Reklama

pátek 9. listopadu 2018

Vyznamenání Pussy Riott schvalujeme, Jarka Nohavicu zatracujeme...

Jaromír Petřík
9. 11. 2018     https://jaromirpetrik.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=686279
Je zajímavé, jaké hysterické emoce budí vyznamenání Jarka Nohavici z rukou ruského prezidenta Vladimíra Putina. Rusofobové, jako by se ze svojí nenávisti doslova pominuli...
V diskusi jsem se mimo jiné o Nohavicovi dočetl, že je papalášským poskokem. Když jsem na to reagoval slovy - cituji: „A kdyby Nohavica přijal vyznamení od nějakého západního politika (např. Mayové, Merkelové, Macrona), tak by nebyl papalášským poskokem?“Dostal jsem následující odpověď – cituji: „Ne nebyl pane Petřiku, Vámi výše jmenovaní politici jsou z funkčních demokratických států ale Putin není prezident demokratického státu, Putin je agresor a okupant tudíš lump stejně jako Vy komunisté.“ ZDE

Zajímavé...

Když Putin vystoupí na obranu ruských menšin ve státech bývalého SSSR, kde jsou občané ruského původu diskriminovaní a vraždění (Čečensko, Horní Osetie či Ukrajina), tak je agresor, okupant, tudíž lump a každý, kdo s ním sympatizuje je též lump a komunista.

Když státy NATO vojensky napadly cizí státy, které nikoho ze zemí NATO nenapadly ani neohrožovaly, tak je to v pořádku. Stejně tak je podle rusofobů v pořádku, když je ve Velké Británii otrávený bývalý ruský agent Skripal, že ještě týž den mají státy NATO jasno, že viníkem je Putin a ještě ten den vyhlásí sankce.

Když je naopak zavražděný Saúdský novinář na Saúdském velvyslanectví v Turecku a samotná Saúdská Arábie tuto vraždu přizná, tak místo sankcí Západ uzavře se Saúdskou Arábií smlouvy za 56 miliard USD: https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/saudove-podepsali-na-investicni-konferenci-smlouvy-za-56-mil/r~ea977f70d87511e89f96ac1f6b220ee8/

A k tomuto Rusofobové mlčí stejně jako rusofobní mainstreamová média...

Když byly Pussy Riott „proslavené“ výtržnostmi v ruském muzeu, kostele a cpaní si mražených kuřat do vagíny vyznamenané cenou Václava Havla, naše mainstreamová média tomuto vyznamenání tleskala: https://www.novinky.cz/kultura/351476-havlovu-cenu-dostali-pussy-riot-i-tibetsky-filmar.html

http://www.imagebam.com/gallery/j2uu100acnkwnpr4g3xlsx4blbm3ot18/2

https://cs.wikipedia.org/wiki/Pussy_Riot

Tehdy jsem nezaznamenal žádné protesty ani našeho, ani západního mainstreamu, naopak se ještě Karel Schwarzenberg obul do tehdejšího premiéra Petra Nečase za kritiku udělení vyznamenání Pussy Riott slovy – cituji: „Předsednictvo TOP 09 je toho názoru, že projevit slabost vůči autoritativním režimům je vždy chybným krokem.“

Nezdá se Vám, vážení čtenáři, že rusofobové ze svojí nenávisti k Putinovi již přišli zcela o rozum?

127 komentářů :

 1. Pokrytectvi je nejspis "lidske pravo" a vypada to,ze i dnesni hodnotou....Nevyznavam ho,takze at si rikaji,co chteji

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. POKRYTECTVÍ vrcholného typu prokazoval, v čepičce odněkud z Orientu, v pořadu Jílkové jistý Milan KOHOUT, vysokoškolský učitel Západočeské univerzity v Plzni... autor knihy "Proveď vola světem, volem zůstane." Tento českoamerický "performer" si našel šolich v boji proti rasizmu nás, Čechů, kteří si nechceme každý vzít do vlastního domova a na své náklady, jednu černošskou rodinu... protože je Američané používali na práci a některé nám nepřátelské evropské národy (ne rakousko-uherské) pozvedli jejich kmenová území z neolitu do devatenáctého a občas i do poloviny dvacátého století... a použití slova "černoch" prohlašoval za rasismus... napadal a URÁŽEL, S VIDITELNÝM POTĚŠENÍM, ČESKÉ DOMORODCE.

   VÝŠE UVEDENOU knihu toho pána jsem nečetl, jeho duchovní "vývar" u Jílkové byl na úrovni bufeťáka nejnižší cenové skupiny, a i ten reálsocialistický bufeťák by tak deklasoval vysokoškolskou vzdělatelnost na úroveň zvláštní školy až po havlovské konzumaci.

   Podle názvu´mnou nečtené knihy performera Milana KOHOUTA soudím, že jde o autobiografii.

   Vymazat
  2. Ano, "lidské právo" na pokrytectví je des tím nejvýše ceněným "lidským právem".

   Vymazat
 2. Mně je to úplně fuk. Já Nohavicu neposlouchal nikdy a nezačnu ho poslouchat jen kvůli metálu, i kdyby ho dostal od prezidenta Pobřeží slonoviny.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tak proč to čteš a vyjadřuješ se k tomu, když k tomu nemáš co říci? Abys tady říkal, nemám na to žádný názor, tak to nikoho zde nezajímá

   Vymazat
  2. Velice duchaplné !!

   Vymazat
  3. 9. listopadu 2018 21:53, ... ty si na mašli, vždyť to je všem fuk, neposloucháš, čteš po sobě nebo ti zbýva jenom ten Jandovo vý-fuk?

