Reklama

pátek 28. prosince 2018

Apple Made in China: Šokující video pro čučkaře i Andreje Babiše, americký iPhone i čínský Huawei vyrábí v Číně jedna a tatáž čínská firma!

-VK-
28. 12. 2018  AENews
Apple Made in China: Šokující video pro čučkaře i Andreje Babiše, americký iPhone i čínský Huawei vyrábí v Číně jedna a tatáž čínská firma! Foxconn vyrábí telefony Apple, Huawei, čipsety Intel, počítače DELL a produkty dalších stovek západních firem! Pokud Babišova vláda nařídila zahodit telefony Huawei, potom by měla zahodit i telefony iPhone, notebooky Apple, počítače DELL a počítače s INTEL obvody!

Kauza Huawei v České republice nekončí. Premiér Andrej Babiš se dostal znovu pod palbu novinářů [1], že prý jeho vystoupení a schůzka s čínským velvyslancem v Praze byla příliš servilní, protože čínská strana po schůzce oficiálně uvedla, že česká strana se zavázala, že přijme opatření k tomu, aby falešné a nepravdivé zprávy o Huawei se již v ČR dále nešířily. Čínský velvyslanec si stěžoval Andreji Babišovi na to, že český NÚKIB, který vyvolal celý povyk na objednávku amerických tajných služeb v Praze s odkazem na stanovisko skupiny Five Eyes, vyvolal podle čínské strany v ČR paniku a neopodstatněnou hysterii. Redakce AE News se dostala k podrobnějším informacím a námitkám, které na schůzce čínského velvyslance a Andreje Babiše prý zazněly a je to opravdu bomba a současně obrovská ostuda.
Apple vyráběný čínskou firmou Foxconn.

Čínský velvyslanec podle našich exkluzivních informací, kromě jiného a dalších argumentů na obhajobu Huawei uvedl s jízlivou poznámkou na premiéra, že společnost Huawei vyrábí telefony ve smluvních závodech s mezinárodními certifikacemi ISO a konkrétně telefony Huawei vyrábí v Číně závody a montážní fabriky společnosti Foxconn, která je výrobcem amerických telefonů a tabletů společnosti Apple, vyrábí základní desky pro PC, čipsetové sady pro americkou firmu Intel, pro americkou společnost DELL, a čínský velvyslanec proto chtěl vědět, jestli česká vláda hodlá přestat používat i americké telefony iPhone od Apple, počítače MacBook, DELL anebo PC počítače s procesory na americké platformě INTEL. Zjevně se ptal v ironické narážce.

O co jde? Všechny tyto produkty, společně s telefony Huawei, vyrábí totiž závody čínského gigantu Foxconn v Číně. Z hlediska bezpečnosti a logiky věci, pokud někdo označuje Huawei za nebezpečný telefon, protože je vyroben v Číně, by musel každý to samé říct i o telefonech Apple, které jsou také vyrobeny v Číně (v USA jsou pouze navrženy po stránce designu, nic víc) a de facto jedná se o čistě čínské telefony, které jsou poskládané ze součástek opět vyrobených v Číně a produkce probíhá od začátku do konce v čínských továrnách.

Když někdo z čučkařů říká, aby byl zakázán Huawei, musí být zakázán i Apple. Oba dva totiž vyrábí své telefony u stejné firmy


A to není všechno, společnost Huawei dokonce staví s Foxconnem další společný závod na výrobu produkce Huawei [2], protože kapacity současných závodů Foxconnu již zkrátka nepostačují. Americká televize ABC přinesla už před 6 lety v roce 2012 unikátní video z továrny Foxconnu v Číně, kde společnost Apple vyrábí telefony iPhone a tablety iPad [3]. Video máte v úvodu tohoto článku, české titulky zapnete tlačítkem “CC” v liště videa. Společnost Foxconn zajišťuje výrobu pro Apple, pro americký DELL, pro americký INTEL, pro japonské NINTENDO a další desítky zahraničních západních partnerů. Je to právě Foxconn, který zodpovídá za kvalitu produkce a za výrobu, společnost Apple pouze provádí design produktů, jak mají vypadat, jaké mají mít parametry. Součástky do telefonů potom vyrábí čínské, korejské a taiwanské společnosti a stejně tak konečné sestavení a montáž produktů (assembly) probíhá právě v těchto zemích.
Výrobní linka Foxconnu na výroby Apple iPhone.

