Reklama

úterý 27. listopadu 2018

Zemanova afghánská válka

Martin Koller
26. 11. 2018
Když jsem viděl na internetu poslední výroky prezidenta Zemana k bezpečnosti našeho státu, nestačil jsem se divit. Nezrazovat spojence, v Afghánistánu a bojovat tam na věčné časy proti terorismu. Nemohu se zároveň zbavit dojmu, že i tam se v podtextu objevila menší nadsázka. Ze strany premiéra mne takové řeči neudivily, protože on kromě svého konta plní především zájmy cizáků. Proto se neliší od takzvané demokratické opozice, jen to díky pitomosti její a úspěšnosti vlastní propagandy a samozřejmě důvěřivých hlupáků úspěšně skrývá. Jinak jsou jedni za osmnáct a druzí za dvacet bez dvou.


Ale panu prezidentovi jsem měl chuť vzkázat, ať si táhne bojovat do zasmraděného konce světa a mimo civilizaci za zájmy narkomafiánů. Každopádně se projevil pomalu jako válečný štváč Pavel. Vůbec v poslední době moc podléhá vlivu oligarchy Babiše a cizáků. Já jsem na to upozorňoval s tím, že po druhých vítězných volbách se ukáže, jaký doopravdy je. Jeho nadšení pro EU a ČSSD je ilustrativní a varující. Nicméně, když si představím na jeho místě Drahoše, Hilšera, nebo Fischera, volil bych ho znovu i když opět s výhradami.

Závěrem bych připomněl páně prezidentův výrok z doby, kdy byl pouhým premiérem. Tehdy prohlásil, že NATO je pro nás nutné, aby k nám nejezdili turisté na tancích. No, v posledních letech k nám a přes nás jezdí turisté na tancích jako domů na cestě k destabilizaci bezpečnostní situace na východě. Zaděláváme si na jadernou válku v Evropě a pan prezident mlčí. A to je ještě dobrý, protože jiní takovou turistiku podporují s nadšením primitivních černochů v dávných koloniích, klanějících se poníženě projíždějícím bílým pánům, i když někteří z turistů jsou černí.

K tomu jsme se dozvěděli, že prezidentova expertní rada doporučila zvýšit náklady na zbrojení našeho státu na 2 % HDP, která mají být dosažena roku 2024. Pan prezident nebyl nikdy vojenský odborník, takže bych mu z hlediska vojenství odpustil i průměrně hloupé řeči, ale tu expertní radu si raději ani nepředstavuji. Ostatně nikde se neobjevila jména těchto expertů. Snad tam nebyl nikdo z bezpečnostních expertů, které zve ČT. Přehlídka namyšlených placených propagandistů cizích zájmů, nedouků bez základních znalostí a internetových opisovačů bez vlastní myšlenkové přidané hodnoty. Obraz značné části našich médií. Pokud byli u prezidenta experti, jako jeho poradce, ženatý specialista na plné využití vdané tiskové mluvčí, nebo kapitánky od letušek, generál Picek, který byl horší ministr obrany než zpívající právnička z JZD, nelze se divit ničemu. Vojenského experta Stropnického, stejně jako Šlechtovou, coby odbornici na věnce veteránů podělané od čoklice Rambohafíky a jim podobné stratégy doufám nepozval. A to byli ministři obrany, tedy osoby, které by měly být vrchně kompetentní. Podle nich armáda vypadá. Náčelník Generálního štábu má každopádně pravdu s neradostným hodnocením. K tomuto tématu bude vhodný samostatný článek.