   Vymazat
  4. Nejlepší jsou mamlasové bez názoru, ale plkají ke všemu. Mlátit prázdnou slámu, to je jejich hobby.

   Vymazat
  5. Omluva Anonymnímu 9. listopadu 2018 21:53, samozřejmě myšleno, mezulánu Anonymní 9. listopadu 2018 21:47

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. Je těžké býti blbem, neboť konkurence je příliš vysoká.

   Vymazat
  8. Neboj Franto,určitě to zvládneš, ty na to máš

   Vymazat
 3. Nejhorší je, že mně ten Nohavica dostane do kriminálu. Tak si včera v úplným klidu jedu po praze tramvají a přemýšlím co si udělám k večeři když spustili. Dva takoví urostlí jak ten co vládne v Polsku. A jakej prej je ten nohavica prevít, že vzal tu medaili co mu dajli v Rusku. A že by mu zakázali zpívat. Nejdřív jsem je chtěl okřiknout, ale bylo mi blbé vytahovat se na trpaslíky. Pak jsem to ale nevydržel. Zavřete ty vaše kavárenský tlamy, než vám přez ně jednu fláknu. No a co myslíte, nezavřeli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za mě máte palec nahoru za odvahu. Já stál minule cca dvě hodiny v jedné hodně dlouhé frontě a musel jsem celou tu dobu poslouchat žvásty úplně stejných imbecilů. Nic jsem neudělal, prostě jsem to protrpěl.

   Vymazat
  2. 21:56
   Já bych tě přez tu tvoji tlamu flaknul tak že bys ji už nikdy neotevřel

   Vymazat
  3. Urči si místo a čas.

   Vymazat
  4. 6:05
   Třeba na mýtince v parku Feuerstelle v Curychu kvůli tobě se nepotahnu někam do Hradce

   Vymazat
  5. Odpověď pro 7:41......jest-li,že máš na hajzlíku obrázky ze Švýcarska,tak to opravdu neznamená,že jsi ve Švýcarsku,zkus tu pozvánku formulovat jinak,například,sejdeme se na hajzlu,pak je třeba doplnit kde se hajzlík nachází a s jakýnm trusem hrozí setkání.

   Vymazat
  6. 8:55
   Trusem? To záleží na tom,jaky blafy žereš ivane

   Vymazat
  7. Petře Majevský, stále stejný virtuální babiják!

   Vymazat
 4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jdi do hajzlu ty kreténe trapnej - nesere tě to?

   Vymazat
  2. Radosta, tak toto se mi z celé Olympiády, líbilo nejvíce. Ti kozáci s bičíky, šikovní, humání, ale hlavně velice efektivní.

   Jak rychle, ty vemena s kuklami přišly, tak ještě rychleji tu šaškárnu s ponožkami na hlavě zabalily a s držkama našpulenýma si to s.aly do zapomění a tá vostuda.

   Takový lahodný koncert to mohl být dvaapůl tisíce připravených fotografů z Magorova. To je taková malá vesnička, odkud pochází tvoji předci a zkazí jim to kozáci s rákoskami?

   K zteku, ale vystoupení kozáků naší rodinu pobavilo!

   Děkuje Ramón

   Vymazat
  3. Pro Starostu ,jak z toho ven??
   https://www.youtube.com/watch?v=uDorhU2UvmA&app=desktop

   Vymazat
  4. Zoufalče 10. listopadu 2018 8:04

   Je potřeba přemýšlet, kam až můžeš zajít a jaké to může mít pro tebe důsledky. Tento snímek být tebou, bych radši nešířil. Můžeš spadnout do lochu koumáku?!

   Ramón

   Vymazat
  5. 11:30 A čo je tom zlé! Akýsi ludia vysadili strýka Davida na dajakú popelnicu opretú u stromu, aby mal lepší výhlad čo sa deje na námestí! Leda snad by mohol niekomu vadit ten preklad tej ceduli čo nosí na krku, ale to je jeho vec!:))))

   Vymazat
  6. 16:22 Je málo propíraným faktem, že židobolševik david má sen stát se hlavním rudým komisařem, jakým byl tento jeho strýc v Rusku před 100 lety! - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   A že poté on a jemu podobná svoloč by u nás rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"! Jenže se jim tu postavíme, neb jsme poučený z dějin! My lžidavidismus léčit umíme! A velice efektivně, použitím rudých zmrdů jako topiva! - https://ihistorian.livejournal.com/176105.html

   A pan topič osobně! - https://78.media.tumblr.com/41e3271711cdbc5d234267674bac9d60/tumblr_nrdvakUyoQ1sqztn9o1_500.png

   Jsem jeho převtělením ...

   Vymazat
 5. Kam se hrabou předrevoluční komouši se svými výpady vůči Západu. Dnešní všeobecný postoj k Rusku je práce výhradně pro Mudr. Chocholouška. Člověk si pustí z médií jakýkoliv žánr a může si být naprosto jistý, že se dozví něco "ošklivého" na Rusko, res. Putina. Opravdu skutečný blázinec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Viděl jsem dokument o Severní Koreji, jak mají Korejci v bytě obrazy Kim ir-sena. A přísahám, že jsem na vlastní oči tady v Česku viděl v jednom obýváku na stěně obraz Havla velikosti okna a u toho motlitební stolek se svíčkama a nějakýma votivníma předmětama. Koukal jsem tenkrát na tu podivnost jak puk. Od té doby jsem slyšel ještě o dvou takových případech. V kanceláři jednoho místního oligarchy visí pro změnu dvoumetrový Šwarcmberk.

