Reklama

úterý 27. listopadu 2018

Většina Čechů prý Babišovi nevěří, aneb co říká průzkum jedné a téže agentury.

Jiří Baťa
27. 11. 2018
Podle průzkumu agentury Kantar CZ.,premiérovi Andreji Babišovi aktuálně věří jen 37 % lidí, šest z deseti Čechů předsedovi vlády Babišovi nedůvěřuje (jde tedy o 60%). Toto je velmi zajímavé zjištění zvláště, zadala-li si průzkum „objektivní“ a „důvěryhodná“ veřejnoprávní Česká televize, se kterou agentura Kantar CZ v oblasti VVM dlouhodobě spolupracuje. Škoda, že agentura také neuvedla v jaké lokalitě nebo regionu ČR byl průzkum, kterého se údajně účastnilo tisíc respondentů, prováděn, Avšak ani v případě uvedení lokality by se výsledky nezměnily a ani nestoupla jejich validita. Důvěra občanů (nejen v A.Babiše, případně M. Zemana, ale obecně) totiž nestojí jenom na průzkumu na základě příležitostné, navíc opozicí vyprovokované situaci, ale na regulérních demokratických volbách.

Je tu však ještě jedna pozoruhodnost a sice, že stejnou agenturou Kantar CZ byl ve dnech 4.- 24. listopadu 2018 rovněž pro Českou televizi proveden průzkum, jak by dnes dopadly volby do Sněmovny. Průzkum byl proveden již po zjištění informací týkající se A. Babiše ml., a jsou na svém významu o mnoho důležitější. Podle tohoto průzkumu by totiž hnutí ANO dostalo cca 29,5 % hlasů druhé ODS 14,5 % hlasů, třetí Piráty by volilo 14% občanů, KSČM 10%, ČSSD 9%, SPD 7,5 % atd., s tím, že např. KDU- ČSL by se do Sněmovny dostalo jen tak tak a STAN se 4% a TOP 09 s 3% už vůbec ne.

Faktem je, že výsledky tohoto průzkumu se do značné míry liší od jiných agentur pro průzkum veřejného mínění, což má však své specifické důvody.

Průzkum, kolik premiérovi Babišovi věří nebo nevěří Čechů se jeví jako ne zcela relevantní, věrohodný. Jednak proto, že průzkum rozhodně nepředstavuje ideální reprezentační vzorek respondentů z řad občanů ČR a dále, že sama objednávka ze strany ČT již dává tušit, jaký by měl být výsledek průzkumu . Rozložení hlasů pro případné volby do Sněmovny je však také dostatečně výmluvné pro to, aby bylo možno usoudit, že navzdory nedůvěře Andreji Babišovi by pro hnutí ANO hlasovalo 30 % voličů! To svědčí o tom, že proklamovaná nedůvěra v A. Babiše neznamená nedůvěru v ANO.

Jinými slovy, jakkoli je mnohými politiky A. Babiš prezentován jako člověk, bez kterého se (prý) hnutí ANO neobejde, že je na něm závislé atd., je výsledek průzkumu natolik přesvědčivý, že to vyvrací všechny tyto úvahy a mýty. Ostatně, i kdyby tomu tak bylo, žádná jiná politická strana se nemůže chlubit takovou vůdčí osobností, jakou je Andrej Babiš pro ANO ( dříve snad jen kníže Kchárl s čírem v TOP 09)! Že takového člověka má hnutí ASNO je jim jen ke cti a dokazuje to neschopnost, resp. závist jiných politických subjektů, že takvého čověkla ve svém středu nemají! S malou nadsázkou lze hodnotit postavení hnutí ANO versus Andrej Babiš na bázi známého husitského hesla „Jeden za všechny, všichni za jednoho“! To dává smysl i ze zjištění či průzkumu, provedeného agenturou Kantar CZ. Je zřejmé, že „výsledek“ průzkumu agentury Kantar CZ může být pro některé lidi povzbuzující, v podstatě však jde jen o bouři vody ve sklenici. Ostatně jako celá kauza Čapí hnízdo.