Rozčílení Huawei se nelze divit, protože je jasné, že jde ze strany USA o nekalý konkurenční boj s cílem pošpinit důvěru v čínskou firmu na světových trzích a jmenovitě v ČR, protože kdyby šlo opravdu o obavy z bezpečnosti, potom by americké firmy okamžitě ukončily spolupráci s čínskými firmami a přesunuly by výrobu amerických značek někam jinam. Jenže ve chvíli, kdy Foxconn vyrábí telefony firem Apple, Huawei, Sony, Lenovo a vyrábí i produkci pro DELL a INTEL, což jsou američtí giganti počítačového trhu, tak není možné přijít a začít tvrdit, že Huawei představuje hrozbu v Evropě a v USA, když ty telefony vyrábí ten samý Foxconn v Číně, který vyrábí telefony Apple. Copak jsme u blbejch?

Česká republika by se měla Číně omluvit a měla by zaslat do USA žádost o předložení důkazů a informací o tom, v čem jsou telefony Huawei nebezpečnější, než jiné telefony. Není bez zajímavosti, že telefony Apple dodnes porušují GDPR a uchovávají data evropských uživatelů na amerických serverech, ke kterým mají přístup americké tajné služby, ale třeba i soukromé firmy s prověrkami. Jak je to možné? Proč se o to nezajímá NÚKIB? To máme dělat za něj v redakci Aeronetu?


Huawei se stala první čínskou obětí Trumpovy obchodní války s Čínou


Vláda je plná technických diletantů, to chápu, nejsou kádry a ty technické už vůbec ne. Jenže papouškovat po amerických partnerech nepodložená obvinění proti Huawei, která jsou evidentně založena na jiných důvodech, nikoliv bezpečnostních, ale čistě obchodních, je skutečně trapné. USA jsou v obchodní válce s Čínou a Huawei představuje pro americký Apple obrovské ohrožení v pozici prodejů ve světě, které katastrofálně propadají, především po smrti Stevea Jobse, kdy Apple začíná upadat do stereotypu, prudce se zhoršuje kvalitu produktů Applu, což je vidět především ve svědectvích od lidí z celého světa na YouTube, ať už to jsou podivná zkracování životností baterií, umírání telefonů, zpomalování telefonů po updatu firmwarů, předražený servis, vysoké přehřívání a umírání laptopů řady MacBook Pro, zaostávající inovace atd. Naproti tomu čínský Huawei přináší vysokou kvalitu a za dostupnou cenu, která v dnešní době opravdu rozhoduje. A nejde ani tak o telefony, ale o síťovou infrastrukturu pro 5G sítě. Psali jsme o tom v článku zde.

Výrobní linka Foxconnu, manufakturní pásová výroba.

Daleko horší skutečností je, že potřebnými odborníky nedisponuje ani NÚKIB, protože takové elementární poznatky, jako že Huawei vyrábí ve skutečnosti Foxconn, a že na telefonech Huawei běží americký operační systém Google Android, by snad měli operativci v NÚKIB vědět, protože svojí zprávou vyvolávají potom poplach i u uživatelů telefonů Apple nebo Sony, které se také vyrábí v Číně v továrnách Foxconnu.

Znovu se ukazuje, že česká vláda je velmi slabá a podléhá hoaxům a dezinformačním kampaním amerických tajných služeb a zpravodajským hrám namířeným proti čínské mobilní jedničce, proti Huawei. Pane Babiši, podívejte se na krabičku od telefonu Apple, najdete tam inskript “Designed by Apple in California” a “Manufactured in China”. Najdete tam i kód Foxconnu, v sériovém čísle je to první písmeno “D” na začátku v kódu, které ukazuje, že zařízení bylo vyrobeno v Číně v jedné z továren Foxconnu. Více informací o dekódování sériového čísla, v jakém závodě Foxconnu v Číně a v jakém čínském městě byl vyroben váš iPhone, najdete zde.