   Vymazat
  2. 23:12
   Já mám Havla a Reagana na stěně taky ty bolševiku,oni dva vám rudý chatře konečně natrhli prdel a ještě zbývá kaganat Chujlostan. Lukašenko už hodil ručník do ringu a konečně pochopil že se nevyplatí paktovat s ďáblem. Bělorusové jsou na Rusáky nažhavený víc než Ukrajinci teď mají dostat zbraně z USA hodně z nich už má výcvik. Lukašenko nechce základnu v Polsku ale u nich dost se o to pral.Skoda že se toho Ronald a Václav nedožili moc bych jim to přál.Ale snad z nebe to vidí.Pro mne jdou dva patroni Česka oba Václavove a jsou i patroni naší rodiny.U nad z balkonu visí vždy dvě vlajky česká a americká.Ale když čtu takový lejna od vás sto chutí mám tu českou dat dolu.

   Vymazat
  3. To jsme pochopili do ktere p.dele lezes.Ani jsi nemusel psat tak rozsahle.

   Vymazat
  4. 6:29
   Zdravý rozum nám říká něco jiného než tady píšeš . Otěcko Lukašenko se možná vydá cestou Ukrajiny a Gruzie jak mu to doporučil bývalý šéf NATO Rasmusen , který mu tyto země označil jako vzor demokracie . Píšeš , že Bělorusové jsou nažhaveni proti Rusům ještě víc než Ukrajinci . Tak v případě , že budou Ukrajince následovat a dopadnou tak jako oni , velice rychle vychladnou .

   Vymazat
  5. Viděl jsem v kanceláři jednoho ředitele nemocnice dvoumetrový obraz Pinocheta. Je jasné, jakým asi morálním kánonem se tahle nemocnice řídí. Chudáci pacienti.

   Vymazat
  6. No hlady u nás asi ani bezdomovec neumře, ale přijde-li třeskutá zima, tak oběti jsou vždy.

   Vymazat
  7. 6:29 Havel nikoho nezrušil, to byla věčně ožralá, zfetovaná, napráškovaná a pochcaná troska. Navíc byl blbý jak poleno. Proto byl vybraný a placený Sorošem a CIA jako místní loutka. Nikdo střízlivý by tu špínu nedělal. Reagan také nikoho nezrušil, to byl béčkový herec s IQ houpacího koně. Východní blok zrušil Gorbačov, což byl takový Sobotka SSSR.

   Vymazat
  8. 7:50
   Pinocheta to je dobrý,včera jsem si v aukci koupil ještě Churchilla a Thatcher.Možna tam někdy Augusta přidám.ten ředitel je chlapík takových třeba víc

   Vymazat
  9. No, já měla v kanceláři za totáče celý léta Jima Morrisona, a když po hadráku začali policajti vyhazovat portréty Felixe Dzerdžinského, tak jsem si ho přivěsila k Jimovi, A to bylo keců! Hlavně od těch, kdo o Felixovi věděli jen to, že ten obrázek visel u policajtů...

   Vymazat
  10. 12:26
   Dáma si hraje na rebelku,pritom je jen normálně blbá.Morrison by s tebou vyrazil dveře i s futrama.

   Vymazat
  11. 10:32 Naprostý souhlas, ale lze napsat i jinak. VH byl instalován do situace, kterou nechápal, proto se také ptal své ženy Olgy, kolik zná slavných lidí. Evidentně byl překvapen tím, že mu jde všechno na ruku, aniž hne prstem.

   Vymazat
 6. Havloidi se už dávno nejenom zesměšnili, zkompromitovali a vyautovali, ale v poslední době se úplně delegitimizovali.
  Podle mne se čeká jen na to, až je pošlou ze západu ke dnu.
  Pro západ už nejsou v ničem použitelní.

  OdpovědětVymazat
 7. Se vám divím, že na Iděsu ještě diskutujete, tedy divím se, mě zablokovali už dávno. Eva

  OdpovědětVymazat
 8. No jo to havloidi pussy jsou všichni do jednoho oni oceňují samý odpad.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bude to tim,ze si nestrka nic do svych telesnych der a tim zklamal sve feministicke priznivce. Vypada to ze ani v Televizi se nechyti..
   Merkel nepotesil vubec. Ani Macronu...
   Nedela orgie hnusu na verejnosti ...Karieru svoji slusnosti si skoncil..
   Rusko bylo potrestano za prekazeni odpornych orgii na verejnosti pokutou 37 tisic liber...

   Vymazat
 9. Těm demokratickým kreténům nedošlo, že čím více šijou naprosto dementně do Ruska, tím víc má Rusko sympatizantů. Zoufale shánějí dvacetileté sirotky a tady pod mosty chcípou oběti totalitní demokracie. Jen tak dál, kdyby použili šmejdi mozek, jsme v řiti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pod kterým mostem chcípou oběti totalitní demokracie?

   Vymazat
  2. 23:39 Netřeba to brát doslova. To je "příměr", víte? Ale víte, vy jste hlava otevřená.

   Vymazat
  3. ahaha zkouska neco se blokuje ahahaha

   Vymazat
  4. BOLŠEVICKÝ Rusko je plný mrtvol

   Vymazat
  5. Použití mozku u havloidů se netřeba bát. Kde nic není ...

   Vymazat
  6. 23:39 To není žádný příměr! Pokud by tě zajímalo, pod kterým mostem chcípají oběti totalitní demokracie, tak tady máš těch mostů hromadu.

   https://bit.ly/2QwupoD

   Vymazat
  7. 16:53 Ti lidé si pod mosty spokojeně žijí, nikoho tam chcípat nevidím.

