Reklama

úterý 25. prosince 2018

Asymetrická odpověď Vladimíra Putina: média zaznamenala totální převahu Ruské federace v obranné sféře


Ilja Novický
25. 12. 2018    cont.ws
Západní média jako by na povel vydala celou řadu článků o převaze ruských zbraní. Tato informační erupce byla spojena s velkou tiskovou konferencí Vladimíra Putina. Americký televizní kanál CNBC byl například vážně znepokojen úspěšnými zkouškami hypersonické rakety Zirkon. V tomto okamžiku již bylo uskutečněno 5 plánovaných startů. Pentagon nemá systém PVO, schopný sestřelit ruskou hypersonickou raketu, která může dosáhnout rychlosti až 9,8 tisíce kilometrů za hodinu. Od nynějška je každá loď a ponorka NATO potenciální hromada šrotu.


The National Interest zase nevidí rovnocenné soupeře Armaty. Veškerá obrněná vozidla, která jsou ve výzbroji Severoatlantické aliance, podstatně zaostávají za Armatou v životnosti, palebné síle a pohyblivosti.

T-14 disponuje nejlepším dělem na světě a komplexem aktivní ochrany. Ruský tank má vylepšený podvozek a účinný dieselový motor. Armata je také mnohem lehčí než západní soupeři. To umožňuje T-14 provádět bleskové nájezdy hluboko do týlu nepřítele a ničit jakýkoli druh nepřátelské techniky.

Američané také učinili pro sebe neradostné závěry ohledně protiraketového systému S-500. Západní vojenští experti se domnívají, že koncern Almaz-Antej záměrně snižuje možnosti Promethea před publikem. Američané analyzovali údaje z otevřených zdrojů a zjistili, že systém S-500 bude schopen sestřelit absolutně všechny vzdušné a kosmické cíle ve výšce až 130 kilometrů. Současně bude komplex schopen udeřit na 10 cílů, jejichž rychlost nepřesáhne 23 175 kilometrů za hodinu.

I přes absolutní převahu ve vývoji nových typů zbraní, Rusko nemá v úmyslu podnikat agresivní kroky. Jak řekl Vladimír Putin, "neusilujeme o převahu, ale udržujeme rovnováhu a zajišťujeme svou bezpečnost". Ruské zbraně jsou spolehlivým štítem, který zajišťuje bezpečnost ruských občanů. USA dostaly asymetrickou odpověď za porušení jaderné parity.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

112 komentářů :

 1. Vyborne Rossija,havloidovi elfove at se po....u

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. a to sa nespomína prvá úspešná skúška (25.XII.) komplexu AVANGARD ! ! !

   Smazat
  2. Je mi našich "SS - PŘÁTEL", VELMI líto!!!! Zamyslete se: KDO bude zadržovat "agresivní Rusko", když Rusko dokáže zničit "páteř" agresivních jednotek SS, tedy i SA? Zbývá jen "hrdinná" Ukrajina, která sama "AGRESIVNÍ RUSKO" NEZASTAVÍ!!! KDO, bude "nastolovat mír a demokracii" ve Světě, když budou SS a SA ohrozitelné!!??? Pak nám zbývá jen VYNIKAJÍCÍ analytik Jakub Janda, VYNIKAJÍCÍ A CHARAKTERNÍ jedinci jako je Štětina, Kalousek, Langšádlová, Stropnický, Romancev, Dvořák,Kolář, osazenstvo ČT a pár dalších UVĚDOMĚLÝCH jedinců v této republice!! Proto bychom měli uspořádat NÁRODNÍ SBÍRKU, ŠPIČKOVĚ vybavit tuto elitu a pod vedením generála Pavla je poslat bojovat na Východní frontu!!! BUDEME JIM VELMI VDĚČNI!!! J.B.

   Smazat
 2. Pokud je tak, tak je dobře. Ale chtělo by to trochu méně
  chvály. Hlavně na zbraně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chválí-li tě nepřítel, hledej kde děláš chyby!

   Smazat
  2. je to pořád dokola. nějaká nová ruská zbraň, co bude ve výzbroji v roce 30 -40, článek o ní v us novinách vyjadřující hysterii jak je na tom us špatně, hysterie v kongresu a schválení dalších desítek miliard us dolarů a vytvoření nových programů. ona je otázka kdo koho se snaží uzbrojit. skoro 1000 miliard ročně jsou slušné peníze.

   Smazat
  3. Pro 1:54......Zbídačelé Rusko za cara a pak za Lenina ,zničené germánskými hordami předběhlo USA v kosmickém programu už pár let po válce na které si emerika zahránila kejhák a neuvěřitelně zbohatla.....dál netřeba komentovat.Kdyby germánům nebyly odpuštěny stamiliardy půjček z marshalova plánu,byla by GERMÁNIE NA ÚROVNI KONGA A TO NEMLUVÍM O NEROMLČITELNOSTI válečných reparací,ze kterých se zahojilo Polsko díky územním ziskům (Gdaňsk atd).Ostatní a zejména Rusko ostrouhali.Krokodýl.

   Smazat
  4. 15:45 Na to je vcelku snadná odpověď! Totiž program půjčky a pronájmu umožnil Rusům se za války volně pohybovat po území USA a učit se novým technologiím. V rámci této spolupráce tak v roce 1941 bylo na území USA až zhruba kolem 1200 ruských inženýrů, kteří se školili moderním technologiím a postupům, k tomu je nutné připočíst zhruba několik stovek dalších tzv. OJT (On -The-Job-Training), tedy Rusů na stáži či na praxi v amerických továrnách. A to dokonce i z oblastí, kde Rusové žádnou smlouvu či dlouhodobější spolupráci s USA nikdy neměli - např. podle knihy Dark Sun: The Making of The Hydrogen Bomb od Richarda Rhodese (potvrzeno i výstupy z projektu Venona či deníkem majora Jordana) se jednalo i o oblasti raketového či rozvíjejícího se jaderného průmyslu (včetně dodávek jaderných komponentů apod.). Samozřejmě není také divu, že Rusové tuto spolupráci hanebně zneužili a v USA si rozšířili již bez tak širokou základnu špionů a agentů, kteří jim pak po válce prozradili spoustu amerických vojenských tajemství a technologií. Rusové díky této velmi „zištné“ pomoci ušetřili obrovské finanční prostředky na vývoj a výzkum či nákup těchto technologií – tato částka by se pohybovala v desítkách miliard rublů za každý rok pomoci! Navíc s tím se dostali i k technologiím, které by normální cestou jistě nezískali. Obecně tak můžeme zakončit asi tak, že díky této části Lend-Lease se Rusům podařilo získat takové technologie, které jim umožnily stát se jednou ze dvou velmocí 20. století. Ovšem jen do ropné krize počátkem 70. let, kdy kim došly devízy a byl po pyči pytel! Dnes to sami Rusáci označují za období "brežněvovské stagnace" která předcházela jejich zasloužený pád ....

