Reklama

středa 14. listopadu 2018

Zeman poskytl Babišovi radu

Zeman poskytl Babišovi radu

© AFP 2018 / Michal Cizek
14. 11. 2018  Sputnik
Český prezident Miloš Zeman se v rozhovoru pro televizi TV Nova vyjádřil k údajnému únosu syna premiéra Andreje Babiše na Krym. Podle něj může jít o divokou konspiraci.


Zeman řekl, že o celé této situaci se dozvěděl v úterý ráno, a proto by nechtěl reagovat jako detektiv-amatér a ptát se, jak je možné, že syn z prvního manželství je údajně unášen na Krym.

Babiš k tvrzení svého syna: Je to součást scénáře, který mě má zničit a dostat z politiky„Mně to všechno připadá jako divoká konspirace," uvedl prezident pro TV Nova. „Já mám příští týden pravidelnou schůzku s Andrejem Babišem, tak se ho na to samozřejmě zeptám a do této doby se nebudu k věcem vyjadřovat."

Zeman připomněl, že informace je nejdříve třeba ověřit. „Myslím si dokonce, že pokud něco napíší česká média, kterým nevěřím ani nos mezi očima, je rozhodně dobré nepodlehnout jejich možná právě dezinformacím," dodal prezident.

Podle Zemana kauza Čapí hnízdo vládu neohrozí. „To by se muselo stát, že by některému politikovi selhaly nervy, což se samozřejmě stát může, v historii už takové případy máme. Jako člověk, který byl třicet let obdobné situaci, mohu pouze Andreji Babišovi doporučit, aby mu ty nervy neselhaly," řekl Zeman. „Jestli teď ti Jurečkové a další organizují nějaké demonstrace, aniž by se ve skutečnosti vědělo, o co jde, tak je to jenom znak jisté politické ubohosti."

Portál Seznam Zprávy včera zveřejnil, že syn Andreje Babiše byl údajně unesen na Krym, kde byl držen, aby nemohl vypovídat v kauze Čapího hnízda. Dva roky Babiše mladšího hledala policie, ale našli ho až novináři Seznam Zprávy. V reakci na to předseda ODS Petr Fiala svolal schůzku, na které předsedové opozičních stran vyzvali premiéra Andreje Babiše k rezignaci.

35 komentářů :

 1. Větší hyenismus, než zneužít nemocné dítě proti otci ke lživé politické kampani... SEZNAM by zasluhoval medaili Juliusa STREICHERA S AVERZEM "DER STÜRMER".
  Pane BABIŠI, VYDRŽTE... I novinář Stereicher se nakonec dočkal spravedlivé odměny a kat ho pasoval na VISÍŘE Řádu sv. Viselce. Nechte Pražskou kavárnu i s její klakou vykvičet, zahýkat, pobučet, zamečet i vymektat… VYDRŽTE PROSÍM!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nikdo si nevšiml v tom shonu, že tu nejde o žádný "Čapí hnízdo", což je marginalita, ale že se provalilo kdo Bureš je! Nejen esteban ale hlavně kágeban!!!! Únos jeho syna zorganizoval jeho řídící důstojník Protopopov! Proto Bureš odmítl otevřeně odsoudit putleroffskou kliku a jen tak cosi neurčitě žvaní o "nepřípustnosti anexe Krymu", místo aby prosazoval jasnou politiku tvrdých sankcí před rozhodujícím úderem proti Chujlostanu! Babiš se tedy spolčil s cizí nepřátelskou a anti-civilizační mocí a nyní je nutný konat a dostat ho před mimořádný vojenský soud a pak - na šibenici!

   Smazat
  2. Dodej aspoň jeden argument/fakt,jinak jsem jenom lhář pracující pro nepřátelskou moc.

   Smazat
  3. 10:32 Já ti rozumím. Ale někteří ti budou spílat.
   Srandisto.

   Smazat
  4. 10:32 beckove "dojaky" proste kazdeho neberou:-)

   Smazat
  5. 10:32 Máš nějakou chybičku v nožičkách. Kuba Jandů prohlásil, že v tom Bába s Putinem nejede. Máte v tom bordel soudruzi.

   Smazat
  6. 16:25 Ten buzík hovno ví! Tohle je věc státní tajemství nejvyšší důležitosti. Je nejprve celou bandu zločinců, kteří se proti našemu lidu a jeho štěstí spikli s cizí nepřátelskou mocností potřeba dopadnout, uvěznit a mučit! Aby si rozvzpomněli na všechny zločin, způsob jakým vešli ve styk a agentem putleroffského imperialismu Protopopovem a jeho ženou. Sami nakonec požádaj státní soud o udělení nejvyššího trestu, který pro tento typ velezrady je a vždy bude a musí být jedině provaz!

   Smazat
  7. Komentáře 10:32 a 17:41 používají stejnou argumentaci, slovo ,,putler" nedefinovaného významu a vyskytují se na různých místech pod několika články Nové Republiky.

