Reklama

pátek 23. listopadu 2018

Velikost textu: Rusko obvinilo NATO z obelhání celého světa!

Maria Zacharovová - ruské Zamini
-kou-
23. 11. 2018  PravníZprávy
Vedení NATO obelhalo nejen Sovětský svaz, ale i celé světové společenství, a pokračovalo v rozšiřování aliance na východ, i přes dohody s Moskvou.
Prohlásila to zástupkyně ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharová.„Byl to celosvětový podvod," řekla a připomněla veřejné prohlášení bývalého prezidenta SSSR Michaila Gorbačovova k tomuto tématu.

Zacharova dodala, že odpovědnost za podvod spočívá nejen na vedení aliance, nikoliv na konkrétních lidi, ale na celých zemích a politických systémech.

Diplomatka navíc vyzvala světovou komunitu, aby věnovala pozornost vlivu Spojených států a jejích spojenců na mezinárodní stabilitu. „Není to jen bezpečnostní otázka Ruské federace, je to otázka toho, co se v zásadě děje ve světě," upozornila Zacharová.


Jak USA oklamaly SSSR s nerozšiřováním NATO!

Přestřelka Ruska a NATO


Nerozšiřování aliance na východ je jednou z překážek ve vztazích mezi Ruskem a NATO. Moskva trvá na tom, že se Brusel zavázal dodržovat tento princip, NATO to popírá, ačkoliv to prokazují Američany zveřejněné dokumenty z let 1990-1991.

V uplynulých letech Rusko opakovaně upozornilo na bezprecedentní aktivitu NATO u jeho hranic. Brusel naopak tvrdí, že „odrazuje ruskou agresi". Moskva zdůrazňuje, že Rusko nikoho neohrožuje, ale nebude ignorovat akce, které jsou potenciálně nebezpečné pro jeho zájmy.

V loňském létě se k NATO připojila nová země - Černá Hora. Stala se 29. členem Severoatlantické aliance. Zároveň se významná část obyvatelstva bývalé jugoslávské republiky postavila proti členství v organizaci.

V NATO si rovněž pohrávají s myšlenkou připojení Gruzie a Ukrajiny. Stejně tak probíhá debata o členství ve vojenském paktu ve skandinávských zemích.


- - -46 komentářů :

 1. Pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí. Ovšem made in JUSEJ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je zřejmé,že ve válce budou prvně zničeny Spojené státy,snad zcela vymazány z mapy a poté všechny americké základny,to je státy,na kterých jsou tyto základny umístěny,...to nejsou dobré vyhlídky na budoucnost světa.....

   Smazat
  2. Ovsem po nekonecnych podvodech, lzich a spinavych triku a sabotazi a utoku s parasutisty na uzemi vychodniho bloku, bylo velmi stupidni verit zapadu tragicky stupidni , neodpustitelne a na skodu celemu svetu.
   Kricet a obvinovat zapad zde zavani pokrytectvim. Zapad slibi vsechno , jakp napr. Hitler,Merkele dnes, aby dosahl svych zlocinnych zameru a cilu..

   Smazat
 2. Nic nikdy není prolhanějšího jak Ruské žvásty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vite,kdyz nekoho nezajimaji treba "ruske zvasty",nemuze se pak dozadovat prava,aby jineho zajimali ty jeho

   Smazat
  2. Vy musíte být blb. Nebýt Ruska tak jste se nenarodil!! A těch 22 mega padlých mrtvých už nikdy Rusko nezopakuje,spíš si užije Usa a zbytek světa jaderný ohníček.

   Smazat
  3. Jdi se vycpat, přemřelo. Nic kloudného v prázdné hlavě nevytvoříš, vygume, tak neotravuj.

   Smazat
  4. https://www.youtube.com/watch?v=VHnkDiGOVnI

   Smazat
  5. Tak pokud můžeš, uvažuj!!!
   USA byly založeny v roce 1776, z toho ve válkách byly 214 let a bez válek pouze 27 let. Nikdo také nehovoří o tom, že Rusko doposud nikdy nenapadlo USA však USA ano a to 15. 8. 1918. (viz doklady):
   "15.8.1918 napadly USA Rusko a v ten den den USA prohlásily, že Rusko již neexistuje a vylodily své vojáky ve Vladivostoku. Myšlenka napadení vznikla v USA ještě před VŘSR, kdy velvyslanec USA v Rusku David Rovland žádal, aby bylo přes Vladivostok nebo Švédska posláno několik divizí armády USA".

