Reklama

středa 5. prosince 2018

Co za státní tajemství může ožralý český politik vyžvanit na ruské ambasádě?


Martin Kunštek
5. 12. 2018
Zpravodajská služba BIS ve své zprávě upozornila na údajné bezpečnostní riziko, kterým má být vyzrazování státních tajemství českými politiky na ruské ambasádě. O tom, že by to mělo být v opilosti na Den vítězství se ve fasciklu civilní kontrarozvědky sice nepíše. Nicméně od včerejšího přečtení svodky mi vrtá v hlavě otázka: Jaká asi tajemství mohou naši politici vyžvanit Rusům?


Státy se obvykle snaží utajit své záměry ve strategických oblastech. Tedy to co není vidět z družice, letadla, nebo co nelze zachytit „odposlechem“ elektronické komunikace. To co nějak vidět či slyšet lze nemá cenu utajovat.

Strategické jsou věci a schopnosti nezbytné pro přežití národa. Vodárenství, výroba a rozvod energií, těžba a zpracování látek použitelných jako pohonné hmoty. A zejména půda a výroba dostatečného množství potravin pro obyvatelstvo. A pak samozřejmě armáda schopná bránit hranice a území státu. Důležitý je též finanční systém a funkční telekomunikace.

Jenže nic strategického náš stát přece už nemá.

Vodárenství bylo v 90. letech převedeno na obce. Obce většinou provozováním jednotlivých vodárenských firem svěřily zahraničním nadnárodním korporacím. Nebo i zahraničním státním firmám.

Těžba energetických surovin je u nás kompletně zprivatizována. Stát dokonce loni předal i práva k těžbě lithia. Ani o prodeji se bohužel hovořit nedá. Vlastníci jsou v zahraničí a často nelze dohledat, kdo jimi ve skutečnosti je. Těžba uranu a dalších surovin je ve stavu „klinické smrti“. Firmy na hlavní těžební činnosti zbankrotované a stát provozuje v podstatě jen „úklidové podniky“ po těžbě a zpracování surovin.

Transgas, který spravuje hlavní potrubí, kterým do ČR přichází plyn byl prodán zahraničnímu vlastníkovi. Stejně jako firmy, které v jednotlivých krajích spravují trubky rozvádějící plyn do firem nebo domácností. Rafinérie ropy i čerpací stanice jsou u nás kompletně v soukromých rukou. Stát si ponechal pouze firmu MERO, která provozuje ropovody, jimiž do ČR proudí ropa. Ty jsou ovšem vidět i z kosmu, takže tam nic tajného asi nebude. Leda tak výše provizí z veřejných zakázek. Jejich seznam je totiž veřejně dostupný na internetu Ministerstva vnitra podle zákona o veřejných zakázkách.V energetice si stát ponechal pouze většinový podíl v ČEZu a některých rozvodných společnostech. Jihočeská a Jihomoravská však byly prodány zahraniční firmě E-on. Akcie ČEZu a rozvodných firem jsou běžně obchodovány na trhu. Může si je koupit i ten, kdo má zájem vědět co se ve firmě děje, jaké jsou její záměry apod. Na vše co ho zajímá pak má zákonný nárok.

Telekomunikace stát rovněž rozprodal. Vlastníci sídlí v zahraničí a často v neprůhledných firmách v daňových rájích. Stát si v této oblasti ponechal pouze Českou televizi a Český rozhlas. O jejich použitelnosti darmo psát.

Půda byla státem zčásti vrácena v restitucích a zčásti rozprodána. Ve velkém množství i do vlastnictví zahraničních podnikatelů. Jako v jediné zemi v EU v tak velkém rozsahu. Většina dřívějších českých firem, které zajišťovaly potravinovou soběstačnost již neexistuje. Po otevření hranic v rámci ekonomické liberalizace, přistoupení ke Všeobecné dohodě o clech a obchodu (GATT) a hlavně příprav a následného vstupu do EU, zbankrotovaly pod tlakem dotované dovážené produkce. Firmy, které existují jsou v soukromých rukou. Z velké části zahraničních vlastníků, které opět dost často nelze v daňových rájích dohledat.