Odstraňte z Úřadu vlády nejen Huaweie, ale i telefony Apple iPhone, pane Babiši! Jistota je jistota! Anebo stačí ignorovat hoaxy amerických partnerů…


Rozšiřování dezinformací o nebezpečnosti Huawei se tak doslova rovná duševnímu postižení, demenci a idiocii v pokročilé fázi, protože v tom případě, pokud tomu uvěříte, musíte ihned otevřít okno a vyhodit všechno od Apple, od Intelu, od DELLu a nic z toho vám nesmí zůstat doma. Protože pokud je strach z Huaweie odvozen od toho, že je vyroben v Číně, potom vás musí vyděsit i iPhone, protože ho vyrábí stejný Foxconn, který vyrábí telefony pro Huawei.
V jaké fabrice Foxconnu v Číně je vyroben váš iPhone?

A pokud si myslíte, že je to problém toho, jaký software běží na Huawei, tak musíte pro změnu vyhodit všechny telefony s americkým operačním systémem Google Android. Tak či onak, česká vláda dělá sama sobě ostudu, když Američané dělají z Babišovy vlády a českých čučkařů naprosté debily a diletanty. Nedivil bych se, že se nám Američané potom smějí, jak mají čeští občané naivní vládu, která uvěří kdejakému proti-čínskému hoaxu vypuštěného z amerických zpravodajských služeb. Huawei je totiž Made in China by Foxconn, pane Babiši. Stejně jako Apple.

Nenechávejte si tento článek pro sebe a šiřte ho, ať se lidé dozví, kdo vyrábí pro Huawei telefony. Je totiž potřeba upozorňovat na diletanty v českých zpravodajských službách, na lidi, kteří plní jakési americké zakázky v rámci obchodní války proti Číně ve prospěch USA a následně to škodí komu? No přece českým firmám, které usilují o vstup na čínské trhy. Celá akce proti Huawei potom škodí hlavně česko-čínským vztahům, o což vlastně ve skutečnosti někomu jde v NÚKIB a na americkém velvyslanectví v Praze primárně. Už zase chce někdo z USA škodit českému exportu a českému průmyslu v navazování kontaktů s Čínou.

Zdroj úvodního videa: ABC [4]

-VK-
Šéfredaktor AE News

48 komentářů :

 1. To je přece známá věc ! V USA se nevyrábí skoro nic, kromě zbraní. A i do takových "neviditelných" letadýlek berou ami od číny dost důležité součástky.
  Strejda trumpeta nesmí zapomínat, že Čína je státní kapitalismus. Pokud bude problém, může skončit i těmi nakousnutými jablky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V Praze se taky nevyrábí skoro nic a přesto je to nejbohatší oblast ČR. Kdy už vy hlupáci konečně pochopíte, že není důležité kde se co vyrábí, ale kde sídlí vývoj, vedení a kam plynou zisky.

   A že se v USA nic nevyrábí jen svědčí o tom jaký jsi neználek a žvanil.
   Ford, Chevrolet, Chrysler, Tesla, Boeing, IBM, HP, GE.... neznáš? Vše 200.000 až 500.000 zaměstnanců v USA

   Smazat
  2. "V USA se nevyrábí skoro nic, kromě zbraní."
   ===============================
   To jsi si asi spletl s Ruskem.

   Smazat
  3. To anonym 17:47 - Počítače IBM už neexistují - IBM to prodali Číňanům (Lenovo), zbyly jen servery IBM, ty se vyrábí (montují) v řadě dodavatelských montážních závodů (jeden z nich, vlastněný Tchajwanci je i v ČR), ovšem 99% vstupů se do montáže dováží z Číny. HP totéž - stolní počítače a NTB = Made in China, servery se montují opět v externích montážních firmách (ani HP ani IBM nevlastní žádné výrobní kapacity), Tesla je permanentně ve ztrátě - to rozhodně není tahoun ekonomiky, Boeing otevřel letos s velkou slávou továrnu v Číně, Chrysler málem v roce 2009 zbankrotoval a dnes ho vlastní Fiat, Chevrolet vlastní General Motors a opět GM je tak tak před bankrotem (v roce 2009 požádal o ochranu před věřiteli = bankrot), Ford se před bankrotem zachránil mimo jiné odprodejem řady svých částí firmě TATA Auto (Indie)… Vaše informace jsou tak ze 60tých let 20tého století ...