   Vymazat
  8. 23:39 Buď jsi slepý,nebo Havloidní zmrd!Hoď na sebe kabát a vyraž do ulic a koukej a vlez večer do tramvaje směr Palmovka Karlín,Nusle....Jukni směr Krejcárek do křoví,pokud se nebojíš ty ubožáku,zakončit výlet můžeš na Václaváku,pokud máš odvahu a vyspat se můžeš v parku u Hlavního nádraží!

   Vymazat
  9. 5:44 To nejsou mrtvoly v pravým smyslu toho slova, ale oni "bílí negři" jak o nich hovořil Žid Bronstein - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Vymazat
  10. Ideál rusofobních debilů - po útoku na Rusko spokojeně žít pod mosty... pod těmi, které ještě budou stát, samozřejmě. :-)

   Tidehunter

   Vymazat
 10. Pohledte na tohoto pablba jez v 70 ti zjistil(a) ze neni muz alebrz mus a to zena s koulema a nestydel se vystupovat v Hoolywoodu na udileni nejakych cen co si zidi rozdeluji jako ty Nobelovky a cely ten spolek mu tleskal (nadseni v sale) jako nepricetny hovada za to ze nasel tu odvahu a vyjevil se . Take blahopreji kretenovi vypada jako opice z Limpopa
  http://www.tmz.com/2018/11/09/caitlyn-jenner-malibu-woolsey-wildfire-home-burned/

  To je dnesni Amerika uchylove veli a radi a diskriminuji a pronasledujji

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je to prosté: elita načrtne směr a nějaký zmanipulovaný blb nebo zaplacená osoba jde příkladem. Dav řízený medii vidí, co se od něj očeká a pochoduje žádaným směrem. Takový je stav konzumní společnosti.

   Vymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky pro
   Radostné vysrání.
   Vyrábí fa. RADOSTA se re o, nositel řádu šlafenberkovy plíny.

   Vymazat
  2. 16:24 Doufám, že za hezkýho počasí ty držku nevystrkuješ a psí lejna z ní neodkapávají na chodník. Není příjemné šlapat po exkrementech us-žbryndající zdechliny, která plácá, co jí hovno na rozum přinese a ještě to staví na odiv.

   Vymazat
  3. 21:35 Nežikej nežikej ty smrdutý putlerprde vysmrádající z kremelský zengrúny plný sraček tohodle zločinnýho kreténa co to má naštěstí už za pár!:)) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Vymazat
 12. Pane Petříku, o rozum nepřišli ti novináři a publicisté. Ti nám prezentují "své" vidění světa za úplatu. O rozum přišli, pokud tedy někdy nějaký měli, jejich konzumenti, kteří je poslouchají a čtou a ještě jim věří.
  Naše společnost systematicky hloupne. Nová generace sice ovládá cizí jazyky a výpočetní techniku, ale s vlastním jazykem, historií a matematikou je to bída s nouzí. Cest vyjímkám, ale aby absolvent vysoké školy udělal tři gramatické chyby v jednom souvětí a na sečtení čtyř trojciferných čísel musel použít kalkulačku? Zdá se vám to nepodstatné? Pokud má mezery ve svém rodném jazyku, jaké jsou asi jeho znalosti historie? A jak má potom rozeznat, kdy mu ten, či onen politik lže?
  Stáváme se národem hlupáků a hlupáci, jak víme, jsou snadno ovladatelní. Jsme tam, kde nás sociální inženýři chtěli mít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mohu potvrdit, že vysokoškoláci nemají ponětí o nějakém i/y. Musí bejt přece nějakej progres. Ty cizí jazyky umí asi podobně.

   Vymazat
 13. Petřík se asi pomátl s těmi hloupými otázkami. Kdyby Nohavica, úplně bezvýznamný červ bez talentu v plejádě geniálních umělců ze Západu, měl z nějakého fantaskního důvodu dostat vyznamenání od Merkel, May nebo Macrona, pak by to bylo vyznamenáním i pro Česko, samozřejmě. Ale přijet do pro nějakou plaketu do neuznané země plné barbarů, kterou zabrali původním obyvatelům, a od jejich krvavého atamana převzít prachy, na než se ulakomil, to už nelze nazvat ani prostitucí, nýbrž vlastizradou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. * Zeme neuznane kym?
   * Podle jakych kriterii jste usoudil, ze Rusko je plne barbaru?
   * Jakym puvodnim obyvatelum?
   * Jak jste prisel na to, ze Putin je "krvavy ataman"?

   Rudolf Kavan

   Vymazat
  2. Rudolfem, proč reagujete na zjevného blba?

   Vymazat
  3. 5:42
   Přemýšlel jsem, zda mám vůbec odpovědět na takovou snůšku nesmyslů. Pro Vás je asi umělec ten kdo přijede s kololou nákladních automobilů nacpaných technikou kolem se pohybuje osobní ochtrana a za nepředstavitného řevu reproduktorů zesilovačů a světených efektů zaplní stadion. No a vastně ani nemusí zpívat stačí poskakovat jako opice.
   Václav

   Vymazat
  4. 6:37 Me zajima, kdo mu nacpal do hlavy takovy hovadiny. Odkud a jak se ty rusofobni nehoraznosti siri. Jestli je napadne se nad tim aspon 10s zamyslet.
   RK

