Reklama

sobota 8. prosince 2018

Dění ve Francii a ostuda ve Sněmovně

https://www.facebook.com/brutofficiel/videos/vb.1757782394471400/229866424404428/?type=2&theater
Radim Valenčík
8. 12. 2018 RadimValenčíkPíše
Nechápu a ani nechci chápat, jak je možné, že v den, kdy ve Francii masakrují studenty, v našem zákonodárním sboru 26 poslanců především z ODS označilo za "rozmělňování" to, že se dá do názvu státního svátku 17. listopadu kromě "Den boje za svobodu a demokracii" též "Mezinárodní den studentstva". Vždyť to mělo proběhnout úplně jinak. Právě s odvoláním na příslušná výročí měl z naší Sněmovny vzejít hlas směrem k politickému vedené Franci, aby se nedopouštělo brutálního násilí na studentech! To jsou někteří naši poslanci úplně odtrženi nejen od života, ale i od základních informací?! K tomu viz: www.novinky.cz/zahranicni/evropa/491372-policie-ve-francii-zadrzela-stovky-studentu-nekteri-museli-klecet-s-rukama-za-hlavou

50 komentářů :

 1. "Ve Francii masakrují studenty?"
  Aááá, vidím, že notičky z ruské ambasády už dorazili a soudruh David opět rozjíždí svoji propagandu ve velkém.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ozvaly se "notičky" z které "ambasády"?

   Smazat
  2. Vy evidentne neumite cist....jinak byste si nasel vcerejsi clanek,jak studenti kleceli u zdi

   Smazat
  3. 16:57 Milý chochu, když jsi idiot tak s tím nechoď na veřejnost. Podle tebe pan David nejspíš odjel do Francie a tam se studenty licea Saint-Exupéryho natočil uvedené video. V uniformách francouzské policie pak účinkovali špióni z ruské ambasády.
   Ach Bóže, proč jsi některým alespoň trošičku rozumu naděliti neráčil?

   Smazat
  4. 17:05 až 17:15

   Vy idioti, na videu nevidím žádný "masakr", ale pouze zatčené klečící mladé lidi, kterým není zkřiven ani vlas na hlavě. Na to, že předtím zapalovali školu, rozbíjeli její zařízení a po policajtech házeli zápalné lahve dopadli ještě příliš dobře.

   Že by se z diskutérů na NR najednou stali "dobroseři" a "lepšolidi"?
   Ne. Prostě jak páníček z ruska prostřednictvím NR (Nové Rusko) zavelí, tak bezmyšlenkovitě začnete kvákat. Nesvéprávné ovce, užiteční idioti.

   Smazat
  5. 17:24 a co myslite,ze se delo strasnejsiho v roce 89?Zabili studenta Smida?:-)

   Smazat
  6. 17:36
   V 89 mlátili policajti lidi kteří nic nerozbíjeli, nic nezapalovali. Pouze protestovali proti totalitní vládě jedné vlastizrádné, nikým nezvolené strany, která tuhle zemi, navzdory vůli občanů, tehdy už 40 let okupovala.
   Nemůžu věřit, že něco tak zřejmého musím vysvětlovat. Asi budeš jeden z těch vlastizrádců.

   Smazat
  7. 17:41 ale tihle jiste vsechni rozbijeli...jste fakt pokrytec

   Smazat
  8. 17:47
   Možná všichni ne. Ale rozhodně nejsou nijak "zmasakrováni", jak lživě tvrdí vaše smradlavá propaganda. A navíc, Francie je na rozdíl od ČSSR demokratická země, kde mají lidi možnost určovat dění volbami.
   Pokrytec jste vy a to je pro vás ještě šlechetné označení.

   Smazat
  9. 17;54 V 89.take nebyli "zmasakrovani"..ja to narozdil od vas pamatuji...vy mate ty prevzate pohadky lenochu...Za lenochy je povazuji z jednoho prosteho duvodu....kdyby meli vysledky,nemuseli by se porad uchylovat k proslovum o "spatne" dobe minule...Je to hnusny alibismus

   Smazat
  10. Žluté vesty protestují poklidně. Provokatéři se najdou v každé demonstraci, zhusta placení. O hadráku se vyjadřují někteří idioti, jako o masakru. Co by asi řvali, kdyby se k nim policajti tehdy chovali, jako se chovají ve Francii.

   Smazat
  11. 17:24 Jestlipak byste takto hodnotil podobnou událost u nás nebo v Rusku? Nejspíš ne, na to máte jiný metr (s měřítkem v palcích, z US Embassy).

   Smazat
  12. 17:24 A teď nám ještě povyprávějte, proč na Majdanu bylo zapalování pneumatik, budov a házení zápalných lahví na policisty projevem "demokratické vůle lidu". Co pro vás platilo na Ukrajině tak ve Francii platí naopak?

   Smazat
  13. když už, tak "notičky dorazilYYYYY"....

   Smazat
  14. Kdyby podobné akce probíhali v Moskvě, to by bylo totalitní a podobný "kokotiny". V Paříži je to demo a multi-kulti. Až se obyčejný lidi na.erou, pak "kavárně" nepomůžou ani agenti RF, ČLR ani BIS.