   Smazat
  5. Asi nemáš ponětí o ruských lidech!A USA si pomohli zajatými odborníky z Německa von Braun a další!Již nikdy nenastane situace, kdy se Rusové nechají nachytat na "hruškách", jako v roce 1941. A my kteří jsme absolvovali cvičení s jednotkami SSSR víme, jak jsou tyto síly,především lidsky neporazitelné technikou a vojska žádného jiného státu ve světě nemají tak vysokou morálku k obraně své vlasti!!!!

   Smazat
 3. Ok. Takže Rusové mají absolutní vojenskou převahu a "každá US loď a ponorka je potenciální hromadou šrotu". Takže tímto, včetně jejich českých užitečných idiotů, už můžou konečně přestat kvičet jako píchlé svině, že je Američani, potažmo NATO, obkličují a ohrožují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:38 Tím, že přestanou "kvičet" se ale ten holý fakt,že je Amíci obkličují a ohrožují , nezmění. To ale takový proamerický užitečný idiot nepochopí.

   Smazat
  2. Ale USSA ohrozuju Europu pretoze prva padne Eropa(NATO).

   Smazat
  3. Podla seba súdiš iných Pepku A20:38. Ste to vy čo vás admin Novej Republiky odtialto neustále vyhadzuje a vy sa notoricky pravidelne vraciate zpäť, miesto aby ste zakotvili u seberovných psychošov na weboch černosotnii, hovínkach, bejvalá rudá krávo a podobne... Takže Skôr by som povedal, že ste to vy čo tu neustále kvičíte akože taktiežČeši - vykorenený užitoční idioti, že vás Russko neustále ohrozuje svojím samotným faktom že existuje a každým novoprijatým štátom do EÚ a Nato posúva agresívne svoje hranice stále bližšie k Európskej Únii a NATO. Naopak, mali by ste to vy stiahnuť svojich hamburgerových švejkov z pobaltských území Russka a z ďalších jeho posvätných území. Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  4. Jsi kapacita, když mě někdo ohrožuje, tak buduji obranu. Oni si už několikrát naběhli, tak pro jistotu američanům a trotlům, jako jsi ty, sdělují, že by mohli dostat naplácáno a rákoskou by to nebylo.

   Smazat
  5. 9:19 Tva mluva, mladý fašíku, prozrazuje pubertální
   věk. To tě omlouvá, protože jsi zatím v prdeli byl a
   hovno viděl.
   Až budeš slintat příště, tak vysmrkat, vymačkat uhry
   a dovolit si jestli můžeš mezi dospělé.

   Smazat
  6. A taky hovno vytvořil, nanejvýš něco rozflákal.

   Smazat
  7. Nešiř tu paniku, voe, na russáckej lítající šrot postačí i dobře udělanej prak Frantíka z Kotěhůlek! Horší voříšek je pozemní síla a zejména - takový level 2, bude ten bohatýr s tou lopatou na 1 minutě a 12. sekundě - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0
   a
   Ale když mu splašíte pravou sibířskou pěnu do koupele, do minuty bude na zádech kopat nožičkama! Pak teprv přijde nejvyšší level č. 3! Tedy samotný Putler! A ten je obojživelnej a navíc umí karatééé! Na toho bude muset nastoupit komplet všichni Postradatelní ze všech dílů, aby to konečně dobře skončilo! - https://i.imgur.com/hDa5bJP.png

   Smazat
 4. No uvidíme,až se tosemele. Každopádně nepochybuji o tom, že nás Rus trefí rovnou do našich přisluhovačských prdelí. Preferoval bych neutralitu podobně jako Švýcarsko... dokud je čas!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neuvidíme.

   Smazat
  2. Napsal vychcánek z pohodové země, která má to štěstí, že podobně jako Švýcarsko, leží v závětří obklopena bezpečnými zeměmi, členy NATO.

   Smazat
  3. A co bys chtěl vidět strejdo volný? Furt stejně blbý žvásty. Proč by "nás" měl Rus chtít trefovat? "Nás" - prosraný blbečky v počtu pár milionů, z toho už značný počet bezvýznamných kreténků? Zem uprostřed Evropy, kam všichni z okolí vyvážejí svůj odpad? Na naše přisluhovačský "prdele" se leda tak Rus vykašle. Kdyby chtěli, utáhnou nám kohout od plynu - a jaký že budeme? Proč na nás zbraně? Udusíme se vlastní pitomostí. Ti co si nahrabali, se udusí svejma milionama. Vy se strejdo opravdu bojíte? To je směšný.

   Smazat
  4. 20,41 , pane kolego rychle koukni na blizici se zar a pomysli ,kurva dostali jsme pozdrav za nasi ucast v NATO ! A pak jiz tma , zivi budou zavidet mrtvim !

   Smazat
  5. Přátelé, carpe diem, dokud to jde. Jestli něco přiletí, pak bude úplně jedno odkud. Suverenita s neutralitou budou jen prázdná slova. Přeji vám i sobě mír v Evropě, žel v celém světě to nefunguje. Váš optimista.

   Smazat
  6. Pane Volný,pokud nejste už poslanec tak vás zvoli určitě nově se tvořici Společnost voličů s neuvěřitelně přesným a skvělým Programem,který ještě nevyšel celý a už ho smazali snad i tady a nikdo ho nesmi vidět.
   Je tam prý napsáno,že ví,jak by se dalo udělat NATO pro ČR zbytečným a pak bychom se měli jako ve Švýcarsku!

   Smazat
  7. 21.07 , Rus se bude trefovat do CR , protoze se dalo na stranu NATO a neustale podyebava !

   Smazat
  8. neuvidíme nič až "se to semele"

   Smazat
  9. 20:41
   josef volny -"dokud je čas"
   Už není žádný čas na neutralitu . Ten čas vypršel . Mělo se tak stát okamžitě po hadráku 89" .Dovedete si představit jak by se dnes v Česku žilo kdybychom si zachovali to co jsme měli a co fungovalo - průmysl , zemědělství , školství ... ???

   Smazat
  10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  11. 9:24 Ať žije slepičí rozum pěstovaný v neziskovkách pro poučení i opovržení budoucím generacím.

   Smazat
  12. Už se těším až Rusko bude ohrožovat vojensky Evropu a USA. Všechny články na NR tomu odpovídají a je dost možné, že to nedude trvat dlouho. Pak budou ruský zmrdi v ČR spokojený?

   Smazat
  13. Podekujte Vaclavu s krátkyma nohavicemi a Vaclavu co slíbil, ze do 4 let doženeme zivotni uroven Rakouska. Sliby se slibuji a blazni se raduji.

