Reklama

středa 21. listopadu 2018

Veřejné pranýřování premiéra Andreje Babiše pouliční lůzou a ochlokracií pražské kavárny; kdo to organizoval a platil…?

Břetislav Olšer
21.11. 2018   Rukojmí
Resumé: Demonstrace 17. listopadu 2018 proti Andreji Babišovi organizovala a platila narychlo založená neziskovka, kterou sponzoruje člen šlechtické rodiny Lobkowiczů a lidé napojení na TOP09, ODS, neziskovku AIESEC a na Drahošovskou akademickou obec!

Pro připomínku; na Albertově se protesty na Hradčanském náměstí přetavily v protestní pochod proti Babišovi a vyvrcholily demonstrací „Demisi!“ na Staroměstském náměstí a podvečerním koncertem na Václavském náměstí, na kterém zněla česká hymna, a cinkalo se klíči.

Babiš protesty, které byly na sobotní svátek svolány nejen do Prahy, označil v souvislosti se 17. listopadem a nemorální kauzou svého syna za načasovanou kampaň. Organizované protesty v ulicích a mediální sektor tam v těchto hodinách a dnech řídili operátoři ze zahraničí, kteří jsou napojeni na neziskovou chobotnici Open Society George Sorose, která platila albánské Kosovce ve válce proti Srbsku; až do zahájení bombardování Srbska vojsky NATO, kterému přiřkl Václav Havel legendární přívlastek „humanitární“.

 http://www.rukojmi.cz/clanky/domaci-politika/5967-chartisty-platil-soros-jeho-plany-prekazil-v-90-letech-klaus-priznava-sef-nadace-charty-77-frantisek-janouch

Co víme o tomto maďarském židovi, který je pro své zločiny prohlášen „personou non grata“ v Izrael…? Sorosův fond mimo jiné v Srbsku sponzoroval Občanské centrum v kosovské Prištině za účelem boje za národní nezávislost albánské většiny. V Bělehradě pak podporoval „rádio B-92“, které v letech 1996-97 sehrálo důležitou úlohu při studentských vzpourách proti Slobodanu Miloševičovi, později soudce, v Haagu omilostněném.

Podporoval též Arabské jaro, Majdan na Ukrajině, černošská nacionalistická hnutí v JAR, kde se dnes vraždí bílí farmáři, a standardně pomocí takzvané „občanské“ společnosti obchází demokratické a legitimní politické procesy v nejrůznějších zemích za účelem prosazování své ideologie a svých zájmů.

Také proto měla finance též samozvaná investigativní novinářka Sabina Slonková, provozovatelka fiat-alternativního serveru Neovlivni.cz a Jiří Kubík pro server Seznam Zprávy, aby nezákonně natočili ve Švýcarsku hnusný a protiprávní rozhovor s pohřešovaným synem premiéra, Andrejem Babišem ml. (35), který figuroval jak spoluzakladatel projektu Čapí hnízdo spolu s Adrianou Bobekovou (39)…

Zopakujme: Babišův syn trpí závislou poruchou osobnosti (ZPO), podle mezinárodního značení jde o nemoc indikativní skupiny F60.7 ze skupiny poruch osobnosti. Toto onemocnění se projevuje naprostou důvěřivostí a podléhání autoritám. Osoba trpící nemocí indikativní skupiny F60.7 postrádá schopnost prosazení vlastního názoru. Jakmile je konfrontována se zdravým člověkem, okamžitě začne podléhat jeho názorům a přebírá jeho postoje.

Schizofrenie je postrachem mezi duševními nemocemi podobně jako rakovina mezi chorobami těla. Její záludnost spočívá v tom, že většina pacientů si ji vůbec nepřipouští a to ztěžuje léčbu i jejich fungování v běžném životě. Některé aspekty schizofrenie přiblížila v rozhovoru pro MF DNES psychiatrička Marta Holanová. Zde je několik otázek a odpovědí:

Kdy schizofrenie u člověka obvykle vypukne?


Tato nemoc se může objevit kdykoli, klidně už v dětství. Nejčastěji to bývá mezi patnáctým až pětadvacátým rokem, ale i později.

