Reklama

neděle 2. prosince 2018

Demisi! Spontánní shromáždění lidu vyžaduje profesionální přípravu!

2. 12. 2018


 

33 komentářů :

 1. Kdo je připraven, není překvapen...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdosi už napsal na internet jak ho nějaká studentka oslovila,zda si nechce vydělat 2.500 KORUN.
   Tak řekl "jo" a dostal tu desku s tim,že si prý po demonstraci po odevzdáni použitého DE MI SI může ty penize vyzvednout!
   Žádame pořadatele,aby to dali přiště na internet a demonsranti jim vybuli dveře!

   Smazat
  2. Na internet pořád nějaký kreténi plno hovadin.

   Smazat
  3. Anonymní 2. prosince 2018 22:37

   Dobro došli?

   Smazat
  4. Tedy, je mi líto, že zas nějací genderoví konečníci dostávají příležitost k výdělku a my nastávající důchodci ne.

   Smazat
  5. Ten článek o odměně za demonstraci byl recese autora. Píše podobné věci na svůj blog. Stačí si ho "vygůglit". Ale už mi to přišlo po netu jako zaručená pravda. Nevím proč to autor dělá, asi se tím baví.

   Smazat
  6. Po vyhaslých a senilních agentech Klaus CSc. & Zeman CSc. nastupuje záložní lstivý, šimpanzovitý, drzý Putinův agent-oligarcha Bureš CStb, podbízející se parazitické, závistivé a neschopné sockovské lůze evidencí tržeb jemu konkurujících samostatných OSVČ a prskáním na konkurenční oligarchy, budováním státně-monopolistického kapitalizmu s následným přechodem k oligarchickému komunizmu.
   Čecháčkovští komouši se nezmohou ani na vlastní puč - potřebují k tomu Miloše Burana a bačovského agenta Bureše - nástupce Husáka ??? Sám přivandrovalec - štve proti cizincům. Čo bolo, bolo, terazky som oligarchom !!!
   Podobně se střídali u výslechu „zlí“ estébáci s „hodnými“. Řídícím důstojníkem všech tří zůstává Putin. Každý buran ve funkci potřebuje svého vlastního třídního nepřítele – aby ho mohl předhodit sockám namísto žrádla a větší množství podlézavých zamindrákovaných ovčuráčkovských řiťolezů. Klaus i Zeman odhodili své dceřinné, uměle vytvořené partaje jako použitý a nepotřebný kondom (či WC papír) na cestě za Ural. Bureš zatím ještě ne, zatím chystá čistky. Bude vystřídán dalším čobolovským agentem krúpou ? A Zeman dalším Klausovým spoluagentem robejškem ? Na jiné vzory národ prostě nemá.
   Nesvéprávná a nikomu neodpovědná voličská chátra si dokutálela žvanivého Milouše na hrad a šimpanzovitého Bureše do vlády, jako hovnivál svoji tlustou kuličku. Až ji budou chtít použít, bude vyschlá a prázdná, jako prognostický jurodivý „čestný předseda ČSSD“ a patron agentů - Walter Marxkopf a jeho vyčuraný agentský synáček komárek jr. a Burešův lokajský ovčuráček v ANO. Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman.
   Demokracie v Česku nemůže být "vyprázdněná" - prostě proto, že tu ještě vůbec nezakotvila. Vyprázdněná jsou pouze její falešná hesla ...

   Smazat
  7. Nazdar čecháčkovský oligarchistický komoušský bouznivče. Máš to celý tak nějak popletený, že 17:28?

   Smazat
  8. 2:31 Ááááá, že by nějaký nadržený křivohubý kleptoman, huhňavý či dementní psychopat, vepřové držka, krysí tlamička, rektoskopická hlavička a ovarovitý šarlatán se ozval z kanálu?

   Smazat
 2. a já tam byl mezi nimi s transparentem Temelín, Dukovany potom fakáč a potom Westinghouse a USA a tento můj transparent tam v té záplavě demisí není vidět. To je škoda, jen mi to připomnělo, jak jsme stáli my tenkrát v roce 2011 před Úřadem vlády a řvali demise, demise na Nečase a Nagiovou, ale to bylo samozřejmě bez sponzoringu z US Embasy a z dovolené, ale nelituji toho, alespoň jsme vytvořili zvukovou kulisu Načasovi s Nagiovou, to musel být rajcung, dole křičící dav prahnoucí po krvi a nahoře vír vášní.