50 komentářů :

 1. No jo opět průzkum z Prahy a ten model voleb je naprosto k smíchu. Pro čt vše je jasné jen hloupé kecy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Praha už dávno není ČR a natožto Morava...Praha je oficielně jednou ze Spolkových zemí,tak buďte té lásky a nezatahujte nás tam, vy menševici,ten desetinásobný zbytek Republiky,...můžeme vám pomoci tím,že vám vybudujeme Pražskou zeď,po vzoru té Berlínské.....ostudu a bordel nám tu dělat nebudete,vy závistníci a nenávistníci.....

   Smazat
  2. Takto položená otázka nic neřeší. Důležité jsou volby a snad i průzkum, kolik lidí dá té nebo oné straně hlas. A pokud dá Babišově ANO hlas 30% lidí, bude naprosto spokojen, protože se taková strana dá jen těžko odsunout na vedlejší kolej a defakto určuje téměř vždy směřování země. Současné kampaň malých stran typu STaN, TOP09 a podobných lidi spíše upevní v názoru, že ANO je to správné a jejich lídrovi je ubližováno novinářskými hyenami. Ani demonstrace v Praze za účasti několika tisíc lidí nic neřeší. Snad, kdyby pravice sehnala na jednu demonstraci milion lidí, ale to se jen tak nestane, protože nejsou schopni dát dohromady ani ten milion podpisů na petici za odvolání Babiše...

   Smazat
  3. Pro mě osobně
   je nejdůvěryhodnější stranou KSČM.
   A to přesto, že jejich volební reference jdou dolů.

   Já totiž spojuji důvěryhodnost s vlastenectvím a jasným postojem ke zločinné zahraniční politice USA.

   Malý,už pro většinu davu zapomenutý příklad :
   (Paměť davu je plus minus 14 dnů.)

   Docela nedávno navštívil parlament ČR reprezentant válečnické politiky USA, Ryan.
   Přednesl projev,plný falše a pokrytectví, neboť účel jeho, prý soukromé návštěvy, byl jediný - Nikulin.

   Před jeho projevem pouze poslanci za KSČM odešli ze sálu, ostatní podlézavá chátra zůstala a na závěr mu horlivě tleskali ve stoje...

   A takové sebrance má občan projevovat nějakou důvěru ?!
   Jen na okraj - naposledy jsem volil v prvních svobodných volbách po r. 89, pak už mně to bylo jasné,kam to spěje a dalších "voleb" jsem se už nezúčastnil.
   Kdo z vás ovládá němčinu a sleduje tamější vývoj, tomu musí být jasné, jak to dopadne i u nás.

   Smazat
  4. Je třeba odpojit agenturu od peněz z neziskovek a agentura bude "fungovat" jinak.

   Smazat
  5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  6. 21:36 Fašistická lůza vládnout nebude pá pa.

   Smazat
  7. 0:12 Leda tuná řádila lůza, čecháčkovští podlidé, jak je definoval americký historik L. Stoddard - ubožáci nesmíření s etablovaným řádem nerovnostářské společnosti, kde jsou nuceni hrát roli proletářů! Ti ano, ti stavěli různý ty barikády když už válka skončila, hlásili se do R(abujících)evolučních gard aby si naloupili německý majetek, znárodňovali a volili komunisty. To skuteční lidé, na nichž řád světa stojí, tak ti stříleli a pak emigrovali nebo aspoň odešli tam, kde může schopný muž dosáhnout postavení jaké mu přináleží ... a nová generace bojovníků za skutečnou Evropu vznikla, když neo-bolševické Rusko zahájilo nevyhlášenou válku na Ukrajině, zatímco multikulturní EU, plná opovržení pro evropskou identitu, udělala totéž v Evropě.

   Sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 2. Největší preference má určitě Drahoš, tedy ten, který v televizním vystoupení národu sdělil, že když bude zvolen, bude prezidentem horních deseti tisíc občanů, protože těch ostatních deset milionů ho nezajímá. Pražská kavárna plně stojí za svým Drahošem a proto také určitě Drahoš má největší preference.