Drahá a nebezpečná ostuda

Především je třeba realisticky vyhodnotit válku v Afghánistánu. Po sedmnácti letech bojů, přičemž naši vojáci tam působí patnáct let, je výsledek v nejlepším případě nulový. Podle oficiálních informací ovládá nepřítel, který je podstatně méně početný, než afghánská armáda, policie, zahraniční žoldáci a vojáci z různých zemí, především NATO a EU, zhruba polovinu území. Ovšem podle neoficiálních informací od vojáků a odborníků je to až 85 % území. Kromě toho Pákistán už má právě dost amerického válčení a zahájil výrazné sbližování s Čínou. Přitom většina bojovníků proti cizákům vedeným Američany jsou Paštúni, kteří tvoří velkou část obyvatel jak Afghánistánu, tak Pákistánu. Rusové zároveň úspěšně jednají s Talibánem a pokud zavřou Američanům možnost přepravovat materiál do Afghánistánu přes ruské území, bude demokratickým boys neveselo, protože Afghánistán nemá mořské pobřeží, takže doprava vojáků a materiálu se tam prodraží. Vojáci jsou na základnách v podstatě uzavření a obléhaní a každý výjezd představuje riziko. Při stahování některých amerických útvarů ze základen platily hrdé USA potupně úplatky islámským teroristům, aby jejich vojáci mohli v klidu odtáhnout. Vojáci ovládají terén kolem základen zhruba do vzdálenosti čtyř kilometrů, tedy na dostřel podpůrných zbraní, především minometů, některých granátometů a integrální výzbroje různých vozidel. To vše v situaci, kdy mají nejen početní, ale rovněž nesrovnatelnou technologickou převahu a leteckou podporu. Boj s různými nástražnými výbušnými systémy je v podstatě prohraný a z každé cesty ze základny se stává ruleta, zda pod vozidlem něco vybuchne, nebo nevybuchne a kdo to odnese.

Důvodem ostudných výsledků je fakt, že válka je vedena nesystémově. Dokladem je neuvěřitelně dlouhé trvání bez pozitivního výsledku. Cílem jakékoli války je vítězství, dosažené samozřejmě co nejrychleji. To je v Afghánistánu v nedohlednu, takže vyvstává otázka, zda USA, protože se jedná o jejich válku, vůbec chtějí zvítězit. Zde bych připomněl posměšky americké propagandy, jak to ti demokratičtí hrdinové islámu placení z USA Rusům natřeli. Teď mají Američané problém, jak odejít s nepříliš velkou ostudou a to se ještě musí potupně dožadovat pomoci Ruska při jednání s Talibanem. Neustálé protahování konfliktu a vedení bojů naprosto nedostatečnými silami vytváří představu, že se jedná o válku vedenou s cílem generovat jednak odbyt pro zbrojní průmysl, jednak podporu afghánské narkomafie napojené na zahraniční zájmové skupiny a tajné služby, přičemž export drog a zisky z něj vzrostly za 17 let několikanásobně a rostou především v posledních letech. Jedná se o miliardy dolarů, které mhou napomoci americké ekonomice, nebo i zvýšit zisky jejím majitelům. Zároveň roste zdrogovanost evropské společnosti, především její mladší části. To se podepisuje na možnosti jejich jak pracovního, tak vojenského využití. Evropští vojáci vlastně nemají v Afghánistánu žádnou jinou motivaci, než peníze a tomu odpovídá jejich bojová morálka. Peníze si samozřejmě chtějí užít nikoli jako mrtvoly, nebo mrzáci. I v Afghánistánu se najde dost min a různých výbušných systémů, které fungují jako odkulkovač, což bylo americké slangové označení německých miniaturních papírových protipěchotních min používaných koncem druhé světové války.