   Smazat
 5. 21:05-co to meleš, ty troubo, o bezpečnosti o "bezpečných zemích NATO" ??!! Vždyť ty země NATO jsou nebezpečí pro všechny a hlavně i jedna vůči druhé...vždyť jsou to právě ony, co vyvolávají války už od samé vzniku NATO a co se týče jejich vlastní bezpečnosti, tak zatímco ony honí chiméru u ruských hranic, tak jim mlátí policajty na potkání a zabíjí občany imigranti po všech zemích...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebyla tady žádná válka už skoro 3/4 století, v historii tohoto území zcela nevídaná věc. Je to jen zásluha NATO? Určitě ne, ale podíl NATO na tomto faktu není zanedbatelný. Tak si toho važ, ty demente, není to samozřejmost.

   Smazat
  2. Cože? Zásluhou NATO? Od kud to máte,ze školy? Mír máme ze dvou naprosto jiných důvodů. Za prvé dostali skopčáci dvakrát přez držku a zjistili, že silou to nepůjde, takže poučeni předchzími nezdary a posilněni židovským kapitálem ovládli ostevropu ekonomicky, tkže tady už není o co válčit. A nakopali je tehdy hlavně, to zdůrazňuji, hlavně Rusové. Vaše slavné NATO by teď rádo rabovalo dále na východ, za druhé světové tomu říkali "der Drang nach den Osten", ale na to nemají koule, prože by je Rus zase hnal svinským krokem. Co se naší zemičky týče, po anexi v 1939 zdravil najednou u nás každý druhý "sieg heil", po osvobození rychle pod křídla "Varšavské smlouvy", a pak jsme si vycinkali "NATO". Prostě vždycky víme, co je pro nás to nejlepší. Až se v evropě rozlezou a rozmnoží vyznavači koránu, hrdě se spřáhneme třeba i s Muslimským bratrstvem. Jsme až na vyjímky, tehdejší legionáře v Anglii či Rusku, národem poserů a vyčůránků.

   Smazat
  3. 21:50
   Že v Evropě už nebyla 3/4 století válka??? A co Jugoslávie, Čečensko, Osetie a Donbas? Všechny má na svědomí právě NATO. To je ta bezpečnost o které mluví mudrlant v 21:05

   Smazat
  4. Velmi správně. Těm blbcům by se to mělo opakovat od rána do večera: Jugoslávie, Čečna, Osetie, Donbas - vrazi z NATO - Jugoslávie, Čečna, Osetie, Donbas - vrazi z NATO - Jugoslávie, Čečna, Osetie, Donbas - vrazi z NATO - Jugoslávie, Čečna, Osetie, Donbas - vrazi z NATO ... ... ...

   Smazat
  5. Blbost je opravdu povznášející. 75let míru tu je jen díky tomu, že se našel stát, který mohl USA ukázat svůj jaderný klacek a dokázal s ním mávat stejně jako USA. Strach. To bylo to jediné co drželo světovládce na uzdě. Čím kdo zachází, tím také schází. Jsem rád, že alespoň část života jsem mohl žít v zemi a společenství, kterému byly válečné agrese cizí. Ne jako dnes, kdy jsme za užitečné idioty ve jménu impéria.

   Smazat
  6. Ad Straka - souhlas, není co dodat!

   Smazat
  7. Ad Straka - také souhlasím! A to co NATO dokázali udělat s "Arabským Jarem" je přímo odpuzující pro nás, kteří dokážeme číst také v historických událostech!!! Poslouchejme lidi, kteří mají osobní zkušenosti z přímé účasti v těchto zemích!!!

   Smazat
 6. Kdo nechce číst přesný překlad názoru ruského novináře a tedy ani rozumět - ten samozřejmě nerozumí!! Jde o převahu v obraně státního území a tedy nikoliv v převaze k útoku. Pokud někdo (ze zemí NATO-tedy včetně např.raket vyslaných z území ČR) nevyvolá nutnost odvetných obranných akcí, pak můžeme být v relativním klidu. Takže článek hlavně upozorňuje na zesílení argumentů pro další zbrojení NATO a větší příliv peněz do správných kapes.

  OdpovědětSmazat
 7. Němci takovým Radostům říkají "Maul Korb",jak výstižné!!!!Jak říkal Franta blahé pameti:Mnoho řečí o hovmě.To bylo doslova tak.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Oder Fisch Kopf

   Smazat
  2. Ty vole právě Češi dostávaji na hubu-MAUL náhubek- KORB a ty se pořádně uč ve škole radši arabsky!

   Smazat
 8. Pentagon nemá systém PVO, schopný sestřelit ruskou hypersonickou raketu, která může dosáhnout rychlosti až 9,8 tisíce kilometrů za hodinu. Od nynějška je každá loď a ponorka NATO potenciální hromada šrotu. ---bože, jak dobře se to čte, havloidi by měli začít převlíkat kabáty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. 22:54 - opět žádný argument, jen urážka a podsouvání. Dneska je v tom pověstném Havlově sirotčinci jeden blbec vedle druhého.

   Smazat
  3. 23:34
   Chceš argument? Vážně? A co takhle argument, že Rusko v současnosti žádnou hypersonickou raketu s plochou dráhou letu v připravenou k ostrému nasazení nemá? Zatím se jedná jen o zkoušky prototypů. Je to dost pádný argument?
   A co argument, že stejné rakety rychle vyvíjí i Američani (Lockheed Martin) a až budou dokončeny, tak si Rusko bude moci vytřít se systémy PVO S400 i s připravovaným S500, prdel? O S300 ani nemluvě?

   Smazat
  4. Krom toho pane23:34, jsou to právě havloidi který jim22:54 vrátili staré dobré totalitní časy a někdejší jistoty tatíčka Masaryka, kterým dnes tak hezky-česky říkaj Europské Hovnoty:-).

   Smazat
  5. Pak co tady pláčeš a kvičíš Pepku23:43? všechno je OuKéj, jak máte vy nadlidé ve zvyku říkat, nebo ti máme my s těma hypersonickejma rachejtlemi vytřít zasranou prdel strachy z "agresivního, rozpínavýho" Ruska?

   Smazat
  6. 23:43
   Odkud vy víte, co Rusko má a nebo nemá? Mimochodem, hypersonická raketa rozhodně nemá plochou dráhu letu, troubo.
   Já nevím co vyvíje nebo nevyvíjí američané, ale Rusové vyvinuto již mají a testují. Ono také vyvinout takovouto střelu není jako upéct dort. Z Ruska o jejím vývoji prosakovaly informace už před 9 lety. Jestli(a pokud vůbec) se k zahájení vývoje dnes dohrabali i v USA, tak než se dostanou aspoň do fáze testování, Rusové je budou mít dávno v operačním nasazení a budou mít vypracovanou i obranu.
   Systémy S-300 > mají jiné určení než jsou tyto střely, osle. A budou mít uplatnění samozřejmě i v budoucnu. Je vidět, že věci rozumíte jako koza petrželi.

