Reklama

.

.

sobota 3. listopadu 2018

Ukrajinský politik zděšeně: Kerčská úžina se stane zcela ruskou!

Ruská rybářská loď "Nord"
- kou -
3. 11. 2018 Hromadske.Uk a  PrvníZprávy
Pokud Ukrajina poruší bilaterální dohodu s Ruskem o Azovském moři, Kerčská úžiny se ve skutečnosti stane ruskou, uvedl ukrajinský náměstek ministra dočasně okupovaných území Georgij Tuka.

Reagoval tak na požadavky ukrajinských radikálů zrušit právě dohodu s Ruskem o Azovském moři. Podle „Gromadska TV“, Tuka uvedl, že v tomto případě budou vztahy mezi zeměmi upraveny mezinárodním námořním právem a Moskva vyhlásí námořní zónu kolem pobřeží Krymu svým územím.

„Můžete si nafukovat tváře dokud neprasknete, ale Rusko, po připojení, oficiálně deklarovalo Krym za své území. Pokud tedy porušíme dohodu, která je v současné době v platnosti, a přesuneme se na mezinárodní úroveň, Ruská federace prohlásí, a z jejího pohledu to bude absolutně logická věc, za svoji oblast 12 mil a 24 mil podél krymského pobřeží. Takže Kerčský průliv na obou stranách bude vlastně zablokován těmito ruskými zónami," řekl Tuka.

Nyní je podle bilaterální dohody mezi Ruskem a Ukrajinou jsou Azovské moře a Kerčský průliv rozděleny na polovinu. Tuka dodal, že ukončení této dohody by znamenalo úplnou kontrolu nad úžinou Ruskem.

Kyjev slíbil zadržení všech lodí opouštějících Krym!

„Je zřejmé, že neuznáváme připojení Krymu. Ale jak můžeme pokračovat v zabezpečení přepravy? Použití vojenského námořnictva? Které, omlouvám se, nemáme. Proto absolutně podporuji postoj ministerstva zahraničních věcí a považuji za nevhodné okamžitě ukončit tuto dohodu," dodal politik.

Jak připomněl portál, Evropský parlament schválil dne 25. října návrh usnesení, kterým se stanoví zvýšené sankce proti Rusku v případě zhoršení situace v Azovském moři. Navíc projekt navrhuje jmenovat zvláštního zástupce pro Krym, který se bude zabývat situací v regionu.

Situace v Azovském moři se prudce zhoršila poté, co Ukrajina zabavila (a nyní nabízí v aukčním prodeji) ruskou rybářskou loď „Nord“ a její posádku zatkla, protože prý porušila ukrajinský zákon a přistála na Krymu. Následně to ruská strana označila za „pirátství“ a v reakci začala kontrolovat všechna ukrajinská plavidla ve svých vodách. Na tomto příkladu je očividné pokrytectví Západu, který na "teroristické" krok Ukrajiny nereagoval, ale okamžitě začal kritizovat Rusko za jeho odpověď.

- - -

34 komentářů :

 1. Co čekáte od zvrhlých zdegenerovaných parazitů. Na parazity platí jen radikální řešení. Okrajinci jsou extra zdegenerovaný a zvrhlý. Kdo s níma přišel do užšího kontaktu tak ví že mají podobnou mentalitu jako obyvatelé Chánova a Janova.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:52, podle tvých projevů jsi zdegenerovaný především ty. Ukrajinci jsou talentovaný a pracovitý národ, bohužel momentálně v prdeli. Doufejme, ze sr z toho dostanou a nestáhnou nás do nějaké katastrofy v konfliktu s Ruskem, kde v pozadí bude tahat za nitky CIA.

   Vymazat
  2. V článku je vidět, jaká "elita" vládne na Ukrajině. A tam se obrací naši politici, z toho nikdy nic nebude. Jen Ukrajina bude víc zadlužena ze svobody a demokracie.

   Vymazat
  3. 10:31 Opravdu jen momentálně, než dožijou starý bolševický zdechliny, neb nová generace bojovníků za skutečnou Evropu již vznikla, to když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Vymazat
  4. Á další práce pro administrátora - smazat příspěvek 8:08 - propagace nacismu.