Stejné je to s většinou výrobnách firem, které dříve produkovaly strategicky důležité průmyslové výrobky.

Bankovnictví je v ČR rovněž kompletně privatizováno. Z naprosté většiny pod zahraniční banky. Stát si ponechal pouze podpůrné organizace jako Českomoravská záruční a rozvojová banka (ČMZRB), Česká exportní banka (ČEB) a Exportní a garanční pojišťovnu (EGAP). Česká národní banka (ČNB) je sice státní emisní bankou. Svoji politiku však orientuje podle Evropské centrální banky (ECB). A podle nahodilých požadavků miliardářů schopných zkorumpovat členy její Bankovní rady. Žádná státní strategická distribuční finanční síť u nás neexistuje. Náš platební systém je napojen na Banku pro mezinárodní zúčtování (BIS), která sídlí ve švýcarské Basileji. Český stát na ni nemá téměř žádný vliv.

Všechny tyhle skutečnosti jsou veřejně známé. K jejich ověření nepotřebuje ruská Služba vnější rozvědky (SVR) do ČR ani vysílat žádné agenty. Vše si o tom lze zjistit z pohodlí kanceláře na ústředí SVR v Rusku. A to přes internet. U kafíčka u cigárka.

Takže nám zbývá armáda. Tedy spíš to torzo, co z ní zbylo. O tom, že podle výsledků štábního cvičení Integrovaného záchranného systému (IZS) z roku 2017 není Armáda ČR ani ve spolupráci se všemi policisty, celníky a „bachaři“ schopná uhlídat více než hranice tří okresů, se lze rovněž dočíst na internetu. Ke zjištění zoufalého stavu Armády ČR nemusí ruská vojenská rozvědka GRU do ČR nikoho vysílat. Vše lze opět dohledat na internetu z pohodlí a bezpečí kanceláře v sídle GRU. Těch pár kusů vojenské techniky, které naše Armáda má, si lze v pohodě nafotit přes satelit.

Skutečnou strategii naše armáda žádnou nemá. Tedy rozhodně ne v původním významu toho slova. Což by ve vojenství mělo znamenat nalezení a provedení způsobů obranných opatření, které by umožňovala ubránit stát v případě vojenského napadení.

Takže jediné, co má smysl v Armádě ČR tajit, je výše úplatků, které akviziční důstojníci a úředníci Ministerstva obrany zkasírovali při nákupu vojenského vybavení.

Stát nemá ani žádnou strategii, jak hodlá zajistit svoji existenci do budoucna. Natož nějaké pořádné sektorové strategie. Koncepční dokumenty, jako Státní energetická politika, se koncepční pouze jmenují. Lze si je všechny stáhnout z různých webů české veřejné správy.

Co je tedy vlastně předmětem státního tajemství? Zřejmě to budou vesměs „důležitosti“ na operační, nejvýše taktické úrovni. A drby typu: S kterými policisty z útvarů, jejichž případy dozoruje, souloží vrchní státní zástupkyně. Nebo od koho berou úplatky politici a vysocí státní úředníci. Z této oblasti mají naši politici spoustu informací.

Jestli je mámení takovýchto „tajností“ náplní práce ruských špiónů z ambasády v Praze, tak to musí být docela zábavná práce. „Chlastání, píchání...“, jak by řekl MUDr. Hořec z ošetřovny na zámku Zelená hora, kde byli dislokování Černí baroni. Vyžvanění takových tajemství ale podle mého názoru bezpečnost ČR vůbec neohrožuje. To spíš stav, v němž se ČR nachází vinou jejich rozhodování. Ale to už je mimo oblast působnosti našich tajný služeb.

obrázky: znak a sídlo ruské vojenské rozvědky

70 komentářů :

 1. A hlavně nevyzradit jméno svého nadřízeného v hospodě ani v cukrárně....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Recepce pořádají všechny zastupitelské úřady, i české v zahraničí. To by se nesmělo chodit nikam, nebo jen k přátelům, ale to v diplomacii nejde. Horší ale je, že Rusko má u nás 48 diplomatů, všichni asi špioni a ne diplomaté, ale USA mají u nás 59 diplomatů, nikdo z nich ale není špion, jen diplomat.

