Reklama

pátek 14. prosince 2018

Bleskovka: je známé datum zahájení rozsáhlé ofenzívy ozbrojených sil Ukrajiny proti Donbasu

14. 12. 2018  RusskajaVesna
Ozbrojené síly Ukrajiny se připravují k útoku na Doněckou a Luganskou lidovou republiku z Mariupolu. Počáteční datum útoku je 24. prosince.

S odkazem na vysokého důstojníka generálního štábu ozbrojených sil Bulharska to ve vysílání televizního kanálu "Zvězda" 
ohlásil novinář Asja Zuan.


Cílem je odříznout Doněckou a Luganskou lidovou republiku od ruských hranic a dostat je do obklíčení.

Zdroj informací - bulharský důstojník - na první pohled vypadá podivně. Faktem je, že Ukrajina, která se snaží vstoupit do NATO, je povinna varovat své možné budoucí partnery v oblasti Černého moře o zahájení vojenských akcí. A proto „únik“ z Bulharska, země tak říkajíc s nejhůře chráněným informacíemi, není překvapující.

Ve zprávě se hovoří o velké úderné síle západních žoldnéřů - „stringerů“, kteří jsou v Mariupolu, a to je také nepřímým příznakem budoucích provokací.

Na druhou stranu "Ruská vesna" dnes psala o uzavřeném setkání velení jednotek ozbrojených sil ukrajinské armády a mluvčí ruského ministerstva zahraničí vydal prohlášení o přípravě ofenzivy Kyjeva v Mariupolu.

 - - -


22 komentářů :

 1. Ty svině nacistický dostanou znova po hubě! štětina, Mitrofanov, Petra Procházková a další vlastizrádné svině z 5. kolony si hodí pentli.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:04 Tak ta SVINĚ fašounská proruská jseš ty a ti tvoji místní pisálkové,David,Krejčí, Man,Bašta,Baťa. Všechno ruští kolaboranti. A pro tebe tu tvojí oprátku ti mohu zařídit ihned ty blbé hovado. A NEZAPOMEŇ MNE DVOŘÁKU SMÁZNOUT UBOŽÁKU.

   Smazat
  2. 9:27 máte tam chybu, věcně správně by bylo "antifašounská proruská"! Vaše spojení je směšný protimluv, který odporuje fašistické budoucnosti celé EU :-)

   Smazat
  3. Hlupáka 9:27 tu nechávám jako odstrašující příklad, kam až může lidský tvor dospět, když je špatně vychovaný a v souběhu s tím nepoužívá mozek.

   Smazat
  4. 9:27 Fašismus má s Rusy společného pouze tolik, že jeho otcem je i bolševismus který porazil Rusko! Jinak je ovšem v obecném smyslu (tedy nikoliv konkrétní dle veronského programu realizovaný v tzv. Republice Saló) zcela apolitický a nespojitelný s konkrétním národem, jedná se de facto o přirozenou reakci etablované nerovnostářské společnosti proti násilí podlidí!*)

   *) Tímto termínem definoval americký historik a novinář vrstvy neschopné se etablovat do stávající společnosti a usilující o její zničení násilnou revolucí! - https://en.wikipedia.org/wiki/Lothrop_Stoddard


   A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti!- http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
  5. Tady je následně vidět co jste Dvořáku zač.Naprosto neobjektivní přístup. Příspěvek v 23:04 necháte bez povšimnutí a naprosto stejný v obráceném gardu kritizujete- ubožáku.

   Smazat
  6. ZASE CINTÁȘ PENTLI VIĎ PAUKOSRAČKO ZKURVENÁ!!!!!!!

   Smazat
  7. Dvořáku proč se v 14:46 tak ponižujete.