   Vymazat
  5. Spíš práce pro vlastence a rastence, odklidit smrduté chazarské lejno z 10.27 z povrchu Země, planety, která jedou bude zase naše! Ještě na počátku 20. století ovládali lidé evropské krve celý svět: tvořili třetinu jeho obyvatel, přímo vládli polovině jeho rozlohy a kontrolovali Afriku, Indii, jihovýchodní Asii i části čínského pobřeží; jejich technika, průmysl, filozofie, věda a umění neměly sobě rovné; svět patřil jim a pouze jim. O století později je však všechno jinak: lidé evropského původu nejsou ani 9% světové populace a jejich země zaplavují neběloši; svůj průmysl i technologie ochotně přepustili svým potenciálním nepřátelům; jejich státy, sociální systém i média ovládají parazitičtí cizáci a nemilosrdnou řečí demografie hledí do očí nepříliš vzdálenému biologickému zániku a vyhynutí. Dík zkurveným komoušským rasozrádcům, jejichž sebeobviňující dogmata svědčí o ničem více než o upadající a své již tak dost omezené území nebránící rase a nikoliv o rase dobyvatelů, průkopníků a objevitelů kterou jsme donedávna bývali!

   Vymazat
  6. 16:25- O.k., jen si to musíte napřed na Ukrajině vyřídit mezi svými, než ohrozíte Putina, nebo si pozvete USA?

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to 09.17
   A co tva babicka a dedecek? A co rodice, mama a tata?

   Vymazat
  2. A co ty, modroptáku? Nedivím se, že po požití nadměrného množství Viagry a absenci sexuální partnerky máš podobné myšlenky ještě v tuto dobu. Zkus směrovat otázku na tvoje pobratimy kozomrdy, jak se přetlaku účinně zbavit.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. A co ty mladenečku, ty máš tolik času že lezeš na NR kde nejsi zvovna výtaný a kecáš nesmysly. Raději se věnuj sdudiu, případně rodině a svým rodičům a prarodičům.
   Václav

   Vymazat
  5. Vaclave, zopakuj si pravopys:-)

   Vymazat
  6. Václave, nekrm modrého Sopla. (Pro neznalé významu Sopl, či Sopel. Je to výměšek z modrých dutin, jinak
   zvaný jako Chrchel, modrozelenočerné barvy, slizovitého charakteru, prostě k zblití).

   Vymazat
 3. 9,17 No svým příspěvkem si se přihlásil k zvrhlým zdegenerovaným parazitů.

  OdpovědětVymazat
 4. 7:52 Jo máš recht. Už aby tu Okrajinu Putin vojensky obsadil a pak i celou východní Evropu stejně tak, jako před 89tým. Potom své vojsko vyšle na západ a pak obsadí USA.Pak bude vše chrašo a mír

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jak vidím obrazotvornost, přímo hysterická, ti rozhodně nechybí.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  3. Bože - zas to zoufalý prase se svým "užgryndaným čechomužíkem"- brebtá to vždy a všude. Co si ten dementní kretén, sprostej jak vonuce, o sobě vůbec myslí? Že může tady kdekoho urážet? Už to je důkaz, co je to za hnusnýho vozdra! Psí lejno je proti tomuhle hnoji roztomilý a voňavý.

   Vymazat
  4. Užgryndaný čechomužík redakcí smazán.

   Vymazat
  5. 6:53 Což NIC nemění na faktu, že Radosta tak či onak, se nad místním ansámblem užgryndaných čechomužiků, pravidelných to konzumentů výblitků lžidavida a lžidvořáka tyčí jak Mount Everest nad hromadou jačího trusu při svém úpatí! :)

   Vymazat
  6. 22:25, on to četl na FB u některého z "kavárníků" a teď to tapetuje. Není schopen napsat vlastní text.

   Něco podobného je s pojmem "zpovykaný". Poprvé to použil ve svém skvělém článku Jan Schneider, jen v jednom a už nikdy neopakoval. Zato ostatní méně talentovaní to teď po něm opakují každou chvíli.

   Vymazat
  7. 10:32 Ano používám a využívám cizí texty či jejich kompiláty coby své tapety. Na to by ale tobě užgryndanej čechomužiku z lžidvořákovy bandy rudejch kretenů nestačilo ani 10 vysokejch putleroffskejch, abys věděl jakou tapetku kde a v jakým množství použít a jak ji na daný téma zadaptovat ....

   Vymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:54
   poznámka evidentně duševně zaostalého individua!
   Václav

   Vymazat
  2. 9:54 Dědečkové a babičky už nejsou zmítáni hormony, svoje si užili a o sexu vědí své. Někteří sex ještě praktikují, jiné už nebaví. Na mladé lidi se dívají s pochopením. Ovšem TAKOVÉ KRAVINY, jaké jsi sem dodal dnes ty, tak nad takovými zůstává rozum stát. Ty snad ještě nejseš ani mladý muž, ty jsi ještě dítě. Rodiče by měli mít trochu kontrolu nad tím, co jejich potomek vyvádí u PC.

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 6. Ukrajina by konečně měla Američanům doporučit, aby se stáhli zpět na svou ambasádu a přestali osnovat provokace proti Rusku, jako jsou únosy lodí a jejich posádek, diverze a další sviňárny. A naopak, začít znovu stavět na spolupráci. Nevím ovšem, jestli to bude možné, protože jsou v dluhové pasti, a nejen že všechny půjčky rozkradli hned za čerstva, ale na příkaz svých pánů zničili svoje výrobní kapacity a zpřetrhali vazby mezi svým největším obchodním partnerem. Takže nemají čím zaplatit. Zájem není ani ze strany nacistů, jejichž jedinou agendou je boj proti Rusku a hlavně ruskému národu jako největšímu Zlu planety a nepříteli Ukrajiny. To je řízená sebevražda.

  Bohužel nic neukazuje na změnu, protože myšlení Ukrajinců se mění. Kdysi velmi přátelské ovzduší mezi oběma bratrskými národy se stává stále víc a víc nepřátelštější. Dokonce i v oblastech, jako je třeba Charkov a Odessa, začíná masivní nárůst nenávisti vůči Rusům jako národu, a hlavně odpor proti Putinovi.

  Nejvíc znepokojivým faktorem je to, že nikde v Rusku nevidí partnery. Ani mezi komunisty, ani mezi liberály, uz vůbec ne mezi patrioty, ale nepřítelem pro ně je samotný ruský národ jako takový. Čili ani odchod Putina by na samotném faktu nic nezměnil.

  Je to především kvůli prudce klesající životní úrovni, jejíž původ je intenzivně házen na Rusko, a masivní promyšlenou mnohaletou propagandou, která začíná už od mateřských školek. Byl docela šok vidět letos žáky prvních stupňů škol ve Slavjansku, přísahající na odkaz Bandery a slibující smrtelný boj proti Rusku. Přesně tak začínala v 90.letech Halič.

  OdpovědětVymazat
 7. Je to celkem dobrý návod pro Rusko. Po vzoru amerického prezidenta vystoupit z této smlouvy (vždyť dle prezidenta USA jsou mezinárodní smlouvy jen cár papíru a USA je budou akceptovat jen do doby, kdy jsou pro USA výhodné) a začít využívat mezinárodního námořního práva. V Azovském moři bude klid.

  OdpovědětVymazat
 8. Radostola, co by srací prostředek, vystřídal Sopl. Naposled v 9:54
  Prosím, nereagovat. Bez toho dostane zácpu.

  OdpovědětVymazat
 9. No jo fašistický západ podporuje banderovce též součást proti Ruského tažení.

  OdpovědětVymazat
 10. Ukrajina ani Rusko nejsou členy EU. Takže EU nemá co vyhlašovat sankce a míchat se do jejich záležitostí. Zatím EU nedokázala vůbec nic. Podpořila státní pževrat na Ukrajině a výsledkem je rozdělená země, občanská válka, chudoba a emigrace. U nás pracují desítky (ne-li stovky) tisích Ukrajinců, v Polsku 1,5 mil, v Rusku 3 milióny. Kolik jich je jinde po Evropě nemám přehled, ale desetitisíce to budou jistě. AEU jen přilévá olej do ohně svými výlevy a sankcemi. Kdo protestoval proti jasným fašitickým akcím? Pochodům pod vlajkami zločinrckých organizací jako je UPA nebo dovoze SS Das Reich? Naopak. Náš ministr zahraničních věcí Zaorálek se s touto bandou i s těmi vlajkami ofociálně setkal a fotil.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zapadni "demokratizaci" bych snad jeste pochopila,kdyby tem lidem opravdu prinesli lepsi podminky.....Jenze vsude kam vstoupi prinesou jen "svrab a nestovice" .........Za nasledky nikdy nechteji nest zodpovednost

   Vymazat
 11. Ukrajinci by nam meli slouzit jako odstrasujici pripad.....Uz jsou druzi v Evrope, s kym vyjebali stejne jako s temi na Blizskem Vychode

  OdpovědětVymazat