Reklama

středa 7. listopadu 2018

Zimola se zlobí na televizní noru, pardón Noru a další likvidační média

Jiří Zimola v roce 2016 v Brně před expozicí 
božích bojovníků ... husitů
- ps -
7. 11. 2018 FacebookZimola a PrvníZprávy
"Jihočeský kraj byl jedním z prvních krajů, který aktivně přispíval matkám samoživitelkám na obědy pro jejich děti. Reportáž v pořadu 168 hodin byla tendenční a neobjektivní s cílem vyvolat v divácích pocit, jak jsou některé kraje cynické k hladovějícím dětem," zlobí se Jiří Zimola.


"Pořad 168 hodin na veřejnoprávní ČT právě teď. Dojemná reportáž o hladovějících dětech a zlých krajích a zvratky na Nohavicu. Proč nemáme možnost neplatit koncesionářské poplatky těm, kteří si vytvářejí právo na svou vlastní pravdu a zřejmě v žoldu silných finančních skupin likvidují ty, kdo mají jiný názor?" napsal krátce po v neděli 4. listopadu 2018 odvysílaném pořadu 168 hodin bývalý hejtman a nynější místopředseda ČSSD Jiří Zimola.

Zimola přiznal, že řada kolegů pak litovala, že v Lánech nebyli také

"Obvinila mě Nora Fridrichová, že mi jsou hladovějící děti lhostejné. Škoda, že si ve svém svatém boji nezjistila, že za mého hejtmanování spolupracoval Jihočeský kraj s nadací Women for women a že byl jedním z prvních krajů, který aktivně přispíval matkám samoživitelkám na obědy pro jejich děti. Trvám proto na tom, že nedělní reportáž v pořadu 168 hodin byla tendenční a neobjektivní s cílem vyvolat v divácích pocit, jak jsou některé kraje cynické k hladovějícím dětem," argumentuje Zimola.

"Někomu jsem šlápl na kuří oko. Hospod(ář)ské noviny připravují další dehonestační kampaň na téma Zimola. Těšte se. Již brzy ve vašich trafikách!" tuší Jiří Zimola, co připravuje Bakalův hnojomet, jak nazval jeden z čtenářů deník patřící podle pana prezidenta, jak on to přesně řekl ... " zmrdovi Bakalovi".

(ps, Hrad.cz, facebook Jiřího Zimoly

61 komentářů :

 1. Příkladem toho jak je současný režim nelidský proti minulému je že ani komouši nedokázaly z Havla a dalších udělat bezdomovce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za komumnistů byla sice pracovní povinnost, ale když jsi prokázal, že máš za co žít a nežiješ na úkor státu, tak tě nechali na pokoji. To byl Havlův případ. Prokázal, že má z čeho žít - žil z dotací, které dostávali disidenti ze západu. Ovšem tyto dotace byly jen pro disidentskou šlechtu, která je prožrala a prochlastala. Na obyčejné disidenty nikdy nezbylo. No a proč by z Havla a ostatních dělali bezdomovce??? Vždyť od nich dostávali informace o tom, co se v disentu děje.

   Smazat
  2. 18:17-je hodně žijících disidentů, kteří by to potvrdili. Já to nejsem, znám to jen z jejich "rozčarování" a zatímní nechuti to publikovat z pochopitelných důvodů existenčních a existenci "pražské kavárny" s dlouhými prsty.

   Smazat
  3. 20:40 Svatá právda. Někteří měli tu odvahu a dali to na inteernet. Pravda moc jich nebylo, ale dýáse to dohledat.

   Smazat
  4. Vašku, jsi prase... vmetl mu do xichtu spolubojovník z disentu Cibulka a jistě věděl proč to říká. Pak ovšem trošku zblbnul ale to už je zase jiná story. Seznamy měl a byly pravé, což se mnha lidem nelíbilo. Ještě je mám schovaný a občas si v nich listuju...

   Smazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Výše vyjádřivší se přispivatel naštěstí používá poměrně snadno strojově identifikovatelné, syntaktické konstrukce.
   - velikost určitě přes 1200znaků, přes 20 řádek, opakovaně slova jako "leninský", "sajty", "soudruzi", tučně text v uvozovkách, tučně text s vykřičníkem na konci, slova verzálkami a podpis "Radosta" na konci.
   Není obtížné, s poměrně vysokou mírou přesnosti, tenhle vzorec formulovat (regexp) a nastavit prohlížeč (rozšíření greasemonkey) tak, aby se vám tyto příspěvky nezobrazovaly (já si je ponechávám zobrazené velice světle šedou )

   Jestli někdo má zájem podělím se a poradím s nastavením.

   Smazat
  2. Ty jsi tak blbej s těma svýma slintama, že si to snad ani neuvědomuješ. S tebou je zbytečný diskutovat, protože takový blbosti nejsou ani akceptovatelný. Děláš ze sebe "radostu" což nejsi, děláš si akorát prču a myslíš si, že diskutující jsou stejní pitomci jako jsi ty.Otravnej, hnusnej parchant, kterej úroveň diskuzí záměrně shazuje a diskuze kazí. Že tě nesere ťukat do klávesnice takový sračky - ty musíš bejt opravdu duševní mrzák. Co kdyby ses zkusil zabavovat něčím jiným? Jdi do hajzlu kreténe!

   Smazat
  3. 18:25 To je marné. Soudruh se nikdy nezapře.
   Jednou se určitě dočká metálu, až to zase komunisti
   vezmou do pracek.

   Smazat
  4. Putinovi agenti (včetně filipa, zemana, klause, babiše, besta, olezlého zbořila, robejška, vyvadila, bašty, kotrby, petránka, eichlera, kollera, haase, paroubka, mana, šilhavého žantovského, davida, foldyny, schneidera, krejčíka, jírovce, tomského, lhoťana, procházkové, spencerové, konečníkové, lorencové, syrečka a mongoloida pitomia) a čecháčkovští sockovští a trolovští hňupi, reprezentovaní Parlamentními žvásty, se poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení. Agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné p-dele. Kdy už konečně začnou prchat do ráje SSSR ?
   Jak dlouho se ještě vydrží ruský car s čínským chánem na sebe usmívat ??? Co myslíte ?
   Chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu bolševizmu. A stejně jako dříve francouzské třetí císařství, osmanská říše a německá třetí říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později. Řešení na konci příspěvku.
   Blbou Evropu budou muset zachraňovat opět USA (i bez Trumpa) jako v obou světových válkách ?
   Čína bude jejich hlavním spojencem ? Blbí čecháčkové budou jenom čumět na drát.
   Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.
   Český loupeživý bachratý komunizmus vznikl a trvá jako vazalství vůči feudální Moskvě, bez ohledu na to, jaký satrapa ji zrovna ovládá a jako vlajkou zrovna mává. Ubozí, kolaborantští a neschopní Švejkovští modroknížkoví Čecháčkové se potřebují schovat za sukně někoho silnějšího a přitom kulturně zaostalejšího - aby vůči němu neměli mindráky (jako vůči Západu).
   Začal s tím úlisný agent a rozvraceč EU - kleptoman Klaus a jeho poskoci hájkové, zahradilové a insemínové. Zeman je jen ubohá, vyžraná atrapa moskevského satrapy - jako kdysi Gottwald. Ten ale ještě nestihl lézt zároveň do řiti i Číńanům. Čecháčkové budou spokojeni - až zase všichni budou mít stejné lejno - jen zasloužilí soudruzi (falmer) ho budou mít navoněné z Tuzexu nebo z ruské Berjozky.

   Smazat
  5. Skoro tricet let od rozpadu SSSR tam nekoho posilate?:-)

   Smazat
  6. 20:52 - moc hezky si to napsal. Vidíš, že vycházky mimo pavilon při správném dávkování dobře zvolených prášků může vést k hezkým slohovým cvičením. Bravo a poděkování doktorům v Beřkovicích.

   Smazat
  7. 20:52- přiznám se, moc Vám nerozumím, ač se snažím.