  OdpovědětSmazat
 3. Není jasné kolik lidí věří průzkumům veřejného mínění. Agentury, které tyto průzkumy vyrábějí na zakázku by si měly udělat průzkum, zda jim vůbec někdo věří, ale to není asi podstatné, Hlavně je, že ti co to objednávají a provádějí si myslí, že tím ovlivňují veřejné mínění, což je také diskutabilní.

  OdpovědětSmazat
 4. No podle logiky této agentury by strana,která ve volbách dosáhne 40.procent hlasů což je sen všech partají tak by do sněmovny nemohla protože ji 60. procent voličů nechce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 9:00 - toto je pádný argument na všechny ty bláboly, kolik to občanů nepodporuje Babiše, prezidenta,.., ale už vůbec nezdůrazňuje, že např. TOP nechce ve volbách 97 % občanů! Prostě - od hloupých, hloupé a hloupým!

   Smazat
 5. Babiš má své mouchy, ale věřím mu víc jak současné ČSSD a parlamentnímu demobloku

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono je totiž podstatné, z čeho máme na výběr, že? Takže souhlas s vámi, nic dramatického.

   Smazat
 6. Hmm, proč nenapíší, že voliči jiných politiků nemají důvod věřit Babišovi, nejsou-li blázni nebo idioti, jako z voličů jiných stran, než TOP 09 či ODS (jejímž heraldickým ptákem je známá MODRÁ STRAKA), nevěří cca 96% Kalouskovi a 85% Fialovi, o Miruně nemluvě?

  OdpovědětSmazat
 7. Mno, pane Baťo, s tím "jeden za všechny, všichni za jednoho" jsem slýchával a četl, že bylo heslem Tří mušketýrů Alexandra Dumase a ejhle, ono Husitů?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 9:40 - mno, to Vám možná něco uteklo z Jiráska!

   Smazat
  2. Ne ne, s tímto heslem nemá Jirásek nic společného, to bylo heslo mušketýrů. Husiti měli heslo "Na množství nehleďte...".

   Smazat
 8. K "české" tele vizi a jejich kantaru je zbytečné se vyjadřovat.
  Dělal jsem si průzkum v rodině (jako kantar ve své) a vyšlo
  mi, že to je 99,9 % pro mě.

  OdpovědětSmazat
 9. Volební výsledek Babišovy partaje odpovídá přibližným 30 % voličů, a stejně tak tomu odpovídají i další aktualizované průzkumy volebních preferencí (CVVM aj.).
  Takže tento jmenovitý průzkum agentury Kantar CZ je pro Babiše i příznivým poznáním, že se těší důvěře i mezi 7 % dalších dotázaných osob, které jeho hnutí nevolily a ani se k tomu nechystají.

  OdpovědětSmazat
 10. Také jistý Komárek, který se popásl na ANO a když se nafouk, tak z ANO ufouk a nyní se živí pomlouváním Babiše. Holt nuly, ty mají vždy nejvíce keců. A když jsou to navíc zrádci sebe sama, veksláci vlastní víry z profitu, tak to jsou ti praví poskoci a loutky kapitálu.

  OdpovědětSmazat
 11. Kdo si vedl ve statistikách lépe - který premiér - 37 %? A navíc znáte to s těmi statistikami - jako v tom vtipu o odboji. 50 jich bojovalo, z toho 500 hrdinně padlo, zbývajících 5 ticíc bylo vyznamenáno řády a 50 tisíc bere veteránskou rentu.
  Přes veškerou masáž medií a snahu medializátorů diskreditovat Babiše, přes veškeré konfabulované kauzy o Babišoví a pomluvy, podrazy 37 %! Kolik by to bylo, kdyby !mejnstrým" nelhal, nelhal a nelhal! Jenže PRAVDA, ta je nezajímavá, neprodejná, ta se dá jen zadupávat do země nebo cupovat na prezidentské standartě k potěše pražské kavárny, která žije, ba přímo lží jen kypí!
  Autor se táže, kde byl průzkum důvěry v Babiše prováděn. Já to vím zcela přesně: po pražských kavárnách! Proto ten výsledek je pro Babiše lepší než se očekávalo! A to je dost velké zklamání!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento průzkum byl zřejmě prováděn na Václavském náměstí 17.11.18.

