Reklama

sobota 22. prosince 2018

"Demokraté“ v parlamentu

vittta
22. 12. 2018 OstrovJaniky
Tak tohle je originální svou dokonalostí popisu lidské malosti tam, kde by měla být velikost – tedy v parlamentu.
https://www.novinky.cz/domaci/492715-omluvte-se-za-slova-o-havlovi-jako-vlastizradci-vyzval-petricek-poslance-spd-ten-odmita.html
Tak Luboš Volný, poslanec na SPD nazval Havla vlastizrádcem.
S tím tedy velice zásadně souhlasím, a k uvedeným argumentům poslance Volného bych ještě přidal evidentní kolaboraci se sudetskými Němci a aktivní účast na restitučních podvodech.


A teď reálné znalosti některých poslanců, přetavené do ohnivých proslovů.
Ministr Petříček se domnívá, že „ale šířit takovou nenávist a zlobu ohrožuje budoucnost naší země,”.
To jako konkrétně jak - JAK by tento ryze osobní názor mohl ohrozit budoucnost naší země?
Kromě toho se ještě ministr Petříček domnívá, že jakási totalita tady byla 40 let – Tomášovi se to asi lépe pamatuje, než kdyby si to měl spočítat.

Kromě toho se ministr Petříček domnívá, že „V politice si lze vážit slušnosti, ne hulvátů,”.
No jo, to je oblíbené, Tribun by napsal HYGIENA, forma je důležitější, jak obsah, a vyvracet argumenty druhého je leckdy obtížné, v tomto případě určitě, protože vyvracet argumenty na zrady V.H. by znamenalo všechno přiznat.

ODSák Martin Baxa se prezentoval ještě blbějším pohledem.
„Nebýt celoživotního Havlova boje za demokracii, tak by ani poslanec SPD Volný v parlamentu neseděl, neb by žádné svobodné volby nebyly,”
No vidíte, co Havel dokázal, nebýt jeho, máme tady pořád reálný socialismus, to už chce pořádnou dávku debility, prohlásit něco takového, má to až náboženské rozměry, Bůh stvořil vše, a nebýt jeho….

…..

Zástupce STAN Jan Farský si zase myslí, že „Je velice slabé útočit na někoho, kdo už se nemůže bránit,”.
Tak Honzo, až se zase bude mluvit o Hitlerovi, tak si to zapamatuj – zní moje rada.
Protiargument – opět z hygienických důvodů – nepadl žádný.
…..

Kádrová rezerva TOP09, co to všechno pamatuje zase tvrdí, že „Kolega poslanec Volný z SPD si zjevně neuvědomuje, že díky podobným vlastizrádcům si může říkat, co chce, aniž by dostal pendrekem přes záda,”
No, Dominik Feri se asi nebyl podívat na demonstrace v Katalánsku, ale i kdokoliv jinde na svobodném západě. (Lidé se bijí i u nás, ale zase ne tak moc jako tam, to asi Havel)
Tam dostávali nejen pendreky nejen přes záda desítky tisíc lidí, a ne každý to přežil.
To ovšem multikulturní posilu v partlamentu nijak netrápí.

57 komentářů :

 1. To, co nam sedi v poslanecke snemovne,je pro vetsinu lidi nepochopitelne........Jak mohou byt neci zastupci,kdyz apsolutne neuznavaji jiny nazor a nedokazi ani diskutovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. DOKUD OBČANÉ POVOLI TISKU A TV PORUŠOVAT ZÁKONY

   A cituji z požadavku žlutých vest

   Zlomit monopol medii,ukončit jejich zasahováni do politky,uičinit media přistupné veřejnosti...ukončit tak reakčni propagandu

   ZŮSTANOU ŽURNALISTÉ VYMIŠKOVÁNI A OBČANÉ VYKLEŠTĚNI NEBOT JEJICH ZÁSTUPCI NESMĚJI ZA SVÉ VOLIČE NIC ZAJISTIT A POSLOUCHAT SVOU VERCHUŠKU JAKO ZA KOMOUŠŮ A JEŠTĚ VÍCE!!!!

   Smazat
  2. Slezte okamžitě z té lampy,vidim vás jste prý nepolitická osv s vašim npv,což prý obraci pana HAVLA v hrobě jako vrtuli!
   Stydte se dělat nebožtikovi vitr!