   Smazat
 2. Jediným, kdo se dokázal ožrat na ruské ambasádě je ... MZ...
  No nic...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tys tam byl? Asi ne, viď, blbečku.

   Smazat
  2. 23:51 Jedině tak poblitej kalousek s tibetskou vlajkou.

   Smazat
  3. Po tulamorce ne neblije, po ní se zvrací!

   Smazat
  4. Taky je to nás jediný präsident, co ho v 73 letech postihla frustrace, tedy diagnoza F73 - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n.jpg

   Smazat
 3. Pan Kunštek nám jistě dokáže vysvětlit, co tady dělá 140 zaměstnanců ruské ambasády, jaká je jejich náplň práce.
  Porovnejme třeba s nesrovnatelně důležitějším Německem a jeho jen 50 zaměstnanci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sorošovi nelze upřít prvenství. Nenáviděli jsme Rusy a komunisti se o to dlouho snažili. Soroš to dokázal.

   Smazat
  2. Oprava 0:16 - komunisti nás učili lásce k CCCP a nepodařilo se jim to, Soroš to dokázal.

   Smazat
  3. 0:18 ... vidím to podobně.
   :)

   Smazat
  4. 0:03 Německo nás nepotřebuje ovládat pomocí amabasády. Nemyslíte?
   140 zaměstnanců ruské ambasády ... "bojim, bojim". :)))
   Největší strach a v podstatě jediný významný, mám z našich politiků.

   Smazat
  5. Co by tam delalo?....Maji tam umele zamestnane sve pribuzne,jako to maji "nasi" v neziskovkach...Oni ty "neziskovky" tolik nepodporuji,tak si musi pribuzne zasit jinam

   Smazat
  6. Jestli to nebude tím, že němci nepotřebují v rámci EU víza ani žádné konzulární služby, co? To vás ale nemůže napadnout, neboť rudá hrozba se snáší na lid před obrazovkou veřejnoprávní televize...

   Smazat
  7. Mne fakt zarazi,ze vam nedojde, jaky je to solich a jaka o nej musi byt rvacka(zvlaste v zemich,ktere tak nejak povazuji za spriznene)

   Smazat
  8. 0:44 Nemci nas hlavne v podstate vlastni

   Smazat
  9. To nam spis vysvetlete ,co tady dela 50 Nemcu.Kontroluji si kolonii jestli funguje dle pravidel?

   Smazat
  10. Rusá ambasáda 140 zaměstnanců, z toho 50 diplomatů, německá 25 diplomatů plus 26 zaměstnanců, americká ambasáda 40 diplomatů, 26 pracovníků. Rusové nezaměstnávají tolik Čechů, ale vozí si svoje pracovníky obsluhy. Logicky to naše rozvědky mrzí, protože co český zaměstnanec, to potenciální informátor. Čili klídek, Rusko se jenom chrání samo sebe, špionů tu může mít hafo mezi usedlými.