Znamená to, že do té doby je zcela zdráv a může vykonávat i nejnáročnější povolání?


Určitě. Nemoc však málokdy vzniká náhle. První příznaky, než nabere na obrátkách, obvykle bývají nenápadné. Člověk je roztěkaný, hůř se soustřeďuje, dělá chyby, začne být třeba konfliktní, prostě se mění jeho způsob chování a on nefunguje stejně dobře jako dřív. Spouštěčem může být i nějaký stres nebo drogy.

Dokáže se o pacienta starat i laik?

Dokáže a nemusí to být jen příbuzný. Takový člověk by se měl seznámit s projevy schizofrenie a vzít na vědomí, že například apatie a zvýšená únava jsou projevem choroby, nikoli lenosti. Měl by nemocného chránit před stresem a přetížením, ale také ho zapojovat do činností, povzbuzovat ho a často chválit. Důležitý je také stabilní denní režim.

A může se onen vzájemný vztah zvrtnout? Třeba když nemocný přestane blízkému důvěřovat…?

To se může přihodit. I mně se stalo, že mi pacient znenadání přestal věřit. Vzal si třeba do hlavy, že ho chci injekcí otrávit. Mrzelo mě to a nezbylo mi, než mu nabídnout péči jiného lékaře nebo hospitalizaci. Pacient se schizofrenií má samozřejmě právo zvolit si jiného lékaře, jinou léčbu. Komunikace se schizofreniky, kteří obtížně fungují v běžném životě, nebývá snadná. Velmi záleží na prvním setkání a získání důvěry pacienta.

Je nutné vést s ním laskavý dialog jako s rovnocenným partnerem, protože často naráží na nepochopení a posměch okolí. Navíc se u něho mohou projevit vedlejší účinky léků a útlum. Pak nastupuje skepse a ztráta životní perspektivy. Cítí se stigmatizován. Postavení duševně nemocných, zejména schizofreniků, se ve společnosti přirovnává k osudu rasových a národnostních menšin.

Některé jedince k návštěvě lékaře vůbec nepřinutíte. Co potom?


To je potíž. Obecným problémem všech duševních nemocí je, že se neléčí. Pokud jde o schizofreniky čili nemocné trpící nejzávažnější psychózou, může to mít fatální následky. Každý desátý schizofrenik spáchá sebevraždu. V krajním případě může dojít k napadení lidí. Známý případ se udál v roce 2014 ve Žďáru nad Sázavou, kdy neléčená schizofrenička, na kterou jsem pak zpracovávala znalecký posudek, pod vlivem bludu usmrtila nožem šestnáctiletého studenta.

To byl učebnicový příklad pacientky, která ani po dvou letech ústavní léčby nepřijala fakt, že je nemocná. V léčbě nespolupracovala, vysazovala léky a příznaky své duševní nemoci zastírala. Neměla nikoho, kdo by na ni pravidelně dohlížel. Nebyla sociálně zakotvená. Byla přesvědčena, že zachrání lidstvo i za cenu toho, že se dostane do vězení. Dnes se musí nedobrovolně léčit v detenčním zařízení. https://ona.idnes.cz/rozhovor-s-psychiatrickou-o-schizofrenii-fi8-/zdravi.aspx?c=A181119_083759_zdravi_pet

Inu, za veřejným lynčem premiéra Andreje Babiše 17. listopadu 2018 pouliční lůzou a ochlokracií pražské kavárny tedy hledejme demonstrace, které organizovala narychlo založená neziskovk, sponzorovaná členem šlechtické rodiny Lobkowiczů a lidmi napojenými na TOP09, ODS, neziskovku AIESEC a na Drahošovskou akademickou obec!