Pro informaci, jedna sekunda dlouhodobě prohrávané války v Afghánistánu stojí 3973 dolarů a na této částce se podílí i naše republika. V USA přispívá v rozpočtené podobě každá rodina na tuto nesmyslnou válku měsíčně 138 dolarů. Náklady na výcvik amerického nižšího důstojníka jsou 340 000 dolarů, na výcvik pěšáka, základního specialisty 44 887 dolarů. Nicméně stále větší počet amerických vojáků v Afghánistánu má základní dvouletý úvazek, protože se jedná o lehké zločince, kteří dostali na vybranou buď kriminál, nebo službu v armádě. Když se nevrátí, tak v USA nikomu chybět nebudou. Takoví samozřejmě nemají žádný zájem položit život za šíření demokracie v islámském světě, což je samo o sobě pitomost. Když jsem byl na misi v Iráku, řekl mi jeden černý americký voják, že nasazuje život za zisky pana Cheynyho. Evidentně nebyl úplně blbý, ani motivovaný k boji a nevyzařovalo z něj žádné nadšení. Mnozí se touží vrátit k drobné kriminalitě, kšeftům s drogami a povalování za sociální dávky, čemuž odpovídá i jejich morálka. Proto je musí doplňovat levní vojáci z Evropy. Kolik stojí nás sekunda afghánské války a kolik na ni doplácí každý měsíc každá česká rodina v době, kdy mladé rodiny nejsou schopny dosáhnout na vlastní bydlení a ceny rostou raketovým tempem?

Obecně lze hodnotit údajnou potřebu a přínosy války v Afghánistánu na věčné časy následovně. Z hlediska boje proti mezinárodnímu islámskému terorismu se jedná o neúspěch a porážku. Teroristů přibývá, někteří se jako uprchlíci valí do Evropy. S nimi přichází další klany narkomafie. V naprosté většině zaostalí Afghánci jsou přitom spolu s kosovskými Albánci nejhorší skupinou z hlediska organizované trestné činnosti, přičemž připomínám útok na sestru v pražské nemocnici. Rostou jejich zisky z obchodu s drogami, což jim umožňuje korumpovat politiky a policie evropských zemí. Neuvěřitelná tolerance k drogám v Evropě, stejně jako u nás je nepřehlédnutelná, a končí to podivnou sebevraždou blondýny nožem v pražském bytě libanonského narkomafiána. Obecně lze hodnotit vojenskou misi v Afghánistánu jako podporu jedné ze soupeřících skupin domácích narkomafiánů. Sami vojáci potvrzují nespolehlivost afghánských bezpečnostních složek, jejichž příslušníci ve velkém počtu dezertují i se zbraněmi k protivníkovi. Bez ohledu na propagandistické kecy nejsou Evropané a Američané v Afghánistánu vítáni převážnou většinou obyvatel. Ostatně ozbrojené misionáře nemá rád nikdo a nikde, s výjimkou těch, kteří se od nich nechají koupit - a hlupáků.

Z hlediska Evropy a naší země tedy mise v Afghánistánu nepřináší nic pozitivního, spíše růst rizik a problémů. Není prokázáno, že by zastavila byť jediného teroristu a narkomafiána cestujícího do Evropy, spíš naopak. Místo abychom je nechali rvát se doma a dodávali jim k tomu munici, taháme je do Evropy. Z hlediska politiků se jedná o deklarativní akt, kdy potvrzují podlézavou podřízenost americkým zájmům, bez ohledu na nesmyslnost mise, finanční výdaje a ztráty na mrtvých vojácích na nákladech na zmrzačené a afghánskou část afroislámské invaze. Z hlediska vojáků se jedná o poměrně riskantní formu výcviku a především kalkulované riziko zaměřené na výdělek, který je srovnatelný s výdělkem na úrovni lepšího dělníka, nebo začínajícího vysokoškolského specialisty v Německu. Většina to přežije bez následků. Nicméně ztráty rostou. Typičtí vojáci z chudé kolonie a oběti nesvědomitých politiků.