   Smazat
  11. Pro 0:03 Němci tady nemusí mít v podstatě nikoho. Naši politici se jezdí zodpovídat do Berlína. Jen si vpomeňte, jak pro našeho tehdejšího premiéra p. Sobotku jeho tajemník Prouza přesně zjišťoval co chce Frau Merkel na návštěvě u nás slyšet a jaká témata (natož otázky) vůbec nesmí přijít na přetřes. A přesně tento scénář náš pan premiér dodržel do písmene. Ani Brusel nemusí utrácet. Naši politici, zejména ti neúspěšní, dále pak europoslanci, ale i snaživí občané z řad novinářů a herců... vše hlásí s nadšením svazáků z 50. let. Viz poslední události okolo dotací Agrofertu. A co se stalo? Pan komisař nařídil našim příslušným orgánům, aby mu poskytli informace a vyhrožuje ne panu Babišovi, ale našemu státu represemi. Zatím jen v dotacích. Politici,kteří prohráli volby si podávají dveře na americké ambasádě s novináři a aktivisty.Všichni si tam chodí pro úkoly a dokládají jejich splěnní. A představitelé této ambasády se vesele zapojují do našeho života. Účastí na švarcparádách LGBT, doporučením prezidentovi kam jezdit má a kam ne, na koho si má dát pozor...

   Smazat
  12. K 0:03 krátíte si chvíli v noční službě, že by monitoring? Také bych byl zvědav co tady dělá ca 50000 ukrajinců, 10000 občanů US, deset tisíce dalších nepůvodních obyvatel např rusů, holanďanů a ostatní svoloč(né občanů Českoslocenska)

   Smazat
  13. A v poslední době dokonce chodí na české školy školit mužstvo - takové americké PŠM (pro ty, co nebyli na vojně v ČSLA: PŠM = politické školení mužstva, prováděl politruk čili politický rukovoditěl (rus.), česky vedoucí a jeho pomocníci.)

   Leo

   Smazat
  14. Pan Kunstek nemusí nic vysvětlovat protože se jedná spíše veřejnou informací.Rusove používají ruské " sluzebnictvo" kdezto ostatní ambasády používají " sluzebnictvo" téměř výhradně české.Prelozeno pro nechápavě rusům zbývají záchody ruské hajzlbaby,ostatní používají české hajzlbaby.....

   Smazat
  15. ..proč by zrovna vaši odbojové skupině měli rusové něco vysvětlovat?

   Smazat
  16. Nebo jinak. ČR má v Maďarsku 9 diplomatů, ale Maďaři v Praze 15, co tu všichni dělají?

   Smazat
 4. Naprosto vystizne

  OdpovědětSmazat
 5. Nejsmutnější na tom je, že takto průhlední v rámci EU k jiným státům jsme zřejmě sami. Například registr řidičú a mnohé další. Hujeři již téměř dokázali svůj sen - naprosto rozplinout svou zem. A zase bude platit: "Kde domov můj..."...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "rozplynout" samozřejmě...

   Smazat
  2. Kolega 0:50 chtěl možná napsat "rozplivnout", což by bylo velmi výstižné a trefné.

   Smazat
 6. BIS jsou primitivové,
  jenž varují před vlivem světových mocností.
  Zřejmě naší republiku chtějí izolovat.

  Ukažte na jediný Evropský stát, jenž není ovlivňovaný
  světovými mocnostmi...*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. BIS dnes důstojně zastupuje úlohu a "práci" 2. správy StB a VKR. Jde o partu nedovzdělaných pokrytců, kteří systematicky propadají paranoie (ruský špion s čínským vyzvědačem za každým rohem).

   Leo

   Smazat
 7. Státním tajemstvím je,
  že se krade na nejvyšších místech*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zase to tak jednoduché pro ty ruské špiony nebude. Někteří politici z vyšších míst kradou a někteří, především v ODS, odklánějí. A z toho se těm ruským špionům zamotala hlava. No a samozřejmě Zeman jim to na jejich velvyslanectví chodí vysvětlovat. Jinak by se ti ruští špioni v těch zlodějinách u nás ani nevyznali.

   Smazat
 8. Podle všeho je tajný a to se nesmí nikde vyžvanit a prozradit, fakt co je vlastně tajné. Pro našince ale je jasné, že nejtajnější věc je např. že ministr zahraničí je blbec a není v tom sám. Krade se všade ale blbců v posraneckých sněmovnách jinde tolik nenajdeme. Nepočítám samozřejmě Ukrajnu, ti musejí být nejlepší ve všem. V numerologii prý na příští rok ale bude vládnout číslo 3 a to značí mimo jiné i vzestup intelektu, takže můžeme doufat a nemusíme zoufat. Hey hou.