   Smazat
  8. Oprava 14:46: PUTLERSRAČKO ... sorry, i mistr se někdy utne!!! A dodám:

   PUTLER KAPUT! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EkGqBuz.jpg

   Smazat
 2. To zas dostanou fašisti nakopáno vlastence nelze porazit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je tomu tak, sjednocení ukrajinských patriotů s ruskými a běloruskými spojenci ve válce proti společnému nepříteli (anti-národní režim Putina), který rozséval semeno sváru ve slovanských zemích - to byl první signál, že Reconquista přichází. “Ukrajina dnes, Rus a celá Evropa zítra” - to byl slogan zpečetěn krví kamarádů, které hrdě přijali jako motto příznivci z Německa a Francie, Španělska a Finska. Strom Reconquisty neustále roste a sílí díky vzniku nových poboček příznivců s jejich vlastním národním duchem a symboly. Proto je tento strom nahromaděn neuvěřitelnou národní solidaritou a synergií od dob 2. světové války.

   Nová Evropa, která se táhne mezi třemi moři (Jaderské, Baltské a to Černé), má geopolitický název - Intermarium. Východoevropské země mají mnoho společného: jsou sjednoceny díky svým etnokulturním zvláštnostem a sdílí odpovědnost za budoucnost naší Matky-Evropy, která je pod útokem z východu i západu. Východní obhájci budují Intermarium, opravdový panevropský „reconquest“ odrazový můstek, který přebírá geopolitický model.

   Symbolický význam Reconquista je nesporný v dnešní době, jelikož je to období civilizační kolize. Stará Evropa zmizela v ulicích Paříže, Kolína nad Rýnem a Bruselu. Rozbřesk Nové Evropy je na vzestupu v Kyjevě - https://www.youtube.com/watch?v=44PlgE1h1c4

   Smazat
 3. Fašistům jako je vedení Ukrajiny, bohužel pro ně, začíná zvonit hrana. Kyvadlo se pomalu zastavuje a půjde na druhu stranu, ten pohyb nejde zastavit smete všechny kariéristické šmejdy. Díky Bohu za to.

  OdpovědětSmazat
 4. Cílem není dobýt Doněcko a Lugansk, odříznout je od hranic s Ruskem, stejně jako cílem majdanu nebylo vnést demokracii, humanitu a prosperitu na Ukrajinu. Všechno to jsou jen operace zaměřené na oslabení Ruska. Nějaká Ukrajina a Ukrajinci jsou našim demonato u brusele. Na jednu stranu je pochopitelné, že se jedna strana snaží oslabit druhou stranu, která má konkurenční potenciál (vojenský, ekonomický i politický) ji oslabit, na druhou stranu je třeba si uvědomit nejen to, že při těchto hrátkách umírají lidé, ale i to, že jde v podání našich námi volených i nevolených (nikoli vyvolených - byť si to ta chátra o sobě mnohdy myslí) představitelů o svého druhu běh slepého opilce po ostré straně břitvy. Tím, že jsou hloupí, mohou totiž dělat jen hloupé činy a je iluzí nás hlupců, že jim to legitimizujeme ve volbách jako "politiku". Protože víceméně zmizel KSEF (kom. společensko ekonomická formace), zmizel i ideologický boj a zůstal jen boj ekonomický (vlastní kapitalistické SEF) a vojenský (rovněž vlastní K SEF). Demokracie byla nahrazena iluzí demokracie - nebo si opravdu někdo myslí, že vůlí většiny je nechat se vykořisťovat menšinou; vést války, ve kterých zásadně trpí většina a "chcípají" jen její děti; že si většina přeje, aby právo bylo vynutitelné jen na ní; aby monopoly uzavíraly kartelové dohody v jejich prospěch proti zájmům většiny .... . Všechno tohle je nám odůvodňováno různými story o tom, jak "chudá holka ke štěstí přišla", o tom, jak chceme "trestat schopné", jak jsme přízemní, hloupé stádo, které musí vést VYVOLENÁ (nikoli volená) elita, že o peníze jde vždy v první řadě .... K zakrytí svých cílů nám jsou předkládány různé hry - v současnosti "boj proti terorismu (s cílem dosáhnout stavu, kdy už nebude třeba hrát si ani na tu demokracii). Západ je ve stavu těžkého úpadku a už to tady bylo, stačí si nastudovat (a to velmi volně) dějiny Říma - od šíření ideí na dobytém území postupně přešel jen k tyranizování a podrobování si. Teror je zbraní jak zotročených, tak i otrokářů. Ve všech případech jde o válku. Islámský terorismus je válkou, kterou vedou některé islámské státy proti nám - tyto státy to ani netají, veřejně to přiznávají (dobudeme Vás dělohami našich žen, šíření wahhábismu, finanční a logistická podpora teroristických uskupení ..). Pokud s těmito státy naši představitelé kolaborují, nechávají se od nich platit, likvidují válkami nepřátele těchto států (kupodivu rozvracením sekulárních arabských států), pak jsou jen čistočistí zrádci - naši Jidáši, jen neberou stříbrné, ale třeba riyaly (byť převedené na jiné měny). K zastření je nám válečnou propagandou vnucován falešný nepřítel a jsme jí připravováni na válku. Ta propaganda je tak hloupá, že jsou jen dvě možnosti – buď jen proto, že ji dělají hlupáci, nebo proto, že je stejně rozhodnuto a my už s tím nemůžeme nic udělat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je ještě třetí možnost, totiž, že masa hlupáků jim tu propagandu žere.