   Smazat
  8. 20:52, jestli patříte k tajné skupině odporných internetových diverzantů ELF
   www.romea.cz/cz/zpravodajstvi/domaci/internetovi-trollove-maji-soupere-cesti-elfove-bojuji-proti-dezinformacim-a-propagande
   tak se šíleně mýlíte, že něčeho v propagandě dosáhnete. Lidi jsou tak nasraní, že až vás váš náčelník práskne, aby se sám zachránil, vy to odnesete a budete se divit, kde se ta zloba k vám vzala. Jen si proberte, kolik lidí se postavilo za Nohavicu, zatímco na vaší straně je minorita hňupů.

   Smazat
  9. Zkratka ELF je velmi pravděpodobně znamená ELitní Fízli.

   Smazat
  10. 20.52

   tak to byla teda silná ejakulace... ulevilo se ti viď?
   tak zase dej aspoň týden pokoj

   Smazat
  11. A takto bude posléze "odstraněn" sám adminisrátor! :)) - http://www.imagehosting.cz/?v=ivandavid.jpg

   Smazat
  12. 21:29 Omlouvám se za malou botu! Zapoměl jsem to slíbené řešní! - https://g.cz/17-plus-6-duvodu-proc-by-cesko-melo-byt-soucasti-nemecka/

   Smazat
  13. 21:44 Zas obvyklé rudocancy kterých jsou schopní jen prolhaní, sebechvalní a sebeklamní ale naštěstí již nemilosrdně vychcípávající čecháčkovští kverulanti z venkova, kteří jsou mistři světa v obrazoborectví, strhávání soch a symbolů, přejmenovávání ulic i vlastního státu a falšování vlastní historie, založené na bratrovraždách a zákeřných záludnostech. Podobně jako Rusové. Jenom více kradou. Historie lenivého, příživnického pronároda se stále dokola opakuje: etapu lžidemokracie vystřídá diktatura lapkovské lůzy, která se následně připojí k zacinkání klíči – až zase všechno nakradené prožere. A každých dvacet let plive na tu lůzu předchozí a nostalgicky vzpomíná na tu lůzu předpředchozí.
   Zneuznaný, c. a k. Univ. Prof. TGM upletl bič z rakouského dezertérského lejna - avšak zapráskat s ním už nedokázal - ani ve své mnohonárodnostní, uměle vytvořené jepičí pidiříši. Proti literárním padělkům se sice postavil - avšak politický padělek a zmetek vytvořil. Ani děti se mu moc nevydařily. Pravda vyděsí !!! Mnichovská dohoda: Čecháčkové si svůj stát nevybojovali ale vysomrovali na západních velmocech a stejným způsobem o něj přišli. Kdo se ani nepokusí ubránit sám, musí po zbytek života platit výpalné "osvoboditelům". Čecháčkové se musí na někoho vymluvit. Patří za Ural!

   Smazat
  14. 20:52 Ty cype z Radostova. Myslíš že se tímto nějak
   zakamufluješ ? Smrdíš hovnem na sto mil.

   Smazat
  15. 9:21 Tím budeš smrdět leda ty rudej xindle, až se budeš pokoušet odříznout svýho zesranýho šéfika!:))) - http://www.imagehosting.cz/?v=ivandavid.jpg

   Smazat
  16. @20.52

   Skvělé! Přečetl jsem celé. Už to jenom zveršovat.. ,)

   Tenhle příspěvek je neocenitelným, autentickým vhledem do současné politicky konformní mysli. Lhostejno zda je stará vypitá, nebo mladá vymytá. Tohleto je ideologická esence toho, co jsou to ty správné názory. A co díky tomu ti lidé skutečně nosí v hlavách. (Snad ješte poznámka jak Havel nelhal, nekrad a nebombardoval tam chybí)

   Doporučuji přečíst několikrát a ono Vám začne docházet, že člověk, nebo parta s tímhle mentálním nastavením - pod tlakem reality, pod hrozbou toho, že prostě ta pravda někde vyleze - že proste MUSÍ. Musí rvát ty miliardy do médií. Musí zakládat ty ideové hlídky (ELitní Fízly - ano .) Musí cenzurovat maily, musí potírat závadné stránky. Musí valit propagandu horem spodem, slušně, sprostě, to je jedno, od rána do večera. Do starejch, do dětí. Musí, musí, musí. Nejde přestat ani polevit.. Ani na chvíli! Protože už tlačí tolik, zašli tak daleko, že když jen na chvilku někde povolí, hned se to trhá a na povrch vyvěrají otázky.