  OdpovědětSmazat
 9. Jestli je zde nějaké nebezpečí z ruské strany, tak to je zjišťování toho, jak který politik je "drahý" při svém uplácení a korumpování. Podle toho se volí strategie jak na ně, Zda pomocí cukru a nebo biče.

  OdpovědětSmazat
 10. No a taky by se mělo přísně utajit ,že když někdo pojede ve vozidle před našima armádníma pandurama tak by něměl prudce hamtnout na brzdy , jinak vyřadí třetinu našeho bojového vozatajstva a způsobí mnohá zranění i vážná. Ohrozí bojeschopnost naší armády a za to mu ten zadní nárazník nestojí. No a teď si vemte kdyby to někdo těm ruským špionům vyzradil, tak tam místo fabie šoupnou žigula a jsme v riti. Bredy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná je státním tajemstvím, že naší generálové mají na slipkách bobříky a což teprve dýško za dobře provedenou Karlovarskou losovačku zájemců o stavbu jaderné elektrárny. Je toho víc, co satelit nevidí.

   Smazat
 11. Hlavně nevyzradit , že tento marast má na svědomí tatíček Klaus a jeho modří ptáci . Tatíček si nyní sedí v jakémsi Institutu odkud pronáší dál svoje moudra a hraběcí rady . Dokonce píše i knihy které nikdo nečte .

  OdpovědětSmazat
 12. BIS rozpustit, nic neumí a opisují.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To by se vám, vlastizrádcům a ruským kolaborantům líbilo, viď?

   Smazat
  2. Máš pravdu. Mě se BIS líbí. Je to zdroj zábavy a poučení, studnice smíchu a neutralizace všech komplexů.
   Ještě by BISáci mohli vyvážet nepohodlně smýšlející občany za Prahu do hlubokých hvozdů, případně je střílet někde u silnice a zahrabávat na způsob,který se tak líbil panu diplomatu Bartoškovi na ukrajinském Pravém sektoru.

   Tobě by se to určitě líbilo také, viď, ty jeden Déééémokrate.


   Leo

   Smazat
  3. 9:49

   Leošku, za činnost BIS odpovídá a její činnost koordinuje demokraticky zvolená vláda.
   Takže tvoje bláboly o vyvážení, střílení a zahrabávání si nechej pro svoje rudé kumpány v hospodě, ale i tak až po desátém pívu.

   Smazat
  4. 10:09- Vy jste asi neslyšel jednoho našeho předního pravicového politika říci, že BIS má povinnost sledovat i vládu a prezidenta, zda drží protiruskou linii? Komu pak asi zjištění žaluje? Vy neznáte přehmaty CIA a jiných? A to je jen špička ledovce všech tajných služeb!

   Smazat
  5. Zaměstnanci BIS (viz 10:09), kteří nás tu povinně monitorují, nedají na svou dojnou krávu dopustit.

   Smazat
 13. Třeba se tu snaží zjistit na jakém principu ten náš trvale udržitelný bordel funguje. V podstatě je to totiž unikát.

  OdpovědětSmazat
 14. Zvláštní je ten úkaz, jak si lidé vůbec neuvědomují v jakém jsme průseru, do něhož nás zavlekla poplyšová mocenská garnitura. Jako národ už nemáme žádnou kontrolu nad svou existencí ani budoucností. Jsme vydáni zcela na milost a nemilost zahraničních loutkovodičů.
  Zatím je to ještě dobré, zatím Západu stačí stávající kapacita penězovodů z kolonií a dosavadní metody prosazování své vůle. Ale předstírání jízdy na mrtvé kobyle je stálé nákladnější a tak budou růst i nároky na ždímání kolonií. Je snad jasné, že oni budou těmi posledními, kteří budou ochotni odtrhnout si od huby. Až k tomu dojde, tak my už budeme ohlodaní na kost. To nebývají zrovna ty nejpříznivější podmínky k záchraně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Další zhrzený bolševický blb, klepající svoje blbosti do počítače napojeného na internet z vyhřátého bytu s nacpaným bachorem a plnou ledničkou, o tom jak se prej máme zle a v jakém jsme průseru. Štěstí, že už to většinou máte za pár.