   Smazat
 2. Trouba opět promluvil,trouba,který dychtivě čeká na každý nový článek na NR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby to byl jen trouba...ale on je hlavne pokrytec

   Smazat
  2. Placený troll z CTHH. Hezky hádavý, rozumu mdlého. Ono jim teče do bot a tak sami sebe musí chlácholit lhaním a hrubostmi.

   Zdůvodňovat si, že svět je krásný, zatímco stojí za houbeles, to dá velkou duševní fušku a mimořádnou dávku pokrytectví.

   Smazat
  3. Je vcelku zbytečný si hrát na to, že NR je cokoliv navíc nad běžný, občas dobře, jindy mizerně z ruštiny přeloženej putleroffský hoax! Součást to hybridní války vedené a placené tímto gangem kremlovorů!- https://img.opentown.org/store/news/180407/te-url-9f0e394ab55deec1225656a563db0bf8.jpg

   Smazat
 3. Tak oni nemohou jinak,kdyz porad hlasaji,ze se mame,jak jsme se jeste nemeli......a pritom chteji take demonstrovat

  OdpovědětSmazat
 4. to Rusko je ale brutalni zeme.
  slzny plyn a gumolecbu tem poklidnym demonstrantum z umirnene opozice ordinuji.
  jenom doufam, ze tentokrati jiim ten humanitarni zapad napari poradne sankce :-))))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. JJ jako Spanelum,kdyz tam do nich strileli gumovymi projektily

   Smazat
 5. To není Rusko, ani Kyjev, to je Paříž. A bordel tam dělají určitě Putinovi motorkáři.Brutální zásah jako tehdy na Národní třídě vůči prokádrovaným dětem z prokádrovaných rodin.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. .. z kterých jsou dnes největší bolševikobijci a dééémokrati:
   např. svazáci Pánek, Žáček a další ... jména si doplňujte sami.

   Smazat
 6. Milí přátelé, tomu anonymovi z 8.prosince 16.57 vůbec neodpovídejte, nereagujte na jeho příspěvky. On jen čeká na to, jak vás vytočí a může se umlátit štěstím. že ho někdo bere jako partnera. Když jdete kolem poblitého a pokáleného ožralce, taky mu nevysvětlujete výhody abstinence. Když nenajde odezvu na svůj idiotismus, udusí se vztekem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Všichni děkujeme, že se jsi tu zjevil ty, moudrý soudruh, a řekl nám co máme dělat. Co bychom si bez tvých cenných rad počali?

   Smazat
  2. 17:34 Potrefená husa zakejhala. Hrozná představa, že bys tu ňafal jako ten ratlík za plotem úplně zbytečně, že ano?

   Smazat
  3. Radosta který tady svými hovny vyplňuje všechny stránky webu, není jedinec. Je to spolek zasranců, kteří serou a serou a serou.
   Ano, nejlepší obranou je nevšímat si těch smradlavých
   výkalů.
   Jednodušší by bylo, kdyby je admin mazal, jenže to
   by se dostal na úroveň RADOSTŮ se re o.

   Smazat
 7. https://colonelcassad.livejournal.com/4626079.html

  OdpovědětSmazat
 8. Dle mého soukromého názoru byl tento svátek ukraden havlistickými zmrdy.

  OdpovědětSmazat
 9. Já se hlavně divím, že naše tzv. demokratické strany nebouří proti krutostem páchaných téměř jedním stem tisíc policistů na bezbranných mírumilovných občanech, určitě převážně studentech a pravých vlastencích. Divím se, že neprotestují imperativně proti porušování lidských práv francouzskými mlátičkami, policejními plynaři a hasiči s vodními děly! To, co se dělo na Národní 1989, to byla drobná prkotina, ale toto je válka žoldnéřů kapitálu proti holubicím míru! A NEBO, ŽE BY DVOJÍ METR??? V DIKTATUŘE KAPITÁLU JE MOŽNÉ VŠE.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mezi zasahujícími, obrněnými policajty, jsou jako mlátičky i ženy. To je smutný pohled. S láskou sleduji ženy, v tuto chvíli pečící vánoční cukroví. A ti policajti, a policajtky budou chudnout spolu s těmi, proti kterým teď zasahují.

   Smazat
  2. Ale že takto brutálně nepostupovali proti migrantům kteří rabovali obchody a zapalovali auta. Jo proti lidem, kteří je platí svými daněmi to holt se lépe mlátí.

   Smazat
 10. Estebak Valencik by chtel zasahovat proti protistatnim zivlum?-)

  OdpovědětSmazat
 11. Jiří Jírovec8. prosince 2018 21:06

  S tou Francií to je blbé, protože brutální zákrok policie nám kazí drsný pohled na na Ondráčka a jeho pohotovostní pluk.

  Nedávno byla v televizi ukázka, jak naši policisté, semknuli rameno na rameno, šli proti jakýmsi nepříliš viditelným demonstrantům na Václaváku. Byla tam jedna spíš odkapávající stříkačka.

  A pak, proti kapitalismu přece mohou protestovat jen lidé ohlupení východní propagandou.