   Tohle je ten pravej Radosta.

   Smazat
 3. Pro pana radostu
  Už dlouho jsem nečetl něco tak hloupého. Pokud jste dítě měli by vám rodiče dát pořádně na prdel, pokud jste dospělý měl byste se stydět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Radostu nereagujte, je to blbec, který je redakcí soustavně mazán.

   Smazat
 4. S takzvaným radostou nemá smysl komunikovat. Žádnej radosta to pochopitelně není, snad jen že s velkou radostí przní a kazí diskuze - něco tak odpornýho si pan Zimola, o němž je článek, určitě nezaslouží, stejně tak autoři, kteří na NR píší. Takoví kreténi, jako je "radosta" by zasloužili nakopat do prdele.

  OdpovědětSmazat
 5. Té Noře museli tu její noru v té tele určitě pozlatit.
  Taková pilnost se moc nevidí. Ale co by někdo, mít pozlacenou
  píču, neudělal.

  OdpovědětSmazat
 6. Děkujeme soudruhu Radosto, že spolu s námi všemi soudruhy
  jsi vzpomenul na tuto historickou událost.

  Hořejš

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty pobavíš víc než "Televarieté",blahé poměti ale jsi jak kolovrátek,začínáš už nudit,a proto vyměň scénaristu.

   Smazat
  2. To je pro radostu

   Smazat
 7. Jiří Zimola nejsíš pochopil, že i když byl zvoleným 1 místopředsedou ČSSD, tak mu tam pšenka nepokvete. Aby to nevypadalo hloupě, tak odstopupil z funkce a uvedl, že v současné době je ČSSD nereformovatelná. To je sice pravda, ale není to nic nového. To polatilo i v době kdy byl zvolen 1 místopředsedou ČSSD a platí to již hóóódně dlouho. Proč si potom ponechal funkci v jihočeském kraji. Není to trochu zvláštní když je ČSSD nerefomovatelná???

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:30- otázka je legitimní a Vaše odpověď?

   Smazat
  2. Že je ČSSD nereformovatelná pochopil i debil po té co Sobotka přišel dát demisi nedemisi a straníci jej opět podpořili. Dokonce trvdili, že je velmi pracovnitý. To možná byl. Ale kdyby nepracoval neudělal by takové ztráty. Raději mněl ležet a koukat na telenovely. Již v této době bylo jasné, že všichni vedení soc. dem. se drží svých korýtek a myslí, že bouře přejde. Poslední debilní kousek podpořil pan president tím , že Hamáčka označil jako dobrého lídra strany. Raději nebudu komentovat toto rozhodnutí.
   Václav

   Smazat
  3. Jaujau!Sloveso míti-on měl.

   Smazat
 8. Proč platíme čt ?
  V Zimbabwe se vybourali dva autobusy. To je zpráva ! Hlavně že včera bylo výročí osvobození Kyjeva Československými jednotkami . V čt ani zmínka ! Komu sloužíte ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kdyz uz jsme u toho:dva autobusy se vybouralY.Nevytirejte si s tou čestinou.....podlahu

   Smazat
  2. Bagoune jsi v..! Zamýšlej se nad obsahem. Každý není češtinář. Ale ty jsi hnidopich.

   Smazat
 9. Pánové , tak Janda má kamaradku pornostar na pražském zastupitelstvu. Nějaká PIRÁTKA Krauzová . Na videu s maliřským válečkem . Bordel Praha se rozjíždí.