   Smazat
  7. 23:43

   " „Putin dorazil do řídicího střediska a vydal rozkaz přistoupit ke zkouškám,“ uvedl Kreml podle agentury. „Raketu odpálila jednotka raketových vojsk strategického určení ze základny Dombarovskij na cíl na polygonu Kura v Kamčatském kraji. Během letu hyperzvukovou rychlostí okřídlená část uskutečnila vertikální a horizontální manévry a v určené době zasáhla cíl,“ dodala. Program letových zkoušek tím byl splněn, což umožňuje „ve stanovené době“ přijmout Avangard do výzbroje."

   https://zpravy.idnes.cz/rusko-raketa-avangard-hyperzvukova-rychlost-fat-/zahranicni.aspx?c=A181226_174151_zahranicni_zaz

   Smazat
 9. Možná Radosta už kabát převlíká, ono to není moc poznat.

  OdpovědětSmazat
 10. Je dobře ,že říše Mordoru brzdí koně ...)))buďme rádi,že Rusko je MÍRU HRÁZ,jako Sovětský svaz.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kecy! Chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, bude i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace podobně jako Islámský stát, či dříve francouzské druhé císařství, osmanská říše. Čínský chanát přijde na řadu později. Prolhané, lenivé, ožralecké, expanzivní, cynické azbucké byzantské Rusko zůstalo mentálně na úrovni mongolského a hunského Tatarstánu (včetně temného a vůči carovi tradičně podlézavého pravoslaví, velmi podobného islámu), nedotčeno západní civilizací, úmyslně odděleno azbukou a širokorozchodnou železnicí. Zakrslý Putin sedí holou řití na hromadě rezavých raket, ponorek a tanků, pro které nemá odbyt ani jako šrot a proto usilovně hledá nového partnera Adolfa, se kterým by si opět rozdělil Evropu a soutěžil s ním v počtu gulagů, pogromů a vypálených parlamentů. K tomu účelu používá různé azbucké "trojské koně" (foldynovské Srbsko, Řecko). Také protievropský islám. Brzo bude muset platit nahromaděným zlatem za obyčejné žrádlo. Zato má miliony zadubených, hladových a zamindrákovaných mužiků, ověšených ve válce uloupenými hodinkami a oplechovaných bezcennými dobyvatelskými metály udělenými těm přeživším, kteří raději riskovali střelbu soudruhů převážně do vlastních řad, než by šli na jistou smrt do gulagu. "Psí hlas do nebe nevolá" (ruské přísloví). Jejich stavy by potřeboval snížit aby je nemusel živit. Proto jim slibuje válečnou kořist. Brzy však předá Sibiř Číně na splátku svého dluhu (podobně jako kdysi Američanům Aljašku), případně jako výsledek pročínského referenda Sibiřanů. Z Ruska zůstane feudální chlastoslovanský skanzen s dřevěnými matrjoškami, zlatem okovanými blechami vystavenými v Kremlu, a potměšilými zablešenými cirkusovými medvědy na motorkách, obohacený olezlými a odulými putinovskými agentskými čecháčky, kterým Putin rád poskytne asylovou kvótu.

   Smazat
  2. 8:34 Jsi evidentní debil, je vidět, že systém mele z posledního. Gramofonová deska už není in.

   Smazat
  3. 22:40 Z posledního mele leda leda tenhle tvůj zdegenerovaný präsident, co ho v 73 letech postihla frustrace, tedy diagnoza F73 - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n.jpg


   ... a s ním vychcípaj zaplaťpánbu i tobě podobný rudý trosky a stoddardovští podlidé!*)


   *)Velký americký novinář a filosof Lothar Stoddard napsal že podčlověk je podřadný člověk, jehož existence je pod kritérii způsobilosti a adaptability zavedenými nerovnostářským společenským řádem, ve kterém žije. Stoddardova kniha ve kterém pojem poprvé formuloval - "Revolta proti civilizaci" se zabývá tehdy nedávným převzetím moci v Rusku bolševiky. Dokazuje, že byla země spravována nejvíce degenerovanými lidmi na Zemi.

   Smazat
  4. Chlasto slovanská? Tak se podívej na Junckera s Trumpem, jak se opovržlivě podíval na kroužek Junckerových soudruhů, kteří pod vlivem drželi Junckera na nohou!!! A také na naše politiky, kteří nám zakazují plavbu na člunech-gumových pod vlivem, ale v opojení hlasují v parlamentu o našich životech!!!Což také platí o těch z Bruselu!!!

   Smazat
 11. Problémem Ruska je, že všechno existuje buď jen na papíře, nebo přinejlepším v počtu pár kusů ještě ani dostatečně neověřených prototypů. Na dotažení a implementování do výzbroje v použitelném množství nemají prostředky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. aad 23:24 - Jsi srandovní, jak se své sny snaží materializovat bohapustou lží.

   Smazat
  2. 23:24 Debile, kdo od koho kupuje raketové motory ?

   Smazat
  3. A realita nemůže už ani být více tristní! - https://www.google.cz/search?q=%D0%A0%D0%BE%D1%81%D1%81%D0%B8%D1%8F+%D0%B2%D1%8B%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%B5%D1%82+%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BE%D0%B2&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwig0ubU6dTeAhUQDOwKHbRHDx4Q_AUIDygC

   Smazat
  4. Asi ti ještě nedošlo,že takový stát s množstvím surovin téměř celé Mendělejevovy tabulky nemá problém zaktivizovat všechny finance, aby zajistil svůj hlavní úkol, což je zabezpečit svým občanům bezpečí!!! Letadlové lodě nejsou určeny primárně k obraně a vojenské základny také ne!!! Navíc jsou relativně snadno zlikvidovatelné!!!

   Smazat
 12. Radosto, nekecej, raději prozraď kam chodíš na fet.

  OdpovědětSmazat
 13. Radosta,bohužel je oficiálni politika dát pana Putina vyhladovět nesmi vyvézt všechny kvalitni a dobré produkty o kterých píšete a za to vás jako propagandistu mažou.
  Já mám matrjišku už pár desetileti a dodnes obdivuji jak je hezká.
  Když z legrace řikám,že mám ruskou tv na petrolej nikdo mi to nechce věřit až ji předvedu všichni jsou vždy unešeni.

  OdpovědětSmazat
 14. FASISTICKO KAPITALISTICKA ceska republika ovladana mafii a cenzurovana porno herci . Nas pracujici delniky neumlcite vy zrudy kapitalisticky AT zije Radosta AT ZIJE REVOLUCE AT ZIJE LENIN

  OdpovědětSmazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Srandisto Jandisto, skoč si na vnitro ať ti vymění noty. Chce to někakou tvůrčí invenci "rudí dědečkové", "vlhké sny". Ty budeš tak dlouho blbnout, až si pobryndáš klávesnici.