Protinárodní síly, hrrr na Babiše: http://www.rukojmi.cz/clanky/7160-phdr-vladimira-vitova-ph-d-pet-hlavnich-duvodu-proc-je-z-hlediska-protinarodnich-sil-nutne-oddelat-babise

Korytáři všech zemí spojte se: https://www.krajskelisty.cz/praha/20873-hyeny-se-slezaji-nad-mrsinou-svatku-svobody-a-demokracie-aneb-kdo-prvni-odstreli-babise-komentar-stepana-chaba.htm?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

Když se dva psychopati snaží podvést schizofrenika: http://www.rukojmi.cz/clanky/7168-tak-dlouho-hlasala-slonkova-ze-ji-chteli-zastrelit-pro-jeji-udajnou-investigativni-zurnalistiku-az-se-odstrelila-sama-svym-bulvarnim-humusem-na-ukor-andreje-babise-z-jehoz-deniku-byla-kdysi-vyhozena

58 komentářů :

 1. Oddhaduji,že celý cirkus platil hajzl Soros a podobní gauneři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pan Olšer je poněkud pozadu za Ovčáčkem, který protestující nazval fašistickou lůzou. Pan Olšer jen pouliční lůzou a vládou lůzy, to je méně než fašistická lůza, to už by mohlo jít o život.Na Staroměstském náměstí to bylo mnoho tisíc, či spíše desítky tisíc lidí, když bylo zcela zaplněno (to muselo stát mnoho peněz, když byli za to údajně všichni zaplaceni např. při 20 tis.x 100 by to bylo 2 mil.Kč), takže ta pouliční lůza je dosti početná, nad tím vším povznesený pane Olšere, další amatérský psychiatře, když o schizofrenii syna ví jen Babiš st. a nikdo jiný..

   Smazat
  2. Na Staromáku bylo, když moc, tak 2000 lidí. Byl jsem tam taky.

   Smazat
  3. Ad 18:20 - o tom, jak se pořádají demonstrace a destabilizuje společnost nevíte zhola nic. Stejně tak o situaci v Babišově první rodině.

   Smazat
  4. 14:57 Souhlas pane všichni protinárodní zmetci spojte se a stejně nevyhrají.

   Smazat
  5. Když už ta uřvaná verbež má ruce s transparentem nahoře a volné kapsy, napakují se aspoň kapsáři, tentokrát zaslouženě.

   Smazat
  6. Moje přiznání: Za účast na demonstraci k 17. listopadu jsem dostal zaplaceno 2 500 Kč!
   19. 11. 2018 13:13:13
   Patrně i vy jste již během tohoto víkendu zaznamenali v médiích informace o tom, že ne vše kolem sobotní demonstrace na Staroměstském náměstí bylo tzv. "čisté". Dovolte mi proto, abych vás se svou osobní zkušeností seznámil i já.
   V sobotu 17. listopadu po obědě jsem se rozhodl, že si udělám pár fotografií podzimní Prahy.přistoupila ke mně sympatická dívka (patrně vysokoškolská studentka) a se slovy: "Chcete si přivydělat?" mě k sobě téměř až přivinula. "Ano." V ten moment mi dívka téměř až vrazila do ruky letáček s textem "Demisi!" a opodál stojící mladík přispěchal s transparentem "Babiše do koše!", který mi se stejnou razancí vložil do obou rukou. Dívka mi ještě stačila říci, že výplata bude po 20:00 před Domem u Zlatého prstenu v Týnské ulici, že dostanu 2 500 Kč na ruku a že musím předložit leták s textem "Demisi!", takže abych ho neztratil, jinak že bych nic nedostal. Chtěl jsem se jí zeptat, co to má celé vlastně znamenat, že ničemu z jejích slov nerozumím, že jsem si pouze přišel udělat pár snímků pražských památek, když v tom se celý průvod dal do pohybu a mně nezbylo nic jiného, než jít také...
   Čas plynul poměrně rychle i poté, co celý průvod dorazil na Staroměstské náměstí a netrvalo dlouho, bylo tu vytoužených 20:00. V ten moment se celé - do té doby stojící, náměstí dalo do pohybu směrem do navazující Týnské ulice, k Domu U Zlatého prstenu, k předem avizovanému výplatnímu místu. Ač početný dav čítal odhadem několik tisíc lidí, vše probíhalo naprosto hladce a já jsem tak již ve 20:45 hrdě třímal v ruce svých 2 500 Kč (a odznáček s podobiznou George Sorose k tomu)
   Je mi to upřímně líto, pane Babiši a slibuji Vám, že již nikdy podobnou chybu neudělám.