   Vymazat
  5. Rusko neexistuje. Je to země zabraná barbary původem kdoví odkud, kteří si říkají "Rus", přičemž i tento název ukradli. Původní obyvatelstvo je jimi utlačováno na celém území současné tzv. "Ruské federace". Tento archaický kaganát musí být důsledně dekolonizován, přičemž v žádném nově vzniklém národním státě nesmí mít živel "Rus" většinu a rozhodovací práva. Nesmí se používat jejich jazyk, ten musí být zcela a nemilosrdně vymýcen spolu se vším, co je na něj vázáno. Velmi vhodná by byla nová kolonizace obyvatelstvem třeba z Afriky nebo lidnatých asijských států. Jen v evropské části by tak mohlo vzniknout 32 nových států pod přímou patronací USA a EU.
   - Asijská část by se měla demarkačními liniemi rozdělit pod správu OSN a vyspělým Západním státům přidělit status protektora.
   - nutnost zásadní restrukturalizace společnosti platí pro celý bývalý východní blok, aby vznikla různotvárná prosperující společnost respektující principy, čehož se v této oblasti ještě plně nedosáhlo. Stejně tak by se mělo přistoupit k internacionalizaci nové společnosti uzákoněním angličtiny jako úředního jazyka.
   - Putin je mírovým světovým společenstvím označen za válečného zločince a zločince proti lidskosti poté, co po uchopení moci začal vést vyhlazovací války, teror a diverze po celé planetě. Za všemi teroristickými útoky hledejte Rusko. Mohou jim poděkovat mrtví a zranění po celé Evropě a USA, ale také v Nigérii, Džibuti, Mosambiku, Izraeli, Mali, Tádžikistánu, Čadu, Indonésii, Venezuele, Peru, Egyptě, Barmě... Neštítí se používat chemické zbraně přímo v Evropě, zabírá území cizích států, sestřeluje dopravní letadla, podminovává mosty a přehrady, připravuje jadernou válku, přičemž válkami již zničil mnoho států jakými je Sýrie, Lybie, Irák, Čečna, Dagestan, Jemen, Somálsko, Kongo, Ukrajina, Moldavie, Gruzie, Arménie, Azerbajdžán, Afghánistán, Kosovo, Súdán, a další. Snaží se destabilizovat ekonomický systém světa, hackerskymi nástroji likviduje bankovní systémy, krade zlato a ukradl energetické zásoby planety, šíří poplašné zprávy, páchá diverze na výrobních systémech celého světa a ničí infrastrukturu. Požáry, záplavy, průmyslové havárie... za tím vším je třeba vidět ruskou vražednou pracku.
   Při tom všem, je napadení volebních systémů téměř ve všech demokratických zemích a dezinformační kampaň po celé planetě jen dětskou hrou na vojáčky.

   Vymazat
  6. 7:32
   Vy asi skutečně všem těm svým hloupostem věříte, jinak byste těžko mohl věnovat tolik úsilí na jejich sepisování. Nic si z toho nedělejte, za to nemůžete. Člověka můžou potkat i větší neštěstí.

   Vymazat
  7. Ad 7.42. Dosud jsem si myslel, že největším magorem na NR je Radosta, ale ten byl odsunut 7:32 na 2. místo. Sláva vítězi, čest poraženému!

   Vymazat
  8. 7.32 Tady jste nepadl na úrodnou půdu. Běžte do ČT, tam vás jistě vyslechnou a možná i odmění.

   Vymazat
  9. 5:42 máš úplnou pravdu jet pro plaketu do USA jenž sebrala zemi původním obyvatelům a obsazují stále další suverénní státy je opravdu vlastizrada víz.vašek flaška at je mu v pekle co nejhůře

   Vymazat
  10. 7:32 ty jsi nejspíš chovancem nějaké psychiatrické léčebny protože to co jsi sesmolil člověk se zdravým rozumem nemůže nikdy napsat

   Vymazat
  11. 7:32 Predpokladam, ze se jedna o parodii. V dnesni dobe silencu a absurdit neni mozne rozlisit jedno od druheho. Ja na oznaceni ironie pouzivam symbol ';-)'. Dneska to jinak nejde.

   Nektere kruhy si zniceni Ruska ve skutecnosti preji. Divite se, ze se Rusko brani? Ale Rusove maji atomove zbrane. To si rusofobove neuvedomuji; mysli si, ze Rusove jsou jacisi zaostali muzici, ktere lze snadno zlikvidovat (a hlavne, ze to udela Amerika, oni budou jenom tak z povzdali postekavat). Rusofobove jsou velmi nebezpecni. Dostali nas na pokraj atomove valky blize nez za dob valky studene.

   Tvrzeni typu "Nesmí se používat jejich jazyk, ten musí být zcela a nemilosrdně vymýcen" porusuje ustanoveni trestniho zakoniku o vyvolavani nenavisti k narodnostnim skupinam a propagovani genocidy. Na pachatele by se obecne mela podavat trestni oznameni. Kdyz policie vysetruje hlupaky s Che Guevarou, tak tim spise by mela vysetrovat skutecne genocidalni maniaky. (Ovsem netyka se parodie.)
   RK

   Vymazat
  12. 5:42 To píšeš o USA?

   Vymazat
  13. 7:32 Neboj. Až bude zase nastolena vláda lidu, dostaneš podle svých intelektuálních schopností kopat kanály.

   Vymazat
  14. 18:20 Ne, mě "R" na klávesnici funguje dobře, na rozdíl od tebe, putlerprde pravidelně vypouštěnej z lejnolíhně tohodle škaredýho Ugrofína! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Vymazat
  15. 16:08 Nestraš! Na russáckej lítající šrot postačí i dobře udělanej prak! Horší voříšek je pozemní síla a zejména - takový level 2, bude ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Ale když mu splašíte pravou sibířskou pěnu do koupele, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten je obojživelnej a navíc umí karatééé! Na toho bude muset nastoupit Chuck Norris a nejen on, aby to konečně dobře skončilo! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Vymazat
 14. Co jsme slyseli o nasem prezidentovi Havlovi a jeho kladnem vztahu ke cpani se do vagin,docela tem Pussinam ta Havlova cena sedi.