   Smazat
  6. 8:16 Je faktem že USA za svou existenci vděčí Rusku, které ho zachránilo před zkázou za občanské války a to zásadním způsobem! - http://www.radiodixie.cz/clanek/ruske-lode-v-americkych-pristavech-zachranil-car-v-obcanske-valce-unii

   USA zvyklé vítězit cizíma rukama jim to oplatily o 80 let pozdějc s cílem s nima vyjebat, jenže vychytralý a lstivý Azijec Stalin vyjebal s nima! Totiž program půjčky a pronájmu umožnil Rusům se za války volně pohybovat po území USA a učit se novým technologiím. V rámci této spolupráce tak v roce 1941 bylo na území USA až zhruba kolem 1200 ruských inženýrů, kteří se školili moderním technologiím a postupům, k tomu je nutné připočíst zhruba několik stovek dalších tzv. OJT (On -The-Job-Training), tedy Rusů na stáži či na praxi v amerických továrnách. A to dokonce i z oblastí, kde Rusové žádnou smlouvu či dlouhodobější spolupráci s USA nikdy neměli - např. podle knihy Dark Sun: The Making of The Hydrogen Bomb od Richarda Rhodese (potvrzeno i výstupy z projektu Venona či deníkem majora Jordana) se jednalo i o oblasti raketového či rozvíjejícího se jaderného průmyslu (včetně dodávek jaderných komponentů apod.). Samozřejmě není také divu, že Rusové tuto spolupráci zneužili a v USA si rozšířili již bez tak širokou základnu špionů a agentů, kteří jim pak po válce prozradili spoustu amerických vojenských tajemství a technologií. Rusové díky této velmi „zištné“ pomoci ušetřili obrovské finanční prostředky na vývoj a výzkum či nákup těchto technologií – tato částka by se pohybovala v desítkách miliard rublů za každý rok pomoci! Navíc s tím se dostali i k technologiím, které by normální cestou jistě nezískali. Obecně tak můžeme zakončit asi tak, že díky této části Lend-Lease se Rusům podařilo získat takové technologie, které jim umožnily stát se jednou ze dvou velmocí 20. století.

   Smazat
  7. Gerd - ti Amíci měli pravdu! Nikdy nepozvedli ruku proti Rusku, však i Teddy Rosveltů když střílel na terče z obrazy králů a císařů a střelil na Nikkiho, tak mu jeho tajemník řeci řekl - pane prezidente, to je jako byste střílel na svého bratra! A Teddy přitakal. První koho po odchodu z úřadu navštívl ze státníků byl právě ruský panovník. Jenže Rusko bylo nahrazeno v roce 1918 nahrazeno židobolševickým kagalem a vojska USA přišla podpořit ruského vládce Kolčaka, admirála, který byl v té chvíli jediným Ruskem ... viz nový ruský film! - https://www.csfd.cz/film/234479-admiral/prehled/

   Smazat
  8. Pro 8:14
   Tolik nenávisti v jednom člověku.... Jak s ní může žít? Nenávist takového kalibru přece nepřináší nic pěkného do života, dusí a ničí, vyvolává nemoci. Nenávist je ta nejhorší emoce, která nás může navštívit.
   Rusové jsou historicky nejvíce zkoušený národ, jaký na světě je. Proto jsou tak jiní, pro mnohé nepochopitelní. Jedním slovem - jedineční. Zaslouží si žít šťastně ve šťastné zemi. A to jim z celého svého srdce přeji! VK

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. 9:40 jsi neuvěřitelně hloupý tapetující dement

   Smazat
  11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  12. 8,19 a 9,40 Zajímavé údaje a chtělo by to těm zdejším euroatlantickým sračkám připomínat vždy když začnou s tou Ruskou agresí. Dík.

   Smazat
  13. 19:48 Na to by tobě užgryndanej čechomužiku z lžidvořákovy bandy rudejch kretenů nestačilo ani 10 vysokejch putleroffskejch, abys dokázal sesmolit jedinou smysluplnou holou větu!:))))

   Smazat
  14. 8:30 Ano byl zkoušený, ale více méně vlastní blbostí. Tedy resp. jeho civilizační volbou, neboť původním Rusem je nordicko-slovanský árijec, který je disciplinovaný, svobodomilovný a spíše faustovský než fatalistický - stejně jako Švédové, Dánové či Němci. Fatalistická "slovanská duše" je reakcí ruského lidu na otroctví, které jim pomohla vydržet, aniž by riskovali své životy při vzpouře. Tato idea byla povzbuzována, ochraňována a zneužívaná mongolsko-byzantsko-židovsko-komunistickými vládci euroasijské říše. "Slovanská duše" je ve skutečnosti "otrocká duše." (V angličtině: slavic soul - slavish soul.) Je to sen árijského muže uvrženého do otroctví, ochromující práce a života v ponižujících podmínkách, jehož předkové byli vyhlazeni etnicky cizími elitami, a který nemá vůli čelit realitě a postavit se svým pánům - https://www.youtube.com/watch?v=SvenB1N3WJY

   Smazat
 3. Maji pravdu........vi to cely svet,ale nikdo si netroufne chtit,aby smlouvy byly dodrzovany....proto ted beru OSN za zbytecnou,predrazenou organizaci

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. OSN dávno jede po linii bývalé Společnosti národů druhé poloviny třicátých let minulého století. Číňané na takové spolky mají terminus technicus: PAPÍROVÝ TYGR V BAMBUSOVÉ KLECI.