Musíme si položit zásadní otázku, kdo je ten spojenec, kterého nemáme zrazovat? Vládnoucí parta afghánských narkomafiánů? Americká armáda, která není schopna zvítězit a jejíž vojáci se koukají vyhnout v boji a strkat před sebe spojence? Pro naprostou většinu obyvatel našeho státu nepřináší mise v Afghánistánu, ale rovněž v Iráku, nebo v Mali nic pozitivního. Irák pod vládou Saddáma Husseina stačilo zbavit zbraní hromadného ničení a byl zaručenou hrází proti Íránu, žádná válka na věčné časy, žádné islámské čistky a genocida tamních křesťanů, žádní migranti, žádné vyházené peníze, mrtví a invalidé. Dokonce ani žádný islámský stát. Bez ohledu na propagandu byl Saddámovský Irák demokratičtější země, než Saúdská Arábie, mohli bychom ho přirovnat k současnému Turecku, státu NATO a kandidátovi EU. Dokonce i narkomafiáni v Afghánistánu jsou demokratičtější, než takzvaná umírněná opozice v Sýrii, včetně části Kurdů, kterou nadšeně podporují státy NATO. V Mali se nejedná o nic jiného, než o zdroj uranu pro francouzské jaderné elektrárny, jež dodávají elektřinu do Německa, které se její produkce z jádra ekologicky zřeklo. Do Mali by tedy měli vyrazit především Němci. Afrika se tak či onak propadá do chaosu, posiluje se vliv islámu a pozice Číny, která kupodivu nemá na černém kontinentu žádné vojenské problémy. Asi proto, že Číňané nikomu nic nevnucují a netahají nikoho do válek, nabízejí práci a peníze, případně zboží. Zahraniční mise naší armády jsou vyházené peníze, které by se mohly použít efektivněji, třeba na ochranu hranic před afroislámskou invazí, nebo na boj s drogami. Německý vtip, kde němečtí vojáci jdou obtíženi výstrojí po ulici a z kavárny na ně volají povalující se migranti, aby pozdravovali u nich doma je víc, než realistický.

Všechny, kteří se mne snaží kontaktovat pomocí sociálních sítí upozorňuji, že je nepoužívám. Staré telefony, s výjimkou služebního z MO a mailové adresy jsou funkční.

30 komentářů :

 1. To je západní kapitalizmus , vraždy a násili !! To jsou ty euroatlantické hodnoty !!

  OdpovědětSmazat
 2. Bohužel Zeman se poskvrnil hned ve dvou oblastech. Jednak podporou války v Afganistanu, údajně kvůli pěstování máku na opium - nedovede si představit nějaké mírumilovnější řešení pro zajištění živobytí zkoušené země a omezení dostupnosti drog v Evropě. Ještě že za naší světovou výrobu pervitinu také nedostáváme lekce od NATO!
  A druhou oblasti je velvyslanectví ČR v Jeruzalémě. Tak, jako ve věci Afganistanu jde o příslovečné přilévání oleje do ohně, zde bych řekl - navíc smíchaného se střelným prachem. Ona už myšlenka potrestat za genocidu židů místo německých nacistů Palestince bylo dost surové. A pak souhlasit s tím, jak poučení židé německým utrpením toto oplácí Palestincům? Pokud jsme proti okupaci srbského Kosova, měli bychom být i proti okupaci Palestiny. Ale co to blábolím, vždyť i my jsme okupanty a někteří jsou i proto hrdí. Stejně hrdí, jako byli nacisté v dobách Böhmen und Mähren.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Re (18:27):
   Souhlasím s vámi.
   Toho, čím se Zeman "poskvrnil" (vlastně provinil), je i více.
   Kromě zcela ahistorického (či sionistického?) postoje k letitému židovsko-arabskému konfliktu na území býv. Palestiny by to mohl být i prvoplánový (militantní?) přístup k "řešení" problému světového terorismu, aniž by se zatěžoval jeho genezí i silami, které jej cíleně indukují. To platí i tom Afganistánu... Doufám, že historie mu přičte i jeho politicky zbrklý a neuvážený souhlas s přelety spojenců na býv. Jugoslávii a jejím zločinným bombardováním, tedy jeho neúctu k mezinárodnímu právu a povyšování našeho spojenectví v NATO nad něj.
   ---
   Redakce NR nedávno uveřejnila článek autora The Sakera nazvaný "Děkovat veteránům za jejich „službu“ – ale proč?", ve kterém autor cituje slova hlavního amerického státního žalobce z Norimberského procesu, Roberta H. Jacksona. Ten v odsudku nacistů konstatoval, že nejhorším zločinem je zločin agrese, protože „obsahuje v sobě nahromaděné zlo“ všech ostatních válečných zločinů. Napsal: „Iniciovat válečnou agresi je tudíž nejen mezinárodní zločin; je to největší mezinárodní zločin, lišící se od jiných válečných zločinů pouze v tom, že obsahuje v sobě nahromaděné zlo celku.“
   Jeho slova by si Zeman měl číst jako katechismus! Před snídaní, po večeři i mezitím. A spolu s ním i všichni militantní nadšenci všech ideologických barev a odstínů.
   ---
   Zemanův chabý cit pro výběr lidí, kterými se ve vrcholných polit. funkcích obklopuje, raději ani nekomentuji.
   ---