   Autor: Filip Fuchs | pondělí 19.11.2018 13:13 | karma článku: 48.37 | přečteno: 37318x
   Zdroj: https://filipfuchs.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=688445&fbclid=IwAR2j4uvk54Rf4c5OUZVYoJnjs_VS3pJlSb-keSX1YugLNFAN_5BiA0xAtEg

   Smazat
  7. Demokratická opozice dřív, než sundá Babiše, by měla mít plán a jistotu, že nevznikne Zemanova úřednická vláda, která udělá čistky na obraně a na vnitru (to pak zatočí s demokraty) a přiklepne megakšeft Rosatomu. Zemana pak nebude zajímat, že ve sněmovně bude většina proti jeho úřednické vládě - 101 hlasů měla Miroslava Němcová už v létě 2013 a Zeman to drze ignoroval a držel si dál vládu svých kámošů v čele s Rusnokem až do ledna 2014.

   . -Pokud demokraticka opozice tu jistotu a plán nemá, že tu nevznikne Zemanova vláda, tak sundat Babiše je stejný hazard, jako ta naivní demise demokratických ministrů v roce 1948, která pak umožnila Gottwaldovi udělat Vítězný únor a 40 let vlády jedné strany. Klidně tedy sundejte Babiše, pokud budete mít jistotu a plán, že se vlády nezmocní Zemanova parta nemilosrdných Putinizátorů.

   No nic ... uvidíme za pár týdnů .. přál bych si, aby to tak nedopadlo ... ale Zeman má úkoly od Putina (tak jako měl Gottwald úkoly od Stalina) a Zeman nechce ztrácet čas ... toho mu totiž moc (při jeho zdravotním stavu) nezbývá ... takže teď nebo nikdy.

   Ideální by tedy bylo odstranit z vlády zkompromitovaného Babiše, ale zároveň nepustit Zemanovu (Putinovu) partu k vládní moci - To je tedy úkol pro demokratickou opozici - vymyslet neprůstřelný plán na tuhle mocenskou operaci.

   Smazat
 2. Drahoš do žádné akademické obce nepatří. Pravidelně (týdně) nikde nepřednášel a žádnou učebnici nebo monografií nenapsal. Nevychovával doktorandy. Profesorem ho jmenovali ze setrvačností. Dřívějšímu předsedovi akademie věd prof. Zahradníkovi se vyrovnat nemůže. Ten na rozdíl od Drahoše všechno splňoval.

  Zase je tady pokus poštvat lidi proti profesorům univerzit, kterých se nikdo na nic neptá a jsou v podstatě zdánlivě pro současné mocné elity nepotřební.

  OdpovědětSmazat
 3. Tak ať profesoři učí mládež a nes..ou se do politiky.V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kteří profesoři se do politiky serou?

   Smazat
  2. 16:16 Zrovna ty, profesore.

   Smazat
  3. A co Fial (ODS), to není profesor? Ten se nes.re do politiky? A co rektoři, které Zeman nezve na Hrad?
   Ti se přece také politicky angažují. A bohužel proti našim národním zájmům!!!

   Smazat
  4. Když se někdo zeptá kteří profesoři se serou do český politiky, tak musí bejt úplně blbej... a tkovejch blbů je pak plnej staromák. Placený jsou jenom jejich vodiči.
   Naštěstí těch řvoucích blbů není mnoho. Když se v práglu chlubí 30-6O tisícovou účastí, tak to bude v reálu tak asi 15 tisíc zmanipulovanejch blbů což je necelý procento pržáků. Tedy skoro nikdo. Je to jen uřvaná pidimenšina ve volbách nevýznamná (voliči mirdy kalouska) a Babiš se z ní rozhodně neposere, není Fico.

   Smazat
 4. Další podobný pokus probíhá současně na Slovensku a týká se předsedy parlamentu Danka. Dokud si vládnoucí činitelé neuvědomí, že finančními podporami politickým neziskovkám si sami na sebe pletou bič.