   Smazat
  3. https://www.motorkari.cz/tema/?t=127667&pgr=58#

   Smazat
 2. škodí a rozděluje lidi i po smrti

  OdpovědětSmazat
 3. Ona politika je asi vysoce nakažlivá. Protože v parlamentum, senátu a v EU sedí neskuteční volové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poslanci - opravdu výkvět. " Máme hodně energie, rozumu přiměřeně, znalosti….https://www.youtube.com/watch?v=DMvDZu_ZOyw

   Smazat
 4. Zvláštní úkaz je, proč to ČSSD vůbec dělá, proč se vymezuje vůči domnělému "šíření takové nenávisti a zloby ohrožující budoucnost naší země". Dumala jsem nad tím a dospěla jsem k závěru, protože ČSSD společně s katolickou frontou STAN, KDU-ČSL, TOP09 a ODS, chtějí rozvášnit lidi a rýt do lidí, pořád rýt do lidí, to je jejich společný program, v tom, a nejen v tom, jedno jsou. Samozřejmě vědí, jako každý příčetný člověk, že pan ex-president havel je velice sporná postava a že se tak lidi chytnou. Tímto stylem se neustále snaží společnost rozdělovat, to je jejich společný a základní programový bod, způsob jejich existence. ČSSD si myslí, že tím získá body u těch, kteří havla zbožňují. Těchto lidí ale značně ubylo a s postupujícím časem dále ubývají, a jednak jsou to voliči top+stan+kdu-čsla ods, kteří jedno jsou. Jedná se tedy o jakési zatmění mozku, politicky z toho získat nic nemohou,a to ani krátkodobě a již vůbec ne dlouhodobě. Pan havel je kontroverzní již jen z toho prostého důvodu, že škodí i po smrti tím, že rozděluje společnost. Kdo to nevidí, lže si sám do kapsy. Není příliš důvodů nesouhlasit s tímto volným názorem, ale rozumné počínání to není, protože proč zrovna na den skonu? Sice realistické, k jinému závěru rozumná člověk sotva může dojít, ale zbytečně se tím víří emoce. Ano, národ bude i kvůli a nejen kvůli němu rýt dalších sto let držkou v zemi, ale tahle historka je za námi, a dávat to na den úmertí na facebook udělá jen zlou krev. Co tím chce dotyčný dosáhnout? Čím víc do nich bude rýt, tím víc budou šílet. Proč se hádat do krve, když to k ničemu nevede? Co se stalo, to se stalo, vrátit zpět a napravit to nelze. Tady hraje dne proti nám hlavně to, že tahle hvězda havel s námi už není a zejména to, že dětem vymývají mozky dokud z věcí nemají pojem, ve škole a z našich daní. To je to, čemu musíme udělat přítrž. Je ho věčná škoda, že tu nebyl s námi ještě alespoň nějakých dalších pět let. Jistě by nás oblažil ještě něčím dalším úžasným a jeho krásný obraz, který si tento lidumil vytvořil, by šel do do kopru- Zemřel záhy a tím si defacto umožnil stát se světcem. Teď bude již škodit i po smrti, havel navždy a nikdy více.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. POTVRZUJE SE,ŽE NEZBÝVÁ NIC NEŽ SE POKUSIT TY SATANISTY

   odoperovat jako zrůdný nádor na těle naši společnosti podobně jako rakovinu.
   K čemu vlastně jsou,když inorantsky mlči a nedovoli tisku a tv každý den a každou chvilku hezky česky diskutovat nad články Národniho programu voličů a namisto toho cucaji naši krev korporátní fašistickou tyranii s výrobou otroků cenzury a shrbených hřbetů jásajicich nad jejich nizkými platy a brzy i terorem jejich menšiny nad většinou podporovanou snad strachem z jejich implantováni středověkého nmáboženstvi,kde každý tzv nevěřici bude podřezán zezadu viz súra 4-89 kak ka rámu!

   BUDOU TO OPRAVDOVÍ KŘESŤANÉ KTEŘI VYMYSLI NÁZEV PRO DALŠI HVĚZDU NA NAŠEM OBČANSKÉM TRIKU NEBO SI BUDOU DÁVAT DÁL KRÁST HLASY SATANISTY ZEJMÉNA Z KDU?

   Smazat
 5. Tak správně jsem volič SPD a s panem Volným naprosto souhlasím. Furt je to slabý odvar jak kavárnický fašisti nazývají Zemana a Babiše. Zoufalý komedianti opět dávají petici proti Zemanovi svoloč hnusná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. KOncem 80. let se tomu říkalo Glasnosť a dneska by za to autora zavírali....