   Smazat
  2. Řím porazil především úpadek související s nedostatkem války, která je nezbytným předpokladem zachování civilizace! Dokud římský lid vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky s barbarskými kmeny na vzdálených hranicích říše, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ (Friedrich Nietzche). Jinými slovy co je nemocné má zemřít a to, co je vynikající nesmí být snižováno na průměr!

   Smazat
 5. Přece jenom se nechají Ukrajinci zabíjet pro židovské zájmy? Musíme co nejdříve tuto svoloč dostat z ČR, aby nám tu nemohli dělat ty fašistické provokace, já už nic jiného kromě Ukrajinštiny zde kolem mého baráku neslyším, tak už toho bylo tak akorát dost.

  OdpovědětSmazat
 6. Ukrajinců co jsou tu, bych se nebál.Ti před tím hnědým morech utekli k nám.Bál bych se těch našich "vlezdoprdelků" typu Štětina,Janda a celé té "sqadry" kolem ČT,Impulz a našich servilních politiků, co jsou pro svoje koryta schopni jakékoliv špinavosti.Včetně zatažení nás do války proti Rusku!

  OdpovědětSmazat
 7. Hlavně postrádám jméno autora, který udělal výběr informací z RusVesny (http://rusvesna.su/news/1544700628). Celkový smysl je v pořádku a není až tak důležité k jakému datu se chystá provokace či započetí vojenských operací. Ovšem v titulu toho článku - cituji: Ozbrojené síly Ukrajiny se připravují k útoku na Luganskou lidovou republiku z Mariupolu." - nesmí být co je nelogické a co ani v originále není. To snižuje vážnost informace!! Luhanská oblast a vzniklá republika nehraničí ani s mořem ani s Mariupolem ... atd. ☺

  OdpovědětSmazat
 8. Osobně si myslím, že ukropie si útok na DLR a LLR ještě moc dobře rozmyslí. To by bylo pro ukropii fiasko na celé čáře. Za toho čokoládového šaška v Kyjevě nikdo nepůjde zcela zbytečně pokládat život. RF by rozhodně nezůstala nečinně stát stranou a tomu čokoládovému šaškovi by zbyla tak ta jeho kravata k žižlání před kamerami, jako v r. 2008 tomu paňácovi v Tbilisi.

  OdpovědětSmazat
 9. A proč 24.12 - na Štědrý den!? No aby ten hrubý, neodpustitelný útok Ruska na mírumilovnou nacistickou Ukrajinu dojal občany EU a USA - aby zaťali pěsti, provolávali slávu Banderovi (Hitlerovi až potom) a slibovali krutou pomstu Rusku! Účel světí prostředky a v boji kapitalismu za své přežití tuplem!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.