  OdpovědětSmazat
 5. Neziskovky co vyvíjejí jakékoliv aktivity mimo charitu zakázat. První co je nutné prosadit je volební povinnost a odvolatelnost referendem kteréhokoliv člena parlamentu a vlády. Dále všechny zákony znova podrobit odsouhlasení referendem a nové schválit jen referendem. Když dokáží politici stále dokola mlátit prázdnou slámu tak bude lepší když se věnují výkladu zákonů aby občané měly přehled co budou schvalovat. Dále členi parlamentu a vlády musí veškeré další činosti spojené s účastí vykonávat v rámci svého platu. Nejde sedět jednou prdelí na dvou záchodech a nesmí po dobu výkonu vykonávat žádné další placená místa a zveřejňovat na konci roku své majetkové poměry. Zs budou paraziti řvát že to nebude chtít nikdo dělat což je při jejich platech a zvýhodnění blbost. Taktéž žádné náhrady ale poslaneckou platební kartu a tam platby všeho co je spojeno s výkonem funkce na účet parlamentu.

  OdpovědětSmazat
 6. Kdo organizuje a platí hon na premiéra? Velvyslanectví USA.
  Příští premiér si dá už pozor a dá souhlas, aby atomové elektrárny u nás stavěla americká Westnighaus. Jinými slovy, my desetimilionová země budeme zachraňovat krachující USA s 300 miliony obyvatel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Horší by bylo i to, že by si amici pod záminkou hlídání dostavby u nás zřídili voj.základny a o to tu běží.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. 16.29 Když chybí argumenty, nastupuje hulváctví. Amici se zadlužili, jinými slovy, žijí na úkor celého světa a jejich dolar nemá žádnou hodnotu, lae je podložen jejich atomovými raketami a tím, že v každém státě na světě mají pracovníky, kteří zelenými papírky korumpují Kalousky, Pospíšily, Fialy, a tito nechají ožebračovat vlastní národ. Fuj!!!

   Smazat
  4. G.B.Shaw: Moudrý napadne článek protiargumenty, hlupák autora článku.

   Smazat
  5. Ti naši "amíci" nenechávají nic náhodě. Své lidi si po celém světě cíleně připravují- viz stáž Bělobradka v USA těsně před nástupem do funkce. Tohle bylo příliš okaté, zpravidla se to děje dlouhodobě formou stáží, kurzů a pod s cílem vybavit tyto vytipované lidičky potřebnými vědomostmi, aby až to bylo potřeba věděli za co a jak mají bojovat (jak v černých národních"myslete politicky Jasánku!"). Když pak nadejde jejich doba tak je jim pomoženo do funkcí a je vymalováno. Ti lidé nebudou prosazovat zájmy ČR, ale především svých pasáků a vo tom to je. Takže v příštích volbách se pozajimejte i o životopis těch, které se chystáte volit, hodně Vám napoví.

   Smazat
  6. Elektrárnu chtějí řídit z Ameriky. Takže pak by bylo přímo nežádoucí, aby zde měli voj. základnu.

   Smazat
 7. "všechny zákony znova podrobit odsouhlasení referendem a nové schválit jen referendem."

  Je vidět, že vůbec netušíš o čem blekotáš.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takže dál se řídit zákony prosazenými nejpracovitějším poslance na věky věkův ámen doktorem všech věd Bendou.

   Smazat
 8. Kdo to platil,no předce děda večerníček Sorosh co neví kde je Československo podle kavárnikú havloidú.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V lednu to bude 25 let, co Československo umřelo, čest jeho památce- byla to má rodná země
   ST

   Smazat
 9. ČSSD odejde během hlasování o důvěře vládě ze sálu. Paradoxně tak podrží Babiše
  Redakce Seznam
  21.11.2018- 16:15

  Co s nimi, odvolat!!!! Sedí jen na plném "korytu". Jsou to lidé bez charakteru a poctivého chování.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:45-považuji to za správné řešení, někteří z nich by se "mohli" splést a hlasovat pro. Tím pádem si mohou v klidu při kávě popovídat s SPD.

   Smazat
  2. PS. Souběžně jsem poslouchal Kuberu na Ro+ a jak jsem předpokládal, ač je z ODS, další normální člověk ve správné funkci!