   Smazat
  2. NAMÍSTO BEZMOCNÉHO VZTEKU PO UKRADENI HLASŮ VOLIČŮ

   doporučují skvělé špičky voličů začit okamžitě hledat název pro třeti hvězdu na triko HNUTÍ TŘI HVĚZD,které by nahradilo satanisty z ČSSD,KDU a bohužel možná i KSČM,která nepřimo odmitá NÁRODNI PROGRAM NPV a stavi se tak do řady s pražskými kavárenskými povaleči,nyni známými pod nadávkou NEOMATRXISTÉ s novou tyranii prý falešné humanity jako jejich ZPŮSOB STARÉ DIKTATURY!

   Smazat
 6. je to tady:
  https://www.youtube.com/watch?v=aBxNNAHLX-k

  jednou pravda na ČT...

  OdpovědětSmazat
 7. Pan L.Volný je čestný člověk a řekl přesně to, co mělo zaznít o falši a zradě českého národa a současného pokřiveného pražskokavárenského symbolu - Václava Havla už mnohem dávno! Je samozřejmě známo, že se m.j.Havel paktoval i s největším nepřítelem Evropy a rozbíječem národních států-globalizátorem a zlotřilým genderickým multikulturalistou G.Sorošem a zaprodal nás od 90-tých let 20.stol.do podrúčí americké imperialistické totality!! A Jakub Železný, že se ohrazoval, že v "jeho" pořadu takové věty nesmí zaznívat? Co chceme od dalšího z řady vlastizrádných ČT moderátorů, kteří jsou důkladně proškoleni US Embassy a politruckým systémem USAID ?Od bezpáteřních moderátorských slouhů,kteří musí v prvé řadě hájit americké zájmy,a nikoliv zájmy své země?To vše navíc za peníze českých daňových poplatníků!!!Je mi trapně za všechnu tu havlokavárenskou svoloč, která bude stále rozbíjet už tak narušené zbytky pomyslné demokracie v ČR,a podporovat ve své servilitě a lokajnosti onu odpornou americkou imperiální politiku s implantovanými neototalitními praktikami. Ale pozor, ne každý občan této republiky je s tím smířen.Tyto lumpárny jim donekonečna taky nebudeme tolerovat.Jinak přeji hezké Vánoce.Kdoví,kolikrát budou ještě moci být v té prohnilé EU vůbec slaveny? R.T.

  OdpovědětSmazat
 8. Na odsouzení to není, ale na odplivnutí před takovými hovady s výzorem vexláků, jako je soudruh Volný, určitě ano.

  Samozřejmě, že soudruh Volný ty žvásty nemyslí vážně, protože se mu dnes náramně daří kšeftováním s chudobou přisátím na státní cecek a dnešní systém a poměry mu tedy ve skutečnosti náramně vyhovují.

  Cílí tím jen na svoje přiblblé voliče, zoufalce, kteří nenávidí Havla jako symbol přechodu od jejich milované totality ke svobodě a demokracii. Toť vše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Na odsouzení to není..." No jasně, vždyť to je pravda. To co Havel se svou kamarilou provedl se jinak než vlastizrada ani nazvat nedá.

   A jako obvykle, kde není argument, nastupuje u "lepšolidí" osobní napadání, kádrování, pomlouvání.

   Smazat
  2. 4:00
   "Vlastizrada" je přesně definovaný pojem v TZ. Nastuduj si zák. ust. § 309, ať vůbec tušíte o čem vy zoufalci se soudruhem Volným melete, a pak přesně a konkrétně napište, čím že se Havel té vlastizrady měl dopustit. Nic konkrétního jsem zatím neslyšel.

   Jste to právě vy kdo nemáte argumenty a jenom plácáte do větru pojmy kterým nerozumíte, pomlouváte, napadáte, urážíte, navíc zbaběle člověka, který už se nemůže bránit.

   Smazat
  3. Velkou měrou osobně zapříčinil rozbití společného státu se Slováky. Už tohle by stačilo.
   Zatáhl nás do zločinného spolku NATO - ta aliance od roku 1992 neustále porušuje mezinárodní právo, vyvolává války a šíří nenávist a zkázu.
   Štval veřejně do války v Iráku - válečné štvaní je nepromlčitelný zločin.

   Už tohle vše by mělo stačit na odsouzení Václava Havla.

   Nechávám stranu jeho "omluvu" sudeťákům, jediné organizované síle, která usiluje o uchvácení a odtržení velkého území našeho státu.

   Smazat
  4. 4:23

   Stále jsi si evidentně nenastudoval zák. ust. § 309 TZ a neaplikoval jsi ho na Havla. No nic, právník z tebe asi už nebude.

