Reklama

sobota 8. prosince 2018

BIS ve službách demobloku?

Lubomír Man
8. 12. 2018
UŽ KDYŽ JSEM TY TŘI, to je Farského ze STANu, Langšádlovou z TOP09 a jakéhosi neuvěřitelného mladíčka z Pirátů, viděl se šmirácky zachmuřenými tvářemi začátkem t.m. nastupovat na obrazovku ČT, a to s tím, že nesou národu nejzávažnější prý zprávu Bezpečnostní informační služby BIS o zvýšené aktivitě ruských a čínských tajných služeb u nás, a budou proto žádat o vytvoření stálé komise parlamentu, která se bude hrozbami BISem nanesenými (nemají-li např. ruští diplomaté u nás až příliš mnoho aut, či nestávají-li se   levicové weby, začasté ruskou propagandou nakažené, hrozbou naší demokracie), nastálo a možná též i na věčné časy zabývat, MĚ TO NAPADLO.

A co že mě napadlo? Vsadím se, že totéž co v tuto chvíli i vás, a co je už vyjádřeno v titulku tohoto článku. Že se zde totiž formuje aliance našich protidemokratických sil sdružených v tzv. demobloku, s BISem – inspirovaná zájmy obou těchto stran. Zrovna tak, jak se v USA dal do holportu vojenskobezpečnostní komplex s CIA, FBI a dalšími šestnácti či kolika zpravodajskými agenturami, které tam existují, a umělým vytvářením hrozeb a spiknutí (např. jak Putin ukradl americké prezidentské volby), se obě tyto složky navzájem podporují a na hospodářském těle USA si pohodlně parazitují. Zpravodajské služby si nebezpečí a hrozby vymýšlejí a tím svou existenci ospravedlňují, nu a protože si je vymýšlejí tak, že téměř všechny ty hrozby se na Ameriku jakoby valí z vojensky mocného Ruska, dodávají vojenskobezpečnostnímu komplexu sdosdatek argumentů k jeho každoročnímu zvýšení dnes už bilionového rozpočtu.

Řeknete podvod – a máte samozřejmě pravdu. Tam za Atlantikem jde v podstatě o domluvenou hospodářskou vyžírku, a u nás zatím hlavně o to, odstranit z cesty  síly, které se zatím, byť bez mediální podpory a prakticky jen z podzemí internetu,  brání tomu, aby veškerou moc ve státě převzaly ty fašizující síly, které nás už jako ideově jednotné stádo chtějí ještě hlouběji a natrvalo nahnat do všech hospodářských a válečnických západních struktur, vyhlašujících, že jediným vládcem světa mohou být jen a jen USA (Wolfowitzova doktrína), a snad zčasti i země k nim přidružené, a kdo tohle neuzná, nechť se smaží v ohni pekelném či atomovém.

Napsal kdosi v debatě na internetu: Proč BIS ve své zprávě vytváří jen představu jakéhosi neurčitého oblaku hybridních hrozeb, a proč, jsou-li tu hrozby i reálně existující, nejde a všechny ty své podezřelé nepozatýká? Anebo je to jen falešná hra vedená s cílem nedemokraticky a násilně se vypořádat se všemi, kteří nejdou fašizujícímu demobloku na ruku?

67 komentářů :

 1. Je to 'informační' nikoliv zatýkací služba, proto informuje/dezinformuje, a zatýkání nechá někomu 'nezávislému'.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nezvolení chtějí ukrást moc....Vlastizrádná zpráva BIS...

   http://www.protiproud.cz/politika/4150-vlastizradna-zprava-bis-je-to-jako-v-trumpove-americe-nezvoleni-chteji-ukrast-moc-prezident-premier-a-svobodne-hlasy-v-mediich-burza-intimnich-sprostot-neplaceni-spioni-touzeni-po-valce-jde-o-vsechno.htm

   Smazat
  2. Jak může být "vlastizrádného" něco, co podporují všichni občané s vyjímkou 6 % komunistů? Naopak. Vlastizrádci jste právě vy, komouši.

   Smazat
  3. copak stát nemá žádné zatýkací složky?