  OdpovědětVymazat
 15. Kdybych tento režim a lidi, kteří na spětí s ním založili svou kariéru, uznával a považoval za autoritu, proti neustálému pokrytectví bych se ohradil.
  Ale protože tomu tak není a už dávno chápu o koho jde, nijak se mě jejich názory a prohlášení nedotýkají. Jediné co mě zajímá je to, kdy a jak skončí.
  A snadno odhadnutelné postoje odvěkých konformistů z řad ovládaného plebsu mě nezajímaly nikdy, za žádného režimu.

  OdpovědětVymazat
 16. Co to je Cena Václava Havla? To už může být Cena Josefa Švejka a hádejte, kdo by ji první dostal? Jsem přesvědčený, že by to byl Hamáček a jeho ČSSD a pak V.Filip.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ¨Nepodceňujte kandidáta na kteroukoliv z vámi uvedených (unter)cen Dolejše z KSČM...

   Vymazat
 17. "Vyznamenání Pussy Riott schvalujeme, Jarka Nohavicu zatracujeme..."

  Já ne.

  A dodávám, svůj k svému.

  OdpovědětVymazat
 18. Pokud ještě dějiny budou pokračovat, tak se budou naši potomci divit jak inteligentní Čechoslováci mohli zvolit takové individuum jako Havel. Asi to budou srovnávat ze zánikem Římské říše když císař jmenoval senátorem svéo koně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Havla nezvolili Čechoslováci, ale poslanci Federálního shromáždění ... zvolení za Národní frontu.

   Prvním Čechy zvoleným presidentem je Miloš ZEMAN.

   Vymazat
  2. 9:49 A ti Vámi zmínění poslanci byli Maďaři? Nebo co měli za národnost, když to nebyli Čechoslováci?

   Vymazat
  3. 9:49 Naprostá většina z nich byli členy KSČ, kterým to jejich strana "doporučila" a tak projevili svoji "jednotu" a odhodlání... Možná, že tomu i věřili a dodnes věří...

   V podobné situaci jsou od roku 2004 poslanci PSP ČR schvalující účast naší armády např. v Afghanistánu.

   Vymazat
  4. 9:49
   Zeman není a nikdy nebyl zvolený president,je to ožralá troska dosazena Putinem.jsou důkazy podobně jako u Trumpa a Orbána.a možná i u Salviniho.

   Vymazat
  5. 11:36 Jste duševně zdráv? Doporučuji vám se léčit...

   Vymazat
  6. L.S. Ono tak ani nešlo o jejich partaj. Ona se jim totiž stejně jiná alternativa nenabízela.

   Vymazat
  7. Co jsem slysela byl Havel vylobbovan jinymi spolky (hned k nam prijeli "bratri" cechoamericane)....Musite hlavne premyslet,ze zadnou cestu jsme si sami nezvolili,byla nam zvolena

   Vymazat
  8. 12:31 Aha. A kdo nám zvolil tu naši cestu?

   Vymazat
  9. 12:01 Nabízela, Dubček, Sviták, Zelený a jiní o ní mluvili... Bezpečnější a jednodušší pro ně ale zřejmě bylo, ohnout hřbet před svými páníčky, jinak by ty nařezané zelené papírky nedostali...

   Vymazat
  10. Ja tedy slysela,ze to bylo dane predem.....A logicky mi to i zapada....ja predtim o Havlovi snad ani neslysela

   Vymazat
  11. Dodnes si pamatuji,ze kdyz zacaly ty demonstrace,tak jako mlady Prazak jsem tam brzy take lezla,ale mluvici Havel se mi moc nezdal,tak jsem se taty ptala,kdo to je a tata mi rekl,ze flakac..a mel pravdu:-)

   Vymazat
  12. 13:19 Předem není nikdy nic dáno, záleží na přípravě změny a vývoji situace. Všichni, kteří uvažovali o změně, která nebyla v souladu s přáním "páníčků", byli různými způsoby "umlčeni"...

   Vymazat
  13. Myslim,ze u malych statu to tak neni

   Vymazat
  14. 13:36 "Velké a malé národy – to konečně není dáno s platností nezměnitelnou; ti velcí se časem mohou stát relativně malými, malí většími až velikými" (TGM)
   Záleží jen na nás, nikdo nám ale nedá nic "zadarmo"..

   Vymazat
  15. Nevim,uz verim tomu,ze delsi dobu je to spis o tomhle..........https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Ekonomka-Svihlikova-vystoupila-na-verejnost-s-ohromujicimi-daty-Tykaji-se-jednoho-procenta-tech-nejbohatsich-a-nejvlivnejsich-na-svete-558810

   Vymazat
  16. 14:06 O peníze a vliv, bez ohledu na to, kolik osob je ovládalo, šlo vždy.
   Dříve nebo později se mezi nimi našel "někdo", kdo jim ten "domeček z karet" rozboural...