   Smazat
  3. A to si představte že mají tu drzost se ve svých sidlech odvolávat na své členy z doby kdy Česká sociální demokracie ještě chránila zájmy těch, kdo ji založili, tj. dělníků a ani se když jdou kolem fotek hrdinů té doby dávno minulé nečervenají a nestydí- měli by chodit kolem památníků těchto lidí kanály! Nejhorší lůza snad horší, než vykonávající. To radši Míru Kradouska, u toho všichni hned vědí vo co jde.

   Smazat
  4. ČSSD je strana b.bů či vychcánků, kteří jen sají a nic neumí. Až budou volby to se na nich národ "vyřádí".

   Smazat
  5. Žádná historická změna. TAK TO BYLO VŽDYCKY.

   Smazat
  6. Čssd podržela kdy- a komukoiliv.

   Smazat
 10. 16:29
  Za to ty si moc rozumu nepobral, o rozhledu ani nemluvě, vygume. Přesně o to jde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A tady to máš, Einsteine.

   http://www.world-nuclear-news.org/Articles/CEZ-to-test-use-of-Westinghouse-fuel-at-Temelin-1

   Smazat
 11. Anonymní21. listopadu 2018 16:16
  A kteří profesoři se do politiky serou?
  ============================================================
  Např. soudruh (od svých 17 let) prof. Zíma, rektor UK s jeho projevem o demokracii 17.11., prázdná hlavo.

  OdpovědětSmazat
 12. Pane Babiši,
  nejste ani první, ani poslední, koho lokajové diktatury kapitálu denuncují. Prostě diktatura kapitálu ve Vás vidí od prvopočátku svého nepřítele a nesmíte se divit! Nutit kapitalisty platit daně a naopak jim bránit, aby je nakradli si zpět ve státní pokladně, kam je musí posílat zaměstnanci, to je na pováženou. Dokonce uvažovat, že by se měl udělat konec s tunelováním státu a občanů kapitálem, to je pro kapitál krajní drzost. Dostal jste se prostě do střetu s diktaturou kapitálu, kterou v politice zastupují politické loutky a maňásci, ať již v neobčanské nedemokratické straně, či političtí piráti a teroristé všeho druhu, partajní sTOPkaři, vozící se jako černo na bedrech státu, také luďáci se svými gardami, prostě všichni, co se sdružili do parlamentního opozičního protidemokratického bloku a celý fanklub kapitalistické totality. Tak jste ve střetu zájmů druhých!!! Vaše tvrdohlavost je Vám ke cti, den ze dne je zřejmější, že jste zachráncem Česka, jejich občanů, ač rodem Slovák! Blahopřeji Vám k tomu, že máte nervy jako špagáty a nehodláte uhnout desinformačním, propagandistickým kampaním parlamentních žvanilů. Že nehodláte uhnout ani pod hrozbou vykonstruovaných žalob a soudních procesů. Že neuhýbáte ani v okamžiku, kdy nejpodlejší a nejodpornější medializátoři české historie se pokusili Vás umlčet zatažením Vaší rodiny do své vlastní žumpy. To víte, za kapitalismu je vše za peníze a ta diktatura kapitálu, která se postavila do čela boje proti Vám, nešetří penězi na korupci pouličních křiklounů, aby i s jejich pomocí zničila český stát a národ a také Vás, jako hlavní překážku pro její sadomasochistické choutky.
  Držíme palce, stejně jako Zemanovi! A těm, co vedou zákeřnou a podlou osobní válku proti Vám a našemu státu přejeme, aby se zalkli svojí prolhaností a udávili svojí chtivostí. Ano tito boys jdou přes mrtvoly a spoléhají na setrvání náklonnosi sloupů republiky pro jejich hrátky s osudem Česka!
  Přeji Vám hodně sil a mnoho zdaru ve Vašem konání.
  Za slušnou většinu Čechů Karel Tybera.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Karle, obsahově správně ale méně pathosu. Navíc slovník mi něco připomíná, snad si vzpomenu.