   Smazat
  8. 11:47 Tento význam je jasně definován Unclem Googlem!:))) - https://www.google.cz/search?q=Putler&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj3lZCjy9beAhVKsqQKHZSKCHIQ_AUIDigB&biw=1920&bih=950

   Smazat
 2. Pražská kavárna se nemůže smířit
  s výsledkem demokratických voleb , tak zkouší vyvolat akci Fico .

  OdpovědětSmazat
 3. Přesně tak na presidenta Zemana i Trumpa útočí tito liberálové ať se vyřvou je třeba vydržet.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vydrzat je treba, ale je treba tych liberálnych neomarxistickych fasistov mlatit po tych spinavych sprostych papuliach. Na týchto strankach zasnem, kolko idiotov sa nachadza v ceskom narode. Bud su kompletne zhuleny, alebo je to mentalna uchylka. Kazdy z tych kretenov by si mali kazde rano polozit otazku, ci by sa chceli zobusit do rana, ked mu bude pred domom jacat arabsky kokot vyzyvajuci k motlitbe 5xdenne. ci chce, aby jeho zena, dcera a deti boli prenasledovane a prefikavane za bieleho dna na ulici hnusnym arabskym alebo cernosskym hajzlom. Ak toto chcu, nech sa odstahuju z ciech a nech to nevnucuju vacsine naroda.

   Smazat
 4. Říkám si Praha - výspa intelektu vědních a humanitárních oborů a pak na Václaváku v 39. hajlují Hitlerovi, ve 48. Gitwaldovi, v 68. Dubčekovi, pak dělají normalizaci Gusákovi, aby v 89. oslavovali Havla a tzv.demokrátii.A nyní se opět chovají jako fašouni se svou!! jedinou !! pravdou.
  Uvědomte si konečně své chování - debilové!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neurážej Pražáky, blbečku. Např. redakce Nové republiky sídlí v Praze a vedou ji Pražáci (Pražané).

   Jenom Pražané dokazují každý rok organizovat demonstrace proti lumpárnám, které páchají v parlamentu a na ministerstvech velmi často zmetci přišlí z Moravy či z jiného venkova!!

   MM

   Smazat
  2. 10.15 Ti hajlovači z Václaváku byli podle rozhodnutí vítězů a na základě Dekretu pana presidenta Beneše se svými odsunuti Heim ins Reich...

   Před válkou bylo v Praze Němců, jako dnes černejch v Německu... kromě němčících Židů navíc - jako třeba rodina Franze KAFKY... KTERÝ MUSEL BÝT PŘEKLÁDÁN DO ČEŠTINY...

   Smazat
  3. Prosté konstatování, že většina Pražáků jsou absolutní političtí kokoti snad není urážka.
   Bydlím na P4, takže vím o čem mluvím.

   Smazat
  4. Prazak, to je DIAGNOZA. Nieco ako Litovec, Estónec, alebo Lotys. Ukrajincov ani spominat nejdem. Vymlete, sfetovane tupe mozgy, ktore netuzia akých uzitocnych kokotov robia uchylnemu dedovi Sorosovi, ktory sa na sklonku svojho zlodejského zivota rozhodol, ze nakradnute miliardy minie na devastaciu EUropy, ktoru tak nenavidi uz z principu svojej obrezanej ciciny a chce z nej urobit mich afrických a arabských hajzlov. Súdruhovia prazaci asi tuzia po tom, aby ich zenusky a dcerenky kazdy den miesto nich dobre vytrtkal nejaky cernoch, kedze sami to uz akosi nesvladaju koli previsajucim pivnym bachorom.

   Smazat
 5. Všichni melou o tom, že Bureš ovlivňuje vyšetřování policie, případně soudů. Ale v jiných souvislostech se ti samí lidé odvolávají na jejich nezávislost. Tak jak to tedy u nás je? Máme nezávislou policii a soudy? Pokud ne, tak tento stav nemohl nastat pouze příchodem Bureše do vysoké politiky. Bureš tento systém nestvořil. On do něj pouze vstupoval. Pokud máme jedno, nebo druhé zkorumpované, měly by se přezkoumat všechny kauzy po sametu, protože u žádné se nedá vyloučit, že je nevyšetřovali a nesoudili podplacení policisté a soudci.
  Všichni, kteří dnes mluví o ovlivňování vyšetřování, by měli předložit důkazy, nebo držet hubu. Který z nichmi je schopen zaručit, že pokud Bureš uplácí, vydírá, nebo jinak ovlivňuje policajty, státní zástupce a soudce, že se tak nedělo i za Sobotky, Topolánka, Nečase,...
  A jenom jejich čestné slovo mi rozhodně stačít nebude.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad Hricák - divím se, jak se Vám líbí ten "Bureš", komentář ztrácí šmrnc!

   Smazat
  2. Bureš, to je nějaký další účastník taškařice ?
   Babišův nemanželský syn s Protopopopovou ségrou !