  OdpovědětSmazat
 10. Čarodějnice Fridrichová je prachsprostý kus hovězího. Jenom bučí a bučí, lejna padají z tlamy. Je to prachobyčejná prodejná presstitutka. Potřebuje nakopat a vykopat....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. takovejch tam je, myslím že všechny co lezou na sklo včetně rosniček a šámalové v lukrativní číně, kde už díky svému šámalovi dřepí několik let

   Smazat
  2. Šámal je její bratr. Tak jako tak jde o typický nepotismus! Podobných vazeb je v ČT víc (Fridrich-Fridrichová)...

   Smazat
  3. Kdo ví zda už ta píča vyšklebená má tu pražáckou
   šalinkartu. Chuděra musela do tele vize, aby nemusela
   jezdit na tmavo.

   Smazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Soudruhu Radosto, proč když zadám do googla dotaz na někoho, o kom si myslím že lže,třeba soudružka Nora Fridrichová, vykoukne na mě něco s velkou kulatou hlavou a nosem, že by mohl šňupat rodinné domky?
   Nikdy jsem netušil, jaká je výhoda mít šikmé oči, to poznáte bezpečně šmejda s hubou plnou demokracie, na dvacet metrů.

   Smazat
 14. milí bratranci - len toľko, spočítali ste koľko politikov a nenahraditeľných neustále pracujúcich pre naše blaho zmizlo v nenávratne ? - jednoducho uvoľnia miesto novým nenažratým ktorých nepoznáme a budeme im veriť ! - dejiny sú jeden kolotoč

  OdpovědětSmazat
 15. Je zbytečné stále dokola řešit nenávistnou hydru díru Heidrychovou. Je třeba přistoupit k účinnému řešení situace ve veřejnoprávním mediálním molochu, který si za naše peníze dělá co chce, resp. dělá především to, co chtějí cizí parazité, kterými je řízen a úkolován. Je to štvavá fašistická vysílačka namířená proti zájmům ČR, jejích občanů, proti naší státnosti a kulturnímu bohatství.

  OdpovědětSmazat
 16. Čí so hory kavčí ? Čímčarara čím čí ?

  OdpovědětSmazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím, smažte debila

   Smazat
  2. 10:00 Mazat se ti chce rudej xindle? Je málo propíraným faktem, že židobolševik david má sen stát se hlavním rudým komisařem, jakým byl tento jeho strýc v Rusku před 100 lety! - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   A že poté on a jemu podobná svoloč by u nás rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"! Jenže se jim tu postavíme, neb jsme poučený z dějin! My lžidavidismus léčit umíme! A velice efektivně, použitím rudých zmrdů jako topiva! - https://ihistorian.livejournal.com/176105.html

   Smazat
 18. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prosím, smažte debila

   Smazat
  2. 10:00 Mazat se ti chce rudej xindle? Je málo propíraným faktem, že židobolševik david má sen stát se hlavním rudým komisařem, jakým byl tento jeho strýc v Rusku před 100 lety! - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   A že poté on a jemu podobná svoloč by u nás rozhodovala koho ovládat a koho rovnou "mazat"! Jenže se jim tu postavíme, neb jsme poučený z dějin! My lžidavidismus léčit umíme! A velice efektivně, použitím rudých zmrdů jako topiva! - https://ihistorian.livejournal.com/176105.html

   Smazat
 19. Koho zajímá nějaký pan Zimola?

  OdpovědětSmazat
 20. Tak to je v té jejich „demokracii"o vlastní potřebné se nestarají. Na seznamu píší že šojdrová má chudáčky muslimské sirotky.

  OdpovědětSmazat
 21. Zimola moc věcí nepochopil, když tam zůstal Hamáček. Zimola "blábolil" v duchu antikomunismu a nikdo ho už nepotřebuje. Je to politická nula, moc mě zklamal.

  OdpovědětSmazat
 22. Kádrujeme,kádrujete, kádrují už nás čekají jen prověrky na pracovištích a internacionální pomoc, která by odvrátila kontrarevoluci, Omládli jsme, hopsa hejsa do Beandejsa, už se těším na normalizaci a cenzuru, která nás zbaví fejků. Jediný politik, který se osvědčil je Simonides Radosta, toho budu volit.