  Pokud jde o zákroky policie, je dobré vyhledat film Obyčejný fašismus. Je tam ukázka, kdy vzduchem létají figuriny, pak je střih a Horníček, který četl komentář, řekl "A teď to je doopravdy" a vzduchem k tomu létali létali lidé, kteří proti čemusi protestovali.

  Francie nám ale jaksi mimochodem připomíná, že každá moc má pro svou ochranu policii, těžkooděnce, vojáky i fízly.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mas pravdu soudruhu Jirovce. Pekne te to naucili pri pravidelnych sezenich na vokovicke Sorbone a nasledne pri pravidelnych schuzkach s tvym ridicim pracovnikem. Praskal jsi za banany nebo pomerance?

   Smazat
  2. 21:18 to nechápete, že "každá moc má pro svou ochranu policii, těžkooděnce, vojáky i fízly"? Léty od listopadu 1989 jsem byl nad jiné přesvědčen, že předchozí režim nebyl zdaleka tak nemravný, jak nemravný je režim současný. Je ovšem možné, že i takto šetrnou formulací porušuji zákon. Demokratický. Co říkáte?

   Smazat
  3. Furt dumám nad tím, proč tento nechutný komunistický grázl Jírovec z toho úžasného socialistického Československa emigroval do hnusné, kapitalistické Kanady s její hnusnou demokracií.
   Je tu jediné vysvětlení, které dává smysl - byl tam nasazen StB jako agent.

   Smazat
  4. Pane Jírovec, na rozdíl od tebe, má srdce i mozek v naprostém pořádku.

   Tebe sem jako blba nasadil kdo?

   Smazat
  5. 0:14
   Ty jsi mi taky emigraci Jírovce nedokázal vysvětlit, rudý demnte. Chápu, že se tahle absurdita vysvětluje jen velmi těžko :-D

   Smazat
  6. Připomínka pro diskutéry i tzv. rudé demnty:
   Životopis pana Jiřího Jírovce je k přečtení na
   www.blisty.cz
   v rubrice AUTOŘI

   Smazat
 12. Tak to chodí každý režim se snaží udržet u moci kdo si myslel že slavní „demokraté" nemlátí lidi je na omylu.

  OdpovědětSmazat
 13. Je to nechutné, jak se ti bývalí StBáci, minulí i současní komouši, ruští agenti a rudí zakuklenci neustále snaží zpochybňovat legitimitu vzpoury občanů z listopadu 89 proti nikým nevolené, totalitní, vlastizrádné moci komoušů, kteří si na 40 let ukradli a přivlastnili proti vůli občanů moc. Navíc vzpoury klidné, nenásilné. "Máme holé ruce!!!", vzpomínáte?
  A absurdně, drze a sprostě ji dávají na roveň s násilnými protesty proti demokraticky zvolenému prezidentovi v demokratické zemi.
  Valenčíku, Jírovče, styďte se!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A zase zaznělo ono již ohrané krédo jednoho nemyslícího pitomy. Tapetuj aspoň kreativněji. Nudíš.

   Smazat
  2. 0:16
   To vy komouši, bývalí StBáci a ruští užiteční idioti jste již ohraní. Každý se vašemu blekotání, steskům po totalitě, víře v její návrat a nenávisti ke svobodě a demokracii už jen směje. A zároveň vámi opovrhuje.

   Smazat
  3. 0:25 Je opravdu zvláštní, kolik bludů dokážete nacpat do jediného příspěvku. Ani jedno tvrzení pravdivé nebo alespoň pravděpodobné, jen fantasmagorie. Vy opravdu věříte tomu, co píšete? Jestli ano, jste zralý na psychiatra.

   Smazat
  4. 2:18 Hele vy Putinovi agenti (včetně filipa, zemana, klause, babiše, besta, olezlého davida, zbořila, robejška, vyvadila, pavlíčka, bašty, kotrby, petránka, eichlera, kollera, haase, paroubka, mana, šilhavého žantovského, foldyny, schneidera, krejčíka, jírovce, tomského, lhoťana, procházkové, spencerové, konečníkové, lorencové, syrečka a mongoloida pitomia) a čecháčkovští sockovští a trolovští hňupi, reprezentovaní Parlamentními žvásty, kteří se navzájem poznají podle neupřímného žlučovitého úšklebu, vyb(p)itého mozku, kozí bradky, křivé huby, krhavých očí, převislého pupku, kosého pohledu a špatného trávení a agentky ještě navíc podle inkontinetní širokorozchodné prdele - kdy už konečně začnete prchat do ráje Chujlostánu?

   Smazat
 14. Rozplakal jsem se, protože mi ten slušný člověk nadává...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bohužel v originále ne, to jméno jsem tam dodal já! Autor tam má jen "olezlýho zbořila" - blbý, co?:))) - https://plus.google.com/102483489539857983790

   P.S.: Co je to "olezlý"? Máte tu fotku toho Zbořil někde?

   Smazat
 15. To nic není ! příště už občanská válka ,doufám že ti Čeští fašisté poběží a vezmou zbraň ! Česko se oddechne od těch zlodějských fašistu a demožumpy !!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.