   Smazat
  4. 21:15
   IBM má jen v USA 350,000 zaměstnanců.
   Pochopíte někdy, vy přiblblíci, že není důležitá výroba, ale vývoj, technologie? Že je lépe zaměstnávat lidi na místech s vysokou přidanou hodnotou a ne v továrnách a na polích?
   Pochopíte, že v USA sídlí vedení a vývoj nejvýznamnějších a nejpokrokovějších technologických firem zeměkoule jako Apple, IBM, Google, Intel Microsoft, Oracle, Cisco, Amazon, Facebook, atd atd které poslední desetiletí udávaly tempo veškerého pokroku ve světě?
   Pochopíte konečně, že Číňani od nich jen kopírovali a kradli patenty a dosud sami nic převratného nevymysleli?

   Boeing, Ford, GM, atd atd... Tvedil jste že se v USA nic nevyrábí, já jsem vám dal důkazy že vyrábí, každá z těch firem jen v USA zaměstnává statisíce lidí. A vy se zase začnete vykrucovat pomocí nějakých bankrotů z před deseti let. Prostě se v USA i vyrábí, USA jsou soběstačné navíc i v zemědělství a ropě. Ssmiřte se stím.

   Smazat
  5. "Pochopíte konečně, že Číňani od nich jen kopírovali a kradli patenty a dosud sami nic převratného nevymysleli? " - Sežeň si info a neplácej do větru. Čína za r. 2017 podala ve světě o 1 500 000 patentů více než ostatní svět ! A včil mudruj trubko !

   Smazat
  6. Nevim, o cem se tady hadate? I ten clanek je hloupa slatanina. Z pohledu bezpecnosti neni prece podstatne, kdo to cele upytlikoval a zabalil do krabic, ale kdo napsal ten FW, co je vypaleny uvnitr. O tom, ze ma NSA v M$ Windows klice, ke kterym ma "univerzaly" se vi, ale jsou to nasi "spojenci" :-) , tak si to nikdo z gov. netroufne nijak pripominat. Samozrejme ze Cina nasi spojenci nejsou, proto produkt, vyvinuty(*) v Cine, problem samozrejme je.

   (*) - zakladem je sice android od Google, ktery sam o sobe "smiruje" pro Google, jenze Cinani si tam nejspis zbastlili vlastni krypto, takze jejich "bezpecnostni urad", k nemu chce mit take "univerzal". Proste to tak je a komu se to nelibi, at dal pouziva tlacitkovy telefon. Ja jsem hapticky typ a za jiny, bych ho nemenil.

   Smazat
  7. http://investicedoakcii.cz/wp-content/uploads/2018/07/Dluh-USA-k-HDP-1790-az-2018.png

   Smazat
 2. Česko, to je velký nevěstinec. Vláda by mohla zřídit vládní holubník. Mezi vládními úředníky či poslanci a bordely je čilý
  obchodní ruch. Kurvy mají všecko z první ruky. Holub by byl
  spolehlivější než mobil.
  I takový Rath, kdyby používal holuby, mohl být ještě hetmanem.

  OdpovědětSmazat
 3. Opět snůška výmyslů a a vyložených lží, jak je už u Aeronetu dobrým zvykem.
  Tajuplný soudruh VK by měl raději zveřejnit "šokující video" o tom kdo stojí za jistě ne levným dezinformačním projektem Aeronetu.

  Malá ukázka a důkaz těch lží:
  =====================
  "Huawei představuje pro americký Apple obrovské ohrožení v pozici prodejů ve světě, které katastrofálně propadají, především po smrti Stevea Jobse"
  ===========================
  Tržby APPLE v miliardách dolarů:
  https://www.macrotrends.net/stocks/charts/AAPL/apple/revenue
  Čistý zisk APPLE v miliardách dolarů:
  https://www.macrotrends.net/stocks/charts/AAPL/apple/net-income
  Upozorňuji, že Jobs zemřel v roce 2011 a firmu prakticky přestal řídit v roce 2009.