   Smazat
 4. Fakticky, Gorbačov odešel ze všech států střední a východní Evropy za slib od Američanů, že už bude mír a NATO se dál nebude rozšiřovat o čem byl západními demokraty USA, místopřísežně ujišťován. U nás Havel občanům sliboval, hned po roce 1989, že se zrušením Varšavské smlouvy, bude zrušeno i NATO, které tím pádem ztratí význam. Gorbačov si neuvědomil, že Anglosasů není možné věřit, ani noc mezi očima. Anglosasové napálily a obelhali již několikrát celý svět a v době, kdy toto slibovali Gorbačovovi už věděli, že nic z toho nedodrží a NATO rozšíří. Rusko dnes vidí, kam došla jejich politika založená na důvěře z USA a ostatními západními zeměmi. USA posunem a rozšířením k hranicím Ruska sleduje cíl odstranění Ruska z mapy světě s využitím a ukradením všeho nerostného bohatství, které Rusko má. Přímým vměšováním do voleb v Rusku Američané dosáhli dosazení Jelcina k moci jako prezidenta a Američani ovládli celé Rusko a to se vším všudy. Na všech ministerstvech Ruské federace seděli Američtí poradci, kteří pomáhali rozkrádat a rozvracet Ruské hospodářství. Nástupem Putina všechno toto skončilo a dnes Rusko vstává z popela, proto Američani udělali puč na Ukrajině a prostřednictvím Ukrajiny se snaží všemožně opět rozvrátit Rusko.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slovo a dodrzovani i nepsanych smluv "dela muze"....Kdyby si NATO vse nevynucovalo nasilim,nikdo by uz s nimi nespolupracoval.......Nemaji duveru

   Smazat
  2. Gorbačov nevyslovil jedno slovo bez souhlasu Raisy. Teď blábolí ale ve skutečnosti i jakékoliv podepsané dokumenty jsou na ho.no. Je to systém silnějšího psa.

   Smazat
 5. To na ten podvod přišli pěkně pozdě, no aspoň to Putin řekl nahlas. Udělali amíci z Rusů pěkné naivky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No Rusove mohli delat asi tolik co my....take z nas udelali nasi mocni naivky

   Smazat
  2. Vždy budu na straně slušných naivek, než na straně podrazáků. Ať si každý vybere sám.

   Smazat
 6. Naivní, nebo zaplacenej byl především Gorbačov. Po zkušenostech s německem nemělo nikdy dojít k jeho sjednocení a DDR měla být na vlastní náklady řádně okupována, tak jako je SRN USA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte pravdu v tom,že Gorbačov neměl nikdy věřit anglosasům. Usa je v prdeli,dluhy nezaplatí a válka s Ruskem by je smazala,ovšem by z globusu zmizely i júesej. Dnešní ruská armáda není parta hladových zoufalců v sepraných rubáškách a v sešmajdaných půllitrech. A o zbraních nemluvě. S400 se bojí jak židovská svoloč v Izraeli,tak i USA. A pokud vezmeme ruské tiché ponorky ve vodách okolo amerického kontinentu,každá z nich je schopna zničit cca 1/3 ameriky....to musí bolet celou generalitu jůesej. A mrtvá ruka už je jen tečka za existenství lidstva.

   Smazat
 7. Západ byl vždy proti Slovanum.
  Teď mají jít slovanė proti sobě?
  NIKAGDA!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co je to západ? To myslíte ty emiráty za Chebem a dál?

   Smazat
 8. Je suis SENTINEL !!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud ano, tak nejvýše ten parní ze Škodovky...(/;<D)

   Smazat
 9. Pánové uznejte, že Maria je sexy, ale Söres nic moc.

  OdpovědětSmazat
 10. Chtěli ste do NATO,takhle si ho užíte na plno,jó jó zlato pujdeme do NATO,budeme blbí budeme fet feaj a raich.Pitomci jak Skovaci.Blbek Vyskoč.

  OdpovědětSmazat
 11. Člověče 23:52, já ti nerozumím, mluv česky.

  OdpovědětSmazat
 12. Tím podrazem v 89 si nadělali do bot a teď za to pykají ať poděkují gorbačovovi a spol.