   Smazat
  4. ta parlamentni komis neni špatny podnikatelsky zaměr zastoupeny budou všechna strany vyjma nedemokradickych a všichni budou mit misto předsedu s asistenty samosebou i rozpočet a to vyrazně vyšši než ostatni komise protože tady už jde o život ale předevšim o penize tedy těch komisařu a jejich poraděnku a proč ne když si sam rozhodnu kolik si vyfasuji ze statni kasičky a každa kačka dobra když už je ta drahota

   Smazat
  5. Nějak mi to připomíná rok 1989. Tenkrát STB také nic nedělala a připravovala převrat. Teď se tomu říká "barevná revoluce". Nynější šéf BIS je "politická" nula, který si hájí jen své křeslo. A TOPkaři jsou po volbách na "volné" noze.
   Babiši bojuj!!!

   Smazat
  6. 23:43, Vy máte právo mluvit za 96 procent občanů ? A jak se Vám povedlo takové právo získat ?

   Smazat
  7. 11:31 Vy Putinovi agenti (včetně filipa, zemana, klause, babiše, besta, olezlého dvořáka, davida, zbořila, robejška, vyvadila, pavlíčka, bašty, kotrby, petránka, eichlera, kollera, haase, paroubka, mana, šilhavého žantovského, foldyny, schneidera, krejčíka, jírovce, tomského, lhoťana, procházkové, spencerové, konečníkové, lorencové, syrečka a mongoloida pitomia) a čecháčkovští sockovští a trolovští hňupi, reprezentovaní Parlamentními žvásty, kteří se na ulici poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a v socce ještě dle odporného smradu, kdy už konečně začnete prchat do ráje Chujlostánu ?

   Smazat
  8. Zastánce LGBT 16:26, jsme rádi, že jsi se tu rozepsal pitchovinami z vašeho homobloku na příkaz Jákoba Jandy, ale mohl jsi to zkrátit, nikdo ty tvoje chujoviny nečtě.

   Smazat
  9. 8:13 To sotva Rudoblbe! Pan Ing. Pauk na žádný Židáky nevěří! - https://plus.google.com/102483489539857983790

   Smazat
 2. Máte smůlu, Mane. Práce BIS se zastal zdaleka nejen "demoblok", ale všechny parlamentní strany napříč celým politickým spektrem s jedinou vyjímkou kompoušů. Včetně Babiše, dokonce včetně Okamury.
  BIS je pod kontrolou demokraticky zvolených stran, je jimi úkolována a podle jejich vyjádření dělá svou práci tak jak má, dobře a úspěšně. Tečka.
  Co chcete řešit? Vykašlete se na to a raději zase přeložte nějakou blbost od PC Robertse.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A vy o BISce a jejích ZÁKONNÝCH aktivitách víte taky kulové, jinak byste nenapsal "BIS je pod kontrolou demokraticky zvolených stran, je jimi úkolována...".

   Smazat
  2. 17:16 No jo no, pan Man si fakta jako vždy upravil k obrazu svému.

   Smazat
  3. Pisete, ze BIS je pod kontrolou demokratickych stran. Tajna sluzba je pod kontrolou parlamentu? No to snad nemyslite vazne! Nevite nic o vicestupnovem utajeni pro prijemce zprav a kazete tady bludy. BIS neni samostatna jako neni ani BND, jsou rizeny CIA a 16 tajnymi sluzbami USA. Nehaji nase zajmy, ale jejich! To je videt na jejich reakcich a rusofobii! Jejich existence je zavisla na nebezpeci, ktera samy vytvareji vsude ve svete provokacemi Ruska a pak nasledne upozornovanim na jeho nebezpecnost. Dale osocovanim Ruska bez dukazu. Mueller vystruje uz rok rusky vliv a nic nenasel... Kdyz smely za Jelzina Americane Rusko rozkradat, byli Rusove kamosi. Putin jim to ale zatrhnul a od te doby z neho delaji demona a z Ruska nebezpecneho nepritele...

   Smazat
  4. Tak toho Okamuru jsem opravdu neslyšel. Krejza není Okamura.

   Smazat
  5. Takže všechno je OK jak má být a jedině Rusko a Čína jsou ti oškliví a jsou tomu na vině.Bravo.Ať žije blbost.