  Další lži:
  Foxcon nevyrábí telefony Apple, procesory Intel, pořítače Dell...
  Tyto produkty a jejich součásti jsou vyráběny v celém světě. Mimo jiné i v Číně.

  https://www.macworld.co.uk/feature/apple/where-are-apple-products-made-3633832/

  https://connect.zive.cz/clanky/intel-reaguje-na-nedostatek-procesoru-rozsiri-kapacity-v-nekolika-svych-tovarnach/sc-320-a-196487/default.aspx

  Krom toho varování úřadu pro kyb. bezpečnost se netýká primárně mobilů, ale páteřních komunikačních sítí.

  Tolik k těm Aeronetovským lžím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vytrháváte ze souvislostí, milý propagandisto:
   např. světové tržby Huawei za loňský rok stouply přes 20 procent - to je trend, a co Appel atd.??

   Smazat
  2. No Pepo, dík, už jsem se bál, že se neozveš. A to jako těmi odkazy a údaji (jak typické pro tebe, klaune), chceš popřít jeden neoddiskutovatelný fakt, jako to, že Americký iPhone vyrábí v Číně stejná firma, která vyrábí telefony pro Huawei!??? Shlédnul jsi to video, Pepi? Neříkej mi, že to video je ruská propaganda, rudý dědečku, to bys se fakt ztrapnil. (A umíš vůbec anglicky, Jando?) https://vimeo.com/308439702

   Smazat
  3. 17:58
   Můžete se kroutit jak chcete, ale např. tvrzení, že "prodeje APPLE katastrofálně propadají" je nehorázná lež, kterou jsem lehce vyvrátil. Pokud nechcete tento fakt přijmout, tak jste sám lhář a ubožák.

   Tržby Huawei jsou třetinové těch Appleu, o zisku ani nemluvě.

   Smazat
  4. 18:00
   Tupý šulku, Foxconn iPhony nevyrábí, ale smontovává dohromady součástky vyrobené doslova po celém světě.

   https://www.macworld.co.uk/feature/apple/where-are-apple-products-made-3633832/

   To jsou fakta, žluťásku, ruďásku nebo kdo vlastně jsi. A smontovává je proto, že má levnou pracovní sílu. Až přestane být výhodný, výroba se přesune během pár měsíců jinam. Chápeš snad rozdíl mezi montovnou a výrobcem?

   Smazat
  5. 17:32 Máte pravdu, na mém počítači DELL není nic o firmě Foxconn. Na všech jeho komponentech je jen "Made in PRC". To PRC je nejspíš nějaké nové označení USA.

   Smazat
  6. 18:17 "Za účelem odstranění jakýmkoli způsobem pověst výrobků vyrobených v Číně marketólogos rozhodl změnit označení „Made in China“ opotřebovaný méně - „Made in PRC“. Najdeme jej v několika kvalitních produktech uznávaných značek: Bosch, Makita, Hitachi. Všechny jsou vyráběny v čínských továrnách, ale jejich kvalita se neliší od kvality evropských nebo amerických výrobků."
   https://www.google.cz/search?q=made+in+prc+wikipedia&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=eANrUd3T7RkimM%253A%252CB4YPJrojETiiuM%252C_&usg=AI4_-kTXZfCWAdT5rhyszBG6XZzMlETT7A&sa=X&ved=2ahUKEwiIiY_2kMPfAhUHsqQKHTViAEgQ9QEwBnoECAIQCg#imgrc=eANrUd3T7RkimM:

   Smazat
  7. 17 :32 je to marný, marný a ... Když dáš do placu fakta, tak rudohnědky budou tvrdit opak. Když dáš odkaz na jejich lži, tak budou vřískat o US a CIA proradnosti. A, když už Oni nemají argument, tak tě cenzor smázne. Nech JE, ať si lžou mezi sebou.

   Smazat
  8. Blbeček trolíček 18:05 nie si v obraze.
   https://robertnemec.com/marketing-apple-iphone/

   Smazat
  9. 21:47 - Dej si bacha, abys brzy nechodila s takovouhle dřevěnou šálou, kuliJáno! - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Smazat
 4. Jo, to se tedy povedlo naším bretschneidrům - když sin ani nedali pozor, kdo co vyrábí a hned klopili v rámci obchodní války a pod kuratelou svých nadřízených z hexagonu tutové zvěsti, jako o králi Ječmínkovi. Proč se chlapci zesměšňují? Ten Zeman použilo až tuze zdvořilé slovo! A že se věc týká bezpáteřních komunikačních idiotů?