   Smazat
  2. Nevolnická lumpenproletářská lůza si dokoulela žvanila Miloše na hrad a opičáka Bureše do vlády, jako hovnivál svou hladovou, smrdutou avšak prázdnou a prolhanou estébáckou kuličku. ANO, bude ještě hůř!

   Smazat
 12. Anketa na PL.Otázka:"Myslíte si,že by měl Babiš odstoupit?"
  Odpověď:NE 88% , ANO 12%. Hlasovalo cca 35 tisíc respondentů.
  Ještě nějaké otázky? Například k objektivnosti ČT24?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Komunisti měli propagandu méně agresivní,méně vylhanou..Neměli lidi za blby ,nepodcenovali je tolik-báli se!!!

   Smazat
  2. Babiš překáží prolhaným cizokrajným zlodějům.

   Smazat
  3. To je neco jineho...Ja take nechci,aby odstoupil....Menit situaci v demokracii maji pouze lide ve volbach (za 4 roky,pokud neni navazany na jiz vladnouci mafie,nema nikdo sanci na nejake primo radikalni zmeny)

   Smazat
  4. TA OTÁZKA, JAK TO BYLO S PRAVDOU ZA SOCÍKU, NENÍ NEZAJÍMAVÁ. Skutečně byl tehdejší "mejnstrým" mazaný, on nelhal, ale když měl říci pravdu, která mu nevyhovovala, tak mlčel. To je ten rozdíl, že kapitál se nestydí "statečně" a bez uzardění lhát!

   Smazat
  5. Ad 17:00 - souhlasím, cenný postřeh!

   Smazat
 13. Uvědomte si, že ČT a Čro je banda největších hajzlů v prolhaných médií.Patří je buď ignorovat nebo utáhnout cestu našich peněz k těmto hajzlům a to, že ani stávající poslanci tento stav ignorují a nekonají kroky ke změně svědčí o tom,že těchto hajzlů se bojí,protože tito hajzlové v čt a čro na ně něco mají.

  OdpovědětSmazat
 14. Akce! ... únos, zastrašování atd. vše nese povědomý rukopis

  V procesech jako na divadle se inscenuje budoucí pravda.


  1. ČÁST

  „Každý strom pozná se po svém ovoci.“ (Lukáš 6, 44)

  Můj zvídavý vnouček, digitální domorodec, často hudrá, že jediné, co ho při učení nebaví, je rukou-psaní. Nechápe jeho smysl, když běžně komunikuje, a to i se mnou, přes počítač.
  Až bude trochu větší, pokusím se mu vysvětlit, jak je důležité udržet si autentický lidský otisk ve všem, v řeči, v myšlení, v každé lidské činnosti - a dvojnásob právě v digitální době.
  Každý máme jinou ruku, jiné otisky prstů, jiné geny, jiné duševní ustrojení.
  Digitální doba to maže. Už ze slovního základu „rukou psaný spis“ je zjevné, že na rozdíl od klávesnice, z níž grafolog nic nevyčte, každý rukopis znamená autentický otisk osobnosti.
  A ledacos na píšícího – nezávisle na jeho vůli, někdy dokonce proti jeho vůli – prozradí.

  I.
  Autentický rukopis mají ale i politické události, kriminální činy (vzpomeňme na Čapkovy detektivní povídky), ale i strany a organizace. Existuje i cosi jako „rukopis“ partajní fráze – i ten prozrazuje na mluvčího skrytou pravdu, kterou jeho řeč zakrývá.
  Nic tak neprozradilo pravdu o minulém režimu jako řeč jeho špičky Miloše Jakeše na Červeném Hrádku v červenci 1989: to byl opravdu nezaměnitelný rukopis, který mluvil za stohy politologických analýz.