   Smazat
  2. Ad 17:23. Už jste si vzpomněl, co vám výše napsané připomnělo? Pravdu. A to je dost bolavé místo, s pravdou se člověk špatně smiřuje. Pravda nemá nějakou historii, filosofickou vazbu, spojení s režimem. Ta sprostá pravda jde dokonce přes notorické lháře, jako přes mrtvoly!

   Smazat
  3. 17:54-nemusel jsem vzpomínat, věděl jsem vše od přečtení.

   Smazat
  4. PS. aby bylo jasno, považuji se za slušnou menšinu.

   Smazat
 13. Čo za liek implatovať na Havloidov,mne tá sebranka ale naozaj tá Havloidnokavárenská sebranka mi pripomína zväz socialistckej mládeže,u nás na Slovensku tá téma rezonuje.Len nech si dajú tie eurohavädá bacha na nás,lebo príde na roxorovú odmenu od nás ľudí a potomkov našich predkov.Som Lívia a som Rudolf Vasky.From of Lívija a from of Rudolf Vasky.

  OdpovědětSmazat
 14. Nedajme sa braťia,musíme držať spolu,kašlite na maimstrémové média.Slovodny Vysielac cz a Infovojna.

  OdpovědětSmazat
 15. Ondra Babisu sa stal nepriatelom c.1 ked v snemovni CR vymenoval skoro vsetky zlodejiny svojich kolegov a bolo jasne ze kradnut s nimi nebude . Osobne si myslim , ze ak Ondra pobral nejake dtacie neopravnene a sud to preukaze , nema problem zaplatit 50 melounu lavou-zadnou .Ale co ceske geny Kalousek a Vondra , ktory obrali stat o 360 melounu v Promopro a nik nezaluje , nevlaci po namestiach ! jozka zo slovenska

  OdpovědětSmazat
 16. Ad 17:48 - On už těch údajně zneužitých 50 milionů dávno vrátil státu, jest-li ten do Bruselu? Spíše pak putovaly do kapes těch křiklounů.

  OdpovědětSmazat
 17. PŘIŠIL ČAS SEZNAMŮ JMEN ZLOČINCŮ, CO NIČÍ VLAST ČECŮ a MORAVANŮ!
  PŘIŠEL ČAS TRESTNÍCH OZNÁMENÍ NA ZLOČINCE Z ODS, KDU, STAN, PIRÁTŮ, UNIE SVOBODY, ODA, KDS, OF a PŘEDEVŠÍM VŠECH ČLENŮ TOP 009!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  PŘIŠEL ČAS PROHLÁSIT VŠECHNY HOSPODÁŘSKÉ TRESTNÉ ČINY SPÁCHANÉ od 18. LISTOPADU 1989 až DODNES ZA NEPROMLČITELNÉ ZLOČINY, KTERÉ PACHATELÉ ZAPLATÍ SPOLEČNĚ S PŘÍMÝMI PŘÍBUZNÝMI A JEJICH VEŠKERÝMI PŘÍBUZNÝMI,DĚTMI, VNUKY a PRAVNUKY PROPADNUTÍM MAJETKŮ a DVACETI PĚTI LÉTY NUCENÝCH PRACÍ!
  STEJNĚ TAK BUDOU POTRESTÁNI ZÁKONODÁRCI A JEJICH RODINY A VŠICHNI PŘÍSLUŠNÍCI JUSTICE.

  VYJÍMKU MAJÍ JEN TI, KTEŘÍ PROTI TOMUTO OKUPAČNÍMU REŽIMU PROTESTOVALI A PROKAZATELNĚ BOJOVALI PO DOBU DELŠÍ NEŽ DESET ROKŮ!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neblazni. To bys musel nastoupit do vezeni, protoze prvni by sli sedet nomenklaturni rude kadry.

   Smazat
  2. Jen podle tvých nablblých měřítek. "Nomenklaturní rudé kádry" jsou už dávno v důchodu nebo na marách. A za co bys je chtěl trestat? Že ti lidé stavěli byty pro lidi, že stavěli fabriky, aby lidi měli práci? Že zavedli přísné potravinové normy, aby lidi nebyli tráveni?
   Prosím tě, napiš, za co bys je trestal?