   Volit proto Zemana vyžadovalo a i dnes vyžaduje velké skřípění zubů a zvažování menšího zla ...

   Smazat
 3. Opet moje slova, vcetne zmeny u Zemana-podpora agresivnich valek pod velenim valecnych zlocincu usa a spol !!!
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětSmazat
 4. To je věc kde se se Zemanem rozcházím,když jsem ještě věřil US verzi 11/9 tak jsem si řekl že je to chytré přenést hru na soupeřovo hřiště.Dneska si to rozhodně nemyslím.Velvyslanectví- to je podle mně strašně nafouknutá bublina. Proč by tam nemohlo být? Co je palestincům do toho?Židé byli bezesporu oběťmi hitlerovské agrese, ale nezapomínejte na utrpení Slovanů- na to se úplně zapomíná

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi mě tady budete tepat, ale stát Izrael je zase jen západní "projekt" na vývoz demokracie, vražený klín do složitého území. Budil vášně dávno před tím, než vznikl. Teď už je to jedno, protože tam je a chová se jak se chová, nepřátelsky a rozpínavě a to i vůči těm, kteří mu žádným "zničením" nehrozí. To je holt tak, když chcete znásilňovat dějiny, přepsat je ze dne na den, tu a tam spíchnout nový stát a někam ho plácnout jako záplatu, bez ohledu na předešlý vývoj a budoucí následky. A vůbec nejlepší je, když to šéfuje někdo, kdo v tom rozhodně nebude žít, případně umírat... J.