  OdpovědětSmazat
 5. Šokující možná pro regionální České politické analytiky a lidi kteří se živí četbou bulváru.
  Co je šokující pro ekonomku USA, že Čína ty jejich keply
  přestala vyrábět v rámci ekonomické války.
  Amerika má problém, nikdy doma není schopná vyrábět za konkurence schopné ceny.
  Možná s velkou slávou a finančními pobídkami, najdou zemi ve východní Evropě...do té doby, propadák*

  OdpovědětSmazat
 6. 18:12
  Ale Pepi, o to tady v tom případě vůbec nejde, ty "montovno a výrobce". Neztrapňuj se. Zbytečně tady honíš machra i s tvými kydy, čísly, odkazy a uhýbání od podstaty. A ani tvoje English ain´t too good to be on top of things as you think. Trochu slušnosti a pokory by neškodilo, Elfe. A bez těch rudých dědečků, žlučovitý blbečku, please.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. s Pepkem zbytečně ztrácíte čas, je to jedinec s jednostranně omezeným rozhledem i slovníkem, postpubertální jedinec zažraný do emerických počítačů, o kterých se domnívá, že rozhodují o budoucnosti lidstva

   Smazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tu dámu, která to vymyslela jsem neviděl, ale jenom slyšel dnes na Radiožurnálu. Měla výrazně "rómský" přízvuk :-)

   Smazat
  2. Boze,vy jste hloupy.......Mohu vam dat za to cenu?

   Smazat
 8. Docela by mě zajímalo, jestli už někdo konečně opravil poškozené osvětlení vánočního stromku u Bílého domu. Země, která za týden nedokázala, chce vládnout světu? Směšné!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cha, cha, cha, všem přece stačí být bohatý, moudrý a modrý dědeček, vy gramofonová desko s chudým slovníkem omezeného primitivečka. Zdravíme zde neúnavně makajícího retardovaného agenta, Pepka Vyskoče :-)

   Smazat
 9. Obchodní válka proti Číně a zde konkrétně proti Huawei není projevem ekonomické síly USA, ale jasně demonstruje úpadek dřívějšího impéria, které se snaží udržet zuby nehty ekonomickou válkou a vydíráním celého světa. Ale těch pár angažovaných pohůnků rozesetých po světě (včetně ČR, ale i tady na NR) je už nespasí. Finito, apage satanas!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Shrnuto: tudiž zatímco negři coby divoši jsou zcela nepotřební, tak žlutej xindl nám může sloužit v tradiční roli kuliů s touhle slušivou šálou na krku! - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Smazat
 10. Nic prekvapiveho....Vyrobci se dnes stehuji za nejlevnejsi pracovni silou a kdyz k tomu jeste mohou vyuzit jedny stroje to se pak vydelava......Ze si o nejake kvalite uz davno muzeme nechat jen zdat,je vseobecne zname....vsechno je jen "spotrebni zbozi"

  OdpovědětSmazat
 11. Když americký akciový trh padnul po minulém týdnu i toto pondělí na držku do bláta, tak stačil jeden den, aby ho dostali do "zeleného" za jeden den volna. Teď jsou před námi dva dny volna, to by mohli v pondělí ozelenět trhy ještě více a smazat všechny letošní ztráty, IT specialistů z celého světa na to mají habaděj. Akorát to bezcenné zlato stále nepřetržitě roste, to je velmi podezřelé :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:54 Proc uz zase pisete ty hlouposti....Ty nedostatecne mantinely maji uplne vsichni...Rusko ma alespon neco pod zemi....My zbytek mame ty "migrujici vyrobce"

   Smazat
  2. 20:50 údajně donutili utrácet na akciovém trhu důchodové fondy pár desítek miliónů dolarů, ty to od této středy trochu hasily. Uvidíme v pondělí, osobně tipuji pokračování medvěda, protože i ty fondy si musejí něco nechat na výplaty důchodů :-)

   Smazat
 12. Dotaz na našeho milovaného Pepíčka Vyskoče: přes víkend máte čtyřiadvacetihodinové služby?