  OdpovědětSmazat
 23. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět oba svoje příspěvky ze 7. listopadu, první z 17:32 a druhý z 19:46.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 24. Pražská kavárna s.s. Zimolu vyštvala, PRÁVĚ DNES!

  Stručně si připomeňme LENINSKÉ hrdinství soudruha a soukmenovce Jiřího Zimoly:

  Ihned po sečtení výsledků voleb (26.10. 2013) se zúčastnil utajované schůzky částí vedení ČSSD s naším národním Vůdcem Milošem.
  Po této schůzce s.s. Zimola a ostatní OPRAVDOVÍ soudruzi a soukmenovci, komunisti, putinisti a zemanisti s legitimací ČSSD v pravé kapse a legitimací KSČM resp. ANO v kapse levé, vyzvali předsedu socdem partaje Sobotku k rezignaci.
  V následujících dnech se PLNĚ projevil leninský charakter s.s. Zimoly, když onu schůzku zapíral, zapíral, a zapíral.
  Nakonec, když někteří z méně leninských socdemáků schůzku nabonzovali, s.s. Zimola na chvíli odstoupil, z některých funkcí. Jistěže ne ze VŠECH funkcí – čím by se, pro Leninovy rány, živil, kdyby neměl funkce?!

  Dne 11. dubna 2017 odstoupil z několika dalších funkcí, jen kvůli jakési prkotině s nějakou chatou.
  Vážně nevím proč – měl se poradit s naším národním Vůdcem Babišem, jak ustát tlak kavárny, viz principiálně pevný postoj Vůdce Babiše ve věci Čapího hnízda, Imoby atd. apod.

  Jenže dnes …
  Dnes, Leninu žel, s.s Zimola odstoupil znovu.

  Co s ním jen teď bude?
  Vstoupí konečně otevřeně do KSČM či ANO?
  Nepůjde přece někam MAKAT, mezi nás proletariát?!?!

  No nic, uvidíme v následujících týdnech, kde náš statečný soudruh a soukmenovec zakotví, na chvíli či do konce svých dnů, že.

  „Dobré je vše, co posílí naši moc.“ (V. I. Lenin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 25. Slavíme 101 rok od druhé největší události v dějinách Kosmu!

  Ano, drazí soudruzi a soukmenovci, dnes slavíme 101. výročí VŘSR.
  Letos budou oslavy přiměřené; jako ruští/sovětští důstojníci jsme se ožrali loni, na 100. výročí.

  Ještě připomenu onu ZCELA NEJVĚTŠÍ událost v dějinách Kosmu (Toto připomenutí je nutné, Leninu žel, neboť naši milovanou Novou Republiku nečteme jen my typicky socialisticky kvalitně vzdělaní komunisti a putinisti, ale také typicky kapitalisticky nevzdělaná mládež.):
  Ano, onou doslova SVĚTODĚJNOU událostí je Narození Nesmrtelného Lenina, jediného Syna Velebné Matky Přírody, našeho Vykupitele, Soudruha Otce Zakladatele Svazu sovětských socialistických republik, předchůdce Velikého Ruska.

  A Veliký Putin, Budiž Jeho Jméno Pochváleno, je největším žijícím leninistou.
  Tato prostá pravda se projevuje mj. i tím, že když je to bezpodmínečně nutné, Veliký Putin, BJJP, dovede zapřít Nesmrtelného Lenina jako nos mezi očima.

  Každopádně: Díky sepětí našich národních Vůdců Miloše a Babiše s Velikým Putinem, BJJP, Vůdcem všeho Slovanstva, budeme za pár let opět slavit VŘSR tradičně, po našem, SVOBODNĚ – na náměstích lampionovým průvodem, v doprovodu našich dětí a vnuků-pionýrů.

  „Rozpad SSSR byl největší geopolitickou katastrofou 20. století!“ (Vladimir Vladimirovič Putin)


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.