   Smazat
  6. Máte smůlu pane anonyme 17:16
   Bis je samozřejmě pod kontrolou demokraticky zvolených stran. Jedna základní - nejdůležitější věc vám, ale i mnohým jiným uniká: nezištně vám sdělím, která to je! Skutečnost, že je někdo demokraticky zvolen, vůbec, opakuji vůbec neznamená, že je tu demokracie - že tu vládne lid. Tož tak, a teď se s tím popasujte.,

   Smazat
  7. Dle vseho je BIS predevsim teroristicka banda prosazujici zajmy vysoko postavenych teroristu vladnich a urednich. To z nich dela ubohy blbce ve sluzbach dalsich spatnych klaunu..Meli by radeji honit toho medveda a davat pozor aby nechtene nekomu neublizil. To mozna svedou ale neni to jisty..

   Smazat
  8. Anonyme, nelži. Okamura BIS nepodpořil. A ze strany naší tajné policie se jedná o jednoznačné porušení zákonů naší země, protože určují občanům, co si mají myslet.

   Smazat
  9. Troubo 17:16, před tím, než začneš dezinformovat, tak si přečti, kdo to podpořil a nemel nesmysly. Fízl google ti to najde, jestli s ním umíš alespoň trošku pracovat i tvým IQ 20 to zvládneš.

   Smazat
 3. Stačí si to slohové cvičení zvané Zpráva BIS přečíst a jeden se musí ptát co to organizace s rozpočtem 7 miliard splácala za blaf na úrovni analytika z Evropských hodnot. Za to by měl šéf BIS letět na minutu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kromě toho odkdy se BIS zabývá učebními osnovami? Pry se vyucuje podle sovětského vzoru. Nemá se tedy učit o národním obrozeni, panslovanstvi, apod. BIS je jednoznačně ve vleku ideologie. Sovanskou epopej od Muchy jeste vystavovat muzeme? Nezakazou nam Jiraska? Pangermanstvi by asi vyhovovalo. Preferoval bych německou klasiku Soumrak bohů

   Smazat
 4. Nějak jsem asi nepochopil to ztvárnění Putina s těmi symboly nacismu. Kdyby tak byl zkrášlen Porošenko či kterýkoliv vrcholný politik EU/NATOnacistického sebrání, tak tomu rozumím. Putinovi bych snad z tradice a historie namaloval rudou hvězdu a symboly práce - srp a kladivo. Ostatně, pokud víme ze současnosti, právě ta historie Ruska zůstává ležet v žaludku neonacistů a tak by se sami měli zdobit těmi symboly SS - jsou doma stále na Ukrajině a v Pobaltských zemích, které jejich nacistická minulost zase dohnala, nejen Brusel. No a o Británii a Francii víme, jak měli k Hitlerovi a nacismu jen slova obdivu a úcty - zdaleka nejen pan Chamberlein a pan Daladier. Fakt BIS FIS CIS se zastali - naciblok parlamentu a??? Bohužel ale mají špatné spisovatele a fabulátory, jinak by zpráva musela kypět nějakým životem, jó, kdyby to sepisoval strážmistr z Putimi, to by bylo jiné počtení. A nyní mi dochází, ta ilustrace, to je to, co potřebuje kapitál, aby bylo ve zprávě a ono to tam není. A to občané solí pro toto malinké blaho kapitálu tři tisíce milionů ročně!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jen pro připomenutí, jak zdobí Putinovy portréty dívky a hoši z naci-trestných ukrajinských praporů, co vraždí už 4. rok své východoukrajinské spoluobčany.

   Smazat
 5. 17:27
  No ještě že si fakta upravil k obrazu svému. Kdyby je upravil k obrazu Vašemu to by byl blábol. Skutečnost že o BIS víte velké kulové je jasná z Vašeho ubohého příspěvku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možnože to myslel ironicky:-). Pravdupovediac inak som to nedokázal pochopiť, akokolvek som sa snažil presvedčiť že to mohol pisatel myslieť aj vážne. ôj profil Ukrofil.

   Smazat
 6. A po česku běhá 300 agentů cia v čele z prasnici lanšáglovou a bissss nic...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Lépe jsi to nemohl vystihnout

   Smazat
  2. Skvelá poznámka. Je to ako za bolševika, len tento chameleón zmenil farbu z červenej na modrú. Pred tým honili bolševici amerických agentov a vítali komisárov Sovietskeho Sojúza. Dnes bolševici honia Rusských agentov a vítajú Eurokomisárov. Čo vlastne sme vôbec po plyšáku89 očakávali?! Môj profil Ukrofil.