  OdpovědětSmazat
 13. Už jsem to pochopil, za všechno může Babiš! Mám dotaz, Novou republiku už koupil Soroš? "Šokující video pro čučkaře i Babiše?" Jednou čtu, že se Babiš pokorně omluvil čínskému velvyslanci, podruhé že je to video pro Babiše šokující?! Tady už chybí jenom komentář Umlaufa o korporátním fašismu! Pánové, šmejdi vám kradou Novou republiku!

  OdpovědětSmazat
 14. Jak úsměvná diskuze, ten komu chybí argumenty většinou používá jako argument vulgarity. Podstatě je jedno kdo má pravdu, řekl bych že se to v historicky krátké době dozvíme, my to neovlivníme a chleba asi levnější nebude. Čína vypadá klidněji a argumentuje věcněji, což asi také něco signalizuje.. Tak už běžte spát. Rudý dědeček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Děláš ostudu nám, co máme rádi Míru Kalouska, pana Zaorálka, paní Langsádlovou a příznivce pana Porošenka. Musíš lépe argumentovat, aby hrdinové jako pan Bandera, byli správně lidem ČR pochopeni a pomohli dvacetiletým sirotkům z IS obohatit náš národ. Pořád dokola opakovat Rudí dědečkové, vždyť si budou lidé myslet, že jsme parta dementních buzerantú, soustředěná kolem evropských hovnot!

   Smazat
 15. Onen Foxconn je Taiwanská firma. Má svoje výrobny nejen
  v kontinentální Číně, ale téměř po celém světě včetně ČR. Tady v Pardubicích a Kutné Hoře s centrálou v Praze ... O vnitřních poměrech těchto, více méně montoven, technologiích, pracovním režimu, agenturních zaměstnancích, dodavatelích a výrobních značkách lepených na produkty se ví, jak už je v Česku zvykem, téměř všechno. Pokud se týká českého "exportu elektroniky", je rozhodujícím zdrojem Foxconn. To co Aeronet píše, se s českou znalostí Foxconnu plně shoduje. Kdo chcete, protestujte jak umíte. Pokud se týká pozic USA a Číny, rozhodují trendy. Ty USA rozhodně nijak nepřejí! Proto považuji za tragické, že i za takové situace USA a NATO, nahánějí Ruskou federaci do náruče Číny. Čínskou dominanci v našem kulturním prostoru bych víc než nevítal. Komupak to, alespoň u nás, konečně dojde?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jakou dominanci by jste vítal? Ti kreténi, místo aby udělali z Ukrajiny výstavní stánek a tím rozložili Rusko, začali upalovat lidi a možná kšeftovat s lidskými orgány. Nic nepodpořilo vládu Putina víc! Jsou to hlupáci a to je jenom dobře.

   Smazat
  2. Foxconn jako firma je neco jako agenturni pracovnik. Americke znacky si ho najimaji na vyrobu. Soucasti smluv na vyrobky je i rychla moznost ukonceni vyroby daneho vyrobku, pokud se na trhu prestava prodavat. Americke firmy se soustredi prevazne na vyvoj novych vyrobku. Takovy system je vyhodny pro obe strany. To plati o komercni elektronice. Vojenske systemy si Americani vyvijeji a vyrabeji kompletne sami.

   Smazat
 16. Jste všichni vedle, já budu mít radost, že státní orgány dají do bazaru Huaweiky a já si budu moci konečně jeden koupit. Doufám, že je nebudou rozjíždět parním válcem. Co mi netěší, je záběr linky výroby v Číně. Vyvedli jste mě z omylu, že většinu operací dělají roboti, ale vidím jen zrobotěné lidi, jejich místo je jen při kontrole. Od A-sestavení, po Z-zabalení lze automatizovat, ale došlo mi, že lidi jsou i u nich levnější, než automaty. Na závěr, prosím pana premiéra ať s velvyslanci jedná se slušnou hrdostí a nedbá rad opozice a pro jistotu,ať v šatně vždy odkládá kalašnikova.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdybyste chtel, tak byste videl vyjadreni cinskeho velvyslance, ktere jasne znelo, jako kdyby jednal s ceskym premierem z pozice sily. To se opravnene Babise dotklo a bude to mit konsekvence. Neni uz davno pravda, ze cinska pracovni sila je levna. Spousta zapadnich firem, ktere potrebuji levnou pracovni silu, stehuji svoje vyroby z Ciny do Vietnamu.