  Typickým „poznávacím“ rukopisem práce vyšetřovatelů proslulých firem značky KGB / NKVD / GRU či StB bylo, že, na rozdíl od jejich „sesterského“ dvojčete GESTAPA, nehledali při výslechu pravdu (o svých nepřátelích, o odboji), nýbrž doznání.
  Pravda je nezajímala. Pravdu inscenovali – tím, že oběť donutili přiznat se k tomu, co nespáchala.
  Vejít se do „role“, jako na divadle.

  A k tomu by měl říci své, řekl jsem si před časem, nikoli právník nebo politolog, ale teatrolog. Proto jsem napsal a u nás i v zahraničí několikrát publikoval analýzu procesu s Miladou Horákovou jako divadelní inscenaci („Teatralita politického procesu“) – s použitím veškerého teatrologického nádobíčka při rozboru jednotlivých rolí, typů a metod herectví.

  I s ohledem na to, že režie nebyla jen domácí, režijní dohled byl svěřen hostujícím profesionálům. „Nepotřebujeme z nich vymlátit pravdu, pravdou bude jejich doznání“ – tak zněla odborná rada sovětských poradců Lichačeva a Makarova.
  Donuťte je naši pravdu zahrát a tu pak inscenujte! Ostatní atributy vyšetřování (mučení, vyhrožování dětem včetně únosů, spánkový deficit, drogy, deportace – a na druhé straně jako sladké vykoupení nabídka ke spolupráci) necháme na vás, ale základ rukopisu budiž „naučit je roli“.

  Myslel jsem si, když jsem psal svou studii o zcizujícím „epickém herectví“ obětí a naopak, že píšu o historii.
  Po prohlášení exmanželky premiéra na kameru, po jejím nejistém klopení očí do předepsaného „taháku“ a jejím mechanickém memorování nacvičených vět, týchž, jimiž nás kolovrátek jejího manžela obšťastňuje dnes a denně, po tom všem mi jasně naskočil povědomý rukopis.

  Tím samozřejmě v nejmenším nesrovnávám dnešní poměry včetně soudnictví s padesátými léty – mluvím pouze o jistém nezaměnitelném rukopisu. V padesátých letech bojovali nechtění „herci“ doslova o život („neodchýlíte-li se slůvkem od své role, vyhrajete život“, bylo jim řečeno).

  Čím vyhrožoval náš estébák své bývalé ženě (o nátlaku na ni psal v sms Seznamu doličně i její syn), aby ji donutil chovat se úplně jinak, než předtím na nahrávce téhož Seznamu, nevím.
  Co ale vím určitě, jako autor zmíněné studie, který nakoukal desítky hodin podobně nafilmovaných výpovědí nedobrovolných herců z padesátých let, je rozpoznání hereckého výkonu podle známého rukopisu.

  OdpovědětSmazat
 15. Akce! ... únos, zastrašování atd. vše nese povědomý rukopis

  V procesech jako na divadle se inscenuje budoucí pravda.

  2. ČÁST


  II.
  Pravda – vnější atributy rukopisu z padesátých let se v dalším půlstoletí podstatně zmodernizovaly a zkultivovaly. Namísto gulagů nastupují psychiatrické léčebny, namísto Berijových goril krásné agentky.
  A přitom únosy dětí, tajné deportace, dezinformace, drogy, injekce, vydírání – tyto praktiky trvají dál, ty patří k trvalým znakům rukopisu.
  Nepohodlný je ale nově prohlášen za blázna (a v očích přizpůsobivé masy také „bláznem“ byl – jen blázen se přece bouří proti všemocnému státu; a syn, co se vzbouří proti otci, jemuž patří veškerá moc v zemi, musí být bláznem dvojnásob).
  A vždy se najdou renomované ústavy a ochotní psychiatři s vazbami na politiky (u nás navíc na Rusko), kteří přispěchají na pomoc. A – aniž nepohodlnou osobu nechají vyšetřit nezávislou komisí – prohlásí ji za blázna (někdy bývají oběťmi, jako v béčkové krimi, i korunní svědkové soudních procesů).