  OdpovědětSmazat
 3. Než bych zdvihl takovýto manipulativní plakát (a to Babiše moc nemusím) tak si radši ruku useknu. Co to musí být za dementy, kterým někdo nabídne připravený plakát a oni se ani nezamyslí a nechají se zneužít. To je teda síla a tak mne napadá, v Praze je všech blbů ráj...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jestli za to skutečně dostali peníze, tak se určitě moc lidí nenechá dlouho přemlouvat.
   Ona morálka je fajn věc, ale když se proti ní postaví zajímavá finanční částka, zpravidla je jasné, co zvítězí.

   Smazat
  2. Kdo má nahoře ruce s papírem, nehlídá si kapsy - tip pro pražské kapsáře na dobrý kšeft.Tahle uřvaná sebranka si to jen zaslouží.

   Smazat
  3. Úplatek není věcí cti, ale vždy jen otázkou výše sumy.
   Al Capone

   Smazat
 4. Ať si ty papíry narvou do těch hub banda uřvaná.

  OdpovědětSmazat
 5. Takovouhle bedýnku papírů vytisknu v práci za dvacet minut.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No to si pěkný kancelářský netáhlo za 20 minut, to bych tě u mě okamžitě vyhodil na asfalt10 až, až, lemro líná. Drábek

   Smazat
 6. Taky jsem dostal do mejlu ten výtvor nevím koho, jak nadějný fotograf amatér šel Prahou a nějaká dračice jej přímo znásilnila, aby šel za 2apůl litru demonstrovat proti oligarchovi Burešovi a potom tam byl dojemný závěr, jak odhalil že to financuje strejda Soroš. Pro Ty zapomětlivé a méně chápavé bych chtěl připomenout, že když před pár léty Víťa Orbán vykopnul Soroše i s tou jeho universitou z Maďarska tak první kdo se mu nabídl byl dnes velkej mučedník A.B.Babiš senior. Jenom díky okamžitému zásahu táty všech korupčníků V.P. Klause se jim to nepovedlo. Je úsměvný jak je někdo debilní a takhle odhaluje tu hru kterou na nás hraje chudák Babiš se svým kamarádem Sorošem. Vždy se dívejte na to co se stane po těch událostech, kterými Vás krmí mainstream. A co že se TO stalo? Babišovo Ano jako by zázrakem získalo vyšší volební preference - na úkor SPD a KSČM. Jaká to náhoda. - Pokud je to vše vůbec pravda a není to opět nějaká další hra.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nic není náhoda ...!

   Smazat
  2. Tak za tohle Slonkovou Soroš s Kabalou nepochválí.

   Smazat
  3. Slonková je bojovník proti Sorošovi. :))))))

   Smazat
  4. Pokud se zlikvidují vzájemně, žádná škoda.

   Smazat
  5. Suma se mi jeví jako nepříliš věrohodná - tak 250,- to bych ještě věřila, za dva tácy a výš se to už nemůže vyplatit.

   Smazat
  6. Ad 22:49. To jste si nevšiml podstatného rozdílu mezi tím, co dělá pan Sorosz a co Babiš? Soroš to vše řídí z poklidu svého domova přes zkorumpované "neziskovky", kdežto Babiš se svými politickými názory vstoupil přímo do nepohodlí české politické scéyu. Tedy zatím co Soroš tahá za své loutky, Babiš pracuje bez koutek, sám za sebe.
   Ale co udělal Babiš špatně - když odečteme ty smyšlenky kolem Čapího hnízda těch, jimž mozek nedorostl ani do velikosti mozku čápa? A SAMOZŘEJMĚ DALŠÍCH NESMYSLŮ! Všechny útoky na Babiše mají stejného jmenovatele: velkokapitál, který si zoufá, že se mu bortí jeho loutkové divadlo s politickými pimprlaty typu Fialový, Kalouskový, Pirátový, Desperátový, Černobradkový, Stankňourový...., kteří nejsou schopni účinně bojovat proti placení daní kapitálem, proti těm, co odhalují grandiózní defraudace, podvody a nakonec i kuciakování kapitálu. A to vše zavinil ten lotr Babiš, který brání zpětným výplatám DPH, které nikdy nikdo státu nezaplatil, který zavádí pro kapitál hnusné EET atd.
   To jsou pravé důvody denunciace, udavačství a podrazáctví nohsledů kapitálu v ČR i Bruselu. Nejhorší chátra v boji za udržení nevolnictví v Česku a podřízenosti diktatuře Bruselu bojuje lží proti Babišovi! Samozřejmě, že za tučný úplatek. Ani kuře zadarmo nehrabe, natož české politické loutky!