   Smazat
  2. Chlapče 9:14 - Nemáš argumenty ani rozum, ani vychování. Jsi přesně ten lidský odpad, plný nenávisti, komplexů, nadutosti a duševní prázdnoty. Když nejsi schopen přemýšlet, nedávej to, prosím, veřejně na odiv.
   Lidi se ti smějí.

   Smazat
  3. Dvořáku, sám jsi lidský odpad.
   Navíc jsi vlastizrádce preferující a propagující ruské propagandistické bláboly nad kontrarozvědkou vlastní země. Kontrarozvědkou za jejíž činnost odpovídá, a její činnost koordinuje demokraticky zvolená vláda ČR. Ta samá vláda za níž tady poslední měsíce sami tak usilovně bojujete.
   Není divu, že kopeš jako kobyla, když i ruské kolaboranty jako jsi ty označili za nebezpečí pro naši zemi.

   Smazat
  4. .....však také mocní,či spíše ti ochotní k likvidaci vlastní země vzali už dávno kramle,mají svá sídla jinde,jejich děti vystudovali jinde,jejich konta jsou jinde....zůstala zde jenom více,či méně spokojená pracovní síla,více,či méně zadlužená,více či méně majetná,ale jen pracovní síla...Československo zmizelo,zcela se rozpustilo v prostoru.....Rusové to nechápou a US nevěří,že se to povedlo tak snadno!

   Smazat
  5. 9:14

   Jenom "zhrzený bolševický blb"? Není to málo? Nenechte se svazovat zpátečnickými zbytky naučené morálky, klidně si vylijte svůj hněv naplno, tak jak to zajisté umíte v té nejsurovější primitivnosti. Pohled pravdě do očí bývá pro slabší kusy silným emočním podnětem. Já vás chápu, jen do mě. Ukažte jaký duševní rozměr ve vás dříme, já to snesu.
   Možná že já se kolapsu skutečně nedožiju, ale pro mě to představuje tu šťastnější vyhlídku.

   Smazat
  6. Anonym 10:05 je přesně ten zakomlexopvaný, nepřemýšlející hlupák, který nechápe, nepřemýšlí, je schopen jen nadávat, podsouvat, nálepkovat. V Praze je takových individuí větší koncentrace. Zaplať panbůh za venkov.

   Smazat
  7. Pan prezident již podruhé odmítl povýšit ředitele BIS Koudelku do generálské hodnosti. Je s prací BIS nespokojen. To by měl mít na zřeteli každý, kdo se o ní rozhodne psát. BIS je prodloužená ruka nadnárodních korporací reprezentovaných ambasádou jednoho velkého nejmenovaného státu (a Rusko, Indie, Čína ani Brazílie to nejsou :-o)

   Smazat
  8. Je mi podezřelé, že máme vagóny plné generálů a žádného maršála, tady udělali naší soudruzi chybu.

   Smazat
  9. 17:14 Venkov to má za pár! No jo, kluci putleroffský, vychcípáváte, halt demografie je svině! Už zanedlouho si i pro lŽIDavida s lŽIDvořákem přijde ta kmotra co si vodnesla i tohodle jejich předchůdce, kterej už na ně v pekle čeká!:) - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
 15. Tak pokud si mám vybrat, jestli budu věřit BIS, s jejími možnostmi, znalostmi, zdroji, nebo nějakému Kunštekovi a vlastizrádným blbům kdesi na anonymní diskusi, pro něž je přání otcem myšlenky, tak jednoznačně vítězí BIS.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Když tě platí za to, že nic neumíš, tak se nedivím.