   Smazat
  2. 8:39 Tak Janda je aspoň na chlapy! To tvůj fýra - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   je na chlapečky! Na oko se sice i voženil, ale když manželka zjistila co je zač tak vod něj utekla a totéž poradila svým dcerám! Co nejdál! Proto žijou na Západě a vnuky mu zásadně nepučujou! Proto je Olivřík Stounů nemoh vidět! Furt - "tak kdy už přijdou, chci si je natočit" a ten žůžovák kremelskej se jen uculoval, jako vždycinky když začne bejt vilnej, až mu lícní kosti trčely z tý jeho ugrofinský dršky jak sáně - a prej "až večer v soukromí" !!!!!:-))))))))))

   Smazat
  3. 8:37

   Nevím co se děje ve vaší hlavě, ale máto to nějak zašmodrchané a moc to do sebe nepasuje.
   -To by to té Putinovo bývalé ženě trvalo docela dlouho, než by zjistila co je (podle vás) zač. Dlouhých 31 let a ještě u toho zplodit 2 dcery. Hmm, divné.
   -Bývalá Putinova žena i dcery žijí nadále v Rusku a dokonce tvrdí, že zůstali přátelé.
   -Dlouhodobě, ještě dlouho před rozpadem manželství, byla a stále je jeho milenkou a možná už i ženou dnes 35 letá gymnastka Alina Kabajevová
   https://revue.idnes.cz/putinova-udajna-milenka-se-ukazala-na-verejnosti-se-snubnim-prstenem-12q-/sex.aspx?c=A160930_174947_sex_lf

   No nevím, spíše mi to vše připadá, že problém bude ve vaší blbé hlavě.

   Smazat
  4. 9:00 To bylo jen formální manželství - za SSSR by v případě odhalení svý úchylky byl zaživa upálen v kotelně Ljubljanky jako stovky, možná tisíce jiných soudruhů čekistů! Později si ženu držel kvůli potřebě předstírat zase tzv. křesťanské hodnoty, ke kterým se v zájmu udržení moci pro gang židočekistů naoko přihlásil. Už pár let ale nemusí nic předstírat a tak ženu zapudil a FSB nařídil šířit drby o vztahu s gymnastkou, aby se neprovalila jeho deviace. Jeho v Nizozemí žijící dceru zase zapudila nizozemská vláda poté co putleroffští teroristé na Donbase sestřelili letadlo se stovkami Nizozemců na palubě ... i tak se bojí o syny! Ví jak je její fotr vilný, jak se umí uculovat, až mu ty poloazijský lícňáky trčej z drky jak sáně z "ještědkama" nabouranýho sněhuláka!

   Smazat
  5. 14:58
   To jsou opravdu legrační hypotézy. Můžete je prosím něčím podložit, nebo si vystačíte pouze se svými podivnými dojmy a pocity?

   Smazat
  6. 19:04 Nejvíce usvědčující jsou přeci ty fotografie! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B8%D0%B7%D0%BC301.jpg

   Nebo tato - obě s ruským popiskem objektu! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Smazat
 16. https://zpravy.idnes.cz/rusko-cina-spioni-pronajem-ambasada-ministerstvo-bis-pdn-/domaci.aspx?c=A181221_184107_domaci_ble

  OdpovědětSmazat
 17. Poněkud nerozumím tomu, co chtěl autor článku Benedikt Lederer názvem "Špioni nájem neplatí. Rusko a Čína užívají budovy pro diplomaty v ČR zdarma" svým čtenářům sdělit. Zřejmě je zavádějící. Velvyslanectví Ruské federace v Praze (nám. Pod Kaštany 1, 16000 Praha 6, Bubeneč) je majetkem Ruské federace viz Katastrální úřad, tak proč a komu by mělo Rusko platit nájem...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, velkovýroba typických protiruských fake-news, šířených mainstreemem. Nic naplat, stejně jim to čtenáře nenažene. Náklady klesají, remitenda stoupá.... hahaha Bakalo, hahaha Babiši, hahaha pražská havlérko.

   Smazat
 18. Tak to je a to jsou zbraně o kterých se ví určitě mají Rusové obranu proti zastaralým západním jaderným raketám.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Než Adolf zaútočil na Rusko, taky si věřil, že na něj technologicky nemají. Není to jenom o technologiích, boj je i o přesvědčení, pravdě, lásce k vlasti.
   Viva RF, viva Putin.
   SMRT NATO

   Smazat
  2. 10:04 A je to tak. Vše co Rusové měli byly pouze západní licence. Nebyli schopni sami postavit NIC! Všecko jim spadlo na makovici! Ivan III. to dlouho zkoušel s obloukovou klenbou, nakonec usoudil že je to marný a pozval Italy! Péťa Velkej už byl zkušenej a domácí "stavitele" ani nezval, leda coby nosiče klád. Mužici kteří si schovanými plnovousy zacpávali díry v kapse, byli v těch svých láptích jinak nepoužitelní. Bez německých inženýrů a vojevůdců by německá princezna Káťa Rusy nazvaná Veliká nikdy Turka neporazila, dokonce ani toho mamlase Jemelku Pugačovic:) I před Napoleonem Rusům krom Bláta a Mrazu zachárnil zadek Skot Barclay de Tolly, který Kutuzova přesvědčil vydat Moskvu. Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn!

   Smazat
  3. Anonymní 15:01
   To je zvláštní, že zdaleka největšího pokroku dosáhlo Rusko až po 2. sv. válce, poté co SSSR omezil své vztahy se Západem na minimum a Západ naopak uvalil na SSSR a ostatní socialistické země embargo :-)
   Ostatně něco podobného se děje i dnes. Rusko je opět pod embargy a zase překvapuje svět svými inovacemi. Embarga zjevně Rusku svědčí.

   Smazat
  4. 19:00 Na to existuje vcelku prosté vysvětlení. Totiž program půjčky a pronájmu umožnil Rusům se za války volně pohybovat po území USA a učit se novým technologiím. V rámci této spolupráce tak v roce 1941 bylo na území USA až zhruba kolem 1200 ruských inženýrů, kteří se školili moderním technologiím a postupům, k tomu je nutné připočíst zhruba několik stovek dalších tzv. OJT (On -The-Job-Training), tedy Rusů na stáži či na praxi v amerických továrnách. A to dokonce i z oblastí, kde Rusové žádnou smlouvu či dlouhodobější spolupráci s USA nikdy neměli - např. podle knihy Dark Sun: The Making of The Hydrogen Bomb od Richarda Rhodese (potvrzeno i výstupy z projektu Venona či deníkem majora Jordana) se jednalo i o oblasti raketového či rozvíjejícího se jaderného průmyslu (včetně dodávek jaderných komponentů apod.). Samozřejmě není také divu, že Rusové tuto spolupráci zneužili a v USA si rozšířili již bez tak širokou základnu špionů a agentů, kteří jim pak po válce prozradili spoustu amerických vojenských tajemství a technologií. Rusové díky této velmi „zištné“ pomoci ušetřili obrovské finanční prostředky na vývoj a výzkum či nákup těchto technologií – tato částka by se pohybovala v desítkách miliard rublů za každý rok pomoci! Navíc s tím se dostali i k technologiím, které by normální cestou jistě nezískali. Obecně tak můžeme zakončit asi tak, že díky této části Lend-Lease se Rusům podařilo získat takové technologie, které jim umožnily stát se jednou ze dvou velmocí 20. století. Jenže jim to vydrželo jen do ropný krize, pak došly děngi a bylo po pýči - už to jen udržovali z podstaty. Sami tomu dnes říkaj "období brežněvovské stagnace" ...