   MM

   Smazat
  3. Treba za to, ze znarodnenim okradli veskere obyvatelstvo. A i ty nejmensi vlastniky tzv. menovou reformou. Rudi loupeznici.

   Smazat
  4. 20:12
   Za vlastizradu, Za to, že vraždili své spoluobčany. Za to, že zavřeli lidi na 40 let do koncentráku za zadrátovanými hranicemi. Za to, že si ukradli moc a bez jakéhokoli morálního nebo právního základu vládli většině. Za to, že jsme po 40 letech vaší vlády zaostávali ve většině oblastí za západem o 20 let. atd atd.

   Raději mlč a šoupej nohama.

   Smazat
  5. 19:25, TY JDI UŽ TAKY DO PRDELE, TY FÍZLE UDAVAČSKEJ, JAK MAJOR ZEMAN PO ŠKOLENÍ POLITRUKŮ STB, TAKY TAK SPOCENEJ, ČUCHNI SI POD PÁŽDÍ, SMRDÍŠ AŽ DO BRUNTÁLA!!!!!!!!!!

   Smazat
  6. Běžte se realizovat na ruskou hranici, "spoluobčane 2125".

   Smazat
  7. Co ukradly a odvezly na demokratický západ? Byly to sráči tohle jsou machři chčijou nám na hlavy a chtějí abychom křičely že prší.

   Smazat
  8. 21:25 MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky i na hlavu.
   Vyrábí fa. RADOSTA se re o.
   Pomohou i tobě, kluku uhrovitá.

   Smazat
  9. 17:19 To ty si zesranej putleroffskejma hovnama i bez laxativ od toho škaredýho mozolu, kterej ti místo hlavy vyrašil z rachitickýho trupiska až k děravým fuseklím na smrdutých haxnách čouhajících z laciných východoněmeckých polobotek, cos zdědil po svým udavačkým fotroj, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
 18. Jak to tak čtu, ty různé pohledy na naše domácí hnízdečko a historii - tak ty příspěvky jsou výplodem rozvášněných mozků se ztrátou smyslu pro fakta. Správně: nezapomínejme na minulost, ale hlavně napravujme současnost. Nemusíme proto, že naše minulost byla špatná, trpět ještě horší současnost. To je zbytečné sebemrskačství, oživováním neřádů minulosti tolerovat ještě větší neřád současnosti. A to šílenství diktatury kapitálu, které prožíváme, skutečně překonává co jsme třeba si za socíku užili! Ano, socík znárodnil majetek za půl bilikonu Kč. Ale proto nemáme zavírat oči nad tím, že kapitalismus ukradl z národního majetku za 7 bilionů Kč a další 3,5 bilionů Kč pak přímo občanům za kapsy - jejich zadlužením! Ano socanské soudy nadržovali dělníkům a rolníkům a byly podezíravé ke kapitalistům. Ale proč se musí přesně obráceně chovat dnes soudy kapitalistické? Ano, měnová reforma 1953 odsála finance válečným a poválečným keťasům, šmelinářům, černému obchodu, vekslákům a bezcenné úspory z dob vlády Adolfa Hitlera. Ale proč ze socanské koruny v r. 1989 nám dnes zbylo s bídou 8 haléřů - tedy nula! Proč z loutkového parlamentu za socíku, kde poslanci pobírali 2 tisíce Kč, došlo k přetvoření v parlament maňáskový s příjmy na "hlavu" včetně náhrad cca 150 tisíc Kč měsíčně? Atd. Tedy proč jsme z louže před r. 1989 se museli dostat pod okap či spíše do "jímky" po r. 1989?

  OdpovědětSmazat
 19. Převrat definitivně zkrachoval. Únos na Krym je vyfabulovaný, na AE je fotka soudního rozhodnutí o nucené hospitalizaci Babiše mladšího.
  https://aeronet.cz/news/vykrikoval-holokaust-telepatie-vybusny-soudni-prikaz-o-hospitalizaci-andreje-babise-juniora-je-venku-v-roce-2015-pobihal-okolo-dalnice-d1-a-vykrikoval-ze-je-barack-obama-george-clooney/

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.