   Smazat
  3. Nikdo po republice neběhá. Naši politici sami chodí na US velvyslanectví pro úkoly.

   Smazat
 7. Vzhledem k tomu,že Rusko a Čína jsou zde už léta líčeny jako nepřátelské země, tak by bylo velmi překvapivé kdyby ve svých zprávách BIS uváděla něco jiného. Jinou otázkou je, jak to původní sdělení z roku 1989 neustále modifikovat, aby vypadalo jako nové. Vsadím se příští rok bude naším nepřítelem opět Rusko a Čína a toto zjištění zvládnu s menším rozpočtem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. jj cetla jsem i tu predlonskou vyrocni zpravu...vzdy pridaji par kecu....letos se uz cpou i do ucebnich osnov,takze brzy budou horsi nez STB

   Smazat
  2. no rusko nevim ale čina bez ktere by si soudruzi kapitalisti ani neškrtli a vychcipali by hlady protože nikdo krom činy neumi vyrobit za desetnik a což překupnici miluji a prodat za tisic kače viz nařek jakehosi privatizera co v čezku vyrabi botky doslova řekl že on neumi a ani nemuže vyrobit par bot za třicet korun jak to umi soudruzi z činy a vo tomto je

   Smazat
  3. Chlastoslovanské barbarské Kartágo, s jeho pátými kolonami užgryndaných, podlézavých, vlastizrádných a neproduktivních azbuckých čechomužiků, frankomužiků a balkánomužiků, musí být i s pomocí Číny zlikvidováno (demontováno) v zájmu světové civilizace. Stejně jako Islámský stát, který rovněž přebírá štafetu bolševizmu. A stejně jako dříve francouzské třetí císařství, osmanská říše a německá třetí říše či japonské císařství. Čínský chanát přijde na řadu později. Blbou Evropu budou muset zachraňovat opět USA (i bez Trumpa) jako v obou světových válkách ?
   Čína bude jejich hlavním spojencem ? Blbí čecháčkové budou jenom čumět na drát.

   Smazat
 8. Coze to napadlo rudeho dedecka Mana? Prepadla ho hnacka:-)

  OdpovědětSmazat
 9. Prezident Zeman píchl do vosího hnízda a vosy se začaly rojit.Dnes ráno ho jeden "expert"v Čro plus nazval ruským agentem.Na štěstí jsou "čučkaři" bezmocní a nemůžou mu nic udělat Zeman si to užívá.

  OdpovědětSmazat
 10. Kašlu na jejich zprávy je to jen proti Ruské štvaní aby podpořili svoje páníčky z usa.

  OdpovědětSmazat
 11. Naše demokratická tajná služba tajných agentů musí být podpořena demokraticky orientovaným lidem! Navrhuji všelidovou akci podpory pod názvem "ADOPTUJTE SI SVÉHO BISONA! Každý demokratický podporovatel se bude se svým zpřáteleným bizonem pravidelně fotografovat a společné fotky přátelského vztahu ukládat na internet jako opravdový důkaz své podpory! Putinovi agenti pak puknou vztekem!

  OdpovědětSmazat
 12. Jak vidno z aktivity agentury NR (Nové Ruskuo) a její čtenářů, tak BIS evidentně píchla do vosího hnízda a ruští agenti spolu s českými užitečnými idioty se na povel hradního agenta č. 1, rozkdákali jako o život.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I my, české šlapky, podporujeme své bisony.Budeme jim dávat zadarmo, pokud nám svůj zaměstnanecký poměr prokáží svojí služební legitimací. Nenecháme své statečné bisony, co píchají, nejen jako vosy do hnízda, uchvátit kolegyní Langšádlovou! Do řemesla si fušovat nedáme.

   Smazat
  2. 23:29 - toď správná odpověď slabomyslnému čučkaři.

   Smazat
 13. K v vynikajícím výsledkům naší BISky dávali v naší objektivní telce, tuším že včera přehled jejich největších zásahů. Na prvním místě bylo vyhoštění 3 ruských diplomatů v souvislosti se skřípavou aférou. Dosud jsem slyšel, že to bylo ze solidarity s VB. A ejhle. Ono to byl hrdinský čin naši BISky. To si opravdu televizní debilové myslí, že v čr žije jen banda debilů?????????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebylo to na prvním místě, jsi lhář. Ukončili činnost desítkám diplomatů. A hlavně, kontrarozvědka opravdu nebude zveřejňovat tajné materiály vlastizrádným debilům jako jsi ty. Už to, že bláboly toho vlastizrádce a ruského poskoka na hradě nějak komentovali bylo na hraně.