   Smazat
  2. 9:20

   Pokud to máte v hlavě tak, že vám to neumožňuje samostatně vnímat a vyhodnocovat realitu, pak vám nezbývá než věřit. A je jedno jestli Kunštekovi nebo BIS, nebo šarlatánům.
   Vy si vystačíte s vírou, jiní se buďto shodují nebo neshodují.

   Smazat
  3. 11:19

   Vy nemáte možnosti, prostředky, finance, zdroje, přístup k informacím.... Nemáte nic než jen jakési vaše představy. A právě tu ničím nepodloženou víru. Co a jak chcete potom "samostatně vnímat" a jak to chcete "vyhodnocovat"???
   Vy jste typický český Brouk Pytlík. Všechno vím, všechno znám, všude jsem byl... a nějací profíci mě nebudou poučovat.

   Smazat
  4. 11.26 jistě máte na mysli "profíky" typu Hučín, Stárek alias Čuňas, ano, na tom se opravdu nechá stavět...

   Smazat
  5. 9:20 radši se budeš mýlit s BIS, než mít pravdu s Kunštekem?

   Smazat
  6. 95% výsledků uveřejňovaných zpravodajskými službami je čerpáno z veřejných zdrojů. Ty si může kontrolovat každý. Pak si může porovnat bláboly BISáků s realitou. To srovnání se zcela rozchází se Zprávou BIS.

   Ostatně, asi se o ní vedly i uvnitř BISky spory, když byla představena veřejnosti a Vládě, Parlamentu o celého půl roku později, než obvykle!!!!!!!!!

   Smazat
  7. Anonymní 11:26

   Jakým mentálním zkratem jste na to přišel? Jak vy víte jaké já mám nebo nemám informace? Vy se domníváte, čili věříte svým ničím nepodloženým představám, že ano? A to zřejmě proto, že sám nejste schopen ani tak triviální záležitosti, jako je zjistit si komu co v této zemi patří, když už si nepamatujete jak a kdy ke změně vlastnictví docházelo.
   Pouze konformně věříte, protože víra vás osvobozuje. Od nutnosti myslet

   Smazat
  8. U mě určitě vyhrává Martin Kunštek

   Smazat
 16. Suma sumárum - Můžeme se těšit už jen na nový Únor 1948 a znárodňování toho, co mělo bilionové hodnoty a z čeho zbylo ve "fondu odnárodněného majetku" tč. 23 miliard, sotva 1/2 % původní ceny.- Navíc někdejší "totalitní koruna" je dnes vert 8 haléřů! Tak hospodařily vlády a za ně odpovědné partaje 1990-2016!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Tak hospodařily vlády a za ně odpovědné partaje 1990-2016"

   To není celé. Vše se dělo a děje za mlčenlivého přihlížení drtivé většiny občanů. Bez nich by to nešlo, nebo by to šlo jedině takovými způsoby, které by historie nemohla označit za legitimní.

   Smazat
 17. Kdo neskáče není Čech, hop, hop, hop. A přestaňte dráždit polistopadové vlastence a oddanné západní internacionalisty.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebo vás udají, zatknou, vyvezou za město, u škarpy zastřelí a zahrabou do mělkých hrobů ( á la metoda Bartošek - ZAMINI)!
   Tak pozor, nebo se kavárna rozzlobí a bude zlá!

   Smazat
 18. Hon na Babiše bude pokračovat.Demokratickými stranami bude prohlášeno ,že je podezřelý spolu s panem prezidentem jako ruský agent.Již pro tento plán ustavují ve sněmovně parlamentní komisi.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsme rád, že mne "uvědoměle smýšlející" anonym 10:05 zařadil do jedné řady s panem prezidentem a předsedou vlády. Větší radost mě těmi svými blbály nemohl udělat. Dík, fakt že dík!

   Smazat
  2. To víš lŽIDvořáku, musel jsem napravit chybu, když autor původního textu na tebe i lŽIDavida úplně zapomněl:))) - https://plus.google.com/102483489539857983790

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.