Reklama

čtvrtek 29. listopadu 2018

Všechno svádíme na ruské agenty, potácející se Juncker ale Evropě škodí mnohem víc, říká Bašta

29. 11. 2018
https://video.info.cz/strunc/vsechno-svadime-na-ruske-agenty-potacejici-se-juncker-ale-evrope-skodi-mnohem-vic-rika-basta-38369.html

12 komentářů :

 1. Juncker se potácí úmyslně. Vzdělaná kulturní Evropa je nežádoucí. Nic tak nezesměšní evropskou civilizaci jako takovéhle "elity"..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ta italska placka je take dobra...ale nejlepsi je normalizacni soudruh Verhofstadt (sef ALDE)

   Smazat
 2. Bašta žvaní, žvaní a žvaní. Shrňme si fakta:

  1. Most je průjezdný jen v jednom poli. Pro vyloučení nehod je třeba lodě řadit, aby proplouvaly postupně a nevznikla tam tlačenice. Jedná se o majetek Ruska a je na Rusech proplutí organizovat.
  2. Když Ukrajinci v září tohoto roku o proplutí požádali, svolení dostali.
  3. Rusové tvrdí, že nyní žádnou žádost nedostali. Ukrajinci tvrdí opak. Obvykle komunikace probíhá tak, že jedna strana požádá a druhá odpoví a povolení potvrdí nebo zamítne.
  4. Jestliže Ukrajinci podle jejich tvrzení nedostali odpověď, pak záležitost mohli rozmáznout jako nepřátelský akt Rusů a stěžovat si veřejně, což by jim přineslo sympatie. Oni však bez souhlasu vyslali lodě k násilnému proplutí a tedy možná na smrt posádek lodí, aby z toho vytloukli nějaký kapitál.

  Bašta žvaní a žvaní. Špínu Porošenka se snaží namazat na Rusy. Myslel jsem si, že je to férový člověk. Jak je zřejmé, není.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proplouvaly válečné/vojenské lodi Ukrajinců.

   Smazat
 3. To je práce přece pro psychiatry. Ti, lidé, co vidí záškodníky, policajty,agenty Ruska na každém rohu, věří, že jsou ozařování neznámými paprsky přes betonové zdi svých sídel - ouřadů, kasáren a neřádů, nebo že čertící jim vyskakují jednou z nozder, jindy z konečníku.......trpí klasickými bludy, perzekučními, protože všechna ta nedobrota Světa je namířena proti nim a oni se marně brání a jsou vlastně nuceni ke své obraně použít násilí.
  Ale rodina dokonce může na simulaci dědečka - údajně násilnického blázna - si udělat dobrý byznys: zavolá policajty, ty dědečka odvezou do blázince a než psychiatři zjistí, že jde o podfuk, tak je to u soudu a psychiatrie solí odškodné, za to, že zkoumala dědečkovo psychické rozpoložení, aniž by podezřelý z šílenství s tím souhlasil.. Není to bezva finta? Tož Zemanovi vyčítám jen nemnoho - Jeruzalém, Afghanistan a jmenování nekompetentních soudců!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Putinovi agenti (včetně filipa, zemana, klause, babiše, besta, olezlého davida, zbořila, robejška, vyvadila, pavlíčka, bašty, kotrby, petránka, eichlera, kollera, haase, paroubka, mana, šilhavého žantovského, foldyny, schneidera, krejčíka, jírovce, tomského, lhoťana, procházkové, spencerové, konečníkové, lorencové, syrečka a mongoloida pitomia) a čecháčkovští sockovští a trolovští hňupi, reprezentovaní Parlamentními žvásty, se poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do ráje Putlerstanu!??

   Smazat
 4. ZMLKNI TY POSRANINO Z PAUKOSRAČEK,SMRDÍŠ PŘES MONITOR JAK KURVY KUFR!!!!!!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já jsem po řeckých předcích PRAVÝ Žid. Nespojuj laskavě tu kremelskou plešatou svini s PRAVÝMI Židy! PRAVÍ Židé jsou vybráni svými specifickými vlastnostmi, aby vládli, jsme k tomu předurčeni. Stačí se podívat na distribuci IQ v rámci planety. My máme banky, máme technologie, máme vliv. S tím je nutno se smířit a raději po dobrém.

   Izraelská svoloč, co se kamarádí s tím kremelským bastardem, NEJSOU PRAVÍ ŽIDÉ. To je koneckonců vidět i na jejich průměrném IQ, které dosahuje průměrných hodnot evropských. Stejně tak není PRAVÝMI Židy ta pakáž, o které si to myslíte. Tedy ani ta směšná individua s kozími bradkami na fotce s tím kremelským smradem!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  2. S timhle?!??! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   To je můj prdonoš, co si bez něj počnu?

   Smazat
 5. 16:27 To mi je fuk, putlerprde! Kremelská svině, ten trpasličí výhřez, všechno rozjebal, zničil světový řád. A ta svině Trump nejen že odmítá s ním jednou provždy zatočit, ale cpe se zpět do Izraele. A jevrej Lavrov se mstí že mu tam nedali občasntví!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.