   Krom toho, byli to v té době zakomplexovaní Slováci, kteří se chtěli emancipovat. Chtěl by jsi je držet v Československu násilím nebo co? Díky Bohu, že jsme šli od sebe a nemusíme 25 let stále dokola poslouchat jak jsou utlačovaní.

   Havel nás do žádného zločinného spolku nezatáhl, vstoupit tam chtěli občané této země stejně jako chtěli vstoupit do EU. Kdo do těchto organizací nechtěl vstoupit, volil komunisty. Stejně tak volí komunisty ten kdo v nich nechce být v současnosti.

   Žádné "válečné štvaní" v TZ není.

   Smazat
  5. Havel páchal své činy ještě před tím, než si je nová moc legalizovala a sepsala si pro ně zákony. Nikde není dané, že Havel by musel být souzen podle jeho zákonů.

   Zde je původní znění trestního zákoníku:
   § 91
   Vlastizrada

   Československý občan, který ve spojení s cizí mocí nebo s cizím činitelem spáchá trestný čin rozvracení republiky, teroru, záškodnictví nebo sabotáže, bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až patnáct let nebo trestem smrti.

   § 92
   Rozvracení republiky

   (1) Kdo v úmyslu rozvracet socialistické společenské a státní zřízení, územní celistvost nebo obranyschopnost republiky anebo zničit její samostatnost

   a) účastní se násilných akcí nebo hromadných nepokojů proti republice, jejím orgánům nebo společenským organizacím pracujících, nebo

   b) provádí jinou zvlášť nebezpečnou činnost proti základům republiky nebo jejím důležitým mezinárodním zájmům,

   bude potrestán odnětím svobody na osm až dvanáct let.


   Nicméně zákony si píší vítězové, ti se v různých etapách mohou různit a tak může být klidně sepsán zákon postihující zločinné působení Havla a jeho kumpánů tak, jak to asi většina příčetných lidí cítí.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. 5:53 Přesně, zákony píší vítězové a těmi se stane Naše Rasa. Autoři i aplikátoři těhlenctěch zednářsko-komoušských sraček budou po vítězné Reconquistě přirozeně i s rodinami popraveni! - http://www.white-media.info/reconquista.html

   Smazat
  8. Havel - fašista ,prý děti nemohou za rodinu ! proč jím byl vracen majetek ?!
   - vrah , povolení letu přes Československo , bombardovaní Srbska !
   - zeptejte se disidentu kteří se radši nevrátili do vlasti , věděli co je Havel zač!!!

   Smazat
  9. 7:19 Přeneseně! Páč Havel byl komouš a komunismus je fotrem fašismu, který je v obecném smyslu (tedy nikoliv konkrétní dle veronského programu realizovaný v tzv. Republice Saló) apolitický, jedná se de facto o reakci etablované nerovnostářské společnosti proti násilí podlidí!*)

   *) Tímto termínem definoval americký historik a novinář vrstvy neschopné se etablovat do stávající společnosti a usilující o její zničení násilnou revolucí! - https://en.wikipedia.org/wiki/Lothrop_Stoddard


   A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti!- http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 9. To 1:31 Jak je vidět,pražská lživá a prohnilá kavárna je ve střehu, aby mohla plodit ty své demagogické lživé magoroviny a plivat na všechny, kteří se snaží zastávat pravdivé a nepřekrucované skutečnosti,což se v posledních letech opět potírá a dehonestuje.V.Havel byl,ať už se to někomu líbí, nebo ne, skutečný VLASTIZRÁDCE ĆSFR. Byl povolnou loutkou v rukách nejen globalizatorských magorů,což nese stále zhoubnější následky pro občany České republiky.Svoboda a demokracie v r.2018???Nenech se vysmát, jsme až po uši v neototalitní diktatuře amerického imperialismu, a to hlouběji, než jako jsme předtím byli zabředlí do r.1989 v totalitní diktatuře sovětské.A vůbec nejde o žádnou nenávist vůči Havlovi, ale o pravdivé pojmenování jeho skutků, činů a politických přehmatů, jejichž negativní následky nás provázejí stále a ještě dlouho povázet budou. A to je na tom to nejhorší.Ať se to už pražské žumpokavárně líbí, či nikoliv.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:55
   Soudruhu, neberu ti tvůj názor, zřejmě si tyhle hlouposti opravdu myslíš a opravdu jim i věříš, tak jako třeba islamisti bezmezně věří zase svým chujovinám. Jen by jsi si měl uvědomit, že drtivá většina obyvatel, potažmo voličů, tvé bláboly nesdílí a lidé jako ty jsou pro ně pošahaní exoti.
   A čím víc budou exoti jako Volný vykřikovat takové hlouposti, tím méně bude mít SPD voličů. Kdo chce kam...