   Smazat
  5. Jistě....Emerika v operaci Paperclip nevykradla kompletně germánskou vědeckou špičku za příslib nepostižitelnosti,že???Vy jste ovšem nýmand,který jen žvaní bludy.Kompletní SS vědecká věrchuška skončila v USA,protože rusové na potetovance z SS měli mimořádnou pifku a nebýt Wernera von Brauna,emerika skákala do kosmu na trampolínách!!!A přesto ti mužici ze zbídačelé země,vyrabované Germány,stačili za 15-18 let po válce poslat do kosmu Gagarina....divné co? Mimochodem,kde jsou zaplacené válečné reparace SSSR,Řecku,nám...Nejsem rusofil a ani rusofob,ale nežvaňte hovadiny.
   Krokodýl.

   Smazat
  6. Jistě....Emerika v operaci Paperclip nevykradla kompletně germánskou vědeckou špičku za příslib nepostižitelnosti,že???Vy jste ovšem nýmand,který jen žvaní bludy.Kompletní SS vědecká věrchuška skončila v USA,protože rusové na potetovance z SS měli mimořádnou pifku a nebýt Wernera von Brauna,emerika skákala do kosmu na trampolínách!!!A přesto ti mužici ze zbídačelé země,vyrabované Germány,stačili za 15-18 let po válce poslat do kosmu Gagarina....divné co? Mimochodem,kde jsou zaplacené válečné reparace SSSR,Řecku,nám...Nejsem rusofil a ani rusofob,ale nežvaňte hovadiny.
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Ilju%C5%A1in_Il-2

   https://cs.wikipedia.org/wiki/T-34

   Jak to ti mužici vlastně dokázali???o rusofobové?


   VLASTENESTVÍM A OCHOTOU UMÍRAT ZA SVOU ZEM. TAK JE TO.
   Krokodýl.

   Smazat
  7. 16:43 Tak je fakt, že pokud těmto hrdinským rekům - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   budeš jistit záda ty, rudoprde, tak je nezastaví!!!

   Zejména by si měli američtí impíci dát majzla na toho s tím sněžným kvérem tu na 1 minutě a 12. sekundě! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 19. Autor clanku a prekladatelka asi moc technice nerozumi, protoze dieselovy motor sam o sobe je velice tezky a pokud ma byt tank odolny, pak musi mit i velice silny pancir a prave tyto dva faktory delaji z tanku velice tezke vozidlo. Tzn. ze v tezkem terenu je takovy tank velice tezce pohyblivy.
  Rusaci ale muzou jasat, protoze maji Armatu pouze na papire a i ten jediny exemplar, ktery predvedli na Rudem namesti, museli nakonec diky poruse odtahnout:-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slabý pokus o pomluvu. Polepši se elfíku.

   Smazat
  2. 10:00
   Pokud by ruští vývojáři měli v hlavě nasráno jako vy, tak by tomu tak asi bylo. Tank by byl buďto enormně těžký, nebo slabě opancéřovaný. Ale protože jej nesestrojili blbci jako vy, tak je velice dobře balisticky odolný a přitom lehčí než západní protějšky. Nevýhodou je pouze to, že je poměrně drahý. O tom všem ví a píší i na Západě. Není nic těžkého si tyto informace dohledat a nemusel byste pak vypadat jako blbec.
   https://www.armadninoviny.cz/rusky-tank-t-14-armata-draha-budoucnost-ruske-armady.html

   Smazat
  3. 12:33
   Není obecně drahý. Je drahý jen pro Rusáky, kteří nemají prachy.

   Smazat
  4. 13:51
   Řekl bych to jinak. Momentálně má Rusko jiné priority, než je tanková výzbroj a kam uvolní peníze musí více zvažovat. Zvláště když se USA se svými vazaly snaží hospodářsky škodit jak jen to jde, poté co zjistili že nemají na to vyzvat Rusko na souboj. Rusko tudíž bohatne o něco pomaleji než by mohlo a vyzbrojení těmito tanky bude muset chvíli počkat.
   A protože se skutečně jedná o výjimečně výkonný tank, i cena pochopitelně JE obecně vysoká. Stojí v přepočtu kolem 7 mil. dolarů, zatímco západní tanky Abrams vyjdou na cca 3-5 mil. dolarů, nebo Leopard na 6 mil. dolarů.
   Ale je velmi pravděpodobné, že po zahájení sériové výroby se cena Armaty sníží.

   Smazat
 20. 10:00 Pravdu díš, znalče z pentagonu. Ruský diesel váží 68 tun, kdežto americký benzin, třiválec, vzduchem chlazený jen
  50 kg.

  OdpovědětSmazat
 21. Kazdy, kdo videl, jak se u prikopu povalovaly nepojizdne ruske maslostroje, vi moc dobre, jak tahle ruska technika ve skutecnosti "fungovala":-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na Hitlera stačila, stejně tak bude stačit i na jeho pohrobky. V příkopech a kompostech je dost místa i pro ně.

   Smazat
  2. 10:57
   Vyjma nepoučitelných blbů každý ví, jak končí války s Ruskem, kdo je začíná a kdo vyvěšuje vítězný prapor.
   Jako poslední šance na poučení nepoučitelných blbů je otevřít cestu jejich tužbám, sestavit z nich pluk a postavit je do první linie. Velet může modroknížkář Vondra a komediant Stropnický. Těchto blbů zase tak moc není a byl bych proto nakloněn poskytnout jim tu příležitost. Stačila by na to vlastně jen taková mikroválka. Jako projev dobré vůle je po domluvě s generálním štábem RF vysadit letadly hluboko v týlu (jejich)nepřítele, řekněme za Uralem a můžou se předvést. Aspoň by armáda RF nemusela testovat své zbraně jen tak naprázdno na polygonu. Tuto strategii vidím jako ryzí win-win. Jak dobře by se pak zase na nějaký čas dýchalo.

   Smazat
  3. 12:12
   Jenomže, ty tupý ruský šulku, za Ural chce někdo jít jenom ve tvé tupé fantazii vymleté ruásckou a komoušskou propagandou.

