie k pistupu vyšetrovateľa.

  OdpovědětSmazat
 16. Je to naprosto jasné za co kopou strany opozice za globalizaci. A my Český národ se jim musíme ubránit protože oni Češi dávno nejsou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Strany opozice kopou za globalizaci? A za co kopou strany koalice???
   -p-

   Smazat
  2. -p- Volil jsem SPD tak asi tak.

   Smazat
 17. Fico, Fico, hm, kdo to vůbec je?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Fico je trojnasobny Slovensky PREMIER. Ak ti to uslo.

   Smazat
 18. prvý kto kopol do neziskoviek bol Orbán - slovensky Urban - nie Putin, bol prvý čo vyhodil z Budapešti Sorosovcov - bohužiaľ do Komárna, a tak ďalej

  OdpovědětSmazat
 19. Musím se smát, kolik hlupáku věří, co všechno ten starý pán Soroš má na svědomí, vy ho nemít tak ho vymyslíte.Veškeré protesty co v Evropě jsou tak ty platí pan Soroš, TUPÉ STÁDO TOMU VĚŘÍ, TAK TO JE PRD.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problémem není Šoroš. O tom je známo, co páchal a páchá. Problémem je, kde na to bere prostředky. Legendě o tom, jak k penězům přišel je těžko uvěřit. Kdo má zájem šorošovským způsobem manipulovat světovým veřejným míněním ve svůj prospěch?

   9:59 je jen dojmolog, který se nemůže smířit se skutečností, že jeho vlastní postoje a přesvědčení jsou výsledkem dlouhodobé manipulace s informacemi a jejich výkladem. Chudák.

   Leo

   Smazat
 20. Keď decko verí na vianočného Ježiška - je naivné..
  Keď dospelý verí na Mikuláša Sorosa - je polutovaniahodne hlúpy :)
  Žij blaze anonyme 9:59

  OdpovědětSmazat
 21. Martin M. Šimečka: Soros a jeho projekty

  Martin M"agor". Šimečka - Na konci 90. rokov bol šéfredaktorom týždenníka Domino-fórum, v rokoch 1999 až 2006 šéfredaktorom denníka SME, potom šéfredaktorom a neskôr editorom českého časopisu Respekt. Od vzniku Denníka N bol šéfom jeho redakčnej rady. Na jeseň 2016 prešiel z Respektu do Denníka N. Jeho syn Michal sa angažuje v združení Progresívne Slovensko.
  dennikn
  https://www.mojevideo.sk/video/2bcb7/martin_m_simecka_soros_a_jeho_projekty.html
  Martin Šimečka z kontroverzného Denníka N, ktorý označil Georga
  Sorosa za svojho priateľa, priznal, že tento americký miliardár
  židovského pôvodu svojimi peniazmi ovplyvňoval voľby na Slovensku a
  pomohol tak poraziť bývalého premiéra Vladimíra Mečiara.

  OdpovědětSmazat
 22. Bolo to pripravené, riadené a dobre zaplatené, spomeňme si na množstvo rovnakých kahancov, odznakov, transparentov, pripravené námestie, pódium, ozvučenie, veľké mediálne krytie a Kisska, aká to náhoda aj napriek vražde novinára spokojne ešte 5 dní v Rakúsku lyžoval a od médii ani otázka prečo okamžite nezrušil lyžovačku v Rakúsku!

  Nicholsonová vyzývala k prevratu aj za cenu obetí ! a jej ex manžel Nicholson údajne agent CIA zmizol do Kanady rýchlosťou nevídanou a pritom by mal čo to povedať, stretal sa v posledných dňoch pred vraždou z Kuciakom, podobne ako sa stretával aj zo zavraždeným Valkom, ale vtedy sa čuduj sa svete žiadne protesty nekonali.

  Matovič povedal slávnu vetu: "Míľnik ktorý sme Kuciakovou vraždou dosiahli" to naznačil asi nechtiac presne. !

  OdpovědětSmazat
 23. Fico je pán politik 4 x vyhral voľby 3 x bol premiérom Slovenska za jeho vlády dosiahlo Slovensko najlepšie výsledky v histórii a aj napriek tomu, že na neho a SMER útočia oligarchovia ESET, PENTA, J&T a ich média vyhrá SMER aj nasledujúce voľby.

  OdpovědětSmazat
 24. Je to "žumpa" naší společnosti! A pokud se viníci těchto svinstev(vymyšlených obviňování a urážek prezidenta a st. symbolů) nebudou exemplárně trestat, tak se podobných marazmů dočkáme brzy znovu - neschopní hajzlové jsou jinak všehoschopní

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.