   Smazat
  2. Tak jsem si říkal, co bych dělal já na místě židovského patriota v Izraeli, abych vůbec přežil já i můj národ v zemi, zaslíbené Jahvem mým (fiktivním) předkům, obklopené mnohem početnějšími semitskými příbuznými národy arabskými, které nás nemají rády od těch dob, co praotec Abrahám vypudil svého nemanželského syna Ismaele, od něhož arabové odvozují svůj historický původ. Příbuzní jsou tradičně chudobnější a o to populačně zdatnější, navíc se netají přáním na kainovskou likvidaci všech židů. Totální válka (např. jaderná) by byla sebevražedná - tak zbývá jediné možné řešení - obrátit zájem i zášť milých příbuzných jiným směrem, třeba do bohaté Evropy, plné „nevěřících psů“, ostatně už tam jednou muslimové byli, (Maurové ve Španělsku, Turci v jihovýchodní Evropě), takže tam trefí. Naší baštou jsou Spojené státy, tak tou jejich zas může být Evropa. Gojové nás podpoří všechny. K tomu jim musíme trochu napomoci - zastavit politickou, vojenskou, náboženskou i kulturní integraci Evropy, rozložit NATO, zapojit pravoslavné antievropské Rusko. To si vezme se svými soudruhy na starost náš člověk Vjačeslav Pružinskij, křesťanský „husitský“ našinec, který navíc obličejem žida ani trochu nepřipomíná (bohužel o to víc jeho výrazný syn). Podobně jeho rafinovaný spoluagent Miloš Chucpe Žvanil. Také pár jiných politiků a novinářů nám pomůže žabomyšími hádkami o politické korektnosti, toleranci a nacionalizmu, včetně čecháčkovských zakomplexovaných socek. Ty se samy bojí islámských migrantů ale u Palestinců jim islám nevadí. Němci už k tomu významně (byť i možná nezáměrně) přispěli holocaustem našich předků a jejich vypuzením z Evropy. Tím vytvořili životní prostor a podmínky pro imigraci muslimů, a to i na místa Němců, „hrdinsky“ padlých v jejich boji proti židobolševizmu. Dobře jim tak! Muslimové si tam mezitím s předstihem postaví mešity a minarety, třeba i ve Vatikánu (aspoň je nebudou muset stavět v Jeruzalémě). Až slavnostně (spolu) založíme Palestinský stát, bude už jenom potřeba zřídit konzuláty, obchodníci už tam dávno jsou. My pak papeži přátelsky poradíme, jak mají křesťané (mimochodem u nás vzniklí a založení), co nejlépe s muslimy vycházet. Za to se přestaneme tolik kamarádit s protestanty, kalvinisty a husity, aby na nás katolíci vzpomínali v dobrém. No, a kdyby snad chtěli němečtí neonacisté v budoucnosti antisemitský holocaust reprízovat (tentokrát proti našim semitským bratrancům) - tak aspoň arabové na vlastní kůži poznají, co to doopravdy je – a Němci budou vzpomínat: „zlatí židi, proč jsme se jich tehdy zbavovali“.
   Šalom, salam aleikum, pochválen (žid) Ježíš Kristus.

   Smazat
 5. Pane Kollere !

  Vykašlete se na Afganistán ! Nikdo ani nevíme, kde, v jaké prdeli se to nachází a je nám to srdečně jedno, Když si naši chamtiví žoldáci chtějí vydělat velké prachy na střílení do bosonohých pastevců, je to jejich karma.

  Na pořadu dne je ale Moše Zeman a jeho sionismus !!!
  Uvědomujete si, že sionismus je židovský nacismus ?¨
  Máte k tomu nějaký komentář nebo jste taky ten sionista ???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jste si pěkně rýpnul, pan Koller se mi jeví dlouhodobě jako velký zastánce Izraele. Čímž nijak nenapadám obvykle kompetentní a trefné komentáře pana Kollera.

   Smazat
 6. Prezident Zeman a premiér Babiš jsou oba držitelé modré knížky - což je pro ČR dosti ostuda - za nich byla vojna povinná.
  Co se opuštění spojenců v Afganistánu týče- Kanada a Francie " je v klidu opustily " už před léty. Kontingent 35o vojáků co ČR v Afganistánu je vzhledem k počtu obyvatelů ČR jeden z největších. Zahraniční mise budou ČR v roce 2019 stát 2,4 miliardy Kč - našlo by se lepší využití.

  OdpovědětSmazat
 7. Zeman musí dělat užitečného idiota, jinak by už byl dávno mrtvý.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No alespoň by mohl být posmrtně hrdinou. Tokto se chová jako blbec

   Smazat
  2. Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je jeho lůzovitý, závistivý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá a bude kolaborovat s každým, kdo přijde, třeba s čobolovským Burešem. Bude řešen globálně spolu s cikány, kteří jsou aspoň důslednější a samostatnější. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ohání se Švédskem, kde by mu však nedali ani asyl, ani sociální dávku. Ohání se Masarykem, který by mu ruku nepodal.
   Zakomplexovaný, mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, absolvent dívčí střední školy, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho hovniválsky dokutálela na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea bude toho vyžírku vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky a chystá se mu postavit oslavnou pyramidu. (Z kotovic).