   Smazat
  4. 13:49
   Na to se vás, udatných bojovníků proti Rusku, nikdo neptá. Chcete proti Rusku bojovat, tak můžete jít. Ale sami a za sebe. Toť vše. Už to tvá blbá hlava také chápe?

   Smazat
  5. 11:16 Inu nestačila. Bez koalice Rusák všecko vždycinky projel! Počínaje Livonskou válkou, přes války s Poláky tzv. Smolenskou, Sedmiletou válku, kdy přesedlal na stranu poraženejch, po Krymskou válku a války s Japončíky. Svý porážky završili opět přestupem k poraženým hanebným mírem brestlitevským 1918! A ani pak to nebyla žádná sláva - nejdřív dostali po mordě od Poláků od pak od Finů! A nemít v zádech Ameriku za WWII. už by ani jako stát neexistovali! Bez Welšana Hughese by nikdy nedokázali vyrobit ani metr kolejí, natož pak celou Transsibířskou magistrálu. I Dněproges stavěli Američané a všechny automobily byly vyráběny v jejich licenci. Bez jejich kaučuku by bosí Rudoarmějci zmrzli na Kavkaze! A Němci zmocnivší se ropných polí v Baku by pak s nimi už snadno zacvičili ... Spojení germánského ducha a turkické houževnatosti dalo vzniknout Ruskému eurazijskému impériu! To však bylo sraženo Židem s nemalou zásluhou slovanské, mužické lenosti, otupělosti a lhostejnosti! Tak se zrodil bolševický SSSR - stát neschopný samostatné existence! Nebýt Asiata s mongolskou krví Stalina, který se opřel opět o pomoc Germána (Německo - Rapallo, USA - fordizace SSSR) byl by zahynul a stal se "pouští osídlenou bílými negry", jak o tom hovořil Žid Bronštejn! A ani tomuto osudu nakonec zánikem onoho SSSR neunikli - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0
   a

   Smazat
 22. Řeknu vám, proč bych to na Rusy nikdy nezkoušel, a doporučuji to všem.
  Z mnoha důvodů.
  Rusové jsou mimořádně odolný národ, to není žádné tajemství.
  Jsou vycepovaní geneticky, vždy tam měli hlad a bídu, nouzi s chudobou, a vždy přežívali.
  Jsou zvyklí na tvrdou ruskou zimu.
  A vždycky to byli patrioti, milující svou zemi a svůj národ.
  Vždy měli také vysoce vzdělanou elitu.
  Mají za sebou tvrdé období po pádu SSSR, kdy byli skoro na kolenou, a přesto, díky moudrému vedení a skrytému potenciálu, jsou zpět, a jsou zase supervelmoc, před kterou je třeba se mít na pozoru.
  Degenerovaný Západ nemá nejmenší naději.
  Takže si bude muset nechat zajít chutě na své chamtivé plány.
  Rusové jsou nadějí světa, že skončilo období "kroucení rukou"
  US sráči.
  Ať žije veliké, bratrské, slovanské Rusko!

  Ať žije V.V.Putin!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak ty jsi teda dobře vymletý.
   Ano, je třeba mít se před Ruskem na pozoru. To jsi napsal dobře.

   Smazat
  2. Já se nepotřebuju mít před Ruskem na pozoru, mám Rusy za své slovanské bratry.
   A na takových "vymletých" soudruzích tvého kalibru ani zbla nezáleží.
   Ať žije veliké, bratrské Rusko!
   Ať žije V.V. Putin, který tak famózně vyjebal s ušáky
   s Krymem!
   Krym je totiž, soudruhu, zárukou toho, že si podělaný amík netroufne zavítat do Černého moře.
   To bylo velké strategické vítězství Ruska, a těžká prohra přiblblých ušáků.
   Cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha cha.
   Řehtal jsem se na celé kolo, když jsem se dozvěděl, jak ty blbečky Putin doběhl!
   Putin je největší státník dneška. Měl by dostat, zcela zaslouženě, Nobelovu cenu míru.
   Protože jeho zásluhou dostali ušáci přes zlodějské prstíky, a už se tak vytahovat nebudou.
   Padla kosa na kámen.
   Čest tvé duševní chudobě, soudruhu.


   Smazat
  3. 12:09 Hezky výstižně napsáno. Rusko je neporazitelné! Ale já vím jak Rusko porazit a prozradím to všem válkychtivým USAckým přidržsráčům malým jinotajem.
   "Až Rusko padne,bude již tato planeta neobyvatelnou"

   Smazat
  4. Přesně tak! A pokud těmto hrdinským rekům - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/11081266_102060_c11.jpg

   budeš dout pořádně do zad, nikdo a nic je nezastaví!!!

   Zejména by si měli američtí impíci dát majzla na toho bohatýra s tím sněžným kvérem tu na 1 minutě a 12. sekundě! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   To je úplnej Ilja Muromec!!!

   Smazat
 23. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi a soukmenovci, POZOR: Na sajtách naší milované Nové Republiky opět řádí kavárníci, placení agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Proto žádám soudruhy a soukmenovce z redakce NR, aby NEPRODLENĚ posílili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z pražské 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  A to IHNED!!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší milovanou Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi a soukmenovci, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti kapitalismu, demokracii a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?
  A NIKDY nepouštějte ze zřetele naše heslo: Se soudruhem a soukmenovcem Davidem v čele VPŘED, za svobodu slova pro každého roduvěrného Čecha a Rusa, čili každého komunistu a putinistu!

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi a soukmenovci, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 25. prosince 22:21.


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 24. Veliké Rusko má převahu VE VŠEM!

  Ano, stačí se rozhlédnout kolem sebe, nám roduvěrným Čechům a Rusům, abychom si snadno potvrdili převahu Velikého Ruska nad zbytkem Vesmíru.
  Co vidíme kolem sebe, v naší skromné domácnosti, na ulicích naší vlasti, okupované silami NATO a EU?
  No přece samé důkazy ZDRCUJÍCÍ rusko-sovětské převahy ve vědě a technice!

  Vždyť přece vlastníme a K SMRTI RÁDI dennodenně používáme:
  • ruské počítače
  • ruské mobily a „smartfouny“
  • ruská auta
  • ruskou spotřební elektroniku
  • ruské „časy“ (ano, ruské hodinky jsou prostě NEJRYCHLEJŠÍ)
  • ruský nábytek
  • ruské módní oblečení
  • ruské boty
  • ruskou vodku
  • ruské víno
  • ruské pivo
  • ruské potraviny
  • ruské VŠECHNO

  Jak je tohle vůbec možné, tak ZDRCUJÍCÍ převaha nad zbytkem Vesmíru?
  (Řeč je o vědecko-technické převaze, neboť MRAVNÍ převaha leninsko-putinského národa nad všemi myslícími nemyslícími bytostmi ve Vesmíru je prostě mimo diskuzi, že.)