   Smazat
 7. Normální člověk se už ani k tomu nevyjadřuje, neboť ČT mu vsugerovala, že okolo zuří hybridní informační válka. Nicméně je si třeba uvědomit (což si zřejmě pravdoláskaři už uvědomují), že zprávám v Rusku většina tamních obyvatel věří, protože se cítí Západem ohrožena, kdežto zdeší obyvatelstvo zprávám nevěří, vždyť po několika týdnech je vše jinak, nebo je dementováno. Já si myslím, že i ty volební průzkumy jsou zmanipulovány, vždyť nasraný volič ani agentuře v průzkumu neodpoví. Prostě, v hybridní dezinformační válce Radosta prohrává.

  OdpovědětSmazat
 8. Samozřejmě, že výzkumným agenturám neodpovídáme buď vůbec, nebo tak, jak chtějí slyšet. Jinak bychom si potom neužili tu radost pohledu na ty jejich kyselé ksichty, když k vlastnímu překvapení zjistí, že všechno je jinak.

  OdpovědětSmazat
 9. Být Babišem, snažím se infiltrovat na shromáždění svoje reportéry nebo kámoše z posilovny. Hlavně inkasovat ty prachy a pořídit záznam.

  OdpovědětSmazat
 10. 11:38 "Být Babišem, snažím se infiltrovat..." - Babiš se za vlády Zemana (po pádu Junkova Chemapolu) zmocnil téměř celé české chemie, a dále posiloval své pozice v zemědělství a potravinářství. Svou konkurenci zadupal do země anebo přímo zlikvidoval, doslova všemi prostředky. V éře Zemanovy vlády se odehrály příběhy Deza, Precheza, Lovochemie, Agrobohemie, Unipetrol, Proferta, Aliachem, Spolana, Fatra, Syntesia a řada dalších. (Z článku Petra
  Havlíka ve FORUM24). Ten už je infiltrovanej něurekom. A
  infiltrát do ČSSD Zeman ho infiltroval do vlády a "jmenuje ho zas!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 3. prosince 2018 12:27

   Musíte také uvést, kam Junek Chemapol dovedl, do záhuby tunelů. Vím jak si Unipetrol vedení, pomalu rozkrajovalo malá domů a klekl by?

   Gross prohlásil:"Stát tyto firmy řídit neumí!" a jeho protiřeč se stala skutkem, koupil jej STÁTNÍ Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A. polská petrochemická společnost.

   S obratem 107 mld. PLN je tak největší nejen v Polsku, ale v celé Visegrádské skupině?!?

   Toto byl majstrštyk zadluženého Junkova Chemapolu, koupě Lucerny za 700-miliónů od V. Havla a přeprodej Havlovo švagrové za 500-miliónů, jak (ne)VÝHODNÉ !

   https://uloz.to/!QA43BsWJ/obcan-vaclav-havel-tuneluje-tragikomedie-cr-1989-cover-jpg

   Ramón

   Smazat
  2. Jak si myslíš 12:27, že vznikají velké světové firmy, jak myslíš, že ty zachází zejména s drobnou konkurencí? Si myslíš, že kapitalismus je Rajskou zahradou, kde beránek žije v míru vedle tygra? Copak by asi tygr papal? Jak se většina světového bohatství octnula v rukou naprosté menšiny lidstva? Dětino!

   Smazat
 11. Doporučuji DAMU novou fakultu Režie demonstrací.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Můj švagr navštěvuje tyto demonstrace /z přesvědčení/je obdivovatel Kalouska /rarita/ a vždy přinesl domů vydělaných nejméně 500 Kč

   Smazat
 12. Když si uvědomím kolik lidí tam nebylo, tak jsem spokojen.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.