   Smazat
  2. Ad 8:42 ?? VIDEO snad bylo z Číny ?? Jsem odkázán na překlad, neb čínsky neumím a k rozhovoru jsem nebyl pozván. Snad máte lepši informace, které bych skutečně chtěl. Proto si nepřipadám se svým názorem tak mimo. NN = 1:10

   Smazat
 17. 0:56 míjíte podstatu problému, což je tady obvyklé. Jakou dominanci? Většinové, tradiční "bílé", sociálně orientované evropské kultury. Jsem zcela obyčejně konzervativní. Vy ne?

  OdpovědětSmazat
 18. Ano, vždy záleží na špičkových odbornících. Proto dříve západní státy kupovali odborníky z celého světa. Ale řada se jich vrátila do svých zemí jako Čína a Indie. Západ zlenivěl a začal žít v přepychu.Čína zatím vybudovala mohutnou výrobní základnu pro celý svět a v technologiích se dostává na špici. Kdo se trochu dívá kam jsme se dostali my v technice a školství musí si odplivnout. Svět se mění a USA se západem přestávají být dominantou světa. I ty sankce proti Rusku jsou k ničemu, když si špici techniky mohou dovézt z Číny. Ani oni nejsou pozadu a mají zejména ve vojenství převratné věci. A co taková Indie. Vždy tam byli géniové i když většina žila v bídě. Tak tomu bylo a asi bude co svět bude světem. A k zániku dospěl Starý Řím a stejné čeká přehýřelý západ.

  OdpovědětSmazat
 19. A co jsem Vám sem před pár dny psal? Já mám Čínský HUAWEI a sestra a dvě její dcery mají apple MADE IN CHINA !?

  Máme politiky podlézavé, nebezpečné HUIERY, kteří ani náhodou neslouží nám voličům, je úplně jedno z kterého jsou stranického chlíva je to pouhý nenažraný dobytek!

  A co mě ještě více "pobavilo", od podporovatele SPD, Jaromíra Soukupa (Barandov).

  Politické angažmá Mgr. Jaroslava Soukupa (Pražský teátr pro jeho budoucí voly-če) !

  "Soukup svou půjčkou financoval volební kampaň Strany zelených (SZ a Bursíka) pro parlamentní volby v roce 2006 a spoluvytvářel její ekonomický program. Po volbách vyjednával s koaličními partnery část ekonomického programu vlády a následně byl nominován do funkce náměstka ministryně školství mládeže a tělovýchovy Dany Kuchtové v druhé vládě Mirka Topolánka!!!

  Po konfliktu s vedením SZ v čele s Martinem Bursíkem financoval volební kampaň Olgy Zubové a její Demokratické strany zelených.

  V roce 2010 v době předvolební kampaně nepřímo podporoval stranu Věci veřejné (Bárta vs. Peake vs. Církevní náhrady!). Výhodnými cenami propagace a inzertních ploch a jeho firmy této straně poskytovaly i analytické a PR služby!

  V červenci 2012 ohlásil Jan Fischer při oficiálním zahájení své předvolební kampaně, že mezi jeho podporovatele patří i miliardář J. Soukup."?

  Tudíž né Miloše Zemana, ta Praha již zbytek země nemůže ničím oslovit, pouze CHROCHTÁNÍM ...


  Ramón HUAWEI®, celoživotní nestraník!

  OdpovědětSmazat
 20. Rovněž mne dnes pobavila odpověď, dvacet pět let žijícího vzdělaného Číňana ve Francii, čím se cítí být, Fancouzem či Číňanem?

  Cítil se být "Číňanem, žijícím ve Francouzské Číně", naprosto dodržující, všechny Čínské zvyky a tradice ve Francii. Reinkarnace se naprosto nedaří?!

  Naprosto stejně odpověděla inteligentní Marocká lékařka žijící ve Francii, která byla nemile překvapena, náboženským sektářským fanatismem arabů z druhé generace Maročanů imigrantů ve Francii. Do Maroka je údajně, tento fanatismus dovážen z EVROPY!!!

  Ramón HUAWEI®

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.