  OdpovědětSmazat
 13. Z toho vyplývá,že americká Alkaida /teroristické spolčení podle USA/ je aktivní po celým světě.Alkaida znamená v překladu základna a těch má USA téměř tisíc.Co myslíte,je to projev síly nebo blbostí?A tohle my máme ufinancovat. Zoufalá to situace.Kolik 2 nebo už 4%?Kolik bude potřebovat strejček Sam na jeho vojenskou aktivitu .To se válčí za naše peníze,ale chrání nás,ale nevím a před čím.A my vás budem chránit ať chcete nebo ne a budete platit ať se vám to líbí nebo ne.Naši přátelé,skuteční nefalšování přátelé jako ze žurnálu.Skutečnost je úplně jiná.Nikdo nebude nikoho chránit ,protože nebude na to čas.A podle slov Putina,pokud vypukne ozbrojený konflikt mezi USA a Ruskem ,tak jako první přijdou na řadu USA a jejich Alkaida. Při palební síle,kterou dnes Rusko vlastní jim určitě nebude do smíchu.Rusko chce Evropu silnou a rozvinutou a nikoliv válkou zničenou.To vše už tady bylo.Kdo si však myslí,že dnešní válka se bude odehrávat na evropském kontinentu je na velkým omylu.I Teherán prohlásil,že všechny lodě a základny jsou v přímém dosahu íránských raket.Rusko strach z EU nemá a USA si to vyřídí po svém jako už nám to 2x předvedlo,že z neporazitelných armád zbyly jenom trosky.Rusko války neprohrává.

  OdpovědětSmazat
 14. Copak to uteklo naší milované Nové Republice?

  Jen takové maličkosti.
  Za takové maličkost se nestřílí, většinou, v mírové situaci.
  Ale šlendrián to je, to si tedy přiznejme ještě před mučením, drazí soudruzi a soukmenovci.
  Šlendrián jako prase, jako Brno!

  Už vám to dochází, drazí soudruzi a soukmenovci z redakce naší milované Nové Republiky, co jste to zase podělali?
  Nebo alespoň Tobě, značko „-kou-“, náš drahý soudružsko-soukmenovecký pastovači?

  Nedochází?
  Vážně ne?!
  No tak já Ti to tedy prozradím, zdarma, klidně:

  1) Když jsi pastoval výše uvedený článek z portálu „Prvnizpravy.cz“, 100% leninsky pravdivého rusko-sovětského webu, tak jsi na něco zapomněl.
  A sice na tři „A“ v rámečcích, které Ti naznačují, jakou že „Velikost textu“ můžeš zvolit.
  Vážně - zkus si nasadit brýle, a podívat se zblízka na titulek článku, který jsi sem napastoval.

  2) Onen rusko-sovětský web se jmenuje „Prvnizpravy.cz“, nikoli „PravníZprávy“; fakticky se nasaď brýle.

  No nic.

  Čest a Nazdar!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky na
   trrhu.
   Vyrábí a disribuje fa. RADOSTA se re o.

   Smazat
  2. 16:22 To ty si zesranej putleroffskejma hovnama i bez laxativ od toho škaredýho mozolu, kterej ti místo hlavy vyrašil z rachitickýho trupiska až k děravým fuseklím na smrdutých haxnách čouhajících z laciných východoněmeckých polobotek, cos zdědil po svým udavačkým fotroj, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
 15. NATO bylo, je a vždy bude agresivním válečným uskupením. Byť s pomateným jazykem: agrese označuje "mírová mise", válečnický průmysl označuje za "obranný". Je to zápas mezi občany a kapitálem: občané potřebují ke svému životu MÍR, kapitál VÁLKY. Jak pak lze zajistit nějakou harmonii ve ¨Světě" při protichůdných potřebách těch dvou společenství - lidí versus kapitál? Svět se polarizuje na Západ fandící a žijící válkami a Východ žijící mírem. Kdo tento konflikt jednou vyhraje? Člověk, nebo kapitál? Ale co si pak kapitál počne bez lidí, pokud by vyhrál?

  OdpovědětSmazat
 16. Války jsou nezbytným předpokladem zachování civilizace! Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky na vzdálených hranicích říše, tu s Germány, jindy zas s primitivními Dáky či Svéby, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr! Levičáctví (ve všech jeho podobách) se projevuje jako duševní společenská choroba, která vede k jejímu postupnému úpadku, kdy všemu nemocnému, slabému, patologickému a dokonce kriminálnímu je věnována dojemná starost a péče, která daleko přesahuje péči o zdravé, a to proto, aby se opět zařadilo do stáda obecné uniformity.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nesouhlasim....to je jakobyste napsal,ze lide se budou mit lepe jako vlci

   Smazat
  2. 17:28 Ano, dobrý příklad, jako árijští chytří vlci jsou schopni přežít! Jako židobolševické ovce nikoliv ....

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.