  Vysvětlení je zcela prosté:

  1. Socialismus (resp. putinismus) je nejdokonalejší existující způsob organizace společnosti, je to finální předstupeň komunismu.
  To znamená, že PŘÍSLOVEČNĚ GENIÁLNĚ ZORGANIZOVANÁ socialistická resp. putinská věda i těchnika prostě MUSÍ být mnohonásobně lepší než kapitalisticko-demokratický chaos.

  2. Rusové jsou nejdokonalejší bytosti v celém širém vesmíru.
  Kdo by to měl vědět lépe než právě my Češi, mladší bratři dokonalých Rusů?!

  Takže, když socialismus (resp. putinismus) je budován Rusy …
  Tak výsledek je takový, jaký dennodenně vidíme: Je to prostě RÁJ NA ZEMI.

  Proto se prostě vnucuje otázka: Jak se do toho ruského ráje dostaneme my Češi?
  Jednoduše: Volme si dál naše osvědčené národní Vůdce Miloše a Babiše. Ti nás už do Velikého Ruska dovedou, o tom už nepochybuje ani jediný našinec, jejich oddaný volič.
  A pak se budeme mít zase tak dobře, jako v roce 1989, před pravicovým havlistickým pučem!

  Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!


  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ruská federace – záruka našeho návratu mezi nejvyspělejší národy Západní Asie!
   xxxxxxxxxxxxxxxx
   Rusko, největší země světa, spolu s Čínou, zemí s nejvyšším počtem obyvatel, světovou ekonomickou jedničkou, budou určovat tón v budoucnosti, to je bez debat.
   Kdo zaspí, bude litovat.
   Vždycky platilo, kdo se směje naposledy, ten se směje nejlíp.
   Západ to nebude.

   Smazat
  2. Hlavně vím, že jediný pan velký Putin vyhnal všechny důležité bolševiky z KGB, aby mohl vytvořit pravý tvrdý ruský kapitalismus. Mám výhodu v tom, že jsem mnoho let po naší špatné revoluci musel hledat práci pro naše české firmy právě na Ukrajině, Rusku a Bělorusku. A mohu s jistotou říci, že praví kapitalisti a antikomunisti jsou Putinovci. Ten, kdo tam nikdy nebyl monoho let a se znaslostí pěti jazyků a mnoha oborů - TAK AŤ RADĚJI DRŽÍ SVOU MEDIÁLNÍ HUBU.

   Smazat
  3. Tak jsem vůbec nevěděl, že jsem uveden tady jako tzv. " UNKNOWN " . Tak se tedy představuji. Na Fb jsem Štefan Filo. Jsem důlní inženýr , absolvent VŠB v Ostravě oboru důlní geologie uranových ložisek. No a protože jsem měl vždy jako zarytý antikomunista svou hubu vždy zbytečně moc otevřenou, tak jsem prožil sedm pekelných let v podzemí uranových dolů. také mohu s jistotou říci, že lituji svého fanatického antikomunismu, protože dnes za tohoto mafiánského kapitqawlismu, kdy již mnoho mých dobrých kamarádů za záhadných okolností zahynulo, že vlastně za těch nafoukaných komoušů vlastně bylo lépe. Dnes jsem za svou pravdu, kdy jsem psal o spojení ukrajinské ozbrojené skupiny s tachovsko u policiií. kdy mně rozkopali lebku a ještě obvinili z napadení mého vraha z rodiny vyššího důstojníka tachovské policie, kdy můj případ vyšetřoval důstojník, co dělal také Kájínka - - takže já jako intelektuál, který přišel o rodinu, kariéru,zdraví a jako trojnásobný " bílý kůň " díky tachovské policii, protože píši i nadále o jejich trestné činnosti,jako bezdomovec a veřejný nepřítel se chci pomstít úspěchem, ve formě kandidatury na presidenta. Byl jsem antikomunista, sedm let v podzemí uranových dolů, přežil rozkopání lebky a škrcení, přežil vězení, přežil svých pět pokusů sebevraždy, přežil sedmnáct pobytů v psychiatrických léčebnách a také prošel na vlastní přání v roce 1996 celou radioaktivní černobylskou zonu a navíc několik let bezdomovectví, kdy jsem spal kromě popelnic všude. Nakonec jsem před patnácti lety utekl z Toho mafiánského Tachova, se demonstrativně oběsitpřed budovou Ministerstva vnitra, ale nakonec začal v Praze zpívat v baru Blaník, majitele Lu´dka Simona ( otec hokejisty Dominika ) karaoke pro prostitutky, které jsem uči jazyky a také zpívat. P/raha je zlatá loď pro každého bohéma jako jsem já já já. ŠTEFAN HURIKÁN

   Smazat
  4. 23:22 Antikomunismus není žádný program. Co de facto průměrnému člověku, tedy kmánovi, nabízí? NIC. Nemá smysl pokud jeden není Pán! Neb antikomunismus je de facto apolitický. Tedy jedná se de facto o reakci nerovnostářské společnosti proti násilí tzv. podlidí!*)

   *) Tímto termínem definoval americký historik a novinář vrstvy neschopné se etablovat do přirozeně nerovné společnosti a usilující o její zničení násilnou revolucí! A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti, kterou je tzv. fašismus! - http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 25. Anglosasové nají zatím převahu v jednom, v propagandě a ve lžích v ovládnutých presstitutských médiích. Ušáci
  mají akorát nesplatitelný dluh a zemi v rozvalu, kde vzít prachy když zdárně probíhá dedolarizace, která je defintivně pohřbí. Jediná možnost a Tramp to ví, je doohodnout se s Ruskem. To mu ale americká státní elita nechce dovolit a tak si zdárně řežou větev pod prdelí, čím později se s Putinem domluví, tím budou pro ušáky podmínky horší. Rusové mají pravdu a čas pracuje pro ně protože, mají k Bohu blíž, buďto v ně věříš a nebo nevěříš. Ušáci tím, že jako první a zatím poslední, použili atomové bomby na Hirošmu a Nagasaki, na civilní cíle ztratili, veškerý morální kredit, a ať už se to snaží přes ta zmanipulovaná média okecat jakkoliv, jsou v háji a kdo je obhajuje, má morální kredit stejný jako oni. Rudý dědeček.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad 17:15 - naprostý souhlas, nemáme představu, jaká velká mašinerie zajišťuje us propagandu, již od I. svět. války. Je pečlivě a mistrovsky koncipovaná, od dějepisu, před kulturu, politiku… Např. Pentagon má speciální rozpočet a složky na součinnost a posuzování filmové tvorby s válečnou nebo podobnou tematikou. Naše historické znalosti o Rusku pocházejí většinou z anglosaských zdrojů.

   Smazat
  2. 17:15 Zatím mají monopol na lži, ale až budou podle plánu chodit 5x denně do mešity, tak bude klid. A nebude to tak dlouho trvat.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.