   Smazat
  2. 1:31, 1:55 obávám se, že exprezident Václav Havel se stal usvědčeným lhářem a demagogem. Jeho svatozář opadla a s žitou realitou nadále opadá. Na tom nemůže změnit nic ani případné odsouzení pana poslance Volného. Spíš naopak.

   Smazat
  3. Anonymní 2:08
   Je mi ctí zařadit se mezi ty "pošahané exoty", kteří sdílejí pohled 1:55
   Opravdu těžce bych nesl a musel bych se štítit sám sebe, kdybych ze sebe někdy vypravil to co zde produkujete vy.
   Mimochodem, dovoluji si vás upozornit, že už uplynulo pěkných pár let od doby, kdy jsme se někdy i mimo stranické aparáty oslovovali "soudruhu". Proberte se z toho, ať na sebe zbytečně nestrháváte pozornost. Těžko vám pak věřit, že už nejste uvědomělým komunistou.

   Smazat
  4. Kritika zločince Havla tentokrát nejde z tábora komunistů. To bys, už měl dávno vědět, když chodíš pravidelně opruzovat na Novou republiku.

   Smazat
  5. Staří Římané se modlili k bohům ,komunisti k Marxovi-Leninovi-Stalinovi-Gotvaldovi , a dnes kapitalistickým fašistovi Havlovi !

   Smazat
  6. 7:32 Jenže fotrem fašismu, který je v obecném smyslu (tedy nikoliv konkrétní dle veronského programu realizovaný v tzv. Republice Saló) apolitický, jedná se de facto o reakci etablované nerovnostářské společnosti proti násilí podlidí!*) je bolševismus!

   *) Tímto termínem definoval americký historik a novinář vrstvy neschopné se etablovat do stávající společnosti a usilující o její zničení násilnou revolucí! - https://en.wikipedia.org/wiki/Lothrop_Stoddard


   A protože jak napsal novinář a historik Lothrop Stoddard, podlidé budou vždy proti řádu přirozené, tedy nerovnostářské společnosti povstávat, tak etablovaná společnost se proti nim vždy bude bránit až do krajnosti!- http://www.stjoseph.cz/pojem-fasismu/

   Smazat
 10. Havel

  Až bude navždy v boji žít,
  v tom pekle, které předaly mu
  Spojené státy a jejich lid,
  až pozná jejich zrůdnost z filmů,

  až pozná jejich čachry z novin,
  až pozná, čím byl světu Američan,
  až před Velkým Bratrem bude shrben,
  duch zmarem a beznadějí proklán,

  až pochopí čí hlas z Vás vanul podle,
  pak naše splínem mrzačené děti
  budou na Vás plivat, Václave Havle,
  a ze srdce Vás proklínati,

  že museli jsme Vás kdy poznat,
  že narodili jsme se špatně,
  že melancholické musíme psát
  na Vás a Vaši éru básně.

  (orig. V.Nezval - Stalin)

  OdpovědětSmazat
 11. To, že tady někdo žije neznamená, že ČR je jeho vlast a tedy není vlastizrádce, nýbrž naopak. Je problém voliče, že volí strany, které reprezentují cizokrajní politici jako je třeba pan Poche, Kalousek, Špidla atd... K obsazení cizího území, není nezbytně nutné použít zbraně, stačí tupý domorodec.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je jedno, kde se kdo narodil. Pokud tady ale žije, navíc trvale a nebo má dokonce i naše občanství, je jeho povinností řídit se našimi zákony. Do jisté míry to platí i pro návštěvníky.

   Vy to máte doma tak, že návštěva může třeba dát tip zlodějům k vykradení a předat jim klíče? Nebo si může třeba rovnou vzít sirky a jít vám jej zapálit? Stačí když prohlásí, že to není její dům a není pak proti čemu se ohrazovat? Kde bydlíte, že bych zašel?

   Smazat
  2. 8:43 - jistě že máte pravdu, ale tupému voliči je potřeba "polopatě" vysvětlit, že tihle nenávistní živočichové, mají naši krásnou zem u zadku?!