   Vymazat
  17. 14:06 - je to čím dál tím více průhlednější:

   FED:
   https://www.youtube.com/watch?v=Awa0FQi3l3Y

   Zlato:
   https://www.youtube.com/watch?v=smePX3MpVjU

   https://www.youtube.com/watch?v=vP--kkrmSS0

   Všichni nakupují, my prý stále prodáváme:
   https://www.youtube.com/watch?v=jl2Ppq4U5pw

   Vymazat
 19. Jedny vychvalujeme a druhé zatracujeme - to je přece norma snad všech českých televizí, i když pan meky messer pan Besser si myslí, že to jen ta zlá Soukupova. Ale propagandismu vévodí u nás přece především ČÉTÉ, která v goebbelsovštině předběhla ty ostatní a především Barrandov o řadu moravcových délek - i když se říká, že lež má krátké nohy. Prostě Soukup na Barrandově nesouzní tak zcela s tažením naší kapitalistické totality proti pravdě, právu a sociální spravedlnosti a tak musí z kola ven, bossové žalují udávají, donášejí na Rady pro to či ono, také pro ty hnačky na českých televizích a ten Soukup se z té cenzorské perzekuce vždy nějak vyhrabe. A tomu se musí udělat přece přítrž. Hubu si pouštět na špacír, to mohou jen přece ti s náhubkem na ČÉTÉ, kde v té hubě mají uzdu, kterou drží politruci ve službách mmocipánů.

  OdpovědětVymazat
 20. Kavárenské pakáže se musím v jednom zastat - to, že oslavují udělení Ceny Václava Havla Zdivočelým *undám a nadávají na udělení Puškinovy medaile Jarkovi, není dvojí metr, ale jejich vyjádření smyslu pro krásno, kulturního vnímání. Prostě to, že si někdo strká krucifix, nebo mražená kuřata do frndy je podle nich umění, posiluje to smysl pro krásno, je to výtvor jejich kultury a je třeba to ocenit cenou pojmenovanou po podobném "umělci". Vyznamenání Jarka je také pojmenováno po umělci, spisovateli celosvětového významu, jehož dílo žumpa není schopna pro rozumovou nedostatečnost pochopit, s jejím udělením lze u Jarka bezesporu souhlasit. Shrnuto: strkání si předmětů do frndy, veřejné, je typ kultury, kam kráčí pražská žumpa, my ostatní kráčíme za kulturou, kterou představují třeba právě Puškin, Jarek, ale i mnozí další. Žumpa se jen přihlásila ke své zvrhlosti a odsoudila krásno.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Projevuji se porad jen jako "aktiviste"..Jejich naladeni jen jednim smerem je primo umorne.Clovek uz je nemuze povazovat za inteligentni lidi..ti dokazi mit vetsi zaber (rozhled)

   Vymazat
  2. Nevím co se to vlastně děje u nás ale i v celém světě . Snad i ta Sodoma Gomora nebyla na také úrovni jako dnešní svět . A tomu asi bude odpovídat ten trest , který za tyto zvrhlosti přijde .

   Vymazat
 21. V této zemi může být i lejno nanesené na toaletní papír uměním, čím větší zvrhlost, tím větší umění. Kromě zmíněných porno umělců byli oceněni i lidovci a to sudetoněmeckým landsmanšaftem a taky ticho po pěšině. Nějak si nedovedu představit,že by se Polsku našel někdo, kdo by se paktoval s východníma prusama a přemýšlel jak je dostat za Odru a Nisu.To je možné jenom v čechách.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Otázkou je, kdo to " lejno nanesené na toaletní papír" považuje a bude považovat za umění ? Autor, jeho "obdivovatelé", média, spekulanti s uměním, hlupáci, apod ?

   Vymazat
 22. Nohavica je veliký umělec a na něj nikdo nemá.
  Jarek Nohavica je bard,zpěvák a autor od Pána Boha a tomu nemohou nějací umělečtí trpajzlíci včetně Hutky uškodit!!! Kdopak naplní O2 arénu do posledního místa a lidé zpívají spolu s ním!!!A také se mně líbí Nohavicův nadhled a smysl pro humor!!! Za to jak geniálně přebásnil texty Vysockého a Okudžavy si cenu od Putina zaslouží!!! To není tak úplně cena od "Putina", ale od ruského národa,protože v době SSSR byli Vysocký a Okudžava dost tvrdými kritiky režimu a Nohavica dokázal jejich texty "přebásnit" také v tom smyslu, aby jejich protirežimní smysl zůstal zachován i našim posluchačům!!! Nohavicu mám hodně rád a žádní "štěkálisti" na něj nemají!!! "... koukni na ty bambule... zůstanou hluboko v duši!!! To se nedá ničím nahradit!! Přeji Jarkovi mnoho dalších úspěchů a písní, abychom se mohli radovat s jeho tvorbou!!!

  OdpovědětVymazat
 23. Prosím všechny rozumné lidi, aby nekomentovali kavárenská přiblbla. Nemá to smysl, neboť idioti jsou nevzdělatelní. Když je potkáte, můžete je rovnou pořešit ... ale to se Vám moc nepoštěstí, protože jsou silní jen ve smečkách a i tak při první hrozbě bez prodlení mění názor.

  OdpovědětVymazat
 24. TOP09 PUSSY. To je sebranka . Dnes se stydí že pozvali Ukrajinku Naďu Mužatku . Putin ji propusti z basy a dnes jde proti chunťe.
  Jarek Nohavica dostal metál za skvělou práci a hlavně spojuje lidi . Respekt , seznam , top09 a čt rozdělují lidi . KDO NEJDE S PRAHOU JDE PROTI NÁM !!!
  Zase to máme tady , dějiny se opakují . Proto p.Beneš napsal dekrety .

  OdpovědětVymazat
 25. Bil sem na Pussy Rioot na bazant pohoda v Trencine a bili uzasne i rezident Kiska,dal jim viznamenani Pribinovho kríže co nemá aniHorkíže Slíže a pusi riot se dobře kunda líže,mají je sladkí jak pepř.Ochutnal sem je.Pepek Vyskoč.

  OdpovědětVymazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Radosto, už jsi nám dokázal, že máš nekonečnou energii otravovat okolí. Něco tě opravdu na Sorboně ve Vokovicích naučili - když vás vyhodí dveřmi, vlezte oknem. Maskuješ se "Gogolovským šklebem", ale na to nemáš. Opakuješ se, jak prasklá deska, možná že už neudržíš...i myšlenku, tak si to piš.

   Vymazat
 27. Václav Havel dostal vyznamenání od UCK . Bylo mu tak trapně , že si pro něj nepřijel do uloupenėho Kosova .
  Thaci je demokrat ?
  Kosovo je SRBSKO !
  Marcel

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Kosovo je stále Srbsko.

   Vymazat
  2. 18:54
   Ty ulhany prase! president Václav Havel byl v té době nemocen

   Vymazat
 28. Musím něco bonznout, dnes v poledne Rádio žurnál hrálo Jarka. Tak tam jsou normální lidi.

  OdpovědětVymazat
 29. Vy musíte být strašně zlý človek . Každý národ má něco dobrého a zlého . Nebýt ZSSR , tak ten článek nenapíšete . Českỷ národ chtěl hitler zlikvidovat . Rusové si budou bránit svoje , tak jako USA . Jen malé národy jako my musíme lézt někomu do zadku . Dnes je to Americká prdel . Proč jsme po sametu nemohly být neutrální jak Rakousko ?
  Je to škoda musíme se opět hrbit Karle Kryle .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jsou jen židobolševický žvásty! Je sice pravda že bylo i s naší pomocí zlikvidováno něco okolo 300 tisíc židů, cikánů a komunistů (škoda že to nestačilo) na území celé tzv. ČR! Samotní Češi a Slováci byli za Hitlera uváděni výslovně jako árijské národy a v osobních průkazech měli uveden rodokmen předků; z českých chlapců se měl vytvářet nový nacistický vůdcovský dorost na elitních školách NAPOLA; čeští muži měli být přijímáni do řad SS; „česká krev“ byla zákonem chráněná před míšením se Židy… Etablovaná česká historiografie k těmto skutečnostem mlčí, jelikož se tato historicky podložená fakta nehodí do narýsovaného konceptu, podle nějž neměli Češi v nové Hitlerově Evropě fyzicky co pohledávat. Největší ztrátou pro tzv. ČSR byli ti, které při nepřiměřené obraně zavraždili bolševici na frontě když bojovali v uniformách Wehrmachtu za naši rasu a novou Evropu!
   Kdybysme je nevyhnali, mohli jsem na tom bejt jako Švajc, páč voni drželi ekonomiku království Českého už od Přemyslovců nad vodou ...

   Vymazat
 30. Pane Jaromýre Petříku, mýlíte se. Někdo kdo za celý svůj život vlastní rozum nepoužil, o něj zákonitě nemůže přijít.

  Jejich životní náplň je opakovat jakýkoliv debilní blábol ze sdělovacích prostředků a nejlépe se s ním ztotožnit. Jejich nízké ego má poté pocit, že patří k většině..

  OdpovědětVymazat
 31. Pane Radosto, zprivatizoval jste si zdejší stránky a já už mám mozol na palci od přeskakování vašich keců. Mrzí mne, že je redakce nehází rovnou do popelnice.

  OdpovědětVymazat
 32. A letošní cenu Václava Havla získává skupina, které v předchozích ročnících byla o chlup předstihnutá talentovanější konkurencí:
  Jackass!

  OdpovědětVymazat
 33. Když Putin vystoupí na obranu ruských menšin ve státech bývalého SSSR, kde jsou občané ruského původu diskriminovaní a vraždění (Čečensko, Horní Osetie či Ukrajina).

  Zrovna Cecensko je blbej priklad, tam nejvic civilistu ruskeho puvodu pozabijela ruska armada. Prectete si neco o bombardovani Grozneho, napriklad

  OdpovědětVymazat
 34. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 9. listopadu 21:59.


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 35. Tak pomalu s tím „my“, ano?!

  My bychom se totiž mohli naštvat, a někomu rozkopat tu jeho drzou tlamu, tak jak to děláme těm „slavným“ Pussy Riot a jiným podobným!!

  Ano, my roduvěrní (zdůrazňuji MY RODUVĚRNÍ) Češi a Rusové Pussy Riot a podobné zaprodance Západu BYTOSTNĚ nenávidíme, naší zdravou slovansko-proletářskou nenávistí.
  Proto je bičujeme, proto jim rozbíjíme huby, proto do nich kopeme, do těch drzých holčic, které si dovolují urážet Vůdce všeho Slovanstva, Velikého Putina, Budiž Jeho Jméno Pochváleno.

  Zato našeho Jarka/Mirka milujeme, my komunisti a putinisti. Milujeme ho soudružsky a soukmenovecky, za jeho:
  • HRDINNOU spolupráci s naší Státní bezpečností
  • NESMÍRNOU statečnost, s níž přijal medaili od Velikého Putina, BJJP, bez ohledu na brutální vyhrůžky násilím od havlistů-kalouskovců

  JASNÉ, autore-provokatére výše uvedeného článečku?!?!

  „A kdo se odrodí - čepelem v tu zrádnou hruď!“ (humánní sokolská píseň)


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 36. MÁŠ LI BOL, VEM RADOSTOL ! Nejlepší srací kapky na trhu, od
  fy. RADOSTA se re o.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A nač? Však zesranej putleroffskejma hovnama seš i bez laxativ, ty užgryndaný čechomužiku, co na Radostu dosahuješ asi jako psí lejno na mraky za hezkýho počasí:)))

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.