   Smazat
 8. Zřejmě Martin Koller a někteří diskutující mají "štěstí", že nejsou prezidentem ČR a tak "neví o čem mluví"...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejspis musi....jinak by se mohl "Afganistan" stat z nas

   Smazat
 9. Doporučuji přečíst všem, kteří dnes nemohli přijít panu prezidentovi na jméno :
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Stech-zautocil-na-Zemana-V-zadne-jine-demokraticke-zemi-by-se-prezident-takto-nechoval-561144

  OdpovědětSmazat
 10. Vážení diskutující!
  Vzhledem k diletantství presidenta ČR o řízení světa na vyšších prioritách (viz KBE) se prs. Zeman orientuje na prioritu nejnižší (šestou), což je aplikace násilí na podřízené vrstvy či státy (neboli násilí na gojimech). Nežeby věděl co činí, protože tato priorita je sice účinná, ale nestabilní (vyvolává násilný odpor), a proto je použitelná pouze pro totální holokaust cílového společenství (sekty, etnika, státu). No a to se nepodařilo ani hitlerovi a jeho pangermánům na cca 10-ti milionové sektě judaistů (sionistů). Pravda dnes jsou účinnější "technické" možnosti násilného řešení (v USA vybudovali tisíce dosud prázdných táborů FEMA), ale stačí chybička a vše se za generaci (20 - 25 let) vrátí i s bumerangovým efektem (viz film s Arnoldem "BARBAR KONAN").
  Ti co vodí Zemana ho využijí do mrtě a až ztratí důvěru voličů, tak ho předhodí davu a ukážou na něj prstem, ale to již budou mít v záloze další spolehlivou, lidu nastrčenou k volbě loutku (novou, neokoukanou, třeba TOMIA). Dokud lidé budou respektovat pravidla otrokářů (zákony, normy, zvyklosti zavedené mocnými za úplatu vládcům), místo pravidel lidu (pravda, spravedlnost, rovnost, důstojnost, mravnost) budou otroky a neustále budou pravidly otrokářů zotročováni. No gojimové, asi to chcete jako úděl pro vaše potomky, jinak nevím proč to nezměníte (místo k volebním urnám pod okna hradu, parlamentu a soudů). Pohled z okna na milion nasraných lidí je všeříkající a všeúčinný, to mi věřte.
  Ďuro Trulo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Po dobrém to nepůjde, to je jisté. A na to, aby to šlo po zlém, se ještě lidi nemají dost špatně. Vládne tvrdý individualismus a konkurence, kolektivismus a kooperace jsou odsouzeny a zavrženy. Je to tu prolezlé prodejnými slouhy, kterým nejde o nic jiného, než o vlastní dočasný prospěch a na nějakou revoluci se Vám vykašlou. Mladí jsou až příliš zaujatí virtuální realitou a ta skutečná jim uniká - viz všeobecně rozšířená tupá hláška "neřeš to". Schopnost přežití obyvatelstva byla různými způsoby minimalizována. Brousíme důvtip na rozborech afghánských a jiných misí, přitom nám uniká, že jsme zranitelní a porazitelní jako nikdy. Je třeba začít zdola, od známého prostředí, malých komunit, nepustit ty zmetky nahoru. A pokud demokracie, tak přímá.

   Smazat
 11. Zeman arijec-kdo je vic(vetsi vul)?Zešilel.

  OdpovědětSmazat
 12. Pane Kollere skvělý článek Zemana jsem volil jako menší zlo ten se pitvá v Afghánistánu. Stahovač králíku by byl horší ten by chtěl pochodovat na Moskvu.

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 4.47 Ošetřovatel šel na kontrolu oddělení a tak se uvolnilo místo u PC? Podle pravopisu v textu se při léčení věnujte i češtině.
   Jinak je zde mnoho příspěvku proti Zemanovi. Nic proti tomu, ale Zemanovi nic jiného nezbývá, protože jsme v NATO a musí se podřídit požadavkům NATO. Kdyby jsme neuvěřili lhaní Havla, když prohlásil, že po rozpuštění Varšavského paktu do žádné vojenské aliance nepůjdeme, tak by jsme v NATO nebyli a naši ziskuchtiví vojáci také ne.