   Smazat
  3. CILEM VYMIŠKOVANÝCH ŽURNALISTŮ JE OHLUPOVÁNI VOLIČŮ

   a právě oni si maji sypat popel na hlavu,přesto,že tyranie pocházi z politické třidy Šmejdů,která tímto způsobem KRADE HLASY VOLIČŮ a tedy i jejich moc.
   Jako dalši pojistka ukradené moci slouži naprosto impotentni vykleštěni poslanci,kteři MUSI zvedat ruce za vadné zákony a nesmí požadovat vlastně nikdy to co by chtěli voliči a jejich nyni už skvělá avantgarda nepolitické Společnosti voličů OSV s naprosto vynikajicim Národnim programem občanů.

   OPAKUJEME STÁLE DOKOLA,ŽE OHLUPOVÁNI VOLIČŮ BUDE POKRAČOVAT A POKUD JEJICH PRÝ ZÁSTUPCI JEN CEKNOU JSOU OD JEJICH VERCHUŠKY VYHOZENI NA DLAŽBU,

   kde zůstanou sami ležet se svými hypotékami,tedy situace horši než z tzv komunistů,které vycinkali!

   Smazat
 12. Bylo by třeba,aby se otevřely archivy KGB a ti vyznavači "svatosti" VH by asi zcepeněli.Tady to Sacher zařídil,že to šlo do kopru.Až se ale Putin nasere a ty archivy zveřejní,to bude zase mazec.Třeba se ale zbavíme Škutiny a jemu podobných Halíků a jiných.Jiným to možná otevře oči a začnou vidět a ne jenom opakovat,co slyšeli.Některým se třeba i vrátí paměť.

  OdpovědětSmazat
 13. Ameriky vazal


  Lide český z pékavárny přinesli novinu.
  Hadrového chystají se velebit hrdinu.
  Všichni známe jeho jméno,
  historií nebudiž pochváleno!
  O pravdě a lásce kázal
  Ameriky vazal.

  Dobře víme, co slíbila ta rádoby modla,
  co kdy a kde vyslovila jeho ústa podlá.
  Všichni známe jeho jméno,
  historií nebudiž pochváleno.
  Kolem huby med nám mazal
  Ameriky vazal.

  Viděli jsme, slyšeli jsme jeho slova zrádné.
  Nikdo mu je neodpáře, důkazů dost máme!
  Všichni známe jeho jméno,
  historií nebudiž pochváleno!
  Nenávist a lež odkázal
  Ameriky vazal.

  Ulice, školy, letiště i kdejaká lavka,
  nesou pyšně jeho jméno, pseudonym Savka.
  Všichni známe jeho jméno,
  historií nebudiž pochváleno!
  Nenávist a lež odkázal
  Ameriky vazal.

  OdpovědětSmazat

 14. Ta "diskuse" tam byla vedena o tom, zda-li Havel byl či nebyl Sorosuv pohůnek a zda plnil cizí agendu proti zájmu svého státu. Volný předložil důkazy, že to tak bylo a vyslovil závěr, který z toho logicky vyplývá. Havel plnil cizí agendu a svůj stát zradil. Ergo to byl co? - Vlastizrádce.


  "Moderátor" a ty jeho tři naklonované fašounšké štěkny, kterými Volného obklopil, pak celou dobu ignorují fakt, že byly vůbec nějaké důkazy předloženy, a rozjíždí "hon na nedemokrata" - Fašisa křičí "Chyťte fašistu!"


  Namísto toho, aby ČěTé veřejnoprávně odvysílala ony důkazy, diskutovala nad nimi a nechala závěry na divákovi, tak násilím všem tlačí do hlav své lži. To je přece tak naivní. Tohle by snad mohlo projít u nich v americe, ale český národ neznají. V době, kdy už je celému národu, (tedu každému, kdo se nevyhýbá informacím) jasné, co byl Havel zač, co to byla ta "sametová revoluce" to přece má účinek jenom a jenom opačný..

  Havel byl Sorosova děvka:
  https://vimeo.com/307730115


  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mohl by jsi, ty rudý imbecile, shrnout ty "důkazy", které vexlák s chudobou, Volný, předložil? Žádné jsem nezaznamenal.

   Smazat
  2. Moje odpověď je tady, zřejmě jste ji přehlédl:
   Celou tu řádku začínající http: stačí označit myší, okopírovat, vložit do nového okna prohlížeče stisknout enter.

   Havel byl Sorosova děvka:
   https://vimeo.com/307730115

   ..Nebo jste to snad už viděl a zpochybňujete tvrzení - deníkem Financial Times oceněné světové osobnosti roku 2018 samotného George Sorose?


   Smazat
  3. 11:17
   Tak to má být důkaz, že Havel byl "vlastizrádce"? Že se kdysi setkal se Sorosem? No a co jako? Jaká "děvka"? Jdi se léčit, prosimtě.