   Smazat
  2. 1:21 A to mi tedy pověz vzteklý kolaborante, jak je možné, že podle zprávy BIS, u nás čučí zpoza každého buku ruský, nebo čínský špion. Ve zprávě by naopak mělo být, že všichni špioni byly pochytáni, a žádný se u nás už, díky příkladné práci BIS, nevyskytuje.

   Smazat
  3. Mas pravdu, v CR zije banda rudych debilu. Ty jsi jejich zarnym prikladem:-)

   Smazat
 14. Vážený pane, tohle je všechno jen hra o peníze. Oblblé obyvatelstvo volí své oblblé zástupce a ti volí takovou vládu a zástupce uvedených institucí, jakou si obyvatelstvo zaslouží. Kdo vládne sdělovacím médiím, ten ovládá všechno.
  Stačí se podívat na Moravce z ČT, ten je mocí úplně posedlý a neexistuje způsob, jak se ho zbavit.

  OdpovědětSmazat
 15. Celá léta se varuje jen před ruskými agenty do okamžiku, kdy se začaly hádat USA s Čínou. A najednou tu řádí i čínští agenti, není to zajímavé, jak si vždy pospíšíme vlézt USA hlouběji do análu?

  OdpovědětSmazat
 16. Dejte už pokoj s "hybridní válkou". Po rozpadu socíku bylo třeba něčím nahradit "ideologický boj" a to zejména z těchto důvodů:
  - udržet vysávání veřejných rozpočtů (našich daní)zbrojním lobby a na ně napojeným politickým sosáčkům
  - udržet obyvatelstvo ve stavu připravenosti na přechod k "nejlepšímu byznysu" k válce (pro obyčejné lidi je to ale prachmizerný kšeft - někomu stříbrné, lidem zmar, bídu a cetky na prsa)
  - odvracet pozornost od lumpáren domácích (j)elit ...

  Na to, že tady bude Rusko aktivní nepotřebuji investovat 3 mld do BOS. Stačí si trochu natudovat historii, otevřít se majnstrým s jeho protiruskými válečnými pokřiky a podporou svrhávání vlád a různých fašounů. Náš "přítel" Obama se omluvil za to, že jejich tajné služby hromadně odposlouchávají celou Evropu, včetně vrcholných přestavitelů států EU a klídek, pražští demograté jsou v poho. Chce se mi blejt z tohohle stavu - slovy klasika "Válka je mír, mír je válka" . Chtěli jsme se připojit do společenství hodnot a spadli jsme do pěkných *raček. Gauneři káží o morálce, váleční štváči o míru, zloději o uskromnění a obyčejní lidé už zas mají právo jen držet hubu a krok.

  OdpovědětSmazat
 17. Oni nejsou demokratický blok, ale hloupý a tupý dubový špalek.

  OdpovědětSmazat
 18. Docela bych řekl,že vůbec nezáleží co píše nějaká biss,vůbec není důležité kdo a co lže a vymýšlí si.Dulezite je kdo má faktickou moc,lid to ale u nás rozhodně neni.to se jen hraje taková demokratická hra aby pijavice na veřejných rozpočtech mohly v klidu parazitovat dále.

  OdpovědětSmazat
 19. Rusa vyhledat a ničit na každém kroku, největší škodná světa. Od nepamněti Rus rozmýchával konflikty ve světě a z povzdálí sledoval co se dá ukrást, kam zasít ten svuj odpornej komunismus. BISka advedla skvělou práci v čele s panem Koudelkou a ten hradní prašivec ať se třeba pos.....To co se tvrdilo již dříve, kam nás zeman táhne, tak se nyní na 100% potvrdilo. Do hnojem zadělaného, smradlavého fašounského Ruska, děkuji nechci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Takový souhrn podnětných myšlenek a selžeš na nesmírně obtížném slově PAMNĚŤ. Většina žáků 4 třídy ví, že správně znění je paměť,tedy od nepaměti.