  Dosaďte si hypoteticky do schématu tohoto rukopisu kauzu obviněného premiéra (krycí jméno Bureš), jeho spojence z KSČM (krycí jméno Falmer), do Ruska uneseného syna, jehož je třeba uklidit před vyšetřovateli a jemuž osladí deportaci krásnou agentkou - a závěry o povaze rukopisu si udělejte sami.

  A nezapomeňte přitom ani na vteřinu, že téměř polovinu dnešního světa mocensky ovládá bývalý kágébák.
  A byl by zázrak, kdyby neměl už dávno na globální šachovnici rozestavěné své pěšce, střelce a koně také u nás.


  A z jakého jiného jsou asi materiálu, než z materiálu bývalých estébáků?


  Vladimír Just

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nějaký další výblitek od Vladimíra Justa by nebyl ?

   Smazat
  2. MÁŠ LI BOL, JUST SI VEZMI RADOSTOL ! Kvalitní srací kapky, jediné na trrrhu.

   Smazat
  3. 14:41 To ty si zesranej putleroffskejma hovnama i bez laxativ od toho škaredýho mozolu, kterej ti místo hlavy vyrašil z rachitickýho trupiska až k děravým fuseklím na smrdutých haxnách čouhajících z laciných východoněmeckých polobotek, cos zdědil po svým udavačkým fotroj, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Smazat
 16. Anonymní 10:54 to se mi líbí.To je stejné jako ve Švejkovi,kde je psáno:mrtvý utržil 6 bodných ran,z toho tucet smrtelných.Výborný a jako s těma bojovníkama.Je to stejné jako když partyzáni ještě 15 květná podřezávali telefoní sloupy!!!!!

  OdpovědětSmazat
 17. Není ten Just náhodou Radosta-radostol,stejné vyjadřování a stejné bláboly.Za první republiky byl proti Radostů-Justům prostředek zvaný Darmol,asi měl stejné účinky jako Radostol.V reklamě na tento výrobek bylo psáno:mášli bol vem Darmol,pardon Radostol!

  OdpovědětSmazat
 18. No, pane Juste, to je zase snůška blábolů. To se ani trochu nestydíte? V.J.Horák

  OdpovědětSmazat
 19. Zdá se, že Nová republika změnila, popř. brzy změní majitele. Škoda, nebyl to špatný server. Něco podobného postihlo před léty Blisty. Je to ale deprimující vidět, jak jde všecko do kopru....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Říká se, "buďto blbý, nebo navedený". Jsem ale zatím dalek myslet si o panu Baťovi, že je blb. Nebo fakt sakra je?

   Smazat
  2. Nevynucujte si nic..mejte na clanek vlastni nazor,to snad proboha staci

   Smazat
  3. Přestaňme si hrát na to, že NR je něco víc, než běžný tu dobře, jindy mizerně z ruštiny přeloženej putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené a placené tímto gangem kremlovorů!- https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
 20. Ja mu take neverim,ale to neznamena,ze budu pristupovat na ruzne manipulativni primo komedie....Jsem toho nazoru,ze kazdy se musi historicky znemoznit sam

  OdpovědětSmazat
 21. I já, jako mnozí zde, se musím dušovat, že jsem Babiše nevolil. Volím od jisté doby politické otloukánky, své
  dřívější ne přátele, Ukomunisty.
  Ale ve zdejším politickém hnojišti nic jiného nezbývá, než
  věřit, Babišovi. Tím neříkám, že volit. Na to je i tak zatím
  čas.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mne take nevadi, tedy krome Dolejse...Jejich nazory jsou casto rozumne a k veci...Jenze podle mne nemaji sanci neco zmenit....a protoze chci v prvni rade zmenu celeho politickeho systemu,musim volit jinak

   Smazat
 22. Proč příslušná agentura nezveřejnila komu občané důvěřují více než Babišovi. Snad šláfenbergovi, němcové, langšádlové, či snad Kalouskovi, manekýnovi Fialovi, to by mne skutečně zajímalo, kdo by mohl Babiše nahradit z těchto snažících se "celebrit".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč? Protože to není agentura, ale další Sorošova neziskovka, jejíž zisky platíme my!

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.