   Smazat
  4. @ 11:17

   .."se kdysi setkal Havel se Sorosem?" - Tohle že se dá z toho rozhovoru odnést?? ,) Vy evropská hodnoto?? ,PP

   Takže ještě jednou, co tam je vlastně řečeno:

   - Havel se se Sorosem "nesetkal", jak se nám pokoušíte namluvit, ale opakovaně a dlouhodobě sekával. Již dlouho před tím, než z něho udělali prezidenta.
   - Soros na dálku celou dobu havla "podporoval".
   - Byl to Soros, kdo havlovi poprvé "oznámil" - a s Čalfou i zařídil. Jeho prezidenství.
   - Svoje vzájemné styky s havlem pěstoval Soros i dále a "poměrně často ho navštěvoval".
   - Když jel havel do ameriky, tak mu Soros zkontroloval jeho řeč a nechal mu ji přepsat tak, že naprosto převrátil její smysl. Havel to poslušně přepsal. - Asi uznal, že není tak "politický důvtipný, jako někteří profesionálové"


   Když se někdo za peníze nastaví tak, jak mu řeknete, tak se chová jako děvka. Havel se vždycky nastavil, jak mu řekli. nikdy nekladl odpor a nikdy se nepostavil za svůj národ.

   Proto děvka.
   A proto vlastizrádce.

   Smazat
  5. 12:11

   Píšeš stejné debility jako že Zeman je vlastizrádce protože se setkává s Putinem, nebo proto, že se setkává s Kellnerem, který ho štědře sponzoruje, nebo že má poradce, kteří mu radí, jako je profláknutý Nejedlý.
   A Soros? Pokud udělal cokoli aby podpořil pád toho odporného, komoušského, totalitního režimu, tak by měl dostat Řád bílého lva.
   Čest.

   Smazat
  6. Šoroš s jeho podivným zbohatnutím (legenda) a s jeho aktivitami je spíš nastrčená osoba amerických výzvědných a vlivových agentur. Vše co dělá, pro americké "demokraty" dělá, pro americké impérium dělá.
   Jen naivní blbec věří na jeho humanitu.

   Dědek Šoroš kdysi "pomáhal" okupovanému a etnicky vyčištěnému Kosovu k nové "ústavě". Zastupoval ho tam bývalý finský prezident Ahtisaari se svým týmem. Ale zároveň Šorošovi lidé schovaní v neziskovkách ohodnocovali bonitu dolů na barevné kovy v Trepče (největší depot barevných kovů v Evropě, hodnota odhadována na 5 Mld. USD). To pod smyšlenou záminkou, že Srbové (Jugoslávci) povraždili stovky Albánců a nastrkali je do šachty dolu. Samoyřejmě to byla účelová lež - dělali ye Srbů vraždící monstra a zároveň si mohli doly velmi podrobně prohlédnout, včetně plánů a geologických průzkumů.

   Shrnuto: Šereš podporuje etnické čistky a teror, jen když je to ve prospěch USA. Šereš podporuje a financuje "barevné" revoluce ve prospěch USA.
   Šereš pomocí neziskovek rozvrací státy a udržuje v nich proamerickou agendu. To poslední se momentálně se děje i u nás.
   Klaus si toho všeho byl vědom a proto Šereše s jeho univerzitou od nás kdysi vypoklonkoval. Orbán si je toho vědom a proto na Šereše a jeho lidi ukázal prstem a šláp jim na kuří oko.

   Smazat
 15. Pan Volný to řekl dobře. Dobře vám tak, vám takyposlancům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky podobným exotům a debilům jakým je Volný se SPD stane pro normálního člověka nevolitelnou stranou, která se nedostane do parlamentu. Budou se přetahovat s komunistama o ustálenou skupinu cca 15% voličů. Není divu, že to Okamurovi a celé SPD šrotuje v hlavě a odmítají ten blábol komentovat.
   Kdo chce kam...

   Smazat
  2. Je zajímavé, jak někteří lidí, a to často i dost inteligentní, adorují Havla a dělají z něj modlu. Přitom fakta mluví za vše - zničení československého průmyslu, v první řadě zbrojařiny. Pak následné rozbití Československa (Slováci Havla nemohli vystát). To vše provázely nechutnosti jako vyznamenání jeho strýce - kolaboranta s nácky - vysokým státním vyznamenáním in memoriam, omluva Sudeťákům (za co?). Podpora Schwarzenbergova a Bakalova společného "podnikání" (Becherovka prodána do ciziny za hubičku).
   Havlovo neusálé lhaní ("Já žádný majetek vracet nechci!") atd. atd.
   Rána demokracii pod pás - vazba poslance Sládka, aby mu znemožnili hlasovat proti, čili aby se Havel mohl znovu stát prezidentem o jeden hlas!