   Smazat
  2. 11:15 Máš už dnes RADOSTNÉ vánoce co, díky mé chybě, tak se z toho hlavně NEPOSER.

   Smazat
 20. Ta fotka Putina se povedla. Přesně vystihuje to co dnes dělá.Anexe Krymu, zajímání cizích vojáku, lodí. Doufám, že to tak náš spojenec USA nenechá.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. správně, já bych cizí vojáky taky nezajímal

   Smazat
 21. Nedá se prezidentovi upřít to že udeřil hřebík na hlavičku.

  OdpovědětSmazat
 22. Dobře, máme tu borce, kteří vehementně podporují tvrzení BIS, že se všechny možné služby RF a ČLR u nás všemožně aktivizují. Povězte, jak se to projevuje? Od českých občanů se nic dozvídat nemusí, protože není co utajovat, všechno co za něco stojí, mají pod palcem soukromé a zahraniční firmy. Propaganda, jak je zcela obvyklé, běží ze všech stran dnes, se stejnou vydatností jako za totáče. Jen polarita se změnila. Tak jak jsem za komunistů soustavně poslouchal "štvavé vysílače" dnes pozorně čtu nemainstream. Nechat si jednostranně vymejvat hlavu nenechám. Tentokrát dávám za pravdu prezidentovi. Má to nevyvratitelnou logiku!

  OdpovědětSmazat
 23. S článkem souhlas. To, že vidí BIS zvyšující se aktivitu všech možných služeb RF a ČLR plyne podle mě i z toho, že lidé stále víc čtou nemainstream ( jak srávně podotýká 11:38) a vyjadřují se v diskusích podle svého rozumu, zkušeností a znalostí. No a tak se na to musí ustavit komise, aby ještě víc odhalovala zlé Rusáky, a zveřejňováním svých objevných závěrů stále víc lidí naháněla na "nemainstream" .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a BIS právě zase čte a čerpá z mainstreamu, takže ta zpráva musí vypadat takto :-)

   Smazat
 24. Každý čínský zpravodajec je pracovníkem PRC (PEOPLE REPUBLIC od CHINA). A to je hlavním zdrojem ruda před očima pro každého českého prcka, českou prcku, české prcky i šlapky. Není PRC jako prc!

  OdpovědětSmazat
 25. Čím více tady budete dehonestovat práci BSI, tím více se ukazuje její nezastupitelný vliv. Díky ní je vidět co je Rus za hajzla. Viz. akce NOVIČOK. To ale rusáček svoji diletantskou prací nezvládl a nikdy nepřizná. Tak jako jiné své prusery, sestřelení letadla nad UKR,doping sportovcu, ruští voj. na Krymu atd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jen tak skromný výčet ruského zla? To ses prcku moc nevytáhl. Zavolej big brotherovi. On ti poradí.

   Smazat
 26. 16:44 Nedivím se, ruský trotl nikdy nic nepochopí.Nebudu psát ruské zločiny všechny, nestačí ani čas do rána. Hlupákovi jako ty to je stejně zbytečné.

  OdpovědětSmazat
 27. Vážení pánové kadrováci, poraďte nevzdělanci, který neví kam patří. Nemůžu být Putinofil, protože on zamlada trhal mouchám křidélka, ale nemůžu být ani Putinofob, protože měřím 192 cm. Tak co se mnou ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za mlada nic netrhal, měl plný ruce když nosil školní tašku svýmu obřezanýmu kámošoj Káďoj Rotenbergů! (cela vpravo) - https://i0.wp.com/hybridtechcar.com/wp-content/uploads/2018/07/download-8-34.jpg?ssl=1

   Dnes mu nosí miliardy na konto z bídy zdegenerovaný ruský chátry, která ho a to ještě volí! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 28. Pozor, z jiného soudku! Každý kdo chodí na levné jídlo do čínských restaurací a mlaská si tam, je čínský vlivový agent. Navíc může být při tom lehce fotografován, protože sedí a neběží. Nejvíc se obávám fotografií z množství vozidel ruské ambasády, propůjčených rafinovaně a spiklenecky čínské ambasádě.
  Zachránit nás může již jen Jandův ocas, pevně vklíněný do našich zadků jako harpuna na laně Sorošových peněz. Jen to nás může zachránit před odtažením na Východ.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.