   Smazat
 14. Jako vvždy za jedna��

  OdpovědětSmazat
 15. Já souhlasím s kritikou Zemana v mnoha směrech, ale nesouhlasím, že jsme ho neměli volit = nejít k volbám, protože alternativy k Zemanovi byly ještě daleko, daleko horší, nechci říkat rovnou mentálně zaostalejší. Namítnete, že mezi kandidáty byl akademik, ale ten titul vůbec nebrání bujení lidské blbosti, možná, že i naopak.
  A že Zeman nic nemůže, protože jsme v NATO? Může aspoň mlčet a když je tak chytrý, tak "mluvit mezi řádky". Nemyslím si, že nás někdo do válečné mise v Afganistanu nutí a stejně do stěhování ambasády do Jerusaléma. Zase se musíme opičit po USA? Musíme dělat naschvály a dmýchat do konfliktu Izrael - Arabský svět?

  OdpovědětSmazat
 16. A 10:13!
  Plně souhlasím, že Zeman je daleko nejmenší zlo ze všech zel ve volbách nabízených, ale i toto zlo je pro další existenci Slovanů hrozivé. Doufám, že příští kandidáty na presidenta budou konečně navrhovat štamgasti v hospodách, alespoň bude sranda a tržby (a stoupne výběr výpalného i babišného).
  Ďuro Trulo

  OdpovědětSmazat
 17. O čem by jsme asi psali, kdyby byl prezidentem šláfenberg, nebo nověji gumak z akademie.
  Vydržte, už příště se dočkáte.
  Znovu opakuji, Zeman MUSÍ ! Jinak by byl už mrtvý.
  Jen Kalousek ho odhalil, že to jeho hrané židomilství a láska
  k EUNATO je jen jeho skořápka.

  OdpovědětSmazat
 18. 11:14!
  Škoda, že to nevyšlo na 11:11:11!
  Bylo by to signifikantní nebo jenom fikantní.
  Zeman, já, Vy a všichni gojové MUSÍ jenom zemřít. Ten ostatní MUS je falešný hnus, což pochopil Mistr Jan Hus (a následně i Husité).
  Ďuro Trulo

  OdpovědětSmazat
 19. Nahodou,Zeman je nas nejlepsi politik! A takovy B L B.Cozpak ti ostatni?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zeman je bachratý jako Göring, ješitný jako Hitler a prolhaný jako Göbbels. Naštěstí je jeho lůzovitý, závistivý a švejkovitý pronárod natolik zbabělý a bordelářský, že žádnou válku nevyvolá a bude kolaborovat s každým, kdo přijde, třeba s čobolovským Burešem. Bude řešen globálně spolu s cikány, kteří jsou aspoň důslednější a samostatnější. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ohání se Švédskem, kde by mu však nedali ani asyl, ani sociální dávku. Ohání se Masarykem, který by mu ruku nepodal.
   Zakomplexovaný, mstivý, žvanivý a frustrovaný synek opuštěné samoživitelky, absolvent dívčí střední školy, podobný ožralému panchartu Gottwaldovi, opuštěný svým synem a obdařený doma dvěma pussys, držený za koule Putinem, likviduje svoji dceřinnou partaj i lůzovitou malomocnou sockovitou třídu, která si ho hovniválsky dokutálela na hrad, jako použitý nepotřebný kondom na cestě za Ural. Skončí stejně bídně, jako jeho buranský vzor, včetně vyhazovu z Maus-olea. Z toho Maus-olea bude toho vyžírku vyhazovat stejná nepoučitelná lůza, která si ho tam uložila a která teď blije do éteru podle jeho taktovky a chystá se mu postavit oslavnou pyramidu. (Z kotovic).

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.