   Smazat
  3. Celá ta taškařice je zřejmě motivována snahou o odvolání Babiše z postu premiéra a následné vyvolání předčasných voleb. Ten se definitivně odloučil od pražské havlistické kavárny tím, že se postavil proti Globálnímu paktu o migraci i proti Istanbulské dohodě. To "demokratická" kavárna neodpouští a mobilizuje svoje mediální přisluhovače a neziskovky. Mám pocit, že bolševicko-havlistická pakáž spoléhá na zmanipulované mladé lidi (hlavně na statisíce absolventů humanitárních fakult), u kterých očekává, že v následujících volbách budou volit českou pobočku Antify, tedy anarchokomunistickou stranu Pirátu.

   Smazat
  4. Seděl už někdy na pražském hradě ostudnější, vlezlejší a ubožejší bolševický intrikán ???
   Buran Gottwald měl svého kolaborantského lžikněze Plojhara a Rudé Právo a Zeman pupkatého agentského antikrista Duku a Prasečí Listy ?
   V nezdravém těle - nezdravý duch ! Udrží ještě stolici ? Přežije Milouš Zeman Milouše Jakeše a překoná ho ???
   Na lumpenhradě plném kryptobolševických kolaborantských buranů a agentů. Jaký národ - takový lůzovitý prezident.
   Král Miloš Lávra má oslí uši a je miláčkem oslího národa, stejně jako po zuby ozbrojená první dáma Zrovnazhovnapřemyslovna se švejkem na vozíku. Buranova vepří hlava (s jitrnicí v rypáku) je nejlepší symbolikou levorukých buráků (burák = buran + č…). Spolehlivě přitahuje mouchy a odpuzuje nejen muslimy. Pomůže jateční pistole vyzbrojené První dámy?

   Smazat
  5. 8:43 A teď něco vo tom velkým dramatikoj, jak zvítězil nad pravdou a láskou. Hoď sebou debile, za co tě platěj..

   Smazat
  6. 11.34 Tak to tě nepotěší! Byl to totiž tvůj fotr, kterej tě namrdal týhle kurvě - https://im.tiscali.cz/press/2017/11/30/883039-final-0787-3800x2536.jpg

   Jenže ta tě potratila a ten potrat pak komouši naložili do maus-oleje a odvezli do Chujlostanu jako delikatesu pro Putlera. Od tý doby co ji sežral poletuješ u jeho lejnolíhně - stal si se putlerprdem!!!!.-D:D:D:D

   Smazat
 6. Co je tý krávě Slonkový do vztahu Babiše a jeho syna? Jsou to příslušníci jedné rodiny a co si spolu udělají je jen a jen jejich věc. Kdyby ta svině chtěla kecat do mé rodiny, taky bych jí přerazil hřbet na třikrát.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:03 Je jí do toho hodně. Rodina, národ, stát nejsou žádoucí. Lidi se budou množit v koncentrákách a děti budou dávány na výchovu buzerantům.

   Smazat
 7. Tak Jurečka nám houfuje české nácky do demonstrací na pražský Majdan? Jest-li pak si už také Jurečka objednal ostřelovače v žoldu? Tušil jsem, že česká nacipravice se nebude chtít dát zahanbit ukrajinskými banderovci a také že se bude moci jednou chlubit, jak hubila český národ Majdany. Ostatně si to prožívá také Slovensko - nemyslím, že by pan Sóros a zejména jeho peníze byly jediní, co v tom mají prsty - a Čecháček si nechá šťourat klidně v naší zemi rypáky nenávisti, zloby, vzteku. Snad se probudí, až bude podřezáván jako podsvinče!?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:11 Náhodou. Taková selská jízda je velká síla.
   Traktory, kombajny jsou dnes jako tanky.

   Smazat
  2. Rozmetače hoven má Debilblok vlastní.

   Smazat
  3. Jurečka a Bartošek patří mezi nejblbější lidovecké politiky. Dokáží jen dštít nenávistné komentáře a vše lidské je jim cizí. Pokud si lidovci do čela zvolí nějakou podobnou obludu, tak se definitivně nasměrují do propadliště dějin. Upřímně, plakat nebudu...

   Smazat
  4. 16:04 Malý dotaz. Vy jste někdy u lidovců viděl seriozního člověka ? Nechápu, proč se vůbec rozčilujete.

   Smazat
 8. Jurečka je prý zemědělec? Ten blb by se mněl od zvířat naučit slušnosti a užitkovosti. Protože hospodářská zvířata na rozdíl o něj jsou užitečná.

  OdpovědětSmazat
 9. Prahu bych oběhnal ostnatym drátem a nechal je ať si tam zijou jako ve Vatikanu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všechno bude. Nejdřív oplotěj region "Česko", potom Prahu a velká města, a nakonec oplotěj dvory, kam budete chodit na vzduch.

   Smazat
  2. Neboj sa. Situacia sa vyvija presne podla Sorosovho planu, obcianska vojna sa blizi zavratnou rychlostou. No a to mizive procento tych prazskych kokotov bude defenestrovanych , v tom uz mate nejaku tu prax z historie. NIKDY V DEJINACH TEJTO PLANETY nevladna uchylna mensina vacsine a teraz je o to velka snaha. No a to pani a damy nemoze dopadnut dobre-pre tych uchylakov a zapredancov.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.