   Sakara, vy si určitě vzpomenete na víc lumpáren, co Havel prováděl. Ale i ten můj výčet by měl stačit, aby se mnohý havloid aspoň zamyslel nad svým vylhaným a ve skutečnosti dost temným idolem.

   Smazat
  3. Byl to člověk pěstovaný nadnárodním řízením pro budoucí změnu režimu. To jako charakteristika takového individua naprosto stačí.

   Smazat
  4. 15:43 A co je na tom špatného? Československo bylo uměle vytvořeným státem na Pařížské mírové konferenci po první světové válce. Obyvatelstvo se skládalo z několika vzájemně nekompatibilních a rozhašterených národností, včetně Čechů, Němců, Maďarů, Slováků, Rusínů a Židů. Díky tomu bylo od začátku nestabilní. Hlavní město Praha bylo domovem pro 118 000 Židů, z nichž byla většina komunistů nebo jejich sympatizantů. Pražští Židé byli dobře organizováni a otevřeně sympatizovali se SSSR. Komunistická strana Československa (v čele s Klementem Gottwaldem, Rudolfem Slánským, Josefem Guttmannem a jinými, většinou Židy) byla členem komunistické internacionály (Kominterny) a byla připravena spustit v Československu komunistickou revoluci při první příležitosti. Po německé anexi Sudet v září 1938 se Československo rozpadlo podle etnických hranic a velké části území s množstvím obyvatelstva se připojilo k okolním zemím. Zbytek bývalého Československa - Čechy a Morava - s hlavním městem Prahou, se stal zcela bezbranným a náchylným k převzetí moci komunisty. I proto, aby zabránil takové pohromě, Hitler udělal z Čech a Moravy německý protektorát. A tak ČSR - tato jepičí pidiříše upletená zednářem TGM z dezertérského lejna po zásluze zanikla dříve než s ní on sám či jeho nástupce dokázali zapráskat! - https://www.youtube.com/watch?v=B-oTS2XulNU

   Smazat
 16. Anonyme!4:42 co meleš za nesmysly.Pravdu máš v tom,že o vstupudo EU rozhodlo referendum.Ale stím NATEM jsi vedle jak ta jedle či něco ještě horšího.Tam nerozhodovali občané,ale tehdejší VĚRCHUŠKA.Asi máš slabší paměť nebo jsi ještě mladý.Což ti ale nezávidím,protože bude HŮŘ!

  OdpovědětSmazat
 17. Havel vlastizradce pracoval pouze pro cizi moc. Do funkce ho uvedl Soros-clanek pred...Byl to negramotny "DEBIL", ktery se pasoval za "umelce"...ve Vidni jeho "hru" druhy den zrusili...OSTUDA. Znarodnil bych majetek "herecce" Havlove jako prvni!!!
  Havel byl pocatek rozkradeni CSSR a pocatek toho dnesniho svinstva, "humanitarniho vrazdeni". Je tu dost podobnych blbcu-viz "prazska kavarna", Top09, Stan, Kdu....atd!!! Tesi mne, ze budou vsichni za ostnatym plotem v pracovnych taborech!!!
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětSmazat
 18. Blíží se doba, kdy dostane letiště Ruzyně svůj původní název a stupidní prokšeftované lavičky půjdou na otop.

  OdpovědětSmazat
 19. Je otázka na poctivé historiky, jestli se v českých dějinách vůbec vyskytuje odpornější figura než VH.

  OdpovědětSmazat
 20. Havel - Hácha. I když ten Hácha jednal pod nátlakem okupantů.
  Havel, ten okupanty vítal, jak mu bylo určeno a jak mu velelo
  "svědomí".

  OdpovědětSmazat
 21. Havel, Hácha, Gottwald tři nejostudnější figury v prezidentské funkci.
  Naprosto souhlasím s panem Lubošem Volným s jeho názorem na Havla, ač nejsem volič SPD.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně, a Největšími Čechy jsou přivandrovalci Kim Čong Pitomio s bačou Burešem a Duo Klauzeman!
   Nejzkorumpovanější jsou čeští stádovití a státem živení voliči: za guláš a jalový slib čehokoli prodají svůj hlas komukoli.

   „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník rakouských dezertérů a tvůrce politického padělku - neživotné ČSR: TGM)

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.